Комп'ютер і проблеми з ним

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Який зараз у Вас антивірус?

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 09:07

Христос воскрес!

Бачив, що на декотрих інших форумах обговорюють теж і те, попри все, - в кого який стоїть антивірус... Якщо його поставили, звичайно, бачачи в ньому потребу серед лісу деструктивних вірусних програм. :)

От і мене зацікавило дещо це питання.

Між іншим, за неповний рік користування ноутбуком на Вісті я ставив найперше:

AVG Anti-Virus Free 8.5

Згодом на короткий час:

Dr.Web

Зараз віднедавна стоїть і сміло виконує свою службу:

Avast! 4.8 Home Edition
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 27 травня 2009, 09:35

Я вже років з 5 користуюся McAfee. Спочатку версія 8.0, потім 8.5і, і зараз 8.7і.
Все норм. :)
Хоча десь 2-3 рази попадалися такі зарази, що треба було чистити іншими методами.
unicuique suum

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 09:52

robie писав:Я вже років з 5 користуюся McAfee.


Я маю теж, до речі, безплатну антивірусну утиліту, котра не потребує інсталяції McAfee AVERT Stinger 2.6.0 http://softsearch.ru/news/18-660-read.shtml

Недавно завантажив із Нету. Інколи запускаю при потребі. Також поставив антихакерську та антишпіонську програму Spy Emergency 2009 6.0.195


З Авастом не "кусається".

СУПЕР! :) Раджу всім - http://www.softholm.com/download-software-free17129.htm
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 10:13

Корисна, як на мене, інформація, - прочитав у "сітці":

В Інтернеті також активізувалися ще кілька фальшивих антишпіонов: AntivirusXP 2008 і Max AntiSpy...

Спочатку на комп'ютер користувача встановлюються різні троянські програми. Після цього користувач отримує повідомлення про те, що для «лікування» його комп'ютера потрібно надіслати платне повідомлення по SMS. За даними антивірусної компанії Agnitum, налічується понад 250 відомих фальшивих антивірусних програм ...

Тому треба вважати, щоб не потрапити в халепу, особливо з "freeware". %)
Востаннє редагувалось 27 травня 2009, 10:23 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 27 травня 2009, 10:16

ну так є ж відомі бренди, марки антивірусів, а ставити невідомо що звичайно не потрібно. :)
unicuique suum

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 10:30

robie писав:ну так є ж відомі бренди, марки антивірусів, а ставити невідомо що звичайно не потрібно. :)


Звісно ж... Але бувають у житті теж і "чайники", як наприклад, ця дівчина http://www.cyberforum.ru/operating-syst ... d9889.html

Вона встановила на комп сумнозвісний вірус під маскою Antivirus XP 2008, не хотячи проблем... :)


http://security-zone.ru
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 27 травня 2009, 20:23

У мене його взагалі нема вже десь 2,5 роки відколи пересів з winXP на Linux :good:
Як страшний сон згадую про такі речі як антивіруси, фаєрволи, дефрагментатори, очищювачі реєстру, переустановки вінди і т.д. 8)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 травня 2009, 14:48

wpab писав:У мене його взагалі нема вже десь 2,5 роки відколи пересів з winXP на Linux



І таке можливо, звичайно! Кожному своє! Але мені, наприклад, частенько доводиться на Вісті робити різного роду діагностику та видаляти всякі віруси... Процес більш творчий, ніж на Лінуксі... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 17 червня 2009, 16:08

romanm писав:А ваші думки на рахунок ESET smart security?


Це і є Nod32
На сьогодні один з кращих. Має бізнесову версію, файрволл.
Ловить потужно, лічить нормально, підтримка непогана. Єдиний недолік, складно з off-line поновленням, треба мати доступ до інтернету.

P.S. Після інсталяції не забудьте дозволити доступ до мережі, бо по замовчуванню цей антивірус блокує всю мережу на компютері. :D
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 17 червня 2009, 19:11

Igor писав:
romanm писав:А ваші думки на рахунок ESET smart security?


Це і є Nod32
На сьогодні один з кращих. Має бізнесову версію, файрволл.
Ловить потужно, лічить нормально, підтримка непогана. Єдиний недолік, складно з off-line поновленням, треба мати доступ до інтернету.

P.S. Після інсталяції не забудьте дозволити доступ до мережі, бо по замовчуванню цей антивірус блокує всю мережу на компютері. :D


Блін, тупий я в цьому :D дякую за бескоштовні консультації. До інету доступє, 4 мегаб, безліміт, за 7 євро в місяць.

Юра
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 29 липня 2009, 11:33
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Юра » 12 серпня 2009, 15:40

В мене раніше стояв Nod 32 але заліз такий вірус, що нічого не помогало. Тільки коли встановив Avira AntiVir то все полікував як і має бути. Вже півтора роки ним користуюсь - тільки плюси. Всі флешки, всі віруси з нету - все ловить. Поставив на само обновлення (хоча і стоїть по замовчуванню, но в параметрах можна поколупатись), раз на три дні сам скачує обновлення. Є платні версії, а є бесплатна (якою користуюся я :) ). Заходите на їхній офіційний сайт, скачуєте (інсталка десь 30 мб) встановлюєте і маєте до 1 липня 2010 року ліцензійну, хоча і бесплатну, версію хорошого антивіруса. Рекомендую всім. На мою думку краще офіційний бесплатний, аніж взломаний добрими дядями (після установки запустіть кейген і т. д. ) платний антивірус.
"Люби Господа Бога твого, всім серцем твоїм, усією твоєю душею і всією силою твоєю і всією думкою твоєю" (Лука: 10,27)

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 17 серпня 2009, 21:29

Вже більше ніж півроку користуюся Kaspersky Internet Security і не поміняв би його ні на який інший. Хоча попробував різні антивіруси, нод 32 теж непоганий, але касперський як на мене надійніший. Особливо коли комп'ютер працює в мережі і є підключення до інтернету. Про те що навантажує систему - то байки такі, після першої повної провірки антивірус уже не сканує постійно всієї системи, лише провіряє суми файлів на дисках.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 серпня 2009, 22:03

Yuriy Dzyoba писав:Вже більше ніж півроку користуюся Kaspersky Internet Security


Сильний антивірус, знаємо. Але все-таки побутує в народі вислів, що, мовляв, Касперський так грузить систему, що, практично, місця на віруси не залишає. :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 18 серпня 2009, 08:28

mykil писав:Сильний антивірус, знаємо. Але все-таки побутує в народі вислів, що, мовляв, Касперський так грузить систему, що, практично, місця на віруси не залишає. :D

В мене касперський стояв навіть на старому комп'ютері. Щоб сильно сповільнював роботу - такого я не помітив. Правда в ігри на тому комп'ютері я не бавився - переважно використовував для роботи.
Зрештою вибір антивіруса - це також справа смаку кожного, а уподобання, як відомо, у кожного різні :)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 18 серпня 2009, 08:47

В мене касперський стояв навіть на старому комп'ютері. Щоб сильно сповільнював роботу - такого я не помітив. Правда в ігри на тому комп'ютері я не бавився - переважно використовував для роботи.


Ото ж бо й воно! :) Хто пробував коли небудь бавитися певні ігри з Касперським, той відразу відчув як він легко і ненав"язливо починає тормозити комп"ютер. То ж все це не чутки, насправді :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2012, 18:39

Який антивірус ви використовуєте? Мені встановили ESET NOD32. Раніше був Doctor Web, але мій комп'ютер його не витримував (дуже повільно працював і не міг сам виключатися), то ж довелося видалити.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 26 січня 2012, 18:58

Я використовую операційну систему Убунту (лінукс) і тут непотрібен антивірус. Запуск операційної системи до 5 секунд. Всі програми задурно якісне проглядання відео. Одна проблема про тих хто любить грати ігри незаграє :) Більшість ігор, програм тільки на Віндовс :) Можна достагнути програму про запуск ігор і деяких програм але за бакси :)

Якщо би мав антивірус на Віндовс то тілки avast стягнув зареєстрував і на рік часу маєш спокій. Недовіряю крякнутим антивірам раз вже мав :) Півтора місяця нечисть видаляв. і довго мучився всі запущені програми слідкував аж одного разу побачив багато системних файлів isass.exe і один між ними був issas.exe от такі справи бувають. :D

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 26 січня 2012, 19:58

Bohdan_ писав:
Якщо би мав антивірус на Віндовс то тілки avast стягнув зареєстрував і на рік часу маєш спокій.

І скільки то буде коштувати...бо я вже без антивіруски три місяця..все завтра і завтра....
І що то за Аваст???(мали його??)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 26 січня 2012, 20:31

Avast це програма задурно можна платити але необовязково. для оборони перед вірусами повністю хватить :)

як що хочете стягнути то на сторінці : http://www.avast.com/ru-ru/free-antivirus-download
маєте 30 днів тріал версію можете зразу і активувати на рік а то так по інсталяціі натисніть біля годиника в право внизу на іконку avast правою миші потім о програме аваст там потім побачите на лівій стороні регістрацію, появиться вікно де виберете задурно потім задасте імя, e-mail і регіструвати :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 26 січня 2012, 20:44

Це типа демоверсію загрузити????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 26 січня 2012, 21:00

так. по інсталяціі обовязково потрібно регістрацію

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2012, 21:26

По вечорах в нас перебої з напругою - комп'ютер просто вибиває (по кілька разів щодня), при тому, що маємо UPS, який мав би тримати 10 хв, а насправді (якщо комп вже довго працює), тримає лише кілька секунд. :( Що робити? В моєї одногрупниці світло вибило - згорів комп`ютер.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 26 січня 2012, 22:48

Bohdan_ писав:так. по інсталяціі обовязково потрібно регістрацію

ДЯКУЮ.. :Rose:
Я загрузив і інсталював демо версію....на місяць..
Ніякої регестрації не вимагало...поки що...(правда довго сканував мою систему...)
Якщо не буде робити себе таким важливим і незамінним, як Касперский(Шизофренік), то куплю її...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення Bohdan_ » 26 січня 2012, 23:00

andrey s. писав:
Bohdan_ писав:так. по інсталяціі обовязково потрібно регістрацію

ДЯКУЮ.. :Rose:
Я загрузив і інсталював демо версію....на місяць..
Ніякої регестрації не вимагало...поки що...(правда довго сканував мою систему...)
Якщо не буде робити себе таким важливим і незамінним, як Касперский(Шизофренік), то куплю її...


десь приблизно за 2 тиждні до закінчення ліценсії буде хотіти регістрацію а на рахунок купляти? як хочете немусите я використовую домашню версію avast задурно і кожин рік поповнюю регістрацією ліцензію на рік але якщо любите серйознішу безпеку можете куплати :) просто пишу що є версія домашня яку можете мати рік і без того що мусите платити за рік часу просто зарегіструєтесь знову і знов маєте на рік :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrey s. » 26 січня 2012, 23:08

ShMariam писав:По вечорах в нас перебої з напругою - комп'ютер просто вибиває (по кілька разів щодня), при тому, що маємо UPS, який мав би тримати 10 хв, а насправді (якщо комп вже довго працює), тримає лише кілька секунд. :( Що робити? В моєї одногрупниці світло вибило - згорів комп`ютер.

Акумулятор в Упсі мертвий..здох..напевне давній упс..і акумулятор змучився.... :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2012, 23:13

andrey s. писав:
ShMariam писав:По вечорах в нас перебої з напругою - комп'ютер просто вибиває (по кілька разів щодня), при тому, що маємо UPS, який мав би тримати 10 хв, а насправді (якщо комп вже довго працює), тримає лише кілька секунд. :( Що робити? В моєї одногрупниці світло вибило - згорів комп`ютер.

Акумулятор в Упсі мертвий..здох..напевне давній упс..і акумулятор змучився.... :pardon:

От я думаю: а може є такі, які можуть тримати хоча б 30 хв (або хай і 10 хв, але коли комп довго працює)? Бо зараз 1-2 рази пікнуло і виключився. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення vitalko » 27 січня 2012, 11:34

ShMariam писав:От я думаю: а може є такі, які можуть тримати хоча б 30 хв (або хай і 10 хв, але коли комп довго працює)? Бо зараз 1-2 рази пікнуло і виключився. :(


Гляньте на моделі від APC. Вони досить надійні(хоча, напевно трохи дорожчі за інші) і з ними проблем,як правило, нема.
Ось вам лінк на модель:
http://hard.rozetka.com.ua/apc_back_ups ... i/p122509/
Коштує щоправда 200 у.о. Але на середньостатистичному комп"ютері з рідкокристалічним монітором потягне десь до пів години.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 27 січня 2012, 12:59

vitalko писав:Гляньте на моделі від APC. Вони досить надійні(хоча, напевно трохи дорожчі за інші) і з ними проблем,як правило, нема.
Ось вам лінк на модель:
http://hard.rozetka.com.ua/apc_back_ups ... i/p122509/
Коштує щоправда 200 у.о. Але на середньостатистичному комп"ютері з рідкокристалічним монітором потягне десь до пів години.

Дякую. Але чи не краще вже купити ноутбук...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення andrivovk » 27 січня 2012, 13:00

В мене два антивіруси- Avast і AVG.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Комп'ютер і проблеми з ним

Повідомлення ShMariam » 27 січня 2012, 13:03

andrivovk писав:В мене два антивіруси- Avast і AVG.

:shock: А як вони уживаються? Я не дуже розуміюся в комп'ютерах, але чула, що при встановленні антивіруса треба обов'язково видаляти попердній (бо інакше один другого буде сприймати як вірус, щось таке).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей