"Скрябін"

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

"Скрябін"

Повідомлення о.Олег » 04 лютого 2015, 12:23

пробував відкривати тему вчора, але щось було з Форумом :(
подаю ще раз:
Сьогодні в (казали) "Преображенці" +Андрієм (Кузьма). Хай з Богом спочиває. Звичайно - неоднозначний чоловік. Просто якось згадалася молодість :) - слухав колись його пісні, злий був колись на його пісні...
А недавно, десь із тиждень, моя дружина часто включала його "Мам" і "Кінець фільму"...
а Вам щось подобалось/ні з його творчості?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: "Скрябін"

Повідомлення Міра » 04 лютого 2015, 17:25

Хай з Богом спочиває!..
Я не була аж дуже його прихильниця, колись слухала його пісні, потім вже ні. Дещо подобається, дещо ні. Мене відштовхувало його бажання матюкатись, а кінець його недавнього вірша до президента просто шокував(( там, де він бажає зла нащадкам.
Але...Багато його любили, отже заслуговував, кажуть, добрий був чоловік. Хай Господь візьме його до себе.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Скрябін"

Повідомлення о.Олег » 08 лютого 2015, 22:23

о.Юстин Бойко розповідав, що був якось запрошений благословити весілля, на якому +Андрій був томадою. Той підійшов до отця і, приблизно:
"отче - я троха балабол, але Бога і Україну люблю дуже сильно"
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Скрябін"

Повідомлення ShMariam » 08 лютого 2015, 22:29

о.Олег писав:о.Юстин Бойко розповідав, що був якось запрошений благословити весілля, на якому +Андрій був томадою. Той підійшов до отця і, приблизно:
"отче - я троха балабол, але Бога і Україну люблю дуже сильно"
:Rose:

батяр! То велика різниця

З Фейсбука:
Андрій Кузьменко в нашому Народі був більше знаний як провідник музичного гурту Скрябін. Через що ми усі його у більшості випадків називали його Скрябіним. І тут ... він відходить від нас у вічність, у яку, зрештою, і нам усім лежить дорога. Відходить у досить нелегкий для країни час. Своїм талантом він міг би зрушити та запалити серця ще не одного мільйона не тільки молодих сердець. Але, є одна справедливість на світі, яка торкає усіх - смерть. Перед нею ми усі рівні. Єдине, що залишається після нас - це наші діла. Ось цей спадок стане перед Господом мірилом праведності.
Надіюся, що спадщина Андрія ще довго будитиме заскорузлі серця багатьох, зворушуватиме чулі серця мільйонів, писатимуть про нього статті. Надіюся, що, хоч він відійшов від нас, але память про нього назавжди залишиться в наших серцях. Ще багато про нього будуть розповідати, писати як про людину, про співака, про Українця, тощо.
А цим постом я хотів одним словом сказати про Андрія Скрябіна як про християнина. Я не був його духівником чи другом. Але, одного разу довелося мені зустрітися з ним і просто коротко душевно поговорити. Це тривало буквально 10 хвилин, але зараз деякі слова виринули у моїй памяті наново. Це було на весільному бенкеті вже блаженної памяті Романа Микити та Марти Микити. Зазвичай я ніколи не ходжу на весільні бенкети, але у даному випадку заради великого прохання молодих вирішив поїхати на коротко, щоб поблагословити весільні столи. На моє превелике здивування тамадою на бенкеті був саме Кузьма. І ось, доки гості вітали молодих, ми собі стояли у кутку і говорили. Про що говорити зі священиком )) Звичайно, про Божі і церковні справи. Памятаю його усмішку і відкриті обійми зі словами: "Отче, Ви напевно про мене дуже багато непобожного чули. Я справді трохи батяр, далекий від святості, але щиро люблю Бога, люблю людей, люблю свій Народ". Зараз ці слова мені знову звучать у вухах і пригадуватиму їх завжди. Згадаю їх якраз сьогодні, стоячи перед його домовиною у храмі Переображення Господнього у Львові.
Господи, прийми у свої обійми душу раба Твого, Андрія, прости йому усі гріхи вільні і невільні, прийми його у Твоє Царство, бо він справді любив Тебе, любив ближніх, любив свій Народ! Прийми цю мою молитву і зачисли його до числа праведників!
Що нам залишив Андрій ... Залишив багато. Час все розставить на свої місця, а нам залишається тільки переглядати Старі фотографії ..
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: "Скрябін"

Повідомлення andrivovk » 29 березня 2015, 12:38

Колись давно частіше його слухав. А тепер - ні. Хоча недавно послухав його останню пісню "Дельфіни" (Непогана досить, тільки не кліп). Все ж таки його творчість більше подобається ніж "Океан Ельзи". Не розумію, чому всі так від останнього шаленіють. :pardon:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей