Про секс

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 19:36

Ну то Ви хочете сказати, трактуючи слова св. Василія, що Бог має будову (строєніє) (руки, ноги, очі) але форми (очєртаніє) не має. І тому, що Бог має руки - ми також маємо руки і т.д. І саме в цьому полягає наше створення на Образ і Подобу Божу? Але візьмімо тварин, наприклад шимпанзе - також має ноги, руки, очі, але ж тварини не створені на Образ і Подобу Бога. То як тут бути?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 19:47

viter писав:Ну то Ви хочете сказати, трактуючи слова св. Василія, що Бог має будову (строєніє) (руки, ноги, очі) але форми (очєртаніє) не має. І тому, що Бог має руки - ми також маємо руки і т.д. І саме в цьому полягає наше створення на Образ і Подобу Божу?

Усе, що хочу сказати, це в моїх поданнях на св. оо. Церкви, Катехизм й інші офіційні джерела.

viter писав:Але візьмімо тварин, наприклад шимпанзе - також має ноги, руки, очі, але ж тварини не створені на Образ і Подобу Бога. То як тут бути?

Дуже просто. Людина сотворена на Образ Творця.
Тварини (безсловесні) зі своїми рилами, копитами, мордами, лапами творити не здатні.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 20:09

І про що це ми тут говоримо? А. Згадав! То як же ж люди мали розмножуватись до гріхопадіння? Ну з жінкою все менш більше зрозуміло (бо в її лоні розвивається плід). А яка ж роль в цьому чоловіка? Нагадаю слова пана Юра "Отже, коли не було чуттєвих насолод і згідно Златоустого не обременялись нуждами телесными й людина жила у Божій Благодаті, що означає слідування Божому: "Плодіться й розмножуйтеся", це й дає підстави стверджувати, що розмножувалася людина в інший спосіб."
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 20:25

Партеногенез також відпадає :) .
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 20:34

viter писав:І про що це ми тут говоримо? А. Згадав! То як же ж люди мали розмножуватись до гріхопадіння? Ну з жінкою все менш більше зрозуміло (бо в її лоні розвивається плід). А яка ж роль в цьому чоловіка?

Пряма роль. Як же ж без чоловіка.
І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся (Буття 1:27,28)


viter писав:Нагадаю слова пана Юра "Отже, коли не було чуттєвих насолод і згідно Златоустого не обременялись нуждами телесными й людина жила у Божій Благодаті, що означає слідування Божому: "Плодіться й розмножуйтеся", це й дає підстави стверджувати, що розмножувалася людина в інший спосіб."

По-перше мої слова взяті безпосередньо від святителя й з КАТЕХИЗМУ. Окрім того про це уже говорилось viewtopic.php?f=8&t=892&start=195#p27514. Чи вам аби привід був?..

Іоан Златоуст із Бесіди на книгу Буття:
4. .. Откуда известно ему стало, что будет совокупление между мужем и женой? Ведь оно произошло после падения; а до того люди жили в раю, как ангелы, не разжигались похотию, не распалялись и другими страстями, не обременялись нуждами телесными http://www.ccel.org/contrib/ru/Zlatgen/Zlatgen15.html

377 «Управління» світом, яке Бог від початку довірив людині, здійснювалося передусім у самій людині як панування над собою. Людина була бездоганною й упорядкованою у цілому своєму бутті тому, що була вільною від потрійної пожадливості (Пор. 1 Ів. 2, 16.), — підпорядковує її чуттєвим насолодам, пожаданню земних благ і самоствердженню всупереч наказам розуму.
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


Розмноження в інший спосіб, теж уже було. viewtopic.php?f=8&t=892&start=195#p27465 Іще раз.
Розмножив Бог Єву в з Адамового ребра у інший спосіб, як і Діва Марія, що позбавлена первородного гріху, зачала в утробі мужа не знаючи, й привела на світ Сина Божого позоставшись Дівою.

Які іще запитання будуть, пане viter.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 20:38

Тобто розмноження таки було звичайним способом, але статевого потягу не було чи що?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 20:43

ShMariam писав:Тобто розмноження таки було, але статевого потягу не було чи що?

Статевий потяг був. Пожадання не було.

Перш ніж стався розлам між тілом і душею, що його спричинив гріх, тіло чинило їх здатними бачити і пізнавати одне одного “в повному мирі внутрішнього погляду, який витворює ... повноту інтимності осіб” (2 січня 1980 р.). Вони жили у повній згоді з весільним значенням їхніх тіл і досвід первісної наготи був незаплямлений соромом (Бут 2,25).

ІСТОРИЧНА ЛЮДИНА

Виникнення сорому вказує на радикальну зміну у їхньому досвіді втіленості. Воно вказує на втрату благодаті та святості. “Первісна людина” уступила місце “історичній людині”, яка тепер мусить боротися з пожаданням у своєму серці.
Пожадання – це еротичне прагнення, позбавлене Божої любові. viewtopic.php?f=9&t=1966
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 20:48

Yur писав:Розмножив Бог Єву в з Адамового ребра у інший спосіб, як і Діва Марія, що позбавлена первородного гріху, зачала в утробі мужа не знаючи, й привела на світ Сина Божого позоставшись Дівою.

Ці приклади не підходять бо
1) Про Єву з ребра Адама - це радше образно (ІМХО). А навіть якщо і ні, то цей приклад не підходить, бо Адам та Єва перші люди і вони не є результатом розмноження, а створення.
2) Випадок Марії унікальний, бо з неї Бог воплотився і вона мужа не знала, а Ви кажете, що роль чоловіка в розмноженні до гріхопадіння людини "Пряма роль. Як же ж без чоловіка."

То ж питання залишається відкритим.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 21:03

viter писав:
Yur писав:Розмножив Бог Єву в з Адамового ребра у інший спосіб, як і Діва Марія, що позбавлена первородного гріху, зачала в утробі мужа не знаючи, й привела на світ Сина Божого позоставшись Дівою.

Ці приклади не підходять бо
1) Про Єву з ребра Адама - це радше образно (ІМХО). А навіть якщо і ні, то цей приклад не підходить, бо Адам та Єва перші люди і вони не є результатом розмноження, а створення.
2) Випадок Марії унікальний, бо з неї Бог воплотився і вона мужа не знала, а Ви кажете, що роль чоловіка в розмноженні до гріхопадіння людини "Пряма роль. Як же ж без чоловіка."

То ж питання залишається відкритим.

Відкритість питання, це всього лиш ваше ІМХО. Відповідь про інакше розмноження конкретна й достатня.
Стосовно ж Діви Марії, зійшов же ж на неї Дух Святий. А Він по-вашому якого роду.

Й про створення вигадувати не треба. Про сотворення людини яко чоловіка і жінки сказано у Бутті 1:27.
У Бутті 2:7 уже йдеться про перетворення з Адамогвого ребра, себто розмноження.

І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама. (Буття 2:7)

:)
Далі ваші запитання, пане viter
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 21:07

Yur писав:Стосовно ж Діви Марії, зійшов же ж на неї Дух Святий. А Він по-вашому якого роду.

В єврейській мові жіночого, в грецькій середнього :) (про це вже говорив Брат Мартин на цьому форумі)
Він - Дух і тому це не має значення.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 21:11

ShMariam писав:В єврейській мові жіночого, в грецькій середнього :) (про це вже говорив Брат Мартин на цьому форумі)
Він - Дух і тому це не має значення.

Облиште оте єврейське. :)
Бог Отець Бог Син Бог Дух Святий Що Є ТриЄдиний Бог. Якого Він роду.
:D
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 21:15

Yur писав:Стосовно ж Діви Марії, зійшов же ж на неї Дух Святий. А Він по-вашому якого роду.

М-да-а-а.
Yur писав:
І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама. (Буття 2:7)

Це що, якби не гріх, то люди і досі б з ребра чоловіка розмножувалися? А жінка, що тут не причім? :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 21:19

Yur писав:Облиште оте єврейське. :)

Правильно, головне буде, як по-українськи.

Аналогічна ситуація.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 21:21

viter писав:
Yur писав:Стосовно ж Діви Марії, зійшов же ж на неї Дух Святий. А Він по-вашому якого роду.
М-да-а-а.

Розумію вас :sorry:

viter писав:
Yur писав:І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама. (Буття 2:7)
Це що, якби не гріх, то люди і досі б з ребра чоловіка розмножувалися? А жінка, що тут не причім? :)

Всього лиш відповідь на ваше запитання, про інший спосіб розмноження людини.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 21:23

Yur писав:Всього лиш відповідь на ваше запитання, про інший спосіб розмноження людини.

Тобто відповіді Ви не знаєте.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 21:27

viter писав:
Yur писав:Всього лиш відповідь на ваше запитання, про інший спосіб розмноження людини.
Тобто відповіді Ви не знаєте.

Так відповів же Вам :shock:
Яка відповідь вас іще цікавить. Ставте конкретне запитання. Обов'язково й на нього відповім :)
=======================================================================================================
ShMariam писав:
Yur писав:Облиште оте єврейське. :)
Правильно, головне буде, як по-українськи.

Запитання було українською мовою.
Бог Отець Бог Син Бог Дух Святий Що Є ТриЄдиний Бог. Якого Він роду.
А відповідь, знову ж таки .. :D
Востаннє редагувалось 23 жовтня 2010, 21:33 користувачем Yur, всього редагувалось 1 раз.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 21:32

ShMariam писав:
Yur писав:Облиште оте єврейське. :)
Правильно, головне буде, як по-українськи.

Запитання було українською мовою.
Бог Отець Бог Син Бог Дух Святий Що Є ТриЄдиний Бог. Якого Він роду.
А відповідь, знову ж таки .. :D
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 21:34

Yur писав:Ставте конкретне запитання. Обов'язково й на нього відповім :)

Ну я поставив конкретне запитання "Яким способом мали б розмножуватися люди якби не було первородного гріха, бо Ви сказали, що мали б розмножуватися іншим способом?". І конкретної відповіді я не отримав.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 21:34

Yur писав:Яка відповідь вас іще цікавить. Ставте конкретне запитання. Обов'язково й на нього відповім :)

Як конкретно (в межах пристойного) розмножувалися люди в Раю (про те, звідки взялася Єва забудьте):
1. Статевим способом але без пожадання
2. Ніяк не розмножувалися
3. Партеногенезом (жінка родить, чоловік ні при чім)
4. Кожен раз Бог брав ребро і творив з нього людину
5. Надприродним способом, коли без контакту сім'я попадало в лоно жінки, а вона народжувала без втрати дівочості
6. Ваш варіант
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 21:44

ShMariam писав:
Yur писав:Яка відповідь вас іще цікавить. Ставте конкретне запитання. Обов'язково й на нього відповім :)

Як конкретно (в межах пристойного) розмножувалися люди в Раю (про те, звідки взялася Єва забудьте):
1. Статевим способом але без пожадання
2. Ніяк не розмножувалися
3. Партеногенезом (жінка родить, чоловік ні при чім)
4. Кожен раз Бог брав ребро і творив з нього людину
5. Надприродним способом, коли без контакту сім'я попадало в лоно жінки, а вона народжувала без втрати дівочості
6. Ваш варіант

Конкретна відповідь.
Статево без пожадання.

Перш ніж стався розлам між тілом і душею, що його спричинив гріх, тіло чинило їх здатними бачити і пізнавати одне одного “в повному мирі внутрішнього погляду, який витворює ... повноту інтимності осіб” (2 січня 1980 р.). Вони жили у повній згоді з весільним значенням їхніх тіл і досвід первісної наготи був незаплямлений соромом (Бут 2,25).

ІСТОРИЧНА ЛЮДИНА

Виникнення сорому вказує на радикальну зміну у їхньому досвіді втіленості. Воно вказує на втрату благодаті та святості. “Первісна людина” уступила місце “історичній людині”, яка тепер мусить боротися з пожаданням у своєму серці.
Пожадання – це еротичне прагнення, позбавлене Божої любові. viewtopic.php?f=9&t=1966


Адже ж не раз уже про це говорив, чому не слухаєте, панове ShMariam і viter? Чи це таке завдання кружляти по колу?
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2010, 21:46

Yur писав:
Адже ж не раз уже про це говорив, чому не слухаєте панове ShMariam і viter? Чи це таке завдвння кружляти поколу?

100 раз просили КОНКРЕТНО, було так важко написати два слова?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 21:48

Yur писав:Конкретна відповідь.
Статево без пожадання.

Ну нарешті. Дякую. А то я вже думав, що люди розмножувалися, як Ангели (правда я не підтримую думку, що ангели розмножуються). :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Про секс

Повідомлення Yur » 23 жовтня 2010, 21:58

viter писав:
Yur писав:Конкретна відповідь.
Статево без пожадання.
Ну нарешті. Дякую. А то я вже думав, що люди розмножувалися, як Ангели (правда я не підтримую думку, що ангели розмножуються). :)


І я радий за вас, що накінець усвідомили, що статеве розмноження не означає парування, чи як там секс :)

Евфимий Зигабен. Толковая Псалтирь, Пс. 50:7. Репринт с изд. Киев, 1882г. с. 313).
«Если бы Адам не согрешил, то не было бы ему надобности и в плотском соитие с Евою. Итак, грех породил таковое совокупление, а это совокупление – тех, кто от негородились у Адама и Евы, и так далее, до самого Давида. И хотя браки по закону стали честны пред Господом чадородия ради, но в существе своем и они суть порождение греха. Потому и сам Давид имел согрешить, как бы подчиняясь необходимости природы»
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 22:24

Yur писав:І я радий за вас, що накінець усвідомили, що статеве розмноження не означає парування, чи як там секс :)

Ні не усвідомив. Що означає статеве розмноження?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2010, 22:41

Слава Ісусу Христу!
Yur писав:...Думки мої я нікому не нав'язую, тим паче й не мої вони...

Вказав Вам на конкретний Ваш допис від 21 жовтня 2010, 21:15, в якому цитуєте уривки з Святого Письма (де людину, що впала у гріх порівнюється зі звіриною), нав'язуючи співрозмовникам думку, що там йдеться про статевий акт у законному Шлюбі. Ви не задовільнили вимогу модератора: MOD: Вам бан на тиждень відповідно до попередження. Нажаль закінчуєте відповідь на модераторіал святотатським порівнянням себе до переслідуваного Ісуса Христа (Ів.7) - MOD: бан продовжено терміном на 1 місяць
дійсно - дуже шкода, що так поводитеся :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про секс

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2010, 22:49

viter писав:
Yur писав:І я радий за вас, що накінець усвідомили, що статеве розмноження не означає парування, чи як там секс :)

Ні не усвідомив. Що означає статеве розмноження?

вибачте - не дав Вам договорити :(
правда - не міг дати: ця розмова на інших знаних мені грішному інтернетних площадках тягнеться з п'ять років, тому вважаю за краще запрошувати пана Юрія відповідати за власні слова у започатковуваних ним дискусіях.
вибачте
з повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення viter » 23 жовтня 2010, 23:17

о.Олег писав:вибачте - не дав Вам договорити :(

Та нічого :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Про секс

Повідомлення brat Martyn » 24 жовтня 2010, 08:53

Тепер тільки поза солдатика, тільки чоловіче сім"євиверження і через занавіску!
Якщо поширювати подібний підхід на грудне вигодовування (адже це також інтимним процес), то виявиться, що коли дитина ссе груди - це непристойно, а тим більше у якомусь публічному місці, не доведи Господи.
Тому годувати в межах пристойності можна тільки зцідженим молоком із пляшечки, та ще й у визначені години. :ROFL: :ROFL: :ROFL:

Але реально, ніколи такого не робіть, бо природа Вам того просто не пробачить...
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення ShMariam » 24 жовтня 2010, 16:15

Yur писав:Стосовно ж Діви Марії, зійшов же ж на неї Дух Святий. А Він по-вашому якого роду.

:o А це вже взагалі пахне богохульством. І не треба переносити ознаки людини на Бога, що є Духом.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Про секс

Повідомлення Злий Іван » 25 жовтня 2010, 13:35

Yur писав:
ShMariam писав:
Yur писав:Яка відповідь вас іще цікавить. Ставте конкретне запитання. Обов'язково й на нього відповім :)

Як конкретно (в межах пристойного) розмножувалися люди в Раю (про те, звідки взялася Єва забудьте):
1. Статевим способом але без пожадання
2. Ніяк не розмножувалися
3. Партеногенезом (жінка родить, чоловік ні при чім)
4. Кожен раз Бог брав ребро і творив з нього людину
5. Надприродним способом, коли без контакту сім'я попадало в лоно жінки, а вона народжувала без втрати дівочості
6. Ваш варіант

7. Брунькуванням. :D
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей