Дар іноземних мов і глоссолалія

обговорення богословських думок, питань богословської освіти

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 04 березня 2009, 16:28

Lilu писав:[Я так розумію він говорив саме про говоріння Духом в мовах (див. 1 Кор.14:2,14-15)- ці цитати говорять про те що молитва на мовах це молитва Духом.

Людина, котра говорить незнайомою мовою, сама не розуміє того, що вона каже. Те, що вона говорить – таємниця і для неї самої і для її слухачів. Отже, єдиним, хто може зрозуміти її - це Бог. Якщо Бог дає дар мов, які може зрозуміти лише Він Сам, виходить, що Бог з допомогою людини говорить Сам з Собою. Така ситуація неприйнятна, а значить, Бог говорить людям не незнайомими мовами, а даруючи їм можливість пророкувати.

Павло нагадує коринтянам, що він особисто ніколи не говорив незнайомою слухачам мовою (1 Кор.14:6).
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 04 березня 2009, 17:01

а як сатана сатану виганяв?

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 04 березня 2009, 18:10

Савонарола2009 писав:
Lilu писав:[Я так розумію він говорив саме про говоріння Духом в мовах (див. 1 Кор.14:2,14-15)- ці цитати говорять про те що молитва на мовах це молитва Духом.

Людина, котра говорить незнайомою мовою, сама не розуміє того, що вона каже. Те, що вона говорить – таємниця і для неї самої і для її слухачів. Отже, єдиним, хто може зрозуміти її - це Бог. Якщо Бог дає дар мов, які може зрозуміти лише Він Сам, виходить, що Бог з допомогою людини говорить Сам з Собою. Така ситуація неприйнятна, а значить, Бог говорить людям не незнайомими мовами, а даруючи їм можливість пророкувати.


Я ваші логічні здогадки розумію, але скажіть будь ласка якщо людина завжди говорячи на мовах розуміє що говорить то чому окремо віділений дар тлумачення мов? Чому автоматично не дається дар мов і дар тлумачення мов як один дар? Чому їх розділено?
Звичайно Павло пише що потрібно молитись що вміти роз'яснювати (1 Кор. 14:13) і це очевидно, бо якщо дане якесь пророцтво на мовах то його потрібно перекласти для всієї церкви.

Савонарола2009 писав:Павло нагадує коринтянам, що він особисто ніколи не говорив незнайомою слухачам мовою (1 Кор.14:6).


Щось я такого висновку з цього вірша зробити не можу :(. Він говорить пропублічне застосування дару мов, тобто коли звертається до вірних в проповіді чи молитві. Це ж логіно що коли ти іноземець то твоє звернення потрібно перекладати. Павло не говорить що сам на сам не говорить мовами.
1 Кор.14:18 Дякую Богови моєму, розмовляю я мовами більше всіх вас.
1 Кор. 14:28 А коли б не було перекладача, то нехай він у Церкві мовчить, а говорить нехай собі й Богови!


І ви ще не відповіли на моє питання
Чи у вас практикують харизми?

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 04 березня 2009, 18:21

Lilu писав:І ви ще не відповіли на моє питання
Чи у вас практикують харизми?


Вибачте я неуважно прочитала. Дякую за відповідь.

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 04 березня 2009, 18:27

Савонарола2009 писав:
Lilu писав:Поясніть будь ласка цей вірш з Біблії
"Коли я говорю мовами людськими й ангольськими,..." (1 Кор. 13:1)

То є ще й ангельські мови? Вони явно не входять в перелік іноземних.


Говорячи про «ангельські» мови, Павло вживає певну гіперболу – адже у ангелів не може бути ангельских МОВ, у них може бути лише ангельська МОВА. Адже ангели не будували Вавилонської вежі і їхню мову ніхто не змішував. Ще тут слід зазначити Павло каже «Якщо я…» не маючи на увазі, що він сам говорить «ангельською» мовою. Адже він не віддавав свого тіла не спалення: «І якщо я роздам всі маєтки свої і віддам тіло моє на спалення, а любові не маю, немає мені в тому ніякої користі» (1Кор.13:3).


А чому він взагалі згадав про ангельську мову? Цим він вказує, що людина може говорити ангельською мовою.

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 04 березня 2009, 18:51

Савонарола2009 писав:
Ми, адвентисти, маємо всі дари Святого Духа, які перелічені в Святому Письмі. Відносно дару мов - ми визнаємо біблійний дар мов - дар іноземних мов.

Апостоли отримали від Бога в день П'ятидесятниці здатність говорити іншими мовами, а не бурмотіти. Цей дар сприяв швидкому розповсюдженню доброї вістки про спасіння в Ісусі Христі.

Сьогодні в Адвентистській Церкві Бог дає дар мов, коли це потрібно. Нещодавно був випадок, коли адвентистський євангеліст-місіонер отримав від Бога здатність говорити мовою племені, серед якого він знаходився, хоча до того ця мова йому була невідома.


Ніколи не була на зібранях адвентистів і взагалі мало про вас знаю, то розкажіть будь ласка як ці дари у вас виявляються і як ви їх застосовуєте?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 04 березня 2009, 22:54

Рекомендую вам по даній статті книгу Герхарда Хазела "Дар мов"
http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 05 березня 2009, 13:18

Савонарола2009 писав:Рекомендую вам по даній статті книгу Герхарда Хазела "Дар мов"
http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm


Псевдо наукова фігня в стилі Опаріна.

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 05 березня 2009, 14:55

Савонарола2009 писав:Рекомендую вам по даній статті книгу Герхарда Хазела "Дар мов"
http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm


Ви так і не відповіли. Чому розділеним є дар мов і дар тлумачення мов.
Це ж пряме свідчення що людина яка має дар мов може не розуміти що говорить.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 06 березня 2009, 10:57

сергій писав:
Савонарола2009 писав:Рекомендую вам по даній статті книгу Герхарда Хазела "Дар мов"
http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm


Псевдо наукова ----- в стилі Опаріна.


Християни такими словами не користуються. Подумай про це.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 06 березня 2009, 10:59

Lilu писав:
Савонарола2009 писав:Рекомендую вам по даній статті книгу Герхарда Хазела "Дар мов"
http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm


Ви так і не відповіли. Чому розділеним є дар мов і дар тлумачення мов.
Це ж пряме свідчення що людина яка має дар мов може не розуміти що говорить.


Подивіться уважно - не промовець, а слухачі можуть не розуміти.

Якщо матимете трохи часу - почитайте будь-ласка http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 11 березня 2009, 17:16

Савонарола2009 писав:
Lilu писав:Ви так і не відповіли. Чому розділеним є дар мов і дар тлумачення мов.
Це ж пряме свідчення що людина яка має дар мов може не розуміти що говорить.


Подивіться уважно - не промовець, а слухачі можуть не розуміти.

Якщо матимете трохи часу - почитайте будь-ласка http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm


Вибачте будь ласка може я чогось і не розумію. Якщо промовець розуміє що говорить то для чого дар тлумачення мов, він же може сам перекласти.

Я бачу дари Святого Духа, дар мов та дар тлумачення мов та сприймаю так як їх бачу. Говорю вам приклад що одна людина пророкує на мовах а інша яка має дар тлумачення мов перекладає пророцтва. Хоча обоє говорять українською. Часто трапляється що присутні лінгвісти які знають мову і вивчили її природнім шляхом і можуть перекласти те що людина говорить на мовах. також є що одна людина має і дар мов і дар тлумачення мов. Дар мов це не дар якоїсь певної однієї мови, знаю що люди можуть сьогодні говорити японською а завтра англійською.

Прочитайте 1 кор. 12:7-11
... а тому різні мови, а іншому вияснення мов...

Я так розумію ви хочете сказати що дар мов просто зводиться до простого знання іноземної мови для проповідування в певній державі іншомовній, а дар тлумачення мов для звичайного перекладу, якщо іноземиць приїхав для проповіді в іншу державу? В такому разі є перекладачі без надзичайних дарів і цей дар взагалі без потреби.

Мені просто цікаво а ви спілкувались з людиною яка має такі дари? Чи просто чули про них?

Всі дари і їхня дія і взагалі дух розпізнається по плодам. З цих дарів я бачу хороші проди, як для носіїв цього дару так і для оточуючих. Чи може зле дерево нести хороші плоди?

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 11 березня 2009, 17:36

http://nauka.bible.com.ua/tongues/index.htm

Повірте, зараз стільки книг про все це, а особливо атеїстичних де вам доведуть що ваша віра в Бога це взагалі божевілля а всі дари це просто психічні розлади.
Я перегляну книгу, але довіри до неї не маю і автор не є для мене авторитетом.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 12 березня 2009, 13:25

В мене по сусідству живуть п'ятидесятники. Після того, як надрукував статтю, я провідав їх. І ось що відбулося в них вдома: чоловік, який не бурмоче, говорив зі мною нормально. А його дочка, яка бурмоче, просто-напросто виходила з себе, обговорюючи написане в статті.

Lilu

Всі дари Божі мають сенс. Справжні Божі дари. В день П'ятидесятниці слухачі апостолів засвідчили про чудо Боже, бо вони почули добру вістку своєю рідною мовою. Божий дар мов сприяв швидкому поширенню Євангелії в усі куточки античного світу.

Віруюча людина, уважно досліджуючи Святе Письмо, може розрізнити біблійний дар мов від небіблійного бурмотіння.

Апостоли отримали від Бога дар говорити іншими мовами, а не бурмотіти.

Мови мають структуру і сенс, а бурмотіння - немає.

Якщо говоріння іншими мовами - це біблійний справжній дар мов, то бурмотіння - це підробка, імітація біблійного дару.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Lilu
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2009, 18:36

Повідомлення Lilu » 12 березня 2009, 16:13

Савонарола2009 писав:В мене по сусідству живуть п'ятидесятники. Після того, як надрукував статтю, я провідав їх. І ось що відбулося в них вдома: чоловік, який не бурмоче, говорив зі мною нормально. А його дочка, яка бурмоче, просто-напросто виходила з себе, обговорюючи написане в статті.

Lilu

Всі дари Божі мають сенс. Справжні Божі дари. В день П'ятидесятниці слухачі апостолів засвідчили про чудо Боже, бо вони почули добру вістку своєю рідною мовою. Божий дар мов сприяв швидкому поширенню Євангелії в усі куточки античного світу.

Віруюча людина, уважно досліджуючи Святе Письмо, може розрізнити біблійний дар мов від небіблійного бурмотіння.

Апостоли отримали від Бога дар говорити іншими мовами, а не бурмотіти.

Мови мають структуру і сенс, а бурмотіння - немає.

Якщо говоріння іншими мовами - це біблійний справжній дар мов, то бурмотіння - це підробка, імітація біблійного дару.


Я вже це читала, ви ходите по колу. Я ж не говорю про гласолялію, і взагалі її не чіпаю. Нехай ви визнаєте дар іноземних мов. І я буду говорити про дар їноземних мов - ксенолялію. Люди які мають дар іноземних мов можуть говорити на якийсь мові і не розуміти що говорять, хіба відчувати.
А пятидисятники це зовсім інша розмова, в них з цим перегин і вони служать дарам а не дари їм і від якого Духа в них дари я не знаю і не буду судити.

Я так розумію ви переконані в своїй правоті і аргументів сприймати не хочете. То ця дискусія просто даремна.
Я свідчу і говорю про те що бачу і що досвідчую сама. Бачу плоди діяльності своєї церкви і дар мов є офіційно визнаний католицькою церквою і практикується в ній. Заперечуючи офіціне ставлення та практикування церкви таких речей ви заперечуєте істинисть церкви. Як ви думаєте ви когось переконаєте з віруючих католицької церкви цо їхня церква діє невірно? В історії католицької церкви і в православній церкві з початку їхнього виникнення, тобто з пятидесятниці, були присутни дари Святого Духа. Це можна побачіті по життям святих. Церкви з тисячолітнім досвідом, багато богословів, теологів, монахів, священиків про все це говорили і зробили свої висновки. Повірте я набагато менше маю теологічних знань ніж вони і ви зрештою також.
Вважаю цю тему вичерпаною.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 15 березня 2009, 14:20

Святе Письмо дає відповідь на питання про дар мов.

Біблійний дар мов - це дар іноземних мов.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 15 березня 2009, 23:19

Савонарола2009 писав:Святе Письмо дає відповідь на питання про дар мов.

Біблійний дар мов - це дар іноземних мов.


Недоведене і нічим непідкріплене твердження. З таким же успіхом можна твердити що Біблія доводить, що Бога нема.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 19 березня 2009, 23:04

1-е до коринтян 14

9 Так і ви, коли мовою не подасте зрозумілого слова, як пізнати, що кажете? Ви говоритимете на вітер!
10 Як багато, наприклад, різних мов є на світі, і жодна з них не без значення!

Мова і тільки мова, а не бурмотіння має значення.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 20 березня 2009, 15:14

Савонарола2009 писав:1-е до коринтян 14

9 Так і ви, коли мовою не подасте зрозумілого слова, як пізнати, що кажете? Ви говоритимете на вітер!
10 Як багато, наприклад, різних мов є на світі, і жодна з них не без значення!

Мова і тільки мова, а не бурмотіння має значення.


Власне що всяка дискусія з Вами це говоріння у вітер, адже Ви просто напросто заперечуєте те що Біблія ясно пише. І Лука І Павло ясно говорять що дар мов був незрозумілий, лише на день Шивуот певні люди могли його розуміти, а в усіх інших випадках потрібен був дар тлумачення. Біблія ясно говорить що дар мов - це ґласолялія, але ви засліплені своїми небіблійними переконаннями того не хочете бачити.

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 25 березня 2009, 02:39

Спробуймо уявити собі сцену з Дії, 2 розділу. Побожні юдеї, що прийшли з усіх відомих у ті часи країн, за традицією зібралися на велике свято. І раптом трапилося щось дивне. Група галілейців, грубих сільських мешканців, аж ніяк не представників мудрої еліти Ізраїлю, несподівано починає говорити на різних мовах! Що ж відбулося?
Можна уявити, як завмерли присутні, раптом почувши учнів, що говорили їхньою рідною мовою. Вони були збентежені, до того ж і священики (Дії 2:13) звинувачували промовців у тому, що вони "понапивалися вина". Відносно цього - замисліться, скільки людей під дією алкоголю раптом починають говорити іноземною мовою, якої досі не знали?
З другого розділу Дій апостолів, де вперше згадується дар мов, стає цілком очевидно, що "мови" - це дана Духом здатність говорити іноземною мовою. Слово, перекладене як "мова" (див. 1 Кор. 14) - "глосса", означає "мова, мовлення".
Яка проблема мала місце в Коринті? Коринт був великим морським портом і торговим центром, куди приїжджали люди з різних частин Римської імперії. Деякі віруючі в Коринтській церкві хвалькувато використовували мови, які іншим членам церкви було важко зрозуміти. Апостол Павло настановляє їх не робити цього, хіба тільки у присутності перекладача, оскільки ніхто в громаді, крім промовця, не міг отримати повчання подібною мовою (1 Кор. 14:4).
Якщо ми використаємо принцип тлумачення, згідно з яким важкі уривки Писання пояснюються на основі більш простих, тоді деякі з найважчих текстів про мови (1 Кор. 14) потрібно аналізувати у світлі того, що ясно; а нам цілком ясно, що в другому розділі книги Дій апостолів дар мов - здатність розмовляти іноземною мовою. Ця думка важлива, особливо враховуючи явище, яке сьогодні називають "говоріння мовами", коли люди вірять, що повторення незрозумілих виразів - це вияв дару Святого Духа. Певна річ, це не те, що трапилося під час злиття Святого Духа в день П'ятидесятниці.
Дар мов, як і дар пророцтва, і творення чудес, має підробку. Істинний дар у день Пятидесятниці полягав у тому, що люди досконало заговорили людськими мовами. Відтворення звуків, які неможливо ідентифікувати з жодною людською мовою, - не спотворення, а підробка істинного дару.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 25 березня 2009, 03:15

Савонарола2009 писав:Спробуймо уявити собі сцену з Дії, 2 розділу. Побожні юдеї, що прийшли з усіх відомих у ті часи країн, за традицією зібралися на велике свято. І раптом трапилося щось дивне. Група галілейців, грубих сільських мешканців, аж ніяк не представників мудрої еліти Ізраїлю, несподівано починає говорити на різних мовах! Що ж відбулося?
Можна уявити, як завмерли присутні, раптом почувши учнів, що говорили їхньою рідною мовою. Вони були збентежені, до того ж і священики (Дії 2:13) звинувачували промовців у тому, що вони "понапивалися вина". Відносно цього - замисліться, скільки людей під дією алкоголю раптом починають говорити іноземною мовою, якої досі не знали?
З другого розділу Дій апостолів, де вперше згадується дар мов, стає цілком очевидно, що "мови" - це дана Духом здатність говорити іноземною мовою. Слово, перекладене як "мова" (див. 1 Кор. 14) - "глосса", означає "мова, мовлення".
Яка проблема мала місце в Коринті? Коринт був великим морським портом і торговим центром, куди приїжджали люди з різних частин Римської імперії. Деякі віруючі в Коринтській церкві хвалькувато використовували мови, які іншим членам церкви було важко зрозуміти. Апостол Павло настановляє їх не робити цього, хіба тільки у присутності перекладача, оскільки ніхто в громаді, крім промовця, не міг отримати повчання подібною мовою (1 Кор. 14:4).
Якщо ми використаємо принцип тлумачення, згідно з яким важкі уривки Писання пояснюються на основі більш простих, тоді деякі з найважчих текстів про мови (1 Кор. 14) потрібно аналізувати у світлі того, що ясно; а нам цілком ясно, що в другому розділі книги Дій апостолів дар мов - здатність розмовляти іноземною мовою. Ця думка важлива, особливо враховуючи явище, яке сьогодні називають "говоріння мовами", коли люди вірять, що повторення незрозумілих виразів - це вияв дару Святого Духа. Певна річ, це не те, що трапилося під час злиття Святого Духа в день П'ятидесятниці.
Дар мов, як і дар пророцтва, і творення чудес, має підробку. Істинний дар у день Пятидесятниці полягав у тому, що люди досконало заговорили людськими мовами. Відтворення звуків, які неможливо ідентифікувати з жодною людською мовою, - не с
потворення, а підробка істинного дару.


:o

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 25 березня 2009, 03:51

Савнаролі2000

Ваше знання грецької і біблійного тексту воістину - "вражаюче"!
Glossa в грецькій означає також язик (маю на увазі орган), може, щоб заперечити ґласолялію Ви ще почнете тлумачити що апостолом на день П"ятидесятниці повиростали інші язики і вони ними говорили? :lol:

Уявіть собі 120 людей кожен з яких говорить іншою мовою і кожен може виразно чути власне свою... %)


Тай не виглядає що мало викликати велике здивування те що ґалілейці знали кілька мов. Там ше не було СССР та його наслідків. В нас Галичині ше живуть люди народженні не в СРСР, "забиті" "селюхи", які розмовляють щонайменше українською, польською, мадярською, німецькою, москєвською - знання кількох мов не було розкішшю навіть для селян в Галичині, а де вже в Ґалілеї, яка лежала на перехресті культур, впливів і торгівельних шляхів. Та й раз Іван був вхожий в дім первосвященника, а очевидно і його брат, то аж ніяк то не були "губі селяни", а Матей був митар, Натанаїл в часі дня мав час прохолоджуватися під смоковницею, а батько вже згаданих синів Заведея мав наймитів, бідними забитими селюхами апостолів годі вважати.

Гм...

Glossa - язик (орган), можливість формування звуків, вогняний язик, діалект, промова з серця

Laleo - говорити ні про що, видавати звук, невиразно говорити, провадити пусті балачки, говорити.

Ось маєте можливість витворювати ще фантастичніші теорії.

Поєднання іменника glossa та діє слова laleo в НЗ зутрічається всього на всього лише кілька раз, і то саме в місцях де йдеться про ґласолялію. Практично всі авторитетні тлумачі тлумачать ці місця власне, як опис того що зараз характеризується терміном ґласолялія. Ніде цей вираз не є примінений до говоріння іноземною мовою.

Окрім того Євангеліє від Марка говорить про НОВІ мови (Мк 16, 17). Нові - власне ті які до того не існували.

Павло говорить про ангельські мови, значить не про людські і з того очевидно незрозумілі людям (1 Кор. 13, 1).

Не вигадуйте ніякого перекладача. Його в біблійному тесті просто нема. Перекладати і тлумачити навіть в українській мові означають інакші поняття.

Навіщо Павло говорить про дар тлумачення, а не просто про знання іноземної мови, якщо ходить про знання мов, адже сам Павло знав принаймні чотири мови - грецьку, латинську, гебрейську та арамейську. Павло би був пустим хвальком якби заявляв що знає більше мов аніж будь-хто в Коринті.

Та й цікаво з чого ті що позбігалися могли знати що ті що говорять ґалілейці, якщо вони говорили по латині чи по халдейськи (маю на увазі випадок на Шивуот). Адже одяг і взуття були такі самі як і в решти жителів землі Ізраїльської. Може вони рибою з Кінерету смерділи? :D

Та й вибачайте, але з Вашого тлумачення 12, 13, 14 глав 1 Кор. можна було би лише посміятися :lol: , якби такий стан Вашого розуму не викликав щирого співчуття. Мені Вас дійсно шкода :cry:

Збивайтеся вже з тої теми яку Ви вже пообсосолювали на всіх форумах і практично всюди - фіаско. Не виставляйте себе посміховищем... Може хтось і подумає, що адвентисти сьомого дня не просто забиті сектанти, а все ж таки мають щось спільного з християнством. :D

AgentIvan
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 26 березня 2009, 06:49
Звідки: З Книги Життя (тимчасово прочанин на Землі)
Контактна інформація:

Повідомлення AgentIvan » 26 березня 2009, 08:35

Співчуваю я вам усім. Бідні поночах не спите.
Ніяк не змучитесь доводити своєї точки зору.
Я хоть і коний не маю, і книжок багато вумних не читаю, та одну в руках тримав, і написано там:

"Отже по плодах їх впізнаєте їх. Мт.7:20

Особисто я бачив чимало плодів, між ними жодного негативного, а якби й були такі, то з тим обов'язково би прискіпливо розбиралися.

Хіба є яка проблема невіруючому (за винятком, якщо він одержимий) чути "белькотання"?
А простий віруючий, навіть якщо і плодів не помітить за першим разом, то по своєму незнанню скоріш подумає так як і в Дії 2:13.

Я думаю в даній гілці достатньо описано, щоб люди, навіть які раньше "навіть і не чули, чи є Дух Святий!" (Дії 19:2b) прочитавши могли зробити певні висновки.

Мир Вам!
P.S. для християн памятайте: якщо поведінка Вашого співрозмовника, ближнього, або "белькотальника" Вас виводить з себе це зовсім не значить про його неправоту, єретичність, а тим більше біснуватість, лиш показує Вам наскільки живете законом який передав Вам Ісус: "Так як Я вас полюбив*, так і ви любіть* одні одного" (Ів. 13:34).
*вжито слово агапе - божественна (досконала) любов

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 26 березня 2009, 23:36

AgentIvan писав:Співчуваю я вам усім. Бідні поночах не спите.
Ніяк не змучитесь доводити своєї точки зору.
Я хоть і коний не маю, і книжок багато вумних не читаю, та одну в руках тримав,


Воно і видко. Мудра людина не була би настільки певна про ніч, але би могла подумати і про інший часовий пояс.

Колтун RX-350
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 25 березня 2009, 19:11

Повідомлення Колтун RX-350 » 27 березня 2009, 16:48

Чи чуєте мене?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 05 квітня 2009, 00:47

Сергію, коли апостол Павло в 1 Кор., 13 пише, що навіть якщо людина говорить мовами людськими і ангольськими, а любові не має, то:

1) Хіба на Небі не має досконалої гармонії і порозуміння в питанні спілкування одне з одним? Хіба в агелів на Небі є мови, а не єдина мова? Хіба у ангелів мав місце поділ мов, як у людей під час будівництва вавилонської башти (доречно згадати причину цієї Божої дії)?

2) Уважний дослідник відразу побачить в цих текстах гіперболи, які використав апостол Павло, підкреслюючи основне - любов. Він же ніколи не давав свого тіла на спалення, чи не так?
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 06 квітня 2009, 20:25

Савонарола2009 писав:Сергію, коли апостол Павло в 1 Кор., 13 пише, що навіть якщо людина говорить мовами людськими і ангольськими, а любові не має, то:

1) Хіба на Небі не має досконалої гармонії і порозуміння в питанні спілкування одне з одним? Хіба в агелів на Небі є мови, а не єдина мова? Хіба у ангелів мав місце поділ мов, як у людей під час будівництва вавилонської башти (доречно згадати причину цієї Божої дії)?

2) Уважний дослідник відразу побачить в цих текстах гіперболи, які використав апостол Павло, підкреслюючи основне - любов. Він же ніколи не давав свого тіла на спалення, чи не так?


Хіба у Ваших "тлумаченнях", Святого Письма не забагато різних "хіба", різних здогадів, вигадок і викручування?
Навіщо це?
Щоб довести власну правоту, хоча б вона і суперечила слову Божому?

Савонарола2009
дописувач
дописувач
Повідомлень: 120
З нами з: 06 січня 2009, 12:55
Звідки: Україна

Повідомлення Савонарола2009 » 10 квітня 2009, 16:02

Так у ангелів Божих є поділ на різні мови, чи на Небі одна єдина зрозуміла всім мова?

Чекаю відповіді.
Ісус Христос є дорога, і правда, і життя!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 10 квітня 2009, 16:36

Савонарола2009 писав:Так у ангелів Божих є поділ на різні мови, чи на Небі одна єдина зрозуміла всім мова?

Чекаю відповіді.


звичайно одна -- УКРАЇНСЬКА! :lol:
ну ніякої в людей фантазії, аж гидко? питання рівноцінне -- як ти думаєш на скілько-струнних арфах грають на небі ангели??? чи твої безумні "вчителі" ще цього не вияснили? ну то озадач їх!

Паша
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 10 квітня 2009, 20:36

Повідомлення Паша » 10 квітня 2009, 21:14

Доброго вечора! Прочитав тему з самого початку так як сам уже десь років 5 у харизматичній віднові і стало цікаво що пишуть про дар мов. Перше повідомлення викликало чимале здивування так як сам практикую цей дар і ким-ким але біснуватись себе не вважаю :shock: ,а наоборот дякую за ці дари які дарує нам безкорисно Бог для збудування церкви. Сергій уже так розписав все гарно що навіть людина яка про харизма і не чула - зрозуміла б. 8) У Слові Божому є на все відповіді і шановний не потрібно виривати з тексту окремі вірші і трактувати цю теорію яку вам нав'язують. Мені просто жаль вас, якимось чином ви потрапили не на ту "дорогу" і тільки Бог може відкрити очі :wink: Бажаю Господньої благодаті! Амінь.


Повернутись до “Богослов'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей