Существует ли Бог?

обговорення богословських думок, питань богословської освіти

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
infinity
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 квітня 2009, 05:58

Существует ли Бог?

Повідомлення infinity » 06 квітня 2009, 06:03

Здравствуйте!

Скажите, что убедило Вас в существование Бога?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 06 квітня 2009, 10:06

Важко сказати - в Бога вірю стільки, скільки себе пам'ятаю. Думаю, що переконало мене в існуванні Бога саме життя Ісуса Христа (ніхто ж не буде заперечувати, що Він жив, це історичний факт) і Його революційні погляди, жертвенність, Любов. Хтось сказав, що якщо би хтось і придумав Ісуса Христа і Його науку, масив би бути ще більшим від Нього. А також - поведінка християнських Святих (милосердя, прощення своїм ворогам, терпеливість, сила духу)

А ще - численні чуда, які робив Христос, святі і які стаються в наш час. І якщо навіть відкинути всі чуда, які теоретично могли б статися лише через силу віри (напр. чудесне уздоровлення), залишаться й інші, такі, наприклад, як нетлінні мощі. Святих ховали в сиру землю, без ніяких спеціальних процедур (як фараонів), але їх тіла залишилися свіжими до сьогодні (Свята Бернадетта Субіру).

Або як страшно реагують біснуваті (люди, опановані злим духом), коли до них доторкнутися чимось посвяченим.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення oremus » 06 квітня 2009, 12:16

infinity писав:Здравствуйте!

Скажите, что убедило Вас в существование Бога?


Шановний друже, якщо запитання ваше стоїть таким чином, щоб отримати свідчення Божого ділання, то на це є відпоівь у книгах життя святих.

Якщо ваше питання стоїть таким чином, щоби я, чи хтось інший допоміг вам підказати, де в інтернеті є фотографія Бога, чи онлайн життя скритої камери Божого Царства, то на таку бздуру нема мудрої відповіді.

Однак якщо ви вимагаєте "убедительных" математичних розрахунків, то мушу ваш заспокоїти - тут ви їх не знайдете. Пошук Бога базується не на знаннях, а на Вірі. Господь вимагає від людини якраз ВІРИ.

Як за допомогою Віри пізнати Бога, то це вже інше запитання.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 06 квітня 2009, 17:51

Одним з доказів сутності Бога є Біблія, а, власне, ті ниточки, які поєднують Старий і Новий Завіт. Маю на увазі пророцтва про Месію: Звідки міг знати Захарія, що Ісуса видадуть за 30 срібняків? А Міхей - про те, що Христос народиться у Вифлеємі? А Яків про те, що Месія народиться тоді, коли від Юди віднімуть жезл? А Єремія про вбивства вифлеємських дітей? І так далі. Всі ці люди жили в різний час і просто б не могли здогадатися про такі подробиці. А прийшов Христос і все збулося, слово в слово.
Раджу шукати відповідь в Євангеліях і житті святих.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 06 квітня 2009, 21:13

ShMariam писав:Раджу шукати відповідь в Євангеліях і житті святих.


А я раджу озирнутися довкола. Подивися на небо, сонце, зорі, квіточку, мурашку, кашалота, білочку, веселку. Відкрий підручник з фізики - почитай закони, які вчені відкривають, але які існували ще до відкриття їх людьми. Яка гармонія всюди і у всьому. Зрештою, подивися в дзеркало. Саме по собі з нічого щось не вийде.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 квітня 2009, 23:01

Наталка писав:
ShMariam писав:Раджу шукати відповідь в Євангеліях і житті святих.


А я раджу озирнутися довкола. Подивися на небо, сонце, зорі, квіточку, мурашку, кашалота, білочку, веселку. Відкрий підручник з фізики - почитай закони, які вчені відкривають, але які існували ще до відкриття їх людьми. Яка гармонія всюди і у всьому. Зрештою, подивися в дзеркало. Саме по собі з нічого щось не вийде.


Ага, і якраз способи подяки Богові (жертвоприношення по Старому Завіту наприклад) дуже гарно описує стосунки Бога і людини.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Olya » 07 квітня 2009, 08:05

infinity писав:Здравствуйте!

Скажите, что убедило Вас в существование Бога?


Навколишній світ, сама людина і природа, яка живе, продовжує свій рід, яка з кладається з маленьких досконалих частин, які гармонують між собою. Навіть якщо взяти до прикладу людське око, то воно настільки складне, що людина зі всією апаратурою не може створити подібне.
З маленького зернятка виростає велике дерево, з ікринки вилуплюється риба і т.д.
І взагалі відчуття, що Бог є і що потрібно йому поклонятися закладено в людину.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
infinity
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 квітня 2009, 05:58

Повідомлення infinity » 07 квітня 2009, 08:41

Всем спасибо за комментарии!
Якщо ваше питання стоїть таким чином, щоби я, чи хтось інший допоміг вам підказати, де в інтернеті є фотографія Бога, чи онлайн життя скритої камери Божого Царства, то на таку бздуру нема мудрої відповіді.

Я уже в Google искал :) шучу...
Я не утверждаю, что Бога нет! Я пытаюсь понять какой Он... Бог христианства (данный форум греко-католический)? А как же другие религии? У них тоже свои писания... Они бы мне посоветовали почитать их...
Одним з доказів сутності Бога є Біблія, а, власне, ті ниточки, які поєднують Старий і Новий Завіт

Ветхий завет, начнём с истории про Ноя (позаимствованной из вавилонского мифа об Ута-Напишти и присутствующей в более древних мифологиях нескольких культур).
Легенде о входящих в Ноев ковчег животных ("каждой твари по паре") трудно отказать в обаянии, но нравственная её сторона не может не вызвать содрогания. Разочаровавшись в людях Бог утопил всех без исключения (кроме одной семьи), не пощадив ни детей, ни животных (ни в чём, по-видимому, не повинных).
Как-то тяжело верить в Бога, который карает и милует.. больно уж антропоморфный Он...

Навколишній світ, сама людина і природа, яка живе, продовжує свій рід, яка з кладається з маленьких досконалих частин, які гармонують між собою. Навіть якщо взяти до прикладу людське око, то воно настільки складне, що людина зі всією апаратурою не може створити подібне.


Доказательство от красоты?
"Может, этот аргумент представляет собой новую разновидность доказательства от целесообразности: появление музыкального гения Шуберта ещё более невероятно, чем появление глаза у позвоночных. А может, это своеобразное, не очень благородное проявление зависти к гению? Почему кто-то другой может создавать такую прекрасную музыку/поэзию/живопись, а я не могу? Наверняка здесь не обошлось без воли божьей." - Ричард Докинз

У меня сейчас кризис веры... Ищу ответы на вопросы... Не хочу думать, что наша жизнь только мгновение... Случайный набор атомов... Чистая случайность?

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 07 квітня 2009, 09:08

infinity писав:
У меня сейчас кризис веры... Ищу ответы на вопросы... Не хочу думать, что наша жизнь только мгновение... Случайный набор атомов... Чистая случайность?


Навіть якщо прийняти теорію про випадковий набір атомів то враховуючи вік Землі, недостатньо часу, щоб все розвинулось до такого стану як існує зараз. Великі вчені (в т.ч. невіруючі) врешті решт приходять до висновку, що не обійшлося без втручання Абсолюта.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 07 квітня 2009, 19:58

А чи існує той, хто поставив це віковічне питання? :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

dkeieke
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 21 травня 2009, 11:23

Повідомлення dkeieke » 21 травня 2009, 11:28

mykil писав:А чи існує той, хто поставив це віковічне питання? :D


Звичайно, це

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 21 травня 2009, 21:44

Я би інакше поставив питання - а що тебе штовхає шукати відповіді на ці питання? Чому саме в релігії ти шукаєш відповідь? Чому ти шукаєш Бога, чи доказів його існування/неіснування?

Дай відповіді на ці питання, і зрозумієш, кого ти шукаєш і навіщо.
unicuique suum

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 22 травня 2009, 13:00

Вірити в існування Бога можна навіть тому, що не можливо довести, що Його нема. Чому пізнавати Його через Біблію і таким чином прийти до католицького віровизнання? Бо, мені здається, серед усіх текстів, які лежать в основі найдавніших релігій вона найменше має казковий чи міфілогічний характер. Це моя чисто субєктивна думка, і я не претендую на цілковиту правоту в цьому питанні, бо не є спеціалістом в богослов'ї чи релігієзнавстві. Я просто вірю.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 травня 2009, 13:05

Як казав філософ Кант: "Існування Бога неможливо ані довести, ані заперечити".

У св. Писанні бачимо більший наголос якраз на вірі у Всевишнього, ніж на раціональних копаннях. Щоб спастися навіки... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 06 червня 2009, 11:51

Мене переконало в існуванні Бога зустріч із ним. Щоб його зустріти треба шукати... по справжньому шукати.
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 червня 2009, 12:55

demetris писав: Щоб його зустріти треба шукати... по справжньому шукати.


І не лишень в Інтернеті, а зокрема в особистому житті та у книзі всього сотвореного!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення kris15 » 06 червня 2009, 20:06

infinity писав:Здравствуйте!

Скажите, что убедило Вас в существование Бога?


Ніщо!!! Він просто є і все!!!!! То не має підлягати сумніву, бо Блаженні, що не бачили і увірували (Ів. 20.29)
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення o.Mykil » 08 червня 2009, 07:32

kris15 писав:Ніщо!!! Він просто є і все!!!!!


І це, мабуть, найбільша незрушима ДОГМА! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 12 квітня 2010, 16:19

Хто не вірить у існування Бога, прошу дати хоч один доказ, що Він не існує.Більше не потрібно. :crazy:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення o.Mykil » 12 квітня 2010, 16:46

Бог существует (Альберт Эйнштейн) http://www.youtube.com/watch?v=7rnQOLenTlQ
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення ієром. Діонисій » 12 квітня 2010, 19:32

infinity писав:Скажите, что убедило Вас в существование Бога?

Буду щирий. Знаєте, в житті людина переходить через багато різних ситуацій. Те, що одного часу здається безсумнівним і непідважальним, іншого разу може таким не здаватися. Можуть зроджуватися запитання, на які немає відповіді або відповідь на які невідома, можуть приходити сумніви. Питання віри мають отримати ґрунтовне пояснення перед тим як стати основою життя та системи цінностей особи.
Так сталося, що наше покоління свою віру змушене було відстоювати. Тож потрібно було передусім дати відповідь собі на істотні запитання, які торкалися віри, та на аргументи, які проти неї висувалися, наприклад, у школі, в інституті, у пресі.
Не буду описувати увесь мій шлях до кращого розуміння віри. Скажу тільки, що відповідь на всі питання, сумніви, атеїстичні "аргументи" приходила як наслідок прагнення поєднати усе в цілісну систему поглядів, зокрема у зрілому віці. Існують запитання, на які атеїзм не дає і не може дати відповідей, ухиляється від відповіді.
Я, з Божої ласки, був вихований у католицькій вірі, але коли уже юнаком намагався знайти глибші відповіді на питання віри, для мене несподівано стали зрозумілі дві речі (Це не було тільки результатом інтелектуального міркування, але і чогось більшого, до чого неможливо дійти без досвіду молитви).
Я зрозумів, читаючи, Святе Писання, що воно не протирічить ні собі самому, ні тому, про що я дізнався з життя і навчання. Зокрема, воно потверджує існування морального закону в людини: бо ж людині не все одно, як жити, добро її тішить, а зло гнітить.
І я збагнув, пережив, що Той, до кого я звертаюся у молитві, -- не ідея, а Бог, живий Бог, такий яким Він об'явив себе, зокрема, у Святому Писанні та в історії.
Одним словом, головний аргумент на існування Бога -- несуперечність правди. Тільки існування Бога пояснює все.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 12 квітня 2010, 20:00

infinity писав:Здравствуйте!

Скажите, что убедило Вас в существование Бога?

Мене переконало в існуванні Бога не "что", а ...Бог (Дух Святий просвітив).
infinity писав:Как-то тяжело верить в Бога, который карает и милует..

Одного разу подумав собі, що якби Бог був злим, то хіба б Він стільки терпів нас.Він міг би розчавити нас в будь-який момент.І якщо Він цього не робить, то не через те, що хтось Йому заборонив, а напевно по іншій причині, імхо.Якби Бог не був добрим, то Він би, напевно, не чекав кінця світу, щоб покарати людей.
demetris писав:Щоб його зустріти треба шукати... по справжньому шукати

Ну не зовсім згідний з вами.Інколи Бог себе дає пізнати навіть тим, хто не шукав Його.
infinity писав:У меня сейчас кризис веры... Ищу ответы на вопросы...

Бог не хоче, щоб ти явно відчував чесноти віри, надії та любові й постійно тішився ними, Він бажає, щоб ти переживав їх тільки час від часу.(св.О.Піо)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 12 квітня 2010, 20:48

Як Ейлер довів існування Бога.

Про поїздку відомого французького енциклопедиста Дідро до Росії на запрошення Катерини2 розповідають таке.
Дідро був атеїстом, не приховував своїх переконань і наполегливо їх пропагував.Імператриця вважала його висловлювання дотепними, проте один з її вельмож порадив припинити атеїстичні виступи Дідро.Знайти спосіб, як запобігти філософським промовам Дідро, попрохали знаменитого математика Леонарда Ейлера.Леонард Ейлер, геній, який відкрив людству нові напрямки математики, був людиною глибоко релігійною і мав неабияке почуття гумору.Ейлер сповістив Дідро, що йому вдалося знайти доведення існування Бога і з цим доведенням він із задоволенням ознайомить Дідро в присутності всього імператорського двору.Дідро погодився на диспут.
І от наступного дня найповажніші вельможі на запрошення Катерини2 зібрались за величезним столом.Ейлер, користуючись тим, що Дідро зовсім не розумівся на математиці, підвівся і, дивлячись у вічі своєму опоненту, замогильним голосом сповістив : "А в квадраті мінус В в квадраті дорівнює А мінус В, помножене на А плюс В.Звідси випливає, що Бог існує.Ви згодні?".Залунав загальний сміх, а Дідро розгубився.Тут же він попросив імператрицю дозволити повернутися до Франції.

А ось як "напоумив" атеїстів український святий Амфілохій Почаєвсьський (пишу по пам'яті, тому можуть бути помилки).
Одного разу прийшли до нього якісь атеїсти і Кажуть : "покажи нам Бога"."Ви не достойні бачити Бога" - відпові він."Тоді покажи нам диявола"-сказали вони.Амфілохій відповів - "Добре, прийдіть через декілька днів".Коли вони прийшли до нього вдруге, то біля нього побачили страшного пса, який заговорив до них людською мовою.Вони як дременули, то більше вже не приходили.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення Олюнька » 13 квітня 2010, 11:11

Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 13 квітня 2010, 21:34

Цікава книга А. Фомин: "Доказательства существования Бога. Аргументы науки в пользу сотворения мира" можна скачати тут http://u-stolika.narod.ru/1/bibleskach.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення andrivovk » 15 квітня 2010, 11:58

Припустимо, що людина атеїст і думає, що зі смертю тіла все закінчиться.І така думка має право на життя.Але якщо "через силу" заставити себе вірувати в Бога і йти за такими міркуваннями : "Я нічого не втрачаю, якщо буду виконувати заповіді (не вбивай, поважай батька-матір і.т.д. не важкі).Якщо Бога немає, все одно мені гірше не буде від виконання заповідей, а якщо Він дійсно є - то яка велика нагорода".Бо "блаженні ті, які не бачили, а увірували". O:-)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення ієром. Діонисій » 15 квітня 2010, 13:45

Найщиріші вітання, п. andrivovk. :Rose:
Ви незалежно вивели "парі Паскаля": http://uk.wikipedia.org/wiki/Парі_Паскаля.
Воно, на жаль, має свої слабкі сторони. :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення o.Mykil » 15 квітня 2010, 16:37

Доказ буття Бога з ідеї про Нього Ансельма Кентенберійського

...На боці реалізму стояв також і Ансельм Кентерберійський, батько схоластики. Вчення його було пофарбовано платонівським духом: він стверджував, що універсалії закладені в Божественний Логос. Виходячи з того ж духу, ми повинні розуміти і психологічно важливе, так зване онтологічне доказ буття Божого, дане Ансельмом. Це доказ виводить буття Бога з ідеї Бога. Фіхте (Психология II, 120) коротко формулював це доказ наступними словами: «Готівка ідеї безумовного у нашій свідомості і доводить реальне існування цього безумовного». Думка Ансельма полягає в тому, що наявне в нашому інтелекті поняття про превисшем істоті тягне за собою і якість існування (non potest esse in intellectu solo). З цього він виводить: «Отже, існує щось більш велике, ніж все, що можна собі уявити; також не можна собі уявити, щоб це велике щось не існувало зовсім, і це Ти, Бог наш». Логічна неспроможність онтологічного аргументу настільки очевидна, що доводиться шукати психологічних пояснень тих причин, по яких такий розум, як розум Ансельма, міг вдатися до такої аргументації. Найближчу причину тому слід шукати в загальній психологічної схильності реалізму взагалі, а саме в тому факті, що є на світі відомий клас людей, а відповідно до духу часу, і цілі групи людей, які ставлять ціннісний акцент на ідеї; в такому випадку на долю ідеї доводиться більш висока реальна, тобто життєва, цінність, ніж на частку дійсності окремих речей.

(С)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення samael » 15 квітня 2010, 16:56

o.Mykil писав:Бог существует (Альберт Эйнштейн) http://www.youtube.com/watch?v=7rnQOLenTlQ

Эйнштейн також писав:
Альберт Эйнштейн писав:То, что вы читали о моих религиозных убеждениях — разумеется, ложь, которая систематически повторяется. Я не верю в персонифицированного Бога, и я никогда не отрицал этого, но выразил это отчетливо. Если во мне есть что-то, что можно назвать религиозным, то это только безграничное восхищение устройством мира, насколько наша наука способна его постичь.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Существует ли Бог?

Повідомлення o.Mykil » 15 квітня 2010, 17:30

samael писав:Эйнштейн також писав:


Часом не знаєте, в якому творі, якщо це не лишень був простий вислів?.. Просто буває, що не раз великим людям, зокрема посмертно, приписують певні цитати, а то й цілі твори, щоб своїм думкам надати авторитетності. Може й тут так. До чого веду? А до того, що мав раніше про це дискусію за атеїстами на одному найбільшому атеїстичному форумі України, і вони мене хотіли переконати, що Ейнштейн узагалі не вірив ніколи у Бога, що був цілковитим атеїстом... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Богослов'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей