Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології?

обговорення богословських думок, питань богословської освіти

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології?

Повідомлення Michail » 22 січня 2012, 02:05

Як Ви, шановні форумчани, вважаєте, чи стане в пригоді інформація настільки цікавого християнського теологічного форуму для розвитку теології як науки? Чи будуть теологи/богослови різних конфесій, при написанні дисертацій проглядати цей і подібні форуми і враховувати цікаві думки, та напрацьовані висновки в своїх роботах?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології, як на

Повідомлення о.Олег » 22 січня 2012, 07:36

Michail писав:Як Ви, шановні форумчани, вважаєте, чи стане в пригоді інформація настільки цікавого християнського теологічного форуму для розвитку теології як науки? Чи будуть теологи/богослови різних конфесій, при написанні дисертацій проглядати цей і подібні форуми і враховувати цікаві думки, та напрацьовані висновки в своїх роботах?

цікаві думки - чому б ні? Після детальнішої їх перевірки, звичайно. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології, як на

Повідомлення andrey s. » 22 січня 2012, 15:57

о.Олег писав:
Michail писав:Як Ви, шановні форумчани, вважаєте, чи стане в пригоді інформація настільки цікавого християнського теологічного форуму для розвитку теології як науки? Чи будуть теологи/богослови різних конфесій, при написанні дисертацій проглядати цей і подібні форуми і враховувати цікаві думки, та напрацьовані висновки в своїх роботах?

цікаві думки - чому б ні? Після детальнішої їх перевірки, звичайно. З повагою, о.Олег

Аж страшно стало, що хтось якісь думки може розвинути і всяке таке....просто думка може бути хибна, а від так решта збудованого на ній, теж...
Розвиток Теології чи навіть Літургіки.....то все якось страшно звучить.
Чув один анігдот, такий собі "фаховий гумор", якого я доречі в повноті :D , збагнути не можу. :pardon:
Ту так ось....(коротко , суть)
В ліфті їдуть медвідь , тигр і літургіст. Ліфт зупиняється і заходите ви.
При собі маєте пістолет з двома кулями, в кого будете стріляти???? В голодного і злючого медведя, чи скаженого тигра, чи простого і безобідного літургіста(якого доречі звірі їсти бояться)...
Порада така: Стріляти треба в літургіста, іто два рази, а другу кулю як "контрольний" в голову, щоб на певне.
От такий гумор, духовно-симінарский. :pardon: І головне, що всі сміялись, і я вже мусів за компанію :D , хоч ніц не зрозумів. :pardon:
Хтось з теологів пояснить в чому "фішка"(суть)???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології, як на

Повідомлення Michail » 22 січня 2012, 23:57

о.Олег писав:
Michail писав:Як Ви, шановні форумчани, вважаєте, чи стане в пригоді інформація настільки цікавого християнського теологічного форуму для розвитку теології як науки? Чи будуть теологи/богослови різних конфесій, при написанні дисертацій проглядати цей і подібні форуми і враховувати цікаві думки, та напрацьовані висновки в своїх роботах?

цікаві думки - чому б ні? Після детальнішої їх перевірки, звичайно. З повагою, о.Олег


Насправді цікавих думок тут знайдеться таки.
В процесі катехизації, а в цей час євангелизації, я точно зрозумів, що в діалозі відкриваються важливі речі. "В спорі народжується істина", не підходящий вираз. Краще сказати "В діалозі виявляється (відкривається) Істина"...

Євр.13, 16. Не забывайте также благотворения и о б щ и т е л ь н о с т и, ибо таковые жертвы благоугодны Богу.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології?

Повідомлення Michail » 23 січня 2012, 00:03

Хтось з теологів пояснить в чому "фішка"(суть)???

Нажаль не семінаристську школу прошйов, а лиш катехитичну. І нам літургіка дуже подобалась. Багато цікавих і простих речей... Що де треба в Храмі, як одягатись... Але ми не вивчали ті всі молитви, що треба при одяганні священика знати апамять :) Може в таких деталях штука?

А нарахунок християнського вчення о. Олег правильно підмітив, що все має перевірятись. Тому хто будує на Ісусі Христі, на Любові Божій, помилки не страшні. А хто на "філософіях", то хай краще не будує.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології?

Повідомлення Вова » 23 січня 2012, 00:19

Michail писав:Як Ви, шановні форумчани, вважаєте, чи стане в пригоді інформація настільки цікавого християнського теологічного форуму для розвитку теології як науки? Чи будуть теологи/богослови різних конфесій, при написанні дисертацій проглядати цей і подібні форуми і враховувати цікаві думки, та напрацьовані висновки в своїх роботах?

Michail, звісно стане, але це має відрізнятися від форуму, бо інакше цієї однієї науки не знайдемо.

До речі, питався я у декана нашої Біблійної семінарії, чи є таке навчання де розглядають скрупульозно доктрини? Він сказав що немає. Отож, для мене залишається навчитися цього тільки із спілкування по інтернету. Думаю для вас також.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Чи пригодиться інформація фруму для розвитку теології?

Повідомлення Michail » 23 січня 2012, 00:52

Вова писав:
Michail писав:Як Ви, шановні форумчани, вважаєте, чи стане в пригоді інформація настільки цікавого християнського теологічного форуму для розвитку теології як науки? Чи будуть теологи/богослови різних конфесій, при написанні дисертацій проглядати цей і подібні форуми і враховувати цікаві думки, та напрацьовані висновки в своїх роботах?

Michail, звісно стане, але це має відрізнятися від форуму, бо інакше цієї однієї науки не знайдемо.

До речі, питався я у декана нашої Біблійної семінарії, чи є таке навчання де розглядають скрупульозно доктрини? Він сказав що немає. Отож, для мене залишається навчитися цього тільки із спілкування по інтернету. Думаю для вас також.

У КЦ є теологи,які ввичають скрупульозно доктрини. ДУмаю, що є у всіх конфесіях, теологи які пишуть офіційні наукові роботи...


Повернутись до “Богослов'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей