Сповідь в інтернеті!

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Roman_vol
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 22 червня 2009, 08:56
Звідки: Львів

Сповідь в інтернеті!

Повідомлення Roman_vol » 22 червня 2009, 10:06

Чи можлива сповідь в межах інтернет сторінки? Можливо не повна, можливо лише аби допомогти людині вийти з депресивного стану. Як на рахунок інтернет церкви, скільки є людей які б нею скористалися з різних причин. Місіонерство в інтернеті є найактуальнішою потребою сьогодення!!! Хотів би обговорити цю тему з представниками церкви. Памятаю коли був за кордоном, мені такої церкви дуже бракувало, а як би вона допомогла заробітчанам і навіть тим які не знають церкви в Україні. Ця церква має бути "живою", бо багато хто не може відвідати церкву з різних причин, звичайно, ні в якому разі вона не замінить реальну церкву, але життя спонукає до вирішення цих питань.

P.S. Хотів би попросити, щоб хтось хто має можливість спілкуватися з вищим духовенством (єпископами), щоб донесли цю пропозицію на розгляд. Буду радий почути відкуки та зауваження.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 червня 2009, 10:41

В Інтернеті можливе найперше спілкування, зокрема духовне, з представниками Церкви, як і життя поза віртуальними світами. Сповідь як св. Тайна довершується через почуте розгрішення душпастиря, щирий жаль за гріхи, отримання в очевидний спосіб покути... Тому Інтернет не замінить цієї важливої закономірності якимось одним кліком "мишки" тощо. Духовні розмови - будь ласка.

http://old.ugcc.org.ua/ukr/question/moral/article;2025
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Roman_vol
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 22 червня 2009, 08:56
Звідки: Львів

Повідомлення Roman_vol » 22 червня 2009, 11:16

Я просто пиставив питання місіонерства в інтернеті, Ви мене не так зрозуміли. Є люди далекі від Бога сьогодні, але вони все таки шукають Його, кожен шукає у свій спосіб, офіційна сторінка Церкви тут не допоможе....

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Сповідь в інтернеті!

Повідомлення o.Mykil » 22 червня 2009, 11:17

Roman_vol писав:Чи можлива сповідь в межах інтернет сторінки?



Це як розуміти - двозначно? Тема як звучить???
Востаннє редагувалось 22 червня 2009, 11:27 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 22 червня 2009, 11:20

Roman_vol писав:Я просто пиставив питання місіонерства в інтернеті, Ви мене не так зрозуміли. Є люди далекі від Бога сьогодні, але вони все таки шукають Його, кожен шукає у свій спосіб, офіційна сторінка Церкви тут не допоможе....


http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1001
див.сюди

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 червня 2009, 11:26

А Інтернет -"церкви" процвітають нині, як відомо. Наприклад, ось тут http://www.internetcerkov.ru/component/ ... e/Itemid,1

Зокрема в лоні подрібленого Протестантизму, де сповідь дуже-дуже спрощена і не є традиційною... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 27 червня 2009, 20:37

думаю, що багато хто зауважував, що "віртуальне спілкування" хоч і є дуже цікавим та важливим, але є все ж досить далеким від реальності. Це особливо помітно (принаймні мені) коли зустрічаєшся з людиною, з якою часто спілкуєшся лиш і неті. ось вона реальність ЗУСТРІЧІ ОСІБ.
так, спілкування і розмови в неті часто є потрібними і підтримуючими, так, часто в неті людина, прихована мережею, може звернутись з дуже інтимними питаннями та проблемами, так священик чи інша духовна особа може вислухати та надати пораду, але саме ця РЕАЛЬНА зустріч є необхідною для Сповіді.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 червня 2009, 20:59

Слава Богу, що до "сповіді в Інтернеті" не дійшла Православна Церква (МП), а тільки розпочала транслювати через кібер-простір свої богослужіння з Києво-Печерської Лаври http://tsn.ua/ru/nauka_it/bogosluzheniy ... rnete.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 червня 2009, 07:51

mykil писав:Слава Богу, що до "сповіді в Інтернеті" не дійшла Православна Церква (МП), а тільки розпочала транслювати через кібер-простір свої богослужіння з Києво-Печерської Лаври http://tsn.ua/ru/nauka_it/bogosluzheniy ... rnete.html



Було би добре, щоби і в УгкЦ щось подібне зробили би!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей