Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення o.Mykil » 17 січня 2009, 14:01

Щойно натрапив на один забавний російськомовний ресурс, де можна віднайти пояснення власного ймення або прізвища. Корисна буде, звичайно, для багатьох штука. Правда, пояснення свого прізвища там поки що не побачив... Думаю, вам це вдасться!

Але моє ім*я з грецької пояснено неправильно, навели люди неавтентичні грецькі слова... :shock: :roll:

Отож, ласкаво просимо сюди - http://mirimen.com
Востаннє редагувалось 18 листопада 2009, 15:09 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 20 січня 2009, 16:16

Дмитрий легко увлекается женщинами, не испытывая при этом никаких угрызений совести в отношении прежних симпатий. Часто вступает в повторный брак, но к детям от предыдущих браков относится с любовью и продолжает заботиться о них всю свою жизнь. Любит выпить, но сильного пристрастия к алкоголю не испытывает.
:ROFL: :o %)
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 січня 2009, 16:26

demetris писав:
Дмитрий легко увлекается женщинами, не испытывая при этом никаких угрызений совести в отношении прежних симпатий. Часто вступает в повторный брак, но к детям от предыдущих браков относится с любовью и продолжает заботиться о них всю свою жизнь. Любит выпить, но сильного пристрастия к алкоголю не испытывает.
:ROFL: :o %)



Ой, йой, йой... :D :crazy:

Ну й фантазія у когось... Думаю, що ви гідний християнин, і це все для вас лише пусті байки! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

daylight
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 23 січня 2009, 16:47

Повідомлення daylight » 23 січня 2009, 16:50

Та й взагалі мені здається, що розшифровка імені не може вплинути на долю.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 06 березня 2009, 23:25


AlexSharii
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 02 травня 2009, 04:41

Повідомлення AlexSharii » 09 травня 2009, 06:55

А моє ім'я дійсно відповідає характеру і можу підтвердити що все збігається. Тому думаю треба відповідально відноситися до вибору імені своєї дитини.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 30 червня 2009, 13:04

ім я має велике значення, воно, наче лице людини, показує її сутність. Якщо вдатися до аналізу і прослідкувати ряд людей з одним і тим же іменем, то легко знайдемо багато подібностей, не зважаючи на вік, статус та інші відмінності.
Не дарма кажуть, "як ви яхту назвете, так вона і попливе".
Деколи ім я спонукає людина себе відповідно до тих визначних людей, які це ім я прославили, особливо - святих-покровителів...
Наша УГКЦ практикує два імені, з яких одне служить оберегом, бо є чисто церковним. Шкодую, що мені в свій час, не підказали дати синові друге ім я, зате з донькою, я врахувала попередній досвід.

Аватар користувача
Roksolianko
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 26 червня 2009, 10:54
Звідки: Львів

Повідомлення Roksolianko » 30 червня 2009, 13:19

Думаю ім’я має значення в житті людини.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення євдоким » 05 листопада 2010, 13:46

Знаю особисто кілька прикладів, коли дитина, як кажуть, сама приносила собі ім'я, але рідні охрещували по-своєму, і в цих людей не дуже гарна доля. А у випадку, коли священик наполягав на своєму - тоді з роками людина навіть була вдячною за надане ім'я!
Востаннє редагувалось 24 червня 2012, 16:11 користувачем євдоким, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення o.Mykil » 05 листопада 2010, 15:20

євдоким писав:Знаю особисто кілька прикладів,коли дитина ,як кажуть, сама приносила собі ім'я, але рідні охрещували по-своєму, і в цих людей не дуже гарна доля


Ой, вибачте, але це пахне, певною мірою, марновірством. Нема якогось фатуму. Все в руках Господа. І взагалі варто дітям давати імена наших святих. Є добра традиція так чинити відповідно до дня святого (чи наближеного згідно з календарем), коли маля прийшло на світ Божий.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення Олюнька » 05 листопада 2010, 17:17

євдоким писав:Знаю особисто кілька прикладів,коли дитина ,як кажуть, сама приносила собі ім'я, але рідні охрещували по-своєму, і в цих людей не дуже гарна доля

Не думаю, що то впливає на т. зв. "долю" людини. А ще люблять говорити, що не можна називати дітей іменами мучеників, "щоб не мучились" %)

o.Mykil писав: Є добра традиція так чинити відповідно до дня святого (чи наближеного згідно з календарем), коли маля прийшло на світ Божий.

Я народилася в день Івана Ліствичника, мій брат - 20 січня, на Івана, а сестра - на Зачаття Івана Хрестителя :lol:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення vitalko » 06 листопада 2010, 13:39

Олюнька писав:Я народилася в день Івана Ліствичника, мій брат - 20 січня, на Івана, а сестра - на Зачаття Івана Хрестителя :lol:


І є хтось з вас Іван чи Іванка? :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення прочанка » 08 листопада 2010, 10:21

Ім"я - дуже важливий вибір батьків для майбутньої дитини. Звичайно, добре якщо дитина народиться на свято, але й ті імена не навжди мають широкий вжиток. ОТ ДО ПРИКЛАДУ, Парасковією зараз дівчаток не називають.
А Зоряна,Роксолана, Ярослава, Мирослава,Любомира - не християнські, вважається, бо в календарі таких святих нема. Добре, що наша церква не відлучає людей за імена, а от МП... В Київській Лаврі чи Почаєві неможливо подати службу за здоров"я, бо католиків та уніатів, а ще з "такими" іменами вона не приймають...

І ще одна проблема... Любі бабусі і дідусі, ми Вас дуже любимо і поважаємо, але( я так думаю)право вибору імені дитини належить батькам ,зокрема матері. Не нав"язуйте свої думки і не робіть чвари в родині -хто кого більше любить і хто що більше заслужив...

Ще думаю, не варто називати дитину в честь когось, хто загинув трагічно( навіть хтось дуже рідний), не варто закладати в дитину негатив, бо таке ім"я завжди буде навівати неприємні спогади.

Даючи дитині ім"я, ми вибираємо і його долю, тим чи іншим способом, тому у цьому виборі варто думати. Хоч не ім"я прикрашає людину, а навпаки, але кожне ім"я вимагає від людини певних вчинків.
Як сумно, якщо Петро чи Павло ( які б мали пишатись своїми іменами і вести християнське життя), згадують своїх святих 12 липня і то для того, щоб добре напитись і повалятись під парканам.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення Олюнька » 08 листопада 2010, 13:09

vitalko писав:
Олюнька писав:Я народилася в день Івана Ліствичника, мій брат - 20 січня, на Івана, а сестра - на Зачаття Івана Хрестителя :lol:


І є хтось з вас Іван чи Іванка? :)

Є брат :) а, я ще забула - моя бабця народилась 6 липня, а дід - 8-го. цікаво так :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення Злий Іван » 08 листопада 2010, 14:54

Тенденція, однако. :D
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення ShMariam » 08 листопада 2010, 14:56

То не просто так. :) Гарного маєте покровителя.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення o.Mykil » 08 листопада 2010, 22:04

прочанка писав:
Ще думаю, не варто називати дитину в честь когось, хто загинув трагічно( навіть хтось дуже рідний), не варто закладати в дитину негатив, бо таке ім"я завжди буде навівати неприємні спогади.



%)

Не мало загинуло трагічно теж за св. віру... Не одна особа була всім дорогою...

В Україні переважно поширені традиційні імена, хоча є всякі тепер. Варто, як уже зазначалося, називати іменами наших славних святих, щоб були гарні небесні покровителі, щоби святкувались потім по-християнськи іменини. Дивую, що з цим стільки нині забобонів чи фантазій на загал по світі.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Розшифрування вашого імені чи прізвища! :))

Повідомлення євдоким » 02 лютого 2012, 17:53

o.Mykil писав:
Ой, вибачте, але це пахне, певною мірою, марновірством.

Трошки з цією тезою не згідний. Гадаю, якщо батьки перебирають іменами - перебирають, хто із святих достойніший бути заступником чада! Хоча, переважна більшість, - не знайома із життєвим подвигом їхніх покровителів! І дехто із духовенства не вельми звертає на останню проблему особливої уваги, тобто можна було б в кількох словах в часі хрещення повісти про деякі деталі із життя святого.
А ще люблять говорити, що не можна називати дітей іменами мучеників, "щоб не мучились" %)

А ця цитата - якраз яскраво підтверджує марновірство серед "побожних" християн!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей