Нетрадиційна медицина

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

p1c2
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 19 червня 2006, 12:56
Звідки: UA

Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення p1c2 » 21 квітня 2007, 14:36

Христос воскрес!

Яке ставлення нашої Церкви до лікування методом уринотерапії? Більше цікавить думка не про вживання сечі внутрішньо, а використання її для компресів. Часто радять (християни) при опіках, різних дерматологічних хворобах використовувати саме такий метод. Православна Церква МП, наприклад, категорично забороняє таке лікування.
Дякую.

rbn
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 09 грудня 2006, 22:45
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення rbn » 22 квітня 2007, 21:12

Можно вопрос, а зачем? Неужели нету нормальных лекарств по доступным ценам?

p1c2
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 19 червня 2006, 12:56
Звідки: UA

Повідомлення p1c2 » 22 квітня 2007, 21:25

Неужели нету нормальных лекарств по доступным ценам?

Є досвід, що застосування ліків не давало результату, і, навпаки, уринотерапія мала позитивний результат.
І тому цікавить позиція УГКЦ щодо цього питання.
Дякую.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 24 квітня 2007, 09:40

Шановний, тут не потрібна позиція УГКЦ, це питання медичне. Уринотерапія не визнається офіційною медициною, тому що діючою речовиною сечі є кортикостероїдні гормони,надлишок яких виводиться з організму, сеча дає ефект аналогічний гідрокортизону, преднізолону та інших гормонів, але і побічні явища, в тому числі і звикання теж наявне. Тай пити свою сечу чи мазатися нею – це, по моєму,гидота. А rbn тут правий. :D

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення Ira » 25 серпня 2007, 10:06

Не розумію, для чого мучити себе цим, та й для чого платити великі гроші за лікарства? Якщо є цілком безкоштовний лік, даний нам Богом - Свята Вода, хоча, без розкаяння, віри і молитви і вона не допоможе.

Я вже, наприклад, півтора року не вживаю ніяких ліків і таблеток, а лікуюся Святою Водою із Джерельця на Святому Місці З"яви Матері Божої в м.Тернополі.

Хоча, якщо Бог дає нам якісь терпіння, то Він знає, чому Він їх дає... маємо багато за що спокутувати...

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення robie » 26 серпня 2007, 23:08

Ira писав:Хоча, якщо Бог дає нам якісь терпіння, то Він знає, чому Він їх дає... маємо багато за що спокутувати...


Тобто хвороби нам посилає сам Бог? Хм...

По темі: хочеш вживати уринотерапію - вживай. Ніякої заборони Церкви тут просто не може бути. якщо вже на то пішло. Я особисто переконаний, що сучасні ліки набагато ефективніші. :)
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення Ira » 01 вересня 2007, 12:34

Хвороби ми заслужили собі самі - своїми гріхами, але Бог всім управляє і Він Сам дає нам хвороби, дає терпіння, дає і уздоровлення. Якщо ми хворіємо, то ми повинні дякувати Богу за те, що Він дав нам шанс спокутувати свої гріхи ще тут, на землі, і ми повинні з покорою приймати всі терпіння, навіть які б тяжкі вони не були.

Але є ще і Святе Терпіння - це терпіння, яким хоче поділитись Бог із чистими душами, бо хоче, щоб вони розділити Біль Його Святого Серця, хоч трішечки облегшили незносимий Біль Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення robie » 04 вересня 2007, 20:56

Ira писав:Хвороби ми заслужили собі самі - своїми гріхами


Якими саме гріхами?? Нашими? Чи первородним, чи наших батьків, чи ще якимись??
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення Ira » 05 вересня 2007, 17:18

Своїми гріхами - повсякденними, смертельними, якщо ми не каємося і не живемо на прославу Бога і Матері Божої.

Також гріхами наших батьків.

А також і родовими гріхами, бо як сказано в Біблії, що гріхи падають на 4-те покоління.

Первородний гріх - знятий на Святому Хрещенні.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення robie » 06 вересня 2007, 16:22

Ira писав:Своїми гріхами - повсякденними, смертельними, якщо ми не каємося і не живемо на прославу Бога і Матері Божої.

Також гріхами наших батьків.

А також і родовими гріхами, бо як сказано в Біблії, що гріхи падають на 4-те покоління.

Первородний гріх - знятий на Святому Хрещенні.


Ви знаєте, я не дуже вірю в Бога, а може взагалі не вірю, але наскільки я в курсі, Церква давно вже не проповідує ні про які "родові гріхи". Ви, не з цього століття, чи може не чули про Другий Ватиканський Собор?

Цікава була б справедливість та любов Господня засталяти страждати дітей за іхніх батьків. Ото такий собі Бог - Любов. Св. Иоанн напевно в гробу перевертається...

Раджу Вам почитати Катехизис Католицької Церкви, тільки той офіційний. :)
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення Ira » 09 вересня 2007, 13:51

robie писав: Ви знаєте, я не дуже вірю в Бога, а може взагалі не вірю

Ну то тоді з вами взагалі немає про що говорити...

robie писав:Раджу Вам почитати Катехизис Католицької Церкви, тільки той офіційний

А ви його читали!!!???

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення robie » 09 вересня 2007, 18:58

Ira писав:
robie писав: Ви знаєте, я не дуже вірю в Бога, а може взагалі не вірю

Ну то тоді з вами взагалі немає про що говорити...

robie писав:Раджу Вам почитати Катехизис Католицької Церкви, тільки той офіційний

А ви його читали!!!???


Читав, інакше б не говорив. Навідміну від Вас. Я не тільки Катехизм читав, а ще й Біблію.

Не хочете говорити, бо не знаєте свою віру? Чи не хочете, бо я в пеклі горіти буду? Безбожник такий... :)

Сумно таке чути від віруючих.
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 09 вересня 2007, 20:07

robie писав:Читав, інакше б не говорив. Навідміну від Вас. Я не тільки Катехизм читав, а ще й Біблію.

Ну і що з того, що читали коли у серце своє не положили!!!!!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 09 вересня 2007, 22:12

Ira писав:
robie писав:Читав, інакше б не говорив. Навідміну від Вас. Я не тільки Катехизм читав, а ще й Біблію.

Ну і що з того, що читали коли у серце своє не положили!!!!!


Я Вам задав декілька запитань, Ви на них не хочете відповісти? Чи Ви з безбожниками взагалі не спілкуєтеся?? :)

Чекаю на відповідь. :Rose:
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення Ira » 09 вересня 2007, 23:10

robie писав:Не хочете говорити, бо не знаєте свою віру? Чи не хочете, бо я в пеклі горіти буду? Безбожник такий... :)

Свою Віру - Святу Католицьку знаю.
А те, чи в пеклі горіти будете - тільки від вас залежить!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення robie » 09 вересня 2007, 23:24

Ira писав:
robie писав:Не хочете говорити, бо не знаєте свою віру? Чи не хочете, бо я в пеклі горіти буду? Безбожник такий... :)

Свою Віру - Святу Католицьку знаю.
А те, чи в пеклі горіти будете - тільки від вас залежить!


Я все ще чекаю на відповіді на мої запитання :)

До речі, раз Ви вже знайомі з Вашою вірою, то поясніть де це Церква говорить про родові гріхи та про страждання за гріхи наших батьків (бабусь, дідусів і так до четвертого коліна). Де вона атким чином пояснює невинне страждання дітей? Де вона говорит, що хвороба спричинена нашими гріхами?
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення Ira » 10 вересня 2007, 17:20

robie писав:До речі, раз Ви вже знайомі з Вашою вірою, то поясніть де це Церква говорить про родові гріхи та про страждання за гріхи наших батьків (бабусь, дідусів і так до четвертого коліна). Де вона атким чином пояснює невинне страждання дітей? Де вона говорит, що хвороба спричинена нашими гріхами?

:) А ще кажете, що Біблію читали... Відкрийте Святе Письмо і почитайте - Друга книга Мойсея, Гл.20, 5-6!

Краще я за вас молитися буду, бо якщо ви навіть основи немаєте - Віри в Бога, якщо пізнання немаєте!? Про що і як можна нам говорити. Так можна без кінця сперичатися. Буду Бога просити за Ласку Віри для вас і ви просіть... хоча би в серці намір поставте - Бога пізнати, і за це Бог вам вже Ласку дасть.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення robie » 10 вересня 2007, 20:08

Ira писав:
robie писав:До речі, раз Ви вже знайомі з Вашою вірою, то поясніть де це Церква говорить про родові гріхи та про страждання за гріхи наших батьків (бабусь, дідусів і так до четвертого коліна). Де вона атким чином пояснює невинне страждання дітей? Де вона говорит, що хвороба спричинена нашими гріхами?

:) А ще кажете, що Біблію читали... Відкрийте Святе Письмо і почитайте - Друга книга Мойсея, Гл.20, 5-6!

Краще я за вас молитися буду, бо якщо ви навіть основи немаєте - Віри в Бога, якщо пізнання немаєте!? Про що і як можна нам говорити. Так можна без кінця сперичатися. Буду Бога просити за Ласку Віри для вас і ви просіть... хоча би в серці намір поставте - Бога пізнати, і за це Бог вам вже Ласку дасть.


Я Вас питав не про місяця в Біблії де щось таке написано, бо там багато чого написано (пророки дітей проклинають, зради, каменування, святі люди з повіями сплять і т.д.). Старий Заповіт взагалі річ цікава. :)

Я ж Вас питав про те, що говориь ЦЕРКВА з цього приводу. До речі, Ви знаєте, що існує й Новий Заповіт? "Хто згрішив, він, чи його батьки? Ні він, ні батьки його згрішили" Не дослівно. :)

Я з Вами сперечатися навіть не збирався, бо фанатизм та зневагу не переношу. "Любіть один одного, як і я полюбив вас", такі то пиріжки з любовью...
unicuique suum

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 10 вересня 2007, 20:54

Ця дискусія знову виходить якась непродуктивна...
:cry:
У Катехизмі Католицької Церкви я, на жаль, не знайшла прямої відповіді на проблему "родових гріхів", але пункти від 385 до 421, говорячи про гріхопадіння, достатньо відкривають, здається, це питання.
Процитую дуже коротко російською мовою (купила собі ККЦ у рос.перекладі, чекаючи на укр.варіант :)
"Если мы отказываемся принять тот факт, что природа человека повреждена и склонна ко злу, мы создаем простор для серьезных ошибок в области образования, политики, общественной деятельности и нравов. Последствие первородного греха и всех личных грехов человеческих сообщают миру в целом состояние греховности, которое можно описать словами Святого Иоанна: "грех мира" (Ин 1, 29) Эти слова выражают также отрицательное влияние, которое оказывают на людей общественные ситуации и социальные учреждения, являющиеся плодом человеческих грехов" (ККЦ 407 - 408)
"В результате первородного греха силы человеческой природы ослаблены, она подвержена невежеству, страданию и господству смерти и склонна ко греху (склонность, называемая "похотью").
Вслед за Тридентским собором мы считаем, что первородный грех передается вместе с человеческой природой, "не подражанием, но продолжением рода", и что, таким образом, он "присущ каждому".
Победа над грехом, одержанная Христом, дала нам лучшие блага, нежели те, что грех у нас отнял: "А когда умножился грех, стала преизобиловать благодать" (Рим 5,20).
Мир, как верят христиане, сотворен и храним любовью Творца; он впал в порабощение греху, но Христос, распятый и воскресший, сокрушил власть лукавого и освободил мир" (ККЦ 418-421)

У тому параграфі є ще дуже багато глибоких думок, пронизаних багатством досвіду (традиції) Церкви :)
І, думаю, що і якісь добрі католицькі книжки на цю тему є.
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 10 вересня 2007, 22:12

Є багато чого цікавого на цю тему, на жаль пані Ірина не знайома з цими речами. Схоже, що вона надає перевагу старозавітнім ідеям.

Можу Вас запевнити, що ніяких родових гріхів Церква (Католицька) вже давно не визнає. Немає такого поняття. Те, що хвороби дійсно є наслідком гріхів - це так, але не конкретних гріхів, конкретних людей, а наслідок первородного гріха, та нашої гріховної природи.

Тим більше мова не може йти про покарання Богом хворобами чи ще щось...
unicuique suum

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Нетрадиційна медицина

Повідомлення Marat » 16 липня 2009, 17:32

В термін "нетрадиційна медицина" звалено багато - і доброго і всілякого - від явно окультної гомеопатії до не зовсім зрозумілої рефлексотерапії, хіропрактики, чи фітотерапії. Нетрадиційна медицина вивчається в медичних інститутах, є навіть кафедри... http://www.holimed.lviv.ua/cathedra/katedra.html Які будуть думки щодо цього? З Гарафіною Маковій ясно, а все решту?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 липня 2009, 19:33

Мабуть, це одна з актуальних тем на нашому форумі, що її не раз дроблять...

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... sc&start=0


З пастирського звернення-перестороги для сучасного християнина Кир Миколая Сімкайла:


5. Натуральне "лікування" – нетрадиційна медицина, парамедицина, різні натуральні "терапії" засновані на таємних містичних енергіях, які не може ніхто пояснити.
- біоенерготерапія, метод рейки, використання енергетичних щитів, що відбивають енергію;
- лозоходство, використання маятників, фен-шуй, енергетичні піраміди, гіпноз, самогіпноз, гомеопатія (це не фітотерапія), лікування на відстані (телевізор, передача сил, флюідів);
- акупунктура, голкотерапія, акупресура, лікування енергією Chi, відкривання чакр, енергетичних каналів;
- психотропне і біотропне лікування;
- мантри;
- аюрведа (лікування жестами);
- лікування квітами, камінням, кристалами, металами, аромотерапія;
- метод Сільви, гештальттерапія;
- кінезіологія (лікування руками);
- ірадіологія (лікування на досліджуванні рогової оболонки ока);
- нетілесний досвід (вихід з тіла, свідомий сон, переродження);
- терапія реінкарнації (відкриття минулих воплочень своїх);
- участь у вище перечислених практиках і терапіях;
- прийняття мікстур приготовлених шаманами, цілителями (трави заряджені енергіями, заклинаннями, порошки Сейбаби, вода заряджена, використання їжі посвяченої божкам);


http://kolomyya.org/dioceseUGCC


П. С. Між іншим, тут ще раніше писали про сучасні щеплення http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... sc&start=0
Востаннє редагувалось 16 липня 2009, 20:18 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

FelixDaCat
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 16 липня 2009, 19:56

Повідомлення FelixDaCat » 16 липня 2009, 20:18

спасибо за ссылки.

_________________
В основном из-за медленного производства пеноблоков заводы закрываются.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 20 липня 2009, 09:40

А чому лікування квітами гріх? Я сама деколи збираю ромашку, чебрець, звіробій і т.д То це гріх? Чи я щось неправильно зрозуміла? :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 липня 2009, 09:47

Olya писав:А чому лікування квітами гріх? Я сама деколи збираю ромашку, чебрець, звіробій і т.д То це гріх? Чи я щось неправильно зрозуміла? :)


Думаю, тут ідеться, швидше, про надання рослинам магічних властивостей, якоїсь містичної могутності, котрої вони не мають. По-моєму, тибетська медицина визнає, що у травах містяться різні духи. Здогадайтеся, християни, які...

Я сам колись збирав різні лікарські рослини, в які Господь уклав цілющі соки. Але без знахарства та шептання. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 20 липня 2009, 09:57

Дякую! Ви мене заспокоїли. Бо я так люблю робити сама чаї з всяких трав. Правда я нічого не шепчу, а просто заварюю і п*ю.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 20 липня 2009, 12:53

Мабуть, це одна з актуальних тем на нашому форумі, що її не раз дроблять...


Хто шарить в медецині? Є одиниці лікарів які дійсно можуть вилікувати. А ті які не знають, що лікувати, їх називають шарлотанами. незалежно традиційна чи нетрадиційна медецина.

Моя думка така, що якраз і нетрадиційна медицина є традиційною через те, що квіти, трави, каміння та інші лікувальні штуки люди вивчали сотні а може і тисячі років. і не дивно що люди схильні до такого лікування. А сучасна медецина (традиційна, як її називають) існує не бульше 200 років і побудована на складній системі взаємодії лікарів та аптек. Виготовлення препаратів здійснюється складними хімічними сполуками. тоді подумаймо про штучні хвороби для того щоб продавати лікарства від них. я особисто знаю людей які вилікували рак легень (пухлина 26см) травами та молитвами.
Я тільки співчуваю лікарям які тратять свій дорогоцінний час на псевдо сучасне лікування.

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 21 липня 2009, 17:54

Olya писав:Дякую! Ви мене заспокоїли. Бо я так люблю робити сама чаї з всяких трав. Правда я нічого не шепчу, а просто заварюю і п*ю.


:D :D :D логiчно!!!

От де як то кажуть "собака зарита", що все створене Богом - створене для нашого блага i користi, але люди спонуканi нечистим починають видумувати нiсенiтницi, грiшать i пiдмовляють ще й iнших до грiха.
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 21 липня 2009, 18:55

А ще такі лікарські трави можна в церкві освятити на Преображення чи Успення.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 22 липня 2009, 09:38

А ще такі лікарські трави можна в церкві освятити на Преображення чи Успення.


До речі. Освяченими травами, ще пвдкурюють від страху, сквозняку, та інших болячок.
А стрітенську свічку ставлять на підвіконник від кульової блискавки. :)
просто хто в це вірить тому і помагає.

Традиції завжди цінувалися в українському народі. :implication:


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей