Нетрадиційна медицина

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 22 липня 2009, 10:10

ivtern писав:
А ще такі лікарські трави можна в церкві освятити на Преображення чи Успення.


До речі. Освяченими травами, ще пвдкурюють від страху, сквозняку, та інших болячок.
А стрітенську свічку ставлять на підвіконник від кульової блискавки. :)
просто хто в це вірить тому і помагає.

Традиції завжди цінувалися в українському народі. :implication:


Самої віри мало, свічку запалюють з молитвою. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 22 липня 2009, 13:07

свічку запалюють з молитвою

Не знав, що є якась молитва для запальвання свічки.
В основному молитви це "від..." або "за..." але "для..." не чув. :)

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 22 липня 2009, 15:50

ivtern писав:Я тільки співчуваю лікарям які тратять свій дорогоцінний час на псевдо сучасне лікування.
Сучасне лікування засноване на доказовій медицині, час лікарів-цілителів, одиночок, харизматичних особистостей пройшов... http://ebm.org.ua/clinical-epidemiology ... finitions/ Звичайно, такі збереглися в нетрадицйній медицині
ivtern писав:я особисто знаю людей які вилікували рак легень (пухлина 26см) травами та молитвами.
Такими?
Молитва от рака
В городе Веретене стоит престол.
На нем сидит Мария с мечом и крестом сечет рак!
Рак: колючий, "могучий, гнетущий, растущий, огненный, жировой, внутренний, пахловый, водяной, ползущий, ядовитый, отравляющий, гниющий, кровавый, зернистый, зреющий, сербулящий, злаковый.
Матерь Божья! Ты всем помогаешь, всякие болезни утоляешь... Утоли болезни порчи рака и все его звания у рабы Божьей (имя больной,-ого).
:lol:

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 23 липня 2009, 09:29

ivtern писав:
свічку запалюють з молитвою

Не знав, що є якась молитва для запальвання свічки.
В основному молитви це "від..." або "за..." але "для..." не чув. :)


А в мому дописі і не було слова "для" 8)
Читати тут: http://www.rozdum.org.ua/?p=722
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 23 липня 2009, 12:30

Сучасне лікування засноване на доказовій медицині, час лікарів-цілителів, одиночок, харизматичних особистостей пройшов...


Не буду сперечатися можливо пройшов... А доказова медицина вже доходить :lol:
Наприклад розвинуті країни як США, Німеччина, Японія та ін. там старичкам навіть їсти не треба, кулачок таблеток і довольний.

Відносно лікування раку простак в це не може повірити тому і спадає на думку що це "магія". Сучасні ліки працюють по принципу одне вилікував друге болить наприклад візимем антибіотики. чи хіміотерапію.

Але що робити? Лазити по горах і травичку збирати - чай це тільки напиток. Або іші взагалі до мольфарства, порчі, вроки та інша ф-ня.
Так як ось це:
Молитва от рака
В городе Веретене стоит престол.
На нем сидит Мария с мечом и крестом сечет рак!
Рак: колючий, "могучий, гнетущий, растущий, огненный, жировой, внутренний, пахловый, водяной, ползущий, ядовитый, отравляющий, гниющий, кровавый, зернистый, зреющий, сербулящий, злаковый.
Матерь Божья! Ты всем помогаешь, всякие болезни утоляешь... Утоли болезни порчи рака и все его звания у рабы Божьей (имя больной,-ого).


І тут дійсно цивілізований спосіб лікування:
Можливо це один з методів: http://www.nutrilite.com/ru-RU/home.aspx

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 липня 2009, 16:22

ivtern писав:
А ще такі лікарські трави можна в церкві освятити на Преображення чи Успення.


До речі. Освяченими травами, ще пвдкурюють від страху, сквозняку, та інших болячок.
А стрітенську свічку ставлять на підвіконник від кульової блискавки. :)
просто хто в це вірить тому і помагає.




Головне, щоб це все не звелося до прихованої білої магії, до якоїсь автоматизації, адже помагає найперше живий Бог, а не підкурена трава як амулет, якась свічка чи молитва як така. Всевишній іде нам на поміч, якщо ми в Нього по-справжньому віримо та Йому завжди довіряємо в усьому.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 28 липня 2009, 08:35

ivtern писав:І тут дійсно цивілізований спосіб лікування:
Можливо це один з методів: http://www.nutrilite.com/ru-RU/home.aspx
Взагалі фірми гербалайф чи емвей і їм подібні - це звичайні секти, а не сучасне лікування...Сєтєвой маркетінг... І якість їхніх "ліків" ніхто не перевіряє, травичка там чи просто крейда - хто його знає... А щодо доказової медицини, то швидше процвітає, ніж доходить :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 липня 2009, 14:48

Marat писав: Взагалі фірми гербалайф чи емвей і їм подібні - це звичайні секти, а не сучасне лікування..


http://www.k-istine.ru/mlm/mlm_amway_propovednik.htm
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 04 серпня 2009, 13:07

нетрадиційна, як тепер кажуть, а насправді - більш традиційна медицина ніж сучасне труєння хімікатами, часто густо неперевіреними й незапатентованими, є помічною! Звичайно, навіть травами не варто зловживати чи водолікуванням. У всьому має бути поміркованість. А гемеопатія( до речі, саме Ватікан проводив наукові дослідження у цій галузі) теж помічна,якщо нею займаються професіонали, а не шархаї.
На жаль, наша медицина стала такою непрофесійною, і хорошого лікаря дуже важко знайти, суцільний бізнес! Тому люди в біді кидаються, хто куди і часто потрапляють у руки шарлатанів, але існують і справжн цілителі, які мають дар від Бога і знаються на народних методах лікування ( я не говорю про всілякі заговори). БАДи теж є помічними, але тут нема панацеї для всіх - комусь підходить, комусь - ні. Особисто я, пігулки вживаю в крайніх випадкам після консультації з кваліфікованим доктором, якому довіряю і знаю, що його поради не зашкодять. До речі, він людина, яка йде в ногу із часом і цікавиться новинками "нетрадиційної" медицини не для бізнесу, а з ціллю допомогти людям. Бо це лікар - від Бога.

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 05 серпня 2009, 19:03

прочанка писав:На жаль, наша медицина стала такою непрофесійною, і хорошого лікаря дуже важко знайти, суцільний бізнес!
Нетрадиційна медицина - теж бізнес, і немалий, реклама по всіх газетах. :D А щодо хорошого лікаря - звертаючись у поліклініку чи лікарню, ви маєте справу не з одним лікарем, а як мінімум з кількома, тому ймовірність лікарської помилки зменшується... :)
А нетрадиційники в основному одиночки, є такі хто чакри чистить, попробуй перевір - вичистив ті чакри чи ні... Чи великі списки діагнозів "фольовиків" хто перевірить? І чи призначать, наприклад, три різні але "дуже хороші" гомеопати незалежно один від одного, тому самому хворому одне лікарство? Бо відповідно концепції Ганемана хворобі відповідає тільки одне гомеопатичне лікарство :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 08 серпня 2009, 13:58

прочанка писав: А гемеопатія( до речі, саме Ватікан проводив наукові дослідження у цій галузі) теж помічна,якщо нею займаються професіонали, а не шархаї.


Звідки такі дані, з яких джерел: усних чи письмових? Справжня гомеопатія є окультна. Фактів пребагато. Мудрий побачить, де правда.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення andrivovk » 02 лютого 2011, 19:44

Уринотерапия вместо молитвы

Дьяволу нельзя было выдумать большей насмешки над человеком, чем заставить его пить, мазаться и кропиться своими собственными выделениями. Уста человека, очищенные в Таинстве Миропомазания, предназначены для причащения Святых Христовых Тайн, святой воды, чтобы ничто скверное не исходило из них. Когда человек пьет урину, он оскорбляет Творца, его создавшего. Господь дал нам для потребления внутрь при болезнях святую воду и елей, а не мочу и кал.


Повністю стаття тут http://www.pravoslavieto.com/docs/ru/urinoterapia.htm
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Уринотерапія - так чи ні?

Повідомлення andrey s. » 02 лютого 2011, 23:05

Ну це справді кумедно,,,але яке відношення ці "шивісти" і "санатоси" мають до нас християн...Думаю якби вони навіть не вживали мочу,,то всерівно були-би далекі від Нашого Шляху Спасіння...А дуже багато сект,,взяли виборочно(то що їм підхобить) вчення Ісуса,,чи навіть мудрість старозавітних Світил,,і перекрутили на свій лад,,щоб якможна більше душ спаскудити...Там де завищується люцка природа(тілесне бессмертя,"вища мудрість",одним словом,,пошук істиних знань для звільнення,,і їх користаннями на власну славу),,це все від нечистого...А людям властива жадність до цього(надприродня сила),,і їм нажаль байдуже,що це їм на погибель...Насправді треба дякувати Богу,,що обмежив наші можливості і мозги..Інакше давно угробили-би друг-дрга,,а ті що залишились задивлялись с таким наміром в сторону Бога...І людей би нестало..Бо Бог-є-Бог,,а ми смертні,горді.марнославні,,і туповаті люди...ЩО до мочі,,то я її не пив,і не буду..І поки церква це не заборонить,,на людей які пють,криво дивитися не буду,,ну хіба буду знати напевне,що моча є бог,для вживаючого...Я неможу знати справжні наміри,,людини яка пє цю бридоту..Знаю що хвороба тіла пригнічує душевний стан(звичайно є винятки,все залежить від хворого),,і люди в відчаї готові на кумедні поступки,,а "торговців надією" хватає.....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей