Голий забіг II 25 червня 2009

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Колтун RX-350
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 25 березня 2009, 19:11

Голий забіг II 25 червня 2009

Повідомлення Колтун RX-350 » 02 вересня 2009, 12:49

Вже вдруге у Львові відбулася акція "Голий забіг".
Глядачі цієї акції кажуть "у Львові ще такого вони не бачили - бо це не традиційно для Львова"...
А що ж християни(ті які слідкують за чистоту і культуру "здорову націю") чи будуть вживати проти цієї акції якісь дії? :(
Бо цей рух набирає таки велику кількість людей і обертів...
[/i]

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 вересня 2009, 12:55

Нудисти не сплять. Звичайно, тут має зреагувати і наша УГКЦ, щоб це не робили за неї якісь сектанти. :)
А ще по Львові є мережа магазинів інтим-товарів, як і в багатьох інших містах... І що робити!?
Є теж на це відповідні державні органи. Міліція. Це я про дикі "забіги". :
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Колтун RX-350
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 25 березня 2009, 19:11

Голий Забіг II 25 червня 2009

Повідомлення Колтун RX-350 » 02 вересня 2009, 13:01

тут відео http://www.vgolos.com.ua/videoday/2.html
і що робити???

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Голий Забіг II 25 червня 2009

Повідомлення o.Mykil » 02 вересня 2009, 13:03

Колтун RX-350 писав:тут відео http://www.vgolos.com.ua/videoday/2.html
і що робити???


Патиком по одному місці і холодною водою, щоб розум прийшов до голови прямим порушникам громадського порядку та тим, що плюють на суспільну мораль, незважаючи навіть на дітвору! %) :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 03 вересня 2009, 11:08

Відсутність реакції - це також реакція. Не думаю, що варто та форумі давати посилання на це відео.
Ви згадайте яка була реакція, коли ПЦ МП протестувала проти Коду да Вінчі. Багато людей ще більше зацікавились і книгою, і фільмом.
Думаю. що реакцією має бути відповідна робота з молоддю, а не якась демагогія.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Колтун RX-350
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 25 березня 2009, 19:11

Повідомлення Колтун RX-350 » 03 вересня 2009, 17:41

Я ПЕРЕПРОШУЮ ЧОГО МИ ХРИСТИЯНИ НЕ МОЖЕМО БОДАЙ ПІТИ ДО САДОВОГО - ЩОБ ВСЯКІ ПОДІБНІ АНТИХРИСТИЯНСЬКІЇ АКЦІЇ НЕВІДБУВАЛОСЯ В НАШОМУ МІСТІ!!!?
Або в людей буде сумнів такий як "хіба Львів - християнське місто?"
І я не рекламую тих гол. людей і не видумую - бо ця проблема "Є", а від нас залежить майбутнє не тільки наше, але й ближніх...
Тож мусить бути і підтримка нашій владі "поки є день"(ходіть задня шоб не спіткнутись) і закон на нашій стороні.

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 03 вересня 2009, 20:00

Чиста дурість, більш нічого :crazy:
Перечитав статтю до того відео, але так і не зрозумів яка була причина того забігу. Протестують проти чогось напевно :P
Звичайно, що то дуже не гарно. Львів, як не як, але все таки культурна столиця України. Не можна такого дозволяти робити, ще й в центрі міста :x

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Голий Забіг II 25 червня 2009

Повідомлення Мaлuй » 04 вересня 2009, 13:27

Колтун RX-350 писав:Вже вдруге у Львові відбулася акція "Голий забіг".
Глядачі цієї акції кажуть "у Львові ще такого вони не бачили - бо це не традиційно для Львова"...
А що ж християни(ті які слідкують за чистоту і культуру "здорову націю") чи будуть вживати проти цієї акції якісь дії? :(
Бо цей рух набирає таки велику кількість людей і обертів...
[/i]


:ROFL:
що, Кирилич, і в цьому церковну владу УГКЦ будеш звинувачувати?

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 04 вересня 2009, 21:38

Давайте не будем Владиками!!!!
Востаннє редагувалось 04 вересня 2009, 22:13 користувачем ljubomyr_ps, всього редагувалось 1 раз.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 04 вересня 2009, 21:56

Колтун RX-350 писав:Я ПЕРЕПРОШУЮ ЧОГО МИ ХРИСТИЯНИ НЕ МОЖЕМО БОДАЙ ПІТИ ДО САДОВОГО - ЩОБ ВСЯКІ ПОДІБНІ АНТИХРИСТИЯНСЬКІЇ АКЦІЇ НЕВІДБУВАЛОСЯ В НАШОМУ МІСТІ!!!?
Або в людей буде сумнів такий як "хіба Львів - християнське місто?"
І я не рекламую тих гол. людей і не видумую - бо ця проблема "Є", а від нас залежить майбутнє не тільки наше, але й ближніх...
Тож мусить бути і підтримка нашій владі "поки є день"(ходіть задня шоб не спіткнутись) і закон на нашій стороні.


1. Якого милого називати себе "Колтун RX-350", вже була мова про це на форумі, щоб не називати себе фаміліями владик.

2. Садовий тут не допоможе. Зараз не середньовіччя і "табу" Садового на забіг голодупників чи зібрання гномиків ні чим не зарадить тіки викличе сміх. Народ ви забули в якій країні живете!

3. Так, обовязок християнина найпадше дати для себе відповідь на виклики, які ставить безбожницький світ, але не будьмо "фанатичними бабусячми" які б заплювали чи закидали камінням кожного гномика чи голодупника, або спихнути на владу, неважно чи місцеву чи державну, щоб вона вирішила всі дражливі питання - ким дарована влада світу цього ?!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Колтун RX-350
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 25 березня 2009, 19:11

Повідомлення Колтун RX-350 » 04 вересня 2009, 22:22

По-перше мета проблеми э її вирішити.
По-друге щоб вирішити проблему потрібні зусилля.
По-третє сила буде більша коли нас буде багато.



P.S. Щодо ніку чи прізвища - вам можливо треба свій паспорт показати, але коли адміністратор попросить то нік зміню не проблема.
Господь дає серце мудре і покірне

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 05 вересня 2009, 13:36

Колтун RX-350 писав:По-перше мета проблеми э її вирішити.
По-друге щоб вирішити проблему потрібні зусилля.
По-третє сила буде більша коли нас буде багато.


Висловлюю свою думку. Суть проблеми в тому, що групка людей з комплексами меншовартості (це як мінімум) хоче привернути до себе увагу. Їм всерівно, чи на них будуть показувати пальцями, чи каміннями кидати. :o Тому найправильніше буде ігнорувати такі акції. Якщо вони вийдуть на порожню вулицю, то їх акція автоматично провалиться.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 30 вересня 2009, 12:10

Yuriy Dzyoba
Чиста дурість, більш нічого
Перечитав статтю до того відео, але так і не зрозумів яка була причина того забігу. Протестують проти чогось напевно
Звичайно, що то дуже не гарно. Львів, як не як, але все таки культурна столиця України. Не можна такого дозволяти робити, ще й в центрі міста

Слава Ісусу Христу!
дурість брудна. Назву цієї організації "sharojobs", щоб не матюкатися, читають англійською, але насправді це не те, що вони вклали в зміст. Говорив я з одним з їх провідників, бо собі захотіли вписати нашу "Оселю" (Винники, Франка 69) в співорганізатори "дійства", пробував переконати, але все намарно - і з Мерії до нас видзвонювали, і міліція... Мусіли писати спростування.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 30 вересня 2009, 15:12

о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
дурість брудна. Назву цієї організації "sharojobs", щоб не матюкатися, читають англійською, але насправді це не те, що вони вклали в зміст. Говорив я з одним з їх провідників, бо собі захотіли вписати нашу "Оселю" (Винники, Франка 69) в співорганізатори "дійства", пробував переконати, але все намарно - і з Мерії до нас видзвонювали, і міліція... Мусіли писати спростування.

О так, звичайно, те що їхню назву можна читати як "шароджобс" а не інакше зразу і не здогадаєшся :D Але то така гра слів, прикладів можна навести чимало - хоча би з естради "виа гра", "мин нет"(рос.) і т.п. :x
Не розумію яке відношення до того має "Оселя" - з першого погляду здається що такий зв'язок ні в тин ні в ворота? Якось дивно.
Звичайно такі акції потрібно забороняти ще на стадії зародження - бо потім тим, що привертається до них увага в будь-який спосіб, може піти їм на рекламу :x

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 30 вересня 2009, 15:26

Yuriy Dzyoba: ...Не розумію яке відношення до того має "Оселя" - з першого погляду здається що такий зв'язок ні в тин ні в ворота?...


Так і з другого і з третього :) погляду... Я з ними познайомився, бо являюсь головою Ради "Оселі", а вони вписали в свої "цілі" "забігу" - "збір коштів на ЛМГО "Оселя"" - от і проблеми на пустому місці...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 30 вересня 2009, 16:02

о.Олег писав:Так і з другого і з третього :) погляду... Я з ними познайомився, бо являюсь головою Ради "Оселі", а вони вписали в свої "цілі" "забігу" - "збір коштів на ЛМГО "Оселя"" - от і проблеми на пустому місці...

О, в мене також є досвід роботи з благодійними організаціями - хочу вам сказати, що поступили вони негарно - свою брудну акцію хотіли прикрити благородними цілями, але ще раз повторюю, у випадку з благодійними організаціями це не є чимось новим - але то вже інша тема :D

Посланець Sharojobs™
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 25 жовтня 2009, 20:02

про тренди

Повідомлення Посланець Sharojobs™ » 25 жовтня 2009, 20:57

Вітання усім відвідувачам форуму! Наткнувшись на ваш форум я не зміг оминути даної теми.

Я християнин і поняття суспільної моралі мені добре знайоме! Але ми ігноруємо важливий факт - суспільство уже змінилося! І щоб виховувати сучасну молодь, потрібно спочатку вийти на їхній рівень спілкування.

До прикладу гляньте на сайт Папи, який використовує популярні соціальні медіа щоб спілкуватись зі своєю паствою..

Секс до одруження колись теж був виявом низької моралі. Тому ігнорувати факт що молодь активно кохається, є в першу чергу нерозумним.

Будучи консервативними ми ніколи не достукаємось до молоді, яка дуже швидко прогресує!
Атракція! Провокація! Розголос!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 26 жовтня 2009, 08:40

Посланець Sharojobs™, яким чином ви пропонуєте виходити на рівень спілкування молоді? Можна трохи конкретніше?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: про тренди

Повідомлення о.Олег » 26 жовтня 2009, 11:13

Слава Ісусу Христу!
Посланець Sharojobs™ писав:Я християнин і поняття суспільної моралі мені добре знайоме!


а поняття християнської моралі? Це важливе уточнення, бо поняття "суспільної моралі" нетотожне (часами навіть протилежне) поняттю моралі християнської. Думаю, це зрозуміло кожному, хто більш-менш має поняття :) у темі про мораль.

Посланець Sharojobs™ писав:Але ми ігноруємо важливий факт - суспільство уже змінилося!


навпаки - не ігноруємо.

Посланець Sharojobs™ писав:І щоб виховувати сучасну молодь, потрібно спочатку вийти на їхній рівень спілкування.


думаю, щоб виховувати когось, найперше потрібно бути самому вихованим. Виховання має свої критерії, відповідно до яких можемо сказати про людину/організацію, вихована вона, чи ні. Критерії, про які говорю, мають бути об`єктивними. Ви християнин, отже знаєте, що говоримо про Богом визначені критерії. Відповідно, якщо тезою "вийти на їхній рівень спілкування" ви окреслюєте можливість того, що це добре, що суспільство ось таке і нам це потрібно толерувати, то Ви засадниче помиляєтесь.

Посланець Sharojobs™ писав:Секс до одруження колись теж був виявом низької моралі.


Секс до одруження є виявом низької моралі. Вчення про мораль походить від Бога а не зі статистики людських вчинків. Ви помиляєтесь. В кращому разі...

Посланець Sharojobs™ писав:Тому ігнорувати факт що молодь активно кохається, є в першу чергу нерозумним.


це і не ігнорується, як не ігнорується, наприклад, факт канібалізму тощо... Якщо виходити з запропонованих Вами вихідних, виглядає нерозумним переконувати людей у тому, що споживати свого ближнього зле... Надіюсь, що це зрозуміло.

Посланець Sharojobs™ писав:Будучи консервативними ми ніколи не достукаємось до молоді, яка дуже швидко прогресує!


не можу назвати те, про що Ви пишите, прогресом - це регрес молоді/суспільства. Незважаючи на такий стан речей, Господь достукується навіть в таких умовах (а вони через історію людства все повторюються і повторюються - нічого нового). От лише біганина голяса вашої організації нічого не має до названого Вами, християнином, "достукування".
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: про тренди

Повідомлення o.Mykil » 27 жовтня 2009, 15:44

Посланець Sharojobs™ писав:
До прикладу гляньте на сайт Папи, який [url=http://telekritika.ua/news/2009-05-20/45691]використовує популярні соціальні медіа щоб спілкуватись зі своєю паствою.


Вибачте, але це трохи не в тему... Що то має спільного з безсоромним нудизмом чи "голим забігом"? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей