Веб-сторінка УГКЦ: зауваги і пропозиції

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олег
новик
новик
Повідомлень: 28
З нами з: 20 січня 2006, 10:25
Контактна інформація:

Веб-сторінка УГКЦ: зауваги і пропозиції

Повідомлення Олег » 22 лютого 2006, 23:53

Побачив опитування на першій сторінці і, оскільки жодна відповідь мені не підходила, вирішив написати на форумі :)
На мою думку, сайт УГКЦ розвивається досить динамічно. І це дуже тішить, що відбувається це поступово і впевнено: публікація ККСЦ, створення форуму, RSS-каналу, веб-камера, яка відображає будівництво Собору і т.д., з іншого боку, ексклюзивні інтерв’ю, фоторепортажі, яких фактично ніде більше не побачиш. Тому стосовно наповненості матеріалом, його підбору, то хочеться побажати, щоб такі тепми автори сайту тримали й надалі.

Тепер хочу висловити декілька своїх зауваг та пропозицій.

Найперше – дрібні зауваги:
1) На сайті вже досить довгий час не працює пошук. Видається помилку, що чогось бракує і невідповідна версія PHP (щодо PHP то це, напевно, проблема програмного забезпечення сервера, на якому розташований сайт).
2) Якщо набрати “ugcc.org.ua” без “www”, то висвітлює «Заборонено!!!» (донедавна висвітлювало статистику сервера). Це трохи страшно виглядає, оскільки 50% і-нет користувачів набирають адреси сторінки без “www”. От і виходить, що вхід на сайт УГКЦ заборонено :) А набрати будь-який інший адрес без “www”, усе ОК. Пропоную стерти той страшний напис :) і поставити автоматичне перенаправлення. На цій сторінці, де є «Заборонено!!!» поставте

Код: Виділити все

<META HTTP-EQUIV=Refresh CONTENT="0; URL=http://www.ugcc.org.ua">
між <heard> і </heard>, а все решта можна (що йде після </heard>) стерти. Тоді той, хто набирає без “www” буде перенаправлятись на нормальну сторінку (це простий шлях вирішення проблеми, бо в принципі такого б взагалі не мало бути).
3) Можна було б зняти таку велику кількість банерів (чи кнопок, не знаю як це назвати), що є на першій сторінці. Замість цього краще поставити текстові лінки під заголовком «партнери» чи «рекомендуємо», або щось подібне. З іншого боку, це пришвидшить завантаження головної сторінки, що досить важливо, зважаючи на те, що більшість користується повільним інтернетом.

Пропозиції:
1) Чому б не започаткувати «прикріплену» тему (або й окремий підфорум), в якій можна б було висловлювати свої пропозиції щодо сайту та форуму.
2) «Запитання священикові» можна перевести у формат форуму. Думаю, це пожвавить сам форум, коли користувачі знатимуть, що у даній «гілці» форуму відповідає священик.
2) Замість того, щоб крутився банер форуму на першій сторінці сайту, можна вивести статистику про останні теми, які обговорюються на форумі.
3) Уніфікувати дизайн сайту та форуму, щоб було відчуття, що ти мандруєш по одному сайту, а не по двох :)
4) Було б добре трохи підкоригувати дизайн самого сайту (зробити контрастніші кольори, поправити графіку).

І утопічна пропозиція :)
Перевести сайт на Joomla CMS – зникне багато функціональних проблем (при потребі можу описати).

Думаю, що інші користувачі мають теж свої пропозиції. Буде цікаво їх почути.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 23 лютого 2006, 10:12

Дякуємо за Ваші зауваги! Я вже переслав їх у прес-секретаріат.

Зі свого боку, зробив необхідні змінив в DNS, до кінця дня має запрацювати http://ugcc.org.ua/

    щодо пошуку, потрібно звернутися до тих, хто надає нам хостинг... зателефонуємо :lol:

    банери - це питання до прес-секретаріату... подивимось на їх дії :wink:

    тему на форумі - створив!

    "Запитання священикові", якщо буде така воля прес-секретаріату, то і це створю.

    Статистика з форуму... спробую і це зробити...

Joomla CMS - гарний двигун, бо від теперішнього я, легко кажучи, не в захопленні.... але це так...
утопічна пропозиція
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Олег
новик
новик
Повідомлень: 28
З нами з: 20 січня 2006, 10:25
Контактна інформація:

Повідомлення Олег » 23 лютого 2006, 21:20

Дякую за оперативне реагування на пропозиції :wink:
Статистика з форуму... спробую і це зробити...

Для phpbb має бути щось таке. От тільки в CMS php-код сторонній не заджи хоче залазити :?
Але у вас має вийти :P

Зі свого боку, зробив необхідні змінив в DNS, до кінця дня має запрацювати http://ugcc.org.ua/

Ще не працює :( Далалі страшне Заборонено!!! :roll:

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 24 лютого 2006, 09:47

Олег писав:Дякую за оперативне реагування на пропозиції :wink:
Статистика з форуму... спробую і це зробити...

Для phpbb має бути щось таке. От тільки в CMS php-код сторонній не заджи хоче залазити :?
Але у вас має вийти :P

Питання знято, написав скрипток, уже експортує...

Олег писав:
Зі свого боку, зробив необхідні змінив в DNS, до кінця дня має запрацювати http://ugcc.org.ua/

Ще не працює :( Далалі страшне Заборонено!!! :roll:

Дивно, значить наші хостери ще не внесли відповідних змін у конфіги апача... а я їх просив про це вчора... доведеться знову телефонувати :lol:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Олег
новик
новик
Повідомлень: 28
З нами з: 20 січня 2006, 10:25
Контактна інформація:

Повідомлення Олег » 24 лютого 2006, 13:33

Питання знято, написав скрипток, уже експортує...

Ви маєте на увазі, що це вже працює? Бо я на основній сторінці нічого такого не бачу :shock:
Дивно, значить наші хостери ще не внесли відповідних змін у конфіги апача... а я їх просив про це вчора... доведеться знову телефонувати

Вже внесли зміни. Тепер перенаправляє на сторінку УКУ :oops:

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 25 лютого 2006, 12:55

Олег писав:Ви маєте на увазі, що це вже працює? Бо я на основній сторінці нічого такого не бачу :shock:


Подивіться уважніше під центральним прес-релізом на головній сторінці! :lol:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Олег
новик
новик
Повідомлень: 28
З нами з: 20 січня 2006, 10:25
Контактна інформація:

Повідомлення Олег » 25 лютого 2006, 16:08

Вже бачу :lol:
Класно виглядає 8)

А що із перенаправленням на сторінку УКУ , якщо набрати http://ugcc.org.ua :?:

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 23 березня 2006, 16:33

Мене теж перенаправляє на УКУ, я думав це тому, що я на їх серваку, але ні. :oops:
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Про відеофайли на сторінці УГКЦ

Повідомлення demetris » 05 квітня 2006, 16:59

Хотів подивитися фільм (стягнути з сторінки) але не відчиняється (http://www.ugcc.org.ua/files/video/1ugkz.wmv).
Довелось по частинах.
Хоча не всі з них теж йдуть, а саме:
Про природу людини за Арістотелем та Платоном. (6, 71 МБ)
http://www.ugcc.org.ua/files/video/4_256.wmv

Інші ще не дивився, але такі речі треба час до часу переглядати, щоб не було так як з сайтом Конгресу Родини.
Доречі :cry: коли він нарешті запрацює??????

Хоча ради справедливості можу сказати, що сам задум і реалізація подібних фільмів та їхн"є розміщення в неті - це супер!!! :D
З повагою, Дмитро.

dytyna
новик
новик
Повідомлень: 24
З нами з: 15 червня 2006, 08:08
Звідки: Україна

Повідомлення dytyna » 15 червня 2006, 08:48

Питання до адміністратора: при створенні нової теми чомусь не ставиться голосування. Написано "залиште поле пустим для вічного голосування", а при перегляді з’являється нуль. Так і не поставилося. Щоправда, обмежити в часі не спробувала.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 19 червня 2006, 08:39

dytyna писав:Питання до адміністратора: при створенні нової теми чомусь не ставиться голосування. Написано "залиште поле пустим для вічного голосування", а при перегляді з’являється нуль. Так і не поставилося. Щоправда, обмежити в часі не спробувала.


Я щойно пробував - усе пацює, Вам просто потрібно додавати поля із запитаннями....
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 серпня 2006, 14:28

Хочу зробити декілька зауважень щодо сайту УГКЦ.

Дуже цікавим фактом, на мій погляд, є відсутність в розділі "бібліотека" Святого Письма та коментарів до нього. Натомість є купа "бюрократичної" літератури, канони і т.д.

Що стосується форуму - на сайті важко побачити посилання на форум, хіба в самому низу. Чому не створити розділ - "форум" на рівні з бібліотекою, чи новинами? Думаю знайти його було б легше. :)

До речі, сторінка не відкривається, якщо не набирати www. Спробуйте: http://ugcc.org.ua :D
unicuique suum

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 05 серпня 2006, 16:49

robie писав:До речі, сторінка не відкривається, якщо не набирати www. Спробуйте: http://ugcc.org.ua :D


Про це вже повідомляли... На жаль це проблема хостингу... Я вже кілька разів їм про це говорив... :cry:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 серпня 2006, 19:35

Про це вже повідомляли... На жаль це проблема хостингу... Я вже кілька разів їм про це говорив...


Та це найменша проблема :)

Набагато важливіші перші дві, на мій погляд. :wink:
unicuique suum

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 07 серпня 2006, 12:20

Щодо розділів на головному сайті - поговорю з прес-центром УГКЦ, а щодо нових рубрик на форумі.... це гарна ідея, потрібно створити... ;)
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

p1c2
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 19 червня 2006, 12:56
Звідки: UA

Помилка.

Повідомлення p1c2 » 06 вересня 2006, 13:51

На першій сторінці сайту УГКЦ, там, де є нові теми у форумі, неправильно вказані дві перші теми (вони не відповідають тим темам, які є у форумі)
Прес-конференції Блаженнішого Любомира, Глави УГКЦ
Вишиті ікони


і нема інших нових тем, наприклад,
Як пройшов симпозіум?
Місце жінки священика у церковній спільноті

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 07 вересня 2006, 13:51

На головній сторінці показано не останні відповіді в темах, а останні створені теми....
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

p1c2
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 19 червня 2006, 12:56
Звідки: UA

Повідомлення p1c2 » 07 вересня 2006, 15:38

Я це розумію.
Ви спробуйте натиснути на лінк
Вишиті ікони
на головній сторінці, потрапите на
forum.ugcc.org.ua -> Зауваги та пропозиції, Тема повідомлення: Неправдиві повідомлення???

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 07 вересня 2006, 16:58

Мда...
Думаю, що це знову таке вилізло при переході з одного сервера на інший.... Не все перенесено було....
Найближчим часом спробую це виправити.

Дякую за повідомлення!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 11 вересня 2006, 14:34

Виправив помилку....
Тепер показує коректно ;)
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Олег
новик
новик
Повідомлень: 28
З нами з: 20 січня 2006, 10:25
Контактна інформація:

Повідомлення Олег » 06 березня 2007, 18:00

Хочу актуалізувати перше повідомлення цієї теми - про набирання адреси без www. - знову нахабне повідомлення "Вибачте, я дуже старався, шукав, але такої сторінки не знайшов! Перевірте, будь-ласка, чи правильно Ви написали." :oops: Що це, друзі? Це ж не кодова сторінка 404 :D
Невже важко поставити простий рефреш, або через mod_rewrite переписати лінк?

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 06 березня 2007, 23:10

Не важко, просто обставини змушують направляти www на один сервер, а без www - на інший, де нема апача, щоб підключити mod_rewrite... Постараюся завтра знайти альтернативне рішення....


додано:
Уже прикрутив форвард через ipfw...
Востаннє редагувалось 08 березня 2007, 09:11 користувачем samael, всього редагувалось 1 раз.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Олег
новик
новик
Повідомлень: 28
З нами з: 20 січня 2006, 10:25
Контактна інформація:

Повідомлення Олег » 07 березня 2007, 23:02

:crazy: цікаво з хостами виходить... ще й без apache...
Добре, що перенаправлення працює, бо тепер, коли набираєш без www, навіть і не дізнаєшся про цю проблему :wink: - чого і вимагалось

РЕСПЕКТ як кажуть українці :Yahoo!:

Аватар користувача
Олег
новик
новик
Повідомлень: 28
З нами з: 20 січня 2006, 10:25
Контактна інформація:

Help!

Повідомлення Олег » 12 квітня 2007, 19:18

Admine, чи можете додати в rss-стрічку час виходу новин. Дуже потрібно!!! :P

abc7
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 13 грудня 2008, 13:52

Повідомлення abc7 » 13 грудня 2008, 14:01

хотів би звернути увагу адмінів чи розробників на те, що в заголовку RSS-файла прописано кодову сторінку ISO-8859-1, сам файл в UTF-8. З цієї причини RSS-читалки бачать новини у вигляді:

12 РіСЂСѓРґРЅСЏ РЅР° запрошення РјС–СЃСЊРєРѕРіРѕ голови Івано-Франківська Рї. Віктора Анушкевичуса, Преосвященний Владика Р’РѕР»Р...

Kozak
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 10 березня 2009, 13:48

den narodzhennia

Повідомлення Kozak » 10 березня 2009, 13:52

Чому на офіційному сайті УГКЦ помилково написано день народження Митрополита Андрея Шeптицького? Він народився 29 Липня 1865 р., а не 22 Липня 1965 р..

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: den narodzhennia

Повідомлення o.Mykil » 10 березня 2009, 15:29

Kozak писав:Чому на офіційному сайті УГКЦ помилково написано день народження Митрополита Андрея Шeптицького? Він народився 29 Липня 1865 р., а не 22 Липня 1965 р..


Де конкретно? Мабуть, той поспіх знову... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Kozak
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 10 березня 2009, 13:48

don narodzhennia

Повідомлення Kozak » 10 березня 2009, 16:34

на сайті, в рубриці Історія Церкви - провідники Церкви 20 ст.
автобіографія А. Шептицького.
написано
Митрополит Андрей (Шептицький) (1901-1944). Упрoдовж 44-років очолював Церкву й українське суспільство в період двох Світових воєн, пережив сім режимів: австрійський, російський, український, польський, радянський, нацистський і знову радянський.

Народився 22 липня 1865року в селі Прилбичі на Львівщині. Походив зі стародавнього знатного українського роду, який у XIX столітті зазнав полонізації, члени родини стали франкомовними римо-католиками.

Kozak
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 10 березня 2009, 13:48

дунь народження

Повідомлення Kozak » 11 березня 2009, 13:12

хто відповідає за дані на сайті з адміністрації УГКЦ? Мені не раз доволилось чути, що люди трохи сперечаються щодо дати народження Шептицького, бо посилаються на офіційний сайт УГКЦ, де деякі біографічні дані Шептицького, не тільки дата народження, вказані неправильно.

Михайло Шелудько
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 06 жовтня 2005, 23:46
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Чому з сайту УГКЦ зникла російська мова?

Повідомлення Михайло Шелудько » 18 грудня 2009, 23:13

На минулій версії порталу була російськомовна версія, хоча й трохи скорочена, але після оновлення вона зникла. Хотілося би дізнатися чому.


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість