Найцікавіші проповідники УГКЦ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ole)g
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 жовтня 2009, 16:59
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Найцікавіші проповідники УГКЦ

Повідомлення ole)g » 06 жовтня 2009, 17:04

Прошу тут називати священиків (і де вони проповідують) з найцікавішими і найкращими недільними проповідями. Найліпше, якщо буде написано, для якої групи (молодь, діти, матері, заробітчани, тощо) його проповіді були б найцікавішими. Можна казати як позитивні, так і негативні риси, звісно ж, без особистих образ.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 06 жовтня 2009, 18:48

А хіба це не суб єктивне відчуття на рахунок проповіді? Здається, з рештою, що для того, щоби писати таке, потрібно щонеділі пілігримувати по церквах, не думаю що більшість людей так робить.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 06 жовтня 2009, 20:25

Мені подобаються проповіді отця Порфирія ЧСВВ (храм Христа Царя на Майзлях в Івано-Франківську), отця Леоніда - редемпториста з храму Матері Божої Неустанної Помочі (Івано-Франківськ) а також отця Івана Жука з Катедри (Івано-Франківськ).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

ole)g
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 жовтня 2009, 16:59
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Повідомлення ole)g » 06 жовтня 2009, 23:51

А хіба це не суб єктивне відчуття на рахунок проповіді?


Так, погоджуюсь - це цілком суб'єктивне порівняння, особливо для тих, хто за межами парафії рідко буває. Просто робимо спробу виявити талановитих проповідників - відтак можна було б зробити, щоб їхні проповіді чуло більше людей. Особисто я маю ідею стосовно подкастів. Якщо можете запропонувати ще щось цікаве - буду радий прочитати.
всьо буде пучком :)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 07 жовтня 2009, 10:52

romanm писав:А хіба це не суб'єктивне відчуття на рахунок проповіді? Здається, з рештою, що для того, щоби писати таке, потрібно щонеділі пілігримувати по церквах, не думаю що більшість людей так робить.


Але суб'єктивні враження різних людей іноді співпадають.
Та і не потрібно мігрувати по парафіях, є ж реколекції, празничні відправи тощо.

Дуже позитивне враження справили на мене проповіді о. Петра з Тячева, він часто буває на відпусті в с. Боянець Жовківського району, багато молоді їде туди, щоб послухати отця.
Ну і, звичайно, багато отців ЧСВВ мають великий Божий дар проповідництва: о. Корнилій Яремак, о. Йосиф Будай, і як я вже писала о. Василь Мендрунь.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

felicita
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 10 жовтня 2009, 15:28
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення felicita » 10 жовтня 2009, 15:57

Як на мене то Отець Іван Жук з Катедри просто унікальна людина! Таких одиниці! Для того щоб переконатись просто підіть і послухайте!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 10 жовтня 2009, 16:46

Для мене чималим авторитетом у проповідництві є владика-емерит Софрон Мудрий (ЧСВВ), який не так уже й давно навчав теж мене разом з іншими гомілетики...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 10 жовтня 2009, 21:25

о. Любомир Ржиський з архикатедрального собору св. Юра у Львові.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 34 гостей