АНЕКДОТИ

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 02 липня 2009, 16:32

Індіанський вождь зібрав плем"я на нараду:
- НУ ШОО ІНДІАААННЦІІІІ! Ми великий народ!!!!?????
Всі у відповідь:
- ТААААК!!!!!!
- А чого тоді в нас тоді нема ше ядерної зброї? Давайте зробим ракету!
Плем"я:
- ДАВААААЙЙЙ!
Ну і пішли робити. Зрубали найбільшу секвойю. Видовбали дупло. Наробили пороху за старовинним китайським рецептом, зарядили. Вставили грубезний гніт. Подумали..... і питають:
- А де будем запускати?
Вождь:
- На Єреван?
- А чого на Єреван?
- .... бо я більше нічого не знаю...
Пішли запускати, запалили, порозбігалися....
І тут: БААААХХХХХХХ!!!!!
Джунглі порозліталися в різні сторони!!! індіанці також!!!
За пів години цілий чорний, ледве живий, без руки і без ноги, вождь викопується з під-землі і листя, дивиться на то все і думає:
- Ну і бабахнуло!!! Уявляю шо там зара в Єревані твориться......
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 08 липня 2009, 07:34

Питає син, тата:

- Тату, скажи мені одне. Ти ніде не працюєш, мати теж. А у нас і хата триповерхова, і дві машини, і супутникове телебачення, і тенісні корти. Як це так може бути?
- Ой, синку важко мені казати. Але ти вже у десятому класі, дорослий... Добре скажу. Кожнго дня вночі я беру батога, йду на дорогу за селом, зустрічаю москалів, лупцюю їх і забираю гроші. З того живемо. Тепер ти дорослий, маєш татові допомогти, йди сьогодні
вночі.

Синок взяв батога і пішов. Вранці повертається і каже:

- Тату, щось я не розумію. Відлупцював 47 москалів, а з того лише 2 гривні і 10 копійок.
- А що ж ти хотів. Так і живемо, копієчка до копієчки...



Сидить дід із хлопчиком коло річки, рибалять. Тут земля як почне труситися, із-за гори скаче орда на чолі з самим Чингісханом. Чингісхан питається:

- Де тут Київ?
- А, до Києва вам ще далеко, це треба йти далеко на на північ, через Московію ті і у саму Скандинавію. Та біля містя Стокгольма я краз Київ стоїть.

І поскакав Чингісхан з ордою геть. Хлопчик питається:

- Діду, що це ви наробили, до шведів орду послали. Шведи ж такі хороші люди, ніколи нічого нам поганого не зробили.
- Та воно то так... Але уяви, орда через Московію раз, орда через Московію назад.

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 25 серпня 2009, 18:13

Розкажу анекдот зі свого життя.
Недавно я повернувся із Польщі, там на месі був костьолі в невеличкому містечку, недалеко від Вроцлава. На проповіді парох торкнувся теми економічної кризи, бо мовляв багато парафіян нарікають на те як важко жити, не вистачає грошей і т.д. Акцентував увагу на те, що гроші мовляв не головне, людину щасливими роблять інші речі і т.д. , а на завершення сказав "Якщо хтось думає, що він погано живе - поїдьте на Україну і подивіться як там люди живуть" :Yahoo!:
Звичайно, парох не знав що месі присутні українці :cry: ...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 21 вересня 2009, 13:33

В ТРАВЕ СИДЕЛ КУЗНЕЧИК!

Аки преподобнии отцы пустынницы, в дебрех травяных сиде убо тварь Божия Кузнечиком нареченная. И цвет и вид и подобие име огуречное. Постником бе и травою питася. И мяс козявочных никогдаже вкушаше. И звери дивии мухами нареченнии прихождаше к нему и трапезу делиша с ним братолюбия ради.

Внезапу, яко тать в нощи приидоша убо окаянная Лягушка - грешница великая, чревоугодница жестоковыйная. И яко геенна ненасытная разверзе убо уста свои смердящии и пожре Кузнечика за грехи его тайныя. Аще бы Кузнечик, жалости вельми достойный, не име стыда ложного на исповеди и не утаи греси своя по неразумию - не смогла убо Лягуха противная поглотити его нераскаяннаго.

Напрасно бо кузнечик о смертном часе не памятова, аще и правильно не гадал с чародейцами о времени пришествия его, но не помышлял убо о кончине лютой без покаяния, тако и умре неприготовленный.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 21 вересня 2009, 15:25

Вчора на святкування 2 бабці насмішили:

Б1: Дивися скілько народу.
Б2: Цікаво чи Папа Римський буде.
Б1: Та певно шо буде, тілько не знати який.

Мене питають: А ви не знаєте який буде Папа Римський? :lol:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 вересня 2009, 16:40

Ще один жарт.... Вигаданий, більш вірогідно. :)

Приходить один чоловік до сповіді та й каже священикові:
"Отче, я обдурив єврея, - це гріх?".
Отець собі подумав і каже йому: "Це не виглядає на гріх, а, швидше, - чудо...". :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 22 вересня 2009, 09:33

Тоне єврей.... Проходить біля нього українець, бачить тоне єврей, підбігає, говорить: "Дай руку!".
Єврей втопився....
Пройшов деякий час, зустрів той чоловік свого товариша і розказує: "Бачу тоне єврей, я йому кажу дай руку а він взяв і втопився"
Товариш відповідає: "Чоловіче, стільки років на світі живеш, а не знаєш, що єврей не розуміє слова дай. Треба було говорити На руку, то він би не втопився"
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Повідомлення Marat » 25 вересня 2009, 14:23

Про свободу релігій
http://www.youtube.com/watch?v=wiZfCqjhW8Q

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 07 жовтня 2009, 17:18

Йдуть тато із сином по вулиці і бачать кілька бігбордів із серії "ВОНА -ПРАЦЮЄ"

С.: Тату, а хто ВОНА така?
Б.: Криза, синку, криза...
З повагою, Дмитро.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 08 жовтня 2009, 09:15

- Мамо, а хто наш татусь?
- Футболіст.
- А що це ?
- Є така професія, синку, Батьківщину ганьбити .
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 09 жовтня 2009, 10:06

з улюбленого про добро-зло:
Заєць.
Страшна і підла тварина.
Ніколи і нікому заєць не робить нічого поганого.
Бо боїться.
Але його всерівно всі б`ють, бо добро завжди перемагає зло.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 20 жовтня 2009, 19:50

увага панове..."Let my people go" у виконанні православних монахів...
http://www.youtube.com/watch?v=qktvg1jM ... _embedded#

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 жовтня 2009, 09:48

Yuriy Dzyoba писав:увага панове..."Let my people go" у виконанні православних монахів...
http://www.youtube.com/watch?v=qktvg1jM ... _embedded#


Бачив це ще раніше, дивився з усмішкою. "Дозволь моєму народові йти". Принаймні під цим розуміють, що Господь казав до Мойсея подібне... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 21 жовтня 2009, 10:16

mykil писав:
Yuriy Dzyoba писав:увага панове..."Let my people go" у виконанні православних монахів...
http://www.youtube.com/watch?v=qktvg1jM ... _embedded#


Бачив це ще раніше, дивився з усмішкою. "Дозволь моєму народові йти". Принаймні під цим розуміють, що Господь казав до Мойсея подібне... :)

Ну та, пісня наче має біблійний характер - такий висновок можна зробити, якщо прочитати текст - але коли побачив у виконанні православних, то подумав що це дуже смішно і дуже нестандартно :crazy:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 21 жовтня 2009, 16:27

"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 29 жовтня 2009, 11:12

Уніан видав "перл"

"Мешканці Тернополя скуповують часник, лук та горілку для профілактики"

Часник, розумію, горілку теж, але нашо лук? Стріляти тих хто кашляє?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 жовтня 2009, 12:25

Ну, та цибулю мали на увазі, звісно, замість "лука". Мабуть, російська більше на умі. А що цибуля не "стріляє" в очі, наприклад, синя після розрізання? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 29 жовтня 2009, 15:29

mykil писав:Ну, та цибулю мали на увазі, звісно, замість "лука". Мабуть, російська більше на умі. А що цибуля не "стріляє" в очі, наприклад, синя після розрізання? :)



Ну то Ви, отче, так думаєте:) А я вже запереживав, подумав, що то буде відстріл кашляючих, бо вже "лук" купляють:)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 жовтня 2009, 17:00

romanm писав: А я вже запереживав, подумав, що то буде відстріл кашляючих, бо вже "лук" купляють:)


Буде "відстріл" незвичайного цьогорічного грипу...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 04 листопада 2009, 17:00

У Києві виявили першу жертву грипу A/H1M1. Потерпілого привезла швидка з закритою черепно-мозковою травмою та численними синцями.

Як розповів сам пацієнт, прийшовши до тями:
– Та їхав у переповненому автобусі... Запитав, де ліпше вийти, щоб потрапити в студмістечко. Сам, кажу, не місцевий, з Тернополя. Після цього чхнув. Далі нічого не пам’ятаю…
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 04 листопада 2009, 18:27

На днях знайомий поїхав до Харкова(дальнобійник) ну і пішов до перукарні. Сів в крісло, перукарки в масках, щось говорять між собою , грип, грип. Ну тут дядько і каже, що він з Тернополя, так в тої що його стригла, ножиці випали з рук.

Тільки це не анекдот. Реальне життя. :)

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 05 листопада 2009, 09:32

Чорний гумор. Особливо вразливим не читати!!!

Повідомлення прес служби Уряду: Для подолання небезпечного вірусу відповідний персонал визначений, спецзасоби готові, місця виділені…

Таємна розшифровка:
1. Відповідний персонал : солдати з лопатами .
2. Спецзасоби: сухі дошки і цвяхи.
3. Виділені місця – на цвинтарі.



Бувальщина (чиста правда)

Ранкове повідомлення місцевого польського телебачення:

Ве Львове, прошем паньства, паніка – аптекі пусте, масек нігдзе нєма, на базаже нєма ні чоснку ні цебулє , в магазинах скончилась вудка….

Шо шо, але щоб горілка в нас закінчилась то вже занадто, як поляки можуть в це повірити – та в нас мона купатися в ній для профілактики звичайно. :)
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 05 листопада 2009, 12:25

- І що то за така держава? Люди хворіють "свинячим грипом" – а в лікарнях нема чим лікувати!

- Та наші люди такі, їх лікуй, не лікуй, – більшість з них все одно ви здоровіє.


***

Якось під час епідемії "свинячого" грипу учень запитав учителя:

- Яка різниця між звичайним грипом і "свинячим"?

- Ну, простий грип – це, коли в людному місці хтось пчихнув – і десятеро мало не заразилося, а "свинячий" грип – це, коли один пчихнув – а десятеро мало в штани не наробило.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 06 листопада 2009, 12:40

romanm писав:На днях знайомий поїхав до Харкова(дальнобійник) ну і пішов до перукарні. Сів в крісло, перукарки в масках, щось говорять між собою , грип, грип. Ну тут дядько і каже, що він з Тернополя, так в тої що його стригла, ножиці випали з рук.

Тільки це не анекдот. Реальне життя. :)

нда... тут би підійшов малюночок (не знаю, як розмістити), де нахмурені герої казочки про Вінні Пуха (в противірусних масках) відпихають Пятачка за річку, бо без маски :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 06 листопада 2009, 12:51

А тепер увага, новини 5-го каналу:
[05.11.2009 11:20 (оновлено о 12:04)] Життя 96 людей забрала епідемія грипу в Україні
[05.11.2009 21:40 ] В Україні 95 загиблих від пневмонії :ROFL:

http://5.ua/newsline/184/
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 06 листопада 2009, 13:18

нда... тут би підійшов малюночок (не знаю, як розмістити), де нахмурені герої казочки про Вінні Пуха (в противірусних масках) відпихають Пятачка за річку, бо без маски :D


Ага, бачив такий:) а ще й допис на цьому малюнку: На моє глибоке переконання, тобі, друже, буде краще у москалів:)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 листопада 2009, 13:33

Олюнька писав:А тепер увага, новини 5-го каналу:
[05.11.2009 11:20 (оновлено о 12:04)] Життя 96 людей забрала епідемія грипу в Україні
[05.11.2009 21:40 ] В Україні 95 загиблих від пневмонії :ROFL:

http://5.ua/newsline/184/


Спостережлива дівчина.:) Та то взагалі якісь чудасії постійно з тією статистикою. П. Юлія Тимошенко наводить одні цифри, інші - ще щось і тільки Бог один знає, скільки вже відійшло з цього світу через епідемію...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 06 листопада 2009, 15:36

ljubomyr_ps писав:
Ранкове повідомлення місцевого польського телебачення:

Ве Львове, прошем паньства, паніка – аптекі пусте, масек нігдзе нєма, на базаже нєма ні чоснку ні цебулє , в магазинах скончилась вудка….


ну та, горілка в нас скінчитися не може :(
але на фоні епідемії це би виглядало мабуть ще більшою трагедією ніж відсутність масок...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 18 грудня 2009, 13:00

Лист до Святого Миколая.

Добрий день ( перекреслено)
Доброї ночі ( перекреслено)
Добраго врємєні сутак, шановний Святий Миколай !
Я маленька дівчинка, вчуся у другому класі. У мене є старша сестра , вона говоре, шо ніяких Святих миколаїв навсправжки нема. Мене звати Аня. А старшу звати Таня. Вона каже шо миколаїв не буває. А я знаю шо буває. Тому що хто тоді мені кожного року на святого миколая кладе під подушку то лижі, то коньки, то самокат ?

Таня каже, що то тато або мама клали мені лижі. Я одним оком тоді підглідала і бачила, що ти був вдягненим у татовому халаті. Але тато мені сказав, що то так спеціально ти одягнув татів халат, щоб мама не злякалася, що у квартиру заліз чужий дядько. Бо мама могла злякатися чужого дядька і визвати міліцію.

Тому я хочу тебе попроситти, щоб ти мені більше самокат не приносив, бо мені незручно на ньому до ранку було лежати. І лижів мені більше не треба, бо у мене вже одні є ( пам”ятаєш, ти мені їх два роки назад (перекреслено) три роки назад вже приносив ?). А снігу в нас із того часу не було. Тато каже, що то грьобане ( перекреслено) грьобарне ( перекреслено) глобальне потепління. І ті лижі, що ти мені приніс, так і пролежали у кладовці ( перекреслено) у коморі. Я їх ні разу не вдягала. Навіщо ти їх приніс, хіба ти не знав, що грьобарне потепління ?

Дорогий Святий Миколай ! Таня каже, що тебе нема, але я все одно знаю, що ти є і хочу попросити тебе, що коли я буду гарною і чемною дівчинкою, то ти принесеш мені подарунки. Добре ? І татові , і мамі. А Танькі не принось, бо вона каже...! ( перекресллено) І моїй старшій сестричці Тані теж принеси подарунок.

Дорогий Святий Миколай ! Я хочу дуже мати таку ляльку Барбі, як у Свєтки, і з кухньою, і зі спальньою, і щоб був у неї Кен і маленький пупсік ( перекреслено) і щоб був у неї тільки Кен. Танька сказала, що як буде Кен, то пупсік появиться сам собою, щоб тобі , Дорогий Святий Миколай, було легше.

Я хочу іще попросити у тебе Дорогий Святий Миколай для мами гарне плаття як у королеви, бо вона не хоче йти зі мною на новорічний бал , бо говорить, що їй зовсім немає чого вдягнути. Насправді у неї є чого вдягнути, але у неї все забирає Танька, і тоді у неї немає чого вдягнути, а Танька зі мною на бал іти не хоче, каже що вона вже не груднічкова, щоби ходити зі мною на бал. Вона ходить у „Міллєніум” і приходить вже вранці, а тато стоїть з ремнем під дверима і жде її. ( перекреслено) Принеси для мами гарне плаття як у королеви.

І таке саме плаття принеси для Таньки, хоч вона і каже, що тебе нема. Це буде дуже прикольно, коли у Таньки буде таке саме плаття, як у мами, і вона не зможе у мами забрати її плаття. ( закреслено)
Принеси для Тані таке плаття , якого ще ні в кого не було !

А для мого тата принеси новий ноутбук. Бо він у нас письменник, а старий ноутбук забрала Танька. ( закреслено). Таня сказала, що як ти їй принесеш новий ноутбук, то старий вона віддасть татові. І ще – зроби так, щоб мій татко зміг видати у Новому році свою нову книжку, а всі старі книжки продати. Бо їх чомусь ніхто не купує. І принеси татові новий халат, бо старий на ньому вже як на опудалі ( це Таня дописала).

Ну все, Дорогий Святий Миколай, допобачення, бо я би ще могла багато чого попросити, але лист може не встигнути до тебе.
Допобачення !
Твоя Аня.
З.И. Дорогий святий Миколай, я вже на почті дописую, бо танька могла знов переправити або закреслити, бо вона не любить кататися на лижах, і ще тебе прошу зробити так, щоб знову як колись падав сніг і не було грьобального потепління, бо як не буде снігу, то не буде і тебе, хіба ти цього не розумієш ?

http://gak.com.ua/creatives/1/7605
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 15:24

моїй донечці сказали в садочку, щоб написала лист до Миколая. Вона мене довго мучила, щоб допоміг, а я, маючи купу справ, відкладав, відкладав - доки скаже, що хоче, доки це все зафіксувати на папері %) ... Зрештою сів з нею писати. Поміг написати її маленькою ручкою "лист" "до" "Миколая". Прочитали фразу. Що ще писати?, питаюся.
- Тату - все! Ти со- не бацис?? "Лист до Миколая". Вцителька так казала! :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей