Небоговгодна покута покутників?!

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Небоговгодна покута покутників?!

Повідомлення o.Mykil » 20 червня 2009, 13:44

Вирішив написати та дослідити більше про таку ще одну маловідому українську течію як "покутники", бо чомусь теж зацікавили мене й вони у плані різних розколів та відношення до матірної УГКЦ...

http://www.hierarchy.religare.ru/h-indi-pokut.html

Як не парадоксально, Христову Церкву (для прикладу, УГКЦ), що має завжди на меті єдність усіх християн під проводом одного Пастиря, часто теж оточують різні розколи, сектантство, перекручення біблійних правд тощо. Появляються звідкись «підгорецькі» (догналівці), які схизматичним шляхом вирішили боротися з вітряками, «співуни» (Тернопіль-Лішня) зі своїми маріологічними неточностями найперше, "ковпаківці", що догматизували змінну людську традицію, та «покутники»… Часто подібні угрупування на білому світі схожі на відділену від дерева вітку, що вважає себе немовби рупором самого Всевишнього чи останньою інстанцією істини, хоч так після відповідної перевірки у Божому світлі може не бути й близько...

Думаю, що варто нам поглянути ближче на їхню чудну «покуту», що розбігається із Господнім Словом...

Довідуєшся з Інтернету , що ПОКУТНИКИ (Слов’янська Церква Святого Духа) – релігійна есхатологічна течія в Українській Греко-Католицькій Церкві . Після заборони УГКЦ у СРСР (1946) і репресій проти духівництва, ченці і священики, які залишилися на волі, пішли в підпілля. У 1954 навколо підпільного греко-католицького священика Ігнатія Солтиса, який проголосив панування Антихриста в особі радянського режиму, склалася група послідовників. За ними закріпилася назва «покутники» (від „покутувати” „покута” – покаяння). Оскільки погляди Солтиса багато в чому відрізнялися від учення Католицької церкви, він, звісно, вийшов з УКГЦ, порвавши з підпільними єпископами. Відтоді покутники існують як незареєстрована секта, котра твердо переконана, що ідейно-містичним центром світу стає українське село Середнє на Прикарпатті неподалік Калуша (Івано-Франківська обл..), де буде воздвигнутий «Новий Рим». Саме звідти якраз мало б розпочатися відновлення та відродження католицької віри в цілому світі. Ідеал покутників – теократична монархія, їхній символ – синьо-жовто-білий прапор…

http://www.khpg.org/archive/index.php?id=1162802886

Про саму особу Гната Солтиса можна прочитати більше також і в цьому місці- http://www.risu.org.ua/ukr/resourses/li ... /03_47-54/

Розповідали, що колись у декого викликали згіршення вимовлені його чудернацькі слова: "Я хотів би бути дияволом...".

Покутники теж не дрімають та продовжують баламутити християнський люд. Мають навіть у кібер-просторі свій сайт усілякими мовами із загальною інформацією http://www.seredne.org . Вчора на нього наштовхнувся з іншого несхизматичного... Наприклад, тут вони теж подають свої "одкровення" http://www.hurtom.com/forum/index.php?showtopic=743

Назбирав уже чималу кількість матеріалів про цих українських "покутників". Маю теж різні свідчення про їхні беззаконня інших, включно з тим, що вони приносили безжально в жертву власних дітей, наслідуючи Авраама з далекого Старого Заповіту та розуміючи буквально Божі слова (пор. Бут. 22, 1-18)... Тож міліція відповідно реагувала на цей "узаконений" бандитизм. А вони вважали себе переслідуваними мучениками, відмовляючись також від особистих прізвищ, паспортів і т. п.

Займалися, згідно з очевидцями, на своєму джерелі в Середньому огидною розпустою (оргіями), навіть діти з батьками тощо, по певних помешканнях на свої "свята"... Хоронили своїх померлих без священиків на городах. Наприклад, у м. Стрию продавали раніше на базарі посвячене зілля із "Святої Гори" (з "нерукотворного храму", "Нового Єрусалиму", "Нового Сіону" чи "Нового Ватикану") і т. д.

Св. Причастя в покутників заміняла... вода із джерела на "Господній горі" у с. Середнє. Хіба це не з області ідолопоклонства та глупоти?


**************************************************************************


До слова, покутники безглуздо вважають, що 1958 р. останній праведний Папа Пій XII був нібито отруєний і з ним ера Риму скінчилася, почалася ера України, бо Папа (кажуть, що в час сну. - Mykil) передав понтифікат на гору Середню в Підкарпатті втіленню живого Христа Емануїлу I (священик Михайло Солтис); тут має постати новий Рим, звідки розпочнеться оновлення і відродження християнства в чистоті та правді, носієм його для світу стане українська теократична держава; що друге пришестя Христа... вже сталося; що вже на Землі через Матір Божу (її втіленням є сестра М.Солтиса Марія) записане, але ще не проголошене нове Євангеліє...
http://www.khpg.org/archive/index.php?id=1120722228

Михайло Маріїн у книзі "На порозі апокаліпсису..." (2003 р.) зазначає, що періодичним виданням покутників є газета "Ідеаліст". Вони теж подають свої статті до різної періодики. Мають нині свого "власного Ісуса Христа" (він теж є і "папа Петро II) і "власну Матір Божу" (його рідну сестру...). Тобто вони називають себе "католиками" несправедливо, бо відійшли від офіційної Вселенської Церкви, скотившись у темні дебрі.

Апостол Павло колись мовив таке: "Браття, стійте й тримайтеся передань, яких ви навчились чи то словом, чи нашим посланням" (2 Сол. 2, 15). Крім правдивих об*явлень, є теж немало сумнівних, пекельного (люциферського...) походження під маскою ангела світла з метою нищення по частинах Христової Церкви (Містичного Божого Тіла)...

На гріх мовчати - гріх...

Суть автентичних і фіктивних об*явлень у сяйві Слова Божого ми вже якось раніше зачіпали http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1062

Про сектантський "лохотрон" можна довідатись теж ось тут http://lohotrontoday.at.ua/publ/3

А чи відомо щось вам про них? Буду вдячний за свідчення для праці, якийсь фактичний матеріал.


http://forum.te.ua/showthread.php?p=938138
Востаннє редагувалось 03 липня 2009, 19:52 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 червня 2009, 11:16

Глухо як у танку... Невже ніхто не може поділитися своїми враженнями від діяльності покутників або від прочитання цієї замітки?:)

Апокаліпсисом для покутників стала, отже, II світова війна... Другий Христовий прихід на землю вже начебто відбувся в особі дивовижного священика Ігнатія Солтиса, колишнього тимчасового послушника монастиря в Уневі... . У с. Середньому, що біля Калуша, появилася начебто "Богородиця" в особі його сестри п. Кузьмінської, яка потім як і всі... померла, декого розчарувавши. До них також пристав інший душпастир о. Антоній Поточняк, який проголосив себе... архангелом Михаїлом...

За св. Причастя покутники вважають... водичку із джерела на "Господній горі" у згаданому с. Середнє і так далі, і так далі...


Дещо зі св. Писання!!!


З Євангелії від Матея, 24 гл.:

23. І коли хто скаже тоді вам: Глянь, ось Христос, чи онде, – не вірте,
24. бо встануть лжехристи та ложні пророки, які чинитимуть великі знаки й чуда, щоб, коли можна, звести навіть і вибраних.
25. Ось я попередив вас.
26. Коли вам, отже, скажуть: Ось він у пустині, – не виходьте; ось він,.у криївках, – не вірте!
27. Як блискавка, що на сході блисне й вмить аж на самім заході сяє, так буде й прихід Чоловічого Сина.
28. Де бо є мрець, там і орли зберуться.
29. Негайно по тих днях скорботних сонце затьмиться, місяць не дасть більше свого відблиску, зорі падатимуть з неба і захитаються небесні сили.
30. Тоді на небі з'явиться знак Сина Чоловічого, і тоді заридають усі племена землі й побачать Чоловічого Сина, що надходитиме на небесних хмарах з потугою та славою великою.
31. Він пошле своїх ангелів із сурмою вельми голосною, і ті зберуть вибраних його з чотирьох вітрів, від одного аж до другого кінця неба.

Мт 24, 42-44:

Чувайте отже, бо не знаєте, якого дня Господь ваш прийде.
Знайте те, що коли б господар відав, у яку сторожу прийде злодій, пильнував би він і не дав би підкопати свого дому.
Тому й ви будьте готові, бо Син Чоловічий прийде тієї години, що про неї ви й не думаєте.


Ще пор. Лк 21, 25-28.

Мт 25, 31-46. Тут є мова про суд над усіма народами світу...

Навіть найчудодійніше джерело неспроможне замінити собою Пресвяту Тайну Євхаристії...

Пор. Мт 26, 26-30.

Теж варто прочитати й Лк 22, 17-20.

З Євангелії від Івана, 6 гл.:

48. Я - хліб життя.
49. Батьки ваші манну в пустині споживали, - і померли.
50. Це ж хліб, що з неба сходить, щоб той, хто їстиме його, не вмер.
51. Я - хліб живий, що з неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки. І хліб, що його я дам, це - тіло моє за життя світу.»
52. Отож юдеї заходилися сперечатись між собою, кажучи: «Як отой може нам своє тіло дати їсти?»
53. А Ісус їм: «Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі.
54. Хто тіло моє їсть і кров мою п'є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня.
55. Бо тіло моє - їжа правдива, і кров моя - правдивий напій.
56. Хто споживає тіло моє і кров мою п'є, той у мені перебуває, а я - в ньому.
57. Як мене Отець живий послав, і я Отцем живу, так і той хто споживає мене, житиме мною.
58. Це й хліб, що зійшов з неба. Не як ото манну їли батьки ваші, а померли: хто цей хліб споживатиме, той повіки житиме».

Ще про євхаристійне таїнство http://bible-lessons.in.ua/tainstva/prechastia.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 24 червня 2009, 21:35

То той вуйко шо їздить по закарпаттю на бричці в тіарі??? То вони???

А шо ж ви дивуєтеся, що люди не розрізняють, дозволю собі сказати, що навіть не кожен батюшка пояснить різницю між непорочним і безсіменним зачаттям.

А ви про занадто високу теольогію пишите :) У свідомості наших людей, всі церкви - все одно. Що православіє, що католицьке, хоча би для прикладу. Звичайно, можна переплисти океан на лайнері, а можна і на плоті. Але чи це одне й те саме?

А наші люди давно відомі своїм "ревним" християнством. Не дурно говорять, що на Україні , будь-яка релігійна дурниця знайде своїх адептів.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 червня 2009, 09:09

romanm писав:То той вуйко шо їздить по закарпаттю на бричці в тіарі??? То вони???



Взагалі-то вони мають, як бачите, свого "Папу" як і "Ісуса" чи "Марію". Не бачив такого "вуйка" (вірогідно, "Папу") на бричці, та все може бути. На Закарпатті теж вони мали б бути.

Покутництво зациклилось на "українському месіанізмі". Та Церков (не у значенні будівлі) не може бути, за біблійною логікою, 20-30-100... А лишень одна Вселенська. :)

http://www.territorioscuola.com/wikiped ... 0%BA%D0%B8
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 15 листопада 2009, 18:10

1) НАПИСАВ - НАЗВАВСЯ Mykil

Як не парадоксально, Христову Церкву (для прикладу, УГКЦ), що має завжди на меті єдність усіх християн під проводом одного Пастиря, часто теж оточують різні розколи, сектантство, перекручення біблійних правд тощо. Появляються звідкись «підгорецькі» (догналівці), які схизматичним шляхом вирішили боротися з вітряками, «співуни» (Тернопіль-Лішня) зі своїми маріологічними неточностями найперше, \"ковпаківці\", що догматизували змінну людську традицію, та «покутники»… Часто подібні угрупування на білому світі схожі на відділену від дерева вітку, що вважає себе немовби рупором самого Всевишнього чи останньою інстанцією істини, хоч так після відповідної перевірки у Божому світлі може не бути й близько...

1)ВІДПОВІДЬ :

Ти дійшов до такої цілі , що Церкву Вселенську Дитинства Божого назвав сектою, служба Божа не та, що по Землі передають, бо Церква то є посвята. Христос при людське око ходив до Церкви, він сам був Церквою, з того розумію, що ми в Церкві, а ти ні.

Видно, що ти є тою гілкою, що відтята від дерева життя.

**************************************************************************
2)Думаю, що варто нам поглянути ближче на їхню чудну «покуту», що розбігається із Господнім Словом...

2) ВІДПОВІДЬ:

А що тобі так дивно? Та Церква свята завжди навчала про покуту та покаяння на цей час.
Та перші родичі ще в раю покутували. Мати Божа у Фатімських пересторогах все говорила про покуту, а покутники завжди були в Церкві, а піонерів , комсомольців, і комуністів ніколи в Церкві не було, відкликання досі не має.
**************************************************************************
3)Довідуєшся з Інтернету , що ПОКУТНИКИ (Слов’янська Церква Святого Духа) – релігійна есхатологічна течія в Українській Греко-Католицькій Церкві . Після заборони УГКЦ у СРСР (1946) і репресій проти духівництва, ченці і священики, які залишилися на волі, пішли в підпілля. У 1954 навколо підпільного греко-католицького священика Ігнатія Солтиса, який проголосив панування Антихриста в особі радянського режиму, склалася група послідовників. За ними закріпилася назва «покутники» (від „покутувати” „покута” – покаяння). Оскільки погляди Солтиса багато в чому відрізнялися від учення Католицької церкви, він, звісно, вийшов з УКГЦ, порвавши з підпільними єпископами. ³дтоді покутники існують як незареєстрована секта, котра твердо переконана, що ідейно-містичним центром світу стає українське село Середнє на Прикарпатті неподалік Калуша (Івано-Франківська обл..), де буде воздвигнутий «Новий Рим». Саме звідти якраз мало б розпочатися відновлення та відродження католицької віри в цілому світі. Ідеал покутників – теократична монархія, їхній символ – синьо-жовто-білий прапор…

http://www.khpg.org/archive/index.php?id=1162802886

Про саму особу Гната Солтиса можна прочитати більше також і в цьому місці- http://www.risu.org.ua/ukr/resourses/li ... /03_47-54/
Розповідали, що колись у декого викликали згіршення вимовлені його чудернацькі слова: \"Я хотів би бути дияволом...\".

3)ВІДПОВІДЬ:

Ти перше скажи, чому ти відійшов від Батька і Матері і Церкви святої, що не признаєш і не визнаєш Другий здійснений Прихід Ісуса Христа на Землю.
Велика то фамілія, що її так на устах носиш. Се велика фамілія, що походить з родини шляхотної, значної і визначної , давна, давнезна. В тій фамілії заховався Корінь Давида-Есея з сего Кореня вийшло Два пагонці, це ти певно проти тих Двох пагонців говориш, що є написано у Святому Письмі. Що Господь предсказав через пророків, то і не дивно, що ти так їдеш проти. Бо Господь робить дива понад дива,а то Господь Вами послуговується, що Ви ходите як ті диваки. Господь творить несотворені річі через Вас. То є насліддя Авраама, Ісаака і Якова, з покоління Левіт. Певно то , що та Свята фамілія одна осталась.
**************************************************************************


4)Покутники теж не дрімають та продовжують баламутити християнський люд. Мають навіть у кібер-просторі свій сайт усілякими мовами із загальною інформацією http://www.seredne.org . Вчора на нього наштовхнувся з іншого несхизматичного... Наприклад, тут вони теж подають свої \"одкровення\" http://www.hurtom.com/forum/index.php?showtopic=743

4) ВІДПОВІДЬ:

Тепер Церква відкрита, Церква розвивається і горить, це ідея Божа ,ти мусиш іти до деревяної,а Я знаю що ідея Божа горить і розвивається і обнімає всю кулю земну,всі горизонти облачні.
**************************************************************************
5)Назбирав уже чималу кількість матеріалів про цих українських \"покутників\". Маю теж різні свідчення про їхні беззаконня інших, включно з тим, що вони приносили безжально в жертву власних дітей, наслідуючи Авраама з далекого Старого Заповіту та розуміючи буквально Божі слова (пор. Бут. 22, 1-18)... Тож міліція відповідно реагувала на цей \"узаконений\" бандитизм. А вони вважали себе переслідуваними мучениками, відмовляючись також від особистих прізвищ, паспортів і т. п.

5) ВІДПОВІДЬ:

Ми жертвуємо себе , ой як би ти зрозумів , то би і себе жертвував на таку велику ціль – але де ти спосібний .
Хіба ти не читав, Блаженні гонені за правду Божу, бо їх є Царство Небесне.
**************************************************************************
6)Займалися, згідно з очевидцями, на своєму джерелі в Середньому огидною розпустою (оргіями), навіть діти з батьками тощо, по певних помешканнях на свої \"свята\"...

Хоронили своїх померлих без священиків на городах, що, наприклад, у м. Стрию продавали раніше на базарі посвячене зілля із \"Святої Гори\" (з \"нерукотворного храму\", \"Нового Єрусалиму\", \"Нового Сіону\" чи \"Нового Ватикану\") і т. д.

Св. Причастя в покутників заміняла... вода із джерела на \"Господній горі\" у с. Середнє. Хіба це не з області ідолопоклонства та глупоти?


6)ВІДПОВІДЬ:
Святе Письмо – Об’явлення от Йоана Богослова
Розділ 14
Стихи
4. Це ті, котрі не осквернилися з жінками, бо вони непорочні;це ті, котрі йдуть услід за Агнцем, куди б Він не пішов. Вони викуплені з-поміж людей, як первістки Богові і Агнцеві.
5.В устах їхніх нема лукавства;вони непорочні перед престолом Божим.

Правдиві християни не можуть хоронитися ,там де хороняться – утопленики, повішеники ,і всі безбожники і безвірники ,
і самого
Ісуса Христа де поховали і Матір Божу?
Чи не в городі?
Якщо ти себе за мудрого маєш, то чого по-дурному поступаєш?

За Причастя:
Святе Письмо - Об’явлення от Йоана Богослова
Глава 21
Стих
6. І сказав:”Звершилося! Я Альфа і Омега, Початок і Кінець. І дам Я спраглому з джерела води живої дарма.”

Вода на Святій Горі Сіон, то керниця Якова, то Вода цілюща, жива Вода надприродна і природна. Вода жива, що змиває усі блуди і всі гріхи і кари за гріхи. Хто з вірою ЄЇ приймає і скріпляє, ізціляє душу і тіло в одно. Вода цілюща, вопіюща, Грядуща, то ціль життя, то Господа нашого Ісуса Христа Вода, що витрясла з Боку Рани Господа нашого Ісуса Христа на змиття, на прощення гріхів: то Вода Грядущого , Того, що був , є і буде, то Вода сильна Грядуща, Жива, цілюща, що означає Олива, Хліб і Вино, Олива-Благодать, Хліб –життя, Вино – веселить і радість серця чоловіка.

**************************************************************************
7)До слова, покутники безглуздо вважають, що 1958 р. останній праведний Папа Пій XII був нібити отруєний і з ним ера Риму скінчилася, почалася ера України, бо Папа (кажуть, що в час сну. - Mykil) передав понтифікат на гору Середню в Підкарпатті втіленню живого Христа Емануїлу I (священик Михайло Солтис); тут має постати новий Рим, звідки розпочнеться оновлення і відродження християнства в чистоті та правді, носієм його для світу стане українська теократична держава; що друге пришестя Христа... вже сталося; що вже на Землі через Матір Божу (її втіленням є сестра М.Солтиса Марія) записане, але ще не проголошене нове Євангеліє...
http://www.khpg.org/archive/index.php?id=1120722228

7) ВІДПОВІДЬ:
Скільки тобі платять на місяць, що ти так ту брехню поширяєш, на брехні судиш, на брехні їдеш, і брехнею поганяєш.
**************************************************************************
8)Михайло Маріїн у книзі \"На порозі апокаліпсису...\" (2003 р.) зазначає, що періодичним виданням покутників є газета \"Ідеаліст\". Вони теж подають свої статті до різної періодики. Мають нині свого \"власного Ісуса Христа\" (він теж є і \"папа Петро II) і \"власну Матір Божу\" (його рідну сестру...). Тобто вони називають себе \"католиками\" несправедливо, бо відійшли від офіційної Вселенської Церкви, скотившись у темні дебрі.

8) ВІДПОВІДЬ:
Ми є ті, що визнаємо, признаємо, і принимаємо Другий здійснений Прихід Ісуса Христа на Землю.
**************************************************************************
9)Апостол Павло колись мовив таке: \"Браття, стійте й тримайтеся передань, яких ви навчились чи то словом, чи нашим посланням\" (2 Сол. 2, 15). Крім правдивих об*явлень, є теж немало сумнівних, пекельного (люциферського...) походження під маскою ангела світла з метою нищення по частинах Христової Церкви (Містичного Божого Тіла)...

На гріх мовчати - гріх...

9)ВІДПОВІДЬ:
Та ми всі в одній Церкві хрестилися і молилися, а тепер сам почисли, скільки таких баранів, що своє рідне покинули, заміняли вічність за дочасність.

А за Того, що нами веде будь спокійний, Він не тільки нами веде, але й цілим Небом і Землею, і цілим світом, і цілою Вселенною, і перед Ним дрожить не лише Небо і Земля, але всі небесні і піднебесні сили.
Він той, що мав прийти при кінці світа. Він живий, і приніс нам життя.
**************************************************************************

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 листопада 2009, 20:26

seredne писав:Та ми всі в одній Церкві хрестилися і молилися, а тепер сам почисли, скільки таких баранів, що своє рідне покинули, заміняли вічність за дочасність.


Чоловіче, чого інших баранами називаєш а себе возвеличуєш - пізнається по тому серце твоє, яке любові не має до ближнього - п*єте бо воду ви з джерела не з Якового, як думаєте, а з гіркого джерела даного від облудника вічного.

Пізнається серце бо людське по любові...
Хай Милосердя Боже буде над Вами!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 15 листопада 2009, 23:03

ljubomyr_ps
старець написав:

Чоловіче, чого інших баранами називаєш а себе возвеличуєш - пізнається по тому серце твоє, яке любові не має до ближнього - пєте бо воду ви з джерела не з Якового, як думаєте, а з гіркого джерела даного від облудника вічного.
Пізнається серце бо людське по любові...
Хай Милосердя Боже буде над Вами!

Відповідь:
1.А чому ти оминаєш Першу Заповідь ,а починаєш тільки з Другої?
Ближнього треба любити задля Бога.
2.А за Воду?
Якщо ти не Божий, то чого ти рушаєш, то що Боже,не рушай,якщо не знаєш, то мовчи, ти собі будь у своїм , то що не твоє ,не до тебе,не дотикайся, - то що маєш, то держи.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 16 листопада 2009, 09:32

А чому ви так seredne без поваги на "ти" спілкуєтеся зі співрозмовниками? Може серед них є священослужителі, чому ви їх не поважаєте і пишите дурниці? Ніхто не знає про те коли буде наступний прихід Христа. Моя порада: почитайте трохи Святе Письмо і любіть свого ближнього.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 10:47

seredne писав:7) ВІДПОВІДЬ:
Скільки тобі платять на місяць, що ти так ту брехню поширяєш, на брехні судиш, на брехні їдеш, і брехнею поганяєш.


Слава Ісусу Христу! Нарешті Ви відгукнулися, хоч зареєструвалися першого дня коли подав тут цю замітку про ще одну новітню безглузду СЕКТУ!
Не гарно ви висловлюєтесь про незнайомих. Але хай люди бачать, ху із ху.

Як що вже так цікаво, то моє модераторство на цьому форумі є цілком безкорисливе, і не маю від цього ні копійки, і не треба, бо не про то йдеться. Пишу те, що цікавить, турбує, що вважаю за потрібне. Дав же Бог голову, а не капусту. :)))

Проти фактів не попреш... Раджу читати краще св. Писання, зокрема про другий прихід Христа на землю у славі та при сурмі ангелів на весь світ, коли померлі встануть із гробів і відбудеться останній Суд, що буде тільки не страшним для гідних християн. По-братньому теж раджу не вірити у всякі диявольскі небелиці під маскою доброго і начебто християнського, сфабриковані "чудеса" і, надіюсь, правила нашого форуму Вам уже відомі http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

З Богом!


П. С. Між іншим, цікава тема http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1342
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 11:55 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 6 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 11:34

ПОКУТНИКИ


Виявляється, на Івано-франківщині уже майже століття живе другий месія. Принаймні, в його пришестя вірять і свято в цьому переконані тамтешні християни-покутники...

Другий месія – українець, він народився в 1912 році у невеличкому селі Середньому в родині Миколи та Марії Солтисів. Його звати Ігнатій. Побачити месію не просто - за його життя громада остерігається і тому переховує.

Надії випала велика честь - її тримала до хреста сама мати Божа, яка розповіла про народження нового месії Ігнатія Молтиса. "Новоявлену" Матір Божу Надія добре пам'ятає.

Покутники живуть за Біблією, відзначають усі церковні свята за греко-католицьким календарем. Тільки Різдво у них 30 червня, а, замість неділі, вони вшановують середу. Покутники твердять, що зараз до дрібниць повторюється історія двотисячолітньої давнини. Середнє стало новим Єрусалимом, свята гора біля села для них – Голгофа, а новітній Понтій Пілат - радянські спецслужби. Як колись Ісус Христос, середнянський месія також ходить поміж людей і зціляє немічних.

Востаннє месію Ігнатія, якому зараз 94 роки, за переказами віруючих, тут бачили цим літом. Покутники твердять, що Ігнатій Солтис уже розп'ятий, тільки по-сучасному. До 90-х років, щойно він встигав виходити з однієї в'язниці, як його кидали до іншої.

Всі середнянські покутники – безробітні, на життя заробляють збиранням грибів та ягід. Віра забороняє їм служити у війську, до сільської церкви вони не ходять, бо не довіряють тамтешньому священику. Люди моляться на святій горі, - там колись були печери, але за радянських часів їх перерили бульдозерами, щоб покутники сюди не ходили. Але, попри це, в Середнє приїздять на прощу чимало їхніх одновірців з усієї України. На поодинокі прояви неприязні з боку тамтешніх селян покутники не зважають - кажуть, так чинили і з першими християнами.


Джерело: http://uniat.ucoz.com/load/sekti/pokutniki/18-1-0-287
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 12:02

Olya
постійний дописувач написала:

А чому ви так seredne без поваги на "ти" спілкуєтеся зі співрозмовниками. Може серед них є священослужителі, чому ви їх не поважаєте і пишите дурниці? Ніхто не знає про те коли буде наступний прихід Христа. Моя порада: почитайте трохи Святе Письмо і любіть свого ближнього.

ВІДПОВІДЬ:

Що до ти:

Тому говорю на "ти", бо Я сам такий як ти. Із землі походимо ,і в землю обернемось, і до одної землі підемо,і там будемо рівні.

Що до приходу Христа:
В якій славі ви чекали Ісуса Христа в Другому Приході - в комуністичній,чи в масонській?
Якого хреста ви хотіли бачили -дубового, тесаного, чи капронового?

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 12:52

Mykil написав:

Слава Ісусу Христу! Нарешті Ви відгукнулися, хоч зареєструвалися першого дня коли подав тут цю замітку про ще одну новітню безглузду СЕКТУ!
Не гарно ви висловлюєтесь про незнайомих. Але хай люди бачать, ху із ху.

Як що вже так цікаво, то моє модераторство на цьому форумі є цілком безкорисливе, і не маю від цього ні копійки, і не треба, бо не про то йдеться. Пишу те, що цікавить, турбує, що вважаю за потрібне. Дав же Бог голову, а не капусту. Smile))

Проти фактів не попреш... Раджу читати краще св. Писання, зокрема про другий прихід Христа на землю у славі та при сурмі ангелів на весь світ, коли померлі встануть із гробів і відбудеться останній Суд, що буде тільки не страшним для гідних християн. По-братньому теж раджу не вірити у всякі диявольскі небелиці під маскою доброго і начебто християнського, сфабриковані "чудеса" і, надіюсь, правила нашого форуму Вам уже відомі
http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register



ВІДПОВІДЬ:
1.Чую що славиш Господа, але не знаю чи словами,чи ділами,чи лиш подлук моди?

Стосовно пошани:
2.А от не шануєте того,що є НАЙСТАРШИЙ - Господа Бога,якого власть над нами, Вас не можна назвати людьми,бо Ви є земля без життя,і не належиться пошана.Перше приклоніть коліно перед Творцем Всемогучности,а тоді будете вимагати пошани.

3.Що до читання Святого Письма:
Який ти нещасний,що не знаєш час про час,що незамітно,і непримітно прийшов,ожиданий як блискавка зі Сходу,яка твоя стріча з ним.Що спочила правда віри на Землі,а де твоя віра.Чи ти заховав?
Цей час дуже дорогий і золотий, бо то час часу і всіх часів,і понад усі часи часу часів.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 13:12

seredne писав:
3.Що до читання Святого Письма:
Який ти нещасний,що не знаєш час про час,що незамітно,і непримітно прийшов,ожиданий як блискавка зі Сходу,яка твоя стріча з ним.


Ха-ха, Вам часом не єговісти підказали "точну та остаточну дату" кінця цього світу? Навіть нема що коментувати. Людоньки! :)

Непогано граєтесь словом "час". :)


«А про той день і годину ніхто не знає ангели небесні, - лише один Отець» (Мт. 24,36).

Ісус Христос навіть звернув увагу апостолам, коли вони, як відомо, хотіли діз­натись про той останній день:

«Він відповів їм: "Не ваша справа знати час і пору, що Отець призначив у своїй владі..."» (Дії. 1, 7).


Де послух до Господніх слів??? Наголошую ще раз відповідно до св. Писання: другий прихід Спасителя (а не якогось смертного дядька, тим паче з України) на землю стане відразу знаним на весь світ, буде вельми гучним, а не "непоміто-тихим". Не фантазуйте!!!

І ще мені скажіть: чому померла раніше ваша так звана "Марія" несподівано для всіх? До речі, а "Христос-Солтис" ще не на тому світі?

У всякі сектантські видумки вірити не збираюся анітрохи, бо стараюся, щоби власна віра йшла в парі з розумом. Чого й Вам бажаю!:)
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 18:14 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 16 листопада 2009, 14:06

seredne писав:Olya

Тому говорю на "ти", бо Я сам такий як ти. Із землі походимо ,і в землю обернемось, і до одної землі підемо,і там будемо рівні.



Нас на ти, а себе на Я - з великої букви. Мені вас шкода , нехай Господь вас поверне до істинної віри. Я цього чесно - цілим серцем бажаю. Господь з нами є в Кивоті, Він нас ніколи не полишає. А щодо пришестя, то ми не повинні бути такими впевненими, потрібно молитися, вірити, а головне ЛЮБИТИ Господа цілим серцем. :) Потрібно просити Господа про зіслання Святого Духа. Ми дуже - дуже грішні люди, а тому не потрібно ставити себе вищими над іншими.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 15:30

seredne писав:O
Якого хреста ви хотіли бачили -дубового, тесаного, чи капронового?


Це питання, як кажуть, взагалі ні в тин, ні у ворота... :)

На лекціях із сектознавства довідався більше про це релігійне відхилення, мав можливість навіть бачити "образочки" з "Марією-Кузмінською" та "Христом-Солтисом". І сміх, і гріх.

Ще цікаво, чому покутники вшановують, судячи по наведеній угорі статті, середу - часом не через співзвуччя із Середнім?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 15:36

seredne писав:[

Стосовно пошани:
2.А от не шануєте того,що є НАЙСТАРШИЙ - Господа Бога,якого власть над нами, Вас не можна назвати людьми,бо Ви є земля без життя,і не належиться пошана.


Звідки така спотворена інформація про невшанування нашого Творця? Часом не ваш "бог, батько брехні, шепнув це на вухо?:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 19:39

Mykil написав:

Ха-ха, Вам часом не єговісти підказали "точну та остаточну дату" кінця цього світу? Навіть нема що коментувати. Людоньки! Smile

Непогано граєтесь словом "час". Smile


«А про той день і годину ніхто не знає ангели небесні, - лише один Отець» (Мт. 24,36).

Ісус Христос навіть звернув увагу апостолам, коли вони, як відомо, хотіли діз­натись про той останній день:

«Він відповів їм: "Не ваша справа знати час і пору, що Отець призначив у своїй владі..."» (Дії. 1, 7).


Де послух до Господніх слів??? Наголошую ще раз відповідно до св. Писання: другий прихід Спасителя (а не якогось смертного дядька, тим паче з України) на землю стане відразу знаним на весь світ, буде вельми гучним, а не "непоміто-тихим". Не фантазуйте!!!

І ще мені скажіть: чому померла раніше ваша так звана "Марія" несподівано для всіх? До речі, а "Христос-Солтис" ще не на тому світі?

У всякі сектантські видумки вірити не збираюся анітрохи, бо стараюся, щоби власна віра йшла в парі з розумом. Чого й Вам бажаю!Smile

ВІДПОВІДЬ:
1.Ваша радість обернеться в великий смуток і плач,а наш смуток обернеться в радість.

2.Про сектантів:
Як ти їх знаєш,то розкажи мені,бо Я їх не знав,не знаю,і знати не хочу.
Як ти їх знаєш,то докажи мені.

3.Євангелія від Матвія
Глава 24
48,49,50 стихи
А якщо раб буде злий і скаже в серці своїм:
"Не скоро прийде господар мій!" - та й почне бити товаришів своїх,та їсти і пити з п'яницями,то прийде господар раба того в день,в який він не сподівається,і в годину,в яку не думає.

4.Чого? Та Вона не вмерла,лиш увішла в життя вічне,на відпочинок.
Ті,що каяться, НЕ ВМИРАЮТЬ,ВМИРАЮТЬ ті, що не каяться з гріхів.
Треба вмерти для себе, щоб воскреснути.

5.Перше скажи чи ти розумієш,що то ВІРА,і що то БОГ?
Чому глузуєш,та глумуєш?
Як можеш вірити,як ти не пізнав себе,перше треба пізнати себе,і через свої діла пізнати БОГА.Прийшов Христос в Другому приході,а ти не впізнав ,і не чуєш його голосу,і не РОЗУМІЄШ.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 20:05

ВІДПОВІДЬ:
1.Ваша радість обернеться в великий смуток і плач,а наш смуток обернеться в радість.

2.Про сектантів:
Як ти їх знаєш,то розкажи мені,бо Я їх не знав,не знаю,і знати не хочу.
Як ти їх знаєш,то докажи мені.


1. Тто зле, що ви їх не знаєте, бо біда тим, хто приходить в овечій шкурі, і будуть говорити там Христотс чи ще десь, але не вірте, бо повстануть багато лжепророків.

3.Євангелія від Матвія
Глава 24
48,49,50 стихи
А якщо раб буде злий і скаже в серці своїм:
"Не скоро прийде господар мій!" - та й почне бити товаришів своїх,та їсти і пити з п'яницями,то прийде господар раба того в день,в який він не сподівається,і в годину,в яку не думає.

Ви трішки не в той бік, бо це відноситься до того, що кожен чоловік має бути готовий перейти до іншого життя. З таким самим успіхом, Біблія говорить, що Бога немає.

4.Чого? Та Вона не вмерла,лиш увішла в життя вічне,на відпочинок.
Ті,що каяться, НЕ ВМИРАЮТЬ,ВМИРАЮТЬ ті, що не каяться з гріхів.
Треба вмерти для себе, щоб воскреснути.


Значить Христос не покаявся з гріхів? Він же помер насправді, чи ні?

5.Перше скажи чи ти розумієш,що то ВІРА,і що то БОГ?
Чому глузуєш,та глумуєш?
Як можеш вірити,як ти не пізнав себе,перше треба пізнати себе,і через свої діла пізнати БОГА.Прийшов Христос в Другому приході,а ти не впізнав ,і не чуєш його голосу,і не РОЗУМІЄШ.


Віра , для нас, шановне seredne, не те, що кожен може крутити як хоче. Але ми ддобре пам ятаємо слова Ісуса, про те, якщо скажуть нам он там Христос прийшов, чи ше десь, не вірте. От ми і не віримо. :)

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 20:09

Mykil написав:

Це питання, як кажуть, взагалі ні в тин, ні у ворота... Smile

На лекціях із сектознавства довідався більше про це релігійне відхилення, мав можливість навіть бачити "образочки" з "Марією-Кузмінською" та "Христом-Солтисом". І сміх, і гріх.

Ще цікаво, чому покутники вшановують, судячи по наведеній угорі статті, середу - часом не через співзвуччя із Середнім?

ВІДПОВІДЬ:
1.Чого Ви так тою одного РОДИНОЮ,ФАМІЛІЄЮ,зайнялися,і тими іменами,і так їх вивищуєте,так славите?
Ми би і самі не знали,а Ви самі голосите нам,що то лише та одна ФАМІЛІЯ на кулі Земній.А де решта фамілій.
Лише ОДЕН вид Божий ЧОЛОВІКА І ЖІНКИ,а де решта види?
Видно самі авадонські лише,чи не змій ядовитий пожер?

2.То дуже велике СВЯТО, день побіди ,бо Мати Божа побідила в той день в мені диявола.

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 20:18

romanm
старець написав:

Віра , для нас, шановне seredne, не те, що кожен може крутити як хоче. Але ми ддобре пам ятаємо слова Ісуса, про те, якщо скажуть нам он там Христос прийшов, чи ше десь, не вірте. От ми і не віримо.

ВІДПОВІДЬ:
1.Перше скажи ,що ти за панок,чи мені можна з тобою говорити,бо Я старшого віку.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 20:29

Перше офіційне попередження для користувача seredne:

Неповага до інших користувачів форуму, модератора тощо.

Якщо ситуація не покращиться - жде бан!!!

І ще варто навчитися виділяти правильно чужі цитати, користуватися форумом, бо якось все виходить хаотично.

Можна також звернутися у розділ "Домомога" http://forum.ugcc.org.ua/faq.php#9
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 20:34 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 20:32

[b]ВІДПОВІДЬ:
1.Перше скажи ,що ти за панок,чи мені можна з тобою говорити,бо Я старшого віку

Простий собі панок, а Вам вирішувати, чи будете говорити зі мною, чи ні. Навіть якщо би були і молодого віку, все одно поваги ніхто не відміняв.

Отож, я Вас прошу відповісти на перше питання:
Христос помер насправді, чи ні, бо Ви пишите:

4.Чого? Та Вона не вмерла,лиш увішла в життя вічне,на відпочинок.
Ті,що каяться, НЕ ВМИРАЮТЬ,ВМИРАЮТЬ ті, що не каяться з гріхів.
Треба вмерти для себе, щоб воскреснути.
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 20:44 користувачем romanm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 20:43

Прийшов Христос в Другому приході,а ти не впізнав ,і не чуєш його голосу,і не РОЗУМІЄШ.



Каже св. Писання, що Господь Ісус має прийти з небес, а не із землі, то чому ж Ви займаєтесь фальсифікаціями на релігійному грунті, діючи всуперед Божому Слову?
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 20:47 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

seredne
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 червня 2009, 18:22

Повідомлення seredne » 16 листопада 2009, 20:46

Роман написав:

Простий собі панок, а Вам вирішувати, чи будете говорити зі мною, чи ні. Навіть якщо би були і молодого віку, все одно поваги ніхто не відміняв.


ВІДПОВІДЬ:
Знаю,що тепер людей нема,але твоя повинність сказати хто ти є,і по якій спеціальності працюєш,КОЖДИЙ ПРО СЕБЕ ГОВОРИТЬ,про КОЖДОГО ГОВОРЯТЬ ДІЛА,а от ти вже сказав про себе,хоч ти такий,то Я тебе не рушаю,і не переконую,будь собі в своїм,держи що маєш,як ти собі віриш,Я в тебе не забираю,але ти маєш душу чи не маєш(якщо маєш),то яка твоя ДУША,ЯК НАЗИВАЄТЬСЯ?
Твоя ДУША повинна бути такою яку ти від Бога взяв.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 20:50

Наголошую знову: навіть найчудодійніша вода на землі, для прикладу, з Люрду, не в силі замінити Тіло та Кров Господа нашого Ісуса Христа. А в покутників це сталося на диво цілому християнському світові. Тому треба поводитися у цьому по-християнськи найперше!
Востаннє редагувалось 16 листопада 2009, 21:01 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 20:55

ВІДПОВІДЬ:
Знаю,що тепер людей нема,але твоя повинність сказати хто ти є,і по якій спеціальності працюєш,КОЖДИЙ ПРО СЕБЕ ГОВОРИТЬ,про КОЖДОГО ГОВОРЯТЬ ДІЛА,а от ти вже сказав про себе,хоч ти такий,то


Спеціальність проста, вчительствую(просто вчительствую)На даний момент. Як то людей нема? :( Ми хто?


Я тебе не рушаю,і не переконую,будь собі в своїм,держи що маєш,як ти собі віриш,Я в тебе не забираю,але ти маєш душу чи не маєш(якщо маєш),то яка твоя ДУША,ЯК НАЗИВАЄТЬСЯ?
Твоя ДУША повинна бути такою яку ти від Бога взяв.


Та і я не рушаю Вас, просто хотілось дізнатися Ваші думки по деяким речам. Без переконання когось в чому небудь. Душу єдиний Бог відає.

То ж прошу Вас, хотілось би почути Вашу думку на питання поставлене від мене вище!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 20:56

romanm писав:
Значить Христос не покаявся з гріхів? Він же помер насправді, чи ні?



Згідно з Біблією, Божий Син став до нас подібним в усьому, крім гріха... Тож не мав потреби каятися...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 листопада 2009, 21:01

mykil писав:
romanm писав:
Значить Христос не покаявся з гріхів? Він же помер насправді, чи ні?



Згідно з Біблією, Божий Син став до нас подібним в усьому, крім гріха... Тож не мав потреби каятися...


Ну, тут бачите, йде тема, що не вмирає той, хто не має гріхів! Я правильно зрозумів?

Питання: Христос помер насправді, чи ні?

Виходить така річ... але яка річ побачимо, бо дууже хотілось би отримати відповідь від шановного пана seredne/ До речі, було би добре, якби Ви, в вашому поважному віці, вказали нам молодшим Ваше християнське імя, якщо бажаєте, звичайно.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:04

romanm писав: До речі, було би добре, якби Ви, в вашому поважному віці, вказали нам молодшим Ваше християнське імя, якщо бажаєте, звичайно.


Звичайно, бо якось не звично то виглядає. І в с. Середнє біля Калуша є справжній греко-католицький храм, тож не всі покутники там...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 21:06

romanm писав:
Питання: Христос помер насправді, чи ні?


Як підтверджує св. Письмо, Христос після важких мук помер, на третій день воскрес, з*явився Симонові-Петрові та іншим апостолам-учням... Ця істина проста!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей