ВИБОРИ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

ВИБОРИ

Повідомлення demetris » 02 жовтня 2007, 17:39

Я подумав, що добре цього разу все вийшло - майже не чутно було про "пропаганду" та інше від представників Церков (офіційних) як це було минулими часами. Хотів би запитати може я просто не чув не бачив? Чи Церква справді нарешті відійшла від політики???
Тут йдеться не тільки й не стільки про УГКЦ :)
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 04 жовтня 2007, 00:28

Теж не чула :oops: Дійсно добре!
Бачила тільки мудре звернення на офіційному сайті УГКЦ з нагоди виборів. Шкода, правда, що воно з'явилося вже зовсім "впритик"...
Здається, ці вибори були якісь "спокійніші". Може, тому, що агітація була влітку...
Під час попередньої "кампанії" у всіх, очевидно, загострився авітаміноз :wink:
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 05 жовтня 2007, 17:23

ola писав:Здається, ці вибори були якісь "спокійніші". Може, тому, що агітація була влітку...
Під час попередньої "кампанії" у всіх, очевидно, загострився авітаміноз :wink:

Так, а ще всім вже трохи набридла політика у громадяни почали втричі спокійніше ставитись до "агітації", що зводилась до слів "я хороший, а вони погані".
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 06 жовтня 2007, 13:00

головне, щоб тепер вони так само спокійно поділили портфелі та почали працювати!! :)
unicuique suum

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Re: ВИБОРИ 2007!!!

Повідомлення ihor » 07 жовтня 2007, 10:23

demetris писав:Хотів би запитати може я просто не чув не бачив? Чи Церква справді нарешті відійшла від політики???
Тут йдеться не тільки й не стільки про УГКЦ :)

На цих виборах вдалося здійснити те, що було задумано і раніше. А саме, на передодні виборів було оприлюднено спільне звернення членів Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій. Це, на думку Блаженнішого Любомира, має більшу вагу у суспільстві.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

За кого голосувати?

Повідомлення romanm » 23 листопада 2009, 11:25

Шановний народе :) Хотілось би почути відгуки, тих, хто на рідних теренах. Що там з виборами, за кого і проти кого голосувати:)Може за себе, дописати в бюлетені когось? Прочитав, що на річницю Майдану, не знаю чи це правда, прийшла баба Параска і 100 супортерів! Як завжди, почали з а здравіє , і по ходу, скоро буде, упокій.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 листопада 2009, 11:32

Голосуємо найперше за упокій корупції, неправди, користолюбства і недбання про Добро інших громадян України! І за існування Правди, Моральності, Справедливості, Духовності... та тих, що від них не відходять у повсякденному житті-бутті! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 23 листопада 2009, 11:44

:( Ісус теж балотується в президенти? :) Тут, імхо, тільки він зможе щось зробити.

Напевно голосуватиму за бабу Параску, галичанка все таки, окремий етнос, як не як! Мо зробить незалежною Галичину, буде собі така Швейцарія номер 2.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 листопада 2009, 00:14

romanm писав::( Ісус теж балотується в президенти? :)


Хіба хтось себе ним знову, не дай Боже, проголосить, подібно як Гнат Солтис у покутництві... :))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 26 листопада 2009, 10:06

[quote="o.Mykil"]Голосуємо найперше за упокій корупції, неправди, користолюбства і недбання про Добро інших громадян України! І за існування Правди, Моральності, Справедливості, Духовності... та тих, що від них не відходять у повсякденному житті-бутті! :)[/quote]


Може я щось пропустив? Кого Ви побачили з такими чеснотами серед кандидатів, отче?
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 листопада 2009, 10:09

Sotnik писав:
Може я щось пропустив? Кого Ви побачили з такими чеснотами серед кандидатів, отче?


А я і нікого не називав із кандидатів, бо ще не знаю до кінця, хто дуже хоче йти у президенти. Це є ідеал для всіх, зокрема політиків. І до нього варто стреміти попри різні особисті чи структуральні гріхи...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Вибори 2010

Повідомлення Sotnik » 28 листопада 2009, 00:24

Подивився виступ Президента В.А.Ющенка у програмі "Велика політика" на Інтері. Виявився досить високий рівень фахівця, що залишив по собі приємне враження. Думаю, що на цьому фоні Ю.В.Тимошенко буде надто важко щось фахово пояснювати. Тим більше, що, на мою думку, він єдиний з кандидатів, що має ідеологію. На Сході до Президента одні претензії, на Заході - інші, багато з цих претензій обґрунтовані, але все-таки у нього є національна ідеологія. А, наприклад, ЮВТ напередодні минулих парламентських виборів у своїх листівках стверджувала тут, на Сході, що в Україні жодна політична сила не має ідеології.
Але у мене залишилось одне питання до Ющенка: чи він буде продовжувати проводити національну політику у разі, якщо його не виберуть на другий строк.
Разом з цим питанням у мене виникла наступна ідея: я пропоную від нашого форуму звернутися до кандидатів в Президенти з тими питаннями, які нас цікавлять, попередньо обговоривши їх на форумі.

Які будуть думки?
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 28 листопада 2009, 07:17

Які будуть думки?


Дозвольте деякі думки.
1. Справа політиків говорити, тобто "забивати" нам мозги, коли їм, політикам, це потрібно.
2. Нікому з цих сил ні біло-голубим, ні зеленим, ні помаранчевим, особисто не вірю. Мали шанси і не одні. Коли потрібно їм, будуть грати на почуттях чи Заходу України, чи Сходу, а коли прийдеться до діла, "кинуть" усіх. В попередній інтернет версії газети "Високий замок", говорилося про теперішню "долю"тих, хто в свій час(2004) виявив сміливість і пішов проти системи, так от, було сумно читати, що тепер їх життя навчило займатися своїми справами.
3. Звичайно, в деякій мірі шкода, як каже Д. Корчинський, що ми не нація вовків, а зрадників(не всі, але в більшій мірі).
4.Не здивуюся, якщо до влади прийдуть ті, проти кого в 2004 році виходили на майдан. Але тепер такого не повториться(майдан), люди побачили, що довіряти немає кому.
5. Думаю була би зовсім інша ситуація, якби людей не випускали за кордон на заробітки, котел би взірвався. А так, до тих пір, поки хто може, драпає звідси, нічого не поміняється.

Це все мої приватні думки.

Як говорить один мій товариш, доля якого возити бусиками(мікроавтобусами) людей до Італії:"Якщо відкриють свобідний виїзд в Європу, то тут залишаться діти і каліки".

Була можливість в 2004 щось поміняти, але Ви праві, п.Sotnik, говорять вони усі фахово, але говорити, не діла практичні робити. Ще один приклад, про візи в Європу для простих українців. Знову пішли обіцянки-цяцанки. Що от, через пару років все буде добре, і нас Європа з відкритими обіймами прийме. Але, в Ізраїлі, наприклад, державні службовці говорять, що сама Україна просить щоби для ї ї громадян були візи. Є про що говорити дальше? Звичайно, в них нерухомість за кордоном є. Як щось, не дай Боже, то всі чартери з України будуть їх. Що показала епідемія чуми-грипу? Напевно усіх своїх чад відправили від бидла(тобто нас) подальше.

Але не все так трагічно. Поки є можливість смоктати з цієї країни, смоктати будуть, а потім переберуться в Лондон чи Швейцарію. Там, в свою чергу, можуть говорити тільки про права гоміків і все, а коли йде річ про великі гроші, там можливо купити все. І хай не говорять дурниць про всяку таку демократію. Ні наші політикани, ні тим паче їхні.

А щодо питання: скільки вони ще будуть пити кров людей, і коли в кінці кінців лишать нас в спокої?
Востаннє редагувалось 28 листопада 2009, 15:43 користувачем romanm, всього редагувалось 2 разів.

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 28 листопада 2009, 14:20

На всі сто підтримую Романа.

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 29 листопада 2009, 21:59

Дякую за відповідь. В Україні багато людей, що незадоволені владою. І це цілком природньо. Я, зі свого боку, маю дуже багато претензій до влади, - як до діючої, так і до минулої. Але я не підтримував події 2004 року (майдан), бо для мене особисто було очевидно, що це великий обман людей. Я не підтримував також і В.Ф.Януковича, взагалі нікого. І не тому, що не переймався політикою, а, навпаки, вже тоді мав непоганий досвід в цьому питанні. Я не буду наводити ті факти, по яких вже у 2004р. можна було стверджувати, що помаранчева революція приречена – зараз це вже очевидно. Проте я хочу сказати, що є ідея «свободи», заради якої люди вийшли на майдан і є політичні амбіції лідерів майдану. Це зовсім різні речі і зараз вже ми можемо по «ділах їхніх» судити їх. І це потрібно робити. Зараз вже очевидно хто і чого прагнув і на що оказався здатен.

Можливо Ви праві і стосовно В.А.Ющенка в тому, що йому також не можна довіряти. Мені особисто і зараз дуже не подобається ціла низка його програмних положень. Але всі ці неподобства можна узагальнити однією тезою – не можна нав’язувати свою думку іншим. Президент України не має права нав’язувати свою думку, навіть якщо вона істинна. Який з цього висновок? Треба турбуватись про сучасних громадян України, а минуле залишити історикам. Зверніть увагу – я наголошую на тому, щоб турбуватись про сучасність, но не відрікатись від минулого. СБУ повинна забезпечувати безпеку сучасних мешканців, а вони покинули це заняття ще десь років 10-12 тому назад. Весь цей час на їхніх очах відбуваються злочини, якім вони мають можливість запобігти, але вони, з подачі Ющенка, займаються темою голодомора 32-33років. Тема, безперечно, дуже важлива, але не в їх компетенції. Для того, щоб якось легалізувати свою справу після того, як їм зробили зауваження, вони відкрили карну справу. Але це, на жаль, було і є лише політичне замовлення.

З усіх кандидатів в Президенти нам потрібно буде вибрати найдостойнішого. Всі вони люди, а отже, здатні помилятись. Але, в процесі передвиборчої кампанії, ми ще можемо щось скорегувати в їх програмі шляхом переговорів з ними. Потрібно знайти того, хто здатен вислухати і поєднати Схід і Захід України на базі національної ідеї.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Вибори 2010

Повідомлення Yuriy D » 29 листопада 2009, 22:06

romanm писав:Як говорить один мій товариш, доля якого возити бусиками(мікроавтобусами) людей до Італії:"Якщо відкриють свобідний виїзд в Європу, то тут залишаться діти і каліки".

Так, але ця ситуація скоріше з галузі фантастики :)
Цікава стаття на тему чому Україну не беруть в Євросоюз
http://gazeta.ua/index.php?id=317413

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 30 листопада 2009, 13:57

Наші діди-прадіди вмирали за волю України. Скільки було знищено інтелігенції, серед яких були священики, лікарі, вчителі і т.д. А тепер, коли маємо вільну Україну політики не можуть дати ради. В парламенті всі тягнуть в різні боки (як лебідь, щука і рак, напевно памятаєте таку байку) і доки це буде, доки вони не дійдуть спільної думки і не почнуть думати про людей, то результату ніякого не буде. І що зміниться після виборів? Залишуться ті ж самі - хіба, що кріслами трохи поміняються. Нам потрібні нові люди, але нема ніякої гарантії, що будуть кращі.
Нам потрібно змінюватися самим. І те, що люди повтікали б за кордон - тільки б був вільний виїзд неправда. Принаймі я б з родиною залишилася і думаю, ще такі б знайшлися однодумці :)
Подумаймо яке наше відношення до самої України. Дуже часто говорять , що держава погана. Не держава погана, а політики - запроданці, користолюбці і егоїсти. Україну потрібно любити. Американець гордиться, що він американець. А українцеві соромно жити в нашій багатій державі. Ви тільки призадумайтеся - скільки всього вже покрали, за безцінь продали, але вона ж залишається такою ж - з родючими грунтами, з корисними копалинами, з боголюбивим народом з його багатими традиціями. Не тільки все вимірюється в багацтві і в добробуті і це потрібно зрозуміти ВСІМ. Коли почнемо думати про інших, тоді ми зможемо щось змінити.

А на рахунок виборів, я сама не знаю за кого голосувати і це дуже сумно і страшно. Я думаю, що нам потрібно більше молитися не тільки про власні потреби, але й за кращу долю для України.

Вибачте за довге повідомлення. Але така моя думка.
Востаннє редагувалось 30 листопада 2009, 14:22 користувачем Olya, всього редагувалось 1 раз.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 30 листопада 2009, 14:17

Якщо ми порівнюєм нинішні вибори з минулими, то треба також згадати і ті молитви, які здійснювались в наміренні "за щасливе проведення виборів". На багатьох парафіях протягом ЦІЛОГО РОКУ велася безперервна молитва. А зараз? Повна зневіра у політиках не має стати перешкодою для молитви в цьому намірі. Не можна казати, що минулого разу це нічого нам не дало. Хто зна, якби не було тих молитов, могло б до кровопролиття дійти.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 листопада 2009, 14:30

Тут уже в нас дехто висловлювався, що найкращий варіант з усього є поки що голосувати за бабу Параску. Але, мабуть, це не для неї! :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 30 листопада 2009, 14:45

Офіційний список кандидатів у президенти України.
http://utro.ua/ua/politika/opublikovan_ ... 1258529138
Цікаво, що один кандидат має прізвище Противсіх - як би не переплутати його тим, хто буде голосувати проти всіх...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 листопада 2009, 15:03

Yuriy Dzyoba писав:Цікаво, що один кандидат має прізвище Противсіх - як би не переплутати його тим, хто буде голосувати проти всіх...


Якась комедія... Замішання можуть бути через таке незрозуміле до кінця шифрування. Мабуть, це теж той самий дещо загадковий "противсіх" спричинився до реклами на білих бігбордах: за життя без "Я" та "Ю". У Києві це бачив, Львові... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 30 листопада 2009, 15:26

[quote="Олюнька"]Повна зневіра у політиках не має стати перешкодою для молитви в цьому намірі. Не можна казати, що минулого разу це нічого нам не дало. [/quote]


Цілком підтримую. Більше того, в політології є така річ, яка зветься "ірраціональний фактор". Просто кажучи, це приблизно те ж саме, що форс-мажор у бізнесі, або якісь надзвичайні обставини в житті людини, через які неможливо виконати заплановані речі. Але, на відміну від бізнесу, в політиці цей фактор є дуже важливим. Політтехнологі вкладають величезні кошти лише заради того, щоб зробити для нас (виборців) картинку, такий собі ілюзорний світ, де вони все за нас вирішили. Та варто лише нам зробити крок за межі цієї картинки, як в них все рушиться. Тобто, коли політологи кажуть, що все сплановано, то це, мяко кажучи, неправда. Насправді, в деяких випадках від цього "ірраціонального фактору" залежить майже все. А це, в першу чергу, і є дія молитви.
Проте, недостатньо лише молитись, треба ще й діяти. Але діяти грамотно, відсікаючи нечесних політичних дільців і підтримуючи порядних.
Востаннє редагувалось 30 листопада 2009, 21:22 користувачем Sotnik, всього редагувалось 1 раз.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 30 листопада 2009, 15:35

Sotnik писав:Подивився виступ Президента В.А.Ющенка у програмі "Велика політика" на Інтері. Виявився досить високий рівень фахівця, що залишив по собі приємне враження. ... Тим більше, що, на мою думку, він єдиний з кандидатів, що має ідеологію.

так.
у мене і питань до інших кандидатів просто не виникає, як і надій/претензій.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 30 листопада 2009, 16:15

o.Mykil писав:
Yuriy Dzyoba писав:Цікаво, що один кандидат має прізвище Противсіх - як би не переплутати його тим, хто буде голосувати проти всіх...


Якась комедія... Замішання можуть бути через таке незрозуміле до кінця шифрування. Мабуть, це теж той самий дещо загадковий "противсіх" спричинився до реклами на білих бігбордах: за життя без "Я" та "Ю". У Києві це бачив, Львові... :)

Той дядько з Франківська прізвище поміняв недавно.
Раніше він звався Василь Васильович Гуменюк. 8)
http://zik.com.ua/ua/news/2009/11/05/203364

Olesia
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 28 липня 2009, 19:56

Повідомлення Olesia » 30 листопада 2009, 21:17

Olya писав: Нам потрібно змінюватися самим. І те, що люди повтікали б за кордон - тільки б був вільний виїзд неправда. Принаймі я б з родиною залишилася і думаю, ще такі б знайшлися однодумці :)
Подумаймо яке наше відношення до самої України. Дуже часто говорять , що держава погана. Не держава погана, а політики - запроданці, користолюбці і егоїсти. Україну потрібно любити. Американець гордиться, що він американець. А українцеві соромно жити в нашій багатій державі. Ви тільки призадумайтеся - скільки всього вже покрали, за безцінь продали, але вона ж залишається такою ж - з родючими грунтами, з корисними копалинами, з боголюбивим народом з його багатими традиціями. Не тільки все вимірюється в багацтві і в добробуті і це потрібно зрозуміти ВСІМ. Коли почнемо думати про інших, тоді ми зможемо щось змінити.


Цілком погоджуюсь. Нам потрібно змінюватись. Не потрібно чекати, що хтось прийшовши до влади, зразу виконає свої обіцянки. Потрібно кожному на своєму місці робити свою справу, не оглядаючись на когось, не чекаючи, що хтось це зробить за нас.
А що до Президента В.А.Ющенка: можливо не все йому вдалося, так як він собі це планував, не все виконав, що обіцяв. Але те що він робить по відношенню до відновлення нашої історичної правди – потрібно віддати йому належне. Без минулого у нас немає майбутнього.

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 30 листопада 2009, 21:41

[quote]А що до Президента В.А.Ющенка: можливо не все йому вдалося, так як він собі це планував, не все виконав, що обіцяв. Але те що він робить по відношенню до відновлення нашої історичної правди – потрібно віддати йому належне. Без минулого у нас немає майбутнього.
[/quote]


Так, якщо мова йде про нашу спільну історичну правду і наше спільне минуле і майбутнє. Спільну, а не окрему.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 01 грудня 2009, 12:34

Щодо молитви про вибори. Звичайно, молитися потрібно, але відповідь може бути "так", а може і "ні". Та к що от такі речі.

Любов до країни: неможливо любити ефімерну Україну. Таким макаром я можу любити і бути навіть хто зна де. А зовсім інший варіант, коли ти живеш безпосередньо на "полі бою":)

Мої прогнози такі: все рівно нічого не зміниться. Президенські вибори нічого не вирішать, бо є й інші банди, які своєї частки з цього не віддадуть. Невже хтось вірить, що всей цей спектакль, який розігрують перед нами всі ці партії, є правдивим? Невжеи ви думаєте що вони не домовляться між собою за сфери впливу? Домовляться, ще й як, навіть універсал наваяють.

Ніхто не зробить краще ніж ми. Отож пропоную, вписату в бюлетені свої імена:)

Або тоді попробувати інший шлях. Якщо мужики стільки років нічого не могли зробити з цією країною, то може віддати в руки жінці??

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 01 грудня 2009, 12:47

Маєте на увазі Ю.В.Тимошенко?
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 01 грудня 2009, 12:47

Sotnik писав:Маєте на увазі Ю.В.Тимошенко?

:oops: ага :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 01 грудня 2009, 12:57

romanm писав:Або тоді попробувати інший шлях. Якщо мужики стільки років нічого не могли зробити з цією країною, то може віддати в руки жінці??

якщо маєте на увазі Тимошенко - не погоджуюсь. Навіть думав, що Янукович кращий, але він виконує волю мусульманина Ахмєтова, тому і цей - ні.
вибори без вибору...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей