Чародії, екстрасенси, окультне серед нас...

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2009, 13:39

Слава Ісусу Христу!
Мaлuй писав:
о.Олег писав:Мені дійсно цікаво: з чого Ви робите висновок, що Блаженнійший не окультист? Адже використовує маятник! Подайте розрізнення, якщо можна. Тільки не пропонуйте інформацію "в неті" - там можна знайти будь-що (і про те, що Блаженнійший окультист :( ).

і мені от дійсно цікаво, чи не є ви, отче Олеже, прихованим прихильником догналізму - одним з тих, про яких вони кричать по всіх усюдах... ?

та ні - що Ви. Та і "догналізму" як такого не знаю - такий собі абсурд... Не знаю, до чого там можна "прихилитися"
Мaлuй писав:чи у Вас просто відсутнє будь-яке почуття такту і катастрофічна нестача мудрості, щоб знову і знову піднімати ці неприємні питання? Ви б краще перечитали тему про підгорецьких -- там це все порушувалося не один раз. І відповіді є.

які "неприємні питання"? Про використання маятника Блаженнійшим? Так навпаки - не бачу там якоїсь "неприємності" - все гарно +Любомир каже: не прикликає духів... Звідси і запитання: звідки береться твердження, що маятник=спіритизм? Саме про це і запитую о.Микіла. А, якщо вже є готова відповідь на це запитання - процитуйте тут, якщо можна.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2009, 14:03

Мaлuй писав:
romanm писав:Надіюсь ти сам бачив в других темах цитати кард. Любомира про права деяких меншин? Тре пояснити по мірі можливості, бо виходить так, що кооли ми не знаємо відповіді, говоримо, що це говорилося. Попробуй перелопатити всю тему, не у всіх є час.

а ти це бачив? http://bohoslov.org.ua/distribution/post2869.html#p2869
от тобі і "цитати" і з чого взагалі взяли, що питання про маятник, як і вся ця книга не є чиєюсь грубою помилкою... і чому це вирішили, що ця книжка, яку так радо цитують певні кола і о.Олег є справжнім виразом думки Блаженішого? але все це не має значення, в даному випадку мене обурило те, що священик, який на форумі покликаний зміцнювати віру форумчан і нести в маси світло Євангелії -- займається, м"яко кажучи, не зовсім тим... якісь компроментуючі питання, невизначені відповіді і т.д. де наука Церкви? самі лише власні роздумування, які в більшості випадків ведуть кудись в сторону. Щонайменше - це дивно. Висловлювати власні думки, це звичайно добре, але треба і міру знати і місце, а тим більше священику...

хоч наведене посилання (не згадує про маятник) відкриває багато питань..: так розумію, Ви вважаєте, що Блаженнійший нічого такого про маятник не казав? Так розумію?
Цікаво, чи о.Микіл думає, як і Ви, а якщо ні - хочу таки почути розрізнення (відповідно до його знань/відчуття). Просто нмд християнський світ стикається з марновірствами не лише ззовні, але й у своїй середині і, якщо вдасться провести межі... їх (марновірств) буде трошки менше
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2009, 14:56

Мaлuй писав:а в священика, на мою думку, повинно вистачати розуму розібратися в таких болючих питаннях самому, а не виносити їх на публічний форум.

не знав, що питання настільки болюче, що не можна його піднімати на Форумі. Вибачте.
Стосовно ж "розуму-розібратися" - тут важко коментувати, але..: дійсно розуму мені, визнаю, бракує.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 14 грудня 2009, 15:34

не знав, що питання настільки болюче, що не можна його піднімати на Форумі. Вибачте.
Стосовно ж "розуму-розібратися" - тут важко коментувати, але..: дійсно розуму мені, визнаю, бракує.


Якраз такі болючі питання і треба виносити на форум, щоб народ не сумнівався в провідниках церкви і не додумував собі сам, як розуміє, а почув конкретну відповідь: тут - закони природи, а далі - магія. Це ж стосується багатьох інших питань, де кожен сам собі голова, і живе за власними твердженнями чи переконаннями. А незгідні завжди знайдуться, імхо

P.S. І не думаю, що вам розуму бракує....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 14 грудня 2009, 15:51

о.Олег писав:не знав, що питання настільки болюче, що не можна його піднімати на Форумі. Вибачте

питання стає болючим при цитуванні слів Блаженішого в темі про лозоходство. Перепрошую, але на мою думку це, як мінімум, некоректно. Звісно, сам по собі маятник не є окультним предметом, як не є окультизмом і молитви, які читає майже кожна ворожка, чи "народний знахар". Але наскільки я розумію, з ваших, отче, дописів, зокрема з теми про гомеопатію, ви полюбляєте власноруч надавати значення словам, явищам і подіям... Є гомеопатія, як щось впроваджене Ганеманом, яка є в основі окультизмом -- ви кажете "багато що тепер називають гомеопатією...". Є лозоходство -- корінь якого теж окультний, ви ж цитуєте слова Блаженішого і хочете доказати що??? Що, отче, ви хочете доказати? Що лозоходство не окультизм, бо, згідно з вашим повідомленням з цитатою, і кард.Гузар цим займається?
Поясніть для чого ви вліпили в цю тему цитату?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2009, 15:52

vitalko писав:
не знав, що питання настільки болюче, що не можна його піднімати на Форумі. Вибачте.
Стосовно ж "розуму-розібратися" - тут важко коментувати, але..: дійсно розуму мені, визнаю, бракує.

Якраз такі болючі питання і треба виносити на форум, щоб народ не сумнівався в провідниках церкви і не додумував собі сам, як розуміє, а почув конкретну відповідь: тут - закони природи, а далі - магія. Це ж стосується багатьох інших питань, де кожен сам собі голова, і живе за власними твердженнями чи переконаннями. А незгідні завжди знайдуться, імхо

для цього і ставив питання про вміння розрізнити.
vitalko писав:P.S. І не думаю, що вам розуму бракує....

та розумію, що тут можуть бути різні думки. От лише не дуже за це (брак розуму) переживаю.
Ні - працюю в цьому плані. З різним успіхом :) . Але намагаюсь зосереджуватись на словах апостола Павла в ІКорінтян 13.
не дуже, правда, виходить і ось за це переживаю: розум у мене досить сильний (що не відміняє нестачі і недосконалості), а от любові бракує...
перепрошую за офтоп - просто не хотів би, щоб захищаючи мене грішного (це вже мало місце) форумчани сварилися: дуже прошу відповідати з любов'ю і повагою на будь-який допис.
дякую
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2009, 16:13

Мaлuй писав:
о.Олег писав:не знав, що питання настільки болюче, що не можна його піднімати на Форумі. Вибачте

питання стає болючим при цитуванні слів Блаженішого в темі про лозоходство. Перепрошую, але на мою думку це, як мінімум, некоректно. Звісно, сам по собі маятник не є окультним предметом, як не є окультизмом і молитви, які читає майже кожна ворожка, чи "народний знахар". Але наскільки я розумію, з ваших, отче, дописів, зокрема з теми про гомеопатію, ви полюбляєте власноруч надавати значення словам, явищам і подіям... Є гомеопатія, як щось впроваджене Ганеманом, яка є в основі окультизмом -- ви кажете "багато що тепер називають гомеопатією...". Є лозоходство -- корінь якого теж окультний, ви ж цитуєте слова Блаженішого і хочете доказати що??? Що, отче, ви хочете доказати? Що лозоходство не окультизм, бо, згідно з вашим повідомленням з цитатою, і кард.Гузар цим займається? Поясніть для чого ви вліпили в цю тему цитату?

а там дуже чітко в темі: питаюся в о.Микіла, який поставив маятник і лозоходство (в ряді іншого) в одну позицію: спіритизм. Думав, що зрозуміло, але ще раз заакцентую: я грішний там запитуюсь, що мав на увазі о.Микіл.
Стосовно ж гомеопатії - там тема і далі існує... Попереджав відразу - не моя це тема і ще раз визнаю - не маю багато розуму, щоб у цьому розібратись: лише подав власну логіку роздумів.

P.S.: перепрошую - не зауважив ще одного аспекту - нехай о.Микіл/знаючі поправить: лозоходство є використанням лози в якості маятника
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 грудня 2009, 22:23

Я заторнув тему магії маятника найперше у контексті біолокації, екстрасенсорики, бо не раз про це пишуть... Поки що тільки це мене турбує тут, а не щось інше. Як "маятника" про все запитують, як він... "мудро відповідає", а точніше окультні сили, що за цим стоять у маскуванні під "природні світові закони", "внутрішній стан людини", "свідомість-підсвідомість", "потаємні можливості психіки"... Несерйозно то все.

Наслідки він гадання на маятникові бувають часто дуже невтішними... Гадання на ньому як і на лозі є з однієї сумнозвісної "опери". Я не маю на увазі лишень почергове відривання пелюсток ромашки типу: любить, не любить у вигляді простої дитячої забави... :)

Коли хочеться в такий спосіб (маятник, лоза...) дізнатися щось таємне, коли заглядається передчасно у майбутнє, то це виглядає дивно та грішно...

Шкода, що цей магічний інструмент продовжує входити в життя суспільства й надалі http://news.students.ru/2008/01/03/magi ... tnika.html

Так, духів можна і не прикликати свідомо, але можна і не знати до кінця (правильно!) механізму функціонування маятника і т. п. Але це не просто собі така "невинна забава". Крім незнання є ще знання суті справи...

Поки що спираюся та роз'яснення дії "маятника-лози" фахівців, екстрасенсів, а не чиїсь необгрунтовані домисли. Бо бачу в цьому велику духовну проблему!

Наприклад, ось такі "поради" стрів щодо цього аспекту на певному сайті:

Гадание на маятниках кажется нам одним из самых простых форм гадания. Кажется, что так просто взять в руки маятник и узнать ответы на вопросы. Однако, простым этот способ кажется только на первый взгляд. Вот самые распространенные вопросы, которые задают начинающие гадалки:

"Кто отвечает на наши вопросы, когда мы используем маятник?" Тот, к кому мы обратились. Это могут быть просто Высшие Силы, ангел-хранитель, дух (для его вызова вам нужно знать хотя бы его настоящее имя). Хорошенько подумайте, к кому и с какими вопросами вы обращаетесь. Не играйте с духами, не оскорбляйте их. Подумайте о защите от потревоженных вами сил. Вначале сеанса сосредоточьтесь, прочитайте молитву или заклинание, примите удобное положение, чтобы рука не устала. Во многих руководствах советуют сесть так, чтобы рука упиралась локтем в стол...


П. С. А відповідь, як видно, необов'язково має бути голосною в цьому гаданні, а проявляється у киванні тощо... І, як на мене, тут далеко не ангел-хоронитель "допомагає".
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2009, 16:31

а звідки берете впевненість, що саме чаклуни знають суть справи? А що, як "чаклуни" брешуть, привласнюючи собі владу над чимось "тайним", а насправді все простіше: «Є більше речей на землі, Горацію, ніж ти і я знаємо». ?
Ну от вважають панове (теософи/езотеристи тощо) Ісуса Христа "просвіченим", що "володів таємним знанням" і кажуть, що доказ цього - чуда, що діяв: брешуть же, правда?? І святим чудотворцям приписують "знання", спілкування з "тонким світом": неправда, адже так??
Звідки така довіра до інформації від чаклунів?
Думаю, що саме звідси росте замішання при цитуванні Блаженнійшого...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 15 грудня 2009, 16:59

я цілковито на боці Блаженнішого і о.Олега! :D

а екстрасенс означає надчутливий - це до о.Микіл
володіли екстрасенсорними (понадлюдськими, зокрема бісівськими) здібностями...
, тобто в "чистому вигляді" йдеться про надчутливість до полів/енергій, якою звичайні люди не володіють (це як зі слухом у музиці/співі і як з тим радіоприймачем, про який каже Блаженніший).
і нічого окультного в цьому нема... те, що дехто з окультистів є теж екстрасенсом ще не означає, що всі екстрасенси - окультисти! (див. курс логіки). :Yahoo!:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 грудня 2009, 18:37

Jak ekspert u pytannjakh okul'tyzmu svoju vlasnu pozyciju pojasnyv. Bo tez maju jakus' moze teolohichnu osvitu. Dumaju, sprava jasna... Ne zbyrajusja tut zajmatysja durnycjamy.

P. S. Pro pytannja majatnyka i nashoho Blazhennisho Ljubomura ja pysav tut shche ranishe u pochatkovij temi pro dohnalivciv, jikhnij debjut na 12 lviv. kanali http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1014

Tak shcho nekhaj o. Oleh duzhe ne zhuryt'sja, zokrema u pryvati do mene... :)
Востаннє редагувалось 15 грудня 2009, 20:50 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 15 грудня 2009, 18:54

orest писав:я цілковито на боці Блаженнішого і о.Олега! :D

а екстрасенс означає надчутливий - це до о.Микіл
володіли екстрасенсорними (понадлюдськими, зокрема бісівськими) здібностями...
, тобто в "чистому вигляді" йдеться про надчутливість до полів/енергій, якою звичайні люди не володіють (це як зі слухом у музиці/співі і як з тим радіоприймачем, про який каже Блаженніший).
і нічого окультного в цьому нема... те, що дехто з окультистів є теж екстрасенсом ще не означає, що всі екстрасенси - окультисти! (див. курс логіки). :Yahoo!:

:o
Радіоприймач = екстрасенси? Ти не тільки богослів'я, а й шкільного курсу фізики не знаєш... :(
Востаннє редагувалось 16 грудня 2009, 02:24 користувачем Мaлuй, всього редагувалось 4 разів.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 грудня 2009, 19:44

Je shche Bozha lohika, krim ljuds'koji... Pro ekstrasensoryku z ust poslidovnykiv Isusa, a ne prykhyl'nykiv okul'tyzmu, zokrema na forumi UGCC:

http://www.cerkva.info/2007/04/03/print ... ltyzm.html

http://olena-risu.livejournal.com/25806 ... ad=2353426

http://www.zavet.ru/book/berestzv06.htm

http://anomalia.kulichki.ru/text7/499.htm

А тут подана сповідь одного екстрасенса http://video.yandex.ru/users/apologet/view/1/user-tag


...С точки зрения христианства, человек, называющий себя экстрасенсом - одержимый бесами или находящийся в контакте с нечистыми духами, если только он не является святым. По мнению православных христиан и католиков, православные святые и католические святые могут обладать способностями от Бога, схожими с экстрасенсорными, хотя формально термин «экстрасенс» к ним ни разу не применялся. Остальной христианский мир признаёт возможность совершения различных чудес по молитве любого искренне верующего христианина.Православная Церковь категорически запрещает обращаться к услугам экстрасенса...

http://otvety.google.ru/otvety/thread?t ... 7a7b60dc95

I t. d.
Востаннє редагувалось 18 грудня 2009, 04:40 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 4 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 грудня 2009, 20:30

Starajemsja ne fludyty, ne obrazhaty odyn odnoho i, golovne, - trymatys'ja micno zdorovoji khrystyjans'koji katolyc'koji nauky!!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 16 грудня 2009, 11:40

Pro ekstrasensoryku z ust poslidovnykiv Isusa, a ne prykhyl'nykiv okul'tyzmu, zokrema na forumi UGCC:

це ви й мене маєте на увазі???
вам не здається, що ви мене цим ображаєте, бо я жодним чином не підтримую окультизм.
тож
Starajemsja ne fludyty, ne obrazhaty odyn odnoho i, golovne, - trymatys'ja micno zdorovoji khrystyjans'koji katolyc'koji nauky!!!!

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 16 грудня 2009, 11:49

а як з цим бути? хіба це не згідно з здоровою наукою?

Урим и Тумим
В Писании мы находим очень немного предписаний об уриме и тумиме. Говорится только возложить их (naphan дать) на наперсник , т.е. в кармашек с внутренней стороны наперсника (см.Исх.39:9,19). Этот карман был двойным: “Урим и Тумим”, скорее всего, были 2 камнями, которые бросали для жребия, чтобы узнать решение Иеговы: “Жребий бросается в полу (пазуха, внутренняя часть рубахи, лоно или вообще любое углубление в Исх.4:6,7, Руф.4:16, Пр.16:33), но все решение его Господом”. В др. еврейском Урим и Тумим означают “свет” и “совершенство” . Скорее всего - это образ речи, множественное число этих слов подчеркивает величие, а ед. ч. “свет” это образ речи метонимия связано с освещением тьмы и греха. “Совершенство”, как метонимия относится к моральному совершенству, т.е. невинности. Таким образом, когда первосвященник клал за пазуху два камня, а затем один из них вытаскивал, то тем самым он выносил решение, которое “от Господа”. Поэтому наперсник был еще известен как наперсник суда из-за назначения этих камней. Поэтому, когда земля делилась между коленами, обязательно должен был предстать первосвященник Елиазар (Числ.26:55, 34:17, Ис.Нав.17:4, 18:1, 19:17) и после этого из кармана его ефода выходил жребий.

В Ездре описывается момент, когда не могли принять решение до тех пор, пока не вышел первосвященник с наперсником и Уримом и Тумимом в кармане, чтобы решить виновен или невиновен, да или нет. В еврейском “жребий“- это всегда слово goral, т.е. камень (кроме Втор.32:9, 1Пар.16:18, Пс.105:11), где используется слово hebel, означающее измерительная черта, из-за того, что оно выступало как образ речи по отношению к границам. В Ис. Навине 13:6,23:4, Иез.45,1,47:22, 48:29 используется слово naphal – падать, образ речи метонимия, связанный с наследием. Падать в смысле указывать на один из нескольких вариантов.

Також памятаємо, що цей жереб використовували й апостоли!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 грудня 2009, 18:27

orest писав:а як з цим бути? хіба це не згідно з здоровою наукою?

Урим и Тумим

Також памятаємо, що цей жереб використовували й апостоли!



Дуже згідне зі "здоровою наукою", тільки ви помилилися трохи номером... А джерело інформації відповідно до наших чітких правил http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register де? Звідси скопіювали чи з іншого місця? http://mgoll.narod.ru/statii/URI_TUMI.html Невже ви вже перейшли на російську? Полюбляєте, отче (дяче) тут займатися плагіатом, попри надмірне "хвилювання" через бан на форумі прибічників содомізму, що більше схильні до бурхливого монологу, ніж конструктивного діалогу? :)

Щось не зрозумів: ви, о. Оресте, теж за гадання на жеребі чи як??? Ще одне пропагування на офіційному форумі УГКЦ окультних сумнівних практик чи "тихе" шукання світла з небес?! Прошу пояснення. Інакше прийдеться діяти відповідно до більшості голосів наших форумчан і здорового глузду http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1590

Бан може бути не за горами...

Вже вистачає, що, для прикладу, догналівці віщують за допомогою жереба, перекрутивши на свій лад речі зі св. Писання, кинувшись в окультизм http://www.christusimperat.org/uk/node/2844

«Щоб не було в тебе нікого, хто призводив би свого сина чи дочку переходити через вогонь; нікого, хто ворожить, або КИДАЄ ЖЕРЕБОМ... бо огидний для Господа кожен, хто це робить...» (Вт 18, 10-12).

На нинішній час ця старозавітня практика з камінцями, каббалістична у суті, є недоречною з погляду християнської віри, адже Спаситель послав своїй Церкві, нам, св. Духа для прийняття рішень і розуміння від Нього.

Ми не євреї, які відкинули Ісуса Христа та суть Його божественних слів! :)
Востаннє редагувалось 18 грудня 2009, 06:16 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 5 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 грудня 2009, 01:20

У цій російськомовній статті на авторитетному сайті, присвяченому шкідливості окультної діяльності, згадується про різні види магії та про маятник http://www.zagovor.ru/main/magic?id=124

Звідти:

"Самая опасная область сатанинского обольщения – это магия, потому что именно здесь люди сознательно участвуют в работе сатаны, когда он прячется за камуфляжем благочестивых церемоний...".


***

А це з книги «В плену суеверия», Курт Хазел:

Маятник, «волшебная лоза»


Диагноз, определенный с помощью маятника

Сегодня не только «народные целители», но и некоторые врачи, исследуют пациента, используют маятник. Считается, что он всегда безошибочно определяет болезнь, качнувшись в ту сторону, где она затаилась. С помощью маятника якобы можно даже определить подходящее лекарство. Уместно задать вопрос: к каким последствиям может привести обращение к маятнику, если он реагирует не на какие-то неясные лучи, а заставляет проявляться совсем другие силы, принадлежащие иной власти?

Мое признание

К несчастью, все больше докторов и целителей используют в своей работе приемы оккультизма. В этой связи я хотел бы сказать о себе: я не хочу впадать в опасную зависимость и поэтому прежде всего пытаюсь узнать (в конце концов, задавая прямые вопросы) не принадлежат ли те или иные процедуры к сфере оккультной практики. Если это так, я не соглашаюсь с диагнозом и лечением, которое мне предлагают. Я хочу доверять только тем врачам, которые используют безупречную методику и терапию.
С радостью говорю, что, несмотря на такие меры предосторожности, мне всегда удается найти способных, квалифицированных врачей, которые ставят диагноз и назначают лечение на основании безупречной медицинской методики.

Маятник в школе


Сегодня во многих школах учащиеся на переменах используют маятник, что бы получить информацию по всем интересующим их вопросам. Они считают, что это всего лишь безобидная забава, в худшем случае, тайное занятие, щекочущее нервы, совершенно не подозревая, на какое угнетение они себя обрекают.


Волшебная лоза


Здесь можно упомянуть и о поиске подпочвенный вод с помощью «волшебной лозы». Ученые по-своему объясняют эффективность этого способа. Они считают, что лоза отклоняется в результате «земного магнитного излучения». Какими бы логичными ни казались эти объяснения, ясно одно: с помощью маятника и «волшебной лозы» начинают действовать иные силы.

Первый сигнал тревоги

С лозоискательством связаны два обстоятельства, которые должны насторожить нас и которые нам надо расценить как предупреждение о крайней опасности. Самое интересное заключается в том, что способность к лозоходству может передаваться. Что здесь особенного? Один человек рассказывал мне, как однажды наблюдал, каким образом лозоход искал воду с помощью «волшебной лозы». Во многих местах она отклонялась. Заинтересовавшись, мой собеседник продолжил наблюдение. Неожиданно лозоискатель просил его, не хочет ли и он попробовать. Не в силах совладать с любопытством, он согласился. Он взял «волшебную лозу» в руки, однако она нисколько ни двигалась. Мужчина был сильно разочарован, поскольку раньше успел заметить места где она отклонялась.

Формула для лозоискателей

Тогда лозоискатель предложил ему попробовать еще раз. Мужчина снова прошел по тем местам, где лоза отклонялась, но и на этот раз ничего не произошло. Третья попытка также оказалась безуспешной. Обескураженный, он решил было оставить это занятие, но тут лозоискатель сказал: «Сейчас мы в один миг все исправим!» Хлопнув обеими руками ему по плечам, он сказал: «Попробуй еще раз!» Мужчина снова взял в руки лозу и начал ходить. Внезапно лоза отклонилась, да так сильно, что он, несмотря на все старания, не смог ее удержать. С тех пор у него появилось «чувство», необходимое для этого дела, и он всегда мог отыскать воду.

Сверхъестественные силы

Дорогой читатель, тот факт, что уровень чувствительности, необходимый для лозоискательства, может передаваться от одного человека к другому, заставляет нас серьезно задуматься. Если лоза действительно реагирует на земное магнитное излучение, которое якобы существует, то в таком случае она должна отклоняться в руках любого человека. Если же чувствительность, необходимая для работы с лозой, передается, то тогда здесь, вне всякого сомнения, действуют какие-то иные силы. Это силы сверхъестественные, никак не связанные с Богом. Божий враг ничего не дает просто так. В семьях лозоискателей часто случаются необъяснимые несчастья, многие страдают депрессией, их преследуют мысли о самоубийстве, и это лишь немногие из тех тягот, которые им приходится нести.

Рабство и освобождение

Таким же способом, которым мы только что описали, способность к лозоискательству получила и одна женщина. Она рассказывала: «С тех пор я потеряла всякий интерес к молитве, ко всему, что связано с Богом, и во мне постоянно растет чувство внутреннего беспокойства».
Я показал ей путь к освобождению от любого оккультного гнета, достигаемого с помощью Иисуса Христа. Она с готовностью приняла Божью помощь и в тот же день получила освобождение.
Всякому, кто, как лозоискатель, принимает помощь Божьего врага, придется дорого за это заплатить. Дорогой читатель, мысли о самоубийстве, депрессия, нежелание молиться и другие подобные вещи не являются Божьими дарами; они исходят от сатаны, которого Иисус назвал «человекоубийцей от начала» (Ин.8:44). Благая весть заключается в том, что Бог действительно может освободить нас от угнетения. «Волшебная лоза» в основном используется для того, чтобы найти воду, но иногда и для того, чтобы определить болезнь и подобрать лекарство. Надо со всей определенностью сказать, что «волшебная лоза» входит в дьявольский набор и представляет собой одну из личин, под которой он искусно скрывается...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 10:59

Слава Ісусу Христу!
orest писав:а як з цим бути? хіба це не згідно з здоровою наукою?Урим и Тумим

насправді ми не знаємо, що це було. В кожному разі це була Божа надприродна Дія, а у цій темі підняте питання магічного або незнанно-природнього.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 11:12

o.Mykil писав:"... сознательно участвуют в работе сатаны, когда он прячется за камуфляжем благочестивых церемоний...".

наскільки визначальною для магічного дійства є свідома участь у роботі сатани? Чи можна несвідомо, без допомоги мага/літератури, думаючи, що використовуєш природні, Богом Сотворені речі, бути учасником сатанинської роботи?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 11:30

orest писав:я цілковито на боці Блаженнішого і о.Олега! :D

а екстрасенс означає надчутливий - це до о.Микіл
володіли екстрасенсорними (понадлюдськими, зокрема бісівськими) здібностями...
, тобто в "чистому вигляді" йдеться про надчутливість до полів/енергій, якою звичайні люди не володіють (це як зі слухом у музиці/співі і як з тим радіоприймачем, про який каже Блаженніший).
і нічого окультного в цьому нема... те, що дехто з окультистів є теж екстрасенсом ще не означає, що всі екстрасенси - окультисти! (див. курс логіки). :Yahoo!:

думаю, що все це серйозні речі і цілком поділяю побоювання за людей, які потрапили під вплив окультних практик, пане Оресте. Говорив і говорю (перечитайте мої дописи, а не домисли хороших людей) не про те, що магії не існує, або вона "хороша": ні - це пряме порушення Заповіді; говорив і говорю про те, що Бог сотворив світ дуже різноманітним і не все нам (науці) про нього відомо. Думаю, що звичайний гребінчик/ручка/газета тощо може стати окультною в руках окультиста - саме через його ("мага") намір співдіяти зі злим. З цим не сперечаюсь. Роздумую над тим, чи намір є визначальним, а чи діє певний автоматизм...
Точніше: невже автоматизм?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 18 грудня 2009, 11:52

orest писав:а як з цим бути? хіба це не згідно з здоровою наукою?

Урим и Тумим
В Писании мы находим очень немного предписаний об уриме и тумиме. Говорится только возложить их (naphan дать) на наперсник , т.е. в кармашек с внутренней стороны наперсника (см.Исх.39:9,19). Этот карман был двойным: “Урим и Тумим”, скорее всего, были 2 камнями, которые бросали для жребия, чтобы узнать решение Иеговы: “Жребий бросается в полу (пазуха, внутренняя часть рубахи, лоно или вообще любое углубление в Исх.4:6,7, Руф.4:16, Пр.16:33), но все решение его Господом”. В др. еврейском Урим и Тумим означают “свет” и “совершенство” . Скорее всего - это образ речи, множественное число этих слов подчеркивает величие, а ед. ч. “свет” это образ речи метонимия связано с освещением тьмы и греха. “Совершенство”, как метонимия относится к моральному совершенству, т.е. невинности. Таким образом, когда первосвященник клал за пазуху два камня, а затем один из них вытаскивал, то тем самым он выносил решение, которое “от Господа”. Поэтому наперсник был еще известен как наперсник суда из-за назначения этих камней. Поэтому, когда земля делилась между коленами, обязательно должен был предстать первосвященник Елиазар (Числ.26:55, 34:17, Ис.Нав.17:4, 18:1, 19:17) и после этого из кармана его ефода выходил жребий.

Також памятаємо, що цей жереб використовували й апостоли!

Здоровою наукою тут і не пахне... Догналівці вже давно споганили цей старозавітній спосіб своїми окультними практиками :crazy:

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 18 грудня 2009, 12:54

і я поділяю побоювання за тих хто підпали під вплив окультних практик, але воднораз слід розуміти, що тут хоч і дуже тонка і розмита, але є границя між окультизмом і природнім даром\явищем (а природа є Богом сотрворена! як то кажуть "сума катетів... ;-) )
Востаннє редагувалось 18 грудня 2009, 12:58 користувачем orest, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 12:56

Yuriy Dzyoba писав:Здоровою наукою тут і не пахне... Догналівці вже давно споганили цей старозавітній спосіб своїми окультними практиками :crazy:

так... І, що цікаво, рації у їхньому примінені немає ніякої. Ця практика згадується в Старому Завіті (наприклад: Вих.28; Левіт 8; Чис.27), але ми не знаємо, як це відбувалось і кожен експеремент з урім-тумім сьогодні - людські надумання...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 18 грудня 2009, 12:57

отче а як з жеребом, що кидали апостоли???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 13:26

orest писав:отче а як з жеребом, що кидали апостоли???

Ви про Діяння 1, 26, напевно (іншого не пригадую) - наврят чи це про Урім-Тумім. В кожному разі це чинилося до Зшестя Духа Святого, а, відколи Святий Дух Зійшов - жодних згадок про жеребкування. Бо відтепер немаємо потреби "здогадуватись": маємо Христа - Дорогу, Правду і Життя (Ів.14), маємо Духа Святого: "а коли прийде Він, той Дух Правди, Він вас попровадить..." (Ів.16)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 18 грудня 2009, 13:47

о.Олег писав:
orest писав:отче а як з жеребом, що кидали апостоли???

Ви про Діяння 1, 26, напевно (іншого не пригадую) - наврят чи це про Урім-Тумім. В кожному разі це чинилося до Зшестя Духа Святого, а, відколи Святий Дух Зійшов - жодних згадок про жеребкування. Бо відтепер немаємо потреби "здогадуватись": маємо Христа - Дорогу, Правду і Життя (Ів.14), маємо Духа Святого: "а коли прийде Він, той Дух Правди, Він вас попровадить..." (Ів.16)

Так воно власне і є насправді.
А відносно того, чому не можна займатися тим жеребкуванням - достатньо аргументовано вказано в статті, яку вже згадували
http://www.christusimperat.org/uk/node/2844
треба лише уважно перечитати від початку до кінця :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 13:54

Yuriy Dzyoba писав:
о.Олег писав:
orest писав:отче а як з жеребом, що кидали апостоли???

Ви про Діяння 1, 26, напевно (іншого не пригадую) - наврят чи це про Урім-Тумім. В кожному разі це чинилося до Зшестя Духа Святого, а, відколи Святий Дух Зійшов - жодних згадок про жеребкування. Бо відтепер немаємо потреби "здогадуватись": маємо Христа - Дорогу, Правду і Життя (Ів.14), маємо Духа Святого: "а коли прийде Він, той Дух Правди, Він вас попровадить..." (Ів.16)

Так воно власне і є насправді.
А відносно того, чому не можна займатися тим жеребкуванням - достатньо аргументовано вказано в статті, яку вже згадували
http://www.christusimperat.org/uk/node/2844
треба лише уважно перечитати від початку до кінця :)

так
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 грудня 2009, 15:00

Користувачеві під логіном orest - бан!

1. Створення конфліктних ситуацій, неповага до модератора.
2. Незрозуміла позиція у відношенні до питань окультизму.
3. Пряме ухиляння від відповідей, зокрема щодно видавання чужих думок за свої (плагіат), коли треба тут вказувати джерело подання інформації (п. 3. 11. http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

grenuh
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 19 жовтня 2009, 22:02

Повідомлення grenuh » 19 грудня 2009, 14:30

Ого
Скільки тексту написано-а чіткої відповіді немає
Якщо шановні отці не заперечують,спробую внести трошки ясності
Екстрасенс і екстрасенорик-це різні поняття
Екстрасенс-медіум,віщун,співрозмовник духів
Екстрасенсорик-людина з дуже розвинутою сеснсорною системою-як музиканти(слух),снайпери(зір),сліпі люди(дотик) і т.д.
Лозоходство і маятник-це різні прояви різних речей.Звісно,можна казати ,що всім рухає диявол(часто так і є)-та я питаюся про біолокацію як про засіб діагностики, а не впливу(бо тоді 99% сатана діє)
Жереб Урімм і Туміммм має до цього відношення як дримба до баалалайки-музичні інструменти обоє ніби,але порівнювати смішно :D
Дуже прошу дати чітку відповідь
І якщо можна,дуже прошу,не аргументуйте статтями російськими-бо вже зустрів статтю де з подіною точністю доказували що НКВД це мирние управління внутрішніх справ,а Ленін-ледве не ангел. Та й з наукової точки зору до цього ще в нікого руки не дойшли
P.S.Щодо питання-чого при тих геомагнітних сітках ми ще живі :lol:
СПробую пояснити-для негативного впливу потрібне постійне перебування (місце робоче/навчальне/спальне :) )-а не "перейшов по лінії-і капець могила" :D


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей