Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 грудня 2009, 16:23

Нагадую, Ви обіцяли не повертатись до цієї теми я б вже собі її дарував, чому ж вона вас так наболіла, можливо потрібна якась допомога?


:D
Ага, якщо гомофоб- значить латентний гомосексуаліст, А якщо не гомофоб - значить гом.
Та ні, маєте рацію, повертатися не буду, ось тільки щодо Вашої інфи про Шведських дослідників.

http://www.wnd.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=50136

А хто зв язує гом. і педофілію? Я говорив як про 2 різні речі.
Те, що хлопці реагують не таке слово, звичайно показник. Тут нічого не скажеш. :)

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 16:32

Радий що ми зійшлися з Вами на спільній думці що до слова "педераст" - не експерементуйте з ним в майбутньому ))).
Про Ваш вираз: "якщо гомофоб- значить латентний гомосексуаліст, А якщо не гомофоб - значить гом" забавно, це тільки свідчить що не байдужим до цієі тематики лишатись не можна))). Може цей матеріал щось пояснить, це не обовязкова лектура, просто почитати на дозвілі про гомофоба як латентного гом. http://zygmantovich.com/?p=1372
Інфо. про швецьких дослідників прочитаю, як матиму час, Дякую!
з повагою,
Ростислав

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 грудня 2009, 00:44

Korystuvacha pid loginamy Ros
rostek, SPY zabaneno!!!


2. На форумі UGCC заборонено:

6. Cтворювати однією людиною кількох користувачів...


http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 грудня 2009, 01:02

Do rechi, zaraz ja je na dukhovnij praci v Kanadi, i ot s'ohodni meni odyn otec' z Edmontona, de c'oho "dobra" vystachaje, skazav, shcho odnoho razu na tradycijnomu gej paradi, koly vin prokhodyv povz ce vydovyshche, geji ta lesbijanky u spidnij bilyzni, jak joho pobachyly, to pochaly bez vstydu pered nym take vytvorjaty, shcho ce ne vpysujet'cja v zhodni moral'ni ramky...

Vin zvernuvsja todi do miliciji po zakhyst (bo tam bula), ta sprava bula marna...
Востаннє редагувалось 14 грудня 2009, 14:56 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 14 грудня 2009, 02:26

o.Mykil писав:Korystuvacha pid loginamy Ros
rostek, SPY zabaneno!!!

:D
правильно, модератор. Давно пора цього гей-активіста прикрити.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 грудня 2009, 08:07

Мaлuй писав:
o.Mykil писав:Korystuvacha pid loginamy Ros
rostek, SPY zabaneno!!!

:D
правильно, модератор. Давно пора цього гей-активіста прикрити.


Особисто довго тепер із подібним бавитися не буду, а вживатиму відповідних заходів відразу згідно з християнським баченням нашого форуму. Не треба завивати явний ГРІХ у принадні папірчики, вбачаючи в чорному мало не біле. Та ще й ігноруючи чіткими правилами, розписаними по пунктах!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 14 грудня 2009, 10:36

Do rechi, zaraz ja je na dukhovnij praci v Kanadi, i ot s'ohodni meni odyn otec' z Edmontona, de c'oho "dobra" vystachaje, skazav, shcho odnoho razu na tradycijnomu gej paradi, koly vin prokhodyv povz ce vydovyshce, geji ta lesbijanky u spidnij bilyzni, jak joho pobachyly, to pochaly bez vstydu pered nym take vytvorjaty, shcho ce ne vpysujet'cja v zhodni moral'ni ramky...

Vin zvernuvsja todi do miliciji po zakhyst (bo tam bula), ta sprava bula marna...


Ще би! То тільки коли християни висловлюють свою позицію щодо віри то це оцінюється відразу як наїзд на когось. Християн мішати з болотом завжди можна, і навіть треба, а вони повинні в цей часи сидіти тихенько, сопіти в дві дирочки і очима кліпати. Бо якщо слово промовлять - дискримінація і все тут!
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 14 грудня 2009, 11:16

Наступного тижня парламент Великобританії, найімовірніше, прийме так званий закон про рівноправ'я, який повинен оберегти працівників від дискримінації. Проблема у тому, що він охопить також осіб, що працюють в церковних інституціях, не виключаючи священиків.

Як виявили замовлені єпископатом експертизи, згідно нового права, єпископи не зможуть відмовити у прийнятті до семінарії жінкам, гомосексуалістам чи транссексуалам. Крім того, особи, поведінка яких явно суперечить науці Церкви, як, наприклад, активні гомосексуалісти, матимуть повне право на працевлаштування у католицьких інституціях. Щоправда, у листопаді було прийнято поправку щодо духовних осіб, проте визначення священика в ній сформульоване таким чином, що не охоплює католицьких священиків.

На думку юристів, які проводили експертизи для єпископату, прийняття закону про рівноправ'я у його нинішньому вигляді буде початком чергових переслідувань, що проводитимуться силою права, оскільки до єпископів можуть бути застосовані санкції у вигляді штрафів, конфіскації церковного майна і навіть ув'язнення. Крім того, єпископи не матимуть права вплинути на своїх священиків, коли ті захочуть жити у незгідний з вченням Церкви спосіб. Єпископат Англії та Уельсу вже висловив уряду застереження; однак той не прийняв їх до уваги. 8 грудня єпископи мали зустріч щодо цієї справи з католицькими членами Палати Лордів.

15 грудня проект потрапить до вищої палати парламенту. Представники єпископату просили католицьких політиків, щоб зробили все можливе, для відхилення закону чи хоча б розширення визначення духовної особи, щоб воно охоплювало також і католицьких священиків.


http://www.christusimperat.org/uk/node/22392

Прошу дуже, вдаримо гомосексуалізмом по "гомофобних" священиках. Даєш толеранцію в церкві!
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 грудня 2009, 19:40

Коли я спитав одного канадійського священика, як би він поступив, коли б до нього звернулися якась гомосексуальна пара з пропозицією повінчати, то він сказав, щоб, звісно, відмовив, адже існує закон свободи совісті, отже, це суперечить його морально-релігійним переконанням. І має право цього не вчинити. Божий закон є незмінний...

Дивує, що останніми часами содоміти почали активно наступати на наш форум, не раз це одна й та сама особа, яку блокують за порушення політики форуму УГКЦ, а вона й далі безсоромно сунеться сюди зі своїми плюгавими ідеями...

===========================================

З одного сайту, який навели знову, спокушаючи:

"Возлюби ближнього свого як самого себе".

Якщо ти хочеш собі самому щастя, а гомосексуал - твій ближній, чому чиниш перешкоду, щоб і він був щасливий так само, як бажаєш цього собі?!!

===========================================

А де тоді бажання звільнитися від ганебної та небоговгодної пристрасті, що є явним гріхом і більше набутим явищем? Це що за "щастя" таке поза Божою Істиною та «любов»?

Прихильники содомсько-гоморської ментальності, ідіть краще по своїй дорозі із християнського форуму, якщо не бажаєте правдивого звільнення у Христі, кохаючись в аморальному баговинні...

«… Бо Божий відкривається з неба на всяку безбожність і несправедливість людей, які правду тримають у несправедливості; тому що те, що можна знати про Бога, їм є явне, бо Бог їм об'явив. Невидиме бо Його, від початку сотворення світу, роздумуванням над творами стає видимим: його вічна сила і божество, так що нема їм оправдання. Бо, пізнавши Бога, не як Бога прославляли або дякували Йому, але попали на пусті думки в своїх міркуваннях, затьмилось їхнє нерозумне серце. Називаючи себе мудрими, стали немудрими і перемінили славу нетлінного Бога на подобу, що зображує тлінну людину, птахів, чотириногих і гадів. Тому й видав їх Бог на поталу похотей їхнього серця на нечистоту, щоб вони самі сквернили власні тіла між собою. Вони замінили Божу правду на неправду і віддавали честь, і служили сотворінню замість Творцеві, який благословен повіки. Амінь.

Тому то видав їх Бог пристрастям ганебним, бо їхні жінки змінили природні зносини на протиприродні; так само й чоловіки, лишивши природні зносини з жінкою, запалали своєю пожадливістю один до одного, чинячи ганьбу, чоловіки на чоловіках, і приймаючи на собі самих належну кару свого блуду» (Рим. 18-27).


Тому не варто ставити свою «мудрість» людську понад Божу! Діти, усиновлені гомосексуалльними "сім'ями" можуть мати поважні духовно-психологічні проблеми, бо їхнє виховання не випливає з природного начала і виглядає диким. А цього треба боятися.

То що геї подають на своїх веб-ресурсах діток на фоні "щасливих" содомітів, ще нічого не говорить. Це чи не найбільша ілюзія...

Далі продовження роздробленої теми в цій вітці форуму http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=738&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 14 грудня 2009, 23:18

То що геї подають на своїх веб-ресурсах діток на фоні "щасливих" содомітів, ще нічого не говорить. Це чи не найбільша ілюзія...


Читав на http://www.christusimperat.org що недавно в Англії так подали фото усміхнених діточок атеїсти в своїй антирекламі релігіїі. А ці діти виявилися дітьми одного відомого англійця, який якраз і є практикуючим християнином :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 грудня 2009, 08:33

З Катехизму Католицької Церкви (№ 2357):

... Спираючись на Святе Письмо, яке розглядає гомосексуальні дії як важкі спотворення, Церковна Традиція завжди проголошувала, що "акти гомосексуалізму за самою своєю внутрішньою природою є невпорядкованими" (Конгрегація віровчення, Декл. "Persona humana", вісім). Вони суперечать природному законові і виключають із сексуального акту дар життя. Вони не виникають із правдивого чуттєвого і сексуального взаємодоповнення. У жодному випадку не можуть бути виправдані.

А в № 2360 знаходимо, що "сексуальність призначена для подружньої любові чоловіка і жінки. У подружжі тілесна близькість стає знаком і запорукою духовної спільності...".

Амінь.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 21 грудня 2009, 11:09

Ros писав:
o.Mykil писав:
romanm писав: Це не тиск, коли за відмову вінчання гом. сім ї в Канаді скоро будуть саджати в тюрму, чи сажають?!

Zaraz ja budu jak svjashchenyk pracjuvaty v Canadi. Nadijus', z takym ne styknucja...

Звучить як безглуздий наклеп, невідомо тільки на кого і для чого, - ну дит. садок та й годі, де ви таке чули чи бачили, чи це вам здавалось?

ні - не наклеп: не знаю про Канаду, але у Берліні, в центрі міста, мого знайомого заарештували саме за "нетерпимість", бо відштовхнув (легенько) від себе гомосексуаліста, який, недвозначно пропонуючи себе, не давав пройти...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 21 грудня 2009, 11:23

(легенько) від себе гомосексуаліста, який, недвозначно пропонуючи себе, не давав пройти...


Реально? :o

Я не проти ЛЮДИНИ, але коли гріх подається як НЕвід ємна ЧАСТИНА людини. То це ні в які ворота не влазить.


А щодо того, що Ватикан признав чи признає гом. це щось подібне як в анекдоті про Папу, який питав чи є борделі в Парижі.
Востаннє редагувалось 21 грудня 2009, 14:04 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 21 грудня 2009, 12:33

romanm писав:
(легенько) від себе гомосексуаліста, який, недвозначно пропонуючи себе, не давав пройти...

Реально? :o
От педота.
Я не проти ЛЮДИНИ, але коли гріх подається як НЕвід ємна ЧАСТИНА людини. То це ні в які ворота не влазить.
А щодо того, що Ватикан признав чи признає гом. це щось подібне як в анекдоті про Папу, який питав чи є борделі в Парижі.

за що купив... От лише не думаю, що винен той гомосексуаліст: неадекватності у світі багато, от лише держава мала б захищати своїх/чужих громадян від проявів агресії, а у данному випадку все з точністю до навпаки... І, думаю, поліція відреагувала таким чином не тому, що обов`язково приймає такого роду поведінку чи чогось не бачить (не конкретного цього випадку, а взагалі - нав`язування себе з боку подібних до цього чоловіків: адже такого багато), а тому, що так простіше і безпечніше власне для поліцейських: аніж мати справу з організаціями захисту гомосексуалістів і (в майже обов`язковому порядку) бути звинуваченим у підтримці "гомофобії", легше засадити другу сторону, тим більше - не громадянина Євросоюзу...
Це подібно, як згадав про Канаду: проходив навчання в Львівському Політеху по соціальній роботі. Провадили професори з Вініпегу. В темі про "пошук роботи для клієнта" прозвучала цікава річ: в Канаді, якщо на одне і те саме робоче місце претендують дві людини, саме через боязнь "бути звинуваченим" на роботу приймуть скоріше "чорного" аніж "білого", скоріше "жінку" аніж "чоловіка", скоріше "гомосексуаліста" аніж "жінку"... Викладачі сміялися, що роботу обов`язково получиш, якщо ти "вагітна чорна жінка-гомосексуаліст"...
Взагалі я грішний проти расизму і за гендерну рівність, от лише бачу, що це ті самі "граблі", помальовані в інший колір...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 21 грудня 2009, 12:55

(легенько) від себе гомосексуаліста, який, недвозначно пропонуючи себе, не давав пройти...


Називайте мене нетерпимим, але я би, напевно, штовхнув нелегенько. Бо таке вже явне збоченьство не знаю чи вдалося б витерпіти так, щоб тримати себе в руках.

Але гляньте, коли на заході таке би хтось вчинив щодо незнайомої жінки(це я про дії того гея) - то засудили би за сексуальні домагання, а тут за моє жито мене ще й бито. І нас далі закликають бути толерантними, терпимими, всіх по голівці гладити, при тому що нам самим нагло лізуть на голову. То хто ж тут насправді дискримінований?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 21 грудня 2009, 17:39

vitalko писав:
(легенько) від себе гомосексуаліста, який, недвозначно пропонуючи себе, не давав пройти...

Називайте мене нетерпимим, але я би, напевно, штовхнув нелегенько. Бо таке вже явне збоченьство не знаю чи вдалося б витерпіти так, щоб тримати себе в руках.
Але гляньте, коли на заході таке би хтось вчинив щодо незнайомої жінки(це я про дії того гея) - то засудили би за сексуальні домагання, а тут за моє жито мене ще й бито. І нас далі закликають бути толерантними, терпимими, всіх по голівці гладити, при тому що нам самим нагло лізуть на голову. То хто ж тут насправді дискримінований?

дійсно важко з цим усім християнину... Проте думається - це гідний "ворог" (пропагандисти гомосексуалізму), якого Господь закликає любити. Думаю навіть, що чим важче нам когось любити, але таки любимо, тим більше слідуємо за Христом.
А любити... в багатьох випадках наша любов якраз і мала б виражатися через таке "штовхнув нелегенько": як Ісус, що в Храмі (а людина - Храм) перевертає "печеру розбійників"... Тільки слабі ми і боротьба з "явищем" надто часто перетворюється у банальне знущання з (явно нездорової) особи. Як боротися з пропагандою гріха так, щоб не забути, що гомосексуаліст (навіть, якщо агресивний) несе на собі гідність Образу Божого??
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 23 грудня 2009, 13:13

Щодо мови про ненавидіти гріх і любити грішника, розумію . Хоча тут також, на чисто практичному плані розділу немає. Якщо ти вбив, то тебе наказують(говорю про церкву) а не якийсь ефімерний гріх.

Дальше,хотів би розібратися більш ясніше бо не зрозуміло до кінця. Хотілось би послухати думки УСІХ, незважаючи чи вони комусь здаються не дуже розумними або навпаки.

Мене мучить ось що, в катехизмі ККЦ говориться про гомосексуалізм як вроджена тенденція. Наскількя я розумію вродженними тенденціями можеть бути також педофілія, і всякі філії. Отож, якщо ми не маємо права дискримінувати (як пише Катехизм) гом., то чи маємо ми право дискримінувати педофілів тих же? Дальше, з точки зору медицини - не признається як психічна хвороба. Якщо так вроджений, то як можна говорити, що це гріх? Яка тут вина людини? Зовсім інше, якщо це визнане псих. хворобою, на жаль народжуються і такими, тоді лікуються якимось чином і т.д.

І що це ПРАКТИЧНО значить?

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 23 грудня 2009, 13:52

Моя думка така: лікарі можуть думати собі, що хочуть. Якщо Бог каже, що це гріх, то так і є. А якщо це гріх, значить його можна подолати.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2009, 16:41

romanm писав:... в катехизмі ККЦ говориться ...

не маю зараз часу, лише процитую чинний нині, апробований у 1992 році Папою Іваном Павлом ІІ «Катехизм Католицької Церкви» (§§ 2357; 2359):
«... Спираючись на Святе Письмо, яке таврує гомосексуалізм як гидке збочення, церковна традиція завжди пояснювала, що «гомосексуальні дії самі по собі внутрішньо невпорядковані». Вони є провиною проти природного права, бо продовження людського життя в такому статевому акті є виключене. Вони походять не зі справжньої потреби афективного і статевого взаємодоповнення. Їх не можна в жодному разі одобрити».
«Люди з гомосексуальною схильністю покликані до чистоти. Через чесноти самоопанування, які виховують до внутрішньої свободи, повинні і можуть вони... з молитвою і благодаттю, яка пливе зі Святих Таїнств, крок за кроком, але рішуче наближатися до християнської досконалості»
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 грудня 2009, 16:57

о.Олег писав:
romanm писав:... в катехизмі ККЦ говориться ...

не маю зараз часу, лише процитую чинний нині, апробований у 1992 році Папою Іваном Павлом ІІ «Катехизм Католицької Церкви» (§§ 2357; 2359):


Дещо я цитував так само з нашого Катехизму на цю тему з того місця (зокрема № 2357) на попередній сторінці http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... c&start=45
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 24 грудня 2009, 09:56

Слава Ісусу Христу!
o.Mykil писав:Дещо я цитував так само з нашого Катехизму на цю тему з того місця (зокрема № 2357) на попередній сторінці http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... c&start=45

Думаю, пан Роман має на увазі наступний пункт (перепрошую - не маю під рукою твердого українського перекладу, а 2358 українською не знаходжу в мережі):
Довольно значительное число мужчин и женщин имеют врожденную тенденцию к гомосексуализму. Эти люди не сделали сознательного выбора в пользу гомосексуализма; для большинства из них это состояние является трудным испытанием. К ним нужно относиться с уважением, состраданием и тактичностью. Надо избегать по отношению к ним всяких проявлений несправедливой дискриминации. Эти люди призваны исполнить волю Божию в своей жизни и, если они христиане, соединить с Крестной Жертвой Спасителя те трудности, с которыми они сталкиваются вследствие своего состояния.
думаю, що ця теза становить проблему лише у вирваному із контексту віри Христової (чи, навіть, попереднього і наступного пунктів Катехизму) вигляді. Якщо ж сприймати її як частину цілості - шукаймо відповіді на питання: "Чому людина страждає?".
На питання про сліпородженного Ісус відповідає: "щоб виявилися Діла Господні"! - а тут можемо провести аналогію??
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

k80
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 грудня 2009, 16:31

Повідомлення k80 » 27 грудня 2009, 16:38

Можливо читачам форуму буду цікаво знати думку лікаря, головного сексопатолога України Горпиченка, ось що він нещодавно сказав про це явище:
"Долгое время в нашей стране полагали, что это [гомосексуальность, -
ред.] является извращением и, более того, мужской гомосексуализм
преследовался по закону. В настоящее время, к счастью, эти запреты
сняты, и гомосексуальные проявления у мужчин и женщин рассматривается
как вариант нормы. [...] К этому явлению следует относиться спокойно.
[...] Каждый человек имеет право на свободную реализацию своего
сексуального поведения. Это явление - "гомосексуализм" - нельзя [...]
считать [...] позорным явлением, а тем более преследовать таких лиц.
Демографическая ситуация в нашей стране на 99 % зависит от
неблагоприятных социально-экономических факторов. [...] Гомосексуальные
браки [...] существенно не влияют на демографическую ситуацию.
[Однополый секс] не несет [какой-либо опасности для здоровья]. Это
право каждого человека удовлетворять свою сексуальность согласно своим
убеждениям. [Медицина относится к анальному сексу] терпимо"

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 27 грудня 2009, 19:46

[Однополый секс] не несет [какой-либо опасности для здоровья]. Это
право каждого человека удовлетворять свою сексуальность согласно своим
убеждениям.


А чогож тоді найбільші групи ризику СніД ВіЛ серед наркоманів і гомосексуалістів?


Тай головний сексопатолог України, на жаль також відображає думки жидо-масонів, які ополчилися проти України.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 27 грудня 2009, 21:17

k80 писав:Можливо читачам форуму буду цікаво знати думку

Знову гей-активіст ростик зареєструвався на форумі! :D

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 грудня 2009, 22:04

k80 писав:Можливо читачам форуму буду цікаво знати думку лікаря, головного сексопатолога України Горпиченка,


Читачам християнського форуму (не, наприклад, гей-форуму України і т. п.) найперше цікава думка-вчення святої Католицької Церкви, а не різні збочення у плані сексуальності не тільки на ділах, а й на словах, виправдання ГРІХА. Ви ще лібідо хворого на невроз Фройда візьміть на основу поза плечима Церкви...

Мораль та християнську статеву етику ніхто не відміняв і не відмінить! Церква вже сказала своє слово й у цьому.




Зображення
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 грудня 2009, 05:05

k80 писав:Это
право каждого человека удовлетворять свою сексуальность согласно своим
убеждениям...


Від мене для вас відразу, між іншим, попередження:

3.11. Наводячи цитату, наводьте й джерело інформації.

http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

З якого це сайту? Книги? Журналу?

Ага, так далеко з такими "варіантами норми" (содомським антихристиянським менталітетом) ми, безперечно, можемо не заїхати до Царства Небесного, (попри душевно-тілесну Чистоту), бо тоді всілякі педофіли, зоофіли, некроманти, транси, проститутки, бісексуали, педерасти, різного роду ексгібіціоністи тощо будуть виявляти "законно", відповідно до логіки згаданого сексопатолога, свою патологічну сексуальність часом у найнесподіваніших місцях, зокрема прилюдних, навіть на очах найменших... Без стиду та боязні гріха розпусти й покарання за нього. Імхо.

Не є це справа кожного, і все http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t79-45.html
Востаннє редагувалось 28 грудня 2009, 10:52 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 28 грудня 2009, 10:44

Ага, так далеко з такими "варіантами норми" (содомським антихристиянським менталітетом) ми, безперечно, можемо не заїхати до Царства Небесного (попри душевно-тілесну Чистоту), бо тоді всілякі педофіли, зоофіли, некроманти, транси, проститутки, бісексуали, педерасти, різного роду ексгібіціоністи тощо будуть виявляти "законно", відповідно до логіки згаданого сексопатолога, свою патологічну сексуальність часом у найнесподіваніших місцях, зокрема прилюдних, навіть на очах найменших... Без стиду та боязні гріха розпусти й покарання за нього. Імхо.


Та вічно шукають собі оправдання. Той хто їх підтримує - друг(і звісно правий), хто ж ні - ворог, і не важливо правий він чи не правий.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 грудня 2009, 10:56

vitalko писав:
Та вічно шукають собі оправдання. Той хто їх підтримує - друг(і звісно правий), хто ж ні - ворог, і не важливо правий він чи не правий.


Тоді, бачите, так і ціла Христова Церква може стати тоді ворогом і, не дай Боже, сам Господь у кінцевому результаті. І тільки через те, що комусь нестримно захотілося тимчасових тілесних брудних приємностей, на що собі не раз не позволяють нерозумні тварини...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

k80
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 27 грудня 2009, 16:31

Повідомлення k80 » 28 грудня 2009, 16:32

Шановний Микіл, ось вам джерело, якщо воно вас так цікавило то могли і самі знайти за допомогою пошукової системи, ваші коментарі та пости тут знаходжу як такі що "не на місці" та нічого не вность до висвітлення теми форуму, - тому їх ігноруватиму, як і вислови що несутть образливий характер.

Главный сексопатолог Украины Игорь ГОРПИНЧЕНКО: "Можно не сомневаться: с сексом у Пугачевой и Киркорова все в порядке"
http://www.bulvar.com.ua/arch/2005/4/428a208f27101/

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 28 грудня 2009, 16:40

Главный сексопатолог Украины Игорь ГОРПИНЧЕНКО: "Можно не сомневаться: с сексом у Пугачевой и Киркорова все в порядке"
http://www.bulvar.com.ua/arch/2005/4/428a208f27101/


Та.... такий сексопатолог багато чого "хорошого" нарадить.
Ось потрапив на уривок:
Все гораздо сложнее. Если жена перестает возбуждать мужа только физически, есть простой выход.

— Какой?

— Пойти к проститутке, которая всегда молода...

— Разве это не измена?

— Нет. Если мужчина сохраняет семью, все деньги приносит домой, супругу называет женой до глубокой старости и на стороне компенсирует только нехватку физической близости, какая же это измена?


Далі не читав, та й сенсу не бачу... З уривку багато чого можна зрозуміти.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей