Музика

театр, книги, музика, опера...

Модератори: Artur, ihor

Якому стилю музики надаєте перевагу?

РОК
10
22%
Поп
3
7%
Альтернатива
0
Немає голосів
Фольк
8
18%
Джаз
3
7%
Класична музика
14
31%
Мій варіант (пишемо в темі)
7
16%
 
Всього голосів: 45

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 26 травня 2009, 12:59

Сцена во время выступлений рок групп часто украшается сатанинской символикой: пятиконечные звезды, дым, молнии, огонь и изображение перевернутого кверху ногами православного креста на одежде солистов и прочее свидетельствуют о том, кому служат эти музыканты. Поднятые вверх руки, с кистями сжатыми в кулаки, выпяченными вперед указательным пальцем и мизинцем символизируют сатану, которому поклоняются и призывают (вольно или невольно) совершающие этот знак. Ибо как крестное знамение символизирует веру и исповедание Христа, так и вышеупомянутая рок символика исповедует падших духов


Взяв тільки останню фразу, але коменти стосуються всього решта.
Ше раз кажу, не міряйте всіх одним мірилом. Так багато рок-виконавців відверто заявляють про те що вони сатаністи, і можуть запхати якесь послання в свою пісню, сам про таке десь чув, але знову ж таки це все чутки. Але до чого тут рок? А те що деякі вишукують десь в якійсь пісні якісь підтексти, хвилі певних частот при прокручуванні назад, намагаються у всьому побачити якесь приховане повідомлення - даруйте, маразм. А чого тоді решта пісень тої чи іншої групи або виконавнця не несуть подібних повідомлень? Якщо служать дідькові, то може вже до кінця, чи як?
Все що я намагаюся тут сказати, давайте без параної. Бо так можна і Баха і Бетховена і всіх решта засудити..... Їх музика також революційна була у свій час... Якщо хтось чогось не розуміє або не любить - то не треба відразу вішати якісь ярлики. І ше раз повторюсь, дивись за змістом пісні, групи і т.д. Я приципово таких груп як KISS, AC/DC, Менсона і іже з ними не слухаю. Але чим поганий Deep Purple наприклад, Pink Floyd?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 26 травня 2009, 13:16

vitalko писав:
Як бачимо, Західна цивілізація наближається до свого еволюційного кінця і скоро має бути знищена - як морально, так і фізично (модель Римської імперії), ми спостерігаємо атеїстичну революцію, пропаганду секс-меншинства, релігійну мутацію... Пророцтва мають збуватися.


Даруйте шановний, але знову з вами не погоджуся. Так, на заході зара не все гладко, і є ціла купа проблем. Але не треба вважати всіх пропащими, а нас тут морально не зіпсованими і оплотом віри християнської. На заході люди прагматичніші, і віра у них прагматичніша. Там всі справно платять податок на церкву, за рахунок чого вона там живе і процвітає, там люди сумлінно виконують свою роботу, не думають якби побільше вкрасти. Людина якщо вже віруюча - то чесна. Можливо менше ходять до церкви, але знову ж таки, якшо глянути в нас то в неділю церкви заповенені, ціла купа народу ходить, глянеш, аж око радіє. А вже з наступного дня цей же самий народ оббирає інших у вигляді лікаря, чиновника хабарника, судді чи юриста, чи простого робітника, сантехніка і т.д. який приходить на роботу вгашений, заляпає як-небудь кусок труби, а він наступного дня знову протікає. І шо толку з того ходіння, коли людина з храму нічого не несе? Не змінюється? Традиція? Кому вона потрібна? Тому не треба осуджувати захід, треба мінятися нам тут.


Таж я і говорю - Захід помирає - ми відроджуємся. Захід колись такий культурний і високо-морально0розвинутий тепер деградує, про це мені свідчать дуже багато людей, які безпосередньо перебувають там по роботі. Єдина мета існування людини - нажертися, переспати зі своїми "партнерами" і будь-якими засобами створити карєру, скільки б життів покалічених цього б не вартувало. І це факт. Це модель сучасної західної цивілізації. А те, що ви по телику надивитеся - це Ви стаєте просто жертвою відомого нам окозамилювання.

Тепер повернемось до нашого народу - так, справді, ми повні жахливого менталітету, ми такі-сякі і т.д.
Але в чому причина? - В тому, що справжню українську расу було знищено, починаючи від ліквідації козаків і закінчуючи голодоморами і війнами. Залишили саме бидло, запроданців, хохлів, як кажуть москалі, а козаків згноїли сибірами. Залишили тих, хто маму рідну продав за бутилку і леніна. Тож ми тепер, а це очевидно, відроджуємося як нація, як чистокровна словянська раса, зароджується поняття "інтелігенція", молодь стає все більше відчувати себе самостійною нацією, а не підстилкою москалів. Треба чекати, потрібен час і тоді ми станемо також еталонною нацією.
А ви дивитеся на тих пійонерів-комсомольців, яким байдуже кому служити - чи партії ти Богу, залежно від часу і умов. Тіц бабульки, які колись працювали у КГБ чи комсомолі, тепер для виду стоять на самоперших місцях по церквах, ті, які ще нещодавно руйнували храми - тепер кидають десятками гривень для понтів типу як вони підтримують Церкву. А після церкви одразу ж по кабаках свинячитися, чинячи святотатства і богохульства.


А щодо кінця західної цивілізації, то не пропаде, не переживайте:


Петре, ти скеля, на тобі я збудую церкву і ворота адові її не подолають.

А поки буде стояти церква, буде стояти і цивілізація, і саме людство....


Я про захід, а не про людство вцілому. І хоч Церкву ворота пекельні не подолають, але святе місто буде зруйноване (це в Даниїла написано). Папа буде переслідуватися, хоча і зараз йому непереливки. Але то ще буде дуже не скоро... А те, що захід морально відмирає - то факт. А ми відродимся і станем "народом, який найбільше прославить Господа на кінці днів" (це казав один із православних святих).

п/с вибачте, що відхилився від теми...

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 26 травня 2009, 13:19

vitalko писав:
Сцена во время выступлений рок групп часто украшается сатанинской символикой: пятиконечные звезды, дым, молнии, огонь и изображение перевернутого кверху ногами православного креста на одежде солистов и прочее свидетельствуют о том, кому служат эти музыканты. Поднятые вверх руки, с кистями сжатыми в кулаки, выпяченными вперед указательным пальцем и мизинцем символизируют сатану, которому поклоняются и призывают (вольно или невольно) совершающие этот знак. Ибо как крестное знамение символизирует веру и исповедание Христа, так и вышеупомянутая рок символика исповедует падших духов


Взяв тільки останню фразу, але коменти стосуються всього решта.
Ше раз кажу, не міряйте всіх одним мірилом. Так багато рок-виконавців відверто заявляють про те що вони сатаністи, і можуть запхати якесь послання в свою пісню, сам про таке десь чув, але знову ж таки це все чутки. Але до чого тут рок? А те що деякі вишукують десь в якійсь пісні якісь підтексти, хвилі певних частот при прокручуванні назад, намагаються у всьому побачити якесь приховане повідомлення - даруйте, маразм. А чого тоді решта пісень тої чи іншої групи або виконавнця не несуть подібних повідомлень? Якщо служать дідькові, то може вже до кінця, чи як?
Все що я намагаюся тут сказати, давайте без параної. Бо так можна і Баха і Бетховена і всіх решта засудити..... Їх музика також революційна була у свій час... Якщо хтось чогось не розуміє або не любить - то не треба відразу вішати якісь ярлики. І ше раз повторюсь, дивись за змістом пісні, групи і т.д. Я приципово таких груп як KISS, AC/DC, Менсона і іже з ними не слухаю. Але чим поганий Deep Purple наприклад, Pink Floyd?


А ви кожну пісню перекладаєте, яку слухаєте? ви ці ваші групи з перекладом співають?
І ще одне, а чому менсон поганий, а Deep Purple, Pink Floyd добрі? яка ознака вашої дискримінації?

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 26 травня 2009, 15:57

А ви кожну пісню перекладаєте, яку слухаєте? ви ці ваші групи з перекладом співають?
І ще одне, а чому менсон поганий, а Deep Purple, Pink Floyd добрі? яка ознака вашої дискримінації?


А тому шо він сатаніст. Я знаю, шо на своїх концертах він це відверто заявляв, рвав Біблію і т. д. (сам не дивився, але люди розказували, тому вірю, шо то правда, і взагалі про нього кажуть шо він різною гидотою займається. Навіть якшо був би атеїстом, то гидко було б дивитися і, відповідно, слухати) І про ніяку дискримінацію мова не йде.

Скільки не дивився концертів Pink Floyd ні разу нічого подібного не бачив, більше того, кожен їх концерт це дійсно продумане шоу, з якоюсь загальною ідеєю, і, звісно, хорошою музикою, від якого отримуєш одне задоволення. Ніхто там ніяких інструментів не ламає, все гарно і культурно виглядає. А вони - легенда рок-музики, щоправда психоделіки, але тим не менше. Пісні також перекладав, все Ок.

Про Deep Purple можу сказати шо я перекладав дуже багато їх пісень, а тексти пісень маю всі. Нічого поганого я там не зустрів.... а вони, до речі, рахуються монстрами року. Якшо ви не слухали, то рекомендую. Музика, між іншим, в них не дуже важка. Раджу послухати (Love Conquers All, When A Blind Man Cries)

Тому то я й кажу, що до всього треба відноситися без параної, а дивитися тверезо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 26 травня 2009, 16:28

Anatolij писав:А ми відродимся і станем "народом, який найбільше прославить Господа на кінці днів" (це казав один із православних святих).

тим більше, що сам Ісус Христос, насправді, десь на Галичині народився, кажуть! :D

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 26 травня 2009, 16:37

Мaлuй писав:
Anatolij писав:А ми відродимся і станем "народом, який найбільше прославить Господа на кінці днів" (це казав один із православних святих).

тим більше, що сам Ісус Христос, насправді, десь на Галичині народився, кажуть! :D


Наводьте тези до кінця.
Автор цього дослідження стверджував, що Христос народився і виховувався в середовищі вихідців (в кількох поколіннях) з території сучасної галичини, з усіма звідси наслідками...

А взагалі то чому би і ні?

Я не хочу зараз вертатись до проблеми дослідження постаті Ісуса, але чому не має право на існування така гіпотеза, що Ви дозволяєте її собі брати на глум? Ви вважаєте, що знаєте більше ніж професор історії?
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 26 травня 2009, 16:40

Igor писав:але чому не має право на існування така гіпотеза, що Ви дозволяєте її собі брати на глум? Ви вважаєте, що знаєте більше ніж професор історії?

:shock:
без коментарів...

п.с. звертаю увагу на помилку в твоєму підписі. "Бітьківщині"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2009, 16:51

Proshu trymatys' temy zamitky pro muzyku!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 27 травня 2009, 07:47

Я не знаю, може скажете, що я відстала від життя, але мені метал не подобається. Мені найбільше до вподоби класика або ліричні пісні. Але
люди мають різні смаки і вподобання - головне, щоб те що ми слухали не було богохульством чи нецензурщиною.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 27 травня 2009, 10:30

Olya писав:Я не знаю, може скажете, що я відстала від життя, але мені метал не подобається. Мені найбільше до вподоби класика або ліричні пісні. Але
люди мають різні смаки і вподобання - головне, щоб те що ми слухали не було богохульством чи нецензурщиною.


:good:
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 15:01

Подивився і зауважив, що число перегляду цієї теми на сьогодні (справжній час -15.58) = 666. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2009, 15:04

Olya писав:Я не знаю, може скажете, що я відстала від життя, але мені метал не подобається.


І мені не подобається у чистому вигляді, проте коли з металу, наприклад, викувати принадну троянду, тоді - так. :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 26 грудня 2009, 00:38

Ось знайшов монаха-металіста!

Тут про нього англійською мовою: http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7513571.stm
А тут - російською: http://www.lenta.ru/news/2008/07/19/monk/

Тут можна подивитися саморобний (не мій) кліп на його пісню Maria Maiestatis:
http://vkontakte.ru/video53651429_137378554

А ось - інтерв"ю з ним (правда, італійською мовою), яке трохи проливає світло на його життя та місію : http://www.youtube.com/watch?v=YDgM4xQwM_Q

Монах покинув музику: http://life.pravda.com.ua/private/4b02832824fe7/

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 грудня 2009, 06:51

Bohdan_Astro писав:Ось знайшов монаха-металіста!

/


Слухав ту його пісню про Марію ще раніше. Ніби й добра, хоч незвична... Тільки не все це сприймають однозначно. Як і творчість православного ієромонаха Володимира Г. із рок-групи "Екзорцист", що теж начебто залишив тепер цю справу http://kuraev.ru/index.php?option=com_s ... =172338.20
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 26 грудня 2009, 09:32

o.Mykil писав:
Bohdan_Astro писав:Ось знайшов монаха-металіста!

/


Слухав ту його пісню про Марію ще раніше. Ніби й добра, хоч незвична... Тільки не все це сприймають однозначно. Як і творчість православного ієромонаха Володимира Г. із рок-групи "Екзорцист", що теж начебто залишив тепер цю справу http://kuraev.ru/index.php?option=com_s ... =172338.20


Я думаю незвичність дуже часто заставляє людей грішити обмовою:(
Можна згадати не музику, а, скажімо, теологію (чи філософію) - Теярд де Шарден: скільки той розумний монах при житті натерпівся, а все через те, що незвичності його думок єресь приписували :( А, як виявилося, розумний напрямок він розпочав...

Як на мене, то всі напрямки життя, в тому числі і такий незвичний, як важкий рок, необхідно заповнювати любов"ю Бога, його Благою Новиною. Звичайно, сили зла протиставляються такій діяльності... Щоб в цьому переконатися можете передивитися розлоге інтерв"ю з вище згаданим монахом, лінк на яке я дав у попередньому повідомленні... Також видно, що світ починає таких монахів витісняти з того роду діяльності... І то є не перемоги наші (християн), а поразки...

Важка музика потрібна - бо вона найщиріше показує біль людини, її муки під ча усвідомлення всього, що робиться навколо... Як заспівати про таку подію, як вигнання Ісусом міняйл з храму? Чи про Його докори учням, що дітям не дозволяли до Нього підходити? Чи про смерть невинних дітей?.. Чи про зло наркотиків?.. Чи про Апокаліпсис?.. Що, ніжним попсовим голоском на ум-цик-цик мотив?!. Християнству, як на мене, потрібен той напрямок, щоб помагати чутливим зраненим душам, душам у яких звенить метал від болі (а не від, перепрошую, глупства), знаходити дорогу до Бога...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 31 грудня 2009, 13:04

Слава Ісусу Христу!
Bohdan_Astro писав:
wpab писав:Сам рок як музичний стиль не може бути добрим чи поганим. Так само як атомна енергія, телевізор, інтернет, тощо. Це лише інструмент, а все залежить від того, хто і як його використовує.

:good:

інструмент, думаю, це про музику, от лише на відміну від "фізичних" інструментів, які ще треба почати використовувати, задіяти так би мовити, музика вже у дії, бо звучить... І звучить різноманітно. Хтось говорив про "зміст музики" і, боюсь, натякав лише на слова, які там звучать, виконавців... А невже сама мелодія, тональності, сила подачі, темп тощо не несе змісту?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 31 грудня 2009, 13:26

інструмент, думаю, це про музику, от лише на відміну від "фізичних" інструментів, які ще треба почати використовувати, задіяти так би мовити, музика вже у дії, бо звучить... І звучить різноманітно. Хтось говорив про "зміст музики" і, боюсь, натякав лише на слова, які там звучать, виконавців... А невже сама мелодія, тональності, сила подачі, темп тощо не несе змісту?


Звісно несе. І це можна почути. Особисто сам відчуваю коли під час прослуховування певної пісні пригнічується настрій, з"являється апатія і т.д. Яку користь тоді музика несе?
Але це не від стилю самої музики залежить а від її подачі, і задуму з яким вона творилася. Є ж багато рокових пісень, які на перший погляд і важкі, але коли слухаєш то в них нема агресії ні в музиці ні в словах.
А є перероблена групою 666 "Jingle bells", в якій замість оригінальних слів низький чоловічий бас виливає свої сатанинські тексти.
Особисто притримуюся думки, що музика нейтральна сама по собі, а позитиву чи негативу набирає лише від серця творця.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Повідомлення donatanvova » 02 січня 2010, 23:55

Кожній людині дано право вибору і кожен має свою особисту
думку і смак.
Але коли йде відверте плюндрування Святих символів ,то тут
людина яка слухає і захоплюється цією музикою стає на бік
зла.
Володимир

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 03 січня 2010, 00:41

vitalko писав:... Особисто сам відчуваю коли під час прослуховування певної пісні пригнічується настрій, з"являється апатія і т.д. Яку користь тоді музика несе?
Але це не від стилю самої музики залежить а від її подачі, і задуму з яким вона творилася. Є ж багато рокових пісень, які на перший погляд і важкі, але коли слухаєш то в них нема агресії ні в музиці ні в словах...

Я не вважаю, що добра музика завжди має нести тільки радість... Від деяких сильних пісень плакати хочеться... Деякі пісні нагадують нам провини і духовну сліпоту... Коли вони торкаються серця, то аж ніяк першою реакцією не буде радість... Буде задума, а може і біль... Але такі пісні, якщо вони добрі, завжди мають вказувати на спосіб звільнення від тенет зла...

Зло використовує музику всіх стилів, в тому числі і важку... Але за рахунок найбільшої емоційної напруги, яка досягається у важкій музиці, незатуманеному серцю одразу видно, хто із співаючих на стороні Добра, хто на стороні зла, а хто шукає віру у Любов і Справедливість... В інших стилях ці речі набагато важче відчути. Аж страшно стає, наприклад, коли деякі люди впадають в глибоку емоційно-романтичну задуму при звучанні пісні "Я душу дьяволу отдам за ночь с тобой"... Приємна для більшості музика захоплює, зачаровує і вливає отруту в душі нещасних... І таких прикладів з інших стилів дуже багато. То "Дитя порока", то "Ти - мій", та інші пісеньки у приємному попсовому стилі постійно виходять на полювання за душами... Так що не стилів потрібно остерігатися, а стану, у який запроваджує погана пісня людську душу...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 04 січня 2010, 09:10

Слава Ісусу Христу!
donatanvova писав:Кожній людині дано право вибору і кожен має свою особисту думку і смак.

не ставлю це під сумнів. Просто думаю... гм... як краще пояснити.., думаю, що звуки - щось подібне до "букви": самі по собі хороші, однак з них можна скласти хороше слово/речення, а можна "матюк". Це все вписується і в "особисту думку" і "свободу вибору", проте не думаю, що не варта сперичатися про "смаки", якщо людина звикла до чогось чи їй подобаються саме "матюки"... Свобода волі не так оправдує, як засуджує. Якщо, звичайно, свобідний вибір саме "такого ось виду музики" заслуговує на осуд. Про це, власне, і дискутую
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 04 січня 2010, 16:29

о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
donatanvova писав:Кожній людині дано право вибору і кожен має свою особисту думку і смак.

не ставлю це під сумнів. Просто думаю... гм... як краще пояснити.., думаю, що звуки - щось подібне до "букви": самі по собі хороші, однак з них можна скласти хороше слово/речення, а можна "матюк". Це все вписується і в "особисту думку" і "свободу вибору", проте не думаю, що не варта сперичатися про "смаки", якщо людина звикла до чогось чи їй подобаються саме "матюки"... Свобода волі не так оправдує, як засуджує. Якщо, звичайно, свобідний вибір саме "такого ось виду музики" заслуговує на осуд. Про це, власне, і дискутую


Слава навіки Богу!

А як Ви збираєтесь визначати: добрі музичні речення Ви чуєте, чи "матюки"?
У словесному випадку ніби все зрозуміло завдяки саме вербальному аспекту...
І тут здається так само. Якщо ж хочеться серед важких композицій, у яких слова пройшли таку вербальну перевірку, продовжувати далі шукати "єресь", ну то
тут, здається, все зведеться до "подобається" чи "не подобається"... Ви переконані, що все те, що Вам не подобається (в чистому емоційному розумінні) є злом?

Також свободу волю чомусь завжди трактують як випрбовування... Воно так є, якщо потрібно вибрати між добрим і злим вчинком. Але ж, я думаю, є також вибір між двома і більше добрими діями - саме у такому виборі проявляється творчість людини, як особи вільної і саме така свобода для спасенних у Вічності має стати вічною. Чи свободу волі у вічності взагалі відмінять як "непотріб"?!. :shock:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2010, 11:34

Слава Ісусу Христу!
Bohdan_Astro писав: А як Ви збираєтесь визначати: добрі музичні речення Ви чуєте, чи "матюки"?
У словесному випадку ніби все зрозуміло завдяки саме вербальному аспекту...
І тут здається так само. Якщо ж хочеться серед важких композицій, у яких слова пройшли таку вербальну перевірку, продовжувати далі шукати "єресь", ну то тут, здається, все зведеться до "подобається" чи "не подобається"... Ви переконані, що все те, що Вам не подобається (в чистому емоційному розумінні) є злом?

а що мені не подобається, пане Богдане? Не знаю з ким, але Ви мене з кимось попутали: нічого про те, що мені щось не подобається чи про пошуки "єресь" я грішний не писав. Фактично Ви повторили мої запитання, дещо поглибивши/розширивши їх...
Bohdan_Astro писав: Також свободу волю чомусь завжди трактують як випрбовування... Воно так є, якщо потрібно вибрати між добрим і злим вчинком. Але ж, я думаю, є також вибір між двома і більше добрими діями - саме у такому виборі проявляється творчість людини, як особи вільної і саме така свобода для спасенних у Вічності має стати вічною. Чи свободу волі у вічності взагалі відмінять як "непотріб"?!. :shock:

спробуємо розібратися трошки з суттю звичайного примінення термінів "свобода вибору"
свобода (правдива свобода, дана Богом) якраз і полягає в тому, що людина є образом Творця - по природі своїй творцем добрих речей світу. Тобто і Адам до гріха і ми у Вічності маємо свободу бути добрими, творити добро тощо. Така свобода полягає у добровільному виборі Бога, відповідно до чого все, що людина діє - добре (бо Боже).
В стані сучасному, коли говоримо про свободу, йдеться не про відсутність вибору між добрими речами яких є безмежна кількість, а про вибір саме між добром і злом.
В контексті ж поданому Вами, я грішний абсолютно далекий від твердження, що якась музика по своїй суті є злою, а питаюся про те, чи хтось тут думає, що музика по своїй суті може бути злою
бачу - Ви так не думаєте. Я грішний теж (хоча у музиці маю свої уподобання - джаз, наприклад), хоча деяка музика виглядає для мене грішного надто примітивною...
Однак не про мої уподобання/не пишу. Просто думаю, що статистично можна стверджувати, що є певні виконавці (не обов`язково, щоб вживалися слова чи зрозумілі людям :) слова), якими захоплюються певні ...гм... категорії людей і думаю, що тут вже не йдеться про вияв індивідуального "подобається", а щось глибше, що заторкує саме музика або що такі види музики продукує.
це лише роздуми і прошу "не бити ногами" - не звинувачувати у невластивих мені грішному твердженнях про "єресь" тощо
дякую і вибачте, як щось не так зрозумів
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_Astro
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 12 квітня 2009, 23:05
Звідки: м. Львів

Повідомлення Bohdan_Astro » 06 січня 2010, 03:47

о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!


Слава навіки Богу!

о.Олег писав: а що мені не подобається, пане Богдане? Не знаю з ким, але Ви мене з кимось попутали: нічого про те, що мені щось не подобається чи про пошуки "єресь" я грішний не писав. Фактично Ви повторили мої запитання, дещо поглибивши/розширивши їх...


У порівнянні музики з "матюками" я, по правді, побачив Вашу неприязнь до важкої музики (адже саме в цій темі вжиті такі порівняння) і почав переживати, щоб та неприязнь часом не привела Вас до безпідставного осуду. Тому і почав говорити про пошуки "єресі" в музиці. Прошу пробачити мене, якщо я неправильно Вас зрозумів. Розуміння одне одного приходить поволі, але добре, що приходить.

о.Олег писав: спробуємо розібратися трошки з суттю звичайного примінення термінів "свобода вибору"
свобода (правдива свобода, дана Богом) якраз і полягає в тому, що людина є образом Творця - по природі своїй творцем добрих речей світу. Тобто і Адам до гріха і ми у Вічності маємо свободу бути добрими, творити добро тощо. Така свобода полягає у добровільному виборі Бога, відповідно до чого все, що людина діє - добре (бо Боже).
В стані сучасному, коли говоримо про свободу, йдеться не про відсутність вибору між добрими речами яких є безмежна кількість, а про вибір саме між добром і злом.


Абсолютно з Вами згоден! Тільки що мається на увазі під "станом сучасним" - наше туземне життя? Якщо так, то я аж ніяк не хочу звужувати поняття свободи вибору у цьому світі тільки до вибору між Добром і злом. Кожен раз, вибравши Бога, людина аж ніяк не стає добрим "роботом", а подібно до танцюючого перед Господом Давида, кожен рух(дію) свою свобідно вибирає між багатьма можливими добрими рухами, бо всі вони перед Господом і в Господі.

о.Олег писав: В контексті ж поданому Вами, я грішний абсолютно далекий від твердження, що якась музика по своїй суті є злою, а питаюся про те, чи хтось тут думає, що музика по своїй суті може бути злою
бачу - Ви так не думаєте. Я грішний теж (хоча у музиці маю свої уподобання - джаз, наприклад), хоча деяка музика виглядає для мене грішного надто примітивною...


Так, я думаю, що музика по своїй суті не може бути злою. А на рахунок примітивності... Знаєте, я сьогодні (чи то вже вчора) бачив частину якоїсь телепередачі для дітей про Бога. І там священник (в рясі, тобто грекокатолицький, чи православний) до дітей співав про Бога. Ну звичайно співав він не в джазовому, чи симфонічному стилі, а під той самий "ум-цик-цик", здавалося б примітивний, музичний мотив. І діти слухали, бо їм так зараз зрозуміло і цікаво.


о.Олег писав: Однак не про мої уподобання/не пишу. Просто думаю, що статистично можна стверджувати, що є певні виконавці (не обов`язково, щоб вживалися слова чи зрозумілі людям :) слова), якими захоплюються певні ...гм... категорії людей і думаю, що тут вже не йдеться про вияв індивідуального "подобається", а щось глибше, що заторкує саме музика або що такі види музики продукує.
це лише роздуми і прошу "не бити ногами" - не звинувачувати у невластивих мені грішному твердженнях про "єресь" тощо
дякую і вибачте, як щось не так зрозумів


Ви говорите про "дух натовпу"? Людські душі мають подібності і відмінності і це штовхає їх до поділу на "категорії" і в доброму і поганому сенсі. Тільки справжня людська радість - це просто радість, біль - просто біль, невизначеність - просто страх... І тут нема чого роздумувати: потрібно їх просто вислухати і любити, вказуючи дорогу до Христа як Єдиного Спасителя. А Христос йде і до блудниць і до митарів і до будь якої іншої "категорії"... Тільки зараз Він йде ногами і серцями слуг своїх... А нам просто не потрібно їм заваджати, шукаючи різні "скалки"...

Нехай сучасні "Давиди" танцюють перед Господом свої танці, які б незвичні вони для нас не видавалися. Нам тільки потрібно вважати, щоб не стати подібними у своїх мудруваннях до Міхалі, дочки Саула, що докоряла Давидові за його танець.

З повагою,
Богдан

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 січня 2010, 04:50

Православний священик, колишній хіппі http://www.youtube.com/watch?v=BvqyP7cX ... PL&index=4

Дивно... :))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Металл

Повідомлення andrivovk » 14 січня 2010, 16:18

Ті цитати про шкоду рок музики,які навів Anatolij є в православній книзі священика Родіона"Люди и Демоны".Хто буде мати змогу,почитайте.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re:

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 11:50

Христос Раждається!
Bohdan_Astro писав: У порівнянні музики з "матюками" я, по правді, побачив Вашу неприязнь до важкої музики (адже саме в цій темі вжиті такі порівняння) і почав переживати, щоб та неприязнь часом не привела Вас до безпідставного осуду. Тому і почав говорити про пошуки "єресі" в музиці. Прошу пробачити мене, якщо я неправильно Вас зрозумів. Розуміння одне одного приходить поволі, але добре, що приходить.

ні - найперше, навіть, якщо мені особисто щось не подобається, то це в жодному разі не "пошук єресі", пане Богдане :) . Я лише трохи музикант (дійсно - лише трохи: 5 років музичної школи по класу гітари і ф-но), але, хоч і маю досить добре музичне відчуття, питання ставлю не від моїх "уподобань", а від загальної характеристики музики, таких, як, приміром: збуджуюча, заспокійлива, зосереджуюча, релаксуюча, пригнічуюча тощо. Розумію, що є спокуса поставити такі ознаки в залежність від сприйняття людини відповідно до її настроїв у "цю пору року/хвилину" тощо і заздалегіть погоджуюсь, що це також має своє значення, однак спеціалісти говорять і про те, що, незалежно від суб`єктивного стану, можна стверджувати назагал: музика Вівальді, Генделя, Гайдна, Моцарта (барокова музика) - оптимізує людину; Бах - врівноважує; важкий рок - пригнічує (хоча і вважає Баха своїм першим представником :) ) тощо ... Недавно у Львівській Консерваторії дуже гарно захистила магістерку флейтистка Юлія Богданова - тема (не пригадую точно, але щось на зразок): "Вплив музики на людину". Там взагалі йшлось про відчуття, які несуть людині різні музичні ходи, інтервали, звуки... Звідси і моє порівняння звуків до букв, з яких можна скласти різні слова...
Bohdan_Astro писав:Абсолютно з Вами згоден! Тільки що мається на увазі під "станом сучасним" - наше туземне життя? Якщо так, то я аж ніяк не хочу звужувати поняття свободи вибору у цьому світі тільки до вибору між Добром і злом. Кожен раз, вибравши Бога, людина аж ніяк не стає добрим "роботом", а подібно до танцюючого перед Господом Давида, кожен рух(дію) свою свобідно вибирає між багатьма можливими добрими рухами, бо всі вони перед Господом і в Господі.

свобідно вибирає між різними добрими рухами - так, звичайно, але гарантії, що серед вибраних рухів не буде злого немає: той самий Давид, танцюючи перед Господом, послав на смерть свого підлеглого, щоб заволодіти його жінкою... Про це йдеться, а не про брак вибору у добрі.
Bohdan_Astro писав:Так, я думаю, що музика по своїй суті не може бути злою. А на рахунок примітивності... Знаєте, я сьогодні (чи то вже вчора) бачив частину якоїсь телепередачі для дітей про Бога. І там священник (в рясі, тобто грекокатолицький, чи православний) до дітей співав про Бога. Ну звичайно співав він не в джазовому, чи симфонічному стилі, а під той самий "ум-цик-цик", здавалося б примітивний, музичний мотив. І діти слухали, бо їм так зараз зрозуміло і цікаво.

думаю, що музика, як і слово, може мати свою "мету" висловлення, "зміст", так би мовити.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Металл

Повідомлення andrivovk » 20 січня 2010, 19:20

Аллен Блюссшастр,професор фізкультури в Колегії Іль-де-франс,спеціаліст із музичної терапії,як застереження, наводить слова одного із творців"hard rock-у" Джімі Хендрікса:"Музика-це духовна справа.Музикою ми можемо загіпнотизувати людей,а коли вони дійдуть до найбільш податливої точки,ми можемо наказувати їхній підсвідомості те ,що забажаємо."Англійський музичний критик Джофрі Кенон твердить:"Рок-музика,яка потрапляє на податливий грунт,може легко стати стимулом для вчинення злочину,самогубства,вбивства іншої людини."
Професор музикології в університеті Левел у Квебеку,Урбан Бленшет,уже на початку 80-х років застерігав:"Рок-музика спричиняє духовне знищення людської істоти."На численних платівках знаходяться послання,закодовані технікою"backword masking",котрі часто посилаються на культ сатани і демонів."Ті послання,-говорить Бленшет,-запихають у голови молодим ,а вони про це нічого не знають."
Колишній керівник гурту"Блек Саббот" Оззі Осборнстверджував:"Наша аудиторія під впливом пекельної могутності і це,по суті, пояснює наш успіх."
Деякі ідоли молодіжної музики пропагують ідею самогубства,як єдиної розв'язки життєвих проблем.У пісні "Самогубство як розв'язка" Оззі Осборна є такі слова:"Та не можеш утекти від смерті,коли ти бавишся із сатаною."Один з молодих людей у залишеному заповіті написав так про музику гурту"Judas Priest":"Ця музика мене загіпнотизувала.Я ні про що не можу думати.Я вже нічого не чую.Мушу це зробити!."
Чимало рок-гуртів відомі своїм збоченим ставленням до справ сексуального життя, яке прилюдно показують.Сексуальні витівки гурту"KISS","Rolling Stones",або оргії влаштовані гуртом "Queen"- загальновідомі.
Кардинал Й.Ратцінгер, префект Конгрегації Науки Віри,ствердив:"Цей рід музики нищить індивідуалізм та особистість,людина звільняється від свого свідомого єства.Музика стає екстатичним переживанням, увільненням від себе самого.Таке увільнення не відрізняється нічим від наркоманії і воно цілковито суперечить вірі у християнське спасіння.Сьогодні щораз більше проявляється цей небезпечний вплив."
Численні рок-групи свідомо вибирають собі сатанинські назви:"AC/DC",що взагалі-то повинно означати"постійний струм/змінний струм",часто розшифровується прихильниками як "Antichrist/Dearth to Christ"("Антихрист/смерть для Христа")."Black Sabbat"("Чорна субота"), члени цієї рок-групи люблять називати себе "диявольськими прихильниками року"."KISS"-абревіатура від "Knights in satan service"("Лицарі на службі сатани").WASP- розшифровують як "We are satans people"("Ми- люди сатани"),або ще "Venom"(зміїна отрута);група бачить себе "лівою рукою пана диявола на Землі".Згідно з тим звучать і назви їхніх хітів:"Авиострада до пекла"- інтернаціональний гімн і, так би мовити,формула віри прихильників хард-року - "Пекельні дзвони", "Число звіра","Поклич диявола", своєрідна американська пісня-гімн сатаністів -"Симпатія до сатани" і.т.д.
Англійська антихристиянська хард-рок-група"Чорна субота", яка прийняла "окультне хрещення", присвятивши себе сатані, стала зразком "окультного року" - різновиду рок-музики, який виставляв на передній план у своїх виступах і текстах пісень елементи магії, спіритизму,сатанізму тощо.
Зашифровані методом "backword masking" послання можна зустріти у всіх видах музичного жанру("а не тільки у рок-музиці" - Andrivovk) - від софт-поп до блек-металу.Ось декілька прикладів.Бітлз:"Убий мене, мрець!" - мається на увазі Ісус Христос.Мотлі Крю:"Небо - це пекло".Квін:"До пекла Біблію! Усе, що я бажаю - це магія". "KISS" : "Диявол сам - бог". та інші.
Численні рок-музиканти не роблять зі своїх намірів ніякої таємниці:Мік Джагер, соліст "Роллінг Стоунз" :"Я з наміром виставляю себе як втілення диявола".Соліст групи "Квін" з усіх сил намагався бути шокуюче огидним:"На сцені я - диявол".Тексти пісень цієї групи представляють собою спектр, який неможливо описати - від сексуальних збочень і богохульств до "визволення для гомосексуалізму". "Рок-музика - секс і цим треба бити молодь в обличчя" - менеджер групи "Роллінг Стоунз".
Тільки свідомий антихристиянин може спостерігати на сцені неймовірні розтління, подібні до тих, що пропонують своїм прихильникам певні рок-зірки."Блек сабат" здійснює чорні меси, молитви до диявола і культ чаклунок.Іггі Поп вихваляє самогубство, передовсім для молоді.Джін Сіммонс з групою "KISS" демонструє свій інтерес до канібалізму.
Б.Шлінк у творі "Рок-музика: звідкіля і куди?" пише: "Оскільки я чув про страхітливу кончину деяких рок-зірок, мені спало переглянути подальші біографії - страшний, потрясаючий баланс:
  • Браєн Джоунс(27 років)("Роллінг Стоун") утопився у власному плавальному басейні, будучи у наркотичному сп'янінні;
  • Джіммі Хендрікс(27 років) після прийняття алкоголю та снодійних ліків, задихнувся у власному блювотинні;
  • Дженіс Джоплін("Цариця рок-музики") померла від занадто великої дози героїну;
  • Рон Маккернан("Грейфул Дед") - повільне алкогольне отруєння;
  • Марк Болан, гітарист та автор пісень групи "Т-Рекс", який пояснював свій успіх чорною магією, загинув у таємничій автокатастрофі;
  • Елвіс Преслі(42 роки) помер від нармірного вживання наркотиків та обжерливості;
  • Кім Мун("The Who") покінчив життя самогубством;
  • Сід Вішес(21 рік)("Секс Пістолс") зарізав подругу і прийняв смертельну дозу героїну;
  • Джон Бонхем("Лед Зеппелін") - після 40 склянок горілки задихнувся у власному блювотинні;
  • Бон Скотт("AC/DC") , був солістом пісні "Автострада до пекла" - після нічної пиятики задихнувся у блювотинні;
  • Фреді Меркюрі, соліст групи "Квін", був сексуальним збоченцем, помер від СНІДу;
  • Піт Френдон(30 років)("Претенденти") - знайдений мертвим у ванні, шприц з героїном ще стирчав у руці;
  • Мервін Гей, знаменитий виконавець, після сварки зі своїм батьком вистрелив у себе і помер;
  • Джоні Хортон, скочив зі 17-го поверху нью-йоркського готелю;
  • Джейзо Пасторіус, джаз- і рок-басист,побитий, помер від ран;
  • Рой Бухенем, один з кращих у світі блюз- і рок-гітаристів,повісився у стані алкогольного сп'яніння.
Цей список можна легко продовжити десятками інших молодих рок-гітаристів, які стали жертвами своєї пристрасті до наркотиків.А це були найбільш відомі." :evil:

о.Іван Козовик "Екзорцизм:міф чи реальність?" Івано-Франківськ, видавництво"Нова Зоря" 2003 рік (Автор - о.Іван Козовик - декан філософського факультету Івано-Франківської Теологічної Академії)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Металл

Повідомлення vitalko » 20 січня 2010, 21:41

Це все, що ви навели, в переважній більшості вірно. Такі гурти як "Black Sabbath"(не чорна субота а чорний шабаш, якщо вірно перекладати), AC/DC, KISS, Мерлін Менсон, Bad Religion(Погана релігія) і т.д. дійсно нічого хорошого не несуть і ясно що рогатому служать. Але при чому тут музика?
Що до них має гітарний віртуоз Джіммі Хендрікс, чи рок його змусив наркотики вживати? Так Меркюрі був збоченцем, але я не чув ні одної пісні групи Queen яка б закликала до насильства, навпаки в них надзвичайно багато пісень з глибоким філософським змістом, і знову ж таки - чи рок зробив з Фредді бісексуала? Елтон Джон - не рокер, пише і виконує дуже хороші пісні - гомосексуаліст. І тут музика винна? А Елвіс Преслі - ну де там сатанізм, скажіть мені? Певно, даному отцю не дуже відомо що улюбленим стилем Елвіса був Gospel(церковна музика), саме пісні цього стилю він виконував коли запрошував своїх друзів в гості. Це те саме, якщо б хтось сказав що Євангеліє винне в тому, що наприклад, якийсь протестантський "отець" гомосексуаліст чи трансвестит. Що має одне до іншого?
З другої сторони, чому ж шановний отець-теолог, при всій повазі до нього, не згадав такої групи як Deep Purple і їх пісні "Love conquers all"(любов переможе все), "Hallelujah"(Алилуя) і т.д. Хіба ж вона не належить до найбільш відомих рок груп світу? Або Pink Floyd, Dire Straits, такого віртуоза гітари як Карлос Сантана і т.д.? U2 - рокери, але їх лідер Боно відомий на цілий світ завдяки своїй благодійності. Та й чого далеко ходити, наші ВВ, Океан Ельзи, Плач Єремії російські ДДТ, Наутілус, Любе - це також рок. І ше ціла купа молодих рок гуртів з України, Росії, і цілого світу. І їх до сатаністів? Якщо йти за логікою даного отця, то можна більшість виконавців до сатаністів віднести.
А тепер скажіть будь ласка, якщо даний шановний отець, доносить до людей таку ось напівправду(щоб не сказати бздури), то кому він цим робить краще. Церкві, людям, собі, Богу, кому скажіть? Як вже до кінця не розібрався, то не пиши таких ось "наукових" статей, бо то виглядає як мінімум смішно, і несерйозно, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Металл

Повідомлення o.Mykil » 21 січня 2010, 02:19

vitalko писав: Як вже до кінця не розібрався, то не пиши таких ось "наукових" статей, бо то виглядає як мінімум смішно, і несерйозно, імхо.


Хочу сказати, що це не така вже й була стаття, а виїмки з його відомої книги про екзорцизм, котрій нема аналогів в українській мові. І отець там подав дуже багато різних перекладів з посиланням на авторитетні джерела, зокрема з латини. Там не тільки пише про рок я такий, а ще про магію, вигнання бісів з людей тощо.

Звичайно, мене теж дивують не раз вислови, що мовляв рок-музика повністю окультна (це я чув і від о. Василя Вороновського, екорциста зі Львова), попри те, що існують численні християнські рок-групи та різні різновиди року, зокрема рок неважкий... Зміст тут грає велику роль і мета людини у поширенні року!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Металл

Повідомлення vitalko » 21 січня 2010, 10:26

Зміст тут грає велику роль і мета людини у поширенні року!


Абсолютно згоден! Яке серце людини - така і діяльність. Просто в творчих людей вона у всіх на виду, тому й вони свої ідеї, погляди донести легко можуть.
Єдине, на чому хочу наголосити, це те, що завжди треба фільтрувати те, що слухаєш, як і те, що дивишся, читаєш. Але як вже про що небудь пишеш - то висвітлюй усі сторони, а людий хай собі вирішують, імхо. Однобокість нікому користі не принесе.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий


Повернутись до “Мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей