Проблемні питання окремих парафій УГКЦ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Повідомлення Кенгуру » 10 вересня 2009, 02:43

Дорогі дописувачі
я ви можете спотерігати, під час цієї дискусії стараюсь зберігати нейтральне положення до всіх і якщо хтось відповідає, будь ласка беріть під увагу всю позицію, читаючи УСІ дописи від мене. Не виривайте кілька слів чи речення. Це є методика лише дяких "проповідників" (сектантів). Чи якраз щось подібне ви питали апонента "оксана", до якої він секти нележить. :)
Чи ви бачили, що ця дискусія написана вже на 3-4 сторінках???
Осуджуючи когось чи навіть даючи оцінку ми помалу робимось точно такими на кого звртаєм увагу. :shock:
Це було кілька порад.
Нехай вас Бог благословить :Rose:
З молитвою за всіх вас
P.S. Подяка дописувачеві "оксанаоксана", що дав нам можливість ще раз розважити і призадуматись. Нікому не зашкодить, подивитись, що робиться у нас всередині, починаючи впершу чергу від власного серця.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 10 вересня 2009, 08:48

Кенгуру писав:Осуджуючи когось чи навіть даючи оцінку ми помалу робимось точно такими на кого звертаєм увагу. :shock:


Прохання до вас та ще декого звертати увагу на грамотність у повідомленнях, на правильність розділових знаків. І треба вважати, щоб не скотитися до осудження всіх і вся - я про священство.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 10 вересня 2009, 08:52

Oksanaoksana писав: Просили фактів - і я їх вам навів.


Якось незвично спілкуватися з особами у стилі "Верки Сердючки", не в образу. Тому прошу переєструватися і більше під цим логіном тут не писати, бо це свідчить про несерйозність. Визначтеся, хто ви є. Це є раз! Друге - ви про які факти мовите? Про які конкретні ситуації? Я бачу, наприклад, шаблонне мислення поки що.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Повідомлення Кенгуру » 10 вересня 2009, 16:14

Дякую Вам, дорогий мій брате, за звернення на помилку.
вдячний усім у моєму житті, хто звертає мені на мої помилки. Не крию цього, але у школі Українська мова була для мене найгіршим предметом. Не стидаюсь цього.
потішу вас ви доказали, але лише тепер.
але я не знаю чи Бог направду хоче, що би від нашої (моєї також) рідної Церкви так безпардонно доказували навіть Божі правди. А де є любов?...
це лиш мій погляд, збоку і, відкрито скажу, що апонент "Оксанаоксана" помало почав лагіднішати i визнавати свої помилки, а от ті хто так круто захищав наших священиків старались доказати лише правду (а що є правда питається Пилат у Ісуса).

Більше треба показувати, а не доказувати любов.
треба спочатку увійти в положення апонента, може він щось пережив (буває), треба за нього помолитись, зрозуміти біль, можна навчитися з кожної найгіршої критики і тоді помало та обережно виправляти ситуацію, бо гілочка може зломатись і хто тоді за це відповідатиме. Не журіться, вчимося ціле життя і у вічності будемо продовжувати вчитись.
Це добре, що людина тут прийшла і говорить. Не чіпайтесь, як модератор і як людина, за ім'я "оксанаоксана", може для тої людини це ім'я є дуже дороге.
Якщо нам не подобається. Нічого, приймімо це терпіння, зневаги - як благословення.
Лише по любові пізнаватимуть, що ми християни - Ісус це нам говорить.
Помолюсь за вас, а ви помоліться за мене.
Думаю, що ви розумієте, ми говорим тут на цьому сайті не про граматику і красномовство і хто коли як використав якесь слово, але про дієву Любов - нашого Бога, Спасителя світу і наших душ.
Нехай Бог благословить.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 10 вересня 2009, 16:20

Тема дійно перетворилась у переливання з пустого в порожнє, суцільний офтоп. 8)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Повідомлення Кенгуру » 10 вересня 2009, 16:30

Для вас порожнє, для мене може також не дуже визначальне, але от для тої людини, нашого брата - це болить. Пробую помогти людині, а ви?
Пропоную, щоб сьогодні у вечорі перед іконою, ми всі разом, хто приймав участь у цій дискусії, помолились за нашого співрозмовника, що має біль у душі і за нас, може ми когось образили, прости нам Боже і ви мені простіть. Можливо завтра у день строго посту, Усікновення Чесної Глави Івана Хрестителя, хтось захоче попостити у цьому намірі.
З Богом

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 10 вересня 2009, 17:17

Кенгуру писав:Це добре, що людина тут прийшла і говорить. Не чіпайтесь, як модератор і як людина, за ім'я "оксанаоксана", може для тої людини це ім'я є дуже дороге.


Таке враження, що ви і "Оксана" одне і теж, або ви дуже близькі у житті...

Ні, порядок тут буде підтримуватися й надалі, поки вистачить сил. Може колись тут на форумі ще дійте до того, що реєстрація буде по імені та прізвищу, щоб поменшало всяких підозр, непорозумінь і провокацій... Навіть якщо хтось тут схоче і трохи "пострибати" не в тему.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Про священнослужителів, їхній одяг...

Повідомлення Мaлuй » 11 вересня 2009, 21:24

Oksanaoksana писав:Чому сьогодні після двадцятиліття виходу з підпілля священики не виконують своїх обов'язків??? Після Служби Божої вони не служать людям, які потребують допомоги (мова не йде про платні послуги - хрещення, шлюб, похорон). Чому люди опановані злим духом потрапляють в психлікарню??? Чому практично в жодній церкві не роблять екзорту, не лікують, не можуть реально допомогти людям і, як наслідок, ті звертаються до ворожок чи різного роду магів, потрапляють в численні секти, зневірюються.

Хто є лікарем людських душ? До кого має звернутися людина в першу чергу. Священники перестали бути авторитетами для людей, перестали для цих же людей служити. Сьогодні отці стали світськими людьми, а не посвяченими особами. Часто теперішні отці навіть перестають одягати священичий одяг, коли виходять за межі церкви.

Шановні форумчани, що ви думаєте з цього приводу???


думаю, що Ви, шановний дописувач, просто говорите дурниці!!!! навчіться хоча б коректно ставити запитання, а вже потім вимагайте до себе поваги, я вже змовчу про Ваші занижені моральні планки.
а загалом -- відповіді вам вже дали -- перечитайте тему і зрозумієте, що із цього приводу думають форумчани.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 вересня 2009, 21:31

Заувага до користувача Antonanton та йому подібних:

На форумі УГКЦ:

Категорично заборонено обговорювати дії адміністрації! Звертайтеся у приват до адміністраторів.

Пояснюю ще раз: банити я не маю тут права, бо це не входить у мою компетенцію!!! Так що не спішіть із звинуваченнями (як священства назагал, так і модераторів) і загляньте ще раз до наших правил http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=785&start=0

З Богом!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Antonanton
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 11 вересня 2009, 20:36

Re: Про священнослужителів, їхній одяг...

Повідомлення Antonanton » 11 вересня 2009, 21:35

Мaлuй писав:
Oksanaoksana писав:думаю, що Ви, шановний дописувач, просто говорите дурниці!!!! навчіться хоча б коректно ставити запитання, а вже потім вимагайте до себе поваги, я вже змовчу про Ваші занижені моральні планки.
а загалом -- відповіді вам вже дали -- перечитайте тему і зрозумієте, що із цього приводу думають форумчани.


Цікаво, в чому полягають мої занижені моральні планки? В тому, що я підняв ряд питань, які є проблемними в нашій Церкві та діяльності священників, чи можливо в тому, що ці питання з якоїсь причини зачіпають Вас особисто - чи то родичі священники чи то Ваші друзі?? я не знаю!! Я змалював своє враження від негативних процесів і діяльності священників, а потім назвав ці процеси і навів аргументи, які підтверджують мою думку. Якщо Ви не погоджуєтесь, то достатньо просто раз про це написати, а не говорити про мої моральні планки чи коректність моїх питань чи про мій логін. Якщо Ви хочете довести помилковість моїх міркувань, то наведіть цитати з авторитетних видань, які б їх спростовували.

Називати людей некомпетентними чи аморальними - найлегше, але це свідчить також про те, що сказати більше нічого.
Востаннє редагувалось 11 вересня 2009, 21:47 користувачем Antonanton, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 вересня 2009, 21:51

За черговий флуд декотрих користувачів, ігнорування правил форуму, та неповагу до тих, що відповідають за порядок на ньому, провокаційну тему закрито. Замітка не тільки націлена на священичий одяг, а про все на світі у плані священства. Заяви типу "наші священики взагалі перестали служити людям" недоречні тут і взагалі. На це вже зверталось увагу в ході дискусії. Останнє слово ще за адміном.


Молитва за священиків!


«О Ісусе, Віковічний Найвищий Священику, живи в … (ім’я священика), дій у ньому, промовляй у ньому і через нього. Пошли йому Твої думки, люби його серцем. Даруй йому Твої відчуття. Навчай, веди і супроводжуй його завжди. Виправляй, просвітлюй та покращуй його думки й поведінку. Володій його душею, усім його життям та особистістю. Живи у ньому. Схили його в постійній Адорації та подяці, молись у ньому й через нього. Дозволь йому жити в Тобі завжди і бережи його у цій глибокій та близькій єдності. О Маріє, Непорочно Зачата, Мати Ісуса і Мати священиків, молися та заступайся за … (ім’я священика). Амінь».
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Про "бізнес" y Церкві

Повідомлення Tornado » 24 грудня 2009, 21:23

http://octpib.info/Articles.aspx?id=289

Справді, я ще десь 2 р. тому чув, що то має бути будинок для священиків-емеритів, а то ...
Дивно мені це все і страшно, що твориться в Івано-Франківській Єпархії УГКЦ. Перетворюють Церкву на бізнес-структуру вже.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 грудня 2009, 23:07

Переміщено в "Балачку". Продовження тут http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=921&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

sozonyk
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 26 грудня 2009, 20:04

Проблемні питання окремих парафій УГКЦ

Повідомлення sozonyk » 26 грудня 2009, 21:06

СІХ!!! Напевно багатьом відомо, що змінився настоятель Домініканського собору. о.Йосиф поїхав в Київ, висвятився на єпископа. А в Домінікани, замість того щоб вибрати з-поміж наявних отців, які не перший рік там і багато чого зробили для собору, прислали з Яворівського району молодого настоятеля. Спитаєте як таке може бути. . . Як і завжди не просто так (подейкують коштувало це молодому отцю 20 тис. американських). Тяжко ввійти в колектив, коли ти молодший, а хочеш з себе начальника поставити!
А далі ще цікавіше. Тепер починається поступовий набір "своєї" команди. Тих хто вірою і правдою служив і церкві і людям, починають усувати. Починається все з о. Інокентія, а згодом мабуть і решту переведуть на малоперспективні парафії за межами Львова.
Що ж це діється, в державі безлад, корупція, хабарництво, кум кума тягне, брат сват і т.д. Так ще й церква туди ж. Давно відомом що не всі хто при церкві безгрішні, але є люди які заслуговують поваги за свої діяння.
В Домініканському соборі, який студитського уставу, малиб правити монахи. І от єдиного монаха, який там залишився, хочуть перевести в Лисиничі (парафія 400 хат, маленьке село, що тут скажеш). Людина, яка зробила в соборі водопостачання, світло, каналізацію ( це з глобальних), людина проякого ніхто поганого слова не сказав і не каже. Але ми так цього не залишимо.
Прохання відгукнутись всіх хто стикався з такими проблемами. Допоможіть залишити настaвника і душпастира багатьох родин!!!
Не дайте корупції заполонити церкву!!!
Дякую всім наперед!!!

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 26 грудня 2009, 22:30

Цікаво чи хтось відреагує на цю проблему.

Andriy10
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 27 листопада 2009, 16:00
Звідки: Lviv

Повідомлення Andriy10 » 26 грудня 2009, 23:48

А звідки появилася така інформація, якщо не секрет???
Великий ти, Господи, і великі діла твої

Немає слів, щоб оспівати твої чудеса.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Не всі новини хороші!!!!

Повідомлення o.Mykil » 27 грудня 2009, 03:18

sozonyk писав: Як і завжди не просто так (подейкують коштувало це молодому отцю 20 тис. американських).


Відомо, що в нас на форумі категорично заборонено подавати неправдиву інформацію, адже вже не раз траплялися різного роду гріховні зловживання. Звідки такі дані? Чи це часом не є тільки на рівні чуток-пліток? Усе перевірено і Ви відповідаєте за кожне написане слово?

Краще зверніться особисто до представників відповідної церковної влади, якщо дійсно є якась велика проблема і нема нерозумного прив'язання більше до отця, ніж до самого Христа. Тут інколи важко щось вирішити...

Коли хтось зробив певне добро для храму у матеріально-духовному вимірі, то не тільки своїми заслугами: ще є інші люди, Господь тощо. Це робилося найперше для добра всієї Церкви, а не чийогось особистого.

І священиків не раз міняють із різних причин. Це не перший та не останній випадок!

І взагалі вам перше попередження: на офіц. форумі УГКЦ заборонено створювати одну й ту саму тему в кількох розділах (п. 3, 5).

Перед приходом на форум варто найперше ознайомитися добре з його чіткими правилами http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

Тому ту саму вашу тему тільки під іншими назвами з рубрик "Церква і суспільство" та "Балачка" видалено. Це вже схоже на якийсь спам чи флуд.

Пошануйте, будьте такі ласкаві, порядок і він пошанує тоді Вас. З Богом!
Востаннє редагувалось 27 грудня 2009, 22:59 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Не всі новини хороші!

Повідомлення Мaлuй » 27 грудня 2009, 22:15

sozonyk писав:СІХ!!! Напевно багатьом відомо, що змінився настоятель Домініканського собору. о.Йосиф поїхав в Київ, висвятився на єпископа. А в Домінікани, замість того щоб вибрати з-поміж наявних отців, які не перший рік там і багато чого зробили для собору, прислали з Яворівського району молодого настоятеля. Спитаєте як таке може бути. . . Як і завжди не просто так (подейкують коштувало це молодому отцю 20 тис. американських).

а не знаєте скільки о.Мілян заплатив, щоб до Києва поїхати? мільйони долярів, напевно..?:o
sozonyk писав:В Домініканському соборі, який студитського уставу
:shock: а це як?
sozonyk писав:І от єдиного монаха, який там залишився, хочуть перевести в Лисиничі (парафія 400 хат, маленьке село, що тут скажеш). Людина, яка зробила в соборі водопостачання, світло, каналізацію ( це з глобальних), людина проякого ніхто поганого слова не сказав і не каже. Але ми так цього не залишимо.
а що ще монахові-студиту треба? йому можна сказати єрархія милість виявила -- дозволяє жити ближче до покликання, яке він обрав, а не посеред Львова, займаючись ремонтом церков.
sozonyk писав:Прохання відгукнутись всіх хто стикався з такими проблемами. Допоможіть залишити настaвника і душпастира багатьох родин!!!
Не дайте корупції заполонити церкву!!!
Дякую всім наперед!!!

брєд повний... ви, шановний поплутали щось -- Католицька Церква це не політична партія і не демократичний союз, чи може вас той монах надоумив виступити від його імені? Назвіть-но його ім"я-прізвище, бо як же інакше виступати? :D

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Не всі новини хороші!

Повідомлення o.Mykil » 27 грудня 2009, 22:24

Назвіть-но його ім"я-прізвище, бо як же інакше виступати?


Та бодай своє на початок, щоб все було ок.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 27 грудня 2009, 22:53

Є зловживання і в нашій церкві, і то великі(не всюди, але є). Нема чого гріха таїти. Я свого часу також такий наївний був, правда компетентні люди очі відкрили. Але якщо дійсно такі справи, то збирайте докази, несіть в церковний трибунал(знаходиться біля собору св. Юра) і нехай там вирішують що і як.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 грудня 2009, 23:05

vitalko писав:Є зловживання і в нашій церкві, і то великі(не всюди, але є). Нема чого гріха таїти.


Ну звичайно, адже Церква свята та грішна одночасно... Я теж знаю немало чого, що й волосся може стати мало не дибом... Але тут потрібні факти. Які варто представати на розгляд саме церковній владі.

Якщо це у Львові (Львівській Арихиєпархії), то, звісно, краще звернутися до згаданого трибуналу при соборі св. Юра, декана тощо.
Востаннє редагувалось 28 грудня 2009, 23:25 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 грудня 2009, 08:08

ТА який церковний суд. Люди?! Вам нема що робити тільки шастати по церковних судах? Не подобається священик, так то не мої проблеми, "Не дай і не лай" як говорить прислів я. Вони ж не заставляють вірних давати гроші під дулом добельтівки.

Щодо інших проблем, та говорять багато, говорять навіть таке, що за парафію, добру, повинні жертвувати щось(священики = біле духовеньство), якщо тебе туди назначають, чи жертвувати після рукоположення. Брєд(як кажуть в Львові) то всьо.
"Пси"(духовеньство) повинні "гавкати", а як не "гавкають" то розбиратися будуть не з нами, а з тими, хто їх покликав і вибрав.
Востаннє редагувалось 28 грудня 2009, 08:27 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 грудня 2009, 08:12

romanm писав:Т
Пси(духовеньство) повинні гавкати, а як не гавкають то розбиратися будуть не з нами, а з тими, хто їх покликав і вибрав.


Хтось може не зрозуміти цього висловлювання у переносному значенні... Трохи цікава мова... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 28 грудня 2009, 08:24

o.Mykil писав:
romanm писав:Т
Пси(духовеньство) повинні гавкати, а як не гавкають то розбиратися будуть не з нами, а з тими, хто їх покликав і вибрав.


Хтось може не зрозуміти цього висловлювання у переносному значенні... Трохи цікава мова... %)



"Біда псам які не гавкають щоби захистити свою власність."(біда священикам, які не займаються тим, чим повинні займатися) ( Іван Златоуст) :Rose:

Маєте рацію.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 грудня 2009, 08:34

romanm писав:

"Біда псам які не гавкають щоби захистити свою власність."(біда священикам, які не займаються тим, чим повинні займатися) ( Іван Златоуст) :Rose:



Звісно. Розповідали, коли дехто прочитав був твір св. Івана Золотоустого "Про священство" , цей високий привілей для окремих боговибраних людей і всі відповідальні обов'язки, що з нього випливають з таїнства священства, то відразу відпадало бажання святитися... Отак.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 28 грудня 2009, 10:37

ТА який церковний суд. Люди?! Вам нема що робити тільки шастати по церковних судах? Не подобається священик, так то не мої проблеми, "Не дай і не лай" як говорить прислів я. Вони ж не заставляють вірних давати гроші під дулом добельтівки.


Ну, наприклад, хтось виявить, що пропадають гроші з церковної каси, і то не 100 гривень, наприклад, а декілька а то й десятки тисяч. Добре, люди перестають давати, але що робити з тим, що вже пропало? Спустити на гальмах? Люди то вірили отцю(і правильно робили, бо є немало хороших священиків, і коли всім недовіряти то до нічого доброго це не приведе), а він довіри не виправдав і банально вкрав гроші.
Значить про факт зловживання треба донести в компетентну установу. Для того вона і створена. І нехай розбираються. Просто багато людей про це не знають, ось і сидять тихенько і мовчать. Чого хтось має на людській довірі безкарно заробляти? Чи нема покликань до священства(знаю що у львівській семінарії конкурс більше двох)?
То хай дадуть молодому попрацювати, можливо в нього це краще вийде. Але навіть якщо нічого і не докажуть, сам факт звернення людей дозволить призадуматися тому отцю, бо коли знаєш, що за тобою спостерігають, поводишся зовсім по-іншому.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 28 грудня 2009, 12:05

Щось не дуже віриться, що компетента установа справи такого роду вирішить справедливо.
Для прикладу: в Івано-Франківську міська влада передала ще пару років тому будинок для Єпархії УГКЦ, щоб зробити з нього дім для священиків-емеритів. Там були залучені кошти благодійної німецької організації "Renovabis". А коли все зробили, то висить табличка "ГОТЕЛЬ" (!).
Ще й до того, реклама сайту готелю розміщена на офіційній сторінці Івано-Франківської Єпархії УГКЦ http://www.if-eparchia.org.ua/. Що може мати спільного готель та Єпархія? Бізнес...
Думаєте, що офіційна церковна влада Івано-Франківська не знала про це?
Тому я думаю, що звертатись кудись немає змісту, бо в тих судах і є ті священики, що й займались цією аферою.
А "Карітас"... Так колись німці давали багато допомоги, поки не зрозуміли, що гроші йдуть трохи "наліво"...

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 28 грудня 2009, 12:52

Щось не дуже віриться, що компетента установа справи такого роду вирішить справедливо.
Для прикладу: в Івано-Франківську міська влада передала ще пару років тому будинок для Єпархії УГКЦ, щоб зробити з нього дім для священиків-емеритів. Там були залучені кошти благодійної німецької організації "Renovabis". А коли все зробили, то висить табличка "ГОТЕЛЬ" (!).
Ще й до того, реклама сайту готелю розміщена на офіційній сторінці Івано-Франківської Єпархії УГКЦ http://www.if-eparchia.org.ua/. Що може мати спільного готель та Єпархія? Бізнес...
Думаєте, що офіційна церковна влада Івано-Франківська не знала про це?
Тому я думаю, що звертатись кудись немає змісту, бо в тих судах і є ті священики, що й займались цією аферою.
А "Карітас"... Так колись німці давали багато допомоги, поки не зрозуміли, що гроші йдуть трохи "наліво"...


Тільки от сидіти, склавши руки, також не вихід. І така річ можлива, що справі ходу не дадуть. Тільки коли тих справ назбирається багато, то вже приховати і спустити все на гальмах не вдасться, а, отже з"явиться надія на поступ. Чув, між іншим думку, що ККСЦ вважали зайвим в УГКЦ, тільки от коли виникли проблеми з Ковпаком тоді вияснилося, що зовсім він і не зайвий а навіть дуже потрібний. Треба робити все від себе залежне для відновлення справедливості, і якщо є докази для розгляду в трибуналі, то треба їх надавати. А за нерозгляд справи(якщо такий буде) самі ж судді і церковне керівництво також будуть відповідати колись перед Богом. Від нього ніщо не сховається.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 28 грудня 2009, 13:54

vitalko писав:
А за нерозгляд справи(якщо такий буде) самі ж судді і церковне керівництво також будуть відповідати колись перед Богом. Від нього ніщо не сховається.

100%. Коли нераз читав життя святих (чи єпископи, чи священики), то дивуюся наскільки люди були віддані Богу в служінні, наскільки єпископи скромно жили і дбали про свою паству, відмовлялись від розкошів, цікавилися життям на парафіях у священиків, допомагали їм. А зараз якось трохи не так. Таке враження, що обов"язки єпископів тільки посвячувати щось, бути присутніми на якихось офіційних дефелядах і т.д. Це не кажу, що всі є такі, ні, не всі звісно!
Направду велика є відповідальність перед Богом бути священиком, а тим більше - єпископом.
На мене особисто, читаючи його біографію та його твори, велике позитивне враження склав православний єпископ-хірург Лука Войно-Ясенецький (1877-1961), якого РПЦ зарахувала до святих. Кому цікаво буде більше дізнатися про нього, можу дещо вислати.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 грудня 2009, 14:57

Tornado писав:Для прикладу: в Івано-Франківську міська влада передала ще пару років тому будинок для Єпархії УГКЦ, щоб зробити з нього дім для священиків-емеритів.


Та ви ж уже писали про це ніби http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1602

Думаєте, що повторенням цього на форумі можна добитися якогось успіху? Якщо маєте якісь зауваги, то може самі зверніться з тим до місцевого правлячого єпископа, якщо це дійсно так. Імхо.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 41 гостей