Чи потрібен Форум?

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Чи потрібен Форум?

Повідомлення Олюнька » 09 листопада 2008, 22:35

Чи потрібний форум УГКЦ? http://www.ugcc.org.ua/
Нас хочуть закрити????? :shock:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

oremus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 97
З нами з: 11 вересня 2008, 20:02

Повідомлення oremus » 10 листопада 2008, 20:32

Всім привіт.Закрити форум це всерівно, що повернутися обличчам до стіни і сказати собі - мене немає вдома :)). Форуми для того і існують щоб там зливати свої мислі та залишки інтелекту. Однак беручи під увагу, що ми стрічаємось тут під куполом храму, пропоную гарних модераторів на професійній основі. Правду кажучи, я кілька разів доходив до такої мислі, що цей форум треба розігнати, однак вже нині думаю інакше. Олюнька будь ...нашим модератором :Rose:

Іван богослов
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 10 листопада 2008, 22:01
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Іван богослов » 10 листопада 2008, 22:57

Думаю, що форум УГКЦ не потрібно закривати!
Напевно слід поставити інші запитання: "що ми робимо не так" і "що нам слід зробити краще"?
Головне щоб форум не був приватизований кількома постійними дописувачами, які своєю, часто не дуже тактовною, словесною перепалкою відлякують читачів. :crazy:
"Нехай праведник по доброму б'є мене і виправляє, а олія грішника нехай не намастить голови моєї"

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 10 листопада 2008, 23:50

Форум муси бути і крапка
Цензури не тре!
В кожного цензор ма бути в голові а не в д...і
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Повідомлення Cardinal » 11 листопада 2008, 19:02

Форум потрібний, це наскільки мені відомо єдине місце де можна висловити свої думки...

Цензури взагалі не потрібно, давайте не будемо використовувати ту методи, які використовували портів нас у підпіллі!

Я за це і полюбив цей форум, тому що тут не було цензури!

Аватар користувача
Історик
дописувач
дописувач
Повідомлень: 65
З нами з: 08 жовтня 2008, 20:59
Звідки: Хмельницький

Повідомлення Історик » 11 листопада 2008, 19:51

Форум потрібний без сумніву

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення Marat » 20 листопада 2008, 13:24

Олюнька писав:Чи потрібний форум УГКЦ? http://www.ugcc.org.ua/
Нас хочуть закрити????? :shock:
Думаю, мова про закриття форуму йти не може, навпаки, потрібно розширювати свою присутність в інеті, відкривати нові форуми, та і не тільки форуми, де хоча б один греко-католицький антисектантський сайт? Доки будемо користуватись матеріалали Російської Православної Церкви, чи Римо-Католицьких сайтів з незрозумілими для більшості українців західноєвропейськими мовами? :shock: Це хіба що в свідків єдиний офіційний багатомовний сайт без форумів і дискусій... :P

Аватар користувача
Ланько Назар
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 09 грудня 2008, 17:22
Звідки: Львів

Повідомлення Ланько Назар » 09 грудня 2008, 17:39

Форум потрібний,адже тут можна обговорити і пороздумувати з іншими людьми на релігійні теми.Але я категорично проти використання його у інших цілях.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 09 грудня 2008, 23:54

Всьо ясно:"Нас багато і нас не подолати"!
Помагай нам БОГ!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Максим
початківець
початківець
Повідомлень: 40
З нами з: 15 грудня 2008, 23:22

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення Максим » 16 грудня 2008, 14:16

Олюнька писав:Чи потрібний форум УГКЦ? http://www.ugcc.org.ua/
Нас хочуть закрити????? :shock:

Форуми потрібні. Хоч цей - дуже вже однобокий. То ж слід подумати, чи потрібен однобокий форум.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення сергій » 16 грудня 2008, 14:34

Максим писав:
Олюнька писав:Чи потрібний форум УГКЦ? http://www.ugcc.org.ua/
Нас хочуть закрити????? :shock:

Форуми потрібні. Хоч цей - дуже вже однобокий. То ж слід подумати, чи потрібен однобокий форум.

Форум обовязково потрібен, але учасників типу Максима слід виключати.

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Forum na UHKC - to hanba dlia ofizijnoho sajtu Cerkvy

Повідомлення dmytrofedoriv » 03 січня 2009, 23:11

FORUM UHKC - to je posmihovysko z samoi z UHKC

Na ZODNOMU ofizijnomu sajti bud-jakoi Cerkvy, jaki dovodylos pobachyty ne znajdesh otakoho brudu u vyhliadi "zovtoi presy"!

Duze prykro, shcho vidpovidalni za komunikaziu sajtu zioho ne rozumiut abo ne hochut toho zrozumity, a shchej v demokratiu bavliatsia, opytuvannia vlashtovuut i t.p

Cerkva, to az nijak ne demokratychna ustanova, a sakralna

Tomu vlashtovuvannia otakyh forumiv na ofizjnomu sajti Cerkvy, to pidiorvannia Ii avtorytetu i samoho sajtu

Diakuju

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Forum na UHKC - to hanba dlia ofizijnoho sajtu Cerkvy

Повідомлення Олюнька » 04 січня 2009, 12:13

dmytrofedoriv писав:FORUM UHKC - to je posmihovysko z samoi z UHKC

Na ZODNOMU ofizijnomu sajti bud-jakoi Cerkvy, jaki dovodylos pobachyty ne znajdesh otakoho brudu u vyhliadi "zovtoi presy"!

Duze prykro, shcho vidpovidalni za komunikaziu sajtu zioho ne rozumiut abo ne hochut toho zrozumity, a shchej v demokratiu bavliatsia, opytuvannia vlashtovuut i t.p

Cerkva, to az nijak ne demokratychna ustanova, a sakralna

Tomu vlashtovuvannia otakyh forumiv na ofizjnomu sajti Cerkvy, to pidiorvannia Ii avtorytetu i samoho sajtu

Diakuju


Чомусь завжди найлегше критикувати когось. Насправді на форумі є також багато корисного. От парадокс, ті хто скаржиться на бруд дописують лише в таких темах, а самим долучитись до поширення чогось доброго духу не вистарчає.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Forum na UHKC - to hanba dlia ofizijnoho sajtu Cerkvy

Повідомлення Igor » 04 січня 2009, 12:32

dmytrofedoriv писав:FORUM UHKC - to je posmihovysko z samoi z UHKC


В чому?

dmytrofedoriv писав:Na ZODNOMU ofizijnomu sajti bud-jakoi Cerkvy, jaki dovodylos pobachyty ne znajdesh otakoho brudu u vyhliadi "zovtoi presy"!


Хто особисто Вам заважає його "відбілити" грунтовними відповідями, або правильно поставленими питаннями?

dmytrofedoriv писав:Duze prykro, shcho vidpovidalni za komunikaziu sajtu zioho ne rozumiut abo ne hochut toho zrozumity, a shchej v demokratiu bavliatsia, opytuvannia vlashtovuut i t.p


Всім ходити в однаковому одязі, думати однаково, говорити згідно наперед виданих розмовників, не ставити запитань, які не включені в розмовники.... Смішно? Мені чогось сумно!

dmytrofedoriv писав:Cerkva, to az nijak ne demokratychna ustanova, a sakralna


Церква для Церкви? Церква для людей? Люди для Церкви?

Євангеліє від св. Матвія 6. Усе потрібне просіть у Отця вашого Небесного
7. Просіть - і буде вам дано, шукайте - і знайдете, стукайте і відчинять вам;
8. бо кожен хто просить - одержує, хто шукає - знаходить, а хто стукає відчинять йому.
9. Чи ж то серед Вас є людина, що подасть своєму синові каменя, коли хліба проситиме він?

Прекрасні слова, наповнені мудрістю.

Отак і ми шукаємо відповіді на свої питання ("хліба щоденного") будучи синами Вашими (прихожанами церкви), а що отримаємо від Вас? Хочеться вірити, що не каменя.

dmytrofedoriv писав:Tomu vlashtovuvannia otakyh forumiv na ofizjnomu sajti Cerkvy, to pidiorvannia Ii avtorytetu i samoho sajtu


Підірванням авторитету Церкви стане якраз закриття цього форуму.
Чи було хоч одне питання, яке підірвало авторитет Христа? Ні.
Чи ховався він від питань, уникав відповіді? Ні.
Проявіть же і Ви мудрість!

dmytrofedoriv писав:Diakuju


Я буду ще більше Вам вдячний, коли зустріну на цьому форумі Ваші грунтовні і мудрі відповіді на наші питання.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 04 січня 2009, 12:42

Кожен форум, навіть церковний відображує саме суспільство, його моральність в мініатюрі. Так дещо і в цьому форумі мені нагадує сперечання дітлахів (нє, я правий, а ти дурний, твоя конфесія погана а моя правильна, твоя веде до чорта, а моя до Бога) на такі відповіді навіть не хочеться відповідати. Мало є розумної дискусії, мало взаєморозуміння...
Але я не нарікаю. Маємо те що маємо і з того тре тішитись. А поступати як за старих совдепівських часів що "комусь" неугодно те треба заборонити, знищити Такому добродію як "dmytrofedoriv" вартувало б дописувати зразу в СБУ а не на цей форум як "непотрібний, шкідливий, антиморальний". Друже схаменіться наша церква - церква відкрита до всіх а не закрита у своїй окремій стайні.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Re: Forum na UHKC - to hanba dlia ofizijnoho sajtu Cerkvy

Повідомлення Малий » 05 січня 2009, 00:26

dmytrofedoriv писав:FORUM UHKC - to je posmihovysko z samoi z UHKC

Na ZODNOMU ofizijnomu sajti bud-jakoi Cerkvy, jaki dovodylos pobachyty ne znajdesh otakoho brudu u vyhliadi "zovtoi presy"!

Duze prykro, shcho vidpovidalni za komunikaziu sajtu zioho ne rozumiut abo ne hochut toho zrozumity, a shchej v demokratiu bavliatsia, opytuvannia vlashtovuut i t.p

Cerkva, to az nijak ne demokratychna ustanova, a sakralna

Tomu vlashtovuvannia otakyh forumiv na ofizjnomu sajti Cerkvy, to pidiorvannia Ii avtorytetu i samoho sajtu

Diakuju


:shock: -- схоже, знову підгорецькі прихвостні об"явились! :D

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Повідомлення dmytrofedoriv » 05 січня 2009, 22:06

Na ziomu forumi mojei vidpovidi Vy ne oderzete.
Mudri vidpovidi ti hto v dijsnosti ih potrebuut otrymuut u rozdili ZAPYTUJEMO SVIASHCHENYKA, a tut krim intryh i ploitok nichoho bilshe nema. I ze ne je misze na ofizjnomu sajti UHKC.
Dajte pryklad bodaj odnoho ofizijnoho sajtu odnijei z Zerkov de je os takyj Forum.
To je prosto zlovzyvannia, dobrou voleu tyh, jaki dozvolyly vidpovidaty osoam za veb-storinku Cerkvy, pokladauchys na kompetentnist, a tut shukannia sensazij - forum.

Podyvitsia na imena, ti sami i ti sami intryhy i nichoho poza tym.

CHrystos Rozdajetsia!

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення Andrew » 05 червня 2009, 10:53

Олюнька писав:Чи потрібний форум УГКЦ? http://www.ugcc.org.ua/
Нас хочуть закрити????? :shock:

ТАК ПОТРІБЕН ФОРУМ!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення o.Mykil » 05 червня 2009, 11:25

Andrew писав:
Олюнька писав:Чи потрібний форум УГКЦ? http://www.ugcc.org.ua/
Нас хочуть закрити????? :shock:

ТАК ПОТРІБЕН ФОРУМ!


Бо якщо його не буде (офіційного форуму УГКЦ), то нас можуть, наприклад, витіснити "підгорецькі" разом із своїм псевдогреко-католицьким форумом... І люди не матимуть можливості знайти розумні та боговгодні відповіді на деякі свої питання.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 05 червня 2009, 14:40

Потрібен Форум!!! Але також потрібні зміни в ньому: більш сурові правила, більше вимог при реєстрації, потрібно, щоб була якась форма покарання за недотримання правил і т.д.
Не дуже я обізнана в таких питаннях, але люди, які беруть безпосередню участь в модеруванні і контролі форуму напевно
знають як діяти і обов'зково щось зроблять для покращання ситуації!!!
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 червня 2009, 19:59

Люди, які інтриги і плітки. Вкажітьт де вони?

Вибачте, я, особисто, тут в екуменізм не хочу бавитисяю Відкритість, не значит говорити , що все добре і всі релігії рівні і "всьо" чітко. Мене дивує, шановне паньство думаю згодиться зі мною, що захист своїх позицій розцінюється як суперечка дітлахів. Я, наприклад, поважаю людей, які відстоюють свю позицію. п. Ігор наприклад, Малому, не в образу, не завадило би, трохи по менше переходити на сосбистості;) не гнівайся, будь ласка, це так, по дружньому. Ну і в усіх є свої мінуси і плюси. Кому суперечка здається поганою справою, будь ласка, не беріть участь.

Я назвав тільки деяких ,надіюсь не образяться, але тут є також багато достойних особистостей, яким вся моя повага як до людей, навіть, якщо, часом, бувать різні погляди на деякі позиції.

Аватар користувача
Jarko
новик
новик
Повідомлень: 16
З нами з: 08 червня 2009, 16:59

Повідомлення Jarko » 10 червня 2009, 01:05

romanm писав:Люди, які інтриги і плітки. Вкажітьт де вони?

Вибачте, я, особисто, тут в екуменізм не хочу бавитисяю Відкритість, не значит говорити , що все добре і всі релігії рівні і "всьо" чітко. Мене дивує, шановне паньство думаю згодиться зі мною, що захист своїх позицій розцінюється як суперечка дітлахів. Я, наприклад, поважаю людей, які відстоюють свю позицію. п. Ігор наприклад, Малому, не в образу, не завадило би, трохи по менше переходити на сосбистості;) не гнівайся, будь ласка, це так, по дружньому. Ну і в усіх є свої мінуси і плюси. Кому суперечка здається поганою справою, будь ласка, не беріть участь.

Я назвав тільки деяких ,надіюсь не образяться, але тут є також багато достойних особистостей, яким вся моя повага як до людей, навіть, якщо, часом, бувать різні погляди на деякі позиції.

Золоті слова :) !!! на 100% погоджуюсь

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 12 червня 2009, 15:59

Форум наш потрібен і корисний! 100%
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 18 червня 2009, 15:39

Однозначно потрібний!
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Roksolianko
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 26 червня 2009, 10:54
Звідки: Львів

Повідомлення Roksolianko » 26 червня 2009, 11:28

Привіт всім. Сайт безперечно потрібний. :)

Аватар користувача
khrystyna
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 19 червня 2009, 01:36
Звідки: Київ, Перший Національний
Контактна інформація:

Повідомлення khrystyna » 04 липня 2009, 16:00

Форум закривати не треба! Бо закритий форум це підміна КОМУНІКАЦІЇ людей великої країни ПРОПАГАНДОЮ. А це небезпечно. Свобода слова кожного, незалежність думок, об»єктивність преси і, найголовніше, ПРАВДА часто народжуються в суперечках, гострих /зате креативних/ коментарях. Забути про це або мовчати «дуже дорого обійдеться» країні. Найперше, всередині України. Змагаймося думками, ідеями, поглядами…Нехай перемагає мудріший. Інший бік питання – це неадекватні дописувачі, які, нічого не розуміючи в темі, пишуть нісенітниці, образи…Хто професійно займається Інтернет-форумами знає, який є захист від подібних «хворих писарів». Нехай форум УГКЦ живе цікавими думками і число прихильників зростає! :x
Христина СТЕБЕЛЬСЬКА

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 липня 2009, 20:18

khrystyna писав:Форум закривати не треба! Бо закритий форум це підміна КОМУНІКАЦІЇ людей великої країни ПРОПАГАНДОЮ. :x



Дякуємо за Вашу актуальну думку. Залишайтеся з нами. Хай Всевишній благословить! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
khrystyna
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 19 червня 2009, 01:36
Звідки: Київ, Перший Національний
Контактна інформація:

Повідомлення khrystyna » 05 липня 2009, 14:09

Я завжди проти цензури. Але я і проти того, щоб можливість вільно висловити свою думку шкодила усім, хто її читає. Вилита "жовч" на форумі показує суть дописувача. А дискусія на форумі повинна наповнювати читача змістом, а не злобою. Це ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ДОПИСУВАЧІВ, а не організаторів форуму. Цікаво аналізувати коментарі, які толерантно опонують, підказують ще кращі ідеї. Таким є пошук ІСТИНИ! А прислухатися до цинічних, безглуздих реплік, наклепів... ніхто думаючий не буде. Бо ті, хто на форумі займаються "закулісними інтригами", добре проплачені з-за меж України. Здогадуюся ким?!? Це засмальцований совдепівський прийом. Який є візиткою тих, хто живе за правилом "Більше грошей - менше віри". А форум УГКЦ якраз має протилежну позицію "На терезах добра та зла - ДОБРА МАЄ БУТИ БІЛЬШЕ!"
Маю честь бути читачем форуму та сайту УГКЦ (та сайтів усіх традиційних Церков України) - Христина СТЕБЕЛЬСЬКА, головний редактор НТКУ. :)
Христина СТЕБЕЛЬСЬКА

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 29 грудня 2009, 16:27

Безумовно форум потрібний, тут можна порадитись, вислухати думки інших людей, і багато корисної інформації для себе знайти...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 грудня 2009, 16:30

Andrew писав:Безумовно форум потрібний, тут можна порадитись, вислухати думки інших людей, і багато корисної інформації для себе знайти...


Безумовно, брате у Христі. Тільки не з такими часом, наприклад, підходами http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... ile&u=1641
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей