ВИБОРИ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Повідомлення luksander » 17 грудня 2009, 17:12

Декілька приватних зауважень до теми:
- на Майдан люди вийшли не за свободу і демократію, не за Ющенка, і навіть не проти Януковича – люди вийшли проти нахабної брехні.
- 17 січня нам треба вибрати не найкращого чи то патріота, чи господарника, чи фінансиста, чи знавця історії і культури, чи найпоряднішу людину – треба вибрати з можливих кандидатів того, хто найбільше підходить для виконання обов’язків президента тут і тепер.
Для цього кандидат повинен мати достатню команду, інакше він не зможе виконати свої плани (обіцянки?) і бути в ній головою, а не хвостом.
Як на мене, то такий кандидат один.
Або ж голосувати за дядечка Противсіх.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 17 грудня 2009, 23:30

luksander писав:Декілька приватних зауважень до теми:
- на Майдан люди вийшли не за свободу і демократію, не за Ющенка, і навіть не проти Януковича – люди вийшли проти нахабної брехні.
- 17 січня нам треба вибрати не найкращого чи то патріота, чи господарника, чи фінансиста, чи знавця історії і культури, чи найпоряднішу людину – треба вибрати з можливих кандидатів того, хто найбільше підходить для виконання обов’язків президента тут і тепер.
Для цього кандидат повинен мати достатню команду, інакше він не зможе виконати свої плани (обіцянки?) і бути в ній головою, а не хвостом.
Як на мене, то такий кандидат один.
Або ж голосувати за дядечка Противсіх.


І хто цей достойник. Можете його назвати. Просто цікавлюсь.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 18 грудня 2009, 11:17

luksander писав:Для цього кандидат повинен мати достатню команду, інакше він не зможе виконати свої плани (обіцянки?) і бути в ній головою, а не хвостом.
Як на мене, то такий кандидат один.

Мені також цікаво кого ви маєте на увазі? Часом не Ю. Тимошенко? :crazy:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2009, 12:29

Yuriy Dzyoba писав:
luksander писав:Для цього кандидат повинен мати достатню команду, інакше він не зможе виконати свої плани (обіцянки?) і бути в ній головою, а не хвостом.
Як на мене, то такий кандидат один.

Мені також цікаво кого ви маєте на увазі? Часом не Ю. Тимошенко? :crazy:

а це дійсно з Тягнибока??????????:
"ми, Українські соціал-націоналісти, розглядаємо так звані “людські раси” як окремі біологічні види, а людиною розумною (Homo Sapiens), в біологічному розумінні, вважаємо лише Білу Європейську Людину (без включення в це поняття так званих „південних європеоїдів” – середземноморська, кавказька, паміро-ферганська та ін. раси, що в біологічному відношенні також являються відмінним від нас біологічним видом), вважаємо своїм прямим обов’язком унеможливити будь-які міжрасові (міжвидові) контакти, що призводять до міжрасової (міжвидової) мішанини, і в кінцевому рахунку – до вимирання Білої Людини. Будь-яка пропаганда міжрасових контактів, рівно як і пропаганда сексуальних збочень, антитрадиційного та нездорового способу життя, тобто всі дії, що спрямовані на підрив кількісних та якісних характеристик Нації, розглядаються нами як заклики до геноциду, і відповідно каратимуться в найжорстокіший спосіб."
просто УГКЦ в цьому ключі звинувачують у підтримці нацистів, а, як на мене, такої "програми" Тягнибок не має. Чи є таке?
Обіцяв, що не буду дописувати у цю тему, але, надіюся, запитання не буде поставлене мені за зле...
заздалегіть вдячний
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 18 грудня 2009, 20:17

а це дійсно з Тягнибока??????????:
[i]"ми, Українські соціал-націоналісти, розглядаємо так звані “людські раси” як окремі біологічні види, а людиною розумною (Homo Sapiens), в біологічному розумінні, вважаємо лише Білу Європейську Людину


Можна звернутися до них на форум.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Повідомлення luksander » 19 грудня 2009, 17:55

Тимошенко.
Тому що саме в неї найбільша ймовірність співпадання кандидатських обіцянок з президентськими діями. Ось в цьому відношенні вона найкраща з 17.
Я нічого не говорив про те ЩО робитиме президент Тимошенко.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 20 грудня 2009, 00:58

luksander писав:Тимошенко.
Тому що саме в неї найбільша ймовірність співпадання кандидатських обіцянок з президентськими діями. Ось в цьому відношенні вона найкраща з 17.
Я нічого не говорив про те ЩО робитиме президент Тимошенко.


Про обіцянки краще говорити не будемо. Одним словом це повна туфта.
За Янека і Тимошенко голосувати ні в якому разі не буду. Нічого духовного й українського у них нема лиш улесливі брехливі обіцянки й натягнута штучна українська вимова....
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 грудня 2009, 01:24

А фільм "Недоторкані" (є вже і такий) про наших політиків, зокрема тих, що ідуть у президенти, багато шуму наробив. Тільки шкода, що актори зайшли трохи задалеко: замість осміяти розмиту та безглузду сучасну укр. політику, висміяли більше політиків як осіб, їхні особисті вади, перекрутивши народних (??) обранців імена, прізвища... Всі ж люди зі своїми позитивами та негативами. Та то таке.

Казав якийсь філософ, що, мовляв, людину міняє доторк до трону... На жаль, часто не в добрий бік.

Нехай Господь просвітить розум у виборі гідного та надійного гаранта для багатостраждальної української багатої природно землі!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 20 грудня 2009, 14:20

o.Mykil писав:А фільм "Недоторкані" (є вже і такий) про наших політиків, зокрема тих, що ідуть у президенти, багато шуму наробив. Тільки шкода, що актори зайшли трохи задалеко: замість осміяти розмиту та безглузду сучасну укр. політику, висміяли більше політиків як осіб, їхні особисті вади, перекрутивши народних (??) обранців імена, прізвища... Всі ж люди зі своїми позитивами та негативами. Та то таке.

Є такий фільм, але здається його відмовилися транслювати телеканали :) (доступний в інтернеті).
Переглянув, здається 3 серії (всього є вісім) - особисто мені не сподобалось - автори справді трохи перегнули. Думаю шуму через нього забагато - він того не вартий. Ще бачив на ютубі запис передачі "Україна має талант" - така собі пародія на Тимошенко яку зіграла акторка, здається із згаданого вище серіалу
http://www.youtube.com/watch?v=jk0tmYCHKko :D (прихильникам Ю. Тимошенко дивитись не рекомендую)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 грудня 2009, 17:50

Як не дивно, на цю ніч мені наснився незвичний сон: п. Ю. Тимошенко несподівано померла. Аж стало її шкода уві сні, що в такому молодому віці пішла від нас. Але з настанням ранку все стало на свої місця! :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Повідомлення luksander » 21 грудня 2009, 19:59

А от коли ви пишете про «гідного й надійного гаранта» - кого ви маєте на увазі?
З Віктором Андрійовичем нам, на жаль, не пощастило. Як згадати історії з в. о. голови СБУ, плутаниною з Генеральними прокурорами, розпусками ВР, відсутністю міністра оборони?...Це гарант Конституції?
Та він ще й з логікою не дружить! Призначивши голів обласних і районних адміністрацій, керівників силових структур, шукає: хто ж це розвів корупцію? Ще більший подив викликає його праведний гнів на Прем’єр-міністра: хіба ж не він пропонував її кандидатуру ВР? !!! Двічі!!! Так само як і Януковича, якого Президент теж рідко згадує добрим словом.
Я розумію, декілька раз зрадивши Тимошенко і не простивши собі цього, Віктор Андрійович не може її любити. Але ж не можна доводити це до абсурду!
Ну, можна, звичайно. Але ж не Президенту.
І шкода мені його живого і наяву. :roll:
А я за нього голосував, якщо хтось ще не здогадавсь.
А кого ж тепер вибрати …Ні, за кого духовного й українського голосувати? Є варіанти?

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 22 грудня 2009, 09:51

Та він ще й з логікою не дружить! Призначивши голів обласних і районних адміністрацій, керівників силових структур, шукає: хто ж це розвів корупцію? Ще більший подив викликає його праведний гнів на Прем’єр-міністра: хіба ж не він пропонував її кандидатуру ВР? !!! Двічі!!! Так само як і Януковича, якого Президент теж рідко згадує добрим словом.


А те що Тимошенко буде співпрацювати з Медведчуком(цим ідеологом фальсифікації, якого всі ледь не за самого дідька вважали в 2004 му) вас не турбує? І як тепер це називати: в мене по іншому ніж з ким боролися на того і напоролися не виходить.
http://www.newsru.ua/press/21dec2009/press_vybory.html

Не подумайте що агітую за Ющенка, але і за леді Ю тим більше не буду.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 22 грудня 2009, 10:40

Висновок який? Знову нас поімєли. І знов починається роблення з народу дурака: демократія в небезпеці, прийди і проголосуй. Шо ж ви , 5 років робили? Ділили то, шо можна було розділити?

Я, особисто, не вірю більше нікому. Бо як показує багатолітня історія України де 2 українця, там 3 начальника. Зрештою, кожна нація заслуговує на то, що має.

Ось хачаб подивитися на таку річ, ми такий релігійний нарід, чуть там не під 100% віримо, але можнв купити і суррогатну матір, і все що хочеш. Потьомкінська дерєвня то всьо. І згадайте моє слово, нічого ліпшого тут не чекаймо для простих людей. Не говорю про соціалістичний Схід України, там проголосують як треба і за кого треба.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 28 грудня 2009, 15:23

а це дійсно з Тягнибока??????????:
"ми, Українські соціал-націоналісти, розглядаємо так звані “людські раси” як окремі біологічні види, а людиною розумною (Homo Sapiens), в біологічному розумінні, вважаємо лише Білу Європейську Людину (без включення в це поняття так званих „південних європеоїдів” – середземноморська, кавказька, паміро-ферганська та ін. раси, що в біологічному відношенні також являються відмінним від нас біологічним видом), вважаємо своїм прямим обов’язком унеможливити будь-які міжрасові (міжвидові) контакти, що призводять до міжрасової (міжвидової) мішанини, і в кінцевому рахунку – до вимирання Білої Людини. Будь-яка пропаганда міжрасових контактів, рівно як і пропаганда сексуальних збочень, антитрадиційного та нездорового способу життя, тобто всі дії, що спрямовані на підрив кількісних та якісних характеристик Нації, розглядаються нами як заклики до геноциду, і відповідно каратимуться в найжорстокіший спосіб."
просто УГКЦ в цьому ключі звинувачують у підтримці нацистів, а, як на мене, такої "програми" Тягнибок не має. Чи є таке?
Обіцяв, що не буду дописувати у цю тему, але, надіюся, запитання не буде поставлене мені за зле...


Подаю відповідь одного свободівця, який зі мною працює:

Той текст, що ти прислав – то чиїсь брєдові фантазії.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 28 грудня 2009, 15:59

vitalko писав:
а це дійсно з Тягнибока??????????:
"ми, Українські соціал-націоналісти, розглядаємо так звані “людські раси” як окремі біологічні види, а людиною розумною (Homo Sapiens), в біологічному розумінні, вважаємо лише Білу Європейську Людину (без включення в це поняття так званих „південних європеоїдів” – середземноморська, кавказька, паміро-ферганська та ін. раси, що в біологічному відношенні також являються відмінним від нас біологічним видом), вважаємо своїм прямим обов’язком унеможливити будь-які міжрасові (міжвидові) контакти, що призводять до міжрасової (міжвидової) мішанини, і в кінцевому рахунку – до вимирання Білої Людини. Будь-яка пропаганда міжрасових контактів, рівно як і пропаганда сексуальних збочень, антитрадиційного та нездорового способу життя, тобто всі дії, що спрямовані на підрив кількісних та якісних характеристик Нації, розглядаються нами як заклики до геноциду, і відповідно каратимуться в найжорстокіший спосіб."
просто УГКЦ в цьому ключі звинувачують у підтримці нацистів, а, як на мене, такої "програми" Тягнибок не має. Чи є таке?
Обіцяв, що не буду дописувати у цю тему, але, надіюся, запитання не буде поставлене мені за зле...


Подаю відповідь одного свободівця, який зі мною працює:

Той текст, що ти прислав – то чиїсь брєдові фантазії.

дякую - так і думав. А де можна скерувати людей, щоб в Інтернеті почитали щось офіційного від Тягнибока?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 28 грудня 2009, 16:48

А де можна скерувати людей, щоб в Інтернеті почитали щось офіційного від Тягнибока?


http://www.svoboda.org.ua/
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 28 грудня 2009, 16:54

vitalko писав:
А де можна скерувати людей, щоб в Інтернеті почитали щось офіційного від Тягнибока?


http://www.svoboda.org.ua/

дякую...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 28 грудня 2009, 22:38

Дивуюсь людям, котрі кажуть, що "немає з кого вибрати". Скільки там кандидатів? півтора десятка? І нема з кого вибрати? :roll:
Інша справа, що не треба мати ілюзій про те, що вибір Президента змінить все... хто має ілюзії - схильний сильно розчаровуватись і зневірюватись. Стосовно Ющенка - він справді підняв багато фундаментальних для України речей: від голодомору до заміни маршового кроку війська. Проте, як на мене, з нього досить... В Україні повинен бути Президент, що вміє, пробачте, матюкатись :shock:
В першому турі голосуватиму "під настрій". Ще не визначився, або Тягнибок, або Тігіпко... нормальний вибір ні? %) Один ідейний - інший ефективний. Причому обидва, в першу чергу для себе, а вже потім для країни. Саме для країни, а не для мене. Пора зрозуміти, що кожен має те, чого хоче... "обдурені і скривджені" теж. :wink:
А щодо "замучених за Україну" - то вони знали чого хочуть, і отримали, нехай не одазу, нехай посмерті... а ми чого хочемо? економічного дива? як у Китаї?
Ну то таке, щось мене занесло, сам майже ніколи не читаю повідомлень довших жа 20 рядків 8)
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 29 грудня 2009, 08:37

Особисто цього року далеко від України голосувати на виборах президента не вийде, проте вболіваю за багатостраждальну батьківщину.

Кому цікаво, тут є теж мова про ті вибори, рейтинг кожного кандидата в президенти http://president2010.info/ru/news/770

Кандитатів на гаранта держави порухом "мишки" на сайті навіть можна, як не дивно, "посварити-похвалити"... Для прикладу, глас народу про згаданого теж тут Тягнибока http://president2010.info/ua/candidates/16/opinions

Шкода тільки, що інколи в оцінці бере фантично верх чиясь особиста дурість і невихованість...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Вибори 2010

Повідомлення Andrew » 29 грудня 2009, 10:52

Здається мені, що буде повтор таких виборів коли нас людей поставили перед вибором або Кучма або Симоненко, на даний час актуально Янукович або Тимошенко. Це моя думка, на яку прошу уваги не звертати і не докоряти, це просто я написав своє бачення.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 29 грудня 2009, 11:06

Andrew писав:Здається мені, що буде повтор таких виборів коли нас людей поставили перед вибором або Кучма або Симоненко, на даний час актуально Янукович або Тимошенко. Це моя думка, на яку прошу уваги не звертати і не докоряти, це просто я написав своє бачення.

так. Щоб такого не сталося, закликаю не розпорошуватись. Якщо буде прогнозований Вами "вибір" - напевно голосуватиму за Януковича.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Повідомлення luksander » 29 грудня 2009, 19:32

А кому докоряти – собі?
І демократію побудували якусь «українську» - народу нема кому делегувати владу ( маю на увазі другий тур).
А про Януковича – це серйозно? Просто, вибирати прийдеться в другому турі, то хотілося б більш-менш свідомо: які аргументи?, якщо ваша ласка.
З повагою

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 грудня 2009, 01:36

:) А я й не знав, що п. Юлія Тимошенко, один із кандидатів на пост президента (див. подане відео "Пропало все") так "гарно" вміє хреститися http://www.pravda.com.ua/articles/4b1aa6c2d3b6a
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 30 грудня 2009, 08:04

o.Mykil писав::) А я й не знав, що п. Юлія Тимошенко, один із кандидатів на пост президента (див. подане відео "Пропало все") так "гарно" вміє хреститися http://www.pravda.com.ua/articles/4b1aa6c2d3b6a

Щойно подивився прикол. :lol: , це справді смішно, ще б трішки і запанікувала, хотілося б скачати... для історії.
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 30 грудня 2009, 08:43

Слава Ісусу Христу!
luksander писав:А про Януковича – це серйозно?

та ні - я і сам у шоці від такої перспективи. Тут вибору не дуже є - той сидів по молодості/дурості, а та зуміла не сісти по зрілості/розуму.
Голосувати за Тимошенко бачу можливість лише уповаючи на її бажання прославитись, залишитись в історії, але не більше...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 грудня 2009, 08:47

За п. Януковича варто не "голосувати", а якраз "галасувати", як він сам говорить... :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 30 грудня 2009, 09:15

... просто на мою думку нема достойних кандидатів. А якщо глянути на решта, то вони практично аутсайдери. Можливо я помиляюсь, але можна сказати, що змагатимуться тільки двоє ну троє, максимум четверо. А решта так..., і великої підтримки не мають по цілій Україні, тільки в окремих регіонах. Реально я не находжу достойного кандидата, просто потім у другому турі багато хто вимушений буде віддавати свій голос за кращого з двох не бажаних. :)
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 30 грудня 2009, 11:34

Я взагалі за те, щоб церква не вмішувалася у політику (не нав’язувала нам кандидата у президента). Тому хочу виставити таку статтю, і послухати думки користувачів форуму?
http://www.vezha.org/news/18302.html
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 30 грудня 2009, 11:48

і послухати думки користувачів форуму?
http://www.vezha.org/news/18302.html


А що тут дивного? Може пам ятаєте, як в Одеській єпархії РПЦ, молилися за те, щоби Бог дарував"болєзні і скорбі" журналістам, які там щось не так написали?!

Так, що нічого дивного тут не бачу. З жалем вимушений констатувати, що ліпше злі священики, ніж неуки.

А чому проти, щоби Церква займалася політикою? Навпаки, повинна "лізти" в саму суть нашого життя. Бо Церква має що сказати і кесарю також. Інакше є ризик, як зараз це стається, що суспільство стане шизофренічним: в церквах народу купа( принаймі в Зах. Україні) а хабарі і т.д. нічим не менше ніж в областях більш "атеїстичних".

Зараз є модно хаяти Європу, от , такі сякі, не зрозуміли моменту коли це все почалося. Але церква також винувата в цьому, бо ненадала ваги тим процесам, які зараз їм, а потім і нам, будуть вилазити боком.

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 30 грудня 2009, 12:46

Можливо й так., але я думаю що церква тільки може молитися за чесні вибори, і просити Бога щоб дав розуму і не тільки всім кандидатам у президенти і виборцям, щоб обрати майбутнього президента - достойного, корінного українця, чесного, справедливого господаря...
Востаннє редагувалось 30 грудня 2009, 12:49 користувачем Andrew, всього редагувалось 1 раз.
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей