ВИБОРИ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 30 грудня 2009, 12:48

Andrew писав:Можливо й так., але я думаю що церква тільки може молитися за чесні вибори, і просити Бога щоб дав розуму і не тільки всім кандидатам у президенти і виборцям, щоб обрати майбутнього президента...


Ora et labora.


Бо якшо тільки ORA, то можна вмерти з голодухи:)

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 30 грудня 2009, 12:50

romanm писав:
Andrew писав:Можливо й так., але я думаю що церква тільки може молитися за чесні вибори, і просити Бога щоб дав розуму і не тільки всім кандидатам у президенти і виборцям, щоб обрати майбутнього президента...


Ora et labora.


Бо якшо тільки ORA, то можна вмерти з голодухи:)

а що таке ORA :oops:
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 30 грудня 2009, 12:54

а що таке ORA :oops:


Молися і працюй, Молитва і праця.

Oremus = помолимось.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Повідомлення luksander » 30 грудня 2009, 21:05

Слава Ісусу Христу!
Дякую, о. Олег, а то я вже трохи запанікував.
Я теж тільки тому й віддаю перевагу Ю. В. А ще тому, що вона є лідером своєї команди. Тож, голосуючи за неї, ми саме за неї і голосуємо.
З повагою

оксанка
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 07 листопада 2009, 17:03

за кого голосувати

Повідомлення оксанка » 01 січня 2010, 21:44

Чи хтось має хороші ідеї за кого голосувати на наступних виборах ?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 01 січня 2010, 21:56

Продовження дубльованої теми тут http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1565&start=0

Читайте, вивчайте правила при реєстрації на нашому форумі!

http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 січня 2010, 05:31

Може хто ще прийде до влади з "інтернет-партії України", якщо нема з кого обирати http://www.ipu.com.ua

І таке придумали вже... :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 04 січня 2010, 13:30

__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

paramonov
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 05 січня 2010, 01:24

Повідомлення paramonov » 05 січня 2010, 01:26

А чом би й ні, фамілія Голубов складається з двох слів
Господь, любов!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 січня 2010, 02:05

paramonov писав:А чом би й ні, фамілія Голубов складається з двох слів
Господь, любов!


:D Майже Голубков...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 05 січня 2010, 16:51

Добре що хоч не Єгор Лупан %) ...

skept4k
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 12 травня 2009, 16:17
Звідки: Lemberg

Re: Вибори 2010

Повідомлення skept4k » 11 січня 2010, 23:02

Хотілося б, щоб на християнському форумі, люди звертали увагу на "духовні якості" кандидата. Для мене єдиним допустимим кандидатом є Ющенко.
На жаль, так переважно є, що гідно оцінюють чиїсь досягнення тільки через роки.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2010, 10:30

Христос Раждається!
skept4k писав:Хотілося б, щоб на християнському форумі, люди звертали увагу на "духовні якості" кандидата. Для мене єдиним допустимим кандидатом є Ющенко.
На жаль, так переважно є, що гідно оцінюють чиїсь досягнення тільки через роки.

так
всі інші, з ознаками духовності, кандидати, нажаль, використані ворогом для того, щоб цей єдиний не пройшов у другий тур...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re:

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2010, 10:37

Христос Раждається!
luksander писав:Дякую, о. Олег, а то я вже трохи запанікував. Я теж тільки тому й віддаю перевагу Ю. В. А ще тому, що вона є лідером своєї команди. Тож, голосуючи за неї, ми саме за неї і голосуємо. З повагою

в жодному випадку такого не говорив. Те, про що йшлося - лише про випадок, якщо в другий тур вийдуть Янукович і Тимошенко. Але і те і інше - катастрофа для українства, на мою думку. Не можна розпорошуватись, голосуючи за цих, чи інших.
вибачте, що не порозумілися
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re:

Повідомлення nikolach » 13 січня 2010, 12:25

Sotnik писав:Потрібно знайти того, хто здатен вислухати і поєднати Схід і Захід України на базі національної ідеї.


Полностью согласен! Только дело в том, что пока что нет ОБЩЕЙ для всех национальной идеи! Потому никто из политиков и не может объединить нас. А вообще, мне кажется, что такая идея может возникнуть только на базе веры во Христа. Если б хотя бы Церкви в Украине не были разделены!

Мне кажется, что общую нац. идею мы не найдем до тех пор, пока будет разделение Церквей, пока будет существовать духовное разделение нации!

Поэтому, сейчас очень многое за нами, верующими во Христа. Мы должны забыть все старые обиды и недоразумения, отойти от всего, что нас разделяет, а найти то, что нас объединяет.

Основываясь на этом общем и едином, мы должны искать способы сотрудничества, а не продолжать противостояние!

А нас объединяет столь многое! Во-первых, мы все - украинцы, и у нас общая Родина (я не согласен, что надо уезжать в Европу, а считаю, что надо возрождать собственную страну), которую большинство из нас любит. А у православных с греко-католиками вообще так много общего:

- мы все веруем во Христа
- и у нас исторически общие духовные корни,
- общие праздники и сходные традиции,
- одинаковые церкви и иконы;
- общие обряды и Таинства;
- мы одинаково причащаемся Тела и Крови Христовых,
- одинаково накладываем на себя крестное знамение (тремя пальцами и справа налево),
- одинаково стремимся исполнять заповеди Христа и совершенствоваться в любви
.
Разве этого мало?

Различия, конечно, тоже есть: что-то лучше у вас, что-то у нас. У вас, например, очень красиво отмечаются христианские праздники; у нас же, особенно в городах, эта традиция почти утрачена. У вас также более активно ведется работа по благотворительности; возможно имеется какой-то опыт по развитию приходских общин, и т.д. Здесь очень плодотворным было бы взаимное сотрудничество, обмен опытом. Разве это не шаг к объединению нации? Здесь-то и могла бы родиться ОБЩАЯ для всех национальная идея. Кто-то согласен со мной?
Востаннє редагувалось 19 січня 2010, 15:52 користувачем nikolach, всього редагувалось 1 раз.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 13 січня 2010, 12:25

А сегодняшние политики - это все люди амбициозные и бездуховные, ищущие власти и меньше всего думающие о народе, о единстве нации. Тимошенко, мне кажется - самый яркий пример. Еще меня пугает ее психическая нестабильность, нервозность, бегающие глаза. Кто знает, как она поведет себя, когда обретет власть над армией и внутренними войсками. У нее во времена Майдана уже звучали призывы к силовым действиям.

Мне кажется, что на сегодняшний день, пока нет нац. идеи и нет яркого лидера, способного объединить нацию, лучше всего было бы выбрать какого-то более помiркованного политика, вроде Литвина. Но может я ошибаюсь.
Православный УПЦ МП

TarasK
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 25 листопада 2009, 10:57

Re: Вибори 2010

Повідомлення TarasK » 13 січня 2010, 12:35

nikolach писав:Мне кажется, что на сегодняшний день, пока нет нац. идеи и нет яркого лидера, способного объединить нацию, лучше всего было бы выбрать какого-то более помiркованного политика, вроде Литвина. Но может я ошибаюсь.


МОЖЛИВО!? :no:

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Re:

Повідомлення romanm » 13 січня 2010, 12:47

Кто-то согласен со мной?
:beer:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2010, 17:51

nikolach писав: ...вроде Литвина...

думаю, що як будем відволікатися в першому турі виборів на будь-кого, вроде Литвина, постанемо перед обов`язком вибрати Тимошенко...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 13 січня 2010, 18:08

А кого вибирати? Духовних, чесних?? Покажіть де вони? Вже один раз обдурили народ в 2004, на цей раз не пройде. Я ні за кого, щоби було ясно, але свій шанс, повторююся вже вкотре, національно свідомі сили ( якщо вони такими були) втратили. Тепер Тягнибок.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 13 січня 2010, 18:20

romanm писав:А кого вибирати? Духовних, чесних?? Покажіть де вони? Вже один раз обдурили народ в 2004, на цей раз не пройде. Я ні за кого, щоби було ясно, але свій шанс, повторююся вже вкотре, національно свідомі сили ( якщо вони такими були) втратили. Тепер Тягнибок.

не думаю, що Ви праві. Як і не бачу майбутнього у "тягнибоків" - всі вони створені для першого туру виборів і відійдуть... У такому разі лишимося сам на сам з Януковичем і Тимошенко і для України в такому випадку шансу не видко...
в кожному разі - це не предмет Віри, тому ось Вам від мене квіточка :Rose:
дай Боже всім і у цьому Новому Році з поміччю Божою залишатися Христовими
при будь-яких розкладах
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 13 січня 2010, 18:33

..
в кожному разі - це не предмет Віри, тому ось Вам від мене квіточка :Rose:
дай Боже всім і у цьому Новому Році з поміччю Божою залишатися Христовими
при будь-яких розкладах


Дякую, Отче:) :beer:

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 13 січня 2010, 18:39

о.Олег писав:
nikolach писав: ...вроде Литвина...

думаю, що як будем відволікатися в першому турі виборів на будь-кого, вроде Литвина, постанемо перед обов`язком вибрати Тимошенко...


А вы и так ее выберете. Во втором туре. Абы не за Януковича. Тут без вариантов.
Я, например, вообще голосовать не пойду. И так все ясно.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re:

Повідомлення nikolach » 13 січня 2010, 18:48

romanm писав:
А що тут дивного? Може пам ятаєте, як в Одеській єпархії РПЦ, молилися за те, щоби Бог дарував"болєзні і скорбі" журналістам, які там щось не так написали?!


Роман, неужели Вы в это, действительно верите? Почему Вы считаете, что раз священники из УПЦ МП (не РПЦ!), то обязательно должны быть подлецами и негодяями :shock: ? У нас, например, про ваших священников так не думают.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Re:

Повідомлення romanm » 13 січня 2010, 19:32

Роман, неужели Вы в это, действительно верите? Почему Вы считаете, что раз священники из УПЦ МП (не РПЦ!), то обязательно должны быть подлецами и негодяями :shock: ? У нас, например, про ваших священников так не думают.

На жаль, не зберіг лінк на це повідомлення. Але повірте що така річ була, на сайті Анісімова(чи кого там). Ні в якому разі не думаю що вони негідники, і серед наших є багато таких. Це зовсім не так:) Так, що Ваше враження не правильне :)

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Re:

Повідомлення nikolach » 14 січня 2010, 11:26

romanm писав: Так, що Ваше враження не правильне :)


Рад, что ошибся :) , мы же христиане, правда? Просто не всем сообщениям стоит верить; сами знаете, насколько бывают правдивы наши СМИ. Я сам из Одесской епархии, и не знаю у нас ни одного священника, способного на такое. Вот скажите, как могут верующие в Бога Любви люди (тем более священники) молиться этому Богу о причинении зла другим людям? Даже, если бы кто-то из них и оказался негодяем, разве он не понимает, что такие "молитвы" никогда исполнены не будут, но он лишь навлечет гнев Божий на свою собственную голову? Спаси Вас Господь!
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Re:

Повідомлення romanm » 14 січня 2010, 11:30

Рад, что ошибся :) , мы же христиане, правда?

:beer:

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 14 січня 2010, 13:05

о.Олег писав: постанемо перед обов`язком вибрати Тимошенко...


Тимошенко- страшный человек, но вы ее все равно изберёте :cry: . А потом она нас всех еще не один раз заставит за голову схватиться и сто раз пожалеть, что избрали ее, а не Януковича %) . Он хоть дурак, но все же НЕ психопат и тормоза хоть какие-то имеет. От нее же можно ждать всего, чего угодно: и распродажи всей Украины, и развязывания гражданской войны... Как увидит, что натворила делов, так, чтоб "стрелки перевести", столкнет между собой Запад и Восток. Долго ли? Опыт есть: в 2004 нас уже травили друг на друга (хотя, то были еще цветочки)...

Но тогда у нас останется один выход: вспомнить, что мы все христиане, и не поддаваться на такие провокации...

Так что, предлагаю дружить уже сейчас. По слову Христа: простить друг другу все обиды, и если еще не получается любить, то начать хотя бы дружески сотрудничать :beer: . Так, отец Олег, по-христиански это будет?
Востаннє редагувалось 19 січня 2010, 15:52 користувачем nikolach, всього редагувалось 1 раз.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Andrew » 15 січня 2010, 08:35

nikolach писав:
о.Олег писав: постанемо перед обов`язком вибрати Тимошенко...


Он хоть кучмист и дурак, но все же НЕ психопат и тормоза хоть какие-то имеет. От нее же можно ждать всего, чего угодно: и распродажи всей Украины, и развязывания гражданской войны... Как увидит, что натворила делов, так, чтоб "стрелки перевести", столкнет между собой Запад и Восток. Долго ли? Опыт есть: в 2004 нас уже травили друг на друга (хотя, то были еще цветочки)...


Я точно впевнений що буде другий тур на 200 %. :D і знаєте як шуткував 95-квартал... Що вибори будуть до тих пір, поки Тимошенко не буде президентом. :D , а на рахунок громадянської війни... не хотілося б. На рахунок світової теж. Ми не можемо знати що буде... Хоч у пророцтві Михальди є написано про третю світову... Можливо я щось не так зрозумів, то прошу мені пояснити... Дякую. :)
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 15 січня 2010, 09:35

Ще тут є подібна тема цьогорічних виборів в Україні http://forum.zl.lviv.ua/topic1576.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей