Що таке "подружній обов'язок"?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення romanm » 24 січня 2010, 11:15

Олюся писав:Тоді виходить, що якщо подружжя живе без інтимних стосунків , то це нормально?!

Стоп, Олюся, це не так. Ми виходимо, я особисто, з того що Ви , та й не тільки Ви, написали. Отже і відповіді були тільки на завданні питання. Тепер, якщо дозволите, декілька думок, та порад.

По перше, наскільки я знаю, плідний період у жінки є 5днів в місяць(беручи нвіть дуже широко). Дальше, інтимне життяв подружжі є важним, звичайно, коли щось, буває стається з одним із подружжя, то не значить, що так як він не може вступати в близкізть, значить все, подружжю кінець.

Але говорячи про Ваш випадок, я би до цього підійшов з практичної точки зору, таким макаром. Література прочитана це добре, але якщо є можливість, то може звернутися до гінеколога католицького? Тут є о. Олег, який є капеланом лічниці Шептицького, можливо вартує попробувати домовитися на рахунок "висвітлення" цієї "проблеми" там, в лічниці, з людьми які є професійними знавцями? Впевнений, о. Олег надасть інформацію чи цеможливо зробити. ТОбто, грубо кажучи, приїхати і проконсультуватися у гінеколога, як я говорив. Приїхати не тільки Вам, але і Вашому чоловіку.

Зрозумійте , тільки прошу Вас ясно одну річ мати наувазі: 100% гарантії від вагітності дають тільки хірургічне втручання, нпр. перекривають труби(розумієте про що я), отож не сприймайтеі так, що Вам нададуть 100% гарантію. Але! при правильному та вмілому користуванні методиками, вони дають більший процент не завагітнення, ніж контрацептиви. Мо хтось і зневажливо називає це "Ватиканською рулеткою", але це не так.

Якщо проблема залишається ще нагальною і бажаєте вирішити її, думаю, о. Олег допоможе, надасть інфу щодо цитованої мною лічниці.


До о. Олега: Отче, вибачте що без Вашого відома, але питання і ситуація, думаю що і сама п. Олюся погодиться, потребує вирішення.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення о.Олег » 25 січня 2010, 11:20

alexkiev2 писав:а що означає бути вірним? коли чоловік, зустрівши іншу жінку, офіційно виходить із сім"Ї, залишає дружину та дітей, платить визначені законом аліменти. Він вірний? або інший випадок - чоловік день і ніч працює на благо сімї, дружини і дітей а один раз напідпитку після якогость свята наприклад, має інтимні стосунки з іншою жінкою. Це невірність? я до того, що нічого немає абсолютно білого або абсолютно чорного, а подружня вірність так само не абсолютне пойняття.

Не зауважив у Ваших прикладах чогось невизначеного. Не можна бути вірним "трошки".
Казуїстика завжди страждає суб`єктивним підходом і її не можна проектувати на всі (подібні) випадки. Щось "сумнівного" Ваші приклади будуть означати лише за розгляду конкретної (невигаданої) ситуації, але назагал - зрада і там, і тут...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення о.Олег » 25 січня 2010, 11:34

Христос Раждається!
Олюся писав:Тоді виходить, що якщо подружжя живе без інтимних стосунків , то це нормально?!

нормально, думаю, не виокремлювати зі всіх стосунків (вони завжди інтимні) Подружжя саме статеві. Нормально, думаю, жити і любити одне одного відкрито (навіть якщо пізнали, що Природнє Планування не для специфіки Вашого організму), без боязні того, що Господь Дарує дитинку. Нормально, думаю, з Богом переживати весь Шлюб, запрошувати Бога у всі сфери свого життя, його Заповіді ставити на перше місце. Думаю, саме Бог, а не відсутність або присутність інтимних (статевих/інше) стосунків є запорукою щасливого Шлюбу - до цього (навіть не до описаної п.Романом праці над пізнанням себе) має тягнутися Подружжя.
Думаю, що добре було б Вашій подрузі мати постійного духівника
мушу бігти, вибачте, кому не відписав
Хорошого Божого Дня всім :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення Iryna B. » 26 січня 2010, 00:58

Література прочитана це добре, але якщо є можливість, то може звернутися до гінеколога католицького? Де взяти того гінеколога!!!!!!!!!!! :cry:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення o.Mykil » 26 січня 2010, 02:14

Iryna B. писав: Де взяти того гінеколога!!!!!!!!!!! :cry:


Випросити в Господа... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення romanm » 26 січня 2010, 08:52

Де взяти того гінеколога!!!!!!!!!!! :cry

Звернутися до лічниці Шептицького(Львів), хоча би по телефону і запитати чи є така можливість?! Якщо такого немає, тоді це велика проблема. Кожен перший доктор в біоетиці, а практично нема нічого, якщо це так. Але я впевнений, що помиляюся.

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення Iryna B. » 26 січня 2010, 09:07

o.Mykil писав:Iryna B. написав:
Де взяти того гінеколога!!!!!!!!!!!


Випросити в Господа...
Це з власного досвіду -мені не траплялись такі лікарі, всі радили або спіраль або інші методи , неприйнятні для нас з чоловіком .А ви праві-тільки в Бога !!!!!!!!!
Олюся писав:
І що ж тоді? Як дальше жити? Отці що би порадили? Це не з цікавості простої. Просто це занадто серйозне питання, щоби відноситися до нього легковажно. Тоді, виходить, жити в духовній єдності і тільки?


І я не знаю відповіді на це питанння. Не просто все це. Шукаю відповіді, конкретно ніхто нічого не скае. Всі живуть якимось вищими матеріями, роздумують над чимось надто високим. А на такі життєві практичні питання відповіді і пояснення не дають.

Може просто віддати все в руки Божі. Є ви ,є чоловік,якого ви кохаєте, чому ще одна дитина має бути загрозою вашому щастю, про себе- в шлюбі 13 років,маємо з чоловіком 5 діток

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення viter » 26 січня 2010, 09:15

Iryna B. писав: Є ви ,є чоловік,якого ви кохаєте, чому ще одна дитина має бути загрозою вашому щастю, про себе- в шлюбі 13 років,маємо з чоловіком 5 діток

:Bravo: :Rose:
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення Iryna B. » 26 січня 2010, 09:21

romanm писав:Звернутися до лічниці Шептицького(Львів),
Де саме вона є?Якщо можна адресу. ДУЖЕ ДЯКУЮ!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення romanm » 26 січня 2010, 09:36

Де саме вона є?Якщо можна адресу. ДУЖЕ ДЯКУЮ!



Зверніться до о. Олега, тут на форумі. Він скаже набагато більше ніж я. Отче, напишіть, пліззз, щоби всі бачили тут адресу лічниці. І чи є така можливість про яку я писав? (щодо консультацій).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення о.Олег » 26 січня 2010, 12:56

Христос Раждається!
Iryna B. писав:
romanm писав:Звернутися до лічниці Шептицького(Львів),
Де саме вона є?Якщо можна адресу. ДУЖЕ ДЯКУЮ!


Благодійна Установа "Шпиталь ім.А.Шептицького": Львів, Озаркевича,4; але у нас вже не проводять консультації з природнього планування - таку роботу провадимо при Храмах: Йосафата (Замартинівська), Вознесіння (Широка, Левандівка), Воскресіння (Городоцька), Ольги і Єлисавети (Привокзальна)... Краще дзвонити за номером до контактних осіб: 0676702834 чи 2334073
Ще гарно було б познайомитись з п.Зореславою ГОРОДЕНЧУК і її працею у цій ділянці чи звернутись в УКУ, Інститут Родини (комутатор 2409944).
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення Iryna B. » 26 січня 2010, 14:54

:) о.Олегу-спасибі
Олюся - можливо Слово Боже буде для вас підкріпленням-Ст.З.,Малахія2:15- "Хіба Він(БОГ) не створив їх(чоловіка і жінку) як одну істоту ,що має тіло й дух у собі? Чого ж шукає ця одна істота?-Потомства від Бога..." :)
Пс.9;11:"...Ти,о Господи, не покидаєш тих ,що тебе шукають."- Господь знає вас і ваші проблеми, Він дасть відповідь на ваші питання,тільки довіртесь Йому-це знаю по собі-хай Він покерує!

Олюся
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 15 жовтня 2009, 08:33

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення Олюся » 26 січня 2010, 22:12

Є ви ,є чоловік,якого ви кохаєте, чому ще одна дитина має бути загрозою вашому щастю, про себе- в шлюбі 13 років,маємо з чоловіком 5 діток


Ми з чоловіком не є такі відважні як Ви, п. Iryna B.

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення Iryna B. » 26 січня 2010, 23:43

Ми з чолвіком не є такі відважні як Ви, п. Iryna B.

І ми не відважні,п. Олюся, :no:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Подружній обов'язок

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2010, 17:10

Христос Раждається!
Iryna B. писав:
Ми з чолвіком не є такі відважні як Ви, п. Iryna B.
І ми не відважні,п. Олюся, :no

вже давніше хотів написати...
коли питався хтось про дотримання всього, про що писалося, особисто...
Безперечно - особисте свідчення життя відповідно до віри є важливим і намагаюся жити так, щоб не грішити, однак нмд маємо пам`ятати, що не себе, не свій власний (інших хороших людей) шлях проповідуємо, а Бога, Христову Науку і Його Церкву.
Гарно мати хороший приклад життя побожних людей, однак навіть найкраща людина не має заступити нам місце Бога.
Напевно це лише мої відчуття небезпеки і не кожен мав можливість переживати такі випадки підмін у житті дійсно хороших добрих людей, однак можливо до когось промовить, стане у пригоді: важливим є те, як живе той чи інший достойник, але визначальною (завжди, у всіх випадках) є не його приклад, а Бог, те, чого Навчає устами Своєї Церкви.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей