Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
PETRYCHIO
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 січня 2010, 13:10
Звідки: ТЕРНОПІЛЬСЬКА обл.М ХОРОСТКІВ

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення PETRYCHIO » 28 січня 2010, 12:44

зайченятко писав:Цікаво почути вашу думку...
І, взагалі, ваш погляд на екзорцизм.

Слава Ісусу Христу.хочу розказати про КОлодієвку з власного досвіду.живу поруч 30 кілометрів.я змалку хворів на асматичний бронхіт.і дуже багато часу провів влікарнях ,лікувався в знахарів і нічого недопомогло.а вже після першой пойздки я видужав і вже багато років нехворію дякувати Богу і братам з Колодійвки.а нащот біснуватих там дійсно приїжає багато,я був свідком що туди приїжають і мусульмани з інших країн яких мучить шайтан.і можу вас запевнити що в Колодійівці ще ніхто незахворів,люди там зцілюються від різних болячок душі і тіла.і ще хочу сказати що в Колодійвку варта пойхати людям які невірять в Бога,там в особливий спосіб відчувається Божа присутність.особисто я там навернувся.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення o.Mykil » 28 січня 2010, 19:58

Прохання до PETRYCHIO:

Раджу писати грамотніше та уважніше відповідно до наших правил. І перед відправленням свого повідомлення добре є його перевірити, зокрема увімкнувши "попередній перегляд". Пошануймо трохи порядок на форумі та цінний час модераторів!Дякую!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення romanm » 29 січня 2010, 08:44

Тут взагалі річ йшла про відмінності екзроцизму в КЦ і тими методиками які проходять в тій же Колодіївці. Не йде річ про те, що в К. щось не правильно, не нам судити, просто говориться про те, що там більш молитви про зцілення. ТОму, що , як вже говорилося, екзорцизм суть інше. Хтось виліковується, я знаю людей які не вилікувалися. Так, що тут таке. Приходить на думку слова з Євангелії, коли апостоли забороняли комусь там виганяти диявола іменем Ісуса. :) Так, що монастирська братва з Колодіївки є те, що треба.

Аватар користувача
PETRYCHIO
новик
новик
Повідомлень: 14
З нами з: 21 січня 2010, 13:10
Звідки: ТЕРНОПІЛЬСЬКА обл.М ХОРОСТКІВ

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення PETRYCHIO » 29 січня 2010, 08:58

romanm писав:Тут взагалі річ йшла про відмінності екзроцизму в КЦ і тими методиками які проходять в тій же Колодіївці. Не йде річ про те, що в К. щось не правильно, не нам судити, просто говориться про те, що там більш молитви про зцілення. ТОму, що , як вже говорилося, екзорцизм суть інше. Хтось виліковується, я знаю людей які не вилікувалися. Так, що тут таке. Приходить на думку слова з Євангелії, коли апостоли забороняли комусь там виганяти диявола іменем Ісуса. :) Так, що монастирська братва з Колодіївки є те, що треба.

наскільки я знаю то "монастирська братва"з Колодієвки має на це дозвіл.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення romanm » 29 січня 2010, 09:10

наскільки я знаю то "монастирська братва"з Колодієвки має на це дозвіл.


Так я і нічого проти глаголю.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 04 лютого 2010, 10:59

Христос Раждається!
що там сьогодні навколо Колодіївського монастиря?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Злий Іван » 06 травня 2010, 11:16

Христос воскрес.
Тут, в принципі, про Колодіївку, але і про екзорцизм, тому, щоб не зачинати нових тем (модератори не завжди таке люблять :) ) поставлю своє питання у цій темі:

Як ставиться УГКЦ до о.Василія з с.Солонки?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2010, 11:29

Злий Іван писав:Христос воскрес.
Тут, в принципі, про Колодіївку, але і про екзорцизм, тому, щоб не зачинати нових тем (модератори не завжди таке люблять :) ) поставлю своє питання у цій темі:
Як ставиться УГКЦ до о.Василія з с.Солонки?

відповім (передаю суть, як пам`ятаю) словами о.Василя Вороновського: "після Солонки люди приходять до мене і я вже не маю сили допомогти"...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення прочанка » 06 травня 2010, 11:54

зате церву там ніврочку вигнали..., а люди гонять в чашу заглядати...
Це ще раз доводить, що в нашому народі язичництво у всіх його проявах більше липне ніж істинна віра. Якісь забобони, ритуали, звичаї такі патріархальні, аж деколи до дикості доходить ( особливо то на похоронах вилазить...)А де віра в Бога?
Не бійтеся!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Злий Іван » 06 травня 2010, 12:46

о.Олег писав:
Злий Іван писав:Христос воскрес.
Тут, в принципі, про Колодіївку, але і про екзорцизм, тому, щоб не зачинати нових тем (модератори не завжди таке люблять :) ) поставлю своє питання у цій темі:
Як ставиться УГКЦ до о.Василія з с.Солонки?

відповім (передаю суть, як пам`ятаю) словами о.Василя Вороновського: "після Солонки люди приходять до мене і я вже не маю сили допомогти"...


Ясно.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2010, 13:04

Злий Іван писав:...Як ставиться УГКЦ до о.Василія з с.Солонки?...

думаю, проблема не у тому, як УГКЦ ставиться до цього явища (як і не проблема у "загляданні в Чашу"), а у тому, що, якщо нічого не змінилося, цей отець не мав благословення від свого єпископа на таку працю. Сам часто переживає зриви... Пропоную молитися і за цього отця
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Злий Іван » 06 травня 2010, 13:22

о.Олег писав:
Злий Іван писав:...Як ставиться УГКЦ до о.Василія з с.Солонки?...

думаю, проблема не у тому, як УГКЦ ставиться до цього явища (як і не проблема у "загляданні в Чашу"), а у тому, що, якщо нічого не змінилося, цей отець не мав благословення від свого єпископа на таку працю. Сам часто переживає зриви... Пропоную молитися і за цього отця


У чому полягає проблема заглядання у Чашу?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення прочанка » 06 травня 2010, 13:37

я особисто не знаю, але нічого хорошого, однозначно, адже чаша містить Пресвяту Євхаристію. Пригадую один момент Першого Причастя, коли якась мамочка дуже хотіла зафіксувати як дитина приймає Святі Дари і підлізла мало не під руки священика. Мало того, що вона мало чашу не перевернула, то й священика ввела в шок... Тоді я зрозуміла, що це... не безневинні ігри...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2010, 13:39

Злий Іван писав:У чому полягає проблема заглядання у Чашу?

питався колись про це у когось із колодіївських отців - кажуть, що існує такий обряд і немає з цим проблеми.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення прочанка » 06 травня 2010, 13:58

а можна конкретніше? В чому суть?
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2010, 14:42

прочанка писав:а можна конкретніше? В чому суть?

теорії не знаю. Сам такого ніколи не робив (і, наскільки знаю, в Колодіївці такого не практикують), але ловлю себе на думці, що можу цей обряд і заперечити і потвердити.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення прочанка » 06 травня 2010, 14:47

мені радили ним скористатися, але я відчула якусь предосторогу й наш парох цього не схвалює
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2010, 14:58

прочанка писав:мені радили ним скористатися, але я відчула якусь предосторогу й наш парох цього не схвалює

також не схвалюю. Але не через обряд, а через священика, який його проводить. Безсумнівних доказів не маю, тому відстоювати тут свою думку про це не буду. Про обряд "заглядання в Чашу" говорив відірвано від особи священика, що його сповняє.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Олюнька » 06 травня 2010, 15:05

о.Олег писав:Про обряд "заглядання в Чашу" говорив відірвано від особи священика, що його сповняє.

Не знаю, мене це також насторожує, то більше на пораду бабок-ворожок схоже, а не на обряд. Чого там в ту чашу заглядати? :roll:
Чи то може щось аналогічне до латинського виставлення Святих Тайн?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2010, 15:39

Олюнька писав:
о.Олег писав:Про обряд "заглядання в Чашу" говорив відірвано від особи священика, що його сповняє.

Не знаю, мене це також насторожує, то більше на пораду бабок-ворожок схоже, а не на обряд. Чого там в ту чашу заглядати? :roll:
Чи то може щось аналогічне до латинського виставлення Святих Тайн?

Про можливі аналогії з чимось латинським - питаюся у друзів. Хоча у цьому випадку, наскільки розумію, не йдеться про споглядання Святих Таїнств Тіла і Крові (як це є у виставлені Святих Тайн), а саме "дивлення в (пусту) Чашу".
стосовно ж того, про що пишите... - так чи не у всьому, що здійснюємо ми-християни на своїх молитовних зібраннях, невоцерковлені люди вбачають (повірте мому досвіду. хоча, мабуть, і Ви з цим стикаєтеся) магізм "бабок-ворожок". А у нас це молитва, уповання на Волю Божу. Жодного магізму чи ідолянства. Ну от - Євангеліє є для читання Божого Слова, а ми його шануємо поцілунком, ставимо його на голову хворого (в Таїнстві Єлеопомазання, наприклад). Чому б в Чашу не дати заглянути? :Rose: Людина у своїй буденності дивиться на дуже різні речі, часами - злі, у неї може увійти через такий погляд багато нечисті..: чому б не припустити, що приступання з вірою до Святої Чаші, зосередження погляду в Чаші... помагає очиститись?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Олюнька » 06 травня 2010, 15:48

о.Олег писав:Про можливі аналогії з чимось латинським - питаюся у друзів. Хоча у цьому випадку, наскільки розумію, не йдеться про споглядання Святих Таїнств Тіла і Крові (як це є у виставлені Святих Тайн), а саме "дивлення в (пусту) Чашу".
стосовно ж того, про що пишите... - так чи не у всьому, що здійснюємо ми-християни на своїх молитовних зібраннях, невоцерковлені люди вбачають (повірте мому досвіду. хоча, мабуть, і Ви з цим стикаєтеся) магізм "бабок-ворожок". А у нас це молитва, уповання на Волю Божу. Жодного магізму чи ідолянства. Ну от - Євангеліє є для читання Божого Слова, а ми його шануємо поцілунком, ставимо його на голову хворого (в Таїнстві Єлеопомазання, наприклад). Чому б в Чашу не дати заглянути? :Rose: Людина у своїй буденності дивиться на дуже різні речі, часами - злі, у неї може увійти через такий погляд багато нечисті..: чому б не припустити, що приступання з вірою до Святої Чаші, зосередження погляду в Чаші... помагає очиститись?

Дякую за пояснення. Очевидно я не так зрозуміла. Я читала (здається в книжці Маріїна про, вже згадувану на форумі, Гарафіну Маковій), що "радить" людям зазирати в чашу під час Причастя, отже - не пусту.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 06 травня 2010, 15:56

Олюнька писав:Дякую за пояснення. Очевидно я не так зрозуміла. Я читала (здається в книжці Маріїна про, вже згадувану на форумі, Гарафіну Маковій), що "радить" людям зазирати в чашу під час Причастя, отже - не пусту.

а... Так тут питалися саме про дії конкретного священика. В Гарафіни Маковій це вже дійсно щось з претензією на "зроби тако-от і буде тобі ЩАСТЯ"...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення ієром. Діонисій » 07 травня 2010, 14:04

Імовірно, "заглядання в чашу" як "засіб" оздоровлення виникло, коли (або: там, де) святе Причастя було надзвичайною рідкістю. Замість сповіді і святого Причастя, яке приймаємо "на зцілення душі і тіла", священик міг пропонувати "заглянути в чашу" людині, яка була далека від можливості взяти участь у святих Тайнах, але страждала. Чаша могла бути з Пресвятою Євхаристією або і порожня. Таке "заглядання" в чашу мало би бути спонукою до віри в Ісуса Христа Бога на злікування тілесних і душевних недуг.
Це моя думка, не доведено.
Інша річ, що нерідко в наш час сприймається як магічна дія.

Щодо ієромонахів з Колодіївки, чув про них переважно схвальні відгуки. Чогось певнішого поки що сказати не можу. :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення o.Mykil » 08 травня 2010, 06:50

Злий Іван писав:
У чому полягає проблема заглядання у Чашу?


Звичайно, це з області магії та марновірства, отже, гріховності... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення прочанка » 08 червня 2010, 12:22

Моя знайома хворіє на депресію. Оскільки медецина мало чим допомагає, вона віддає перевагу лікуванню молитвою. Їздить на різні прощі Україною, по всіх святих місцях, раз в місяць їде в Колодіївку. найголовніше, не втрачає віри саме в Божу поміч. Дуже довіряє отцям-екзорцистам, особливо одному, до якого дуже багато людей. Але те,що вона описує - видовище не для людей з ніжною натурою...і делікатними нервами... Мабуть, просто так, для розвідки, без потреби туди не треба їхати...
А отець Григорій був у нас на парохії, мав реколєкції... Своє враження... В ньому відчувається СИЛА! До нього по черзі підходили люди,він накладав руки і молився... По тому справді наставав спокій у душі, але отець по Службі був геть виснаженим, піт просто стікав з обличчя, неподалік стояли дві черниці, які приїхали з ним. Вони всю Службу молилися за отця, не спкскаючи з нього очей...
Не бійтеся!

Анна-Марія
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 14 липня 2010, 14:32
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Анна-Марія » 14 липня 2010, 14:55

Слава Ісусу Христу! Підкажіть,будь-ласка, можливо ви знаєте людей, які організовують поїздки зі Львова до Колодіївки. Наперед дуже вдячна.
Востаннє редагувалось 14 липня 2010, 19:50 користувачем Анна-Марія, всього редагувалось 1 раз.
Для Ісуса життя моє, Всі дні мої і години...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення ShMariam » 14 липня 2010, 15:12

Анна-Марія писав:Слава Ісусу Христу! Підкажіть,будь-ласка, як добратися в Колодіївку? Наперед вдячна.

Село знаходиться в Підволочинському районі Тернопільської області.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Zolotce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 89
З нами з: 28 липня 2009, 17:03

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Zolotce » 19 липня 2010, 14:45

Анна-Марія писав:Слава Ісусу Христу! Підкажіть,будь-ласка, можливо ви знаєте людей, які організовують поїздки зі Львова до Колодіївки. Наперед дуже вдячна.


Слава навіки!
Ось телефон Паломницького центру
(097) 465 60 27
(050) 570 02 02
247 66 69- Світлана Ігорівна що організовує екскурсії по святих місцях закордон і по Україні Почаїв,Заглина,Джублик, зокрема і в Колодіївку (доречі, їдуть десь найближчими днями, точно сказати не можу). Я особисто їздила в Биличі, Зарваницю і Манявський скит і планую ще не один раз їздити

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Олюнька » 19 липня 2010, 15:17

Людоньки, офтоп!!!
Дописи про Манявський скитвідокремлено
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 20 вересня 2010, 06:20

Духовне слово о.Г.Планчака ( Монастир Отців Студитів, с. Колодіївка )
http://www.ex.ua/view/2063327?r=82521,80935
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей