ВИБОРИ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 18 лютого 2010, 17:23

:Rose: любітеся
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 22 лютого 2010, 20:23

enginer писав:
прочанка писав:я працюю в галузі, яку в свій час саме Тимошенко витягла із прірви, завдяки їй тисячі людей нарешті отримали довгоочікувану зарплату. Це були реальні справи, а ось "країна для людей" мав не раз можливість хоч щось зробити для тих же людей, а не обмежуватись тупими промовами і протухлими крупами, за які деякі галичани продавалися, про такі "блага" може хтось і задумаються.


Не повторюйте брехливих тирад Чорновола про тухлі крупи та деморалізовані села... я не знаю людей хто таке в цей час робив - хіба ви це знаєте з власного досвіду. :o
Сперечатись про економічні успіхи уряду Тимошенко це просто примітивно - стан економіки говорить сам за себе і нема чого тут на когось кивати, бо за економіку в країні відповіда виключно прем"єр. Про турботу пані Тимошенко за людей свідчить хоча б недавня історія з Рівнеазотом, де були викинуті на вулиці тисячі людей - бо "хазяін нєправільний".... і т.п.


Як це не сумно, але правда є правда, бо крупи носили у нас по Сихову і роздавали, зокрема на проспекті Червоної Калини. Якщо бажаєте, то можна дати перелік сіл і районів, де ще це відбувалося. Але... сперечатись пізно.
Інавґурація в Києво-Печерській Лаврі, службу править Кирило... Матко Божа! Царя-батюшку вибрати! На довічне :cry: А потому - футбольний матч. Вибачте, тут додати нічого. Божий допуст... :(
Не бійтеся!

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Вибори 2010

Повідомлення enginer » 22 лютого 2010, 20:52

прочанка писав:Як це не сумно, але правда є правда, бо крупи носили у нас по Сихову і роздавали, зокрема на проспекті Червоної Калини. Якщо бажаєте, то можна дати перелік сіл і районів, де ще це відбувалося. Але... сперечатись пізно.
Інавґурація в Києво-Печерській Лаврі, службу править Кирило... Матко Божа! Царя-батюшку вибрати! На довічне :cry: А потому - футбольний матч. Вибачте, тут додати нічого. Божий допуст... :(


Я не знаю що і хто, а головне за шо носив і роздавав крупи з ваших слів у 2004р - якщо таке було і то не факт що це не була провокація, бо я знаю керівників виборчих штабів тих часів у місті та селах, тому можу з 100% впевненістю вам сказати, що це неправда (або провокація противників) і навіть навпаки будь-які дії такого плану з боку НУ могли б тільки мати зворотній ефект, тому що основним мотивом Майдану власне і була виборча фальсифікація з боку Януковичів... тому, ні вигоди, ні сенсу....
А про інагурацію Януковича нема чого так сильно перейматись, щоб Зло здолати, його спочатку потрібно вповні виявити :Search: і до речі запрошення Кирила, це перший крок Ян до політичного забуття....

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 22 лютого 2010, 21:01

прочанка писав:Інавґурація в Києво-Печерській Лаврі, службу править Кирило... Матко Божа! Царя-батюшку вибрати! На довічне :cry: А потому - футбольний матч. Вибачте, тут додати нічого. Божий допуст... :(


Я, честно говоря, тоже очень расстроен по этому поводу. Как жаль, что они не понимают, что только лишь масло в огонь подливают... :( Ни к чему все это.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 22 лютого 2010, 21:27

enginer писав:
прочанка писав:Як це не сумно, але правда є правда, бо крупи носили у нас по Сихову і роздавали, зокрема на проспекті Червоної Калини. Якщо бажаєте, то можна дати перелік сіл і районів, де ще це відбувалося. Але... сперечатись пізно.
Інавґурація в Києво-Печерській Лаврі, службу править Кирило... Матко Божа! Царя-батюшку вибрати! На довічне :cry: А потому - футбольний матч. Вибачте, тут додати нічого. Божий допуст... :(


Я не знаю що і хто, а головне за шо носив і роздавав крупи з ваших слів у 2004р - якщо таке було і то не факт що це не була провокація, бо я знаю керівників виборчих штабів тих часів у місті та селах, тому можу з 100% впевненістю вам сказати, що це неправда (або провокація противників) і навіть навпаки будь-які дії такого плану з боку НУ могли б тільки мати зворотній ефект, тому що основним мотивом Майдану власне і була виборча фальсифікація з боку Януковичів... тому, ні вигоди, ні сенсу....
А про інагурацію Януковича нема чого так сильно перейматись, щоб Зло здолати, його спочатку потрібно вповні виявити :Search: і до речі запрошення Кирила, це перший крок Ян до політичного забуття....


:) ви не зрозуміли, носили в 2010р. "януковичі", навіть на перехрестях доріг, роздавали кульочки з дисками, а кому "підфортило" - запаслися ще й зупсутими крупами... :cry: От так і народжуються плітки :D
Не бійтеся!

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Вибори 2010

Повідомлення enginer » 22 лютого 2010, 22:07

прочанка писав:
enginer писав:
прочанка писав:я працюю в галузі, яку в свій час саме Тимошенко витягла із прірви, завдяки їй тисячі людей нарешті отримали довгоочікувану зарплату. Це були реальні справи, а ось "країна для людей" мав не раз можливість хоч щось зробити для тих же людей, а не обмежуватись тупими промовами і протухлими крупами, за які деякі галичани продавалися, про такі "блага" може хтось і задумаються.


Не повторюйте брехливих тирад Чорновола про тухлі крупи та деморалізовані села... я не знаю людей хто таке в цей час робив - хіба ви це знаєте з власного досвіду. :o
Сперечатись про економічні успіхи уряду Тимошенко це просто примітивно - стан економіки говорить сам за себе і нема чого тут на когось кивати, бо за економіку в країні відповіда виключно прем"єр. Про турботу пані Тимошенко за людей свідчить хоча б недавня історія з Рівнеазотом, де були викинуті на вулиці тисячі людей - бо "хазяін нєправільний".... і т.п.


Як це не сумно, але правда є правда, бо крупи носили у нас по Сихову і роздавали, зокрема на проспекті Червоної Калини. Якщо бажаєте, то можна дати перелік сіл і районів, де ще це відбувалося. Але... сперечатись пізно.
Інавґурація в Києво-Печерській Лаврі, службу править Кирило... Матко Божа! Царя-батюшку вибрати! На довічне :cry: А потому - футбольний матч. Вибачте, тут додати нічого. Божий допуст... :(

Аватар користувача
wolf
початківець
початківець
Повідомлень: 34
З нами з: 03 лютого 2006, 08:57

Re: Вибори 2010

Повідомлення wolf » 23 лютого 2010, 12:40

Ви тут обговорюєте політичну ситуацію, можливі наслідки виборів... поглиблення русифікації... і т.д.
Проте, мене щиро шокувала поведінка НАШИХ львівських депутатів! Як ж таке можна говорити? Дітям! :evil:
Чи вона вважає, що саме так можна об'єднати Схід та Захід і вирішити питання мови?
Open Your mind - Use Open Source!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення viter » 24 лютого 2010, 09:37

Переглянув те відео... Просто дико.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 24 лютого 2010, 10:00

Пані Фаріон вже нераз себе показала, як невихована і неврівноважена особа. Вона хамить у відкритому в ефірі, дискредитує "Свободу". Коли люди зверталися з питаннями - відповіді:
купіть собі окуляри
якщо здається, хреститися треба...
і це... неповний перелік
І ця людина викладає в національному університеті?!
Завдяки таким "патріотам" маємо те, що маємо. Люди просто обурені такою поведінкою пані Ярини...
Не бійтеся!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Вибори 2010

Повідомлення Yuriy D » 24 лютого 2010, 21:00

прочанка писав:Інавґурація в Києво-Печерській Лаврі, службу править Кирило... Матко Божа! Царя-батюшку вибрати! На довічне :cry: А потому - футбольний матч. Вибачте, тут додати нічого. Божий допуст... :(

:crazy: На жаль це так. На запитання чому Патріарх Кіріл вам скажуть "потому что Украіна ето же каноніческая теріторія РПЦ" :evil:
А ті диски, що роздавали від Януковича - взагалі окрема тема %), яка лише підкреслює сутність його команди. Якось попався мені в руки - гарна обкладинка в жовто-блакитних тонах, з написом "Об'єднаємо Україну" на фоні державного прапора :Bravo: Лише одне але: із 40 пісень лише 2 чи 3 на українській мові - решта для російськомовної аудиторії :crazy: То як Об'єднають Україну??

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 25 лютого 2010, 09:25

А як вам новина - в Києві пам"ятник наших древніх князів - Кия,Щека і Хорива із сестричкою Либідь - дав тріщину? Човен не витримав...
Чи не Божий то знак напередодні інавґурації? Чи ті князі і на тім світі спокою не мають?
Я б на місці майбутнього ґаранта задумалася б, він, як і всі - бандюки -суєвірний... :D
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 25 лютого 2010, 09:31

мене більше непокоїть пам`ятник сталіну в Запоріжжі...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 25 лютого 2010, 09:37

Шановне товариство, та ніякі то не знаки, бо якщо я не підтримую в нормальному стані якийсь предмет, то навіть танк може розлетітися. Я би не шукав знаків там, де їх немає. Все діється з Божої волі, це головне. Але , також і не вартує забувати одну важливу річ: Бог дав нам розум і можливість впливати на процеси які ми переживаємо, але це вже інша річ, якщо ми цим не користуємося. Знову маємо надію на варягів? :) Помаранчеві Іуди, втратили, принаймі для мене, залишки любої довіри. Побавилися в демократів і вистачить.

Пані Фаріон вже нераз себе показала, як невихована і неврівноважена особа.


От біда ! Та, що ж вона такого сказала? Звичайно, замість того, щоби відсилати в московію, могла пояснити як мають називатися і що з цього слідує. Чи вона говорить не аргументовано, чи бракує в аргументації? Не демонізуйте її. Дивіться не по критикантськи а критично. А то будуть "ужоси українізації" нам видавати, а ми будемо все це пити як правильну інфу. Якщо так дальше піде, то п.Фаріон буде здаватися ангелом.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 25 лютого 2010, 11:05

варяги-не варяги. монумент рухнув, бо щось в конструкції тріснуло, снігом привалило, який, до речі, ніхто ніде не прибирав... Але стояв же він роки... Щось колись, в один чудовий день стається, але... просто так так нічого в нашому житті не відбувається.
Тема Божих знаків і допустів вже піднімалася.
Просто, деколи треба вміти побачити...
Якщо звернутися до історії, то тих Божих знаків-попереджень було предостатньо, але люди рідко на таке реагують:комусь все одно,хтось - Хома невіруючий...
В Уневі була з"ява - Ангела України, як попередження всіх тих випробовувань, які випали на долю УГКЦ і всього народу.
Був знак і перед вибором Папи Івана Павла...
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 25 лютого 2010, 11:18

варяги-не варяги. монумент рухнув, бо щось в конструкції тріснуло, снігом привалило, який, до речі, ніхто ніде не прибирав... Але стояв же він роки... Щось колись, в один чудовий день стається, але... просто так так нічого в нашому житті не відбувається.

От то-то і воно.
Вибачте, але це мені нагадує анекдот:
"Лікарю, в мене ноги чорніють".
"Мити пробували?"
"А що, помагає?"

Якби, хоча би, чистили сніг, то був би "знак" ? Чи виділяли гроші на підтримку, то було би це? Сумніваюся.


Тема Божих знаків і допустів вже піднімалася.
Просто, деколи треба вміти побачити...


Не сумніваюся, просто особисто мені, дуже важко побачити в пам ятнику, яким ніхто не цікавився вияв Божого замислу. З таким самим успіхом, кожного ранку я дивлюся куди йде з комина дим, якщо направо - добре, наліво - зле!

Якщо звернутися до історії, то тих Божих знаків-попереджень було предостатньо, але люди рідко на таке реагують:комусь все одно,хтось - Хома невіруючий...
В Уневі була з"ява - Ангела України, як попередження всіх тих випробовувань, які випали на долю УГКЦ і всього народу.
Був знак і перед вибором Папи Івана Павла...


Знаки, знаки..... чомусь їх всіх видно "після" події, а не "до". Я вірю, що може бути передчуття чогось,нпр. смерті близької людини, сам таке пережив. Але погодьтеся передчуття і знаки суть 2 різних речі.

Повторюся, мені важко прочитати, що ж хотів сказати Бог пам ятником, чи те, що буде ще гірше, чи,може, що все таки за ним потрібно доглядати?

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 25 лютого 2010, 12:30

romanm писав:
варяги-не варяги. монумент рухнув, бо щось в конструкції тріснуло, снігом привалило, який, до речі, ніхто ніде не прибирав... Але стояв же він роки... Щось колись, в один чудовий день стається, але... просто так так нічого в нашому житті не відбувається.

От то-то і воно.
Вибачте, але це мені нагадує анекдот:
"Лікарю, в мене ноги чорніють".
"Мити пробували?"
"А що, помагає?"

Якби, хоча би, чистили сніг, то був би "знак" ? Чи виділяли гроші на підтримку, то було би це? Сумніваюся.


Тема Божих знаків і допустів вже піднімалася.
Просто, деколи треба вміти побачити...


Не сумніваюся, просто особисто мені, дуже важко побачити в пам ятнику, яким ніхто не цікавився вияв Божого замислу. З таким самим успіхом, кожного ранку я дивлюся куди йде з комина дим, якщо направо - добре, наліво - зле!

Якщо звернутися до історії, то тих Божих знаків-попереджень було предостатньо, але люди рідко на таке реагують:комусь все одно,хтось - Хома невіруючий...
В Уневі була з"ява - Ангела України, як попередження всіх тих випробовувань, які випали на долю УГКЦ і всього народу.
Був знак і перед вибором Папи Івана Павла...


Знаки, знаки..... чомусь їх всіх видно "після" події, а не "до". Я вірю, що може бути передчуття чогось,нпр. смерті близької людини, сам таке пережив. Але погодьтеся передчуття і знаки суть 2 різних речі.

Повторюся, мені важко прочитати, що ж хотів сказати Бог пам ятником, чи те, що буде ще гірше, чи,може, що все таки за ним потрібно доглядати?




:) Ньютону впало на голову яблуко... і він зробив всесвітнє відкриття. :D
Бог вибрав саме Ньютона для того, щоб він зміг донести до людства цю необхідну інформацію, а він ніяк не міг все до купи зібрати... От і довелось яблучком :ROFL:
Жарти жартами, але якщо люди сліпі і хочуть залишатись такими, ніхто і нічого їм не допоможе. З"яви Богородиці у Фатімі, її звернення могли б відвернути кровопролиття 20-го століття, але хіба люди дослухалися до тих порад! Ні, їх проіґнорували!
Згадайте притчу про Лазаря і багача. Багач і пеклі благав послати Лазаря до родичів, щоб спам"яталися, але отримав відповідь
Якби всі мертві поприходили б - не повірили...

В даному випадку - інавґурація, Кирило - всі святі і божі O:-) .. Але чи це Богу подобається?!
Я -несуєвірна, але на власному досвіді знаю, що сни - просто так не сняться, що існує інтуїція( чи просто Боже попередження, заступництво Ангела-Хоронителя). Маєш справу, але Щось тобі підказує - не йди, не роби, а потім виявляється, що ти уникнув у кращому випадку великої халепи... Тут доцільно згадати о.Піо, який завдяки видінню врятував дівчину від злочинного нападу.А вона - дико впиралася і злилася...
Та й що довго сперечатись - поживемо-побачимо. Бо вже маємо нового ґаранта.

На рахунок пані Фаріон, своєю поведінкою, скидається враження, вона служить зовсім іншим ідеям... Ганна Ґерман - теж щира українка і львів"янка. А робити собі рекламу на 3-х дітках - це просто непорядно.
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення vitalko » 25 лютого 2010, 13:15

Я -несуєвірна, але на власному досвіді знаю, що сни - просто так не сняться, що існує інтуїція( чи просто Боже попередження, заступництво Ангела-Хоронителя). Маєш справу, але Щось тобі підказує - не йди, не роби, а потім виявляється, що ти уникнув у кращому випадку великої халепи... Тут доцільно згадати о.Піо, який завдяки видінню врятував дівчину від злочинного нападу.А вона - дико впиралася і злилася...


А звідки ви знаєте хто вам той сон нашіптує: ваш мозок, бо ви звечора поїли, і йому треба кудись подіти накопичену енергію, то ж він береться крутити вам кіно( причому, як правило, трилери :) ), ангел охоронець, чи може дідько, щоб забрати у вас душевний спокій(а він часто любить познущатися, особливо коли людина очікує того, що їй наснилося)? Не на сни треба покладатися а на Бога:
Ти, що живеш під Всевишнього покровом,
Що у Всесильного тіні крил перебуваєш,
Скажи до Господа: моє прибіжище мій захист,
мій Боже на котрого я покладаюсь...


Більше ні на що в цьому світі покладатися не треба. Як пише о. Дайчер: "Ти не можеш покластися ні на один з Божих дарів, тільки на самого Бога".
А з снами.... Нечистий може жорстоко познущатися з того, хто в них вірить, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 25 лютого 2010, 13:38

прочанка писав:[ :) Ньютону впало на голову яблуко... і він зробив всесвітнє відкриття. :D
Бог вибрав саме Ньютона для того, щоб він зміг донести до людства цю необхідну інформацію, а він ніяк не міг все до купи зібрати... От і довелось яблучком :ROFL:

доречі :oops: не факт. Це вигадка.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення samael » 25 лютого 2010, 15:54

Британское Королевское общество (аналог Академии наук) в канун 350-летия на своем сайте royalsociety.org разместило оригинал истории о яблоке, которое вдохновило Исаака Ньютона на открытие закона всемирного тяготения.

Автором манускрипта, датированного 1752 годом, является друг и биограф Ньютона Уильям Стакли. Знаменитый момент падения яблока Стакли описывает следующим образом: «После обеда установилась теплая погода, мы вышли в сад и пили чай в тени яблонь. Он (Ньютон) сказал мне, что находится там же, где и прежде, и гравитация занимает его мысли. Он находился в созерцательном настроении, когда неожиданно с ветки упало яблоко. «Почему яблоки всегда падают перпендикулярно земле», — подумал он». Историю с яблоком многие скептики считают вымышленной самим Ньютоном, таким образом продвигавшего свою теорию. К сожалению, в записях Стакли не указано, упало ли яблоко рядом с Ньютоном или ему на голову, как излагается в легенде о знаменательном открытии.

http://www.segodnya.ua/news/14108334.html :D
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 25 лютого 2010, 16:01

в кожній вигадці є хоч крихточка правди... :)
Комусь музика присниться, комусь- картинка, а комусь якась формулка, а потім - світове світило нове на горизонті
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 25 лютого 2010, 18:58

Здається, тема ця про вибори, політику, а не якісь там яблука, сни і т. д. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 25 лютого 2010, 20:06

o.Mykil писав:Здається, тема ця про вибори, політику, а не якісь там яблука, сни і т. д. %)


Правда. Так от, щодо виборів.
Правління помаранчевих закінчилося повним провалом. Так, що ще не відомо котра влада була Божим допустом. Чи т.зв. демократи зробили щось для того, щоби принаймі якась частина заробітчан вернулася? Чи може вселила надію в краще майбутнє для тієї ж молоді? Чи може мафію винищили? Ага, бігом. Божий допуст- що нам розум відняло як в 2004 так і після і до того, оце допуст, а все решта - просто життя.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 25 лютого 2010, 20:33

прочанка писав:В Уневі була з"ява - Ангела України, як попередження всіх тих випробовувань, які випали на долю УГКЦ і всього народу.


Коли таке сталося? Чую вперше... :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 25 лютого 2010, 20:59

"історія Свято-Успенської Унівської Лаври" писана єродияконом Мануїлов дуже гарно висвітлює щасливі й сумні сторінки життя обителі.
Власне, дана з"ява відноситься до періоду 1-ї Світової. Коли в Обителі були запрошені Владикою Андреєм отці-редемптористи.
Російські війська окупували Галичину і Унів, зокрема, вирішили "вигнати уніатів". Отці чинили тиск. Року 1918р. їх перевели на Голоско, що під Львовом. Отож, "о.Схрейверс мав видіння Ангела України, який запевняв отця в безнастанній Божій опіці нашої Батьківщини".(стр.60)
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 25 лютого 2010, 21:46

Дякую! Можливо і була якась містика... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 26 лютого 2010, 13:41

romanm писав: Помаранчеві Іуди, втратили, принаймі для мене, залишки любої довіри.

Божий допуст- що нам розум відняло як в 2004 так і після і до того, оце допуст, а все решта - просто життя.


За сильно Ви "злими" ярликами розкидаєтесь, шановний. Хто ви такий, щоб судити хто Іуда а хто ні. Що в Бога вирішили побавитись...

Ще питання кому відняло розум: тим сотням тисяч людей що стояли і мерзли на майдані за Ідею і Правду проти брехні й обману чи тому, хто так вважає...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 26 лютого 2010, 14:14

ljubomyr_ps писав:
romanm писав: Помаранчеві Іуди, втратили, принаймі для мене, залишки любої довіри.

Божий допуст- що нам розум відняло як в 2004 так і після і до того, оце допуст, а все решта - просто життя.


За сильно Ви "злими" ярликами розкидаєтесь, шановний. Хто ви такий, щоб судити хто Іуда а хто ні. Що в Бога вирішили побавитись...

Ще питання кому відняло розум: тим сотням тисяч людей що стояли і мерзли на майдані за Ідею і Правду проти брехні й обману чи тому, хто так вважає...


А хто в Бога бавиться? Тоді не потрібно робити нічого, ніяки хвиборів, а сидіти тихенько і дякувати Богу, за Сталіна, за голодомор, за все інше, бо це ми заслужили?! Може і мені відняло розум не дискутую, але маємо результат. Чи може я помиляюся? Якщо Ви мерзли, то погано мерзли, що той, проти кого виступали прийшов до влади. Що ті, кому кричали" Осанна - Так", зробив все для того, щоби знищити Тимошенко, яка була з ним на Майдані? Вистояли повернення старої мафії? Чи кого? Чи це все була передвиборча баталія за владу і використали людей як біо массу? Чого ж ви добилися? Не зрадили , хіба, всього того, чого обіцяли? Де мільойни робочих місць? Де ті руки які нічого не крали? Покажіть мені?


"За межами України перебуває до 7 мільйонів українців. Так вже немилосердно розпорядилася історія, що ці люди стали заробітчанами. Якщо хтось викачує вкрадені в Україні гроші у якісь там офшори, то ці бідаки все зароблене важкою працею спрямовують в Україну.

Але їх конституційними правами знехтували. Уявіть, за межами України фактично перебуває одна шоста виборців, ЦВК підготувала для закордонних українців всього 400 тисяч бюлетенів. Але це лише півбіди.

Вибори за кордоном організували так, що проголосувати змогли всього 45 тисяч українців. Це значно менше 1% наших співвітчизників, що живуть за межами України! Це практично втричі менше ніж на виборах 2004 року! Ось наскільки розвинулася демократія в Україні!

"Ми неодноразово просили, щоб відкрили бодай кілька дільниць у місцях скупчення українців, усі наші прохання були знехтувані", – пише українка Марта Биць з Італії.

Очільник МЗС Порошенко звітутвав, що його міністерство працювало безупинно 17 днів на добру організацію виборів. Але результатом стало те, що українцям за кордоном ніхто не повідомив як потрапити до списків, коли і куди приїздити на вибори.

В Італії на дільницю в Неаполі, як розповідають численні свідки, до другого туру виборів прибуло кілька тисяч українців, які зуміли зорганізуватися самостійно.

Та на дільницю видали всього 400 бюлетенів. Стараннями консула до вечора підвезли ще трохи. Але люди, які проїхали сотні кілометрів, пливли баржами і тому подібне, так і не змогли проголосувати.

Сьогодні ці українці готові позиватися проти організаторів виборчого процесу і держави загалом. Бо справді Україна знехтувала їхніми правами.

Ситуацію у Неаполі побачила італійська поліція – карабінери виїхали перевірити з якого дива зібрався такий великий натовп людей. Але весь цей безлад залишився поза увагою міжнародних спостерігачів. Вони у цей час спостерігали за примарною демократією в Україні."

http://pravda.com.ua/columns/2010/02/25/4808404/

Ви вистояли на мороз іможе те, що до нас, українців нормально відносться в дип. консульствах? Коли я дзвоню в консульство, то мене обзивають западенцем, бо говорю по українськи. Чи ви вистояли, щоби в нормальній державі, я в ізраїльському косульстві заповняв анкету на українській а не на російській? Ви вистояли хороше життя буржуям, які прикрилися помаранчевим кольором. От і все.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення samael » 27 лютого 2010, 00:15

Цікаві роздуми: http://timer.od.ua/?p=58135 :ROFL:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Вибори 2010

Повідомлення Yuriy D » 27 лютого 2010, 10:02

samael писав:Цікаві роздуми: http://timer.od.ua/?p=58135 :ROFL:

:) Трохи дивно що пишуть про це одесити, а взагалі було вже щось схоже з назвою "Хіт-парад конфузів Януковича" :crazy:

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення samael » 27 лютого 2010, 10:06

γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей