Мова форуму УГКЦ

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 16 червня 2009, 13:29

romanm-е, знаю, що можу виглядати як папуга, але все ж таки дозволю собі запитати: а де Ви бачили на англомовному форумі москєвські питання і відповіді на них? І чому негри можуть вивчити українську, а москалі нє?
Спілкуюся з багатьма католиками з різних областей України І всі вони стараються говорити українською. Та й в самій столиці, принаймні так розказують оо Васильяни, багато православних приходять до наших церков тільки через те, що там відправа і проповідь українською.
УГКЦ вже давно перестала бути виключно галицьким феноменом. А затятим шовіністам, які принципово не хочуть спілкуватися українською, Ви все одно нічого не поясните, адже в них один лозунг: "Православие, народность, самодержавие".
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 16 червня 2009, 14:15

Я не знаю, може я помиляюся, але я ненастроєна проти людей, які розмовляють рос. мовою. Нам потрібно навчитися трохи терплячості і якщо людина щось спитає на рос. мові, то чому б не відповісти чи щось порадити. На цей сайт можуть зайти люди з Росії чи інших країн СНД, які не знають української мови. Звичайно, що живучи в Україні потрібно знати українську мову, але на жаль багато людей розмовляє російською. І ми не можемо тільки через мовні причини з ними не спілкувати. Та це звичайно моя думка, яка може когось і не влаштовувати.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 16 червня 2009, 17:26

Olya писав:Я не знаю, може я помиляюся, але я ненастроєна проти людей, які розмовляють рос. мовою. Нам потрібно навчитися трохи терплячості і якщо людина щось спитає на рос. мові, то чому б не відповісти чи щось порадити. На цей сайт можуть зайти люди з Росії чи інших країн СНД, які не знають української мови. Звичайно, що живучи в Україні потрібно знати українську мову, але на жаль багато людей розмовляє російською. І ми не можемо тільки через мовні причини з ними не спілкувати. Та це звичайно моя думка, яка може когось і не влаштовувати.


А чи отримаєте відповідь коли на англомовному форумі задасьте запитання москєвською говіркою?
Не знаєш мови форуму - не лізь. І лише наша дурна українська політкоректність дозволяє відповідну некоректну поведінку: вимогу до всіх учаників форуму знати російську.
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 червня 2009, 17:34

А чи отримаєте відповідь коли на англомовному форумі задасьте запитання москєвською говіркою?
Не знаєш мови форуму - не лізь.


Повторюся, багато людей приходять сюди не тільки зі Сходу України. Також багато звідки, інших країн. Тому, що це єдиний форум УгкЦ. Якщо ви вважаєте, що правильно зробити акцент на українскість а не на котолицкість, ок, для мене абсолютно нема проблем.

Тут не політкорректність, а показ того що я розумніший, бо знаю твою мову.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 17 червня 2009, 13:49

romanm писав:
Повторюся, багато людей приходять сюди не тільки зі Сходу України. Також багато звідки, інших країн. Тому, що це єдиний форум УгкЦ. Якщо ви вважаєте, що правильно зробити акцент на українскість а не на котолицкість, ок, для мене абсолютно нема проблем.

Тут не політкорректність, а показ того що я розумніший, бо знаю твою мову.


Шевченко дуже часто говорив з москаликами французькою, і писав "Знаю московську, але нею не хочу балакати". Я нічого проти не маю щоб відкрилася російськомовна гілка. Нехай. І я би на ній дописував, чи англомовна, але потурати московському хамству, то вже вибачайте...
Прикро що ми українці так самі себе зневажаємо і стелимося килимочком під ноги кожному чужинцю.
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 17 червня 2009, 15:27

англомовна, але потурати московському хамству, то вже вибачайте...
Прикро що ми українці так самі себе зневажаємо і стелимося килимочком під ноги кожному чужинцю


Хамство в чому? В тому що ми не можемо нормально відповісти на аргументи які нам тут дають? Полистайте теми, там є деякі питання по істроії, на які ніхто нормально не зміг відповісти. Зато на українській відповідали, всякі глупості.

Мені здавалося, шо в правилах форуму не визначено, що мова є 1 українська, от і говорилося на рос. мові. не бачу ніяких проблем. Не можу зрозуміти одного, чого, коли я з кимось говорю на його мові, автоматом не поважаю свою? Мені здається, що ми себе не поважаємо, коли думаємо, що хтось нам за щось там зробив.

Треба подивитися на себе в дзеркало, а не кивати то на москалів, то на поляків. Хто нам заважав бути такими як вони(поляки чи москалі), шоби нас поважали і боялися?
Самі себе , з самих початків глумили. То шо хотіти від інших? Ось шо зараз робиться в Україні. Зробили оранжеву комедію, і дальше знущаються над людьми. Може вистачить співати про рушники вишивані а щось реально робити? Он, Швейцарія, там нема 1єї мови, а за пояс заткне любого.

Держава і народ, які постійно перебувать в ролі жертв, немають право на існування( Макявеллі).

Але якщо цей форум є тільки україномовний, то без проблем. Хай вивішать офіційне правило і все.

Хоча я думаю, що більше користі буде якщо спокійно відповісти людині, по його аргументу, навіть на другій мові, чим говорити дурниці, на своїй.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 17 червня 2009, 16:01

romanm писав:Хоча я думаю, що більше користі буде якщо спокійно відповісти людині, по його аргументу, навіть на другій мові, чим говорити дурниці, на своїй.

а чому б не відповісти на своїй? :shock:
як відомо російську мову вже давно не вивчають в школах, як за союзу. Людина пише на україномовному форумі, тож повинна розраховувати на певні "нерозуміння". Якщо ж справді не розуміє української, то є ціла купа автоперекладачів, онлайн і не тільки.

А звідки візьметься повага інших до держави і до мови, якщо ми самі себе не поважаємо? Чому українець, який не розуміє російську має зустрічатись з додатковими труднощами на своїх же теренах? хіба не повинно бути навпаки?

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 17 червня 2009, 18:39

Не розумію постановки питання. Здається що трошки не про те говорите шановний, romanm-е. Я не розумію китайської і тому не лізу на китайськомовний форум зі своєю українською, чи навіть з англійською. Хамство москалів полягає в тому, що вони сунуться на україномовний форум зі своєю мовою, вимагаючи всією своєю поведінкою щоб хахли їх не тільки толєрували, але і відповідали на їхній мові. Не думаю що тут йдеться про якусь там жертву. Йдеться просто про норму людського спілкування. Якщо я хочу вступити з кимось в дискусію, то роблю це на мові спілкування того хто є "господарем" форуму. На англомовному, англійською, на україномовному - українською, на польськомовному - польською, на російськомовному - російською. І мені в голову не приходить лізти скажімо на болгаромовний форум, бо я не розумію болгарської. Така є поведінка цивілізованих людей. Може вже прийшов таки час і москалів культури вчити? Може досить терпіти їхні імперські вибрики? Може прийшов вже час самих себе і свою мову поважати?
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 17 червня 2009, 19:10

добре, нема проблем.

сергій
старець
старець
Повідомлень: 507
З нами з: 27 березня 2008, 22:48
Звідки: Галичина

Повідомлення сергій » 17 червня 2009, 19:20

romanm писав:добре, нема проблем.
:)
Sic transit gloria mundi

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення samael » 26 лютого 2010, 09:28

Реалізовано вибір російського інтерфейсу форуму: viewtopic.php?f=8&t=1684&p=18156#p18156
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення nikolach » 26 лютого 2010, 14:52

Андрей Днепров писав:Верховная Архиепископия самый легитимный преемник древней единой для Всей Руси Киевской митрополии.


Вот это новость!!! :shock: Объясните, пожалуйста! Киевская митрополия была всегда как-никак православной, и князь Владимир крестил Русь в православие. Греко-католичество возникло под влиянием Польши лишь через 500 лет, и охватило лишь меньшую часть украинского населения. Как же оно может стать "лигитимным приемником древней единой для Всей Руси Киевской митрополии"?
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення viter » 26 лютого 2010, 15:06

Ви щось про Унію чули? А про те, що Церква до 1054р не була розділена і була Єдиною Католицькою?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення nikolach » 27 лютого 2010, 16:29

viter писав:Ви щось про Унію чули? А про те, що Церква до 1054р не була розділена і була Єдиною Католицькою?


Правильно, Церковь была единой, но только не католической!

Уния состоялась на 500 лет позже.

Если же говорить о крещении Руси, то Русь была крещена в Православие, и никогда не была католической!!! Поэтому католическая Церковь правопреемницей ее никак быть не может!

Когда князю Роману Галицкому, праправнуку князя Владимира Великого, папа Римский предложил принять католичество в обмен на коронацию, князь гордо отверг это предложение. Так что даже галичане всегда до самой Унии 1596 года были православными, и свято берегли свою веру.

Но вашу позицию я понял, спасибо за разъяснение :) . Мне этого достаточно, и спорить я не берусь :pardon: .
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення viter » 27 лютого 2010, 16:50

Пане nikolach, не плутайте обряд з віровизнанням.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення nikolach » 28 лютого 2010, 10:52

viter писав:Пане nikolach, не плутайте обряд з віровизнанням.


Простите, не понял, что Вы в данном случае подразумеваете под словом "обряд"?

Это сейчас у вас обряд православный, а вера католическая, а раньше ведь и то и другое у вас (как и у нас сейчас) было православным O:-) .
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення viter » 28 лютого 2010, 14:58

Коли Володимир христив Русь, то робив це у Католицькій вірі з візантійським обрядом.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення nikolach » 28 лютого 2010, 15:27

viter писав:Коли Володимир христив Русь, то робив це у Католицькій вірі з візантійським обрядом.


Так по-вашему, Русь была крещена в католическую веру??? :shock: Вот это новость!!! А православной она потом сама по себе стала, по щучьему велению?

Я как-то больше истории доверяю, которая говорит, что католическая вера с византийским обрядом - это исключительно результат Унии 1596 года! Раньше, с времен первого раскола, эти две конфессии существовали сами по себе, и никто их никогда до 1596 года не смешивал!

Уния была результатом компромисса. Сохранить православие на Украине (во времена давления католической Польши) было очень тяжело, и ряд православных священников согласилось на этот компромисс: принять католичество, но сохранить за собой хотя бы свой православный обряд.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення ієром. Діонисій » 28 лютого 2010, 22:39

nikolach писав:
Я как-то больше истории доверяю...


А в чийому висвітленні? Питання, зрештою, риторичне, бо з Ваших попередніх доказів усе і так зрозуміло.
"Ученье -- свет, неученье -- тьма", в якій Ви зараз і знаходитесь, шановний п. nikolach, як і більшість наших співвітчизників, в силу багатовікової ідеологічної обробки, яку започаткувала ще Візантія, потім успішно продовжили Російська імперія та її спадкоємець Радянський Союз.
Русь прийняла християнство у візантійському обряді, але в тоді ще єдиній Церкві. Офіційний розкол стався у 1054 році за патріярха Керулярія. Оскільки Руська Церква у своєму ієрархічному підпорядкуванні була повністю залежна від Константинополя, до тої міри, що на цілій великій Русі була тільки одна(!!!) Київська митрополія, а митрополитом завжди був грек (з кількома винятками, які завжди закінчувалися невдачами), -- то Русько-Українська Церква була втягнута у це протистояння на боці Константинополя. У 1596 році вдалося цю ситуацію змінити, але тільки частково, у тій частині Київської митрополії, де візантійські і московські впливи були менш відчутними. Ціла дальша історія -- це ідеологічна, політична і фізична боротьба проти Унії, хоч та була всього приверненням первісної єдності.
Не ті історичні книжки Ви читаєте, п. nikolach.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення andrivovk » 01 березня 2010, 19:59

nicklach писав:Правильно, Церковь была единой, но только не католической!

Слово "католицька" в перекладі означає - вселенська.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Рома
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2010, 17:17

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення Рома » 24 березня 2010, 08:58

Здравствуйте,у меня такой вопрос,какие меры вы предпринимаете в отношении (псевдо)священников,так как по соседству со мной живёт именно такой католический священник. Уже на протяжении года он терроризирует весь наш переулок, угрожая старикам и женщинам расправой (в прямом смысле слова) на него заведены административные дела так как он загрязняет окружающую среду.Разжигает национальную рознь, он оскорбляет людей зато где они родились, на переулке живут эмигранты из Молдавии. По рассказам людей из соседних деревень, его выгоняли уже не из одной церкви за блуд и воровство,на вопрос как тебя до сих пор не лишили, сана он говорит, что в церкви это всё замалчивают и продолжает прикрываться от всевозможных инстанций своим саном. Зовут его Бондаренко Андрей (Харьковский район г. Мерефа пер. Октябрьский)

Михайло Шелудько
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 06 жовтня 2005, 23:46
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення Михайло Шелудько » 24 березня 2010, 09:55

nikolach писав:Киевская митрополия была всегда как-никак православной, и князь Владимир крестил Русь в православие. Греко-католичество возникло под влиянием Польши лишь через 500 лет, и охватило лишь меньшую часть украинского населения.

Киевская митрополия, основанная после крещения Руси, была одновременно православной и католической. Православие - это свойство веры, а католичность - свойство Церкви. Позднее, после раскола Константинополя и Рима, Киевская митрополия лишилась полноты католичности, хотя православие сохранила. Во время Флорентийской унии в 1439 году восточные церкви, включая Киевскую митрополию, восстановили свою католичность, однако вследствие ряда политических событий большинство восточных церквей потом от этого единства отказались, но сама Киевская церковь Флорентийскую унию не отрицала.

В Бресте Киевская митрополия подтвердила свое единство с Католической Церковью. Таким образом, после Бреста Киевская митрополия восстановила свою католичность во всей полноте. Так что современная УГКЦ и есть та самая Киевская митрополия, та самая Русская Церковь, Церковь Руси. Московский же патриархат, хотя и является дочерней церковью по отношению к УГКЦ (Киевской митрополии), с 15 века отделился как от Киевской, так и от Константинопольской Церкви (сначала была создана Московская митрополия, а затем и провозглашен патриархат).

Таким образом, УПЦ МП не преемственна древнерусской Киевской митрополии, но является дочерней церковью Московского патриархата. Это же справедливо и к УПЦ КП и к УАПЦ.

Так что не путайте официальные названия церквей и богословские понятия, которые за этими названиями стоят. Что с того, что РПЦ до 1917 года официально называлась "Российская греко-католическая православная Церковь"? Была ли РПЦ от этого католична? Нет конечно, потому что ее вселенское измерение было ущерблено расколом со Вселенской Церквью.

Православие - это правильная, апостольская вера в Иисуса Христа согласно Писанию и Преданию.
Католичество - это вселенскость, всеохватность единой Христовой Церкви, которая была основана на апостолах во главе с Петром.

Русь была крещена в византийском обряде, но была католической до тех пор, пока не ушла вместе с Константинополем в раскол. Но в 16 веке после Брестского собора Русь снова стала католической, вернувшись к Церкви отцов.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення о.Олег » 24 березня 2010, 16:37

Слава Ісусу Христу!
Рома писав:Здравствуйте,у меня такой вопрос,какие меры вы предпринимаете в отношении (псевдо)священников,так как по соседству со мной живёт именно такой католический священник. Уже на протяжении года он терроризирует весь наш переулок, угрожая старикам и женщинам расправой (в прямом смысле слова) на него заведены административные дела так как он загрязняет окружающую среду.Разжигает национальную рознь, он оскорбляет людей зато где они родились, на переулке живут эмигранты из Молдавии. По рассказам людей из соседних деревень, его выгоняли уже не из одной церкви за блуд и воровство,на вопрос как тебя до сих пор не лишили, сана он говорит, что в церкви это всё замалчивают и продолжает прикрываться от всевозможных инстанций своим саном. Зовут его Бондаренко Андрей (Харьковский район г. Мерефа пер. Октябрьский)

не знаю такого священика (можливо на Форумі є люди з тих країв і зможуть прокоментувати Ваш допис). Попри те знаю, що люди грішні і можливими є різні зловживання. Якщо є так, як Ви описуєте - священики як і всі громадяни України підлягають Закону, тому на всі протиправні на Вашу думку дії Вашого сусіда звертатися треба в відповідні державні інстанції: якщо винен буде покараний.
З повагою
о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Рома
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2010, 17:17

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення Рома » 25 березня 2010, 18:37

Я с большим уважением отношусь к любым вероисповеданиям и прошу прощение за настойчивость. Так какие же всё-таки меры принимает сама церковь по отношению к таким людям, или "вести" за собой может как честный добрый священник так и гадкий образ человека.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2010, 16:26

Рома писав:Я с большим уважением отношусь к любым вероисповеданиям и прошу прощение за настойчивость. Так какие же всё-таки меры принимает сама церковь по отношению к таким людям, или "вести" за собой может как честный добрый священник так и гадкий образ человека.

не знаю добре це чи зле (це вже окрема тема), але в сучасному суспільстві потребується довести, що людина винна і вже тоді, в залежності від ступеня доведеної провини, обвинуваченого карається. У Вашому випадку, якщо правильно розумію, провина Вашого сусіда-священика потребує доведення, тоді мав би відбутися процес, на якому звинувачуваному буде дана змога себе захищати, а тоді вже послідує вирок. Якщо все відбувається так, як Вами описано, дуже прошу не зосереджуватись на теоретизуванні можливого (дуже шкода це визнавати, але навіть один із Апостолів - Юда Іскаріотський...) чи неможливого, а за конкретних переступів цією людиною законів/заповідей скаржитись у відповідні державні і церковні інстанції. Будь це священик православний чи греко-католицький чи будь-хто.
З повагою
о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Рома
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2010, 17:17

Re: Форум на русском (российском)

Повідомлення Рома » 26 березня 2010, 17:19

Его вина доказана шестью гос. инстанциями но их решения он категорически не выполняет, буквально на днях я написал заявление в прокуратуру. Что вы имеете в виду церковные инстанции?(повторюсь это греко-католический "священник")


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей