ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

yurkoV
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 11 березня 2010, 02:06

ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення yurkoV » 12 березня 2010, 01:25

Хочу повідомити про відкриття ПЕРШОГО в Україні сайту знайомств і соціальної мережі для католиків КАТОЛИЦЬКІ ЗНАЙОМСТВА. Адреса сайту http://catholicmates.net

Для всіх сайти чи соціальні мережі є, а для католиків не було. Ось чому захотілося його створити.

Ласкаво просимо на сайт. :friends:

П.С. Дуже-дуже дивно бачити на офіційному сайті католицької установи чортячий смішок. Гм!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення о.Олег » 12 березня 2010, 07:40

yurkoV писав:Хочу повідомити про відкриття ПЕРШОГО в Україні сайту знайомств і соціальної мережі для католиків КАТОЛИЦЬКІ ЗНАЙОМСТВА. Адреса сайту http://catholicmates.net

Для всіх сайти чи соціальні мережі є, а для католиків не було. Ось чому захотілося його створити.

Ласкаво просимо на сайт. :friends:

П.С. Дуже-дуже дивно бачити на офіційному сайті католицької установи чортячий смішок. Гм!

до нас заходять і некатолики :)
а за запрошення - дакую. І навзаєм запрошуємо до участі в діяльності Форуму.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення отець Роман » 13 березня 2010, 13:19

Ідея хороша, але як часто буває - не безкоштовна!
Та погано не те, що за це треба платити гроші (для християн могло би бути і безкоштовно), а що аж 50 грв.!
Як на мене, то занадто багато...
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення Міша » 13 березня 2010, 21:22

Ідея класна, але мінус за гроші і за російську мову. імхо :no:
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

yurkoV
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 11 березня 2010, 02:06

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення yurkoV » 14 березня 2010, 22:42

Слава Ісусу Христу!

Ще раз ласкаво прошу на КАТОЛИЦЬКІ ЗНАЙОМСТВА. Це місце зустрічі католиків і нашої святої релігії.

Хочу пояснити, чого сайт є платним. Я не виправдовуюся - просто хочу пояснити.

По-перше, я пропоную знижку. Перші сто чоловік, якщо захочуть лишитися, через місяць вільного користування матимуть заплатити на 50% менше. Хтозна, може, і збільшу цю пропозицію, а ціну зменшу. 25/50 грн. - це дуже невелика сума. Погодьмося.

По-друге, коли хтось іде купувати хліб чи платить по 30 гривень щомісяця за СуперМТС, то та людина не обурюється і не скаржиться, що за те все треба платити. Це нормально платити за послуги.

По-третє, ті всі послуги, у т.ч. сайт, коштують грошей, т.ч. у їх створення вкладено гроші: програмісту - за сайт і дальшу техпідтримку плюс оренду за хостинг, яка істотно (тобто в десятки або й сотні разів ЗРОСТЕ), якщо учасників буде понад 3-4 тис. Це - щоб сайт працював нормально і не "глючив".

Ось поцікавтеся, скільки коштує зробити такий сайт і скільки коштує орендувати окремий сервер (а це доведеться зробити, коли учасників буде тисячі).

По-четверте, платиться за все. Т.зв. безкоштовні сайти знайомств або завалюють вас рекламою (у т.ч. розпусною), або все одно за щось беруть гроші. Перевірте.

Насамкінець, я не мільйонер. Дуже не мільйонер. Тому, бажаючи зробити добру справу, хочу ще й відшкодувати свої гроші.

І ще раз насамкінець - про мову. Там є три мови, внизу є меню - рос., укр., і англ. Католиків-російськомовників у світі багато. Наприклад, є Російська греко-католицька церква. "Нема ні грека, ні українця". А чому нема претензій до англійської мови? Я думаю, Бог бажає, щоб УСІ спаслися, а не тільки українці.

А ціну я, видно, все таки зменшу. Ніхто (і я не виняток) не любить платити. Мабуть, це теж нормально.

До речі, якщо хтось бажав би стати спонсором сайту - я не проти зробити його безкоштовним.

Слава Ісусу Христу!

П.С. Ласкаво прошу на мій сайт. Зареєструйтеся хоча б на місяць (це безкоштовно). Дякую ЩИРО. :D :D :D :D :D :D :D :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends:

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення Міша » 15 березня 2010, 14:31

Ідея такого сайту дійсно класна! За мову вибачайте - не побачив внизу трьох мов :sorry:.
Обовязково зареєструюсь, тільки не зараз. Дякую за ідею :good:
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення Just_me » 16 березня 2010, 18:36

Дивно, коли одружена людина створює сайт знайомств :D ГГГГГГГГГГГГГГ, як сказала б одна моя подруга :pardon:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

yaruk
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 16 березня 2010, 02:39
Звідки: chicago,illinois

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення yaruk » 17 березня 2010, 03:28

slava Isysy hrusty.
stvorennya saytu koshtuye kopiyku.
miy dryg robut saytu dlya nashoyi diasporu v ameretsi.vge v svit vuyshlo dekilka saytiv i vsi vonu beskoshtovni.a groshi na pitrumky sajty beretsya zazvuchay z reklamu.os tak.tomy podymayte.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення viter » 17 березня 2010, 09:08

yaruk писав:slava Isysy hrusty.
stvorennya saytu koshtuye kopiyku.

Слава навіки!
Ну залежно який сайт. Можна зробити взвгалі безкоштовно, як, наприклад, на укозі, використовуючи стандартні шаблони та модулі. Але коли йдеться про щось специфічне, бази даних, соціальні мережі, портали то не думаю, що такі речі коштують копійки.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

yaruk
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 16 березня 2010, 02:39
Звідки: chicago,illinois

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення yaruk » 17 березня 2010, 17:34

groshi beretsya z ruklamu.chum bilshuy reytung saytu, tum bilshe reklamu na nyomy byde.
ni, ya ne pravuy, proshy vubachennya cho v liz ne v svoyi spravu.robutu sayt platnum chu ni, tce povunen vurishutu vlasnuk saytu.
shkoda cho i na pochyttyah zaroblyayut groshi.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення o.Mykil » 17 березня 2010, 18:00

Подібного не стрічав на схожих сайтах серед православних чи протестантів... Треба просто вставити на сайт скриньку для добровільних пожертв (бачив таке) і це буде більше по-християнськи, як на мене. Взагалі може краще знайти на початок для підтримання відповідних спонсорів... Рейтинг дійсно буде рости швидше, більш активно реєструватимуться люди, коли ресурс буде як чи не всі у християнському світі. Тоді вже можна подумати і про рекламу на сайті від інших. А так тільки, мабуть, на місяць туди "поселяться", поки безкоштовно... Люди часто люблять економити.

До речі, ще одна соціальна мережа для католиків viewtopic.php?f=2&t=1640
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення o.Mykil » 28 березня 2010, 00:03

А ось англомовний католицький сайт знайомств для шлюбу http://www.catholicmatch.com
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення o.Mykil » 14 листопада 2010, 00:01

Добра ідея такого сайту, заслуговує на похвалу, тим паче, що адмін старається його сам утримувать, але... Якщо чесно, я не думав, що цей сайт створила людина, незгідна з II Ватиканським Собором, католицьким (!!) екуменічним рухом, хоч і начебто греко-католик... Часті упередження наявні. Навіть цитат нема з цього Собору на сайті в "Цитаті дня" задля об'єктивності, коли, натомість, з інших Соборів часто лунають. Також є інші вагомі помилки у трактуванні вчення Церкви та певне баламучення людей. Такий собі криптолефебризм на самодіяльність. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Theophylact
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 26 березня 2012, 14:31
Звідки: Харків

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення Theophylact » 16 травня 2012, 20:17

Нажаль цей сайт catholicmates вже не працює! А чому б на цьому офіційному сайті УГКЦ не створити крайові теми для спілкування греко-католиків з різних частин країни, а може й римо-католиків, бо й у них немає такого форуму в Україні? Особливо це важливо для Сходу України, де католиків дуже мало, а групи вКонтакте буває щезають, як група харківська...
Слава Ісусу Христу!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення Just_me » 16 травня 2012, 20:29

Theophylact писав:чому б на цьому офіційному сайті УГКЦ не створити крайові теми для спілкування греко-католиків з різних частин країни

Навіщо? Ми і так знаємо постійних форумлян, хто і звідки, роками вже на форумі і навіть зустрічалися недавно.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення andrey s. » 16 травня 2012, 22:10

Just_me писав:.......................і навіть зустрічалися недавно.

Коли???, та бути того не може. :oops: :D
А на загал погоджуюсь, сайт є будуть і люди, будуть люди теми завжди знайдуться.
Головне..Це щоб було Щось Спільне.(при тому що всі ми різні)
Я схиляюсь до сайту де всі різні, але мають щось спільне.
Тобто не одинаковість, а спільність.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення ShMariam » 16 травня 2012, 22:55

Theophylact писав:Нажаль цей сайт catholicmates вже не працює! А чому б на цьому офіційному сайті УГКЦ не створити крайові теми для спілкування греко-католиків з різних частин країни, а може й римо-католиків, бо й у них немає такого форуму в Україні? Особливо це важливо для Сходу України, де католиків дуже мало, а групи вКонтакте буває щезають, як група харківська...

Таке можна було б зробити, якщо б нас було принаймні кілька десятків активних дописувачів. Але чомусь форум не дуже популярний. :pardon: :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ в Україні сайт знайомств і соц.мережа для католиків

Повідомлення andrey s. » 16 травня 2012, 23:12

ShMariam писав:
Theophylact писав:Нажаль цей сайт catholicmates вже не працює! А чому б на цьому офіційному сайті УГКЦ не створити крайові теми для спілкування греко-католиків з різних частин країни, а може й римо-католиків, бо й у них немає такого форуму в Україні? Особливо це важливо для Сходу України, де католиків дуже мало, а групи вКонтакте буває щезають, як група харківська...

Таке можна було б зробити, якщо б нас було принаймні кілька десятків активних дописувачів. Але чомусь форум не дуже популярний. :pardon: :(

Можливо люди читають, але писати не хочуть чи ще якось так, тобто якісь причини. Ми чужі стаєм (от сьогодні їхав у маршрутці, так вся молодь в навушниках, всі у своїх світочках(світах), і як ці світи мають пересіктись??? Люди встидаються показати себе, як є, хоча б на 50 %...все глянц і рамки куди себе позаганяли, або їх загнали, молодих і життємаючих - чи то ховаючись, чи то споглядають зі свого світу на оточуючий.)
Одному тільки Богу відомо як, але намагатись треба, точно треба.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей