Воля Божа, фаталізм та марновірства...

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Shargo
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 25 жовтня 2009, 17:16
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Shargo » 13 листопада 2009, 15:28

АААА!
Так і спатиме з відчиненими :shock:
"думати - не боляче, вірити - не страшно"

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 листопада 2009, 15:35

Гарне Марійське число. На Брюховичі, що біля Львова, їздить, наприклад, маршутне таксі під № 13... Один чоловік як почув це раніше, то сказав, що не сяде на нього. Був із Закарпаття! :))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 14 листопада 2009, 19:56

mykil писав:Гарне Марійське число.

Я таке теж десь читав. Здається, дні почитання Містичної Троянди припадають на 13 число.
Решта забобони. :)

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Повідомлення ірця123 » 15 листопада 2009, 13:15

Дивно, як то люди люблять вірити у всякі забобони, які, здебільшого, є нісенітницями і плодом людської уяви, а от повірити в те, чого вчить Церква -то тяжко. Мені здається, що священикам слід частіше піднімати такі теми на проповідях, бо великий відсоток віруючих, навіть тих, хто ходить до Св. Причастя, свято вірять у різного роду вроки та забобони. мені одного разу сказали під час Служби Божої, що, мовляв, коли священик дає благословення, то треба якось особливо складати руки, бо інакше благословення не зійде... %) Зрештою винні, напевне, ми, християни. Бо якби всі ті, що називають себе християнами, справді ними були, то не розплодилось би так багато всяких ворожбитів, екстрасенсів, бабок та іншої нечисті.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 листопада 2009, 13:46

Ще тут є тема про абсурдне забобонство, часто плід нездорової уяви та слабкої віри http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1389
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 15 листопада 2009, 20:29

В моєї співробітниці помер чоловік, можна сказати нагло й ще молодий. Так випало, що ховали саме 13-го. І що? Завжди біда,коли помирає нагло ще молода людина, всі хто міг,поїхав віддати останню шану й підтримати вдову і трьох її дітей.
А ті нісенітниці з числами... Люди себе самі заганяють в страхи і потім з ними борються. Для когось цей день став днем народження, для когось відходу у вічність, а тим, хто живе потрібно тішитися кожним днем прожитим і не заглядати на числа.
Не бійтеся!

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Повідомлення отець Роман » 15 листопада 2009, 22:17

Люди! Схаменіться! Ви християни? Навіщо такі дурниці пишете, поширюючи їх в такий спосіб? Ще тут згадайте про "число сатани"...
Церква категорично виступає проти всяких забобонів!
Для християнина є можливим два шляхи його віри: 1- Богові. 2- тільки дияволові.
Якщо ви в будь-яких сумнівах покладаєтеся не на Бога і вірите не йому, чи сумніваєтеся, чи вірите замало - ваш варіант тільки 2!
Третього не дано.
Тому раджу спершу "сім разів відміряти" а потім писати.
І слушне завуваження - часто християни прост вірять в це не задумуючись...
Тому пропоную тут, в цій гілці форуму запитувати в що варто вірити. Як священик обіцяю час від часу тут відписувати і давати пояснення.
Дякую за розуміння з вашого боку!
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 листопада 2009, 10:59

отець Роман писав:Люди! Схаменіться! Ви християни? Навіщо такі дурниці пишете, поширюючи їх в такий спосіб?


Слава Ісусу Христу! Отче, в чому проблема? Хто поширює тут якусь магію, забобони, гріхи проти 1-ої заповіді Божої тощо? Пригляньтесь уважніше до поставленої проблематики, вийшовши поза назву короткої замітки. Навпаки, на кожному кроці в цій вітці показується абсурдність подібних забобонних нехристиянських практик, включно з числом 13, від цього відраджується просто.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 17 листопада 2009, 20:10

отець Роман писав:Люди! Схаменіться! Ви християни? Навіщо такі дурниці пишете, поширюючи їх в такий спосіб? Ще тут згадайте про "число сатани"...

Тут, що називається попав "с корабля на бал", або ж отець прочитав один допис і зробив лише по ньому висновок %)
Хороше і нормальне число...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 листопада 2009, 13:54

Зі серії тотожних тем -- церковні чи (поганські) звичаї, обряди http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?p=12350#12350
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пятниця 13

Повідомлення andrivovk » 22 березня 2010, 14:21

Об'явлення Діви Марії у Фатімі відбувалися 13 числа кожного місяця.Відомий замах на Івана Павла 2 також відбувся 13 числа (травень 1981).І він вижив як ми знаємо. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пятниця 13

Повідомлення о.Олег » 22 березня 2010, 15:04

andrivovk писав:Об'явлення Діви Марії у Фатімі відбувалися 13 числа кожного місяця.Відомий замах на Івана Павла 2 також відбувся 13 числа (травень 1981).І він вижив як ми знаємо. :Rose:

а хіба це було в П`ЯТНИЦЮ?
в цьому вся і річ :oops:
:)
насправді ця тема про те, що вірити в цифри - марновірство :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пятниця 13

Повідомлення andrivovk » 24 березня 2010, 22:21

о.Олег писав:а хіба це було в П`ЯТНИЦЮ?

Не знаю чи в п'ятницю, але дехто боїться самого числа 13 (навіть без п'ятниці).Хотілося показати, що в цьому нічого страшного немає.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
joinua
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 21 березня 2010, 21:20
Звідки: Рогатин
Контактна інформація:

Страх перед числами

Повідомлення joinua » 01 квітня 2010, 14:11

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати і сестри у Христі, я вам розкажу про це число:
Числа володіють магією та приносять удачу. Окремі люди та й цілі культури вірять у їхню спроможність приносити добро, або зло. Одиниця є досконалою, оскільки її не можна поділити. Число три зазвичай щасливе, особливо якщо вам доручать здійснення трьох бажань. А от четвірку уникають у Китаї, Японії та Кореї. В багатьох інших країнах світу число тринадцять, хоча і складається з двох щасливих чисел, вважається найбільш нещасливим числом із усіх.
Навіть тринадцята карта у картах Таро - має ім'я "Смерть". Проте карта не завжди означає справжню смерть людини, вона може означати зміни у житті людини.

Яке це має відношення до П'ятниці 13?

У житті Християн існує т. зв. "Невдала вечеря", її ще називають Таємна вечеря.
Найдавнішим і найвідомішим забобоном, пов'язаним із числом 13, є вірування про нещастя, що спіткає 13 людей, які сядуть разом вечеряти. Якщо вони на це наважаться, один із них протягом року помре. Тому обов'язково треба запросити ще одного гостя або, у крайньому разі, замість людини посадити м'яку іграшку.
Ніхто не знає, звідки взялася ця дивна вигадка. Зазвичай посилаються на те, що тринадцятеро людей були присутні під час Таємної вечері (малюнок знизу), після якої Іуда (не плутати з Іудою Тадеєм) видав Христа і його розіп'яли. проте Ісус і його дванадцять учнів зустрічалися дуже часто. До того ж цей забобон з'явився не раніше XIX століття, тобто десь на 2000 років пізніше.
Зображення

П'ятниця, тринадцяте - продовжую:
П'ятниця була днем страт у Стародавньому Римі, днем, коли розіп'яли Ісуса з Назарета. Вона також була Днем ката в середньовічній Британії. Мабуть, тому п'ятниця тринадцятого вважається особливо поганим днем. П'ятницю (англ. Friday ) назвали на честь скандинавської богині Фрігги, або Фреї, богині родючості, чию колісницю часто везли чорні коти. Християни вважали її відьмою. Тому, мабуть, цей факт додав п'ятниці ще більшого остраху, хоча для багатьох людей це святий день. У п'ятницю мусульмани відвідують мечеть, а єврейський Саббат починається саме в цей день тижня.

Та не такий і нещасливий цей день.
Я порився в мережі Інтернет і найшов в записах НАСА, точніше в в їхньому щоденнику:
... "Число 13 відіграло важливу роль у третій спробі NАSА висадити людей на Місяць і не тільки через ім'я човника. "Аполлон 13" був запущений о 13 годині 13 хвилин 11 квітня 1970 року. Вибух баку з киснем на його борту, який спричинився до припинення місії, стався 13 квітня. Незважаючи на це, "Аполлон 13" благополучно дістався Землі з трьома членами екіпажу" ...


Християни - не вірте у забобони... Вони інколи бувають страшними, та ви зупиніться і подумайте - "Чи допустив це Бог?". На все воля Всемогучого Бога.
Благословення Всемогучого Бога на вас!
"Написано: Не хлібом самим буде жити людина, але кожним Словом Божим" (Лк. 4, 4)

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Страх перед числами

Повідомлення Міша » 01 квітня 2010, 15:54

Зі всього тексту мені сподобалися тільки слова -
joinua писав:Християни - не вірте у забобони... На все воля Всемогучого Бога.


Для свідомих християн одне є щастя - це Ісус Христос. На мою думку всякі нумерології, інопланетяни, всякі забобони - це все від лихого. Він працює на повну потужність, для того щоб зводити людей з правильної дороги.
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Страх перед числами

Повідомлення Олюнька » 01 квітня 2010, 16:45

Міша писав:Зі всього тексту мені сподобалися тільки слова -
joinua писав:Християни - не вірте у забобони... На все воля Всемогучого Бога.


Для свідомих християн одне є щастя - це Ісус Христос. На мою думку всякі нумерології, інопланетяни, всякі забобони - це все від лихого. Він працює на повну потужність, для того щоб зводити людей з правильної дороги.

100%
я так зрозуміла, що зі всього тексту тільки ці слова і належать joinua, решта - цитата? :twisted:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
joinua
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 21 березня 2010, 21:20
Звідки: Рогатин
Контактна інформація:

Re: Пятниця 13

Повідомлення joinua » 06 квітня 2010, 13:02

Олюнька писав:решта - цитата?


Матеріал був написаний мною, та був захищений працівниками "УФОДОС" (http://www.ufodos.org.ua)
"Написано: Не хлібом самим буде жити людина, але кожним Словом Божим" (Лк. 4, 4)

Аватар користувача
отець Роман
дописувач
дописувач
Повідомлень: 88
З нами з: 16 листопада 2008, 15:40
Звідки: м. Кременчук
Контактна інформація:

Re: Пятниця 13

Повідомлення отець Роман » 06 квітня 2010, 16:32

Шановна(-ний) пане(-янко)!
Хочу звернути вашу увагу на те, що Церква не сприймає такого пояснення чисел яке їм надаєте ви. Тому прошу вас так ревно не відстоювати свою позицію, бо цим лише баламутите народ.
Хоча все ж певний символізм присутній навіть у Святому Письму, все ж - НЕ БІЛЬШЕ!
Сину! Ти є позичений! - слова бл. памяті митрополита Андрея

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Страх перед числами

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 10:37

joinua писав:... Якщо вони на це наважаться, один із них протягом року помре...

звичайно, що погоджуюсь з о.Романом, але у мене до цього лише одне запитання: чому помре лише один? :oops:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Страх перед числами

Повідомлення Just_me » 08 квітня 2010, 10:48

звичайно, що погоджуюсь з о.Романом, але у мене до цього лише одне запитання: чому помре лише один? :oops:


Отче, ну як то "Чому один"? Бо старенький уже, може. А всі інші, припустимо, молоді... :ROFL:

А якщо серйозно, не розумію, що це за тема така. А четвер, 12 - чому б нам не взяти до уваги таку дату? Або ж неділя, 26? 8) :o Я дуже люблю 13 число, бо колись в дитинстві була членом Марійської дружини, то ми дружно сповідалися та приймали Святе Причастя саме 13 числа, і не важливо, п"ятниця чи субота. А п"ятниця то ще й краще, бо день пісний і присвячений Страстям Ісуса Христа.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Страх перед числами

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 11:19

Just_me писав:
звичайно, що погоджуюсь з о.Романом, але у мене до цього лише одне запитання: чому помре лише один? :oops:


Отче, ну як то "Чому один"? Бо старенький уже, може. А всі інші, припустимо, молоді... :ROFL:

А якщо серйозно, не розумію, що це за тема така. А четвер, 12 - чому б нам не взяти до уваги таку дату? Або ж неділя, 26? 8) :o Я дуже люблю 13 число, бо колись в дитинстві була членом Марійської дружини, то ми дружно сповідалися та приймали Святе Причастя саме 13 числа, і не важливо, п"ятниця чи субота. А п"ятниця то ще й краще, бо день пісний і присвячений Страстям Ісуса Христа.

та це ясно і тема недушеспасительна :)
от лише мене цікавить спосіб мислення людей, які це придумали...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2010, 23:22

oremus писав:Така гарна пісня. Душа застигає, тіло мервіє, сльоза воском, вогонь по жилах....

ПІСНЯ ПРО МАТІР
Посіяла людям


Непогано, але цілком не в тему... :D %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Olya » 25 травня 2010, 15:37

У мене є запитання до священиків.
Мій батько вчора сказав мені таку фразу, що є три шляхи в людини: 1 - який нам планує Господь; 2 - це який ми плануємо самі; 3 - це який планує нечистий і саме цей про третій шлях говорять ворожки, коли ворожать і розповідають, що відбудеться. Я щось такого ще не чула, :pardon: тому прошу прокоментувати цей вислів будь-ласка. :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Just_me » 29 травня 2010, 16:03

Olya писав:У мене є запитання до священиків.
Мій батько вчора сказав мені таку фразу, що є три шляхи в людини: 1 - який нам планує Господь; 2 - це який ми плануємо самі; 3 - це який планує нечистий і саме цей про третій шлях говорять ворожки, коли ворожать і розповідають, що відбудеться. Я щось такого ще не чула, :pardon: тому прошу прокоментувати цей вислів будь-ласка. :)


А ще цікаво, як людина може йти тим шляхом, котрий спланувала сама, якщо все, на що вона здатна, це лише бути доброю чи злою, але що станеться завтра чи післязавтра, а навіть і за хвилину спланувати не може...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Натуся
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 16 червня 2010, 15:56

Воля Божа, фаталізм та марновірства...

Повідомлення Натуся » 19 червня 2010, 01:28

Цікавить ваша думка
Витяг з статті:
В американському штаті Огайо блискавка вдарила в 20-метрову статую Ісуса Христа, внаслідок чого статуя загорілася і впала.
Статую під назвою «Цар царів» 19,8 метра заввишки і 12 метрів шириною побудували у дворі церкви в місті Монро на півночі від Цинциннаті в 2004 році. Статуя зображала Христа до пояса з піднятими руками. Як пише видання, оскільки жест Христа нагадував жест арбітра американського футболу, статуя одержала серед місцевого населення альтернативну назву «Ісус оголошує тачдаун».

Мене цікавить таке - чому Бог знищив цю статую?.. Адже всім відомо, що нічого у світі не відбувається без волі Всевишнього.. Можливо хотів показати, що статуя є прикладом ідолопоклонства? Чи можливо вказав на неповагу місцевих жителів, які дали принизливу назву статуї?..
Буду дуже вдячна за ваші думки :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення o.Mykil » 19 червня 2010, 02:39

Натуся писав:
Мене цікавить таке - чому Бог знищив цю статую?.. Адже всім відомо, що нічого у світі не відбувається без волі Всевишнього.


Чому відразу Бог? Так, Божий палець є часто всюди, але чи є теж, наприклад, Божлю волею, влучення блискавок у храми, що не раз загоряються, коли є з дерева? Чи є Божою волею вбивства ненароджених, ворожі міжусобиці тощо? Не треба теж все приписувати Творцеві...
Щодо знищення статуї, може бути звичайний природний катаклізм чи навіть втручання диявола, що теж має певну силу, спроможний впливати на світ, шкодити Божим справам.

Статуя Христа може стати для неутверджених у вірі предметом ідолопоклонства, коли вони поза тим не бачать живого воскреслого Христа, живого Бога, коли дивляться магічно на божественну дійсніть. Але в нашій Вселенській Церкві, для прикладу, статуї святих тощо не є ідоли як у язичництві, бо святі всі - це теж часто реальні люди зі своєю історією перед підняттям на небо на цій грішній землі. І Христос явився раніше, як відомо, у тілі. Тож можемо Його в різний спосіб (статуї, ікони..) тепер спокійно зображати. :)
Востаннє редагувалось 19 червня 2010, 09:35 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення o.Mykil » 19 червня 2010, 02:45

Натуся писав:Витяг з статті:


Чому не подано джерела інформації?..
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Натуся
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 16 червня 2010, 15:56

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення Натуся » 19 червня 2010, 09:17

o.Mykil, дуже дякую за відповідь! :)
Чому не подано джерела - в інтернеті їх дуже багато, і тому вирішила обійтись лише витягом з статті. Ще раз дякую :)
MOD: для кращої роботи, на Форумі прийнято давати посилання. Отець правий. Не даємо посилань хіба на сайти, які пропагують аморальність чи лиють бруд на Церкву Христову. В данному випадку є можливість подати, наприклад
http://tsn.ua/svit/20-metrovu-statuyu-h ... video.html

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення romanm » 19 червня 2010, 11:10

Хм, а якщо я йду й зашпортнувся, розірвалася кроссівка, що це значить? Що Богу не подобаються мої мешти? :( Думаю, що фізичні закони є законами, і все прирівнювати до Божої волі.... не знаю, імхо це все.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення о.Олег » 19 червня 2010, 11:13

romanm писав:Хм, а якщо я йду й зашпортнувся, розірвалася кроссівка, що це значить? Що Богу не подобаються мої мешти? :( Думаю, що фізичні закони є законами, і все прирівнювати до Божої волі.... не знаю, імхо це все.

:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей