Біблія - Святе Передання

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 14:04

Вова писав:Вибачте, але це не відповідь. Я усе узяв із книжки тому поясніть мені на основі Слова Божого. Чи для Вас Слово Боже не авторітет або скажіть що це все постанови Католицької Церкви і все більше питання не буде.


о.Олег писав:
Вова писав:...Вибачте, але це не відповідь. Я усе узяв із книжки тому поясніть мені на основі Слова Божого. Чи для Вас Слово Боже не авторітет або скажіть що це все постанови Католицької Церкви і все більше питання не буде.

чому ж - авторитет. Це ж Христова Церква і постановила, що є, а що не є Словом Божим. Звідси і потреба порозумітись, пане Вова, чому, власне, для Вас Біблія є Божим Словом. До цього моменту вияснення підстав ми з Вами не зможемо зрозуміти одне одного...


о.Олег писав:
Вова писав:
о.Олег писав:.. пане Вова, чому, власне, для Вас Біблія є Божим Словом. До цього моменту вияснення підстав ми з Вами не зможемо зрозуміти одне одного...



І я вашого запитання не можу зрозуміти я уже відповідав багато раз на нього. Отож, дайте це питання відповідній рубриці, а якщо немає то створіть. І дайте його ширше будь-ласка. А тут якщо можете дайте відповідь на питання про чистилище.

так що ж тут давати: Надхнена Духом Святим Христова Церква вчить про те, що є, а що не є Словом Божим; Надхнена Духом Святим Христова Церква вчить про те, що стається з людиною після смерті.


о.Олег писав:
Вова писав:Невже ви хочете сказати що Біблії не достатьо для Спасіння, а ще треба додати людські дописи???

так основне питання якраз і полягає у тому, як розрізнити Дію Духа Святого. На основі чого Ви твердите, що Біблія не являється "людськими дописами"?



andrivovk писав:
Вова писав:... я вірю тілько в надхненість Слова Божого! на підставі Біблії...

Для католиків авторитетом є не тільки Біблія але й Апостольське Передання та Учительський Уряд Церкви.Апостол Іван написав : " Є багато ще й іншого, що сподіяв Ісус, - та якби оте все поодинці записати, то, гадаю, і самий світ не змістив би написаних книг. Амінь."(Ів 21.25).Не все вчення Церкви дійшло да нас письмово.Є ще й усне.
Востаннє редагувалось 08 квітня 2010, 14:16 користувачем Вова, всього редагувалось 1 раз.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 14:05

о.Олег писав:
Вова писав:
о.Олег писав:.. пане Вова, чому, власне, для Вас Біблія є Божим Словом. До цього моменту вияснення підстав ми з Вами не зможемо зрозуміти одне одного...


Я уже раз відповів тут про значення слова "Трійця" і мені модератор дала зауваження. Тепер знов питання не по темі і я відповім і отримую попередження, получається самі порушуєте правила,а мені.....
І я вашого запитання не можу зрозуміти я уже відповідав багато раз на нього. Отож, дайте це питання відповідній рубриці, а якщо немає то створіть. І дайте його ширше будь-ласка. А тут якщо можете дайте відповідь на питання про чистилище.

так що ж тут давати: Надхнена Духом Святим Христова Церква вчить про те, що є, а що не є Словом Божим; Надхнена Духом Святим Христова Церква вчить про те, що стається з людиною після смерті.


Я говорю що краще нову рубрику створити!!!!!!!!

То це ви хочете сказати що слова Церкви важніше за Слово Боже. І якщо слово Церкви суперечить Слову Божому то це потрібно кого слухатися?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 14:11

о.Олег писав:
Вова писав:Невже ви хочете сказати що Біблії не достатьо для Спасіння, а ще треба додати людські дописи???

так основне питання якраз і полягає у тому, як розрізнити Дію Духа Святого. На основі чого Ви твердите, що Біблія не являється "людськими дописами"?


Я не можу повірити що ви стверджуєте що Біблія написана людьми. Я думаю ви проходили курс "Бібліологія". Я б зрозумів вас якщо це не християнам доказути прийшлось, а що християнам доказувати що Біблія являється достатньо для спасіння, не можу зрозуміти????.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Біблія - Святе Передання

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 14:15

Вова писав:То це ви хочете сказати що слова Церкви важніше за Слово Боже. І якщо слово Церкви суперечить Слову Божому то це потрібно кого слухатися?

а де я грішний таке кажу? Навпаки: Слово Боже Дане Церкві Христовій. Церква Христова записала і засвідчила, що є Словом Божим, а що ним не є. Звідси і моя впевненість у Слові Божому. Звідси і питання до Вас: чому Ви вважаєте Словом Божим Біблію, якщо не довіряєте Церкві?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 14:18

Вова писав:Я не можу повірити що ви стверджуєте що Біблія написана людьми. Я думаю ви проходили курс "Бібліологія". Я б зрозумів вас якщо це не християнам доказути прийшлось, а що християнам доказувати що Біблія являється достатньо для спасіння, не можу зрозуміти????.

навпаки - стверджую, що написана Біблія Богом.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 14:24

о.Олег писав:
Вова писав:Я не можу повірити що ви стверджуєте що Біблія написана людьми. Я думаю ви проходили курс "Бібліологія". Я б зрозумів вас якщо це не християнам доказути прийшлось, а що християнам доказувати що Біблія являється достатньо для спасіння, не можу зрозуміти????.

навпаки - стверджую, що написана Біблія Богом.

Але якщо я правильно вас зрозумів то Біблії не достатньо для спасіння потрібні ще передання ;
andrivovk написав:
"Для католиків авторитетом є не тільки Біблія але й Апостольське Передання та Учительський Уряд Церкви."
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Біблія - Святе Передання

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 14:32

MOD: Вова назвав тему "Що важніше Слово Боже чи передання?", але з цим поділом неможливо погодитись: Біблія є частиною Святого Передання, Біблія є серцевиною Передання. Назву теми змінено: Біблія - Святе Передання
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Що важніше Слово Боже чи передання?

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 14:37

о.Олег писав: Звідси і питання до Вас: чому Ви вважаєте Словом Божим Біблію, якщо не довіряєте Церкві?

Я що сказав що я не довіряю Церкві, читаємо наступні місця:

2Петр.2:1-3 А між людом були й неправдиві пророки, як і будуть між вас учителі неправдиві, що впровадять згубні єресі, відречуться від Владики, що викупив їх, і стягнуть на себе самі скору погибіль. 2 І багато-хто підуть за пожадливістю їхньою, а через них дорога правдива зневажиться. 3 І в зажерливості вони будуть ловити вас словами облесними. Суд на них віддавна не бариться, а їхня загибіль не дрімає!

2 Тим.4:3 Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували 4 Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться.

2Петр.1:15 А я пильнуватиму, щоб ви й по моєму відході завжди мали це в пам'яті. 16 Бо ми сповістили вам силу та прихід Господа нашого Ісуса Христа, не йдучи за хитро видуманими байками, але бувши самовидцями Його величі.


Ви замітили у мене підпис Ці були шляхетніші за солунян, і слова прийняли з повним запалом, і Писання досліджували день-у-день, чи так воно є.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 14:44

о.Олег писав:MOD: Вова назвав тему "Що важніше Слово Боже чи передання?", але з цим поділом неможливо погодитись: Біблія є частиною Святого Передання, Біблія є серцевиною Передання. Назву теми змінено: Біблія - Святе Передання


Я тепер не розумію зміст рубрики поясніть будь-ласка фразу Біблія є частиною Святого Передання???? і Біблія - Святе Передання.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Що важніше Слово Боже чи передання?

Повідомлення romanm » 08 квітня 2010, 14:45

2Петр.2:1-3 А між людом були й неправдиві пророки, як і будуть між вас учителі неправдиві, що впровадять згубні єресі, відречуться від Владики, що викупив їх, і стягнуть на себе самі скору погибіль. 2 І багато-хто підуть за пожадливістю їхньою, а через них дорога правдива зневажиться. 3 І в зажерливості вони будуть ловити вас словами облесними. Суд на них віддавна не бариться, а їхня загибіль не дрімає!

Звичайно промовляє Св. Писання до нас і сьогодні, але потрібно мати на увазі, що ці послання були АКТУАЛЬНИМИ писаннями у відповідний час, відповідним людям. Тут річ йде якраз і про те, що будуть виникати учителі неправди, які підуть проти Церкви. Правильно пишите. Hairesis- школа або єретичний напрямок. Дослідники стверджують, що тутйде мова про доктрину вічного засудження яка сповідувалася деякими відступниками. Так, що і передання і св. Письмо суть 2 колонни на яких ми тримаємося. .

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 14:50

Вова писав:
о.Олег писав:
Вова писав:Я не можу повірити що ви стверджуєте що Біблія написана людьми. Я думаю ви проходили курс "Бібліологія". Я б зрозумів вас якщо це не християнам доказути прийшлось, а що християнам доказувати що Біблія являється достатньо для спасіння, не можу зрозуміти????.

навпаки - стверджую, що написана Біблія Богом.

Але якщо я правильно вас зрозумів то Біблії не достатньо для спасіння потрібні ще передання ;
andrivovk написав:
"Для католиків авторитетом є не тільки Біблія але й Апостольське Передання та Учительський Уряд Церкви."

так добре пише: за те, що Біблія є Словом Божим свідчить авторитетом Надхненості Духом Святим Церква Христова; Надхненням Святого Духа Христова Церква і Вчить про те, що говориться в Святому Письмі. Звідси (від Автора Слова і Церкви) черпаю свою впевненість, що вірно розумію Святе (Усне і Письмове) Передання. Окрім цього, маю запевнення Господа нашого Ісуса Христа, дане Петрові і знаю, що Христова Церква не може впасти ("врата адові не переможуть її") - не може погано вірити. Інші - можуть. А якщо вірять добре - "Дух віє де хоче" і слава Богу за Божий Плід у світовому різноманітті конфесій, вірувань і невірств...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 15:01

Вова писав:Я тепер не розумію зміст рубрики поясніть будь-ласка фразу Біблія є частиною Святого Передання???? і Біблія - Святе Передання.

та такий, який і був. Просто неможливо протиставляти цілість (Передання) до хоч важливої, але частини (Біблія). Це як протиставити в людини: "Що важливіше - людське серце чи вся людина?" Десь так постановка Вашого питання звучить для Христової Церкви. Людина не може без серця, серце є в людині. Передання у своєму нутрі містить Біблію, Біблія без Передання - ампутоване серце: гарне, червоне, повне крові але... гм... має своє місце саме в людиській середині, інакше помре...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 15:01

Дайте тоді мені відповідь
1.Що важніше Передання чи Слово Боже.
2. І якщо Передання суперечить Слову Божому то кого потрібно кого слухатися?
3. І чи ви маєте притензії до СЄ за " Вартову Башту" бо вони теж підвержують Біблією що їхнє Передання є Божим і до Мармонів не памятаю книгу як вона називається????????
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 15:10

Вова писав:Дайте тоді мені відповідь
1.Що важніше Передання чи Слово Боже.
2. І якщо Передання суперечить Слову Божому то кого потрібно кого слухатися?
3. І чи ви маєте притензії до СЄ за " Вартову Башту" бо вони теж підвержують Біблією що їхнє Передання є Божим і до Мармонів не памятаю книгу як вона називається????????

на 1 та 2 вже відповів, надіюсь - не існує такої можливості, бо Біблія є частиною Святого Передання, а про "Книгу Мормона" та "єговістські передання" (і Коран і ... всі інші) - про них тим самим Духом Святим Христова Церква засвідчує - неправда. Повторюю за Христовою Церквою. Рівно ж, як і в питанні визнання мною грішним Святого Письма Словом Божим - Святе Передання Христової Церкви.
перепрошую - мушу бігти. Надіюсь - до завтра. :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 15:24

о.Олег писав:
Вова писав:Дайте тоді мені відповідь
1.Що важніше Передання чи Слово Боже.
2. І якщо Передання суперечить Слову Божому то кого потрібно кого слухатися?
3. І чи ви маєте притензії до СЄ за " Вартову Башту" бо вони теж підвержують Біблією що їхнє Передання є Божим і до Мармонів не памятаю книгу як вона називається????????

на 1 та 2 вже відповів, надіюсь - не існує такої можливості, бо Біблія є частиною Святого Передання, а про "Книгу Мормона" та "єговістські передання" (і Коран і ... всі інші) - про них тим самим Духом Святим Христова Церква засвідчує - неправда. Повторюю за Христовою Церквою. Рівно ж, як і в питанні визнання мною грішним Святого Письма Словом Божим - Святе Передання Христової Церкви.
перепрошую - мушу бігти. Надіюсь - до завтра. :Rose:


Ні не відповіли, дайте мені чітку відповідь:
1.Що важніше Передання чи Слово Боже.
2. І якщо Передання суперечить Слову Божому то кого потрібно кого слухатися?

Чому не відповіли? Тому що ваше Передання суперечить Біблії, наприклад у рубриці про чистилище, якщо ні то дайте мені підверження на основі Божого Слова.
Сам Христос заперечив Передання:
Вiд Матвiя 15 1 Тоді до Ісуса прийшли фарисеї та книжники з Єрусалиму й сказали: 2 Чого Твої учні ламають передання старших? .....3 А Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? 4 ......Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово. 7 Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: 8 Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене! 9 Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей...

Чи можливо пан romanm знов скажить що ці слова не актуалні бо вони були до євреїв сказані?
MOD: Вова, ви систематично порушуєте правила форуму:
2. На форумі заборонено:
1. Прямо чи опосередковано ображати користувачів чи адміністраторів форуму.
3. Заборонено переходити на особистості
19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення ієром. Діонисій » 08 квітня 2010, 15:41

Вова писав:Писання досліджували день-у-день, чи так воно є.

Той, хто вихований у вірі Церкви, приймає правду з материнським молоком і постійно в ній утверджується. Так що дитина католицьких батьків знає про Слово Боже більше ніж Ви, пане Вово.
Досліджувати, "чи так воно є" -- типово протестантська проблема, бо ж і повинні вони якось вирізнятися.
Та і жителі Верії (цитата -- з Діянь 17,11) не хотіли вірити Павлові на слово, а перевіряли його посилання на пророцтва Старого Завіту, які здійснилися на особі Ісуса Христа.
Потрібно читати Святе Писання щодня, але його пояснення не може суперечити вченню Церкви, провідником якої є Святий Дух. Потрібно не досліджувати, "чи так воно є", а пізнавати, без упереджень, як воно насправді є.
Решту дивіться на viewtopic.php?f=3&t=1102&p=20120#p20120

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 15:44

о.Олег писав:andrivovk написав:
"Для католиків авторитетом є не тільки Біблія але й Апостольське Передання та Учительський Уряд Церкви."
так добре пише: за те, що Біблія є Словом Божим свідчить авторитетом Надхненості Духом Святим Церква Христова;


Всі апостольські книги (Апостольське Передання) зібрані у Н.З. і були затверджені на соборі у 397 році, і було постановлено якщо знайдуть інші навіть ранні послання Н.З не можна буде уже додавати нічого, тобто не може бути уже 67 і дальше книга. Чи можливо це був протестантський собор? Чи ви уже не признаєте цей собор?

І поясніть що таке Учительський Уряд Церкви? І чи цей уряд має право суперечити Слову Божому?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Олюнька » 08 квітня 2010, 15:45

Вова писав:Ні не відповіли, дайте мені чітку відповідь.

Вам відповіли вже не раз, може ви просто не чуєте того, чого не хочете почути?

Вова писав:Чому не відповіли? Тому що ваше Передання суперечить Біблії, наприклад у рубриці про чистилище, якщо ні то дайте мені підверження на основі Божого Слова.

Чи в Біблії ясно сказано: "Чистилища нема"?! Висловлюйтесь коректніше.

Вова писав:Чи можливо пан romanm знов скажить що ці слова не актуалні бо вони були до євреїв сказані?

Вам вже о. Олег сказав:
о.Олег писав:Повторюю за Христовою Церквою. Рівно ж, як і в питанні визнання мною грішним Святого Письма Словом Божим - Святе Передання Христової Церкви.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення viter » 08 квітня 2010, 15:46

Вова писав:Сам Христос заперечив Передання:
Вiд Матвiя 15 1 Тоді до Ісуса прийшли фарисеї та книжники з Єрусалиму й сказали: 2 Чого Твої учні ламають передання старших? .....3 А Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? 4 ......[b]Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово.

Ви щось плутаєте. Ми говоримо тут про Передання апостолів, на котрих зійшов Святий Дух, а не про передання фарисеїв та книжників.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення romanm » 08 квітня 2010, 15:57

Вова писав:Чи можливо пан romanm знов скажить що ці слова не актуалні бо вони були до євреїв сказані?

Вам вже о. Олег сказав:

п. Вова, Ви несете якийсь брєд.

Ось мої слова.

Звичайно промовляє Св. Писання до нас і сьогодні, але потрібно мати на увазі, що ці послання були АКТУАЛЬНИМИ писаннями у відповідний час, відповідним людям. Тут річ йде якраз і про те, що будуть виникати учителі неправди, які підуть проти Церкви. Правильно пишите. Hairesis- школа або єретичний напрямок. Дослідники стверджують, що тутйде мова про доктрину вічного засудження яка сповідувалася деякими відступниками. Так, що і передання і св. Письмо суть 2 колонни на яких ми тримаємося. .



ВКАЖІТЬ будь ласка,де я писав, про що пишите Ви?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 15:58

viter писав:Ви щось плутаєте. Ми говоримо тут про Передання апостолів, на котрих зійшов Святий Дух, а не про передання фарисеїв та книжників.


Про священне церковне передання, котре відповідно до св. Писання, мусимо повсякчас берегти...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 15:58

ієром. Діонисій писав:Досліджувати, "чи так воно є" -- типово протестантська проблема, бо ж і повинні вони якось вирізнятися.

Через те і відійшли протестанти від католицизму, бо ваше передання суперечить Слову Божому. І я думаю що єднання не можливе до тих пір поки ви не поставити на перше місце Слово Боже.


ієром. Діонисій писав:Потрібно читати Святе Писання щодня
То чому ви так не вчите щоб люди його читали. але Христос говорить більше Iван.5:39 Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!. Мене пару раз просили Гедеонові браття щоб я їм послужив автомобілем. І знаєте що я замітив що 100 % при відповіді всі говорили : Ми маємо у дома Євангелію, але 95 % відповідали що не читають.

ієром. Діонисій писав:але його пояснення не може суперечити вченню Церкви,

Не так ви відповіли, його тлумачення не повинно суперечити Євангелії. Церква має слухатися що Євангелія говорить, а не наоборот, тоді не буде єрись.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 15:59

Вова писав:[єрись.


Єресь... :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення romanm » 08 квітня 2010, 16:02

Через те і відійшли протестанти від католицизму, бо ваше передання суперечить Слову Божому. І я думаю що єднання не можливе до тих пір поки ви не поставити на перше місце Слово Боже.

Скажіть будь-ласка. Звідки Ви взяли, щоКЦ не ставить Св. Письмо на першому місці? Дайте вказівку на документ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 16:06

romanm писав: ВКАЖІТЬ будь ласка,де я писав, про що пишите Ви?..............п. Вова, Ви несете якийсь брєд.


Прошу цитату:
romanm писав:
2Петр.2:1-3 А між людом були й неправдиві пророки, як і будуть між вас учителі неправдиві, що впровадять згубні єресі, відречуться від Владики, що викупив їх, і стягнуть на себе самі скору погибіль. 2 І багато-хто підуть за пожадливістю їхньою, а через них дорога правдива зневажиться. 3 І в зажерливості вони будуть ловити вас словами облесними. Суд на них віддавна не бариться, а їхня загибіль не дрімає!

....але потрібно мати на увазі, що ці послання були АКТУАЛЬНИМИ писаннями у відповідний час, відповідним людям.


Оце я і мав на увазі. Слово Боже коросно було тоді і зараз і завтра.
Востаннє редагувалось 08 квітня 2010, 16:15 користувачем Вова, всього редагувалось 1 раз.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 16:10

o.Mykil писав:
Вова писав:[єрись.


Єресь... :D


2-е Петра 3:3 Насамперед знайте оце, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії....2-е Петра 3

Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 16:13

romanm писав:
Через те і відійшли протестанти від католицизму, бо ваше передання суперечить Слову Божому. І я думаю що єднання не можливе до тих пір поки ви не поставити на перше місце Слово Боже.

Скажіть будь-ласка. Звідки Ви взяли, щоКЦ не ставить Св. Письмо на першому місці? Дайте вказівку на документ


А ви почитайте уважно з 1 сторінки, що у вас найголовніше Слово Боже чи Передання? А також почитайте історію Церкви з не залежних джерел, побачите!!
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 16:19

viter писав:
Вова писав:Сам Христос заперечив Передання:
Вiд Матвiя 15 1 Тоді до Ісуса прийшли фарисеї та книжники з Єрусалиму й сказали: 2 Чого Твої учні ламають передання старших? .....3 А Він відповів і промовив до них: А чого й ви порушуєте Божу заповідь ради передання вашого? 4 ......[b]Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово.

Ви щось плутаєте. Ми говоримо тут про Передання апостолів, на котрих зійшов Святий Дух, а не про передання фарисеїв та книжників.


Можливо ви теж стверджуєте що ці слово Христа не актуальні тепер????
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Олюнька » 08 квітня 2010, 16:28

Вова писав:Можливо ви теж стверджуєте що ці слово Христа не актуальні тепер????

А чому ви наводите тільки ті слова, які вам вигідні?
От цілий уривок-запитання фарисеїв:
“Чому твої учні порушують передання старших: не миють рук, коли споживають страву?”

Ці слова Христа актуальні. Тут не взагалі не йде мова про Передання Церкви. Ми не маємо гріха, коли їмо брудними руками. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Біблія - Святе Передання

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 16:36

Олюнька писав:
Вова писав:Можливо ви теж стверджуєте що ці слово Христа не актуальні тепер????

А чому ви наводите тільки ті слова, які вам вигідні?
От цілий уривок-запитання фарисеїв:
“Чому твої учні порушують передання старших: не миють рук, коли споживають страву?”

Ці слова Христа актуальні. Тут не взагалі не йде мова про Передання Церкви. Ми не маємо гріха, коли їмо брудними руками. :wink:


Пані Олю ви що хочете сказати що Христос тут мав тільки на увазі митя рук і про матір. Яку загальну думку Христос хотів сказати чи не цю Так ви ради передання вашого знівечили Боже Слово. . Любий звичай і любе передання яке суперечить Слову Божому, це не від Бога звичай і передання.
Христос сказав : Дослідіть Писання, а не прочитайте так як вам вигідно.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей