Хто такі СТУДИТИ, монахи КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 16 травня 2009, 15:47

До тих, кому дорога проща до Святоуспенської Унівської Лаври:

Щиросердечно запрошую взяти участь у цьогорічній прощі у серпні до Унева. Буде посвячена українським мученикам та ісповідникам віри.

ks
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 16 травня 2009, 11:40

Повідомлення ks » 16 травня 2009, 15:57

Сумна історія...

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 16:58

ks як ви вважаєте- чому мене сприйняли за хама???
я ж запитав про цілком нормальні речі що стосуються Студитів...о. Юстин є членом їхньої спільноти...я тут лише день...і мені відпало всяке бажання ту з кимось спілкуватись...тут як не ультраліві так ультраправі ...якщо виникає питання - як можна вважати людину, монахом, котра протягом більше десяти років перебувала на студіях? чому не можна поставити це питання публічно ??? навіщо мені пояснювати хто такі монахи...
я радий що в церкві є такі люди як о. Юстин вони потрібні але нехай він не робиться речником цілої спільноти....тим самим він привертає негативну опінію монастиря...
можливо це різко і грубо...але чому про це не говорити...чому відразу ж зявляються модератори та адміністратори?...а також різні пахолки ?
це така віртуальна гра???
адміністратор сто раз може мене викинути мене з цього форуму але питання так і зостанеться вирішеним...я заторкнув о. юстина не для того щоб його образити...
якщо мої слова йому видались образливими значить він не одноразово зустрічався з такими докорами...але хочу зазначити це не докір
...
він прекрасний адміністратор і прекрасний священник...просто не постійний...
слава богу що він займається справами канонізації чи реформи в монастрі він в цьому неперевершений...але отче не випереджайте ситуацію...вви не можете говорити від спільноти...
моє коротне спілкування на цьому форумі коротко проілюстувало наскільки ми втрачаємо позиції в суспільстві...ми не вміємо дискутувати...
назвете мене й надалі хамом чи грубіяном ваша справа...
але сьогодні я розчарувався ...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 травня 2009, 17:23

"andrijlex"]ks як ви вважаєте- чому мене сприйняли за хама???



Ваше право розчаровуватися, тут не форум долларів, де би всі, всім подобалися.
Та й з рештою, ніхто, нічого Вам такого не говорив, щоби огульно всіх обвинувачувати.
Якщо вас цікавить дискуссія, думаю ні в кого це не викличе проблем, навіть якщо хтось може бути і не згідний з Вашими думками. Але це не привід, щоби звинувачувати форумчан в правизні чи лівизні.

З повагою.

ks
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 16 травня 2009, 11:40

Повідомлення ks » 16 травня 2009, 17:25

Очевидно, що Студити не є одною спільнотою. Виходить, що вони поділені. Мабуть, о.Юстин виражає не тільки свою приватну думку і не думку всіх студитів, а думку якоїсь частини спільноти. Я думаю, всі це розуміють....

Біда в тому, що надалі важко буде під словом "Студити" розуміти щось конкретне. Треба буде якось конкретизувати - з якої Автономії :wink:

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 17:30

зі мною поки що крім вас спілкувались три особи...це от.Юстин, Малий та модератор і через ...отець відмовився від спілкування, Малий фамілярно вказав мені на місце, модератор почав захищати честь і гідність християнського світу....це мені видається правизною...ну а лівачка так це Ірця))))
якщо помиляюсь - згоджусь з розумним тлумаченням

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 16 травня 2009, 17:36

andrijlex писав:зі мною поки що крім вас спілкувались три особи...це от.Юстин, Малий та модератор і через ...отець відмовився від спілкування, Малий фамілярно вказав мені на місце, модератор почав захищати честь і гідність християнського світу....це мені видається правизною...ну а лівачка так це Ірця))))
якщо помиляюсь - згоджусь з розумним тлумаченням


Ну, вам видніше. Просто не треба сприймати все, що сказано Вам, сказано з якимось злим умислом. Кожен має право говорити свої думки, чи то прав, чи ліві. Тим паче модератор, має обовязок і право наглядати за нами.

Тай з рештою, дозвольте сказати свою приватну думку по темі. Бачите, з Ваших дописів, видно, що ви маєте близьке спілкування з студитами, і розбираєте специфічні теми, які мені нічого, наприклад, не говорять, ось чому я не встряваю( це так, щодо того що відписують тільки деякі люди).

До речі, тут взагалі мало дописувачів, так що, активність мала цього форуму.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 16 травня 2009, 17:45

andrijlex, та ви не дивуйтеся тут нікому...
я вже за стільки часу до того всього привикла, ну, і до мене думаю також... ;)))
хоча іноді справді важкувато, часом вже не витримую... цей форум забирає всі сили, як фізичні так і моральні...
але, думаю, кожному з нас варто вміти сприймати критику в свою сторону і слід також навчитися нам гідно дискутувати...

skept4k
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 12 травня 2009, 16:17
Звідки: Lemberg

Повідомлення skept4k » 16 травня 2009, 17:50

Ira писав:хоча іноді справді важкувато, часом вже не витримую... цей форум забирає всі сили, як фізичні так і моральні...



Напевно, скоро з'явиться новий "тип" мучеників: замучених на форумі ;)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 травня 2009, 18:28

andrijlex писав:
але сьогодні я розчарувався ...


Не варто було зачаровуватися. А іншу думку форумчан та застереження модератора варто часами брати під увагу, щоб не збочити ще більше.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 травня 2009, 18:30

skept4k писав: [


Напевно, скоро з'явиться новий "тип" мучеників: замучених на форумі ;)


Тобто забанених за явне порушення правил форуму, наприклад, відверте хамство до ближніх та прямі образи? :
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 травня 2009, 18:37

ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ:

2. На форумі заборонено:

1. Прямо чи впосередковано ображати користувачів чи адміністраторів форуму.
Заборонено також відповідати на образи!
2. Вживати лайку та нецензурні вислови.
3. Заборонено переходити на особистості (тобто акцентувати увагу на вік, статус, національність...), вести дискусію в стилі викривляння думок співрозмовника, провокацій, спрямованих на учасників конференцій.



http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

ДЯКУЮ.
Востаннє редагувалось 17 травня 2009, 15:44 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 16 травня 2009, 19:31

До andrijlex:

усе вище сказане ще раз підтверджує той факт, що Ви хочете подискутувати не на тему, хто такі Студити, але чи о. Юстин може вважатися монахом. Тому, будь-ласка, відкривайте нову тему і я Вам відповім.

З огляду на те, щоб Ви не розчаровувались, я запропонував був Вам спілкування через електронну пошту, але Ви відмовилися.

Якщо Ви наполягаєте, прошу дуже, відкривайте нову тему публічно і я все публічно Вам відповім.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 16 травня 2009, 23:00

andrijlex, skept4k, ks - 3 маленьких "чортика" :evil: які зібрались поцькувати Отця своїми "дотепними мудренькими питаннячками" і обвинуватити форумчан мол які ви тут тупенькі всі зібрались, що з вами навіть не цікаво.
Радив би форумчанам з вами також в "тупенькі" дискусії не встрявати.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

andrijlex
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 28 січня 2009, 19:12

Повідомлення andrijlex » 16 травня 2009, 23:09

ljubomyr_ps писав:andrijlex, skept4k, ks - 3 маленьких "чортика" :evil: які зібрались поцькувати Отця своїми "дотепними мудренькими питаннячками" і обвинуватити форумчан мол які ви тут тупенькі всі зібрались, що з вами навіть не цікаво.
Радив би форумчанам з вами також в "тупенькі" дискусії не встрявати.


як ви думаєте Вас забанять чи ні???
думаю що ні....
бо ви назвали тих хто ставить гострі питання чортиками...це так весело і гостро...є чому повчитись...розум аж блистить ...

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 17 травня 2009, 11:07

andrijlex писав:бо ви назвали тих хто ставить гострі питання чортиками...це так весело і гостро...є чому повчитись...розум аж блистить ...


Та не ображайтесь це ж жарт які з вас "чортики чи антипки" :)
Але питанячка ваші далеко не гострі - а провокуючі, такі, щоб, як ви думаєте, вивести Отця "на чисту воду" а потім щей посміятись поглумитись з нього, мол який він некомпетентний та й взагалі який з нього монах там у Римі - жирує на казьонних харчах і тішиться життям - та це ж чистої води заздрість і зовсім не по християнськи.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 17 травня 2009, 11:28

ljubomyr_ps писав:Та не ображайтесь це ж жарт які з вас "чортики чи антипки" :)
Але питанячка ваші далеко не гострі - а провокуючі, такі, щоб, як ви думаєте, вивести Отця "на чисту воду" а потім щей посміятись поглумитись з нього, мол який він некомпетентний та й взагалі який з нього монах там у Римі - жирує на казьонних харчах і тішиться життям - та це ж чистої води заздрість і зовсім не по християнськи.

вірно підмічено! 100%

andrijlex писав:я намамагався висвітлити свою думку з приводу студитів але вам виявилось це нецікавим і ви сприйняли це все в свою адресу...ви не єдині хто десятиліттями вчиться...і ви цього не заперечите...але якщо бути буквоїдом і триматися Уставу то майже немає жодного кого можна було б вважати стовідсотковим монахом...)))
на жаль інші монахи не спілкуються на форумах і через те все вилилось на вас...
але мене не розчарували ви а розчарувала поведінка модератора...він нетактовний та грубіян...
мені сподобалась наша дискусія...з моєї сторони я не зумів організовано та зрозуміло висвітлити свої питання і через те вони можливо здалися гострими...адекватно і ви відповідали...ми мали рівні права...щодо мого ранкового звертання що ви після ночі це також не було вам в образу...я процитував прислівя...але не хочу перед вами і форумчанами виправдовуватись ви все спостерігали і бачили що я нічого особисто образливого о.юстину не говорив...


і нема чого з себе невинного баранчика корчити... як кажуть:"сама свиня мішок дре, - сама квічить..."
п.с. без образ, ок, я ж просто прислів"я процитував...

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 17 травня 2009, 11:43

Бачу, це тупцювання на місці буде продовжуватися без кінця.

Хто такі СТУДИТИ, монахи КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ?

Отже, на рахунок „Католицької Церкви”, ми розглянули, не знаю, на скільки плідно, але...
Є ще інший нерозкритий аспект у цій темі – такий як „монахи”...

Я свідомо з ряду причин не хотіла піднімати це питання, але тут би в мене „виникло питань” не менше ніж щодо „Католицизму Студитів”...

Отож, залишається це досить цікаве відкрите питання....
З моєї сторони я би воліла його оминути, але дуже надіюсь, що тут буде кому його гідно продискутувати....
Дозвольте висловити свою пораду, було би дуже добре як би молоді семінаристи-студити нас тут всіх, кому нагадали, а кого ознайомили (бажано би чим по глибше), з таким поняттям як „монах”. Це було би дуже корисно для всіх, не залежно від статі, віку, та не залежно чи то мирянин чи то монах.

Дякую.
І вибачайте якщо щось не так...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 травня 2009, 15:34

Декотрі повідомлення не по темі та безпідставне критиканство видалені!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 травня 2009, 15:54

andrijlex писав:
можливо це різко і грубо...але чому про це не говорити...чому відразу ж зявляються модератори та адміністратори?...а також різні пахолки ?
це така віртуальна гра???
адміністратор сто раз може мене викинути мене з цього форуму але питання так і зостанеться вирішеним...


Ще одна заувага! Прошу не сприйняти це знову за грубіянство, а за дружню пораду.

Із заборон на форумі:

16. Категорично заборонено обговорювати дії адміністрації! Звертайтеся у приват до адміністраторів.

3. Рекомендації:

10. Намагайтеся ставитися до інших так, як би ви хотіли, щоб ставилися до Вас.

Теж треба уникати жаргонних слів відповідно до правил цього форуму!

Перед тим як щось тут писати, варто ознайомитись хоч трохи із правилами http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

П. С. Щойно стало відомо, що користувача andrijlex за неадекватну поведінку на офіційному форумі УГКЦ, невідповідний тон розмови і, як бачимо, порушення різних його правил ЗАБАНИЛИ з адміністрації!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

danus
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 24 квітня 2008, 19:21
Контактна інформація:

Повідомлення danus » 17 травня 2009, 18:40

ks писав:Дякую за відповідь. Хоча вона нічого не прояснила :)

Justyn писав:зважаючи на Ваші слова "навіщо саме зараз частині студитів автономія?" не можу навіть припустити, що Ви є сторонньою людиною у цій справі. Бо якщо Ви вживаєте слово "частині студитів", то значить Ви введені кимось з монахів у курс справ на тему дискусії про автономізацію.


Стороння людина, мабуть, би і не писала нічого в цій темі.
Для мене саме поняття автономізації передбачає відділення частини від цілого, це також підтведжують наведені цитати з Типікону.

Justyn писав: Щодо питання чому зараз це робимо, відповідаю: бо саме зараз наша спільнота до того дозріла.


А якщо до автономізації за кілька років дозріє нова частина монахів, ви так і будете ділитися і ділитися?

Justyn писав: ми хочемо дати можливість розвинутися кожному монастиреві зокрема, як і дати можливість тим, хто приходить до монастиря, можливість вибирати конкретну спільноту, у якій вінзалишатиметься до кінця свого життя.


Чи не могли б Ви розповісти, в якому напрямку будуть розвиватися окремі спільноти - Унівська, Львіська, можливо, ще якісь? Чому вони не можуть розвиватися не автономно? Якщо ви не можете жити разом, то це має означати що якість із студитів стануть іншими?

Видається, що або ви не зовсім в курсі, щодо Студитського уставу, або перекручуєте значення автономізації в даному питанні. Тому що якщо у студитів не буде відбуватися автономізація то вони рано чи пізно перетворяться на ще одне згромадження на кштал ізуїтів, чи василіян, і перестануть бути правдиво студитами.
Автономізація окремо взятого монастиря, не означає створення нового монашого чину, а означає що даний монастир здатний вести самостійне життя, найперше в тому плані, що може займатися вишколом монахів саме для свого розвитку, а не для якоїсь місії, як це є в інших згромаджень.
І коли отець Юстин казав, що вони вже доросли до автономізації, то мені видається що він трохи злукавив, на мою думку вони вже трохи переросли.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 18 травня 2009, 08:55

Justyn писав: Погляньте, Свята Тереза від Дитятка Ісус жила коротко і то в клявзуровому монастирі, ніколи не виходила назовні, але весь час молилася за працю місіонарів. Тому її проголошено покровителькою місіонарів. Це є приклад до наслідування для нас в наших справах.


Дуже вибачте, що можливо не по темі, але ось ці ваші слова мені постійно згадуютьсь, і завжди приходить на думку інший приклад - про Святу Катерину Сієнську, яку, до речі, вибрав собі за Покровительку ще в дитинстві Андрей Шептицький. Оце є справді приклад для наслідування в теперішні часи:
Тут про неї є коротко сказано:
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0% ... 0%BA%D0%B0

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 20 травня 2009, 14:15

Схоже дискусія про автономізацію студитських монастирів плавно перейшла у допит о. Юстина. Надто вже нездорове зацікавлення у деяких учасників форуму відносно структури студитських монастирів та управління ними :crazy: . Надто сильно вже дехто переживає за долю студитів - хочу таких заспокоїти - студити собі раду дадуть, і як проводити автономізацію без Вас і без мене розберуться. Навіщо так забігати вперед - прийде час і все стане відомо громадскості :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 26 червня 2009, 11:38

Ще на тему ченців, Студійського Уставу http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1238&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 26 червня 2009, 20:18

ой, не все так просто!
"колодіївські студити" хоч і мали ніби на початку стати наслідниками "римських студитів" (яких "відродив патріарх Йосиф, і архимандритом яких був Любомир Гузар), але наскільки мені відомо зараз вони є єпархіяльного права (підпорядковані владиці Василю Семенюку - єпарху Тернопільському).
а от "традиційні студити" - "унівські" вже більше року як мають ставропігію! - підпорядковуються Патріарху УГКЦ.

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re: Хто такі СТУДИТИ, монахи КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ?

Повідомлення Kaktus » 09 квітня 2010, 08:29

Чому ІІ Ватиканський собор розділив Святу Церкву і не хоче єдності? Ми загубилися... До якої єдності ми прагнемо та закликаємо?
Чому від монахів та монахинь я лишу і чую, що ІІ Ватиканський собор змінив екуменічні напрямки, а на те, до чого закликав Андрей Шептицький, тобто єднатися всім до Апостольського Престолу, до Папи Римського, в кращому випадку просто розводять руками.
та одна єдина на цілий світ Церква, єдина Віра, єдина Правда, про яку заповідав сам Господь? Бо я її не можу побачити, її нема і ніхто не хоче, щоб вона була.

Треба розрізняти між 2-им Ватиканським собором і його різноманітними інтерпретаціями, серед яких є і єретичні. Для цього найкраще взяти й почитати самі тексти собору – в його вченні немає жодної революції, та й не могло бути, бо Церква не є людською установою. Але 2-ий Ватиканський собор благословив католицький екуменізм – намагання відновити єдність Христової Церкви. Тому що до схизми причинилися всі, то й усі Церкви, в тому числі й Римська, мають усувати все те, що стоїть на перешкоді відновленню єдності. Отож, Католицька Церква покликана відмовитися від неприйнятного для Сходу практикування централізації як єдиного механізму забезпечення єдності. Єдина Правда – це не щось, а Хтось – це сам Христос.

андрій1982
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 06 вересня 2009, 12:19

Re: Хто такі СТУДИТИ, монахи КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ?

Повідомлення андрій1982 » 22 травня 2010, 10:44

Колись давно мене запитали, якщо я теоретично коли небудь захотів би піти в монастир, то до якого чину би вступав? Сам не знаю чому, але незадумуючись відповів до Студитів.
От мені стало ціккаво як обирають чин для Богопосвяченого життя? Питання не тільки до о. Юстина :oops:

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Хто такі СТУДИТИ, монахи КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ?

Повідомлення ієром. Діонисій » 23 травня 2010, 13:54

Вибирають за такими ознаками: ким/яким хочу бути я? Ким/яким хоче мене мати Господь Бог?
Буває здебільшого так, що обирає Господь, бо то Він кличе і Він формує нас на образ свого улюбленого Сина. Тому треба звертатися до Нього: "Так, Господи, слуга Твій слухає". Так не помилитесь. :Rose:
Думаю, Вам сюди: viewtopic.php?f=8&t=966

Аватар користувача
alex1980
дописувач
дописувач
Повідомлень: 131
З нами з: 06 серпня 2011, 19:57

Re:

Повідомлення alex1980 » 07 серпня 2011, 01:04

Justyn писав:Христос воскрес!

Відносно самого «Типікону» - будь-ласка, Ви можете звернутись до мене особисто після 20 червня до Святомихайлівського монастиря у Львові (вул. Винниченка, 22) і я його Вам з радістю подарую!



Отче, будь ласка, скажіть як мені знайти цей типікон - дуже хотілось би почитати. Проживаю я в Москві і їхати у Львів за ним трохи накладно. Чи є можливість якось заказати його поштою або скачати з інтернету?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 07 серпня 2011, 06:15

alex1980 писав:
Justyn писав:Христос воскрес!

Відносно самого «Типікону» - будь-ласка, Ви можете звернутись до мене особисто після 20 червня до Святомихайлівського монастиря у Львові (вул. Винниченка, 22) і я його Вам з радістю подарую!



Отче, будь ласка, скажіть як мені знайти цей типікон - дуже хотілось би почитати. Проживаю я в Москві і їхати у Львів за ним трохи накладно. Чи є можливість якось заказати його поштою або скачати з інтернету?

напишіть отцеві привате повідомлення (ПП)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей