Пропозиції щодо форуму

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення samael » 19 березня 2010, 10:14

Сьогодні було оновлено апаратну частину нашого сервера: замінено серце (процесор) та додано мізків (оперативної пам'яті)! :Yahoo!:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення viter » 19 березня 2010, 10:21

samael писав:Сьогодні було оновлено апаратну частину нашого сервера: замінено серце (процесор) та додано мізків (оперативної пам'яті)! :Yahoo!:

Вітаю :good:
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення samael » 19 березня 2010, 14:52

Прошу вибачення, за тимчасові незручності з форумом, довелося сьогодні повозитися з тим усім оновленням :oops:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення samael » 26 березня 2010, 22:52

На нашому форумі з'явилася нова опція, яку будемо активізовувати "обраним" користувачам :twisted:
Це обмеження кількості повідомлень розміщених за 1 добу (24 години). На сьогодні - це 10 повідомлень.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2010, 17:57

ще перед Страстним Тижднем мав зустріч з о.Ігором Яцівим (прессекретар Блаженнійшого; відповідальний в тому числі і за нашу Інтернетну діяльність у Церкві Христовій) Виникла думка удосконалити систему Форуму. Доручили почати мені грішному, тоді подати це обдумати форумчанам і - реалізовуємо.

Сьогодні зверху загального "Список Форуму" маємо "Новини і пресрелізи". Ідея була такою, що всі новини мали б з Сайту перекочовувати для обговорення на Форум. Ідею удосконалимо: новини будуть перекочовувати на Форум, але відразу у тематичне відділення, якого торкаються (а біля самого повідомлення статті на сайті буде значок Обговорення на Форумі, натискаючи який охочий попаде до нас і саме у те відділення, яке дотичне до теми).
Ітак - пропозиція:

Загальна назва початкового розділу залишається: Українська Греко-Католицька Церква
тоді підтеми (подібно і у інших розділах, виділю зеленим)

Афіша Оголошень
запрошення прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських міроприємствах.
Дописувати можуть всі, редакцією змісту, видаленням або перенесенням в Архів неактуального - уповноважений модераторами волонтер

Церква і Суспільство можна залишити. Вказати, що тут обговорюємо питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Католицька Церква
в Україні і у світі

Святе Письмо
переклади, пояснення

Літургіка
літургічні тексти, переклади, устав Богослужень

Богослов`я
обговорення богословських думок, питань богословської освіти

Розділ Міжконфесійні питання
заповнимо, відповідно до потреб, що виникатимуть

Розділ Міжрелігійні питання
заповнимо, відповідно до потреб, що виникатимуть

Розділ Духовність думаю краще назвати Тематичний розділ

Гуманітарні дисципліни
історія, філософія, мови, економіка...
сюди перенесемо "Покрову" і всі гілочки тематичних розмов...

Мистецтво
театр, книги, музика, опера...

Життя християнина
Прощі, відпусти, милостиня, піст... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Знайомства
пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватній переписці

Привітання і поздоровлення
з днем народження, Ангела, загальні привітання


Розділ Благодійність

Благодійна діяльність УГКЦ
МБФ "Карітас України", Шпиталь Шептицького та інші

Прошу допомогти/Хочу допомогти

Подарую/Прийму дар


Розділ Різне
(думаю, варта мати розділ, в який (і лише в нього) автоматично попадатимуть всі нові зареєстровані на Форумі дописувачі). Можуть взяти участь у "Балачці" і в "Форумі для новиків"
Балачка
говоримо про все на світі

Форум для новиків
кожен, хто щойно зареєструвався на Форумі може піднімати тут питання, якими цікавиться.

Розділ Шлях Форуму
Архів
важливі теми, обговорення яких варті уваги

Зауваги та пропозиції
щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

З повагою
о.Олег Жаровський

P.S. Олюнька пропонувала ще уможливити міні-чат для спілкування, щоб запобігти флуду в темах. Мабуть - це до розділу Різне, але нехай би Олюнька пояснила, в чому ідея
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Just_me » 09 квітня 2010, 18:39

Оте міні (чи-то максі, як вийде :))-спілкування в міні-чаті - чудова тема. Бо іноді смішно дивитися, як хтось, маючи до когось які-небуть ідеологічні претензії на особистому рівні, з"ясовує їх просто на форумі. А так з"явиться можливість у міні-чаті все обговорити :Yahoo!:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення o.Mykil » 10 квітня 2010, 01:28

Just_me писав: А так з"явиться можливість у міні-чаті все обговорити :Yahoo!:


Є ще віддавна така тут функція як "приват", приватне листування. Тому не бачу великої потреби у ще якихось чатах. Варто користати вже з того, що маємо. А на форумі писати більше по темі прилюдно, вчитися це робити! Імхо. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 07:21

o.Mykil писав:
Just_me писав: А так з"явиться можливість у міні-чаті все обговорити :Yahoo!:


Є ще віддавна така тут функція як "приват", приватне листування. Тому не бачу великої потреби у ще якихось чатах. Варто користати вже з того, що маємо. А на форумі писати більше по темі прилюдно, вчитися це робити! Імхо. :)

так само думаю. Хіба - в приват має доступ лише той, хто пише і той, кому пишуть, а тут, якщо я правильно розумію, ідея прилюдно і коректно вияснювати приватне-наболіле. Правда - це до Олюньки питання.
Перед тим, як поставимо, прошу вносити свої розуміння наповнюваності розділів (чи зміни у самих розділах або їх назвах). Перевірити на наявність граматичних помилок :oops:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олюнька » 10 квітня 2010, 19:21

o.Mykil писав:Є ще віддавна така тут функція як "приват", приватне листування. Тому не бачу великої потреби у ще якихось чатах.

А якщо я просто зранку хочу всім присутнім сказати "Слава Ісусу Христу"? :D
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення ієром. Діонисій » 10 квітня 2010, 20:29

Пропоную задуматися над такими питаннями.
Останнім часом почали з'являтись на форумі люди, які хочуть поширювати свої анти-католицькі погляди (мова про таких як "Релігійний світ", "Вова") і виявляють себе дуже "плідними" у надсиланні дописів. Форум цей виявився досить вразливим, бо ні виганяти не пасує, ні залишати без уваги такі нападки не можна. Однак вести дискусію, як виявилось, безрезультатно. Навіть після того як їм тимчасово заборонили вхід, їхні дописи збереглися як ознака вразливості форуму (я не за те, щоб їх всі обов'язково видаляти). Таким чином теми, які мали би бути найбільш богословськими, як "Біблія -- Святе Передання", стали місцем полеміки.
Також я згоден з Олюнькою, що не слід надто зосереджуватись на негативному. Є подекуди забагато критики, у тому числі взаємної, один одного, а замало конструктиву. Тим часом Писання навчає: "Що ж, брати? Коли ви сходитеся, а той має пісню, той навчання, той об'явлення, той мову, той пояснення -- все хай буде для збудування!" (1 Кор 14,26). :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 20:51

ієром. Діонисій писав:Пропоную задуматися над такими питаннями.
Останнім часом почали з'являтись на форумі люди, які хочуть поширювати свої анти-католицькі погляди (мова про таких як "Релігійний світ", "Вова") і виявляють себе дуже "плідними" у надсиланні дописів. Форум цей виявився досить вразливим, бо ні виганяти не пасує, ні залишати без уваги такі нападки не можна. Однак вести дискусію, як виявилось, безрезультатно. Навіть після того як їм тимчасово заборонили вхід, їхні дописи збереглися як ознака вразливості форуму (я не за те, щоб їх всі обов'язково видаляти). Таким чином теми, які мали би бути найбільш богословськими, як "Біблія -- Святе Передання", стали місцем полеміки.
Також я згоден з Олюнькою, що не слід надто зосереджуватись на негативному. Є подекуди забагато критики, у тому числі взаємної, один одного, а замало конструктиву. Тим часом Писання навчає: "Що ж, брати? Коли ви сходитеся, а той має пісню, той навчання, той об'явлення, той мову, той пояснення -- все хай буде для збудування!" (1 Кор 14,26). :)

надіюся, після змін у системі форуму, такі панове не зможуть досягати іншого рівня, окрім "новик" і дописувати у важливі розділи зможуть лише тоді, коли напишуть щось відповідне для цих розділів. В кожному разі ці дописи перекочують саме в "балачку" бо не серйозні. Або залишимо щось у "міжрелігійних/міжконфесійних питаннях". Про це прошу подивитися в "заувагах та пропозиціях". Надіюся, що разом якось з цими проблемами впораємося :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення o.Mykil » 10 квітня 2010, 21:02

о.Олег писав: В кожному разі ці дописи перекочують саме в "балачку" бо не серйозні.


Ви хочете сказати, що в "БАЛАЧЦІ" всі дописи, чи більшість не є серйозними??? Ого, дивно... Для несерйозних дописів треба створити смітник, подібно як це, наприклад, є на золочівському форумі http://forum.zl.lviv.ua
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення Олюнька » 12 квітня 2010, 09:35

o.Mykil писав:Ви хочете сказати, що в "БАЛАЧЦІ" всі дописи, чи більшість не є серйозними??? Ого, дивно... Для несерйозних дописів треба створити смітник, подібно як це, наприклад, є на золочівському форумі http://forum.zl.lviv.ua

Мова про те, що не можна ставити прості балачки на один щабель з Богослов'ям. :wink:
А смітник на форумах створюється для повідомлень, які були видалені модераторами, для того щоб всі бачили причину видалення. Нам до-речі смітник би теж пригодився. :good:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Олександр
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 08 квітня 2010, 14:57
Звідки: м. Косів Івано-Франківської обл.

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олександр » 12 квітня 2010, 13:32

Христос Воскрес!
Дозволю розпочати свій вхід в Форум з цієї теми.
Я, особисто є вже досить тривало читачем та відвідувачем нашого форуму,і почерпнув досить багато доброї користі та приємності з нього. Але з причини того, що відсутній прямий домашній і постійний доступ до Інтернету, я користаю з кожної нагоди доступу до нього чи то в друзів, чи в клубах та ігрових, або в і нших доступних місцях.
Не буду дивуватись, що в такий спосіб діють ще багато подібних мені. І є більш ніж впевнений з того, що користь і приємність з такого спілкування є частково лише задоволена.
Отже тому я знайомлюсь з тематикою Форуму в режимі скачування, і вже в дома допіру перечитую, або ж роздруковую, попередньо редагуючи, тексти і читаю принагідно в часі дозвілля, або як уже вийде з часом. Але це виключає ефект живого і реактивного контакту.
А в тому часі власне користь від такої можливості просторового спілкування є неоціненною як для вірних нашої Церкви, так і для тих, хто попросту цікавиться Нею, або ж і для випадкових чи цільових "гостей" Форуму.
Я є "пересічним" вірним Церкви і практикуючим (молитовно) християнином в миру, котрий хоче в міру максимально можливо мати доступ до наук, досвіду і практик правдивої Христової спільноти, - а то є не обовязково лише догматичний і канонічний вишкіл, але, як уже зазначив, і обмін у неформальній дискусійній та невимушеній обстановці досвідченими і освідченими практиками віри і діяльності тих, хто є між собою подібними.
Таку обстановку можно створити та віднайти теж і в Інтернет-просторі. І дякувати Господу, Церква прийняла цей віртуальний, на перший погляд, простір та форму, як дозволену і приємну форму комунікацій. Ще б тільки постаратись сприяти більшій доступності його для більшого загалу. Адже не в кожній парафіяльній громаді і спільноті надається можливим для парохів огорнути більш-менш чисельним і активним спілкуванням прихожан і захожан на живі та актуальні, а навіть і наболілі теми... З різних на те причин...
В чому я зауважив потребу цього спостереження, яким хочу поділитись?
Нинішній формат Форуму є значно зручніший для копіювання і повторного перегляду, ніж попередній, але посилання на інші вебсторінки на жаль так і залишаються недоступними поза Інтернетом, а вони є вагомою частиною обговорення в тій чи іншій темі і огляді. Чи не є можливим, щоб ті посилання можно було б зберігати в ресурсі форуму?!
Досить зручною теж зробили версію для друку, але хотілось би якось спростити спосіб редагування для ощадливішого використання друкарських розхідних матеріалів, так як в клубах ці послуги є не такими вже й дешевими в цьому часі, особливо якщо не в кожному з них є Офіс Ворд. До речі, думав часто стосовно того, щоб можно було б роздруківки з Форуму у вигляді таких собі бюлетнів розповсюджувати в парафіях на так званих "інформаційних столиках" з можливістю періодичного їх доповнення новими дописами. Тоді можливо й зацікавленість та бажання відвідати Форум були б активнішими.
Ще дуже хочеться мати обємний , якісний і доступний мультимедійний ресурс, хоча б і на базі Форуму, де можно було б почерпнути в єдиному місці з електронної книги, аудіо та відео з корисних і потрібних тем, а теж єдиний реєстр усіх наших церковних засобів друкованої інформації в повноформатних електронних копіях. Це неправду послужило би добру службу на рівні з майбутнім Шематизмом, для обєднання усієї нашої живої Церкви.
Не певний, що хтось не назве пересадою слідуючу мою задумку і пропозицію, але як кажуть: сказав "А"... А саме - було би дуже добрим і корисним записувати в аудіо чи відео форматі Літургії та проповіді в храмах, а також і інші богослужбові і парохіальні міроприємства, на тих наших парафіях, котрі б цього не цурались, і розміщувати їх в наших Інтернет ресурсах. Скажу напевне, що почуте і побачене повторно, не лише поновлює память, але й "цементує" її. А попри те це дає змогу хоч і віртуального, але дієвого залучення тих, хто є з різних причин ще не готові до реального відвідування храму і спільноти Церкви, як загалом по Україні і на поселеннях, так і, що є важним, в кожному окремому селі, містечку чи місті. Скажу, що добрий приклад поводження сусіда в незнаному для іншого сусіда середовищі, а в добавок до того ще й добра і пожитечна проповідь підготовленого пароха - це дієва "бомба" сповільненої дії для тих, хто боїться, стидиться чи сумнівається в собі і в тому чи приймуть його в спільноті щиро і з приємністю. Але відразу хочу відкинути ті закиди, які звучатимуть щодо прикладів уже існуючих спроб віртуалізувати в тому Тайни Віри Христової та Церкви, як то є уже місцями і зі Сповіддю та Вінчанням... В добавок - це ще й дисциплінує парохів і проповідників в стимулі доброї підготовки до кожного Божого дня, а з ними і братство і прислугу в парафіях; хоч і є теж застереження проти своєрідного "хизування"...
Як для мене, то є чимсь знаковим і те, що початок обговорення цієї теми Ви розпочали з о. Ігорем Яцівим, так як я є віртуально знайомий з його голосом, але реально вдячним його прихильником, завдяки його активній діяльності у висвітленні справ Церкви і Блаженнішого Любомира зокрема, через радіо Воскресіння. Цим самим хочу подякувати принагідно і всьому колективу та редакції цього радіо, а особливо за їхній вебресурс. Адже знайомий з актуальностями Церкви не через ефір, але через архів. Тому хочу через цей Форум висловити ще одне побажання. А саме - створити на базі і ресурсі цього радіо повнообємну, повноформатну і повноцінну версію олайнового ефіного Інтернетового радіо нашої Церкви. І не тільки я буду від цього в захваті...
Теж в пору є застановитись і над тим, що є нагальна потреба і в Телебаченні Церкви, навіть якщо розпочати теж з Інтернетовоі версії!!!
Скажу на особисту думку, що ці формати комунікативності та обєднавчої інформативності не є над те дуже коштовними у витратному вимірі, але є над те вартістним і цінним способом єднання і просвітлення.
Це ще не все з того, про що хотів би поділитись, але натомість перепрошую за так довге зауваження, ат вибачитись, що не все стосовно цієї теми...
Воістину, Христос Воскрес!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення o.Mykil » 12 квітня 2010, 16:06

Олюнька писав:
o.Mykil писав:Ви хочете сказати, що в "БАЛАЧЦІ" всі дописи, чи більшість не є серйозними??? Ого, дивно... Для несерйозних дописів треба створити смітник, подібно як це, наприклад, є на золочівському форумі http://forum.zl.lviv.ua

Мова про те, що не можна ставити прості балачки на один щабель з Богослов'ям. :wink:


Дякую, але питання було адресовано найперше о. Олегу відповідного до його допису... Радив би різні теми з "Балачки", що стосуються більше богослов'я, св. Писання, духовності і т. д. попереносити у відповідні розділи раз така справа. Дякую. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: опитування на сайті УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2010, 08:26

o.Mykil писав: Радив би різні теми з "Балачки", що стосуються більше богослов'я, св. Писання, духовності і т. д. попереносити у відповідні розділи раз така справа. Дякую. :)

так і планувалося. Інакше вся ця майбутня зміна с-ми має мало сенсу...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

urban
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 15 квітня 2010, 13:32

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення urban » 15 квітня 2010, 13:45

Пропоную зробити розділ ІСТОРІЯ ЦЕРКВИ.
Розділ УСТАВ БОГОСЛУЖЕННЯ помістити у розділ ЛІТУРГІЯ ЦЕРКВИ.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 15 квітня 2010, 15:55

urban писав:Пропоную зробити розділ ІСТОРІЯ ЦЕРКВИ.
Розділ УСТАВ БОГОСЛУЖЕННЯ помістити у розділ ЛІТУРГІЯ ЦЕРКВИ.

ми якраз обговорюємо майбутні зміни у систематизації Форуму і дуже цікавим було б почути Вашу думку viewtopic.php?f=5&t=1778
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення romanm » 20 квітня 2010, 10:25

А як Ви дивитися на те, щоби відкрити розділ "Питання священику" і кожне питання віділити в окрему тему. Бо якщо йдуть різні питання , то бачу більш логічним кожне питання = окрема тема, а не все вкупі.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 20 квітня 2010, 16:07

romanm писав:А як Ви дивитися на те, щоби відкрити розділ "Питання священику" і кожне питання віділити в окрему тему. Бо якщо йдуть різні питання , то бачу більш логічним кожне питання = окрема тема, а не все вкупі.

мабуть - залежно від питання та відповіді. Можливо - адміністратор підкаже найкращий формат для таких запитань-відповідей на нашому Форумі. Тут, думаю, важливо почати.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення romanm » 20 квітня 2010, 16:34

мабуть - залежно від питання та відповіді. Можливо - адміністратор підкаже найкращий формат для таких запитань-відповідей на нашому Форумі. Тут, думаю, важливо почати.

Питання виносити в заголовок теми, щоби не повторюватися. Людина відразу бачить, чи є питання яке її цікавить. А то перелопатити тисячі байт інфи..... не знаю. Імхо, звичайно

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2010, 09:11

Христос Воскрес!
було не так багато зауважень. Думаю, що не через брак часу чи байдужість, а через те, що, доки не спробуємо, не виринуть можливі проблеми. Тому пропоную почати з того, що подавалось і доповнювалось/виправлялось (у різних темах). Спробую у наступному дописі подати нову структуру.
З повагою
о.О.Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олюнька » 22 квітня 2010, 11:02

о.Олег писав:Христос Воскрес!
було не так багато зауважень. Думаю, що не через брак часу чи байдужість, а через те, що, доки не спробуємо, не виринуть можливі проблеми. Тому пропоную почати з того, що подавалось і доповнювалось/виправлялось (у різних темах). Спробую у наступному дописі подати нову структуру.
З повагою
о.О.Жаровський



Цілком згідна з вами. Наразі можна говорити, відштовхуючись від тих проблем, які виникають зараз.
Наприклад, про подання різних посилань на підозрілі джерела. Є така практика на деяких форумах, що BBCode використовується лише з дозволу адміна. Тобто, новий користувач має звернутись в приватному режимі до адміна з відповідним проханням. Тим більше, що нова версія передбачає розділ Афіша і напевно виникне небезпека, що на форумі схочуть піаритись не лише організації УГКЦ.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2010, 12:16

ПРОПОЗИЦІЯ
Загальна назва початкового розділу (розділ виділяю синім) Українська Греко-Католицька Церква
тоді підтеми (подібно і у інших розділах, виділяю зеленим)

Афіша оголошень
запрошення (або пересторога) прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських міроприємствах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму (маю надію, що для запобігання рекламі різного неподобства технічно можливо зарезервувати право дописувати в цей розділ за модераторами)

Католицька Церква
в Україні і у світі

Церква і Суспільство
питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Святе Письмо
переклади, пояснення, роздуми

Літургіка
літургічні тексти, переклади, устав Богослужень

Богослов`я
обговорення богословських думок, питань богословської освіти

Життя християнина
Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина




Міжконфесійні питання

Українські традиційні Церкви
УПЦ КП, УПЦ МП, УАПЦ

Інші Церкви та Спільноти




Міжрелігійні питання

Спільноти, що пов'язують себе з Християнством
"єговісти", "мормони"...

Інші релігії




Тематичний розділ

Гуманітарні дисципліни
історія, філософія, мови, економіка...

Мистецтво
театр, книги, музика, опера...

Знайомства
пропозиція дружити, познайомитись ближче в приватній переписці

Привітання і поздоровлення
з днем народження, Ангела, загальні привітання


Благодійність

Благодійна діяльність Церкви в Україні і світі
Фонди та організації, суспільні проблеми та шляхи їх вирішення

Прошу допомогти/Хочу допомогти

Подарую/Прийму дар


Різне
розділ, в який (і лише в нього) автоматично попадають всі нові зареєстровані на Форумі дописувачі (не знаю, чи технічно можливо поставити "сито": лише після, наприклад, десятого допису - допуск дописувати до інших розділів). Можуть взяти участь у "Балачці", в "Форумі для новиків" і "Запитання-відповіді"

Балачка
говоримо про все на світі

Форум для новиків
кожен, хто щойно зареєструвався на Форумі саме тут має змогу піднімати питання, якими цікавиться.

Запитання-відповіді
на будь-яку тему. Відповідати може кожен дописувач Форуму, за винятком тих, кому модератори заборонили це робити.



Історія Форуму

Модераторіали
загальні звернення та прохання адміністрації Форуму; зауваження та винесення санкцій

Архів
важливі теми, обговорення історія обговорення яких на Форумі варта уваги. Дискусії заборонені

Зауваги та пропозиції
щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Смітник
звалище офтопу
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олюнька » 22 квітня 2010, 13:00

о.Олег писав:Афіша оголошень
запрошення (або пересторога) прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських міроприємствах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму (маю надію, що для запобігання рекламі різного неподобства технічно можливо зарезервувати право дописувати в цей розділ за модераторами)

Напевно краще, щоб дописували всі, але щоб дописи з'являлись після підтвердження адміністрації.

Ще на рахунок розділу "Новини і прес-релізи". Це класно, що вони перекочовують зразу і тематичні розділи, але боюсь щоб вони там не загубились. Може доцільно буде зробити зверху над форумом такий собі Анонс тем (наприклад, такий як на цьому форумі), але анонсувати не всі підряд теми, а лише "Новини і прес-релізи"?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2010, 13:10

Олюнька писав:
о.Олег писав:Афіша оголошень
запрошення (або пересторога) прийняти участь у церковних чи толерованих Церквою світських міроприємствах. Інформація додається виключно за згодою адміністрації Форуму (маю надію, що для запобігання рекламі різного неподобства технічно можливо зарезервувати право дописувати в цей розділ за модераторами)

Напевно краще, щоб дописували всі, але щоб дописи з'являлись після підтвердження адміністрації.

Ще на рахунок розділу "Новини і прес-релізи". Це класно, що вони перекочовують зразу і тематичні розділи, але боюсь щоб вони там не загубились. Може доцільно буде зробити зверху над форумом такий собі Анонс тем (наприклад, такий як на цьому форумі), але анонсувати не всі підряд теми, а лише "Новини і прес-релізи"?

Якщо немає технічної можливості анонсувати (наприклад, останні 10 тем тощо, щоб з'являлись у горі будь-якого підрозділу, як сьогодні "Офіційні Прав.Форуму") можна це помістити в Афішах (Анонс). Як думаєте?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олюнька » 22 квітня 2010, 13:33

Було б непогано. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олюнька » 22 квітня 2010, 14:17

Ще прошу врахувати отаке моє прохання щодо днів народжень:
Олюнька писав:В мене ще є побажання на рахунок цього модуля. Було б зручно, якби повідомлення про День народження з'являлись за кілька днів до самої події, або щоб був загальний календар з усіма датами. :oops:

Бо так виглядає, що ми не всіх вітаємо, а тільки тоді, коли в очі впаде оте дрібненьке нагадування. :oops:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2010, 14:58

Олюнька писав:Ще прошу врахувати отаке моє прохання щодо днів народжень:
Олюнька писав:В мене ще є побажання на рахунок цього модуля. Було б зручно, якби повідомлення про День народження з'являлись за кілька днів до самої події, або щоб був загальний календар з усіма датами. :oops:

Бо так виглядає, що ми не всіх вітаємо, а тільки тоді, коли в очі впаде оте дрібненьке нагадування. :oops:

можливо - також до "Афіша оголошень"
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обговорімо можливі зміни у систематизації Форуму

Повідомлення Олюнька » 22 квітня 2010, 15:19

о.Олег писав:можливо - також до "Афіша оголошень"

Можна ще простіше. Отут в Переліку учасників форуму додати відповідну колонку з можливістю сортування, а нагадування залишити таким як є, або зробити не щоденне, а потижневе сповіщення.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей