Понтій Пилат і його дружина

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 09:46

Kaktus писав:...про Понтія Пилата...

вибачте ще за один відхід від теми, але на основі чого можна не довіряти Коптам і Ефіопам, що вважають Понтія Пилата святим (25 червня, здається, празникують)? Фільм можна зняти про будь-що...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Kaktus
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 183
З нами з: 05 березня 2010, 10:05

Re:Понтій Пилат

Повідомлення Kaktus » 09 квітня 2010, 16:54

о.Олег писав:
Kaktus писав:...про Понтія Пилата...

вибачте ще за один відхід від теми, але на основі чого можна не довіряти Коптам і Ефіопам, що вважають Понтія Пилата святим (25 червня, здається, празникують)? Фільм можна зняти про будь-що...

Просто легендарний святий - про нього напевно також існують якісь апокрифічні розповіді. Здається, Ефіопська Церква навіть має свій власний канон Святого Письма, до якого належать кілька апокрифів. Дуже цікава Церква, що розвивалася відособлено від решти християнства і довго була в оточенні мусульманських держав. Наскільки мені відомо, ефіопи не їдять свинини і навіть практикують обрізання. Це не до теми, але демонструє їхню своєрідність. Є і апокрифи, які намагаються оправдати Юду Іскаріота - то що, нам у це вірити ? Це не має нічого спільного з історичною особою Пилата.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Понтій Пилат

Повідомлення romanm » 09 квітня 2010, 21:15

Просто легендарний святий - про нього напевно також існують якісь апокрифічні розповіді. Здається, Ефіопська Церква навіть має свій власний канон Святого Письма, до якого належать кілька апокрифів. Дуже цікава Церква, що розвивалася відособлено від решти християнства і довго була в оточенні мусульманських держав. Наскільки мені відомо, ефіопи не їдять свинини і навіть практикують обрізання. Це не до теми, але демонструє їхню своєрідність. Є і апокрифи, які намагаються оправдати Юду Іскаріота - то що, нам у це вірити ? Це не має нічого спільного з історичною особою Пилата


Тобто Ви підводите до думки, що ефіопи трішки не в собі? Факти, плізз в студію! Їсти свинину і бути необрізаним = справжній християнин?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 10 квітня 2010, 13:43

romanm писав:
Просто легендарний святий - про нього напевно також існують якісь апокрифічні розповіді. Здається, Ефіопська Церква навіть має свій власний канон Святого Письма, до якого належать кілька апокрифів. Дуже цікава Церква, що розвивалася відособлено від решти християнства і довго була в оточенні мусульманських держав. Наскільки мені відомо, ефіопи не їдять свинини і навіть практикують обрізання. Це не до теми, але демонструє їхню своєрідність. Є і апокрифи, які намагаються оправдати Юду Іскаріота - то що, нам у це вірити ? Це не має нічого спільного з історичною особою Пилата


Тобто Ви підводите до думки, що ефіопи трішки не в собі? Факти, плізз в студію! Їсти свинину і бути необрізаним = справжній християнин?

не казав цього Кактус. Все вірно - розвивалися окремо, канон Святого Письма інакший. Існує ЕФіопська Церква в єдності з Римом і Понтій Пилат був одним із тих Святих, виключення із списку почитання яких було умовою Унії. Проте термінологія "легендарний святий" примінима :( за певних умов/людей до всіх персонажів Святого Письма, відповідно і питання моє не про те, чи існує традиція називання Понтія Пилата "легендарним святим", а "які кому відомі підстави заперечувати, що Понтій Пилат навернувся до Істиного Бога".
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення прочанка » 30 квітня 2010, 21:51

щодо дружини Понтія... В однім варіанті, читала, що то нечистий наслав їй страхітливий сон, щоб вона спинила чоловіка від розправи над Ісусом. До нечистий вже відчував, що перед ним непроста праведна людина, тому й використав шанс змінити перебіг подій, за іншою - вона стала одною з перших християнок.
Понтій Пилат... Про нього теж думки розходяться... Він вчинив так, бо так хотів Бог, він виконав свою роль, бо так мало відбутися спасіння світу... З ним чи без нього... Щоб то змінило... І чи міг він щось змінити. Навіть, якби Пилат пожертвував службовим становищем і помилував Ісуса, жиди все одно Його вбили...
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення o.Mykil » 30 квітня 2010, 22:01

прочанка писав:щодо дружини Понтія... В однім варіанті, читала, що то нечистий наслав їй страхітливий сон,


Ого, я думав, що ви не вірите в диявола... :) :Rose:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення прочанка » 30 квітня 2010, 22:08

:D я в нього не вірю, але визнаю його існування і те зло, яке він чинить у світі. Тому й практикую Псалом 90 і прості молитви екзорцизму, дозволені церквою. :)
"Відрікаюсь від сатани, його непослуху, брехні та незалежності. Визнаю, що без Тебе, Господи, не можу вчинити нічого доброго..."
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення ShMariam » 30 квітня 2010, 22:15

прочанка писав:Понтій Пилат... Про нього теж думки розходяться... Він вчинив так, бо так хотів Бог, він виконав свою роль, бо так мало відбутися спасіння світу...

Бог не хотів, щоб людина згрішила. Бог передбачив цю ситуацію і використав для спасіння людства.
З ним чи без нього... Щоб то змінило...

Щось би змінилося для нього самого - одержав би заслужену нагороду. А для Ісуса це була б крапля радості в морі страждань.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення прочанка » 30 квітня 2010, 22:21

ShMariam писав:
прочанка писав:Понтій Пилат... Про нього теж думки розходяться... Він вчинив так, бо так хотів Бог, він виконав свою роль, бо так мало відбутися спасіння світу...

Бог не хотів, щоб людина згрішила. Бог передбачив цю ситуацію і використав для спасіння людства.
З ним чи без нього... Щоб то змінило...

Щось би змінилося для нього самого - одержав би заслужену нагороду. А для Ісуса це була б крапля радості в морі страждань.


Але він не знав Ісуса! Так як не знав і Логін, а потім став ревним християнином...
А як склалось життя Пилата по тому, інформація дуже відносна...

Бог передбачив ситуацію із Юдою... Він мав шанс розкаятися і був би прощений як і Петро, але той вибрав самогубство.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення o.Mykil » 02 травня 2010, 09:03

прочанка писав::D я в нього не вірю, але визнаю його існування і те зло, яке він чинить у світі. [/b]


Масло масляне виходить... Цікава часом логіка в жінок. :D %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 02 травня 2010, 12:07

o.Mykil писав:
прочанка писав::D я в нього не вірю, але визнаю його існування і те зло, яке він чинить у світі. [/b]


Масло масляне виходить... Цікава часом логіка в жінок. :D %)

це, якщо правильно розумію, не справа "жіночої логіки", а те, що багато людей примінюють слово вірю лише до Бога, Його Діл, Церкви.., що природньо вимагає вжити іншого слова по відношенню до злого.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення o.Mykil » 02 травня 2010, 14:28

це, якщо правильно розумію, не справа "жіночої логіки", а те, що багато людей примінюють слово вірю лише до Бога, Його Діл, Церкви..


Зараз люди вірять мало не в усе, навіть у рай на землі та у Гаррі Поттера. Та менше з тим! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення прочанка » 03 травня 2010, 14:35

У світі чоловіків навіть священиків... нема місця жінці... Це зрозуміла. А ще, не дай Боже, щоб вона була розумною.
Що за дурня... вірити у Гаррі Поттера. Треба ж таке придумати :shock: Але не варто йти на поводку у всяких масонів чи сатаністів, які б до свого лона причислили всіх, хто виявився хоч трохи мудрішим чи вдалішим у цьому світі. Браун взагалі поділив усіх геніїв на ілюмінатів і масонів, а тепер ви ще підтримуєте своєю реакцією, щоб з книжкового героя зробили символ зла. Для чого, кому то треба... А може... комусь.. тому ж сатані?
Бо віра і визнання - речі не "масляні", а антагоністичні. Не треба себе й когось дурити... Ми тепер всі мудрі - Сталін, Ленін, Гітлер - антихристи, людиноненависники - визнаємо це всі, але ж ми не віримо в них!
Закривати очі й казати - сатани нема, це самообман, саме це й йому на руку. Але віруюча людина, буде шукати методів боротьби з ним, бо хто попереджений, то і озброєний.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 03 травня 2010, 14:59

прочанка писав:У світі чоловіків навіть священиків... нема місця жінці... Це зрозуміла. А ще, не дай Боже, щоб вона була розумною.

неправда. Дуже легко продовжити зло негарного висловлювання о.Микіла, узагальнюючого "логіку жінок", у дзеркальне не менш негарне вторення йому про "світ чоловіків/священиків" і... набагато важче зупинити це зло на собі.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення прочанка » 03 травня 2010, 15:06

на жаль, отче, це правда. І не справа, в отці... Те, що совєти дали жінці кайло в руки, ще не ознака того, його її поважають і вважають рівною чоловікам. Про це говорить щоденне життя, побут - скрізь... Хто хоче якісь справи вирішувати із жінкою? Рідко. Навіть, якщо жінка й проб"ється десь до влади, її відразу або повією таврують, або злодійкою. Чи не так? Як колись говорили... жінка душі немає. Євреї чи мусульмани це виражають відкрито у своїх синагогах чи мечетях, а в нас - все завуальовано, але суть та сама...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 03 травня 2010, 15:32

прочанка писав:на жаль, отче, це правда. І не справа, в отці... Те, що совєти дали жінці кайло в руки, ще не ознака того, його її поважають і вважають рівною чоловікам. Про це говорить щоденне життя, побут - скрізь... Хто хоче якісь справи вирішувати із жінкою? Рідко. Навіть, якщо жінка й проб"ється десь до влади, її відразу або повією таврують, або злодійкою. Чи не так? Як колись говорили... жінка душі немає. Євреї чи мусульмани це виражають відкрито у своїх синагогах чи мечетях, а в нас - все завуальовано, але суть та сама...

не так. Мені дуже шкода, що Вас так вразили, але правда у тому, що жінка має душу, несе на собі гідність Божого Образу. Жінка в Християнстві не має нічого спільного з жінкою у мусульман чи євреїв - нічого завуальованого: почитаємо жінок, як і чоловіків, найбільша Свята - жінка... Дуже шкода, що Вас і на Форумі священик вдарив "побутовим", але простіть, якщо можна - Ви просто не порозумілися.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Понтій Пилат

Повідомлення andrivovk » 03 травня 2010, 17:29

Жінки часто недооцінюють своєї гідності, яку отримали від Бога.Просто чоловік та жінка мають різні обов'язки і завдання, і декому здається, що їх принижують, утискають їхні права і.т.д.Уривок з Книги Буття
27. І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
28. І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усяким звірем, що рухається по землі."
29. По тому сказав Бог: "Ось я даю вам усяку траву, що розсіває насіння по всій землі, та всяке дерево, що приносить плоди з насінням: вони будуть вам на поживу.

З цього уривку видно, що Бог заповідав підпорядковувати собі землю і панувати над нею не тільки Адамові, але і Єві.Він сказав у множині "підпорядковуйте" і "пануйте", не сказав "пануй" і "підпорядковуй" в однині.
І ще уривок з Буття
18. Тоді сказав Господь Бог: "Не добре чоловікові бути самому; сотворю йому поміч, відповідну для нього."
.
Тут бачимо, що Бог створив жінку, щоб вона помагала свому чоловікові, служила ("сотворю йому поміч").І в цьому немає якогось приниження, імхо.

Вибачте, що не по темі.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 03 травня 2010, 17:41

andrivovk писав:Жінки часто недооцінюють своєї гідності, яку отримали від Бога...

підставою цьому часто є чоловіки. Нажаль - це треба визнати. У нас, чоловіки, теорія відношення до жінки надто часто не співпадає з практикою. Скоріше навіть - суперечить їй... Цьому пиклади в історії. Навіть - в історії цього оффтопу: невдале висловлювання про "жіночу логіку". Мені дуже шкода. Простіть
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення прочанка » 03 травня 2010, 20:20

о.Олег писав:
прочанка писав:на жаль, отче, це правда. І не справа, в отці... Те, що совєти дали жінці кайло в руки, ще не ознака того, його її поважають і вважають рівною чоловікам. Про це говорить щоденне життя, побут - скрізь... Хто хоче якісь справи вирішувати із жінкою? Рідко. Навіть, якщо жінка й проб"ється десь до влади, її відразу або повією таврують, або злодійкою. Чи не так? Як колись говорили... жінка душі немає. Євреї чи мусульмани це виражають відкрито у своїх синагогах чи мечетях, а в нас - все завуальовано, але суть та сама...

не так. Мені дуже шкода, що Вас так вразили, але правда у тому, що жінка має душу, несе на собі гідність Божого Образу. Жінка в Християнстві не має нічого спільного з жінкою у мусульман чи євреїв - нічого завуальованого: почитаємо жінок, як і чоловіків, найбільша Свята - жінка... Дуже шкода, що Вас і на Форумі священик вдарив "побутовим", але простіть, якщо можна - Ви просто не порозумілися.


:) :Rose: не вибачайтесь за чуже. Я, наприклад, давно, такі явища сприймаю філософськи. просто, деколи чаша перехлюпується, тому й можу різкіше... Хай Бог розсудить. Я, як Поттер, деколи можу порушувати правила... :D
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення viter » 03 травня 2010, 21:57

Дався Вам той Поттер.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 04 травня 2010, 06:12

viter писав:Дався Вам той Поттер.

:)
"Я, як Ісус, деколи можу порушувати правила..." :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Понтій Пилат

Повідомлення ієром. Діонисій » 04 травня 2010, 09:41

Пропоную назвати тему "Понтій Пилат і його дружина".
Завдяки Євангелію від Матея знаємо, що дружина Пилата просила свого чоловіка "нічого не робити цьому праведникові", Ісусові. Не допомогло...
Щодо попередньої дискусії.
Вірити в диявола справді неможливо, бо віра відноситься до позитивної дійсності. Віримо в Бога, в Церкву, а існування диявола приймаємо чи визнаємо.
Щодо гідності жінок, думаю, зайве щось додавати, її не вистачить теоретично доводити, але практикувати, і на словах, і у ставленні. Думаю, більша зараз проблема з гідністю чоловіків, дуже багато опустилися морально настільки, що дальше нікуди.
Проблема рівності та взаємної поваги існує на всіх рівнях суспільства. Жінки беззахисні там, де переважає груба фізична сила, як це було в давніх культурах. У нас в Україні, на жаль, спостерігається "ренесанс" цього явища. Чомусь навіть у новому уряді немає ні одної жінки.
Тепер щодо Пилата. Сам Ісус каже до Пилата: "Не мав би ти надо мною ніякої влади, якби тобі не було дано згори; тому той, хто мене тобі видав, має більший гріх..." (Йоан 19,11).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення Олюнька » 05 травня 2010, 11:31

Щодо жінки Пилата. Дуже гарний сюжет прослідковується в книзі "Богочоловік" про те, як вона разом з іншими римлянками таємно приходила до Ісуса. Звичайно, що то не Біблія, але така історія цілком можлива. Наприклад, про Ірода згадується, що він чув про Ісуса і хотів його побачити. Бо дивно би виглядало, якби те прохання було лише через сон.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення прочанка » 05 травня 2010, 12:15

Це версія автора книги "Марія" - http://www.truechristianity.info/ua/books/maria.php
"Так сталося, що пилатова дружина Прокула почула це сперечання і післала Пилатові записку із словами: "Що тобі до того чоловіка? Звільни Його. Бо остерігаю тебе, що вже нині я мала деякі видіння відносно Нього." Це походило від нечистих духів. Бо люцифер з другими чортами були вражені надлюдською терпеливістю, з якою Спаситель зносив всі наруги, і почали сумніватись, чи це часом не Відкупитель світу, що має своєю смертю перемогти пекло. Тому хоч святість цього невинного В'язня була їм осоружна, вони про всяк випадок старалися не допустити до Його смерті на хресті. Прокулі вони навіяли в видіннях, що цей чоловік є праведний і без вини, що якщо її муж Його засудить, то буде позбавлений посади. Та й вона буде бідувати. І тому найліпше, аби Пилат звільнив Ісуса, бо, інакше, нещастя впаде на їх дім.

Подібні злі передчуття диявол вселив у Пилата, а остороги жінки його ще більше налякали. Тому він вже утретє (як каже нам Св. Лука), став сперечатись із жидами про невинність нашого Господа. Але жидів не годен було ублагати. Пилат звільнив Вараву і попросив води. А тоді умив руки в присутності народу, промовивши: "Немає моєї долі у смерті цього праведного Чоловіка, котрого ви осудили. Дивіться, що ви чините, бо я омиваю мої руки, щзоб ви могли зрозуміти, що вони не запятнані кровю Невинного." Пилат бажав такою церемонією оправдати себе і перекласти всю вину на жидівських старшин і народ, що цього вимагав. Осліплені ненавистю жиди згодилися з його міркуванням, вигукуючи: "Нехай його кров впаде на нас і на наших дітей." (Мат. 27, 25)."

Але Прокула із "Страстей Христових" виявила дії й почуття послідовниці вчення Христа. Так, що тут думки теж розходяться.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення o.Mykil » 07 травня 2010, 23:50

о.Олег писав:
прочанка писав:У світі чоловіків навіть священиків... нема місця жінці... Це зрозуміла. А ще, не дай Боже, щоб вона була розумною.

неправда. Дуже легко продовжити зло негарного висловлювання о.Микіла, узагальнюючого "логіку жінок", у дзеркальне не менш негарне вторення йому про "світ чоловіків/священиків" і... набагато важче зупинити це зло на собі.

Отче, давайте не будемо флудити знову та продовжувати те, що зачепилось мимоволі не цілком по темі, оцінюючи інших, іх коменти... Дякую. Ішлося про конкретний випадок найперше, а не про все назагал: людина сказала, що не вірить у диявола, хоч ніби вірить, судячи по інших дописах. Важко збагнути. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення o.Mykil » 07 травня 2010, 23:55

о.Олег писав:
andrivovk писав:Жінки часто недооцінюють своєї гідності, яку отримали від Бога...

підставою цьому часто є чоловіки. Нажаль - це треба визнати. У нас, чоловіки, теорія відношення до жінки надто часто не співпадає з практикою. Скоріше навіть - суперечить їй... Цьому пиклади в історії. Навіть - в історії цього оффтопу: невдале висловлювання про "жіночу логіку". Мені дуже шкода. Простіть


Радив би вже, отче, так часто не зациклюватися на тому, що було сказане, швидше, як жарт... Ок? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 08 травня 2010, 09:04

o.Mykil писав:
о.Олег писав:
andrivovk писав:Жінки часто недооцінюють своєї гідності, яку отримали від Бога...

підставою цьому часто є чоловіки. Нажаль - це треба визнати. У нас, чоловіки, теорія відношення до жінки надто часто не співпадає з практикою. Скоріше навіть - суперечить їй... Цьому пиклади в історії. Навіть - в історії цього оффтопу: невдале висловлювання про "жіночу логіку". Мені дуже шкода. Простіть


Радив би вже, отче, так часто не зациклюватися на тому, що було сказане, швидше, як жарт... Ок? :)

простіть, отче
З повагою
о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення прочанка » 11 травня 2010, 11:30

o.Mykil писав:
о.Олег писав:
andrivovk писав:Жінки часто недооцінюють своєї гідності, яку отримали від Бога...

підставою цьому часто є чоловіки. Нажаль - це треба визнати. У нас, чоловіки, теорія відношення до жінки надто часто не співпадає з практикою. Скоріше навіть - суперечить їй... Цьому пиклади в історії. Навіть - в історії цього оффтопу: невдале висловлювання про "жіночу логіку". Мені дуже шкода. Простіть


Радив би вже, отче, так часто не зациклюватися на тому, що було сказане, швидше, як жарт... Ок? :)



:shock: жарт...і повне нерозуміння. Сумно... Але ручки вмито... Браво!І головне, по темі щодо Понтія Пилата і його дружини...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат

Повідомлення о.Олег » 11 травня 2010, 13:31

прочанка писав: :shock: жарт...і повне нерозуміння. Сумно... Але ручки вмито... Браво!І головне, по темі щодо Понтія Пилата і його дружини...

MOD: дуже прикро, що виникикла ця проблема, але на Форумі, якщо можна, прошу особисті зауваження подавати виключно особисто (ПП)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2010, 21:55

прочанка писав:
:shock: жарт...і повне нерозуміння. Сумно... Але ручки вмито... Браво!І головне, по темі щодо Понтія Пилата і його дружини...


А це до чого? Невже по темі далі? Сказав, що вважав це жартом... Вибачте. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей