Іслам

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 13:31

Igor писав: А я особисто не можу зрозуміти, чому на християнському форумі ми повинні обговорювати мусульманство, тим більше в такому зневажливому тоні?

у світі не існує нічого, що повинні християни не піддати своїй увазі. Мусульманство не виняток. Але, якщо присутня зневага - повідомте у приват модераторам, поскаржившись на допис (знак оклику у горі кожного повідомлення) - там є можливість пояснити підставу скарги, вона обов`язково буде розглянута модераторами і, якщо небезпідставна, в той чи інший спосіб задовільнена.
Igor писав:Хіба не право мусульман вірити в те, що Вони вважають правильним?

в цьому твердженні присутній релятивізм (хтось щось вважає правильним і воно для нього є правильним), а насправді всі ми маємо право вибрати вірити в Христа, Його Церкву, а всі інші "вибори" реалізацією Богом Дарованого права вибору, власне, не є... Це одна з причин "проповідування всім народам і хрещення їх в Ім`я Отця і Сина і Святого Духа"
Igor писав:Хіба зневажаючи мусульман і їх віру ми виконуємо те що в заповідях?

якщо "зневажаючи" - ні, звичайно.
Igor писав:Не будемо ми до них пхатись, не буде ні тероризму ні джихаду і т.д.

боязнь актуальна, але, нажаль, це, найперше, не Християнство - маємо обов`язок йти з Христом і до мусульман, та - мусульмани, слава Богу, не дадуть нам "до нихне пхатися" - вони вже в Європі, в Україні
Igor писав:П.С. Нам би Бог дав сил зі своїм Християнством розібратись, а то відгалуджень багато, а толку мало. П.П.С. Питання - для чого тут піднімалась ця тема про мусульманство?

розбиратись треба. Але Християнство мислить есь світ, а не замкнутість на собі самому. Думаю - тема потрібна. Якщо не перетвориться в цитування галасливих і ласих до крику медіа...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Igor » 08 квітня 2010, 14:04

о.Олег писав:у світі не існує нічого, що повинні християни не піддати своїй увазі. Мусульманство не виняток. Але, якщо присутня зневага - повідомте у приват модераторам, поскаржившись на допис (знак оклику у горі кожного повідомлення) - там є можливість пояснити підставу скарги, вона обов`язково буде розглянута модераторами і, якщо небезпідставна, в той чи інший спосіб задовільнена.

Залишим це на совісті людей, які вважають себе єдиноправильними, Бог розсудить.

о.Олег писав:в цьому твердженні присутній релятивізм (хтось щось вважає правильним і воно для нього є правильним), а насправді всі ми маємо право вибрати вірити в Христа, Його Церкву, а всі інші "вибори" реалізацією Богом Дарованого права вибору, власне, не є... Це одна з причин "проповідування всім народам і хрещення їх в Ім`я Отця і Сина і Святого Духа"

Може Ви будете здивовані, але мусульмани вважають, що "всі ми маємо право вибрати вірити в " Аллаха.

о.Олег писав:якщо "зневажаючи" - ні, звичайно.

o.Mykil писав:Теж довідуємся про те, що... пророк ісламу був біснуватий

Скажіть будь-ласка, якщо хтось назве Христа лжепророком чи біснуватим, чи це буде для Вас образа?
Тоді чому ми дозволяємо собі подібні речі по відношенню до інших?

о.Олег писав:розбиратись треба. Але Християнство мислить есь світ, а не замкнутість на собі самому. Думаю - тама потрібна. Якщо не перетвориться в цитування галасливих і ласих до крику медіа...

Тема релігійного розбрату дуже зручна для вирішення своїх меркантильних інтересівбагатьма людьми для яких богом є гроші і влада. Я тільки прошу не уподібнюватись їм, а зберігати своє лице в дискусії. Для прикладу раджу взяти Іоанна Павла ІІ який мав хороші стосунки з практично усіма релігійними течіями(в першу чергу з мусульманами) і був також шанований і ними. Або для прикладу можна взяти Шептицького, який рятував людям життя, замість того щоб розказувати їм що вони неправдиво вірять.

Давайте будемо людьми, поважаймо інших і будемо мати повагу і від них.

romanm писав:Давайте будемо говорити в важному тоні. Особливо коли коло вас, чи ваших рідних, вибухне слідующий придурок з криком Алла акбар, бо він так вірить,що попаде в рай де буде з 70 чи скількома там жінками в райських садах.

УПІвці теж гинули за віру і своїм дописос Ви зневажили тих, хто віддав своє життя в боротьбі і за Ваше майбутнє.
Я не виправдовую тероризм, але ми повинні розуміти причини, які штовхають людей на такі кроки і викорінювати їх.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 квітня 2010, 14:42

Ось що сказав син Хамасу, який покинув іслам і навернувся в Християнство, про плоди мусульманства: "Я знаю серце мусульман. І це змушує мене ще більше боротися з істинними причинами, що стоять за зреченням мого батька від мене. Просто, він виконує волю бога Корану. А плоди бога, про якого йдеться в Корані, - це вбивства, тероризм, побиття жінок, дітовбивство». http://christusimperat.org/uk/node/26369
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 08 квітня 2010, 14:49

УПІвці теж гинули за віру і своїм дописос Ви зневажили тих, хто віддав своє життя в боротьбі і за Ваше майбутнє.
Я не виправдовую тероризм, але ми повинні розуміти причини, які штовхають людей на такі кроки і викорінювати їх.


Тобто Ви стверджуєте, що Упівці мріяли побудувати Християнський халіфат від Сяну до Дону і гинули з криками "Христос Воскрес? Взриваючи себе в автобусах серед мирних людей? Не знав, дайте інфу, будь-ласка.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 15:50

Igor писав:Скажіть будь-ласка, якщо хтось назве Христа лжепророком чи біснуватим, чи це буде для Вас образа?
Тоді чому ми дозволяємо собі подібні речі по відношенню до інших?



Христові у свій час закидали (самому Богові, отже), що він виганяє бісів князем бісівським, несправедливо, звісно. Але даваймо не будемо ставити в один ряд смертного Мухамеда та воскреслого відвічного Спаса. А чому відвертатися від істини? Це давно відомо, що Мухамед отримав Коран унасідок окультних містерів і пов'язався з нечистим. Про це багато написано. Є промовисті факти, зокрема записані свідчення від очевидців, тобто про його занурення в окультизм.

Навіть тут пише у відповідності до історії як під образом ангела світла Гавриїла йому явився диявол http://orien.byethost13.com/relig9.htm

А це, що він явний лжеророк свідчать його висловлювання у відповідності до Божого Об'явлення найперше, відверті єресі на адресу християнства, божественного Христа-Царя тощо. Ось де є критерій, щоб справедливо оцінити всю його діяльність. =@

Просвіщайтеся хоч би тут http://orien.byethost13.com/index.html


Сатанинские аяты Мухаммада http://orien.byethost13.com/relig12.htm
Востаннє редагувалось 28 лютого 2011, 10:48 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення ієром. Діонисій » 08 квітня 2010, 16:17

відверті єресі на адресу християнства

Єресь, за визначенням, -- це хибне вчення частини християн. Причому тут мусульмани? Аргументуйте... :wink:
Не думаю, що Вашу тезу про те, що "християнство на підставі Святого Письма відкидає тотожність Аллаха і Бога Творця" :o , можна довести. Константинопольський Синод 1180 р. (?) не був вселенським, та й після нього скільки води збігло...
Та і п. Кактус правий, що "ісламофобія шкодить діалогові між релігіями й культурами і сприяє тільки розвиткові екстремізму". Ще й подав посилання на актуальне вчення Церкви: 2-ий Ватиканський собор („Nostra aetate“, 3) (див. вище).
В ісламі, до речі, злих духів називають джинами...

Ну і що? он у слов'ян -- бісами, ч... (ой!) тощо, а ще: колишніми ангелами.
Причому більшість таких розповідей у літературі -- вимисел, фольклор.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 16:33

Єресь, за визначенням, -- це хибне вчення частини християн. Причому тут мусульмани? Аргументуйте...


Є́ресь (грец. αἵρεσις, «вибір, напрямок») — сукупність теологічних або релігійних доктрин, ідей, що суперечать визнаному в церкві або релігійній громаді догмату віри або не співпадають з ним, і пов'язане із цим виділення зі складу церкви нової громади.

Вікіпедія

Згідно з ученням II Ватиканського, існують різні виміри приналежності до Христової Церкви... Тільки Вселенська (Католицька) містить всю повноту Божої істини, а решта?.. Почастинно, отже, по різних релігіях...

У мусульманстві теж є свої богослови та вчителі релігії, законів Аллаха...

Дивимось відео по суті:

http://www.youtube.com/watch?v=aI1u11UFykE

http://www.youtube.com/watch?v=E6RJWush ... re=related


Не думаю, що Вашу тезу про те, що "християнство на підставі Святого Письма відкидає тотожність Аллаха і Бога Творця" :o , можна довести. Константинопольський Синод 1180 р. (?) не був вселенським, та й після нього скільки води збігло...


Божа істина повсякчас свіжа, не втрачає своєї актуальності, навіть з плином часу.

Та і п. Кактус правий, що "ісламофобія шкодить діалогові між релігіями й культурами і сприяє тільки розвиткові екстремізму".


А ХРИСТИЯНОФОБІЯ???

Тоді будьте певні, що все в "нашій хаті ок", що ніхто християн не переслідує часто, не вбиває, не накидає силоміць іслам тощо.

Ну і що? он у слов'ян -- бісами, ч... (ой!) тощо, а ще: колишніми ангелами.


Взагалі-то в ісламі поняття сатани нечітке... Джинів можуть сприймати і за "добрих" ангелів нібито. Як кажуть дослідники, іслам не захищає від диявола взагалі... Щоб знали!

Між іншим, Аллах і Біблія http://www.youtube.com/watch?v=_7l9fEUDxTA
Востаннє редагувалось 09 квітня 2010, 07:21 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Олюнька » 08 квітня 2010, 16:48

Все ж таки вартує коретніше висловлюватись про мусульман, суперечки такого типу не роблять нам честі.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 17:09

Олюнька писав:Все ж таки вартує коретніше висловлюватись про мусульман, суперечки такого типу не роблять нам честі.

Варто відрізнити серйозну полеміку в науково-історично-церковних рамках, дискусію від банальної суперечки чи побутової сварки чоловіка та жінки... :crazy:

А про мусульманський екстримізм на фоні рік крові? Як говорити?

Не можуть всі думати як Олюнька, наприклад, і т . д., включаючи критичне мислення та зосереджуючись на фактах. Ви б почитали чи передивилися численні відео, почитали статті і т. д., на яких категоричні мусульмани висловлюються про християнство... Волосся може стати дибом на голівоньці... Навіть раз бачив, що воскресіння Божого Сина вони називають обманом, яким диявол нібито обдурив нас християн... Це, що на форумі, то квіточки. Звичайно, мирний діалог потрібний з представниками мусульманства, навіть мав раз з одним із Болівії невелику дискусію про нашого Христа (негостру)... Не можуть вони сприйняти, що нібито Бог помер на хресті тощо.

До речі, дехто з католиків відкрито називає мусульманство релігією Антихриста... Тут начебто вже так не було....

А якщо Європа майже повністю ісламізується, коли християнство силою витісняють, то і далі зберігатиметете спокій, занурюючись у квієтизм? Коли хтось заявить перед носом: "Або іслам, або смерть на місці?". Треба вміти ще боронити свої християнські переконання відповідно до обітниць св. Хрищення.%)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Igor » 09 квітня 2010, 10:46

Я не буду піднімати проблематику християнського екстремізму, це залежить не від віри, а від самої людини. В будь-якому випадку це є зло.
Але давайте подумаємо, чи було доречним наприклад публікація карикатур на Магомета?
http://www.facts.kiev.ua/archive/2006-0 ... index.html
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Олюнька » 09 квітня 2010, 11:40

Igor писав:Але давайте подумаємо, чи було доречним наприклад публікація карикатур на Магомета?

От чого ми ще можемо від мусульман повчитись, то це поваги до своєї віри і свого бога. А наші християни ще й самі люблять "пожартувати".

o.Mykil писав:Варто відрізнити серйозну полеміку в науково-історично-церковних рамках, дискусію від банальної суперечки

Правильно, мусить бути в кожному дописі повага до опонента, а не гучні гасла. Зрештою, ми не маємо права проводити аналогію: "а от вони що виробляють", їм Магомет не давав Заповідей любові.

Та й багато в чому мусульман провокують в сучасному світі- наприклад, коли дівчаткам в школах Європи забороняють паранджу носити. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2010, 12:59

Igor писав:Може Ви будете здивовані, але мусульмани вважають, що "всі ми маємо право вибрати вірити в " Аллаха.

здивованим в жодному разі не буду цим фактом, як і не є здивованим, приміром, тим, що "саленківці" вважають чи інші... але дивує те, що релятивізм виступає у Вас в якості певного позитивного аргументу. Твердження типу "кожен правий по своєму" впирається (завжди) в безапеляційне "я правий по-моєму" :) і веде в нікуди. Ми ж віримо не "проти когось", не в "себе, переконання", а в Христа Ісуса, Бога нашого, у вибрану Ним надхнену Духом Святим Церкву. Його, а не себе проповідуємо. Відповідно - маємо відношення до всіх, хто не з Христом-Богом саме через Ісуса Христа, а не відповідно до свого "я". Тобто у нашому (християн, членів Христової Церкви) випадку релятивізм у судженнях повинен бути зайвим. Якщо ж хтось скаже щось проти Христа - це також не взиває (не на першому місці) до "моєї" приємності/не, а до Бога, про Якого я грішний знаю. Бога ж мусульман... - не знаю, як і незнаю їхніх пророків. Тобто - інформацією володію, але не знайомий (в кожному разі - маю більше, аніж будь-хто з мусульман, бо Даровано мені грішному Спасителя) і з цього огляду мій досвід Бога каже, що, хоч мусульмани мають викривлене відчуття Бога, вони його таки мають, незалежно, був чи не був Магомет біснуватим. Те, що цей чоловік зробив велику справу - факт. Шкода, що дав початок мусульманству, а не увірував в Христа Ісуса - теж факт. Однак, попри те, що не схвалюю цитування ідей про його біснуватість, не варта уникати тут цієї теми - вона, нажаль, побутує серед християн і Форум одним з своїх призначень має на меті пояснити християнам від імені Христової Церкви питання, що у них виникають.
Відповідно: мені грішному Форум (на основі 2Ватиканського Собору) довів, що Бог мусульман - той самий Бог, що Бог християн. Але це, нажаль, не відповідає на питання про "походження та цілі мусульманства", не відповідає на питання про "біснуватість/не Магомета". Запрошую дискутувати. Наразі маємо: "Магомет біснуватий" і рівноцінне "Магомет не біснуватий". Знаю з досвіду, що на цьому рівні, в результаті, залишитеся. Але, мабуть, це треба пережити на власному досвіді, тому - запрошую, хоч і розумію: позитивних плодів такої дискусії не передбачається. А порушить опонент порядки Форуму - скаржтеся: приймуться санкції. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Igor » 09 квітня 2010, 13:30

о.Олег писав:здивованим в жодному разі не буду цим фактом, як і не є здивованим, приміром, тим, що "саленківці" вважають чи інші... але дивує те, ..... з своїх призначень має на меті пояснити християнам від імені Христової Церкви питання, що у них виникають.

Вибачте будь-ласка, а Ви би не могли повторити те саме, але протіше.
З Вашого допису я вловив, що я не правий, але ще не зрозумів чому.

о.Олег писав:Відповідно: мені грішному Форум (на основі 2Ватиканського Собору) довів, що Бог мусульман - той самий Бог, що Бог християн.

Але ж тоді виходить, що мусульмани - це такі самі християни, тільки що вони про це не знають?

А до речі як бути з іншими течіями християнства баптисти, пятидесятники і ін. Чи вони заслуговують на нашу любов і повагу чи ні? Адже вони теж у Христа вірять?
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2010, 14:09

Igor писав: Вибачте будь-ласка, а Ви би не могли повторити те саме, але протіше. З Вашого допису я вловив, що я не правий, але ще не зрозумів чому.

говорю про те, що Істина безвідносна. Що би хто не вважав, Бог не міняється. Розумію, що Ви, напевне, мислите подібно, тому і наголошую, що відштовхуватись у своїх судженнях потрібно не від "моїх/Ваших" переконань чи того, "що хтось вважає Істиною", а, власне, від Істини, яка відкриває Себе світові/людині у Христі.
Христос (не "я", чи хтось зі "своїми" розуміннями) Спаситель Світу. Що б "я"/"інший" не вважав - Істина у Нього, а не у мені. Христос заснував Духом Святим Церкву. Що б я/"інший" не твердив - Істина у Церкві.
Тобто маю на увазі, що серед всіх думок/суджень, що існують у світі, немає "рівності" - Істина одна, безвідносна. І вона у Христі і Його Церкві, яку "ад не переможе".
Igor писав:Але ж тоді виходить, що мусульмани - це такі самі християни, тільки що вони про це не знають?

душа - християнка. Кожна людина при зачатті тіло отримує від батьків, душу ж безпосередньо Творить Бог. Той Самий - іншого немає. А от пізнання Бога - цевже складніша справа, бо залежить від людини, її оточення. І чим ближче людина пізнає Бога Істиного, тим ближче вона наближається до Християнства. Мусульмани - не виключення. Їхнє (вони різні, але у цьому, думаю, можна узагальнити) розуміння Бога на данний момент можна порівняти з вихідцями з Християнства- єговістами: Ісус - один з Великих Пророків -- Ісус - найбільший з людей. Але до Християнства і тим, і тим далеко. Християнство - в Христовій Церкві. Еталон, з яким і порівнюємо...
Igor писав:А до речі як бути з іншими течіями християнства баптисти, пятидесятники і ін. Чи вони заслуговують на нашу любов і повагу чи ні? Адже вони теж у Христа вірять?

на любов, повагу (Образ Божий у людині) заслуговує навіть найжахливіший злочинець. А віра у Христа має свої критерії (Христова Церква), відповідно, одні такі християни мають більшу дотичність до Церкви Христової (це називають її (Церкви) "плодами"), інші - меншу... До теми - навіть мусульмани нмд мають більшу дотичність до Церкви Христової у питанні сповідування Матері Ісуса "непорочною дівою"...
Питання складне, але маємо Богом Дарований орієнтир - Його Церкву, що дозволяє нам давати певні (часами навіть - категоричні) заключення/судження.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 12 квітня 2010, 08:22

Заклик до диявола... прийняти іслам http://www.youtube.com/watch?v=4qqcM9JC ... re=related
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 12 квітня 2010, 09:10

о.Олег писав:Відповідно: мені грішному Форум (на основі 2Ватиканського Собору) довів, що Бог мусульман - той самий Бог, що Бог християн.


Але не всі так вважають у нашій Церкві (як і до II Ватикансього) і в не нашій теж, навіть із духовенства http://www.youtube.com/watch?v=nFka_9ev9gU

Коли починаєш порівнювати нашого християнського Бога у св. Писанні та Бога, про якого мова в Корані, то бачиш істотну різницю. За св. Писанням, Бог - Любов, у мусульман же - Бог джерело добра та зла (гріха) одночасно... Їхній Бог, як читаємо в сурах, дурить інших, хитрує, найкращий із хитрунів... Може знущатися над своїми творіннями, позорити, принижувати їх і т. д. Не один тут бачить якості саме... сатани. Думаю, отче, знаєте, хто батько брехні, згідно з Біблією... Можете для підтвердження прочитати критично Коран, де також є заклики нібито Аллаха... вбивати нас, християн, тощо.

Дуже в же в них неправильне уявлення про Господа сил, де затирається межа між Творцем і сатаною, де все немовби зливається в одно ціле... Якась єресь виходить про Всемогутнього.

Люблю це повторювати, цитату одного філософа: краще взагалі не мати поняття про Бога, ніж мати про Нього поняття, Його недостойне....
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2010, 14:22

та я знаю, отче, от лише на даному етапі маємо думку Церкви, передану Вселенським Собором і думки приватних достойників.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 12 квітня 2010, 16:01

о.Олег писав:та я знаю, отче, от лише на даному етапі маємо думку Церкви, передану Вселенським Собором і думки приватних достойників.


А ще маємо безпосереднє Боже Слово (св. Письмо), що має бути також основою для відрізнення білого від темного! Ніколи не замислювалися, чому до II Ватиканського Собору думали дещо інакше в нашій Церкві про Бога мусульман? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Злий Іван » 13 квітня 2010, 10:42

o.Mykil писав:
о.Олег писав:та я знаю, отче, от лише на даному етапі маємо думку Церкви, передану Вселенським Собором і думки приватних достойників.


А ще маємо безпосереднє Боже Слово (св. Письмо), що має бути також основою для відрізнення білого від темного! Ніколи не замислювалися, чому до II Ватиканського Собору думали дещо інакше в нашій Церкві про Бога мусульман? :)

:no:
Розкажіть, будьте ласкаві.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 13 квітня 2010, 13:35

Злий Іван писав:

:no:
Розкажіть, будьте ласкаві.

Я вже сказав те, що хотів і було потрібно!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Злий Іван » 13 квітня 2010, 14:19

То виходить, що до ІІ Ватиканського Собору мусульманство вважали злом (проявом діл сатани). А тепер:
о.Олег написав:Відповідно: мені грішному Форум (на основі 2Ватиканського Собору) довів, що Бог мусульман - той самий Бог, що Бог християн.

а, значить, як би там не було (тероризм, вбивства, ....) ми, християни, повинні шукати способів діалогу, примирення, "пошуку спільного знаменника" :friends:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення romanm » 13 квітня 2010, 15:03

Злий Іван писав:То виходить, що до ІІ Ватиканського Собору мусульманство вважали злом (проявом діл сатани). А тепер:
о.Олег написав:Відповідно: мені грішному Форум (на основі 2Ватиканського Собору) довів, що Бог мусульман - той самий Бог, що Бог християн.

а, значить, як би там не було (тероризм, вбивства, ....) ми, християни, повинні шукати способів діалогу, примирення, "пошуку спільного знаменника" :friends:

З сатанистами теж. Бож Люцифер, бувший ангел. Чим не спільний знаменник?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2010, 15:10

Злий Іван писав:То виходить, що до ІІ Ватиканського Собору мусульманство вважали злом (проявом діл сатани). А тепер:
о.Олег написав:Відповідно: мені грішному Форум (на основі 2Ватиканського Собору) довів, що Бог мусульман - той самий Бог, що Бог християн.

а, значить, як би там не було (тероризм, вбивства, ....) ми, християни, повинні шукати способів діалогу, примирення, "пошуку спільного знаменника" :friends:

бачите - цитований Собор є Собором Пасторальним. Тобто як до 2Ватикану вірили, так і віруємо, що всі, хто будуть спасенні - будуть спасенні Спасителем (Ісусом Христом) і жодного "спільного знаменника" окрим Христа "шукати" не можемо. А таким чітким визнанням, що мусульмани моляться тому ж Богові, що і ми, йдеться про пошук нових шляхів євангелізації мусульман (саме пасторальну діяльність Церкви), а не про те, що вони правильно вірують...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Злий Іван » 13 квітня 2010, 15:18

Христос у мусульман великий пророк, то можлива Він і є Тим, хто повинен примирити/об*єданати нас.
Можливо, окрім спасіння, тре знайти інші спільні цілі?
А також шукати спільні способи їх досягнення?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 13 квітня 2010, 15:40

Злий Іван писав:Христос у мусульман великий пророк, то можлива Він і є Тим, хто повинен примирити/об*єданати нас.


Так, тільки "великий пророк", попри те, що є Господь Бог... Що цікаво, Мухамед вважається більшим за Нього... Дивився раз одне відео, де їхній шейх розказував натхненно, що Іса (Ісус) повинен прийти знову на землю та об'єднати всіх у мусульманство... І це поза християнством. Особисто мені не потрібно такого "добра". %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 13 квітня 2010, 15:44

о.Олег писав:А таким чітким визнанням, що мусульмани моляться тому ж Богові,


Але, на жаль, мусульмани мають "свого" Бога, не тільки "милосердного", а ще й дуже жорстокого, який любується у численних вбивствах "невірних", немусульман. Такого собі ідола.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення Злий Іван » 13 квітня 2010, 15:47

o.Mykil писав:
Злий Іван писав:Христос у мусульман великий пророк, то можлива Він і є Тим, хто повинен примирити/об*єданати нас.


Так, тільки "великий пророк", попри те, що є Господь Бог... Що цікаво, Мухамед вважається більшим за Нього... Дивився раз одне відео, де їхній шейх розказував натхненно, що Іса (Ісус) повинен прийти знову на землю та об'єднати всіх у мусульманство... І це поза християнством. Особисто мені не потрібно такого "добра". %)



Ага. І мене якось зовсім не тішить.

Але Христос знову на землю прийде не об*єднувати :pardon:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2010, 16:43

Злий Іван писав:Можливо, окрім спасіння, тре знайти інші спільні цілі?

та знайти можна... і існує їх купа, навіть - добрих, але Бог Зійшов до нас саме для того, щоб нас Спасти і цю правду нічим не заміниш/доповниш... Не думаю, що є щось сильніше для об`єднання, ніж те, що роз`єднує. А роз`єднує помилкове вірування мусульман, навіть, якщо вірять в того ж Бога, що і ми: юдеям (за віросповідуванням) нічим не заборониш вірити з нами в Бога, але Його ж лихословити (Ісуса Христа, про що десь на Форумі вже писав). Не надто великою тому виглядає для мене грішного проблема визнання мусульманами Бога началом і добра, і зла у світі... Хоча... з цим можна далеко зайти... І заходять, нажаль...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення o.Mykil » 13 квітня 2010, 17:00

о.Олег писав: Не надто великою тому виглядає для мене грішного проблема визнання мусульманами Бога началом і добра, і зла у світі...


Але мусульманський Бог в їх розумінні теж чинить і зло (принаймні у християнстві такі дії іменуються злом)... Вони теж, отже, категорично не сприймають Пресвятої Трійці, вважаючи це відступленням від автентичного монотеїзму... Аллах нібито казав, що поза ним уже нема нікого і Мухамед, здається, останній із пророків... :crazy:
Востаннє редагувалось 13 квітня 2010, 17:32 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Походження мусульманства та його ціль...

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2010, 17:28

o.Mykil писав:
о.Олег писав: Не надто великою тому виглядає для мене грішного проблема визнання мусульманами Бога началом і добра, і зла у світі...


Але мусульманський Бог в їх розумінні теж чинить і зло (принаймні у християнсві такі дії іменуються злом)... Вони теж, отже, категорично не сприймають Пресвятої Трійці, вважаючи це відступленням від автентичного монотоїзму... Аллах нібито казав, що поза ним уже нема нікого і Мухамед, здається, останній із пророків... :crazy:

це жахливо, але страшніше зробили з Богом юдеї, що не забороняє нам визнавати - вірять у Бога...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Інші релігії”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей