чому б нам не допомогти +Любомиру?

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

чому б нам не допомогти +Любомиру?

Повідомлення о.Олег » 30 квітня 2010, 10:11

Вже декілька днів в "Оголошеннях" висить тема: "Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові". Покищо питання поставив лише я - питання, напевно, банальне, комусь здасться недолугим.., але... мене дійсно цікавить свідчення життя цього старця: щоразу, коли говорю з Блаженнійшим, відчуття таке, що... через цього чоловіка Діє Бог.
Поможімо +Любомиру: поставмо свої запитання, не біймося сказати щось невдалого/недоречного - діймо :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: чому б нам не допомогти +Любомиру?

Повідомлення Yuriy D » 30 квітня 2010, 11:58

о.Олег писав:Вже декілька днів в "Оголошеннях" висить тема: "Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові".

Також думав над тим яке б поставити питання, але зловив себе на думці, що не знаю які питання ставити до третьої частини, бо ще не бачив і не знаю про що йдеться у другій частині проповідей (а вона вже вийшла в світ) :pardon:
о.Олег писав:Покищо питання поставив лише я - питання, напевно, банальне, комусь здасться недолугим.., але... мене дійсно цікавить свідчення життя цього старця: щоразу, коли говорю з Блаженнійшим, відчуття таке, що... через цього чоловіка Діє Бог.

На мій погляд Блаженнійший Любомир багато про себе розповів коли готувалась книжка "Бесіди з Блаженнійшим Любомиром Гузаром. До постконфесійного християнства" - саме з цього джерела я дізнався про його життя як і також з інших відеоінтервю, яких багато на YouTube

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: чому б нам не допомогти +Любомиру?

Повідомлення о.Олег » 30 квітня 2010, 12:32

Yuriy D писав:
о.Олег писав:Вже декілька днів в "Оголошеннях" висить тема: "Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові".

Також думав над тим яке б поставити питання, але зловив себе на думці, що не знаю які питання ставити до третьої частини, бо ще не бачив і не знаю про що йдеться у другій частині проповідей (а вона вже вийшла в світ) :pardon:
о.Олег писав:Покищо питання поставив лише я - питання, напевно, банальне, комусь здасться недолугим.., але... мене дійсно цікавить свідчення життя цього старця: щоразу, коли говорю з Блаженнійшим, відчуття таке, що... через цього чоловіка Діє Бог.

На мій погляд Блаженнійший Любомир багато про себе розповів коли готувалась книжка "Бесіди з Блаженнійшим Любомиром Гузаром. До постконфесійного християнства" - саме з цього джерела я дізнався про його життя як і також з інших відеоінтервю, яких багато на YouTube

все так, проте не думаю, що зайвим є в такому форматі познайомити слухачів з Блаженнійшим. А 1-2 частини... тема означена: "Дорога до Бога" - у неї попадає чи не кожне запитання. Лише нмд потрібно їх (питання) ставити, щоб автори мали з чого вибрати
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Re: чому б нам не допомогти +Любомиру?

Повідомлення ihor » 30 квітня 2010, 23:48

В одному інтерв'ю Блаженніший Любомир сказав: "У проповіді, чи конференції я завжди маю трішки страху, що я говорю те, що мене цікавить, а не слухачів. У запитах людей, які живуть у реальному світі, я почуваюся краще. Я стараюся разом з ними відповідати на ті питання, які кожного з нас турбують". Саме тому ми просимо запитувати про те, що направду для вас важливе у питанні дороги до Бога.


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 16 гостей