новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення о.Олег » 10 травня 2010, 11:49

http://aeterna.ru/test.php?link=tests:53020

:) мій вислід:
Вы истинный инквизитор и ревностный служитель веры.Вы не жестоки и нелюбите по просту убивать еретиков.Вам больше по душе проводить с нимивремя в религиозных беседах и наставлять их на путь истинный. При всём том, вы отличный воин и иногда не обходитесь без кровопралития. Вам недостовляет это удовольствия, как многим другим инквизиторам, но долг для вас превыше всего!

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення viter » 10 травня 2010, 13:23

В мене так само :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення о.Олег » 10 травня 2010, 15:10

viter писав:В мене так само :)

мені навіть цікаво, чи є в природі якісь інші...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення Olya » 11 травня 2010, 07:59

А в мене вийшло також таке :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2010, 08:10

Olya писав:А в мене вийшло також таке :)


Мабуть, це шаблонний тест... :D :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення о.Олег » 11 травня 2010, 09:02

o.Mykil писав:
Olya писав:А в мене вийшло також таке :)


Мабуть, це шаблонний тест... :D :crazy:

ні - просто тут зібралися саме такі інквізитори :)
може вийти ще, наприклад, отаке, нешаблонне
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення прочанка » 11 травня 2010, 12:08

класичний варіант :) але я б не була інквізитором - нізащо!Єдиний справедливий суддя - Бог, а люди... навіть найкращі й найсвятіші можуть помилитися...
До речі, нещодавно розповідали про вченого,який примінив першим анестизію при травматичній операції... Щось типу, анекдота чи бувальщини... Він зумів переконати навіть інквізиторів!Першу анестизію й операцію провів Сам Господь, коли приспав Адама й з ребра зробив Єву...
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення viter » 11 травня 2010, 15:15

прочанка писав:класичний варіант :) але я б не була інквізитором - нізащо!Єдиний справедливий суддя - Бог, а люди... навіть найкращі й найсвятіші можуть помилитися...

На мою думку, якщо би інквізиція не була потрібна, то її б не було. Але раз Свята Церква її встановила, значить вона має бути. Якщо слідувати за логікою " навіть найкращі й найсвятіші можуть помилитися", то можна дойти до того, що вслід за сектантами казати, що папа не може бути главою Церкви.
І ще прошу, говорячи про інквізицію, відкидайте всі навязані нам різного роду безбожниками стереотипи про неї.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2010, 22:07

viter писав:І ще прошу, говорячи про інквізицію, відкидайте всі навязані нам різного роду безбожниками стереотипи про неї.


Звісно, бо вона була різною. Найперше інквізиція - це рослідування у юридичному сенсі, збереження Христової Церкви від загрози єресей, суд Католицької Церкви тощо. Окрема тема про неї тут viewtopic.php?f=8&t=1671&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення прочанка » 12 травня 2010, 09:01

viter писав:
прочанка писав:класичний варіант :) але я б не була інквізитором - нізащо!Єдиний справедливий суддя - Бог, а люди... навіть найкращі й найсвятіші можуть помилитися...

На мою думку, якщо би інквізиція не була потрібна, то її б не було. Але раз Свята Церква її встановила, значить вона має бути. Якщо слідувати за логікою " навіть найкращі й найсвятіші можуть помилитися", то можна дойти до того, що вслід за сектантами казати, що папа не може бути главою Церкви.
І ще прошу, говорячи про інквізицію, відкидайте всі навязані нам різного роду безбожниками стереотипи про неї.


Всі ми люди - грішні!Власне, непризнання помилок,прагнення довести непомильність і правоту породжують ті ж секти і окультизм, до речі. Папа - слуга слуг і намісник апостола Петра, того ніхто не заперечує. Але якщо заглянути у віки, Папи теж були різні: один Борджа чого вартував, були й антипапи. Були святі, були й розпусники( люби Боже правду). Чи була необхідність в інкізиції? Тепер нам легко то говорити,тоді були темні часи середньовіччя, але багато погинуло геніальних людей. Це породило Лютера, Кальвіна,розкол церкви... Чому Папа ІВан Павло дав нам найкращий приклад людяності( саме людяності,милосерця й всепрощення), коли просив пробачення за чужі гріхи хрестових походів та інквізиції. Часом благими намірами стедиться дорога до пекла...
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення romanm » 12 травня 2010, 09:06

Всі ми люди - грішні!Власне, непризнання помилок,прагнення довести непомильність і правоту породжують ті ж секти і окультизм, до речі. Папа - слуга слуг і намісник апостола Петра, того ніхто не заперечує. Але якщо заглянути у віки, Папи теж були різні: один Борджа чого вартував, були й антипапи. Були святі, були й розпусники( люби Боже правду). Чи була необхідність в інкізиції? Тепер нам легко то говорити,тоді були темні часи середньовіччя, але багато погинуло геніальних людей. Це породило Лютера, Кальвіна,розкол церкви... Чому Папа ІВан Павло дав нам найкращий приклад людяності( саме людяності,милосерця й всепрощення), коли просив пробачення за чужі гріхи хрестових походів та інквізиції. Часом благими намірами стедиться дорога до пекла..


п. Прочанко, тут трохи не так, дозвольте. Давайте вийдемо за рамки штампів які голосяться всюди про пап грішників і інквізицію, яка гнобила "геніальних" людей, чи "темне середньвіччя", в якому Церква відкривала лікарні і університети. Є відповідна тема про це. Інквізиція і хрестові походи зовсім інші речі. Не читайте " советских газет до обеда" :)

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення прочанка » 12 травня 2010, 09:25

:) я совєтською пресою не зачитуюсь, опираюсь на більш вагомі фактори. Церковну літературу й істориків світового визнання. бачу тут певну каоліцію :D . Як там казав Висоцький? "Идет охота на волков...?
Ваше право... Святий опець Піо теж збудував лікарню й притулок для бідних, який існує по нині. Там найкраще одладнання і безкоштовне лікування. Це мені вже не"совєтська" пропаганда розповіла, а бачила все це на власні очі і розповідали люди, які володіли правдивою неупередженою інформацією. Скільки душ врятував о. Піо? Один Бог знає. Але яких переслідувань він зазнав теж варто пам"ятати. Це в той час, коли інквізиції в помині не було. Інша справа, що він то сприймав терпеливо, як волю Божу. Але коли в нього вимагали кошти..., сказав, що як слуга Богий і монах немає нічого...
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення viter » 12 травня 2010, 09:54

прочанка писав:Це в той час, коли інквізиції в помині не було.

Хто сказав? :) Інквізиція і зараз є, просто називається по іншому (точно не знаю як, але здається що десь так - "Конгрегація віровчення" чи "Конгрегація у справах віри").
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення о.Олег » 12 травня 2010, 10:45

прочанка писав: Чому Папа ІВан Павло дав нам найкращий приклад людяності( саме людяності,милосерця й всепрощення), коли просив пробачення за чужі гріхи хрестових походів та інквізиції ...

не було цього. Вже про це докладно, зі всіма посиланнями на те, що Папа зробив, а що приписали вороги Христової Церкви, писав. Інквізиція Свята, як і Хрестові Походи.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення прочанка » 12 травня 2010, 11:01

в свій час, один пан, ніби вірянин РПЦ, якщо взагалі вірянин, намагався переконати, що Папа просив пробачення, а владика Гузар - ні...
я тоді запитала, за що? За псевдособор 46?
Але питання залишається відкритим. Якщо є якась конкретна інформація, поділяться,будь-ласка.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення о.Олег » 12 травня 2010, 11:05

прочанка писав: Якщо є якась конкретна інформація, поділяться,будь-ласка.

піднімали це питання тут viewtopic.php?f=8&t=1671
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення прочанка » 12 травня 2010, 11:26

:Rose: дякую. Справа в наступному. Навіть найкращу, найчистішу, найсвітлішу ідею може споганити фанатична людина... а "де починається фанатизм, віра закінчується" Чи не так? Певні сили використовували Святу інквізицію в своїх меркантильних цілях, далеко не святих, а брудних політичних інтригах. Хіба тамплієрів спалили за єресь? Ні! жадний Філіп Вродливий хотів загарбати їхні скарби, їхні релігійні погляди його геть не обходили, шантажем він примусив Папу провести власне церковний суд... А Жанна Д Арк, нині свята, а спалена як відьма... Та хоча б Конотопська відьма... :D
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення о.Олег » 12 травня 2010, 11:36

прочанка писав::Rose: дякую. Справа в наступному. Навіть найкращу, найчистішу, найсвітлішу ідею може споганити фанатична людина... а "де починається фанатизм, віра закінчується" Чи не так? Певні сили використовували Святу інквізицію в своїх меркантильних цілях, далеко не святих, а брудних політичних інтригах. Хіба тамплієрів спалили за єресь? Ні! жадний Філіп Вродливий хотів загарбати їхні скарби, їхні релігійні погляди його геть не обходили, шантажем він примусив Папу провести власне церковний суд... А Жанна Д Арк, нині свята, а спалена як відьма... Та хоча б Конотопська відьма... :D

все правильно - про це якраз Папа.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення прочанка » 12 травня 2010, 11:47

:Rose: і я - про це ж. Дякую, що мене почули й правильно зрозуміли :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення о.Олег » 10 червня 2010, 22:25

ще: "1. Вы доминиканец, если... ассоциативный ряд "птички...цветочки..." продолжаете "Vitae Fratrum".

2. Вы доминиканец, если... на замечание "выглядишь, как провинциал", смиренно говорите "куда мне!".

3. Вы доминиканец, если... поговорка "для бешеной собаки семь верст не крюк" для вас однозначно связана с миссией.

4. Вы доминиканец, если... при словах "у графини был прекрасный розарий" радуетесь ее благочестию.

5.Вы доминиканец, если... идея Фамусова "чтоб зло пресечь, все книги бы собрать да сжечь" вызывает у вас желание отправиться с проверкой и
лично проинспектировать.

6. Вы доминиканец, если... диагноз "катар верхних дыхательных путей" в вашей медкарте воспринимаете как личное оскорбление.

7. Вы доминиканец, если... анекдот про то, как Брежнев получил третий орден, вызывает у вас недоумение.

8. Вы доминиканец, если... глядя на бегущего далматинца, чувствуете, что в композиции чего-то не хватает.

9. Вы доминиканец, если... ваш любимый персонаж в "Трех толстяках" – гвардеец Бонавентура. Прочие читатели его не запоминают, а вы не запомнили остальных.

10. Вы доминиканец, если... ваш начальник Олег Петрович кажется вам самозванцем

11. Вы доминиканец, если… проштрафившись на работе, начинаете объяснительную словами "Возлюбленный брат!"

12. Вы доминиканец, если... на вопрос "столица Испании?" отвечаете Калеруэга. А когда вам говорят, что не подходит, предлагаете Сеговию.

13. Вы доминиканец, если... убеждены, что францисканцев Господь создал, чтобы Орден Проповедников возрастал в святости.

14. Вы доминиканец, если... читая ребенку сказку про царя Салтана, при словах "а во лбу звезда горит" непроизвольно и широко улыбаетесь.

15. Вы доминиканец, если... терпеть не можете кофе, но покупаете исключительно ради этикетки "с лучших плантаций Доминиканской республики".

16. Вы доминиканец, если… бурно отмечаете день 7 ноября и поздравляете всех встречных с великим праздником.

17. Вы доминиканец, если... при словах «инквизиторский взгляд» чувствуете себя незаслуженно польщенным.

18. Вы доминиканец, если... при упоминании великого августинца-основателя, вы не сразу догадаетесь, что речь о Мартине Лютере.

19. Вы доминиканец, если... три часа подряд объясняли сущность Христовой жертвы коммивояжеру и таки обратили его!

20. Вы доминиканец, если… заполняя официальный документ на работе, в графе "фамилия" пишете ОП, а потом недоумеваете.

21. Вы доминиканец, если… в зоопарке комментируете движения пингвинов следующим образом: "Это второй способ молитвы! А это – шестой!"

22. Вы доминиканец, если… для вас "принарядиться" значит взять с собой самые любимые четки из имеющихся.

23. Вы доминиканец, если… в Испании всякий раз нервно оглядываетесь, когда кто-то произносит Вuen domingo!

24. Вы доминиканец, если… при виде пеликана с умилением думаете о святом Фоме.

25. Вы доминиканец, если… к вам подходят Свидетели Иеговы с вопросом "не хотите ли поговорить о Библии", а вы радостно отвечаете: "Конечно, хочу!". Но почему-то через 10 минут они сами от вас убегают.

26. Вы доминиканец, если… все принимают вас за поклонника Гарри Поттера, потому что вы в открытую фанатеете по Рэдклиффу.

27. Вы доминиканец, если... узнаете себя в каждом пункте, но не понимаете,что тут смешного."
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: новий веселий тест: "Який Ви інквізитор"

Повідомлення Yur » 11 червня 2010, 06:27

Боже Слово і є інквізитор

І Мої уста вчинив Він, як той гострий меч, заховав Мене в тіні Своєї руки, і Мене вчинив за добірну стрілу, в Своїм сагайдаці заховав Він Мене. (Ісая 49:2)

зброя бо нашого воювання не тілесна, але міцна Богом на зруйнування твердинь, ми руйнуємо задуми (2-е Кор. 10:4)

Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця. (Євреїв 4:12)

Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже. (Ефесян 6:17)

.. а з уст Його меч обосічний виходив (Об'явлення 1:16)
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей