Гра "Віршик". Поради поету

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення Олюнька » 26 травня 2010, 11:24

o.Mykil писав:
Олюнька писав:
А я вважаю, що кожна людина сама має вирішувати що виносити, а що ні. На те дав Бог розум. Також знаємо, що нерідко через критиканство багато геніїв знищували свої твори. Зрештою, смаки у всіх різні, тому не варто зрізати під корінь будь-які ініціативи, тільки тому що вони мені не подобаються. :Rose: Віршуйте, панове, на здоров'я!


....
Ніхто не займається критиканством, шановна Олюнька та інші, які вбачають у цьому один негатив відповідно до свого світогляду. Є теж і конструктивна критика усім на користь. Ситуацію треба покращувати. Тому вказав тільки та одне чи два правила, а їх немало.


Про те, що ніхто не займається критиканством ви не можете стверджувати. І взагалі я не про вас писала, якщо ви цього не помітили, а висловила свою, протилежну до вашої, думку.
Критиканство - це тоді, коли на уроці вчителька питає: "Від чого діти починається Батьківщина?" і коли діти відповідають свій варіант, вона каже: "Неправильно, Батьківщина починається з рідного дому". :o І тоді, рік за роком, діти виростають з шаблонним мисленням, бояться сказати свою думку, щоб їх не висміяли. От про що я.

А ще, тема не випадково називається Гра "Віршик". Не робімо з цього великих проблем. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення Олюнька » 26 травня 2010, 16:49

Вертаючись до теми. Наймаруднішим завданням на уроках літератури було визначення розміру вірша. %)
Віршування, або Версифікація може кому пригодиться. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2010, 22:32

о.Олег писав:все правильно - я теж пишу про те, що не йдеться виключно про священство.


Але ви ж цим постом заперечуєте свої попередні слова про те, що жінки не зобов'язані у повазі священикам... А я ставлю наголос на взаємній повазі. Бо так справедливіше відповідно до слів св. Писання і не виглядає підтакуванням чи толерування упереджень. Шкода, що тут важко знайти підримку серед "своїх". :(
П. С. Як п. Орест щедро всім дякує... :shock: %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2010, 22:55

Олюнька писав:
Про те, що ніхто не займається критиканством ви не можете стверджувати. І взагалі я не про вас писала, якщо ви цього не помітили, а висловила свою, протилежну до вашої, думку.


:shock: %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2010, 08:03

o.Mykil писав:
о.Олег писав:все правильно - я теж пишу про те, що не йдеться виключно про священство.


Але ви ж цим постом заперечуєте свої попередні слова про те, що жінки не зобов'язані у повазі священикам... А я ставлю наголос на взаємній повазі. Бо так справедливіше відповідно до слів св. Писання і не виглядає підтакуванням чи толерування упереджень. Шкода, що тут важко знайти підримку серед "своїх". :(
П. С. Як п. Орест щедро всім дякує... :shock: %)

а Орест - священик. Дякує, думаю, бо розуміє, що приклад поваги має показувати саме священик. Священик якраз, отче, зобов'язаний, бо знає Писання, бо вчився, бо інших веде.., а інші дивляться на священика і вчаться. А як навчилися, так і виявляють. Шкода, звичайно, що поганого людина вчиться швидше, аніж хорошого, але... тут нмд єдиний вихід: не давати поганого прикладу. На собі обривати зло: нехай хтось священика чимось не поважав - повагою відповім; нехай ненавидить - любов'ю... Важко, звичайно.., але не важче ніж Христу на Хресті. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2010, 08:05

о.Олег писав:а Орест - священик.


%) Тільки не признається, на жаль ніколи, ніколи. Але я вже згадував про його повагу теж тут viewtopic.php?f=5&t=619&start=90
Навіть була потреба створити окрему замітку на основі теж і його присутності viewtopic.php?f=5&t=1590
Так, ніхто не без гріха. І любов не полягає тільки у "медових словах". Згадайте о. Піо як він не раз в житті реагував на гріх. Не толерував, як дехто... А робив це, наставляв із любові. Не переціджуймо комара, ковтаючи верблюда. Мені здається, що ви "погані приклади" часом бачите чи не в кожному слові. Переборщуєте, на жаль. Аж гай шумить.
З Богом! Давайте більше по темі спілкуватися. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2010, 08:21

o.Mykil писав:
о.Олег писав:а Орест - священик.


%) Тільки не признається, на жаль ніколи, ніколи. Але я вже згадував про його повагу теж тут viewtopic.php?f=5&t=619&start=90

Так, ніхто не без гріха. І любов не полягає тільки у "медових словах". Згадайте о. Піо як він не раз в житті реагував на гріх. Не толерував, як дехто... А робив це, наставляв із любові. Не переціджуймо комара, ковтаючи верблюда. Мені здається, що ви "погані приклади" часом бачите чи не в кожному слові. Переборщуєте, на жаль. Аж гай шумить. З Богом!

отче - я Вас дуже люблю. Вибачте, якщо можна, за надмірні зауваження.
А отець вже декілька разів писав, що священик. Зокрема, у якійсь прилюдній скарзі на Вас. І я грішний точно знаю його. Товаришуємо. Що не забороняє нам навіть досить жарко дискутувати, як це вже було і було.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гра "Віршик". Поради поету

Повідомлення andrivovk » 19 березня 2011, 15:44

21 березня (тобто завтра) - Всесвітній день поезії http://uk.wikipedia.org/wiki/Всесвітній_день_поезії
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей