Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення o.Mykil » 08 квітня 2010, 19:06

Що важливіше: безпосередньо Біблія (Боже Слово повсякчас актуальне, живе та діяльне...) ще й у сукупності зі св. Переданням, зокрема з часів Христа та апостолів, чи вже різні інтерпретації, додатки відповідно до конкретних обставин з метою крокування "в ногу із часом", не раз змінні з плином самого часу? Приклад -- Тридентський Собор і II Ватиканський... Як не як, фундамент важливіший, тобто незрушна основа... Тож від нього варто відштовхуватися в першу чергу начебто, але не забуваючи за теперішні умови, потребу християнського екуменізму тощо. Ваші думки.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення neoxgeforce » 08 квітня 2010, 21:18

Не всі християнські течії визнають Собори.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 22:21

neoxgeforce писав:Не всі християнські течії визнають Собори.


Я так зрозумів що Собор у 397 році ви самі не визнаєте. А якщо визнаєте то чому додали до 66 канонічних книг ще 11 апокрифічних книг і вважаєте їх рівними?
Востаннє редагувалось 08 квітня 2010, 23:37 користувачем Вова, всього редагувалось 3 разів.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення neoxgeforce » 08 квітня 2010, 22:53

Вова писав:... у 397 році ...

Який тоді був Собор?

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 08 квітня 2010, 23:25

neoxgeforce писав:
Вова писав:... у 397 році ...

Який тоді був Собор?


Карфагенський собор -
http://www.blag.org.ua/2istoriya/kanon_ ... ovitu.html

Які книги входять остаточноу Н. З. і апокрифічні книги -
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0% ... 1%96%D1%82
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2010, 08:55

Вова писав:
neoxgeforce писав:
Вова писав:... у 397 році ...

Який тоді був Собор?


Карфагенський собор -
http://www.blag.org.ua/2istoriya/kanon_ ... ovitu.html

Які книги входять остаточноу Н. З. і апокрифічні книги -
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0% ... 1%96%D1%82

автор, за яким подається інформація у цьому (перше) посиланні - С.В.Санніков - протестантський пастор, подає викривлену інформацію. Насправді вже на цих Соборах подається Канон книг Святого Письма, який маємо у Христовій Церкві (лише Книга Об`явлення увійшла до Канону пізніше). Насправді Лютер, від якого і бере початок зменшення кількості Книг, спершу видалив із Біблії і деякі Книги Нового Заповіту...
Про це http://www.cerkva.od.ua/index.php?optio ... &Itemid=44
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 09 квітня 2010, 09:33

о.Олег писав:автор, за яким подається інформація у цьому (перше) посиланні - С.В.Санніков - протестантський пастор, подає викривлену інформацію. Насправді вже на цих Соборах подається Канон книг Святого Письма, який маємо у Христовій Церкві (лише Книга Об`явлення увійшла до Канону пізніше). Насправді Лютер, від якого і бере початок зменшення кількості Книг, спершу видалив із Біблії і деякі Книги Нового Заповіту...

Ви щось спутали, Лютер не жив у 4 ст.
ви мене дивуєте!!!! відколи ВІКЕНДІЯ стала протестанська?
інші джерела:
http://www.referatcentral.org.ua/religi ... startext=3 тут якраз і пишить коли війшла книга обявлення
Просто не хочу всі силки давати. Дайти самі у пошукову систему запит, приблизно так: канон нового завіту 27 книг
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення о.Олег » 09 квітня 2010, 09:49

Вова писав: Ви щось спутали, Лютер не жив у 4 ст.

цього і не стверджував. Стверджую, щоВи користуєтеся Біблією, яку створив Лютер
Вова писав:ви мене дивуєте!!!! відколи ВІКЕНДІЯ стала протестанська?

неуважно читали мій допис. Назвав автора і твердив, що цей пан протестант.
Відповідно - подав статтю, у якій пояснюється, що Біблія, якою користується Христова Церква - все повністю записане Слово Боже, а те, яким користуються після Лютера протестантські громади - людський (Лютера) утвір
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення o.Mykil » 29 травня 2010, 09:58

СОБОР МІЦНО ВІРИТЬ, ІСПОВІДУЄ І ПРОПОВІДУЄ, ЩО ВСІ, ХТО ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ, НЕ ТІЛЬКИ ПОГАНИ, А І ЮДЕЇ ЧИ ЄРЕТИКИ І СХИЗМАТИ, НЕ МОЖУТЬ МАТИ ЧАСТКИ В ВІЧНОМУ ЖИТТІ Й ПІДУТЬ У ВІЧНИЙ ВОГОНЬ, ПРИГОТОВАНИЙ ДИЯВОЛОВІ І ЙОГО АНГЕЛАМ, ХІБА ЩО ВОНИ ВОЗЗ’ЄДНАЮТЬСЯ З КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ ПЕРЕД КІНЦЕМ СВОГО ЖИТТЯ.

Флорентійський собор, Булла про єдність із коптами, 04.02.1442

П. С. Як це повністю поєднати, для прикладу, із Собором II Ватиканським? Міркую... :(
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення romanm » 29 травня 2010, 18:12

o.Mykil писав:СОБОР МІЦНО ВІРИТЬ, ІСПОВІДУЄ І ПРОПОВІДУЄ, ЩО ВСІ, ХТО ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ, НЕ ТІЛЬКИ ПОГАНИ, А І ЮДЕЇ ЧИ ЄРЕТИКИ І СХИЗМАТИ, НЕ МОЖУТЬ МАТИ ЧАСТКИ В ВІЧНОМУ ЖИТТІ Й ПІДУТЬ У ВІЧНИЙ ВОГОНЬ, ПРИГОТОВАНИЙ ДИЯВОЛОВІ І ЙОГО АНГЕЛАМ, ХІБА ЩО ВОНИ ВОЗЗ’ЄДНАЮТЬСЯ З КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ ПЕРЕД КІНЦЕМ СВОГО ЖИТТЯ.

Флорентійський собор, Булла про єдність із коптами, 04.02.1442

П. С. Як це повністю поєднати, для прикладу, із Собором II Ватиканським? Міркую... :(

Так само, LG14

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення о.Олег » 29 травня 2010, 18:58

romanm писав:
o.Mykil писав:СОБОР МІЦНО ВІРИТЬ, ІСПОВІДУЄ І ПРОПОВІДУЄ, ЩО ВСІ, ХТО ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ, НЕ ТІЛЬКИ ПОГАНИ, А І ЮДЕЇ ЧИ ЄРЕТИКИ І СХИЗМАТИ, НЕ МОЖУТЬ МАТИ ЧАСТКИ В ВІЧНОМУ ЖИТТІ Й ПІДУТЬ У ВІЧНИЙ ВОГОНЬ, ПРИГОТОВАНИЙ ДИЯВОЛОВІ І ЙОГО АНГЕЛАМ, ХІБА ЩО ВОНИ ВОЗЗ’ЄДНАЮТЬСЯ З КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ ПЕРЕД КІНЦЕМ СВОГО ЖИТТЯ.

Флорентійський собор, Булла про єдність із коптами, 04.02.1442

П. С. Як це повністю поєднати, для прикладу, із Собором II Ватиканським? Міркую... :(

Так само, LG14

а процитуйте Світло Народам 14 :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 30 травня 2010, 20:44

o.Mykil писав:СОБОР МІЦНО ВІРИТЬ, ІСПОВІДУЄ І ПРОПОВІДУЄ, ЩО ВСІ, ХТО ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ, НЕ ТІЛЬКИ ПОГАНИ, А І ЮДЕЇ ЧИ ЄРЕТИКИ І СХИЗМАТИ, НЕ МОЖУТЬ МАТИ ЧАСТКИ В ВІЧНОМУ ЖИТТІ Й ПІДУТЬ У ВІЧНИЙ ВОГОНЬ, ПРИГОТОВАНИЙ ДИЯВОЛОВІ І ЙОГО АНГЕЛАМ, ХІБА ЩО ВОНИ ВОЗЗ’ЄДНАЮТЬСЯ З КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ ПЕРЕД КІНЦЕМ СВОГО ЖИТТЯ.

Флорентійський собор, Булла про єдність із коптами, 04.02.1442

П. С. Як це повністю поєднати, для прикладу, із Собором II Ватиканським? Міркую... :(


От є один сайт (думаю що православний) http://ukrsekta.info/forum/index.php?topic=3.0 де дають ознаки сектанства:
9. Твоя группа - это элита. Остальное человечество тяжело больно и глубоко потеряно: ведь оно не сотрудничаете группой или не позволяет ей спасать себя.
10. Ты должен стать членом группы немедленно.

Хіба спасіння є тільки у католицькій церкві?
Не буду говорити за всіх, скажу за себе. От наприклад у нас говорять, що спастися можна у католиків і православних, а чому говорять католики що тільки у них, а православні тільки у них?

Слава Богу що Він дав Святе Писання яке говорить Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них.
Iван.5:24 Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя.
Iван.11:26 І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре. Чи ти віруєш в це?
Iван.14:12 Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця.
- як бачимо справжні учні Христа упізнаються по ділах, а не по словах.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 30 травня 2010, 21:11

o.Mykil писав:СОБОР МІЦНО ВІРИТЬ, ІСПОВІДУЄ І ПРОПОВІДУЄ, ЩО ВСІ, ХТО ПЕРЕБУВАЄ ПОЗА КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ, НЕ ТІЛЬКИ ПОГАНИ, А І ЮДЕЇ ЧИ ЄРЕТИКИ І СХИЗМАТИ, НЕ МОЖУТЬ МАТИ ЧАСТКИ В ВІЧНОМУ ЖИТТІ Й ПІДУТЬ У ВІЧНИЙ ВОГОНЬ, ПРИГОТОВАНИЙ ДИЯВОЛОВІ І ЙОГО АНГЕЛАМ, ХІБА ЩО ВОНИ ВОЗЗ’ЄДНАЮТЬСЯ З КАТОЛИЦЬКОЮ ЦЕРКВОЮ ПЕРЕД КІНЦЕМ СВОГО ЖИТТЯ.


Мені інтересно якщо б я таке написав, ви мені уже дали б що найменше це попередження, або так як зробили у темі " чистилище" забобонили. А тут так явно ображає інші конфесії які теж є Христовою Церквою і все нормально, але це зрозуміло це свої, не можна.

Хіба можна Христа приватизувати?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 01:28

Вова писав:Мені інтересно якщо б я таке написав, ви мені уже дали б що найменше це попередження, або так як зробили у темі " чистилище" забобонили.


Ви католик? :) Це найперше форум католицький, між іншим. Бачу, що погляди у вас часом неблизькі до нашої Вселенської Господньої Церкви... Але навіть правилами передбачено на форумі нашої УГКЦ заборону висловлювань проти Церкви Христової чи віри...

А це була наведена постанова Флорентійського собору, якщо не зауважили. Бо ж тема теж стосується церковних соборів.

І ніхто не "приватизував" Христа. Він і далі лишається у своїй Вселенській Церкві доступний для всіх, зокрема у святих тайнах, Євхаристії наприклад, бо ж не лишив нас сиротами у духовному плані. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 08:51

o.Mykil писав:Ви католик? :)

Ні, я з ХВЄ. Тобто тут можуть писати тільки католики?

Це найперше форум католицький, між іншим. Бачу, що погляди у вас часом неблизькі до нашої Вселенської Господньої Церкви...

Та чому часом, а стараюсь більше і менши як говорить Писання нічого не писати.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення о.Олег » 31 травня 2010, 09:08

Вова писав:Ні, я з ХВЄ. Тобто тут можуть писати тільки католики?

що Ви - всі можуть писати, пане Вово. Окрім того некатоликів просто не буває. Інша справа, що одні католики намагаються Бога і Його Церкву слухатись повністю, а інші беруть, наприклад, ідею добра світу (хороші атеїсти, наприклад), інші - монотеїзм (мусульмани, наприклад), ще інші - лише Біблію...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 09:27

о.Олег писав: Окрім того некатоликів просто не буває..

Що ви хотіли тим сказати?

о.Олег писав: Інша справа, що одні католики намагаються Бога і Його Церкву слухатись повністю, а інші беруть, наприклад, ідею добра світу (хороші атеїсти, наприклад), інші - монотеїзм (мусульмани, наприклад), ще інші - лише Біблію...

Мені один католик так був сказав що 30% католиків це істинно віруючі, а інші просто називаються католиками, я думаю це саме стосується і православних. Ви згідні з такою думкою?

Ще якщо можна поясніть мені, що це значить "католик - харизмат"?, і яке ваше ставлення до них. Якщо чесно то з ними мені дуже приємно спілкуватися на протестантському форуму.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення о.Олег » 31 травня 2010, 09:42

Вова писав:Що ви хотіли тим сказати?

те що і сказав. Всі люди сотворені Богом. Просто через гріх відступають від Нього. Але душа - католичка. У кожного. А з розумом, умовиводами - проблеми. Відповідно і в католиків за назвою, про яких Ви говорите...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 09:49

о.Олег писав:
Вова писав:Що ви хотіли тим сказати?

те що і сказав. Всі люди сотворені Богом. Просто через гріх відступають від Нього. Але душа - католичка. У кожного. А з розумом, умовиводами - проблеми. Відповідно і в католиків за назвою, про яких Ви говорите...

Я б сказав на сам перед душа християнська, а потім і католицька і православна і протестантська.
В кожній із тих назв є доля правди. А особливо в слові « християнин».
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 09:58

А тему то я створив з дещо іншою метою... Вслухайтесь, будь ласка, в її назву та зміст самої замітки... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення о.Олег » 31 травня 2010, 10:02

Вова писав:
о.Олег писав:
Вова писав:Що ви хотіли тим сказати?

те що і сказав. Всі люди сотворені Богом. Просто через гріх відступають від Нього. Але душа - католичка. У кожного. А з розумом, умовиводами - проблеми. Відповідно і в католиків за назвою, про яких Ви говорите...

Я б сказав на сам перед душа християнська, а потім і католицька і православна і протестантська.
В кожній із тих назв є доля правди. А особливо в слові « християнин».

Ви говорите християнин і це добре слово, проте так вже сталося, що ним називаються всі, хто хоче вже 2000 років, тому для Вашого розуміння мною написаного мусите собі зрозуміти, що термін католик означає саме того християнина, який повністю слухає Христа і Його Церкву. Або не мусите і не зрозумієте мною грішним написаного
і прислухаймося до слів творця теми
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення Вова » 31 травня 2010, 10:14

о.Олег писав:який повністю слухає Христа і Його Церкву. Або не мусите і не зрозумієте мною грішним написаного...

Та чому не зрозумію, я погоджуюся із вашим висловом "слухає Христа і Його Церкву"
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Св. Письмо та вчення Вселенських Соборів...

Повідомлення о.Олег » 31 травня 2010, 12:23

Вова писав:
о.Олег писав:який повністю слухає Христа і Його Церкву. Або не мусите і не зрозумієте мною грішним написаного...

Та чому не зрозумію, я погоджуюся із вашим висловом "слухає Христа і Його Церкву"

значить розумієте, що католиком часами у більшій мірі можу назвати Вас ніж себе грішного...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей