Молодіжні неформальні організації

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Молодіжні неформальні організації

Повідомлення Олюнька » 07 квітня 2010, 12:44

Давно ми на форумі не говорили про молодь. :)
Отаке питання: чи може практикуючий християнин належити до неформальної організації і навпаки чи всі неформали автоматично є сатаністами, так як їх в більшості сприймають. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення o.Mykil » 07 квітня 2010, 17:09

Не дуже б радив сучасній християнській молоді захоплюватися різними субкультурами... Краще вступати до молодіжних організацій, що існують при наших церквах. Чому? А тому, що, як зауважив, нинішні субкультури далекі від християнських цінностей. Наприклад, емо, готи тощо. Щодо традиційних готів, то вони переважно напівсатаністи. Можуть теж носити і християнські символи (хрест), але часто із сатанинськими, язичницькими, магічними. Збираються на цвинтарях, де теж чинять ганебні речі. Схильні до суїциду, штучних депресій (подібне отці Церкви називали "унинієм", неспасенним смутком), бісексуалізму, всіляких схиблень на сексуальному грунті, вампіризму, обожнення смерті. Бувало, що і людоїдством займалися, для прикладу, в Росії.

Пригадую, що одного разу написав у книзі гостей одне добре побажання на сайті готів Санкт-Петербурга, що вони, мовляв, вибрали слизький шлях і т. п., то вони це цей допис видалили, а мене забанили. Дехто з них ще старався переконати, що це все нормально, що готи багато беруть від християнства, але... Не можна, за св. Писанням, служити двом панам. Навіщо ставити свічку сатані та Богу не раз одночасно?!

http://www.youtube.com/watch?v=viFTWAyWVh8
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення о.Олег » 08 квітня 2010, 13:56

Олюнька писав:Давно ми на форумі не говорили про молодь. :)
Отаке питання: чи може практикуючий християнин належити до неформальної організації і навпаки чи всі неформали автоматично є сатаністами, так як їх в більшості сприймають. :pardon:

пам`ятається, знайома дівчинка (дуже охайна, але по ній видно, що гот) йшла до Причастя і якась бабця з жахом каже до мене: "і вона йде Причащатися?!!", а їй відповідають: "так це ж дочка священика" :)
А ще пригадую з практики на Сихові Великодню Сповідь: чути звук мотоциклів і за хвилю заходять страшні пелехаті хлопці (рокери) і, брязкаючи шпорами та підборами чоботів чемно стають в чергу сповідатися...
Звичайно явище не можу розцінювати як позитивне... Недавно на незнайомій парафії проповідував і до Причастя підійшла дівчинка, відкрила уста, а на язичку - сережка... Мабуть вже до пірсінгів на бровах/носиках... звик, та і в Сповіді є можливість легенько звернути на це увагу, а тут - побачити завчасу майже не реально та і... була повна несподіванка і велика черга до Святих Тайн і неможливо легко (не поспіхом) пояснити, щоб не вразити збочену світовими модами дитину Божу, щоб не відкинути...
Думаю, що і в цій темі нам варта думати про виклики світу цього і про працю над тим, щоб й ці діти залишились Божими...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення Олюнька » 08 квітня 2010, 15:20

о.Олег писав:Думаю, що і в цій темі нам варта думати про виклики світу цього і про працю над тим, щоб й ці діти залишились Божими...

От і я про те. Головне, щоб не ставити таку молоду людину перед вибором між Богом і своїми поглядами, звичайно я не про сатаністів. :wink:
Можемо поговорити про те, чому ті діти вибирають саме такий спосіб самореалізації. Зрештою, більшість з них з часом виростає з того. :D

o.Mykil писав:Не дуже б радив сучасній християнській молоді захоплюватися різними субкультурами... Краще вступати до молодіжних організацій, що існують при наших церквах.

Це звичайно найкращий варіант, можна і в інші організації як Пласт, СУМ тощо. Молодь не має куди себе приткнути от і вишукують щось нове, таке що пропагується телебаченням. А ще напевно молодь хоче мати хоч трохи свободи, проявити ініціативу. На жаль, не у всіх організаціях при церквах можна це бажання реалізувати. :(
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення Олюнька » 09 червня 2010, 14:50

Спостерігала за явищем неформальності зблизька, тепер можу розказати про перебіг неформальності від і до. :D Недавно "впала Берлінська стіна" неформальності мого брата - він постригся. Аж сумно стало. :sorry:
Пробувала зважити плюси і мінуси того процесу, плюсів наразі назбирала більше.
Головний плюс - прагнення людини знайти себе, своє я. Навіть, якщо вона буде шукати не там, де потрібно, але її бажання буде щирим, то результат всеодно буде добрим.
Основна проблема - відсутність розуміння і прагнення довести свою правоту. Вчора в маршрутці дві жіночки вчепились незнайомого хлопця, бо їм не сподобалось що він "нап'ялив навушники", бо "мій малий теж так, навіть капусту січе в навушниках" :o
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення прочанка » 09 червня 2010, 19:19

до проблем молоді треба підходити розумно. Адже ми всі через те проходили: для хлопців довге волосся, для дівчат -макіяж. Нові часи -нова мода... Гуляючи містом, біля кінотеатру "Київ" побачили гурт готів... Що казати, видовище не з приємних, але то чиїсь діти... Чоловік був ошелешений, а я сприйняла більш спокійно... Є поняття -"молода людина має передуріти", але... має бути мудра межа тої дурійки... Дуже то добре розумію, бо маю сина в підлітковому віці. Дякую Богу, що в дечому таки переконали, втримали... Хочеш волосся? Ходи патлатий...Зараз переріс -маємо спокій. Дякувати Богу, до готів не тягло, хоч його хороший товариш туди подався, правда, зараз - студент і ніби "передурів". Це було більш молодою,ніж чимось серйознішим. Для батьків - активних християн це було шокою, але разом пережили...
Виникало питання й з тату...Боролися, переконували..., але по телевізору була передача" В пошуках істини" чи щось типу того. Суть - тату впливає у їхній версії на долю. Бог створив людину з таким тілом і "міняти Божу програму" не варто. Тим паче, що ті знаки можуть мати різний характер. Йшлося про дівчину, яка побачила у журналі якусь успішну жінку з тату на плечі і вирішила, що саме цей знак може їй допомогти... Виявилось символ -сатанинський. Дівчина стала успішною, але тіло й душа гинули,ніхто не міг їй допомогти, відмолити. Містика? Сенсація? Так чи інакше, але результат був позитивним - питання про тату зникло...
Конфлікт батьки-діти актуальний у всі часи і народи. Але знову наголошую, як і нераз у цьому форумі - батьки несуть відповідальність за своїх дітей. Якщо діти будуть з Богом, то спокуси молодості зможуть успішно передороти під мудрим керівництвом і дружніми порадами близьких.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення Олюнька » 10 червня 2010, 10:18

:D неформали, то не тільки готи. Мій брат більше пов'язував себе з металюгами %)
Не знаю, чи згідна з тим, що "молода людина має передуріти", швидше називаю це "пошуком себе" з природним юнацьким максималізмом. Тобто, хлопчина закінчує школу, він бачить, що його погляди на життя різко відрізняються від поглядів однолітків-однокласників і виходить, що "ти не такий як всі". От і виникає бажання перевернути все на: "всі не такі як я", тобто т. зв. гопніки.
прочанка писав: Якщо діти будуть з Богом, то спокуси молодості зможуть успішно перебороти під мудрим керівництвом і дружніми порадами близьких.

А з цим згідна, головне дійсно мудро діяти і не нав'язувати своєї точки зору.
Також помітила, що в релігійних організаціях при церквах більшість хлопців - неформали. А ще, нераз чула думку, що практикуючий християнин сьогодні теж в певному розумінні неформат. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення о.Олег » 10 червня 2010, 11:22

Олюнька писав:... практикуючий християнин сьогодні теж в певному розумінні неформат. :pardon:

:Rose:
причому навіть середтих, хто до Церкви ходить щонеділі...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення прочанка » 10 червня 2010, 15:41

Мабуть, для молодих хлопців, які "шукають себе" сьогодні дуже важливо є підтримка священиків, які можуть пояснити і підтримати. До нашої школи ходив молодий чернець( не знаю, якого Чину), але він настільки життєво підходив з розумінням до проблем молоді, що діти просто слухали його із розкритими ротами і чекали наступного візиту....
Не бійтеся!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення Олюнька » 10 червня 2010, 16:43

прочанка писав:Мабуть, для молодих хлопців, які "шукають себе" сьогодні дуже важливо є підтримка священиків, які можуть пояснити і підтримати

Це дійсно дуже важливо. У випадку з моїм братом (раз я вже його тут так рекламую) теж веееличезну роль мав вплив священика, причому як спочатку через нетактовність одного отця він покинув вівтарну дружину, так через добрий приклад і розуміння іншого отця тепер радо бере участь у всіх молодіжних заходах Церкви. :good:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення andrivovk » 10 червня 2010, 21:45

Субкультура : http://magazine.lds.lviv.ua/pdf/67.pdf ("Пізнай правду"№4(67) вересень−жовтень 2004 стор. 17).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення о.Олег » 10 червня 2010, 22:28

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення Міша » 11 червня 2010, 12:00

ггг смішно :D :lol: живіт тріскає :D
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Молодіжні неформальні організації

Повідомлення andrivovk » 18 квітня 2011, 21:22

Участь в неформальних товариствах і організаціях (готи, емо та інші) суперечить Божому Законові. Див. http://www.christusimperat.org/uk/node/16131 (п.1.2.)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей