Екскомунікований священик...

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Віталій ЛВ
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 15 червня 2007, 16:21
Звідки: Чортків
Контактна інформація:

Повідомлення Віталій ЛВ » 15 червня 2007, 18:27

Наказувати треба було людей які не захотіли коритися розпорядженню про переведення священника на іншу парафію. І якщо оператися на то що незгадується імя владики то це не тільки один священик.Кардинал Любомир Гузар у якомусь онлайні від вирішення цієї проблеми відхрещувався. То хто це вирішить?
Як нерозумно випрощувати те, чого можеш сам досягти.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 16 червня 2007, 07:21

Браття,це питання суто духовенства,як я розумію ви явно не в сані,а з мирської точки зору:якщо він,один чи другий відвалив зо 6 -ість тон зелені за вступ в семінірію і ще не менше за парафію,і його хочуть посунути на "твердолобію",звичайно в нього супротив.Це ще добре,що за вила не береться.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Віталій ЛВ
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 15 червня 2007, 16:21
Звідки: Чортків
Контактна інформація:

Повідомлення Віталій ЛВ » 16 червня 2007, 13:39

С права тут не у зелені, а в любові та гордині.
Як нерозумно випрощувати те, чого можеш сам досягти.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 16 червня 2007, 18:09

Друже,та ти земляк!І напевне маєш на увазі конфлікт Владики Іренея та о.Григорія ,повір це чистий спір за "капусту"і хто керуватиме "карітасом".Я шию Церковні Облачення ,повір в мене в ательє можна зустріти духовенство всіх,традиційних конфесій,також інформація всебічна і з перших рук.Доречі о.Григорій шив у нас расу,пробач що так відверто,але правда є правда від неї нікуди не дінешся
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Віталій ЛВ
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 15 червня 2007, 16:21
Звідки: Чортків
Контактна інформація:

Повідомлення Віталій ЛВ » 18 червня 2007, 09:55

Ти друже мені за капусту не розказуй. Питання з капустою легко розвязати. Помилки треба виправляти!
Як нерозумно випрощувати те, чого можеш сам досягти.

Віталій ЛВ
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 15 червня 2007, 16:21
Звідки: Чортків
Контактна інформація:

Повідомлення Віталій ЛВ » 18 червня 2007, 10:45

Покора це єдина сила. Не бунтуйте. Виразіть свої бажання - та покоріться тим хто над Вами у цьому світі. Велика і правдива Ваша віра та любов, але сила Ваша у покорі.
Як нерозумно випрощувати те, чого можеш сам досягти.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 18 червня 2007, 22:11

Брате,зателефонуй мені,80677820821,я познайоьлю тебе з протосинклером,о,ГОВЕРОЮ Андрієм чи з о,Андрієм Романківем-канцлером і поговоремо,твої пізнання чудові в своїй основі,практика це дещо інше.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Bits
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 16 березня 2006, 23:33

Повідомлення Bits » 19 червня 2007, 23:43

Бідний Ви чоловік, Вас диявол дурманить по повній програмі з різних достовірних джерел :shock: !!!

Які зелені??? Що ви морозите як з гарячки!!! Замість цього щоб писати такі дурниці, сядьте і шийти підрясники, а гроші заробленні дйте бідним і потребуючим.

Дорогий наш друже, читайте і слухайте щось мудре а не якесь бідацтво.

Мені за Вас соромно!

Скажу по секрету якби ваша (Тернопільська)єпархія не лізла до Бучацької то в неї(Бучацькій) не булоб цих поблем, які є!

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 20 червня 2007, 07:09

Віталій,я не для того давав тобі свій телефон,щоб ти мене поносив,як останню"шльондру",дякую.В принципі проблеми вашої єпархії мене не хвилюють,більше того мені на них "начхати",я щиро прагнув відкрити тобі очі на дійсність,на сувору реальність сьогодення.Щодо мого пошитття, скажу відверто:всі мої вироби перед застосуванням освячуються,чого про тебе, як будівельника сказати не можна.З рештою я асоціюю себе з УАПЦ,і не мені лізти зі своїм уставом в чужий монастир,і ще Віталік не телефонуй мені більше,не займай свого дорогоцінного часу на людину,яку опанував" лукавий",а щоб тобі було так солодко,як мені засвічу і твій телефон 80504694099,адже ми справжні земляти!
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Віталій ЛВ
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 15 червня 2007, 16:21
Звідки: Чортків
Контактна інформація:

Повідомлення Віталій ЛВ » 20 червня 2007, 09:03

Нікого я не поносив. Єпархія вже теж не моя, бо я там неживу. А коли ще там жив, то можу сказати що тільки один священник ішов з людьми на прощу від початку і до кінця. Чхати теж можу на все, але не на людей(а особливо які там живуть) Гріх зароджується в емоціях, це природнь, але вирішувати, чи боротися з ним треба з Богом. Мій телефон 80506605047, то робоча безлімітка. Якщо ви щирі то бутьте обережні.
Як нерозумно випрощувати те, чого можеш сам досягти.

gal_hn
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 23 травня 2006, 09:55
Звідки: West Ukraine

Повідомлення gal_hn » 02 жовтня 2007, 14:44

А ось і нові баталії закрутилися довкола цієї теми: http://www.buchacheparchy.com.ua/images ... vjasch.jpg http://www.buchacheparchy.com.ua/index. ... 0&Itemid=1 Цікаво почитати, адже тема і надалі залишається болючою!!! Навіть після того, як і Архиєрей залишив свою "катедру"!!!

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 04 жовтня 2007, 00:34

Виглядає, що найільш позитивним у всьому цьому є те, що врешті-решт інформація про розгортання подій була висвітлена відразу й офіційно (принаймні, в інтернеті).
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей