Масони і Церква

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 22 червня 2010, 20:25

ще:
Ви пишите у питанні до +Любомира в контексті знаку рівності: "їх нагороджують" (масони) отже "вони служать" (масонам). Чи немає тут логічної помилки?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 22 червня 2010, 20:41

Откровення Іоана Богослова - Послання до Ефеської Церкви.6: "А втім, добре в тобі те, що ти ненавидиш учинки Николаїтів, котрі Я також ненавиджу." Це приклад того, як треба поводитися з ворогами християнства. І, на мою думку, будь-які відносини з ворогами християнства, навіть під прикриттям "міжконфесійного діалогу" є неприпустимі.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення ShMariam » 22 червня 2010, 20:42

о.Олег писав:ще:
Ви пишите у питанні до +Любомира в контексті знаку рівності: "їх нагороджують" (масони) отже "вони служать" (масонам). Чи немає тут логічної помилки?

Саме так. Це різні речі

Я прихожанин УГКЦ. Проте після даних фактів мої погляди можуть кардинально помінятися...

Не робіть собі кумира з людини, навіть якщо це Папа.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 22 червня 2010, 20:45

http://foto.mail.ru/mail/mkarachai/tags ... E%F0%E0%ED
Тут папа цілує коран - антихристиянську книгу. Як це назвати? Особисто для мене це зречення своєї віри.

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 22 червня 2010, 20:54

ShMariam писав:
о.Олег писав:ще:
Ви пишите у питанні до +Любомира в контексті знаку рівності: "їх нагороджують" (масони) отже "вони служать" (масонам). Чи немає тут логічної помилки?

Саме так. Це різні речі

Я прихожанин УГКЦ. Проте після даних фактів мої погляди можуть кардинально помінятися...

Не робіть собі кумира з людини, навіть якщо це Папа.


Зачекайте, але згідно з думкою Ватикана про папу віє є безгрішний і намісник Ісуса Христа на землі. Це як то так: намісник Бога співпрацює з тими, хто служить дияволу? Ще раз наголошую свою думку: будь-яка співпраця з ворогами християнства є неприпустима. А тоді виникає питання: якщо ми підкоряємося тим, хто не поважає Бога, то хто ми тоді такі?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 22 червня 2010, 20:58

Archer писав:http://foto.mail.ru/mail/mkarachai/tags/%EF%E0%EF%E0%2B%F0%E8%EC%F1%EA%E8%E9%2B%F6%E5%EB%F3%E5%F2%2B%EA%EE%F0%E0%ED
Тут папа цілує коран - антихристиянську книгу. Як це назвати? Особисто для мене це зречення своєї віри.

ні - Папа був і залишився християнином. Думаю - навіть святим чоловіком є цей Папа. Відчуваю. Завдяки йому я грішний залишився в Католицькій Церкві. Завдяки повазі КЦ до людей, навіть, якщо вони помиляються. Одним з виявів такої поваги - фото, яке Ви цитуєте. Напевне - я тому і священик сьогодні, бо маю оцей приклад життя великого католика. І цей вчинок - не зречення віри в Христа: це зреченя себе, це шукання того, що єднає. А єднає дуже багато. От лише дійсно не думаю, що світ доріс до такого вияву любові ближніх,які так багато зла робили і роблять християнам. Не думаю, що і я грішний дозрів... Я також важко сприймаю сьогодні цей знак миру Христового, який Папа ніс і мусульманам але... лише з тої причини, що це багатьох згіршує. Що нічого не віднімає від самого Папи. Святий Папа. Думаю - скоро це проголосить вся Церква.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 22 червня 2010, 21:08

о.Олег писав:
Archer писав:http://foto.mail.ru/mail/mkarachai/tags/%EF%E0%EF%E0%2B%F0%E8%EC%F1%EA%E8%E9%2B%F6%E5%EB%F3%E5%F2%2B%EA%EE%F0%E0%ED
Тут папа цілує коран - антихристиянську книгу. Як це назвати? Особисто для мене це зречення своєї віри.

ні - Папа був і залишився християнином. Думаю - навіть святим чоловіком є цей Папа. Відчуваю. Завдяки йому я грішний залишився в Католицькій Церкві. Завдяки повазі КЦ до людей, навіть, якщо вони помиляються. Одним з виявів такої поваги - фото, яке Ви цитуєте. Напевне - я тому і священик сьогодні, бо маю оцей приклад життя великого католика. І цей вчинок - не зречення віри в Христа: це зреченя себе, це шукання того, що єднає. А єднає дуже багато. От лише дійсно не думаю, що світ доріс до такого вияву любові ближніх,які так багато зла робили і роблять християнам. Не думаю, що і я грішний дозрів... Я також важко сприймаю сьогодні цей знак миру Христового, який Папа ніс і мусульманам але... лише з тої причини, що це багатьох згіршує. Що нічого не віднімає від самого Папи. Святий Папа. Думаю - скоро це проголосить вся Церква.


На жаль в наші часи більшість церковних ієрархів єднає прагнення об'єднатися - екуменізм, що є майбутньою вірою антихриста. Я не збираюся ображати Вас тим, що є неприємно чути для священиків УГКЦ, але отакі факти ображають мене як прихожанина церкви.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 22 червня 2010, 21:16

Archer писав:Зачекайте, але згідно з думкою Ватикана про папу віє є безгрішний і намісник Ісуса Христа на землі. Це як то так: намісник Бога співпрацює з тими, хто служить дияволу? Ще раз наголошую свою думку: будь-яка співпраця з ворогами християнства є неприпустима. А тоді виникає питання: якщо ми підкоряємося тим, хто не поважає Бога, то хто ми тоді такі?

немає такої думки у Ватикана. Намісник - так. Непомильний у питаннях віри та моралі, коли говорить ex catedra - так. Не "безгрішний". Немає такого. Це - марновірство. Неправда. Нормально Папа може помилятися, як і кожна людина. Нормально можна його вчинки, слова тощо критикувати, бути незгідним.
Стосовно ж співпраці, то ми нормально можемо співпрацювати, якщо є можливість спільно вирішити якусь проблему. Наприклад - у соціальній сфері. Як і з кожною іншою релігією. Ми нормально можемо провадити діалог - як і з іншими релігіями. Заборона стосується не нашої можливої співпраці, а - участі католика в масонській організації (не може бути членом); заборона стосується участі масонів у Таїнствах Церкви. Інша співпраця - допустима. У ній, доречі, з'являється добра можливість катехизувати, провадити місії і серед масонів, і серед людей інших вірувань - місія Церкви нести Христа всім народам, "хрестячи їх в Ім'я Отця і Сина і Святого Духа"...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 22 червня 2010, 21:20

Archer писав:На жаль в наші часи більшість церковних ієрархів єднає прагнення об'єднатися - екуменізм, що є майбутньою вірою антихриста. Я не збираюся ображати Вас тим, що є неприємно чути для священиків УГКЦ, але отакі факти ображають мене як прихожанина церкви.

на щастя немає такого прагнення. Ви не праві і даремно ображаєтесь на Церкву Христову. Проти неї діють сили антихристові, які переконують люд Божий у такому "прагненні об'єднати" і ціль їхня - вибити Вас з Церкви. антихристова ціль. Не піддавайтесь
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 22 червня 2010, 21:44

Все, чого я хочу, так це знайти правду в теперішньому брехливому світі і розрізнити тих, хто з вигляду овечки, а всередині - вовки...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 22 червня 2010, 21:53

Archer писав:Все, чого я хочу, так це знайти правду в теперішньому брехливому світі і розрізнити тих, хто з вигляду овечки, а всередині - вовки...

думаю - це можливо зробити. Стовідсотково - в собі самому (в значенні: "хто, власне, я сам"); з іншими - важче. Але - не безнадійно важко. Просто Ви точно (вже з декількох Ваших дописів це можна заключити) знаєте про свою Католицьку віру з некатолицьких джерел. Пропоную читати разом Катехизм (важка річ, але мало помалу - можна спробувати); Соборові Документи - по мірі потреби їх розглянути; Отців Церкви, як тільки їх зачепимо; Біблію... Звідси, думаю, з'являться хороші передумови розрізнити вовків/овечок
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

desyatiy
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 28 червня 2009, 18:37
Звідки: Львів, Рясне І

Re: Масони і Церква

Повідомлення desyatiy » 22 червня 2010, 22:04

І причина всьому ІІ Ватиканський собор... Розділяй і владарюй. Це правдива мета масонів, які відкрито про неї ніколи не скажуть.
Я, є я.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 22 червня 2010, 22:12

desyatiy писав:І причина всьому ІІ Ватиканський собор... Розділяй і владарюй. Це правдива мета масонів, які відкрито про неї ніколи не скажуть.

2Ватикан дуже хороший Собор. Проблема з його інтерпритаторами, які приписали цьому Вселенському Собору "дух" (так і розглагольствується: "дух ІІ Ватиканського Собору"), який по своїй суті заперечує" букву" (написане в постановах Собору).
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Масони і Церква

Повідомлення o.Mykil » 22 червня 2010, 22:45

Archer писав:На жаль в наші часи більшість церковних ієрархів єднає прагнення об'єднатися - екуменізм, що є майбутньою вірою антихриста.


Не цілком мовите правду. Є нині різний екуменізм, крім християнського. Біда, коли у стилі лефевристів узагальнюється все viewtopic.php?f=3&t=1115
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 22 червня 2010, 22:50

o.Mykil писав:
Archer писав:На жаль в наші часи більшість церковних ієрархів єднає прагнення об'єднатися - екуменізм, що є майбутньою вірою антихриста.


Не цілком мовите правду. Є нині різний екуменізм, крім християнського. Біда, коли у стилі лефевристів узагальнюється все viewtopic.php?f=3&t=1115

так - є невірний (нехристиянський і некатолицький) погляд на екуменізм, який, власне, Archer цитує.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 23 червня 2010, 19:59

о.Олег писав:
o.Mykil писав:
Archer писав:На жаль в наші часи більшість церковних ієрархів єднає прагнення об'єднатися - екуменізм, що є майбутньою вірою антихриста.


Не цілком мовите правду. Є нині різний екуменізм, крім християнського. Біда, коли у стилі лефевристів узагальнюється все viewtopic.php?f=3&t=1115

так - є невірний (нехристиянський і некатолицький) погляд на екуменізм, який, власне, Archer цитує.


Єдина церква була в часи апостолів і напевно буже аж на тому світі. Я ніяк не можу зрозуміти, як можна досягнути компромісу в справі істини. Для прикладу, католики кажуть, що Дух Святий сходить від Бога-Отця, а православні - від Бога-Отця і від Бога-Сина. Католики вірять існування пекла, а протестанти кажуть - що це вигадка. От коли наступить той СТРАШНИЙ день, коли всі релігії об'єднаються, то чия думка буде розглядатися як істинна? А істина то одна... Зрозумійте, що ніколи об'єднана церква вже не буде церквою. Таке об'єднання можливе тільки при антихристі.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 23 червня 2010, 21:49

:(
Archer писав: Єдина церква була в часи апостолів

ну - це Ви можете не знати, але у контексті поданому Вами, як розумію, "нерозділеного християнства" (якщо я дійсно добре Вас відчитав), за часів апостольських існувало різне... але існувала і Церква, народжена Зісланням Духа Святого. Багато про це можна і з Святого Письма почерпнути. Можливо найдуться охочі розвинути це питання в окрему тему?
Archer писав: і напевно буже аж на тому світі.

ні - є сьогодні: Єдина Свята Соборна Апостольська. Ви ж в неї вірите. Принаймі виявляєте цю віру устами, коли промовляєте "Вірую". Я грішний тому і католик, що вірую.
Archer писав:Я ніяк не можу зрозуміти, як можна досягнути компромісу в справі істини.

а нащо? Що тоді від Істини залишиться? Дуже мало...
Archer писав: Для прикладу, католики кажуть, що Дух Святий сходить від Бога-Отця, а православні - від Бога-Отця і від Бога-Сина.

ну - найперше Ви обмовились: це католики промовляють "філіокве" (йдеться про "Вірую", де в латинській традиції присутнє "і в Духа Святого, ...що від Отця і Сина ізходить"), а православні - ні ("від Отця ізходить..."). Але цим виявляємо ту ж саму Істину. Я (греко-католик) постійно молюся в східній традиції ("від Отця ізходить...") віруючи, як Католицька Церква вірити навчає. Якщо буде потреба - згодом поясню, про що йдеться
Archer писав: Католики вірять існування пекла, а протестанти кажуть - що це вигадка.

мабуть йдеться про віру в Чистилище (розумію, що між протестантами може бути різне, але тут Ви, мабуть, щось поплутали). В кожному разі пропоную Вам завітати до першого ліпшого сусіда-атеїста: почуєте, що Христос вигадка; до ідолянина - почуєте чогось хорошого про "Рода" і т.д... Якщо не про релігію (це можливо заскладно) підійдіть до поляка і він заявить, що Львів - польський, до росіянина - Вас (українця) не існує... Ви про що? :(
Archer писав: От коли наступить той СТРАШНИЙ день, коли всі релігії об'єднаються, то чия думка буде розглядатися як істинна?

ким? Богом Істини? Чому "релігії об'єднаються"? Я Вас зовсім не розумію в таких нюансах, але вцілому - Істина як була так і є в Христовій (себто Католицькій) Церкві. Тому я і католик, що це знаю. А "розглядати"... Надіюся, що Бог визволить всіх від блукань по релігіях/конфесіях, всі знайдуть спокій у істинній вірі Католицької Церкви: в Раю всі католики (незалежно, в якій вірі подвизалися, але якщо в Раю - католики :) )
Archer писав: А істина то одна...

так. І ніде не дівалася :Rose:
Archer писав: Зрозумійте, що ніколи об'єднана церква вже не буде церквою.

та є єдність Церкви. Це Католицька Церква, яка як була для всіх цих традицій, обрядів.., так і є. Що Ви читаєте? Це явно щось не Боже, боюся. Цей клубок непорозумінь, який Ви вилили в одному абзаці нічого спільного з Христовою Церквою не має
Archer писав: Таке об'єднання можливе тільки при антихристі.

Бог Сказав, що хоче, щоб "всі були одно" (перегляньте, якщо можна, Євангеліє від Івана 17,21) - ми є. А антихрист якраз і розділяє (поцікавтесь походженням слова "диявол").
Цей Ваш (католика, якщо добре пам'ятаю з минулих Ваших дописів) допис нагадав мені Честертона:
    «На кожному розі можна стрінути чоловіка, що безумно та єретично усіх переконує, нібито він, може статися, помиляється. Кожного дня стикаєшся з людиною, яка допускає, що її погляди не вірні. Але ж твої погляди зобов`язані бути правильними – інакше це не твої погляди! Ми, так виглядає, скоро породимо людей настільки скромних, що вони не повірять і в арифметику. Колись були переповнені гординею насмішники, що не давали себе переконати, але ці – надто сором`язливі, щоб переконатися. Смиренні наслідять землю, але сучасні скептики заскромні, щоби претендувати на цей спадок…»
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 23 червня 2010, 22:51

"А втім, добре в тобі те, що ти ненавидиш учинки Николаїтів, котрі Я також ненавиджу." - це послання до ЦЕРКВИ. Хіба ті слова не відносяться до будь-якої церкви, в тому числі й до Католицької? Невже цього замало? Николаїти - секта, масони - це також секта, мабуть ще гірша від перших. А Ви говорите про якийсь екуменічний діалог...
Я не збираюся змінювати свою думку про те, що будь-які відносини з ворогами християнства неприпустимі! Не можна одночасно служити Богу і комусь іншому. Треба боротися з такими, а не співпрацювати.
Крапка.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 24 червня 2010, 08:00

Archer писав:"А втім, добре в тобі те, що ти ненавидиш учинки Николаїтів, котрі Я також ненавиджу." - це послання до ЦЕРКВИ. Хіба ті слова не відносяться до будь-якої церкви, в тому числі й до Католицької? Невже цього замало? Николаїти - секта, масони - це також секта, мабуть ще гірша від перших. А Ви говорите про якийсь екуменічний діалог...
Я не збираюся змінювати свою думку про те, що будь-які відносини з ворогами християнства неприпустимі! Не можна одночасно служити Богу і комусь іншому. Треба боротися з такими, а не співпрацювати. Крапка.

так на здоров`я. Лише смію Вам зауважити, що, найперше, це відноситься не до "будь-якої церкви, в тому числі й до Католицької", а - лише до Католицької Церкви. Всі інші, окрім Католицької Церкви можуть бути загально названі "николаїти". Всі секти, всі, хто відпав від Католицької Церкви і вчить (у важливих питаннях віри) щось свого. Судячи з Ваших дописів, Ви, власне, цитуєте не Вчення Христової Церкви, а прочитане у тих різноманітних "ніколаїтів". Щоб могти відрізнити Христову Церкву від "ніколаїтів", Вам потрібно добре знати, що Свята Католицька Церква вірити навчає. Тоді зможете зрозуміти і те, про що говориться в цьому цитованому Вами уривку. Покищо на мою скромну думку Вам зарано ставити "крапку" :( . З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Масони і Церква

Повідомлення Олюнька » 24 червня 2010, 10:48

Archer писав:"А втім, добре в тобі те, що ти ненавидиш учинки Николаїтів, котрі Я також ненавиджу." - це послання до ЦЕРКВИ.

Дуже гарно о. Олег все пояснив. :Rose:
Дозволю собі вставити свої "п'ять копійок". В тій цитаті говориться "ненавидиш учинки Николаїтів", а не "ненавидиш Николаїтів". І напевно, що йдеться про конкретний випадок, а не про їх кожний вчинок. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 24 червня 2010, 21:26

о.Олег писав:
Archer писав:"А втім, добре в тобі те, що ти ненавидиш учинки Николаїтів, котрі Я також ненавиджу." - це послання до ЦЕРКВИ. Хіба ті слова не відносяться до будь-якої церкви, в тому числі й до Католицької? Невже цього замало? Николаїти - секта, масони - це також секта, мабуть ще гірша від перших. А Ви говорите про якийсь екуменічний діалог...
Я не збираюся змінювати свою думку про те, що будь-які відносини з ворогами християнства неприпустимі! Не можна одночасно служити Богу і комусь іншому. Треба боротися з такими, а не співпрацювати. Крапка.

так на здоров`я. Лише смію Вам зауважити, що, найперше, це відноситься не до "будь-якої церкви, в тому числі й до Католицької", а - лише до Католицької Церкви. Всі інші, окрім Католицької Церкви можуть бути загально названі "николаїти". Всі секти, всі, хто відпав від Католицької Церкви і вчить (у важливих питаннях віри) щось свого. Судячи з Ваших дописів, Ви, власне, цитуєте не Вчення Христової Церкви, а прочитане у тих різноманітних "ніколаїтів". Щоб могти відрізнити Христову Церкву від "ніколаїтів", Вам потрібно добре знати, що Свята Католицька Церква вірити навчає. Тоді зможете зрозуміти і те, про що говориться в цьому цитованому Вами уривку. Покищо на мою скромну думку Вам зарано ставити "крапку" :( . З повагою, о.Олег Жаровський


Це добре, що ви захищаєте свою церкву. Але ви всіляко ухиляєтеся від відповіді на питання: чи добре зробили папи, зустрівшись з масонами? По суті я не хочу почути це від Вас, бо ви цього не робили. Я хотів би дізнатись відповідь від священослужителів, причетних до таких речей, хоча розумію, що ніхто нічого мені говорити не буде, бо я пішка на шахівниці.
Викладаючи посилання на фото я не дивився, на якому сайті вони розміщені. Я знав про факт зустрічі з офіційного сайту Ордену і відповідно ввівши в гуглі запит на такі світлини - отримав їх (сайт Ордену, на щастя :) , не працює (так їм і треба )). Мене не цікавило хто і як це трактує - мене цікавить страшний, як на мене, факт - папи зустрічаються з ворогами християнства. В голову не вкладається... А Ви мені говорити про те, що я якоюсь не тою дорогою пішов... Я просто бачу перед собою речі, які б не мали бути в нормальному порядку речей і хочу зрозуміти, як таке мого відбутись.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Масони і Церква

Повідомлення ljubomyr_ps » 24 червня 2010, 22:15

Archer писав: Це як то так: намісник Бога співпрацює з тими, хто служить дияволу?


Побачивши декілька фотографій ви зразу накидаєте тавро на Папу чи інших служителів Церкви, що вони мовляв співпрацюють з тими, хто служить дяволу – це просто смішно і сумно, що тим самим ви легко піддаєтесь маніпуляціям того ж самого ворога людства, що так легко хоче вас відвернути від правдивої віри. Яка може бути співпраця, де вона? Наведіть факти не очорнюйте через декілька сумнівних фото Папу і тим самим саму Церкву.
Не розумію вашої логіки. Так до прикладу, якщо я зроблю фото з мусульманином чи свідком єгови, то що я вже буду з тавром, що співпрацюю з ворогами християнства і самим чортом. :shock: По моєму, тут ви недалеко відійшли від совітів , які з будь-кого «робили ворогів народу»
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 24 червня 2010, 23:18

ljubomyr_ps писав:
Archer писав: Це як то так: намісник Бога співпрацює з тими, хто служить дияволу?


Побачивши декілька фотографій ви зразу накидаєте тавро на Папу чи інших служителів Церкви, що вони мовляв співпрацюють з тими, хто служить дяволу – це просто смішно і сумно, що тим самим ви легко піддаєтесь маніпуляціям того ж самого ворога людства, що так легко хоче вас відвернути від правдивої віри. Яка може бути співпраця, де вона? Наведіть факти не очорнюйте через декілька сумнівних фото Папу і тим самим саму Церкву.
Не розумію вашої логіки. Так до прикладу, якщо я зроблю фото з мусульманином чи свідком єгови, то що я вже буду з тавром, що співпрацюю з ворогами християнства і самим чортом. :shock: По моєму, тут ви недалеко відійшли від совітів , які з будь-кого «робили ворогів народу»


Я не очорнюю нікого, я констатую факт! Ви думаєте я не розумію ціну своєї помилки?!
Щодо фото: якщо в той момент, коли ви попали в кадр, ви були випадковм перехожим або якщо ж ви переконували цих людей у своїй неправоті - то ви аж ніяк з ніякими ворогами не співпрацюєте. Але поставте перед собою наступне питання: коли ви проходити повз оцих жіночок і чоловіків, що завжди парами ходять і вони пропонують вам свою брошурку, то що ви зробите: візьмете чи відмовитися? Напевно друге... А чому тоді папи так не поступили, а навпаки, запросии таких людей на аудієнцію?
Я намагаюся вам донести свою думку вже вкотре. Жаль, що ви не хочете її зрозуміти.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2010, 10:02

Archer писав: Це добре, що ви захищаєте свою церкву.

так Ви ж заявляли, що католик: якщо і захищаю - то саме Вас. Катехизую Вас, бо без знання своєї віри ризикуєте відійти від Господа...
Archer писав: Але ви всіляко ухиляєтеся від відповіді на питання: чи добре зробили папи, зустрівшись з масонами? По суті я не хочу почути це від Вас, бо ви цього не робили. Я хотів би дізнатись відповідь від священослужителів, причетних до таких речей, хоча розумію, що ніхто нічого мені говорити не буде, бо я пішка на шахівниці.

де ж ухиляюся? Пояснюю те, що можливо пояснити. Сама зустріч ще ні про що не говорить. Відбуватися не лише може, а повинна, повторюся: Церква проповідує Христа всім, в т.ч. і масонам, і мормонам, і комуністам... Добре роблять Папи, що діють. А чи добре це у даних конкретних випадках можна буде сказати лише за наслідками. От, наприклад, Папа (трийчі, якщо мене не підводить пам'ять) зустрічався з масоном і комуністом (і одне і друге - відлучене від Церкви, "ніколаїти" - напевно б Ви сказали) М.С.Горбачовим і наслідок: завалилася імперія зла. Відповідно - добре, що Папа зустрічався з цим масоном.
Archer писав: Викладаючи посилання на фото я не дивився, на якому сайті вони розміщені. Я знав про факт зустрічі з офіційного сайту Ордену і відповідно ввівши в гуглі запит на такі світлини - отримав їх (сайт Ордену, на щастя :) , не працює (так їм і треба )). Мене не цікавило хто і як це трактує - мене цікавить страшний, як на мене, факт - папи зустрічаються з ворогами християнства. В голову не вкладається... А Ви мені говорити про те, що я якоюсь не тою дорогою пішов... Я просто бачу перед собою речі, які б не мали бути в нормальному порядку речей і хочу зрозуміти, як таке мого відбутись.

Папи (від 1-го століття і по сьогодні) постійно зустрічаються з ворогами християнства. Як і Христос постійно зустрічався з своїми ворогами. Як і його Апостоли, єпископи, священики... - постійно зустрічаються з ворогами християнства. Це - нормальний порядок речей.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Масони і Церква

Повідомлення о.Олег » 25 червня 2010, 10:25

Archer писав:Я не очорнюю нікого, я констатую факт! Ви думаєте я не розумію ціну своєї помилки?!
Щодо фото: якщо в той момент, коли ви попали в кадр, ви були випадковм перехожим або якщо ж ви переконували цих людей у своїй неправоті - то ви аж ніяк з ніякими ворогами не співпрацюєте. Але поставте перед собою наступне питання: коли ви проходити повз оцих жіночок і чоловіків, що завжди парами ходять і вони пропонують вам свою брошурку, то що ви зробите: візьмете чи відмовитися? Напевно друге... А чому тоді папи так не поступили, а навпаки, запросии таких людей на аудієнцію?
Я намагаюся вам донести свою думку вже вкотре. Жаль, що ви не хочете її зрозуміти.

навпаки - візьму. Думаю навіть - це обов'язок кожного християнина: спробувати навернути грішника-єретика (єговіста). Або, принаймі, якщо не вистарчає "пороху в порохівницях" (знань своєї віри, місійного вміння...) - забрати якомога більше літератури з собою (щоб ця отрута не пустила коріння в мому ближньому, якого перестрінуть, а журнальчиків і не вистарчило :Rose: - чим не метода, якщо вже не маєш сил/часу проповідувати Христа Бога) І гостину (авдієнцію :) ) вже не з одним провів. Стосовно ж того, що Ви розумієте - думаю, що не розумієте, бо дуже мало, як на католика, знаєте про свою віру, проповідуєте навіть в цьому дописі скоріше втечу, ніж діяльність. А Христова Церква має місію проповідувати всім народам. Проповідує. Робить щось зовсім протилежне, ніж пропонується Вами. Майже дві тисячі років робить. Тому дійсно - не розумієте. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Масони і Церква

Повідомлення Олюнька » 25 червня 2010, 11:15

Archer писав:Це добре, що ви захищаєте свою церкву. Але ви всіляко ухиляєтеся від відповіді на питання: чи добре зробили папи, зустрівшись з масонами? По суті я не хочу почути це від Вас, бо ви цього не робили. Я хотів би дізнатись відповідь від священослужителів, причетних до таких речей, хоча розумію, що ніхто нічого мені говорити не буде, бо я пішка на шахівниці.

Перше, не свою, а нашу. Ви пишете. що теж належите до УГКЦ?!
Друге, де логіка? Ви кажете, що отець відхиляється від відповіді на запитання, яке ви поставили невідомо кому (бо "я не хочу почути це від Вас"). Я так зрозуміла що ви хочете отримати відповідь Папи. :wink:
Третє, може ви і "пішка на шахівниці", але лише тому, що вашою думкою маніпулюють, а не тому що "ніхто нічого" не говорить.
Archer писав:
Archer писав: А чому тоді папи так не поступили, а навпаки, запросили таких людей на аудієнцію?
Я намагаюся вам донести свою думку вже вкотре. Жаль, що ви не хочете її зрозуміти.

Ви не знаєте хто кого запрошував, а говорите.
Чому ви не припускаєте такий сценарій, що вони самі шукають зустрічі з Папою. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Масони і Церква

Повідомлення romanm » 25 червня 2010, 13:26

Про це вже говорилося, але ще раз дозволю собі звернути увагу на ось що: зустрічі з масонами, та й навіть отримання якоїсь масонської премії, не значить ВСТУПЛЕННЯ до масонської ложі. Відповідно зі сторони Церкви такі дії любих мирян та не мирян, на тягнуть за собою ніяких карних дій.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Масони і Церква

Повідомлення andrivovk » 27 червня 2010, 17:56

о.Олег писав: ...От, наприклад, Папа (трийчі, якщо мене не підводить пам'ять) зустрічався з масоном і комуністом (і одне і друге - відлучене від Церкви, "ніколаїти" - напевно б Ви сказали) М.С.Горбачовим і наслідок: завалилася імперія зла. Відповідно - добре, що Папа зустрічався з цим масоном...


І не тільки завалилася імперія зла, але й Горбачов навернувся.Він повісив у себе в кімнаті образ Пресвятого Серця Ісуса (так казав о.Мендрунь на одній з Хресних Доріг у Крехові).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Масони і Церква

Повідомлення romanm » 28 червня 2010, 21:33

І не тільки завалилася імперія зла, але й Горбачов навернувся.Він повісив у себе в кімнаті образ Пресвятого Серця Ісуса (так казав о.Мендрунь на одній з Хресних Доріг у Крехові).


:no:

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Масони і Церква

Повідомлення Archer » 28 червня 2010, 21:35

Олюнька писав:
Archer писав:Це добре, що ви захищаєте свою церкву. Але ви всіляко ухиляєтеся від відповіді на питання: чи добре зробили папи, зустрівшись з масонами? По суті я не хочу почути це від Вас, бо ви цього не робили. Я хотів би дізнатись відповідь від священослужителів, причетних до таких речей, хоча розумію, що ніхто нічого мені говорити не буде, бо я пішка на шахівниці.

Перше, не свою, а нашу. Ви пишете. що теж належите до УГКЦ?!
Друге, де логіка? Ви кажете, що отець відхиляється від відповіді на запитання, яке ви поставили невідомо кому (бо "я не хочу почути це від Вас"). Я так зрозуміла що ви хочете отримати відповідь Папи. :wink:
Третє, може ви і "пішка на шахівниці", але лише тому, що вашою думкою маніпулюють, а не тому що "ніхто нічого" не говорить.
Archer писав:
Archer писав: А чому тоді папи так не поступили, а навпаки, запросили таких людей на аудієнцію?
Я намагаюся вам донести свою думку вже вкотре. Жаль, що ви не хочете її зрозуміти.

Ви не знаєте хто кого запрошував, а говорите.
Чому ви не припускаєте такий сценарій, що вони самі шукають зустрічі з Папою. :pardon:


Я, по-перше, християнин і висловлюю те, що мені не подобається в керівниках тої церкви, до якої належу. Всі ви, на жаль, як на мене, шукаєте ідеалу серед церковних ієрархів. Невже папи також були "праві в питаннях віри" коли горіли вогні "святої" інквізиції, коли людей обдурювали індульгенціями заради жадоби грошей, коли відправлялися хрестові походи... Де була їх служба Богу?! Я не схильний ідеалізувати в наш час майже нікого, бо більшість з церковного уряду служать владі та грошам... Хочете побачити, як на мене, справжнього керівника церкви? Будь-ласка: http://img1.liveinternet.ru/images/atta ... 5ad_XL.jpg Це патріарх однієї з церков (не буду казати якої, бо відразу в декого виникає підозра, що я шпіон з іншої церкви). І хто б міг подумати...
По-друге: я хочу почути відповідь від людини, яка має значний духовний авторитет і яка б сказала, що це прикре непорозуміння і ніяких зустрічей з ворогами християнства більше не буде (інша б відповідь мене не влаштувала).
По-третє: я хоч і пішка на шахівниці, але принаймі знаю, що маніпулюють не тільки мною, але й вами. Але, на жаль, ви цього не хочете зрозуміти.

Якщо слуги антихриста шукають з кимось зустріч так це тільки для того, щоб або показати свою владу, або ж заплямувати репутацію тих, з ким зустрічаються. А ті, хто погоджуються на таке вже не служать Богу, а служать дияволу. Ви відкрийте Старий Завіт і почитайте, які були жорсткі закони по відношенню до тих, хто або поклонявся чужим богам, або використовував у свої цілях предмети, які були ритуальними для цих поклонінь, або хто був помічений в будь-якій співпраці з ворогами Бога. І не говоріть, що це - "церковний діалог". Це зрада Богу, церкві і людям, які до неї належать!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей