Закритий доступ до форуму, сайту...

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Відновлено роботу форуму

Повідомлення samael » 15 вересня 2006, 08:17

Ви, напевно, помітили, що кілька днів не працював наш форум... Це було пов'язано з перенесенням на новий сервер.

Що ж, роботу відновлено!
:wink:
Востаннє редагувалось 31 жовтня 2006, 10:18 користувачем samael, всього редагувалось 1 раз.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 20 вересня 2006, 15:36

На жаль не всі повідомлення збереглись :cry:

Що ж, роботу відновлено...
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 05 березня 2007, 12:11

Сьогодні, 5 березня 2007р., з 10:00 до 14:00 (сподіваюся що саме до цієї години) нема доступу до форуму. укртелеком, без попередження, проводять роботи на лінії!

Просимо вибачення за тимчасові незручності!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

shareen222
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 20 листопада 2009, 10:52

Повідомлення shareen222 » 20 листопада 2009, 10:59

Ды, не было видно, но наследующий день все стало как в старые добрые времена)))

а че проблемы с вложением файлов? ((((
Выбивает ошыбку, типа, папка Upload переполнена, спробуйте через деякий час(((9


Не хочется лазить по остальным сайтам, регистрировтся и прочее...
_________________________________________________
Self Certificated Mortgages
Appraisal Management Companies

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення o.Mykil » 07 червня 2010, 09:23

Слава Ісусу Христу! Цікавить, чому кілька днів поспіль не було доступу до сайту УГКЦ , форуму тощо... Це буває тепер так не раз, але останніми часами відбувся своєрідний "рекорд". Дякую. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 07 червня 2010, 10:07

o.Mykil писав:Слава Ісусу Христу! Цікавить, чому кілька днів поспіль не було доступу до сайту УГКЦ , форуму тощо... Це буває тепер так не раз, але останніми часами відбувся своєрідний "рекорд". Дякую. :)

у нас штормило, отче. Дахи знімало, високовольтна лінія постраждала, пожежа, святла не було...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 15 червня 2010, 09:23

знову мали подібні проблеми...
Чому наш сайт так залежить від погоди і, якщо вірно розумію - вимикання світла? Як його зробити менш метео чутливим? Чи є така можливість?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Олюнька » 15 червня 2010, 16:09

З тим світлом то повна засада, вчора вибило під час бурі, а сьодні - взагалі півдня не було. :x
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Міша » 15 червня 2010, 16:36

Олюнька писав:З тим світлом то повна засада, вчора вибило під час бурі, а сьодні - взагалі півдня не було. :x


Вчора в Тернополі дощ сильний йшов, і сильно гриміло, але світло було. Але чесно кажучи коли гримить, треба витягати кабель інтернету бо може згоріти весь компютер.
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 15 червня 2010, 16:44

Міша писав:
Олюнька писав:З тим світлом то повна засада, вчора вибило під час бурі, а сьодні - взагалі півдня не було. :x


Вчора в Тернополі дощ сильний йшов, і сильно гриміло, але світло було. Але чесно кажучи коли гримить, треба витягати кабель інтернету бо може згоріти весь компютер.

В Франківську (наша Olya розповідала) град падав. Як перепелині яйця. Городину в деяких селах просто з землею переорав... Дійсно щось непогода зачастила :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Just_me » 15 червня 2010, 17:40

Град як перепелині яйця? Не знаю, не знаю, я якраз пішла на дачу, під тим градом і дощем практично полуницю збирала, думаю, той град був трохи меншим,бо якби був такий великий, то навряд чи зараз я була б тут :) Вибачте за офф-топ :)

А якщо мені той град не пошкодив зайнятись садово-городніми роботами (в екстремальних умовах :lol: ) то чому перешкодив роботі форуму?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Міша » 15 червня 2010, 18:58

Just_me писав:А якщо мені той град не пошкодив зайнятись садово-городніми роботами (в екстремальних умовах :lol: ) то чому перешкодив роботі форуму?


Компютерні системи більш вразливіші, ніж люди, мають властивість притягувати блискавки і відповідно від них страждати...
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 15 червня 2010, 20:43

Just_me писав:А якщо мені той град не пошкодив зайнятись садово-городніми роботами (в екстремальних умовах :lol: ) то чому перешкодив роботі форуму?

як писав класик :) : "ко всему привыкает подлец человек"...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення viter » 15 червня 2010, 22:13

Just_me писав:Град як перепелині яйця? Не знаю, не знаю, я якраз пішла на дачу, під тим градом і дощем практично полуницю збирала, думаю, той град був трохи меншим,бо якби був такий великий, то навряд чи зараз я була б тут :) Вибачте за офф-топ :)

А якщо мені той град не пошкодив зайнятись садово-городніми роботами (в екстремальних умовах :lol: ) то чому перешкодив роботі форуму?

Видно такий град падав місцями. Я теж чув, що в деяких селах під Франківськом град наробив багато шкоди. Вам просто пощастило.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Olya » 16 червня 2010, 08:41

viter писав:
Just_me писав:Град як перепелині яйця? Не знаю, не знаю, я якраз пішла на дачу, під тим градом і дощем практично полуницю збирала, думаю, той град був трохи меншим,бо якби був такий великий, то навряд чи зараз я була б тут :) Вибачте за офф-топ :)

А якщо мені той град не пошкодив зайнятись садово-городніми роботами (в екстремальних умовах :lol: ) то чому перешкодив роботі форуму?

Видно такий град падав місцями. Я теж чув, що в деяких селах під Франківськом град наробив багато шкоди. Вам просто пощастило.


Я живу не у самому Франківську, а біля.
Треба було на фото зафіксувати. :(
В сусідньому селі, люди залишилися без городини, а в нас тільки трохи пройшовся, але шкоди також наробив.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Олюнька » 16 червня 2010, 10:07

Міша писав:
Just_me писав:А якщо мені той град не пошкодив зайнятись садово-городніми роботами (в екстремальних умовах :lol: ) то чому перешкодив роботі форуму?


Компютерні системи більш вразливіші, ніж люди, мають властивість притягувати блискавки і відповідно від них страждати...

Нещодавно вдома відчули ту вразливість - влучила блискавка і в комп'ютері перегорів блок живлення, а в брата за 2 дні був захист курсової. %)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення romanm » 30 червня 2010, 16:23

Знову був закритий доступ. Якось, не дуже солідно. Коли кожний тот днів сервер не працює. Ми ж не церковка якась, все таки люди зі всього світу ходять на сайт УгкЦ, а тут як не вода ( урагани) то тепер, напевно, сонце(жара) . :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 30 червня 2010, 16:28

romanm писав:Знову був закритий доступ. Якось, не дуже солідно. Коли кожний тот днів сервер не працює. Ми ж не церковка якась, все таки люди зі всього світу ходять на сайт УгкЦ, а тут як не вода ( урагани) то тепер, напевно, сонце(жара) . :)

не знаю, чи тут можна щось зробити. Але дійсно зле...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення o.Mykil » 01 липня 2010, 22:24

romanm писав:Знову був закритий доступ. Якось, не дуже солідно.


На жаль, таке тепер постійно. Думаю, що адмін роз'яснить нарешті ситуацію, в чому проблеми...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Олюнька » 02 липня 2010, 11:28

То щось подібне робиться по цілому Львову. Не знаю, чи проблеми з форумом викликані цим, але в мене на роботі (центр міста) за минулий місяць разів 5 виключали світло, і то не на кілька хвилин, а на кілька годин. %)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення romanm » 02 липня 2010, 15:59

Олюнька писав:То щось подібне робиться по цілому Львову. Не знаю, чи проблеми з форумом викликані цим, але в мене на роботі (центр міста) за минулий місяць разів 5 виключали світло, і то не на кілька хвилин, а на кілька годин. %)


Мей бі і так, але сервер, наприклад,високого замку (газети) постійно працює. Незважаючи ні на громи -блискавки, ні на жару. Чи він у Києві?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення o.Mykil » 02 липня 2010, 16:28

romanm писав:
Олюнька писав:То щось подібне робиться по цілому Львову. Не знаю, чи проблеми з форумом викликані цим, але в мене на роботі (центр міста) за минулий місяць разів 5 виключали світло, і то не на кілька хвилин, а на кілька годин. %)


Мей бі і так, але сервер, наприклад,високого замку (газети) постійно працює. Незважаючи ні на громи -блискавки, ні на жару. Чи він у Києві?


Проблеми зі світлом були часто й раніше. Але після переходу сайту (форуму) на нові установки ситуація, на жаль, у цьому плані начебто погіршилася. Тепер як ніколи не раз просто відсутній буває зв'язок не тільки з форумом, а й офіційним сайтом УГКЦ... Не думаю, що це вже аж так залежить від одної причини- громи, бискавки тощо. Ми не в Середньовічі.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Олюнька » 04 липня 2010, 14:52

o.Mykil писав: Ми не в Середньовічі.

Інколи сумніваюсь чи це дійсно так, щораз то частіше сумніваюсь. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення o.Mykil » 12 липня 2010, 07:37

Cлава Ісусу Христу! Як частий користувач форуму та заодно й читач офіційного сайту УГКЦ прошу об'єктивного пояснення (крім зникання світла), чому часто на вихідні закривається форум та сайт, до чого багато не мають доступу, і не тільки в Україні?.. Скільки ще це триватиме і чи шукаються якісь серйозні шляхи вирішення цієї проблеми (штучної?). Дякую!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення romanm » 12 липня 2010, 10:26

o.Mykil писав:Cлава Ісусу Христу! Як частий користувач форуму та заодно й читач офіційного сайту УГКЦ прошу об'єктивного пояснення (крім зникання світла), чому часто на вихідні закривається форум та сайт, до чого багато не мають доступу, і не тільки в Україні?.. Скільки ще це триватиме і чи шукаються якісь серйозні шляхи вирішення цієї проблеми (штучної?). Дякую!


Отче, так як Ви не специфікували до кого звертаєтся, дозволю собі дати Вам причину. Якщо в попередні рази були природні катаклізми, то тепер причиною, думаю, було святкування 60 ліття нашого шанованого президента України.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення o.Mykil » 12 липня 2010, 21:23

romanm писав: тепер причиною, думаю, було святкування 60 ліття нашого шанованого президента України.
:D %)

Мабуть... Бачу, дщо це вже стає недоброю традицією. Думав, що адмін нарешті прояснить ситуцію попри різні здогади інших, але... Маємо, отже, те що маємо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення andrivovk » 14 липня 2010, 14:42

o.Mykil писав:Cлава Ісусу Христу! Як частий користувач форуму та заодно й читач офіційного сайту УГКЦ прошу об'єктивного пояснення (крім зникання світла), чому часто на вихідні закривається форум та сайт, до чого багато не мають доступу, і не тільки в Україні?.. Скільки ще це триватиме і чи шукаються якісь серйозні шляхи вирішення цієї проблеми (штучної?). Дякую!


Можливо, після таких "голодовок" за Форумом, збільшується Рекорд відвідуваності користувачів? :) :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення o.Mykil » 14 липня 2010, 21:18

andrivovk писав:
Можливо, після таких "голодовок" за Форумом, збільшується Рекорд відвідуваності користувачів? :) :(


Ідеться не тільки про доступ до форуму, як бачимо, а й про сайт цілої УГКЦ. А може комусь треба терміново дізнатися про якусь офіційну новинку чи скопіювати важливу інформацію з будь-якої частини світу? Просто несерйозно та непрофесійно. І що цікаво, без вагомих пояснень. Ну що ж, подивимся далі.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення romanm » 15 липня 2010, 12:07

Ще одна річ, прошу вибачення за питання. Але напевно ще щось не те з пошуковиком. Шукав, сьогодні одну тему, відкриту мною, але ніяк не можу її найти. ТОбто пошук видає слова які я "вбиваю", але все це з інших тем. Не підскажете що трапилося. Назва теми була "Прошу отців про пояснення". Хотів лінкнути її, але не можу знайти.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 15 липня 2010, 12:31

o.Mykil писав:
andrivovk писав:
Можливо, після таких "голодовок" за Форумом, збільшується Рекорд відвідуваності користувачів? :) :(


Ідеться не тільки про доступ до форуму, як бачимо, а й про сайт цілої УГКЦ. А може комусь треба терміново дізнатися про якусь офіційну новинку чи скопіювати важливу інформацію з будь-якої частини світу? Просто несерйозно та непрофесійно. І що цікаво, без вагомих пояснень. Ну що ж, подивимся далі.

з відомого мені - проблема усувається. Від адміністрації Сайту проблема не залежала і вимагала тому трошки більше часу. Надіємося, що вже з серпня місяця цього року таке явище, як "недоступний сайт УГКЦ" буде рідкістю. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей