NUGA BEST

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

NUGA BEST

Повідомлення andrivovk » 05 березня 2010, 11:20

Може трохи дивна тема.Зараз багато говорять про безкоштовні корейські масажні ліжка NUGA BEST.Я щось таке чув, ніби там використовується голкотерапія.А одного разу хтось повісив на дереві біля церкви св.Андрія (цю липку вже зрізали :cry: ) попередження, що там людям вживляють чіпи , і що деякі люди бачать там чортів, які лазять по цих ліжках (то вже напевно аж забагато перегнули палицю).Може хтось знає щось напевно.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення ShMariam » 07 березня 2010, 14:10

Моя знайома тим користується і дуже задоволена. Я думаю, що вся суть цього - у прогріванні і нічого :evil: -ого тут нема
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення прочанка » 25 березня 2010, 16:09

Чого наші люди тільки не вигадають, а все від невігластва, по принципу :"я знаю, я чув, мені казали"
Я, мої рідні і багато добрих знайомих в т.ч і лікар і сестриця в церкві - всі задоволені тим апаратом.
Серагем - удосконалений вид. Це масажне ліжко - розтягування хребта, масаж і прогрівання. Особисто мені дуже допомогло і ціна доступна -10 грн сеанс.
А кому там які галюцинацію з"являються :pardon: , то вже хто чого"нюхнув" до того... :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення ShMariam » 07 серпня 2010, 11:49

прочанка писав: Це масажне ліжко - розтягування хребта, масаж і прогрівання. Особисто мені дуже допомогло і ціна доступна

Так, судячи з відгуків воно допомагає. Та дехто бачить в ньому панацею і користується ним у всіх випадках життя, без консультації з лікарями. Один знайомий догрівся до того, що помер від раку... :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення прочанка » 08 серпня 2010, 20:30

ОДНОЗНАЧНО панацеї від усіх болячок не існує, тому "вчепитись як жид до оранки" до одного методу не можна.
Тим паче є курс лікування і значна перерва, в період загострення не варто користуватись таким лікуванням, але якщо періодично і з розумом, то цей спосіб допомагає розтягнути хребет, прогріти потрібні точки, розігнати солі.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення о.Олег » 08 серпня 2010, 22:42

ShMariam писав: Один знайомий догрівся до того, що помер від раку... :(

і... оте перегрівання визнано причиною раку?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: NUGA BEST

Повідомлення Олюнька » 09 серпня 2010, 11:27

о.Олег писав:
ShMariam писав: Один знайомий догрівся до того, що помер від раку... :(

і... оте перегрівання визнано причиною раку?

Напевно малось на увазі те, що хворий сам собі призначив лікування, замість того, щоб пройти обстеження. :( На жаль, в нас такий порядок життя, що найперше мусимо давати собі раду самі: робимо ремонт - треба досконало оволодіти будівництвом, бо інакше майстри напартачать ще й гроші здеруть; захворів - стараєшся сам підібрати ліки, бо лікарі "залікують", і т. д. :cry: Тому такі методи лікування і користуються попитом, хоча є хвороби, коли категорично заборонене гріття. =@
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення ShMariam » 09 серпня 2010, 18:44

Олюнька писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав: Один знайомий догрівся до того, що помер від раку... :(

і... оте перегрівання визнано причиною раку?

Напевно малось на увазі те, що хворий сам собі призначив лікування, замість того, щоб пройти обстеження. :(

Скоріше всього, так. Але при певних захворюваннях (я не в тому не спец) прогрівання має смертельні наслідки (напр., гріти апендицит)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Лануся
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2011, 19:41

Re: NUGA BEST

Повідомлення Лануся » 07 листопада 2011, 12:14

Я чула ,що там працюють баптисти.Чи варто туди ходити?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 14:12

Лануся писав:Я чула ,що там працюють баптисти.Чи варто туди ходити?

так і в лікарнях працюють і в Міській Раді і в магазині... Чому такий підхід до запитання?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2011, 18:53

Наскільки знаю, цей спосіб лікування винайшов кореєць для того, щоб допомогти своїй старенькій мамі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 18:57

ShMariam писав:Наскільки знаю, цей спосіб лікування винайшов кореєць, для того, щоб допомогти своїй старенькій мамі.

що не означає, звичайно, що інший (і не обов'язково) кореєць не зможе використовувати це (рівно ж - як і будь-що інше) для творення секти. Тому, думається, для того, щоб зрозуміти питання, потребуються факти, а не якісь підозри в сектантській "проповіді"
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Лануся
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2011, 19:41

Re: NUGA BEST

Повідомлення Лануся » 07 листопада 2011, 19:59

Питання виникло,бо відомо що лише баптисти там працюють і інших беруть лише щоб завербувати.От я думаю чи це чутки,чи хтось з цим стикався.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення о.Олег » 07 листопада 2011, 20:05

Лануся писав:Питання виникло,бо відомо що лише баптисти там працюють і інших беруть лише щоб завербувати.От я думаю чи це чутки,чи хтось з цим стикався.

ну то вважайте - не вербуйтеся: можете там піти на працю і використати цю можливість для проповіді/свідчення Єдиної Святої Апостольської Церкви.
Хоча тут дійсно - важко, якщо роботу використовують для вербування і Ви будете залежні від роботодавця... :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: NUGA BEST

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2011, 20:05

Лануся писав:Питання виникло,бо відомо що лише баптисти там працюють і інших беруть лише щоб завербувати.От я думаю чи це чутки,чи хтось з цим стикався.

Нмсд, якщо не зможете довідатися точно - йдіть на роботу, а якщо почнуть завербовувати - звільнюйтесь. І нам розкажіть. :) Хіба маєте кращий варіант, або боїтеся втратити іншу роботу...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей