І знову свідки...

"єговісти", "мормони"...

Модератори: Just_me, Artur, ihor

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Re:

Повідомлення Злий Іван » 02 вересня 2010, 09:05

о.Олег писав: А єговісти - фінансова піраміда під прикриттям релігійності...


Та тільки вони того нізащо не хочуть розуміти. :cry:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Що порадити?

Повідомлення neoxgeforce » 02 вересня 2010, 13:26

Цікаво, що рухає людьми іти в свідки єгови, або кудись в секту.
Має бути якась причина.
Має пройти час 2-4 роки і ця мама сама побачить що то є свідки.

Ця формула не для всіх. А якщо не побачить?
Я не думаю, що треба дозволити "дозрівати". Це дозрівання не що більше як зомбування.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що порадити?

Повідомлення ShMariam » 02 вересня 2010, 19:08

neoxgeforce писав:Цікаво, що рухає людьми іти в свідки єгови, або кудись в секту.
Має бути якась причина.

Біда в тому, що ці люди дуже погано знають Біблію... Людина ходить до церкви (якщо ходить), але її віра базується на довірі до священика, на тому, що в церкві гарно і вона там відчуває, що є з Богом. Тут приходять свідки і дають логічні докази того, що їх віра правильна. І якщо нема знань, доброї інтуїції (Церква давно все пояснила!) чи просто упередженості, душа потрапляє в пастку... :(
Має пройти час 2-4 роки і ця мама сама побачить що то є свідки.

Ця формула не для всіх. А якщо не побачить?
Я не думаю, що треба дозволити "дозрівати". Це дозрівання не що більше як зомбування.

Йдеться про те, що вчення свідків дуже примітивне, сама Біблія йому суперечить :) . Якщо людина буде вивчати Св. Письмо і вміє думати самостійно, то може дозріє O:-) . Цим людям можна порадити побільше читати Біблію, /переконати, що вона важливіша за "Вартову вежу"/, а також вивчати історію своєї організації, точніше, як змінювалася її наука протягом того короткого часу, як вона існує.
http://znamyboh.blogspot.com/2009/06/blog-post.html
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Що порадити?

Повідомлення neoxgeforce » 02 вересня 2010, 20:45

З одного форуму, у людини подібна проблема:
Як на мене то це переливання з пустого в порожнє. Стикалась зі свідками, дуже хотіла відвоювати одну людину. перечитала Ббіблію, повиділяла на полях купа заміток, могла наводити приклади до посиніння... Доречі, а ви знаєте хто започвткував цю віру і чому? Та все це марно... З свідками не дискутують навіть священники (знаю, бо говорила про це не з одним) і мають на те причини. Їх лише одне спасіння і вихід з свідковості, це прийти до цього самим, самому захотіти, зрозуміти. Як сказали мені: " Всі доводи, пояснення марні. Хоч головою об стінку битися - нічого не дасть. Просто покажи їм наше життя. Розкрий очі на наші традиції. Розкажи яким чудовим буває життя. Дай змогу їм вибрати.
Та не примушуй і не провокуй. Адже все це марна справа, бо так ти лише налаштуєш проти себе"
І я намагалась, я намагаюсь... Чесно, я ненавижду їх (і хай пробачить мені Бог за ці слова) за те, що вони відібрали в мене дорогу мені людину... Та тут я безсила. А такі от теми, як ця, повірте, смішні. Вони їх переглянуть і посміються, а якщо й почнуть переконувати у свому, то ніколи не поступляться. Це буде замкнене коло. Я знаю їх зсередини, я знаю їх... Просто повірте все це марно...
__________________


ShMariam писав:вчення свідків дуже примітивне

Поможіть людині побачити цю примітивність і недосконалість.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що порадити?

Повідомлення ShMariam » 02 вересня 2010, 21:17

ShMariam писав:вчення свідків дуже примітивне

Поможіть людині побачити цю примітивність і недосконалість.

Заперечують Божу Природу Ісуса - а початок Євангелія від Івана (великоднє євангеліє :) ) говорить інакше; "Господь мій і Бог мій!" - каже апостол Тома, а Ісус не заперечує (а Він би точно заперечив, якщо б це було не так!)
Заперечують, що люди по смерті можуть піти в небесний рай, але Ісус говорить розкаяному грішнику : "істинно кажу тобі, сьогодні будеш зі мною в раю" (Виявляється, вони ще й видають Біблію, в якій трохи по-іншому розставлені розділові знаки : "Істинно кажу тобі сьогодні, будеш зі мною в раю").
Заперечують пекло, але Ісус розповідає притчу про багача і Лазаря, а після Страшного Суду "Грішники підуть на вічну муку, а праведники на життя вічне".
Про кінець світу не знаємо "ні дня, ні години", а свідки знали і пророкували :D , правда, зараз про це мовчать, зрозуміли помилку.

Оце я, зовсім не задумуючись, навела найпростіші приклади того, що вчення свідків суперечить Біблії, з якою вони постійно носяться.
Востаннє редагувалось 02 вересня 2010, 22:02 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Що порадити?

Повідомлення neoxgeforce » 02 вересня 2010, 21:31

Це свідки люблять говорити про 144 тисячі обраних?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що порадити?

Повідомлення ShMariam » 02 вересня 2010, 21:39

Так, це їх "творчість"
144 000 = 12 * 12 * 1000, 12 - число повноти, 1000 - безмежність. Як Господь може обмежити число людей, що попадуть до Неба? Це ж суперечить здоровому глузду.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Що порадити?

Повідомлення Злий Іван » 03 вересня 2010, 08:56

ShMariam писав:Так, це їх "творчість"
144 000 = 12 * 12 * 1000, 12 - число повноти, 1000 - безмежність. Як Господь може обмежити число людей, що попадуть до Неба? Це ж суперечить здоровому глузду.


Вони розділяють Царство Небесне і Рай...
В Царстві Небеснім буде 144 тисячі обраних (вони їх вже всіх знають :D ) правити світом з Ісусом! :ROFL:
В Раю на землі будуть вічно жити всі СЄ разом зі звірятками... :ROFL: :ROFL: (Знайти гарні картинки? :lol: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: )

Про кінець світу вони самі компетентні :ROFL: :ROFL: . Востаннє вони мені втирали, що загальний капець буде в 1997.
Оце ми зажилися!!! :P
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Що порадити?

Повідомлення прочанка » 03 вересня 2010, 09:49

В деяких європейських країнах ця секта заборонена законом і карається на рівні держави, а до нас налізли після розвалу союзу, принаймні, заявили про себе вголос.
На рахунок, навернеться мама... Це довгий процес-там вміють туманити голову. Мою родичку багато років використовували - бідну хвору жінку, аж поки вона прозріла і повернулась до УГКЦ.
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Що порадити?

Повідомлення vitalko » 03 вересня 2010, 10:09

(Виявляється, вони ще й видають Біблію, в якій трохи по-іншому розставлені розділові знаки : "Істинно кажу тобі сьогодні, будеш зі мною в раю").


І слова також. Так собі подумав, що якщо й доводити, то тільки коли при тобі своя Біблія, або коли сам добрий знавець Святого Письма.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
vuspetro
старець
старець
Повідомлень: 538
З нами з: 18 березня 2009, 21:05
Звідки: Львів

Re: Що порадити?

Повідомлення vuspetro » 03 вересня 2010, 11:15

Слава Ісусу Христу!
Дякую злий Іван розсмішив, коротко ,але з гумором.
Всім активним дописувачам вартує,як на мене брати участь в інших форумах ,де свідки активні і себе повновласно почувають.
Переконався на собі ,що це корисно.Хоча думаю ,що опонента не переконав ,але не треба забувати про тих пасивних ,які не
беруть участі ,а тільки спостерігають(це видно по кількості відвідувачів вітки форуму).
Форуми укрцентр,домівка,інші львівські .

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення прочанка » 08 листопада 2010, 11:33

нас священик кілька разів пояснював, хто такі оглашенні, але люди, мабуть, не уважно слухають і повторюють це знову. Чи, до прикладу, коли йде благословення, священик не раз говорив, що треба прихилити голову і долоні скласти "чашечкою", а потім ніби вкладаєш то в душу -в такий спосіб сприймаєш то благословення, але люди не чують. Навіть, коли йде просто " святий, кріпкий..." теж хрестяться...

А у свідків нові"мулі" - тепер їм заборонили приставати на вулицях, - просто із своїми стендами окупували зупинки і людні місця... Мама має учениць-свідків, тому й в курсі всіх новин. :D До речі, дівчатка налаштовані по закінченню школи, коли не будуть залежні від батьків, хочуть порвати із цією сектою, яка є повинністю, а ніяк не переконанням. Одна з них із сумом сказала, що мама готова "за віру" життя віддати... Можете уявити стан тих дітей? При тому, що до тих чемних дівчаток мати відноситься дуже строго...
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: І знову свідки...

Повідомлення romanm » 22 січня 2011, 13:34

прочанка писав: Одна з них із сумом сказала, що мама готова "за віру" життя віддати...

Єх, мені би таким бути. В доброму, не свідковому положенні:)

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення прочанка » 24 січня 2011, 09:17

Та це більше слова ніж дії... Реалії їхнього життя показують про інші цінності
Не бійтеся!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 24 січня 2011, 20:03

прочанка писав:Реалії їхнього життя показують про інші цінності

Дивно пишете про них, не бачивши реальні реалії свої.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 24 січня 2011, 20:48

Вова писав:
прочанка писав:Реалії їхнього життя показують про інші цінності

Дивно пишете про них, не бачивши реальні реалії свої.

чому не бачимо? Бачимо, пане Вово. Проблем з людьми в Церкві бачимо дуже багато, але у питаннях з сектантами йдеться про систематизовані і узаконені (введені в ранг віри, моральних цінностей, структури) проблеми, а не про окремі випадки життя.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення прочанка » 25 січня 2011, 09:28

Вова писав:
прочанка писав:Реалії їхнього життя показують про інші цінності

Дивно пишете про них, не бачивши реальні реалії свої.


Нічого дивного, бо знаю людей, про яких пишу. Адже я не виставляю на показ чужі гріхи, бо я сама не без гріха. Проте на відміну від "святих" визнаю свою гріховність, борюсь з нею кожен день, особливо в Тайні Св. Сповіді й Пресвятої Євхаристії і на святість не претендую...
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення viter » 25 січня 2011, 17:23

прочанка писав:і на святість не претендую...

Лукавите :) Для чого ж тоді йдете до Сповіді та приймаєте Прчастя? :)
:Rose:
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 25 січня 2011, 17:52

viter писав: :Rose:

Святеє святим!
:)
але там про інше - не лукавить Прочанка
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення viter » 25 січня 2011, 20:31

о.Олег писав:але там про інше - не лукавить Прочанка

Так, отче, я знаю. Тому і додав пару смайликів, щоб надати жартівливого характеру своєму допису.
Пробачте за оффтоп.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 26 січня 2011, 00:21

прочанка писав:
Вова писав:
прочанка писав:Реалії їхнього життя показують про інші цінності

Дивно пишете про них, не бачивши реальні реалії свої.


Нічого дивного, бо знаю людей, про яких пишу. Адже я не виставляю на показ чужі гріхи, бо я сама не без гріха. Проте на відміну від "святих" визнаю свою гріховність, борюсь з нею кожен день, особливо в Тайні Св. Сповіді й Пресвятої Євхаристії і на святість не претендую...

Я із вами згідний, бо сам так роблю І Писання закликає до боротьби проти гріха. Але хіба сЄ говорять що вони не грішні? Просто ніколи не чув такого :o
Я чому пишу, бо потім вони говорять що про них всяке сплітають, а це є одна із причин так писати. Якщо ви впевненні у цій інформації то це інша справа.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення прочанка » 26 січня 2011, 12:25

в свідках мене дивує одне: ходять цілими днями,не працюють, книжечки роздають, напам"ять( чи безпам"яті) цитатами з Біблії "сиплють", одягнені - як із журналу мод. Питання - на які кошти вони так живуть? Кому вигідно це фінансувати?
З одного боку - обмеження для дітей - ніяких свят - ні ялинки, ні дня народження,ні дарунки від Миколая під подушку - тобто всі світлі спомини дитинства їм недоступні, а з другого - " святий" тато залишає маленьких донечок і забуває про них... на все життя через те, що в той час були трохи обмежені умови в квартирі( теж християнське смирення, терпіння й терпеливість?)
Це маленький приклад і як результат - діти при досягненні повноліття в свідках вже не будуть. І це не просто байдужість до віри( як часто буває у наших родинах, коли діти відходять від віри через брак виховання), а відкритий свідомий протест, бо та лицемірна "віра" і "святість" їх вже переситила.
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: І знову свідки...

Повідомлення andrivovk » 26 січня 2011, 12:34

прочанка писав:в свідках мене дивує одне: ходять цілими днями,не працюють, книжечки роздають, напам"ять( чи безпам"яті) цитатами з Біблії "сиплють", одягнені - як із журналу мод. Питання - на які кошти вони так живуть? Кому вигідно це фінансувати?

Вони працюють, але за мізерну плату (Якщо на своїх підприємствах).А ходять вони в піджаках, щоб скласти гарне враження в людей.А книжечки їм висилають готові фурами з Америки.Десь в Брюховичах є їхній центр і туди весь цей хлам звозять, а потім розподіляють по всій Україні.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення прочанка » 26 січня 2011, 12:52

ті, що працюють, ще й десятину платять, але є такі "доглянуті", які явно не перетруджуються. Із намальованою посмішкою розповідають, як треба себе поводити і жити. Тим, хто дійсно потребує допомоги, вони не поспішають подати помічну руку( мали приклад в родині, аж поки та людина сама не прозріла), хіба поживитись - не відмовляються, навіть у вигляді інвалідської пенсії...
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2011, 12:56

прочанка писав:в свідках мене дивує одне: ходять цілими днями,не працюють, книжечки роздають, напам"ять( чи безпам"яті) цитатами з Біблії "сиплють", одягнені - як із журналу мод. Питання - на які кошти вони так живуть? Кому вигідно це фінансувати?

В мене сусіди свідки - працюють на звичайних роботах. Цілими днями ходять, бо мусять "відпрацьовувати години" у вільний від роботи час. Якщо не проповідують, вдягнуться не відповідно (хтось колись бачив жінку,що проповідує, в штанах? :shock: ), то мають дуже великі проблеми. Починають серйозно сумніватися в їх науці - з тими особливо не панькаються, а позбавляють спілкування - жоден свідок не має права з ними навіть привітатися.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 26 січня 2011, 14:24

прочанка писав:в свідках мене дивує одне: ходять цілими днями,не працюють....
Та ні, працюють, це не правда. З деякими працював, є навіть бізнесмени.


......ні дарунки від Миколая під подушку ....

Я, наприклад дітям то даю подарки, але вони знають що це неправда. І взагалі не розумію як можна узаконити це свято - якщо це 100% не правда, а батьком всякої неправди - диявол.
ShMariam писав: Починають серйозно сумніватися в їх науці - з тими особливо не панькаються, а позбавляють спілкування - жоден свідок не має права з ними навіть привітатися.

Це напевно перебільшення, щоб зовсім не спілкуватися, але Писання вчить: 10 Коли хто приходить до вас, але не приносить науки цієї, не приймайте до дому його, і не вітайте його!11 Хто бо вітає його, той участь бере в лихих учинках його.(2Iван.1:10,11)
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення andrey s. » 26 січня 2011, 14:51

Христос народився!!! Почитав вашу тему "свідки",,ну скажу чесно я не взахваті від них,,,Але зараз досить спокійно відношуся до них,,можливо тому що давно непересікався з ними,,,,мене це влаштовує...Але визнайте,,у них в багатьох окремих речах,,можна брати приклад.Я не говорю про загальний приклад,,я маю на увазі окремі їх особливості(не ліниві,,не біткаються,якщо завидують,то тихенько,,серйозно ставляться до свого вигляду,під час "служіння".,смиренність у виконанні роботи,,якщо хочите ревність в своїй вірі),,я дуже радий за вас,,які немають таких проблем,,а я маю ,,,скажу більше,вони не зникнуть коли їх шукатиму в других...А про оцінку святості інших,,я взагалі промовчу,,бо сам ой як далекий від цього,,,Для чого скільки акцентувати на них,,своєї "оцінювачої уваги",,,віддайте цей час собі,,Зрозумійте мене правильно,,цим пов. я нікого не хочу "щипнути",,просто подаю свої виводи,на Ваш розгляд..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення прочанка » 26 січня 2011, 15:00

andrey s. писав:Христос народився!!! Почитав вашу тему "свідки",,ну скажу чесно я не взахваті від них,,,Але зараз досить спокійно відношуся до них,,можливо тому що давно непересікався з ними,,,,мене це влаштовує...Але визнайте,,у них в багатьох окремих речах,,можна брати приклад.Я не говорю про загальний приклад,,я маю на увазі окремі їх особливості(не ліниві,,не біткаються,якщо завидують,то тихенько,,серйозно ставляться до свого вигляду,під час "служіння".,смиренність у виконанні роботи,,якщо хочите ревність в своїй вірі),,я дуже радий за вас,,які немають таких проблем,,а я маю ,,,скажу більше,вони не зникнуть коли їх шукатиму в других...А про оцінку святості інших,,я взагалі промовчу,,бо сам ой як далекий від цього,,,Для чого скільки акцентувати на них,,своєї "оцінювачої уваги",,,віддайте цей час собі,,Зрозумійте мене правильно,,цим пов. я нікого не хочу "щипнути",,просто подаю свої виводи,на Ваш розгляд..


Їхня поведінка - облудна. Їм можна все - зраджувати, для дівчаток шкільного віку - користуватись до школи косметикою, але прийти на гімн держави, в якій живуть - зась!; давно колись сусіди хотіли "присадити" на свою літературу - в ній всі засоби контрацепції, про які тільки можна знати. В них можна веселії гульки робити і свекруху з її ж хати виганяти, бо та не така виявилась дурна як її новоявлена свідка-невістка думала, яка вже втретє вийшла заміж.
Повірте, не зі злоби, ні заздрості чи осуду. Просто, констатація фактів, підкреслюю, людей яких знаю.
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення andrey s. » 01 лютого 2011, 02:07

Слава Ісусу Христу!!! Якщо чесно,,то я був радий,,що неприємна і безперспиктивна тема,,плавно перейшла в приємну і корисну...Я розумію що правила є правила,,і зараз я не про них...Тема свідків,була-би доречною в 90,,,тоді дійсно люди знали мало,,і "вони" цим користали,,а зараз уже знаєм-аж за надто..(ЩО багато,то нездорово...Це не я сказав-народ. муд,)і якщо найдеться хтось,,у кого якісь сумніви щодо нашої Католицької віри,,то він звирнеться приватно до отця,і думаю любий отець йому радо допоможе...Думаю так навіть правильніше(сподобались слова отця, тут на форумі:"я не претендую на безпомилковість"),це просто моя приватна думка...Звісно якщо мені не подобається ця тема,,то я можу незаходити сюди,,ля-ля-ля,і все таке...Можливо,,а можливо і ні,,,Але чомусь мені захотілось це запропунувати,,не приватно отцю,,а на форумі..ХОЧУ ЗАПРОПУНУВАТИ,,Можливо треба закрити,,тему "свідків" на Християнському форумі УГКЦ.????...Скільки справді хороших намірів,,пішли людям на шкоду(історія)...І повірте мені,,,я небуду цитувати Євангіліє,,щоб довести свою правоту...просто невмію,,а головне думаю що непотрібно...Радий любим відгукам,...Дякую!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення o.Mykil » 01 лютого 2011, 04:16

andrey s. писав:,Можливо треба закрити,,тему "свідків" на Християнському форумі УГКЦ.????...!


Для чого? В нас і обговорення сектантства різного так само мало завжди місце, різна тематика. Не всі люди вміють давати контраргументи єговістам, не всі бувають по церквах нині. Не раз шукають необхідну інформацію в мережі, зокрема у спілкуванні з іншими на форумах. Традиційні християни, буває, не знають св. Письма, важливих правд віри, не вміють дати належної відсічі єговістам, а ви кажете... Апологетики треба!

Корисні матеріали для завантаження на тему Свідків Єгови:

http://effata.ucoz.ua/load/materiali_dl ... vi/1-1-0-2

http://www.apologetika.ru/win/index.php3?razd=1&id1=2
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Спільноти, що пов'язують себе з Християнством”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей