Бан

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Чи підтримали б Ви прохання забанити довічно Андрєя Днєпрова за образу гідності УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ?

Так
5
63%
Ні
3
38%
 
Всього голосів: 8

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Бан

Повідомлення viter » 15 травня 2010, 22:25

Чи підтримали б Ви моє прохання до модераторів забанити довічно Андрєя Днєпрова за образу гідності УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ та постійні провокації на національному грунті?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Бан

Повідомлення o.Mykil » 15 травня 2010, 22:52

Давно пора і не тільки його, вважаю, напостійно...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Бан

Повідомлення romanm » 16 травня 2010, 06:00

А я не "за". Пояснюсь чому. Такі люди як він в деякому сенсі стимулюють наші знання, пошук інформації іт.д. Тут розмова щодо гідності аргумент делікатний. Все таки людина має право висловлюватися,інша річ, якщо висловлювання носять чітко антицерковний чи інший характер. Імхо.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Бан

Повідомлення о.Олег » 16 травня 2010, 06:23

viter писав:Чи підтримали б Ви моє прохання до модераторів забанити довічно Андрєя Днєпрова за образу гідності УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ та постійні провокації на національному грунті?

мені дуже шкода, що п.Андрій ображає мій народ, але працюю з різними людьми, навідь з тими, що хулять Бога. Подивимося, що з цим можна зробити, але бан точно не вирішить проблеми :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Бан

Повідомлення viter » 16 травня 2010, 09:13

Українська толерантність. :) Ця риса виказує шляхетність української душі, але вона ж дозволила нашим "дорогим братам" росіянам вилізти нам на голову і ноги звісити.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Бан

Повідомлення romanm » 16 травня 2010, 09:44

viter писав:Українська толерантність. :) Ця риса виказує шляхетність української душі, але вона ж дозволила нашим "дорогим братам" росіянам вилізти нам на голову і ноги звісити.


Не думаю, що "шляхетність" допомогла " сісти на голову", як відомо зрада - не шляхетське діло. А наш толерантний нарід цим славиться на весь світ. Тут треба бути обережним, щоби не перетворити цей форум , на форум а-ля "ВО Свобода" де усі чихвостять жидів і москалів, а інші думки не припустимі, хоча Це нормально, бо там не терплять чужої ідеології.

Чи на цьому форумі таке ж саме має бути? Одне коли людина вперто нехтує правилами і висловлюється проти вчення КЦ, тоді так, бан. Коли ж річ йде про інші аргументи, потрібно бути більш гнучким , з нашої сторони, і відповідати ассиметричними аргументами.
Будьте сіллю, хитрими і простими.Ось тоді народ буде як інші, цивілізовані народи. А не сомалійцями чи занзібарцями.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Бан

Повідомлення о.Олег » 16 травня 2010, 11:48

viter писав:Українська толерантність...

християнська. У Христі немає ні еліна, ні юдея... Всі Божі. Мали б бути. Не всі є, нажаль. Якщо людина принижує мій народ (у будь-якому ключі) - це від народу чи від мене нічого не забирає. А от у п.Андрія/інших таких людей точно може забрати Спасення. Не народ відстоюю - душу цього чоловіка: хто принижує ближніх (в т.ч. - народи), вивищує себе... не має шансів бути возвишеним Богом. А треба зробити все можливе, щоб мав. Перепрошую. Надіюсь на те, що всі ми такі різні можемо бути перш за все - християнами. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Бан

Повідомлення ієром. Діонисій » 16 травня 2010, 16:38

Можливо, хтось любить гострі відчуття: читати, як українську мову називають "малоросійською"; посилаючись на точку зору однієї людини, принижують нашу національну гідність тощо. Є багато інших сайтів, можна заснувати особистий блог за свої гроші чи безоплатно і паплюжити все, що заманеться. Але особисто не розумію, нащо робити форум УГКЦ рупором такої пропаганди? Може хтось пояснить? %)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Бан

Повідомлення romanm » 16 травня 2010, 17:06

ієром. Діонисій писав:Можливо, хтось любить гострі відчуття: читати, як українську мову називають "малоросійською"; посилаючись на точку зору однієї людини, принижують нашу національну гідність тощо. Є багато інших сайтів, можна заснувати особистий блог за свої гроші чи безоплатно і паплюжити все, що заманеться. Але особисто не розумію, нащо робити форум УГКЦ рупором такої пропаганди? Може хтось пояснить? %)


Так давайте будемо цитувати іншу людину. А іншу мову називати "вкраденою" у русин київських, як ікони,єпископи і т.д. Мені здається,що всетаки потрібно допускати такі дискусії,тут, людей потрібно заставити ДУМАТИ,а мізки тренуються тільки ДУМАЮЧИ!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Бан

Повідомлення viter » 17 травня 2010, 09:26

о.Олег писав:мені дуже шкода, що п.Андрій ображає мій народ, але працюю з різними людьми, навідь з тими, що хулять Бога. Подивимося, що з цим можна зробити, але бан точно не вирішить проблеми :(

Що можна зробити? Що можна зробити з людиною, яка не прийшла сюди шукати Правди, а прийшла плюнунути в душу тим, хто вважає себе українцем, для кого Україна, український народ не порожні слова, більше того - плюнути в обличчя мільйонам заморених голодом, зактованих в тюрмах, замордованих по сибірах тільки за те, що хотіли бути УКРАЇНЦЯМИ, зневажити тих, хто покидали свої родини і йшли в ліси, щоб виборювати своє право жити вільно на своїй землі і чиєю кровю так рясно та земля скроплена? Чи маємо право дозволяти різним зайдам ображати, не себе, а своїх братів, батьків, дідів та прадідів?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Бан

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2010, 11:26

viter писав:
о.Олег писав:мені дуже шкода, що п.Андрій ображає мій народ, але працюю з різними людьми, навідь з тими, що хулять Бога. Подивимося, що з цим можна зробити, але бан точно не вирішить проблеми :(

Що можна зробити? Що можна зробити з людиною, яка не прийшла сюди шукати Правди, а прийшла плюнунути в душу тим, хто вважає себе українцем, для кого Україна, український народ не порожні слова, більше того - плюнути в обличчя мільйонам заморених голодом, зактованих в тюрмах, замордованих по сибірах тільки за те, що хотіли бути УКРАЇНЦЯМИ, зневажити тих, хто покидали свої родини і йшли в ліси, щоб виборювати своє право жити вільно на своїй землі і чиєю кровю так рясно та земля скроплена? Чи маємо право дозволяти різним зайдам ображати, не себе, а своїх братів, батьків, дідів та прадідів?

так - Ви праві. Надіюся, що не у тому, що п.Андрій мав намір "плюнути", але у тому, що для дискусії у автора теми немає потрібного рівня знань і відкритості до їх набування. Вибачте, якщо образив. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Бан

Повідомлення ієром. Діонисій » 17 травня 2010, 11:38

Я не вважаю, що п. Андрій не шукає правди, хоч тон його дописів подекуди досить нахабний і провокуючий. Також не думаю, що цю тему потрібно поглиблювати на католицькому форумі, тому вважаю, що рішення закрити тему -- правильне. :good:
Банити п. Андрія назавжди поки що не вважаю необхідним. :)
Щодо знань: щоб правду знати -- треба з добрих джерел черпати. :wink:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Бан

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2010, 11:48

ієром. Діонисій писав:Я не вважаю, що п. Андрій не шукає правди, хоч тон його дописів подекуди досить нахабний і провокуючий. Також не думаю, що цю тему потрібно поглиблювати на католицькому форумі, тому вважаю, що рішення закрити тему -- правильне. :good:
Банити п. Андрія назавжди поки що не вважаю необхідним. :)
Щодо знань: щоб правду знати -- треба з добрих джерел черпати. :wink:

так, хоча тема була цікавою і маю що сказати. Через толерування ідей українофобів з автором не хочеться говорити. Тим більше, що він вціому і не питає зовсім - просто стверджує що було так і так. А це вже дійсно не для Форуму. І це я не лише про католицький Форум.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Бан

Повідомлення Злий Іван » 17 травня 2010, 11:51

Тему закрили --- правильно!
Нехай товаріщ Днєпров підвищить свою кваліфікацію прочитавши трохи незаангажованої історичної літератури.
Але, я думаю, він зараз знову відкриє якусь нову провокативну тему.
Забанити його. Він зареєструється під новим ніком...
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Бан

Повідомлення romanm » 17 травня 2010, 12:00

Та хай відкриває. Через таких як цей товарісч і думають у нас, що всі москалі - сволочі. Закрити "лавочку"(якщо знов буде такий стиль ведення дискусії) мона в один момент.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Бан

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2010, 12:29

Злий Іван писав:Тему закрили --- правильно!
Нехай товаріщ Днєпров підвищить свою кваліфікацію прочитавши трохи незаангажованої історичної літератури.
Але, я думаю, він зараз знову відкриє якусь нову провокативну тему.
Забанити його. Він зареєструється під новим ніком...

все вірно: є речі, які залежать від нас ("мене"), а є - які не залежать. Важливо нам з Вами не опускатися до нехристиянського рівня дискутування. Якби проблема була у тому, що автор - єдиний, хто провокує, а "ми" на провокації не ведемося - тема була б відкрита. Закрита, бо не витримуємо...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Бан

Повідомлення Злий Іван » 17 травня 2010, 13:00

Я ж його ще на початку дискусії відсилав до витоків назв Русь та Україна, але він написав ніби все знає...
По ходу дискусії все стало на свої місця (джерела історичного натхнення товаріща Днєпрова).
Може треба попросити ласкаво п. Адміна прослідкувати його ІР, чи там, бува, ноги з кремля не ростуть...
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Бан

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2010, 13:46

Злий Іван писав:Я ж його ще на початку дискусії відсилав до витоків назв Русь та Україна, але він написав ніби все знає...
По ходу дискусії все стало на свої місця (джерела історичного натхнення товаріща Днєпрова).
Може треба попросити ласкаво п. Адміна прослідкувати його ІР, чи там, бува, ноги з кремля не ростуть...

наскільки пам`ятаю - греко-католик з Москви.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Бан

Повідомлення kristik » 05 вересня 2010, 18:54

romanm писав:А я не "за". Пояснюсь чому. Такі люди як він в деякому сенсі стимулюють наші знання, пошук інформації іт.д. Тут розмова щодо гідності аргумент делікатний. Все таки людина має право висловлюватися,інша річ, якщо висловлювання носять чітко антицерковний чи інший характер. Імхо.


Підтримую! А ще від себе хочу сказати, що: щоб хто не зробив і не сказав треба вміти прощати, щоб і Отець наш Небесний простив нам наші провини! :friends:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Бан

Повідомлення viter » 05 вересня 2010, 20:58

kristik писав: А ще від себе хочу сказати, що: щоб хто не зробив і не сказав треба вміти прощати, щоб і Отець наш Небесний простив нам наші провини!

Ну то може і злочинців не треба в тюрму садити? Треба вміти прощати особисті образи. І ще, прощати не означає не попереджати злочин. ІМХО. :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Бан

Повідомлення Олюнька » 06 вересня 2010, 11:25

viter писав:Ну то може і злочинців не треба в тюрму садити? Треба вміти прощати особисті образи. І ще, прощати не означає не попереджати злочин. ІМХО. :)

В принципі, це дискусійне питання. Можемо поговорити тут: Ув'язнені
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Бан

Повідомлення kristik » 06 вересня 2010, 16:36

viter писав:
kristik писав: А ще від себе хочу сказати, що: щоб хто не зробив і не сказав треба вміти прощати, щоб і Отець наш Небесний простив нам наші провини!

Ну то може і злочинців не треба в тюрму садити? Треба вміти прощати особисті образи. І ще, прощати не означає не попереджати злочин. ІМХО. :)


Не узагальнюйте, я мала на увазі конкретну ситуацію на цьому форумі. Саджати - це не означає, що не потрібно прощати :Rose: .
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей