Богородиця

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 30 вересня 2010, 18:56

Yur писав:Якщо ви згодгі, що Ісус й далі чинить в наших серцях, розпочнемо.

Да, Юра, я пропустив ваші хороші слова, звісно я погоджуюсьщо Христос міняє наші серця. Слава Йому, що Він живий Бог.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення romanm » 30 вересня 2010, 22:16

Вова писав:Давайте попорядку:
Читаючи ці рядки, ми бачимо що Марія нічого до того не знала що має із нею статися, як бачимо вони здивувалася.


п. Володимир ( а ми земляки :beer: оказується ), зверніть увагу, ми не вважаємо Марію богинею= що вона знала наперід що має бути. Ми теж бачимо що вона здивувалася. І який дальший розвиток Вашої аргументації?



Ще, п. Володимире, дозвольте вставити маленьку ремарочку в розпочатий Вами , диспут,в який я встрявати не буду, щодо позиції католиків по Св. Писанні: Ви говорили, і думаю підтвердите Ваші слова,що все,що суперечить св.Писаннюм - єресь. На жаль, в інших темах, ми не змогли дійти до однієї думки, щодо того ж передання, якого немає написано у св. Писанні. Чи воно все таки є, чи його немає.

Але хотілося би звернути увагу на деякі речі,яких немає у св. Писанні,але в які і Ви вірите і більш того, оперуєте цими поняттями.

Приклад: "Біблія" - це слово з явилося в середні віки, іми всі вважаємо його правильним і користуємося ним. слово "Трійця" - немає в Біблії, але не дивлячись на це, ми в неї віримо. "Єдиносущний", немає в біблії також, але ми віримо що Ісус має таку ж саму сущність що і Отець і Св. Дух.

Отож, прошу Вас мати це на увазі і у вашій аргументації. Бо виходить, що користуємося категоріями і визнаємо їх, а їх і немає в тій книзі, яку ми (тобто Ви)вважаєте ЄДИНИМ авторитетом.

Питання: звідки вони беруться і яким авторитетом вони означають ці речі а не інші? Це просто так, якщо дозволите, питання Вам особисто,на які можете і не відповідати. Тримаймося теми. :)
Востаннє редагувалось 01 жовтня 2010, 14:55 користувачем romanm, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Олюнька » 01 жовтня 2010, 12:42

Вова писав:Давайте попорядку:
Читаючи ці рядки, ми бачимо що Марія нічого до того не знала що має із нею статися, як бачимо вони здивувалася.
26 А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл у галілейське місто, що йому на ім'я Назарет,
27 до діви, що заручена з мужем була, на ім'я йому Йосип, із дому Давидового, а ім'я діві Марія.
28 І, ввійшовши до неї, промовив: Радій, благодатная, Господь із тобою! Ти благословенна між жонами!
29 Вона ж затривожилась словом, та й стала роздумувати, що б то значило це привітання.

Вово, ви все правильно цитуєте, але... якщо я 29 стих підкреслю отак:
29 Вона ж затривожилась словом, та й стала роздумувати, що б то значило це привітання.

Правда, змінюється акцент?
Тобто, Марія не роздумує над тим, що значить поява ангела, а Її дивує саме привітання: "Радій, [b]благодатная, Господь із тобою! Ти благословенна між жонами!"
Благодатна - та, що дає благодать. :good: Не каже: радій, бо через тебе прийде благодать (як одноразова дія), а Марія окреслюється як "благодатна", тобто це є постійна характеристика Богородиці.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення romanm » 01 жовтня 2010, 13:15

Тобто, Марія не роздумує над тим, що значить поява ангела, а Її дивує саме привітання: "Радій, благодатная, Господь із тобою! Ти благословенна між жонами!"
Благодатна - та, що дає благодать. :good: Не каже: радій, бо через тебе прийде благодать (як одноразова дія), а Марія окреслюється як "благодатна", тобто це є постійна характеристика Богородиці.

Це НЕ значить, пояснимо точніше, що під словом "благодатна", католики підрозумівають таку ж шану Богородиці як і Богу. Благодать дає Бог, а Марія її(ласку Божу) має без лімітів, на відміну від нас. Ось на це і ми звертаємо увагу і в цьому сенсі шануємо і молимося Марії.

Називаючи Марію "Благодатною" - ми католики, словами і ділами шануємо ці чуда, які Бог оперує = робить через Марію. І через Марію, Бог дає благодать і нам, і ми, і всі народи називають її "благодатною" в цьому сенсі.

ТОбто правильно
Олюнька писав: Марія окреслюється як "благодатна", тобто це є постійна характеристика Богородиці


Дозволив собі трішки прояснити слова Олюньки.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 17:19

Олюнька писав:Тобто, Марія не роздумує над тим, що значить поява ангела, а Її дивує саме привітання: "Радій, благодатная, Господь із тобою! Ти благословенна між жонами!"

Благодать
x‹rin, корневая форма x‹riw
N-ASF: Существительное, Винительный падеж, Единственное число, Женский род

Номер Стронга: 5485
1. благосклонность, любезность, благожелательность;
2. благодать, благоволение;
3. благодарность, признательность, благодарение;

Олюнька писав:Благодатна - та, що дає благодать. :good: Не каже: радій, бо через тебе прийде благодать (як одноразова дія), а Марія окреслюється як "благодатна", тобто це є постійна характеристика Богородиці.

Благодатная - точнее: облагодатствованная или удостоившаяся особых милостей от Бога.
І звідки ви таке взяли. Тоді поясніть
Iван.1:16 А з Його повноти ми одержали всі, а то благодать на благодать.17 Закон бо через Мойсея був даний, а благодать та правда з'явилися через Ісуса Христа.
Рим.1:5 що через Нього прийняли ми благодать....
Якщо так розуміти благодать значить ми всі такі як Марія. Друге, сказано що через І.Х. з’являється благодать. Бо інакше я не можу зрозуміти для чого прийшов і.Х., якщо була Марія?

Поясніть тоді цей вірш, тут явно сказано те саме що і Марії?
Дiї.7:46 Він у Бога знайшов благодать, і просив, щоб оселю знайти для Бога Якова.


Написано що Бог дає нам благодать, а не Марія.
Рим.1:7 усім, хто знаходиться в Римі, улюбленим Божим, вибраним святим, благодать вам та мир від Бога, Отця нашого, і Господа Ісуса Христа!

та не хочу тут все писати, але це що написали не правильно.
Востаннє редагувалось 01 жовтня 2010, 17:57 користувачем Вова, всього редагувалось 1 раз.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 17:28

romanm писав:п. Володимир ( а ми земляки :beer: оказується ),

:) :beer:

romanm писав: І який дальший розвиток Вашої аргументації?

та я нічого не планую, просто ділюся своїми думками.


На жаль, в інших темах...

думаю причина вам відома? Коли начинають ображати немає смислу спілкуватися.

Приклад: "Біблія" - це слово з явилося в середні віки, іми всі вважаємо його правильним і користуємося ним. слово "Трійця" - немає в Біблії, але не дивлячись на це, ми в неї віримо. "Єдиносущний", немає в біблії також, але ми віримо що Ісус має таку ж саму сущність що і Отець і Св. Дух.

Отож, прошу Вас мати це на увазі і у вашій аргументації. Бо виходить, що користуємося категоріями і визнаємо їх, а їх і немає в тій книзі, яку ми (тобто Ви)вважаєте ЄДИНИМ авторитетом.

Я десь уже говорив, можливо і не правильно використовувати слово "Трійця", Біблія говорить своїм язиком використовує слово "Єдиний"
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення о.Олег » 01 жовтня 2010, 19:55

Вова писав:... можливо і не правильно використовувати слово "Трійця"...

немає такої можливості, Вово - просто все у Ваших умовиводах впирається у абсурд відкинення Церкви Христової на користь Біблії... Немає змоги з Вами вияснити Вам щось, якщо не закладем основ - відкинення "театру абсурдів", породжених протестантськими перецитаціями Святого Письма :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення andrivovk » 01 жовтня 2010, 20:07

Благодатна - це повна ласки.Вся повнота ласк (чеснот) була в Марії.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 21:28

andrivovk писав:Благодатна - це повна ласки.Вся повнота ласк (чеснот) була в Марії.

Благодатна- це Марія знайшла особливе благасловіння у Бога, і через те її усі християни шанують.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 21:37

о.Олег писав: Вово - просто все у Ваших умовиводах впирається у абсурд відкинення Церкви Христової на користь Біблії...

о. Олег та уже може хватить так писати я ніколи не відкидаю Церкву і Писання. Бог говорить через Писання і Церкву, Бог діє через Писання і Церкву, Бог спасає через Писання і Церкву. І.Х народив Церкву, то як я можу відкидати. Церква це не назва, Церква там де збираються в Його Ім’я, Церква там де Христа впускаю а не там де він стоїть за дверима.
І де Він діє, де Він спасає, де Він промовляє. Церква там де люди получають духовну їжу, де Бог вислуховує молитви, де спасаються грішники.

Цей список можна продовжувати.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 21:40

Чому у символі ВІРУЮ, написані тільки такі слова "народився від діви Марії" і все,більше нічого про неї не сказано, ні Богородиця, ні цариця, ні мати Церкви і т.д.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення o.Mykil » 01 жовтня 2010, 21:47

Вова писав:
о.Олег писав: Церква це не назва, Церква там де збираються в Його Ім’я, Церква там де Христа впускаю а не там де він стоїть за дверима.
.


Дещо пахне єрессю знову, шановний. Ось така протестантська небіблійна "логіка" і породила тисячі окремих новітніх "Церков" (культів) з приватними вченнями... Тут уже одному адвентистові відповіли раніше, що ж таке насправді Христова Церква, котрій уже понад 2000 рр. viewtopic.php?f=9&t=1891
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення o.Mykil » 01 жовтня 2010, 21:53

Вова писав:Чому у символі ВІРУЮ, написані тільки такі слова "народився від діви Марії" і все,більше нічого про неї не сказано, ні Богородиця, ні цариця, ні мати Церкви і т.д.


А хто сформував Символ Віри? Церква Христова, звичайно. А вона має теж офіційну Маріологію та Богородичні догмати. Амінь.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 21:53

o.Mykil писав:Дещо пахне єрессю знову, шановний. Ось така протестантська логіка і породила тисячі окремих новітніх "Церков" (культів)

Та при чому тут єрись, я говорю те що пише Писання :Об.3:20Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною. зауважте ці слова до віруючих християн, і я взагалі не мав вас на увазі, у протестантських церквах те саме може бути. Але нехай кожен дивиться краще на своє серце чи там живе Христос. Є хороша розмова (розповідь) на цю тему, як найду в комп. то напишу.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 21:56

o.Mykil писав:
Вова писав:Чому у символі ВІРУЮ, написані тільки такі слова "народився від діви Марії" і все,більше нічого про неї не сказано, ні Богородиця, ні цариця, ні мати Церкви і т.д.


А хто сформував Символ Віри? Церква Христова, звичайно. А вона має теж офіційну Маріологію та Богородичні догмати. Амінь.

А відповідь? чому у перших століттях ніхто так не ставився до Марії так як ставляться до неї сьогодні?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення o.Mykil » 01 жовтня 2010, 21:58

Вова писав:
Та при чому тут єрись, я говорю те що пише Писання :Об.3:20Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.


То де тут мова про Церкву як таку? Бачимо наголос на внутрішньому співжитті з Христом через певний образ. Як боголюдська інституція, свята Церква має іншу духовну природу, зокрема збудована Христом на міцній скалі-апостолові Петрі. Та тема в нас в цій вітці дещо інша.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 22:02

o.Mykil писав:Та тема в нас в цій вітці дещо інша.

Це не до мене, мені постійно задають питання про Церкву і Писання, я ж навіть не зачіпаю тих питань. Я теж за це, є тема та й триматися її.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення o.Mykil » 01 жовтня 2010, 22:05

Вова писав:А відповідь? чому у перших століттях ніхто так не ставився до Марії так як ставляться до неї сьогодні?


Правдиве поклоніння Пресвятій Богородиці viewtopic.php?t=882

Марія - Пречиста Божа Матір. Біографічна довідка http://www.truechristianity.info/ua/books/maria_09.php
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 22:14

o.Mykil писав:Марія - Пречиста Божа Матір. Біографічна довідка http://www.truechristianity.info/ua/books/maria_09.php

Без обід. але ці дати…. вигадка, тут багато дискусій про дату народження Христа, а там все до години розписано і ви в це вірите? Чому? Де взяли такі достовірні дані? Хіба це не пахне єрессю?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Yur » 01 жовтня 2010, 23:11

Вова писав: Без обід. але ці дати…. вигадка, тут багато дискусій про дату народження Христа, а там все до години розписано і ви в це вірите? Чому? Де взяли такі достовірні дані? Хіба це не пахне єрессю?

Що пахне єрессю? Не могли б ви конкретно вказати звідкіля запах? Чи можете ви бодай у чомусь заперечити догмат про непорочне зачаття Богородиці?
Еге ж, є у вас вєскій аргумент, а де таке написано у Святому Письмі. Й у мене є аргумент зі Святого Письма, що все там не може бути написаним, однак буде виявленим.
Й замісто того, аби спробувати шукати порозуміння у Слові Божому, бо й ваш і мій аргументи є вірними, ви уникаєте предметної розмови.
Ви маєте нагоду ще раз переглянути мій допис про догмат і мої відповіді у цій гілці. То ж коли є якісь застереження, запитання, з охотою вас вислухаю й відповім.
Можемо почати з моїх запитань. Моє перше до вас запитання. Які причини невизнання вами догмату про непорочне зачаття Богородиці.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 23:19

Yur писав:Можемо почати з моїх запитань. Моє перше до вас запитання. Які причини невизнання вами догмату про непорочне зачаття Богородиці.

А давайте я спочатку відповім так як ви завжди відповідаєте, може тоді щось зрозумієте, що так не можна відповідати.

Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)
Але ..
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах. (Матвія 10:26,27)


Як бачимо тут заперечення вашої думки
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 23:22

Друге, ви не відповіли на моє запитання
Yur писав:Успіння Божої Матері і її тілесне вознесіння на Небо є невід'ємною складовою догмату.


Ви сказали що всі відповіді є у Писанні, то ж прошу дайте відповідь.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 23:34

Yur писав:Що пахне єрессю? Не могли б ви конкретно вказати звідкіля запах?

Код: Виділити все

[i]5199р до Хр., березень, 5-й день Сотв. Світу.

Господь Бог показує у Небі сотвореним у перший день Ангелам грядущий образ Пречистої Діви.Марії.[/i]


Звідки ви таке узяли?

Код: Виділити все

18р. до Хр.

Бездітні Йоаким і Анна дають обітницю віддати своє потомство на службу Богові у храм.


звідки такі данні? Ви сплутали із Самуїлом.


Код: Виділити все

17р. до Хр. 8 грудня

Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії.

Вона народилася від батька і мати - грішних, то як це може бути не порочне зачаття?

Код: Виділити все

16р. до Хр. 9 вересня

Ангели приносять новонароджене Немовлятко Марію до Неба перед очі Пресвятої Тройці.


Код: Виділити все

13р. до Хр. Вересень м-ць

Ангели знов приносять Марію до Неба з тілом і душею. Дитя за власним почином приймає обіт довічної чистоти і в обряді Обручення іменується Дружиною Святого Духа.

Пахне єриссю 100%

Код: Виділити все

2р. до Хр. Вересень м-ць

Всевишній у видінні запевнює Марію, що майбутній муж допоможе Їй дотримати обіт чистоти.

А тут 100% єрись, бо Писання говорить що вона здивувалася і для неї зявлення ангола була не сподіванка.

а дальше все по годинах розписано, і ви в це вірите?
Востаннє редагувалось 01 жовтня 2010, 23:39 користувачем Вова, всього редагувалось 1 раз.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 01 жовтня 2010, 23:37

Yur писав: Які причини невизнання вами догмату про непорочне зачаття Богородиці.


Юра, ви вірите 100% правдивість і не помильність Біблії, тоді відповім?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Yur » 01 жовтня 2010, 23:52

Вова писав:
Yur писав:Успіння Божої Матері і її тілесне вознесіння на Небо є невід'ємною складовою догмату.
Ви сказали що всі відповіді є у Писанні, то ж прошу дайте відповідь.

Наша песня хороша, начинай сначала.

Вова писав:

Код: Виділити все

[i]5199р до Хр., березень, 5-й день Сотв. Світу.
Господь Бог показує у Небі сотвореним у перший день Ангелам грядущий образ Пречистої Діви.Марії.[/i]

Звідки ви таке узяли?

Звідти.

Вова писав:

Код: Виділити все

18р. до Хр.
Бездітні Йоаким і Анна дають обітницю віддати своє потомство на службу Богові у храм.

звідки такі данні? Ви сплутали із Самуїлом.

Звідти. Нічого не наплутано.

Вова писав:

Код: Виділити все

17р. до Хр. 8 грудня
Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії.

Вона народилася від батька і мати - грішних, то як це може бути не порочне зачаття?

Елементарно.

Вова писав:
Yur писав: Які причини невизнання вами догмату про непорочне зачаття Богородиці.

Юра, ви вірите 100% правдивість і не помильність Біблії, тоді відповім?

Вірю.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 02:36

Вово, з вами суперечки безкорисні, бо ж католики не сприймають тільки Sola Scriptura, ви ж знаєте про те. Не тільки св. Писання є джерелом чи навчанням віри. Про Богородицю теж немало почерпнуто зі св. Передання. Теж свята Церква визнає її правдиві появлення на землі, як наприклад, у Фатімі http://www.youtube.com/watch?v=qv4f8dUft1k
Католицьке навчання набагато ширше. Тому якщо хочете бодай трохи вести дискусію, ознайомтеся наперед добряче з нашою доктриною. І ще- ви не правильно цитуєте. Дивіться, як цитують інші користувачі форуму. Не має бути в цитаті (-ах) "Код: Виділити все" тощо. Тисніть на quote.
Востаннє редагувалось 02 жовтня 2010, 02:42 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 02:39

Вона народилася від батька і мати - грішних, то як це може бути не порочне зачаття?


Празник Зачаття Богородиці Святою Анною http://www.truechristianity.info/ua/boo ... ion_31.php
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення о.Олег » 02 жовтня 2010, 07:41

Вова писав:
о.Олег писав: Вово - просто все у Ваших умовиводах впирається у абсурд відкинення Церкви Христової на користь Біблії...

о. Олег та уже може хватить так писати я ніколи не відкидаю Церкву і Писання. Бог говорить через Писання і Церкву, Бог діє через Писання і Церкву, Бог спасає через Писання і Церкву. І.Х народив Церкву, то як я можу відкидати. Церква це не назва, Церква там де збираються в Його Ім’я, Церква там де Христа впускаю а не там де він стоїть за дверима.
І де Він діє, де Він спасає, де Він промовляє. Церква там де люди получають духовну їжу, де Бог вислуховує молитви, де спасаються грішники.
Цей список можна продовжувати.

не може бути "хватить", Вово: Ви (протестанти загалом) помиляєтеся в підставах віри, тому нездатні говорити про Христа, Марію, Святих... От дивіться: наділені Таїнством Священства (те,яке Ви відкидаєте), вшановувачі Ікон, мощів Святих, молільники до святих, почитателі Богородиці (ікони Богородиці маємо на катакомбних фресках, і... подивіться, як жорстко реагує Христова Церква на єресь Несторія (назвав Марію "христородиця") на Третьому Вселенському Соборі 431 року) приймають Догму (Канон Святого Письма) - де тут Ви?; яке відношення маєте до Святої Церкви, окрім того, що берете її Догму і ліпите з неї що заманеться?; яка подібність між тими, кому Дано Святе Письмо і протестантизмом? Зі мною-католиком - повна ідинтичність. Звідси: неможливість розмови, допоки протестант не стане подібним на тих, кому Господь Дав Святе Письмо. Ні про яке "хватить" до тих пір мови не може бути, як і не має під собою грунту Божого Ваша теза, що Ви не відкинули Христову Церкву: відкинули, нажаль... :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Вова » 02 жовтня 2010, 08:42

o.Mykil писав:Вово, з вами суперечки безкорисні...

Я не сперечаюся, а спілкуюся. Не має користі, тоді не буду писати... навіть для мене трохи є користь із цього.

Юра, давай продовжимо розмову на протестантському форумі?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Богородиця - діва Марія чи цариця небесна?

Повідомлення Yur » 02 жовтня 2010, 14:54

Вова писав:Юра, давай продовжимо розмову на протестантському форумі?

Гаразд.
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=509&start=75
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)


Повернутись до “Інші Церкви та Спільноти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей