Питання щодо Правил форуму

кожен, хто щойно зареєструвався на Форумі саме тут має змогу піднімати питання, якими цікавиться.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення andrivovk » 01 квітня 2010, 19:56

Хотілося б, щоб учасники форуму, коли цитують попереднього, не переписували все підряд (особливо, коли цитата велика).Навіщо писати те саме два рази.Це захаращує форум. :good:Прошу Адміністратора втілити це в життя.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення о.Олег » 01 квітня 2010, 22:07

andrivovk писав:Хотілося б, щоб учасники форуму, коли цитують попереднього, не переписували все підряд (особливо, коли цитата велика).Навіщо писати те саме два рази.Це захаращує форум. :good:Прошу Адміністратора втілити це в життя.

погоджуюсь, звичайно. але перекопійовую з практичних міркувань: дописувач вільний редагувати своє повідомлення. Якщо воно не є важливим у нюансах - можна, як Ви кажете, але вже декілька разів відписав-автор відредагував-мій допис завис у повітрі, бо не видно, на що відповідає... Правда у модератора, здається, є кнопка, що заборонить редагувати дописувачу повідомлення (ще не випробовував, але, здається, є таке), а як же бути іншим дописувачам? Чи, можливо, це лише мій досвід??
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення Yur » 07 жовтня 2010, 21:28

Виникло пару запитань що до ПРАВИЛ.

18. Заборонені дії на нанесення шкоди форуму.
Якось втаємничено виглядає цей пункт. Може вартувало б конкретизувати саму суть цих дій.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.
Зрозумілим є, що форум цей репрезентує УГКЦ. Й тоді виходить, що наприклад висловлювання православними свого неспрйняття католицьких догматів, буде проти Церкви і віри?..
Далі. Хто і на основі чого визначатиме правомірність висловлювань що до Церкви і віри. Бо якщо когось наділити такими повноваженнями, це означатиме останнє слово інстанції і тоді пропадає смисл будь-якої дискусії, і взагалі спілкування на форумі.
Чи не є достатнім у цьому плані виконання пункту 19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення о.Олег » 08 жовтня 2010, 05:53

Yur писав:Виникло пару запитань що до ПРАВИЛ.

18. Заборонені дії на нанесення шкоди форуму.
Якось втаємничено виглядає цей пункт. Може вартувало б конкретизувати саму суть цих дій.
20. Висловлювання проти Церкви і віри.
Зрозумілим є, що форум цей репрезентує УГКЦ. Й тоді виходить, що наприклад висловлювання православними свого неспрйняття католицьких догматів, буде проти Церкви і віри?..
Далі. Хто і на основі чого визначатиме правомірність висловлювань що до Церкви і віри. Бо якщо когось наділити такими повноваженнями, це означатиме останнє слово інстанції і тоді пропадає смисл будь-якої дискусії, і взагалі спілкування на форумі.
Чи не є достатнім у цьому плані виконання пункту 19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфесійну ворожнечу.

перше - це напевно до адміністраторів, а решта: УГКЦ вибирає своїх представників, яким довіряє і дає право діяти від її імені. Це не дія в останній інстанції - рішення модераторів може бути оскарженим і виправленим: модератор людина, може помилятись.
Висловлювання проти віри і Церкви бувають різними: одні - людей думаючих, що хочуть розібратися в питанні і після його висвітлення можуть залишитися при своїй думці або ні; інші - викрикують лозунги проти Церкви і віри або "проповідують" проти Церкви і віри: таким дається можливість навернення в русло конструктивної розмови і, якщо не можуть/хочуть - вимушене покарання.
Висловлювання пункту №19 недостатнє - Католицька Церква є істинною Христовою Церквою і останнє слово завжди за Нею (в особі Її довіреної особи) а не за судженням окремих осіб, на які, керуючись данним пунктом потрібно було б змовчати "заради міжконфесійного спокою та щоб не відчулися приниженими": не можна допускати думки, що весь сумбур думок кожного може мати рівну вартість порівняно з істинністю, тому і маємо пункт 20.
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення Yur » 08 жовтня 2010, 06:10

Аби розібратися до кінця, бо я тут відносно не так давно.

Яким чином УГКЦ вибирає свого представника на цьому форумі і хто є тією довірено особою?
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення о.Олег » 10 жовтня 2010, 12:12

Yur писав:...Яким чином..?

навчає у своїх ВУЗах
Yur писав:... хто..?

адмін, модератори
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення samael » 20 листопада 2010, 18:19

Щоденно активуючи нові облікові записи, якщо користувач задає якесь незрозуміле ім'я, я не активую такий запис.
Може слід додати пункт до правил, щоб обирати реальні імена, інакше адміністратор вправі не активувати запис.
Що скажете?
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення o.Mykil » 20 листопада 2010, 18:31

samael писав:Може слід додати пункт до правил, щоб обирати реальні імена, інакше адміністратор вправі не активувати запис.
Що скажете?


Підтримую, бо можуть це бути звичайнісінькі спамери. Може, як уже хтось хоче, то хай і обирає собі певне адекватне псевдо, тільки вказую в анкеті при реєстрації реальні дані про свою особу, ім'я-прізвище та приналежність до певної конфесії. Ім'я та прізвище можуть всі не знати-суто для адміна для підтвердження реальності особи.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення viter » 21 листопада 2010, 09:35

Підтримую.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення о.Олег » 21 листопада 2010, 17:45

samael писав:Щоденно активуючи нові облікові записи, якщо користувач задає якесь незрозуміле ім'я, я не активую такий запис.
Може слід додати пункт до правил, щоб обирати реальні імена, інакше адміністратор вправі не активувати запис.
Що скажете?

:D
анекдот згадався, який твердив, що не існує предмета, який би не підійшов на ім'я єврейській дитині :)
якось реєстрував в державних органах свого малого (Онисим) і стикнувся з такою кількістю реальних (дозволених законодавством України) незрозумілих імен... :) Через наші землі пройшло стільки народів... Тут вже, якщо так, хіба свій (Форумний) перелік дозволених імен давати...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення andrey s. » 22 лютого 2011, 22:52

Слава Ісусу Христу!!!
Пробачте якщо зачіпаю тему,,яка вже була,,або на чиїсь погляд вона безглузда...
Я дуже мало часу тут на Форумі...Тому пробачте мені грішному....
Чи можливо,,щоб біля імені(ніка),було обовязковим вказувати свою "конфесійну принадлежність",або її відсутність(атеїст) ,(не впевнинний за визначення)
Поясню:
Наприклад я Греко-Католик,,і скажу вам чесно ніяк не комплексую по цьому поводу,,а навіть пишаюсь...
І буду спілкуватись з людиною,,будь вона протестантом,,та ким завгодно,,навіть мусульманином..(я маю наувазі спілкуватись,а не мірятись "біцепсами")
Я думаю люба людина,,якої віри вона небула-б,,ніколи небуде цього встидатись....(Бо коли повстидатись Бога,,то Він тебе повстидається)
Було-би більше здорового спілкування,,а менше "вовків" в "овечих шкурах"
Я терпимий до всіх напрямків,,у яких "добрий плід"..
І я сильно сумніваюсь,,що справжній "добрий плід" комусь навязується(в неприйнятний спосіб)..Типу,,шо ваш "плід" фігня,,а вот мій ого-го..всі сюди,,добрий плід нашару..
Говорю одразу,,нікого нехочу образити,,просто за той короткий час на форумі,,побачив багато таких НЛО,,які залітають з ціллю,,когось "нашару" покатати...
А так,,людина себе придставляє всім,,і що тут поганого????
Я коли приходжу до когось в гості,,обовязково здороваюсь,і кажу як мене звати(хто я).
І знаю що брехня,,або свідомі недоговорки(з нездоровою метою),,це недобрий початок...
ДЯКУЮ...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення Олюнька » 25 лютого 2011, 11:18

andrey s., тема давня і потрібна, але проблема в тому, що ми всеодно мусимо людям вірити "на слово". Якщо людина каже, що вона греко-католик, а насправді ним не є, ми всерівно цього не перевіримо. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення andrey s. » 05 березня 2011, 18:44

Слава Ісусу Христу!!!
п.Оля,,я був якось докладно виклав свої доводи,,але проблема з інтернетом,,повідомлення стерлось,,,дуже мені було сумно...
Зараз скажу дуже коротко...
Звичайно,,я повністю згоден,,ми мусим вірити на слово,,тобеж якщо хтось написав:Католик,,Православний,,байдуже як,,всі ми люди..
Але вже є якесь уявлення,,з ким спілкуєшся,коли людина просто,без якоїсь помпезності,це вкаже..
Або коли читаєш чиєсь пов.,І є якісь незрозумілі речі,,то деколи знання приналежності людини(до якоїсь церкви,,або навпаки "атеїст"),дуже допомагає..
І тоді спілкування більш ефективне,,
Плюсів набагато більше,ніж мінусів...
Я просто невірю,,щоб хтось встидався своєї приналежності до якогось обряду,,до способу прослави Господа(Це на хлопс. роз.)
Бо якщо повстидатися Бога,,то Він повстидається тебе...
Я вже мовчу,,про просту чемність(виховання),,"Гість" представляється,,а "господар"в свою чергу чемний і вічливий..
Це всетаки сайт УГКЦ,,і наприклад я радий спілкуватись будь з ким(я кажу про здорове спілкування).
Я не кажу акцентувати на цьому,,просто підкреслити..
Дякую за увагу...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Офіційні правила форуму

Повідомлення ShMariam » 07 березня 2011, 17:59

Олюнька писав:andrey s., тема давня і потрібна, але проблема в тому, що ми всеодно мусимо людям вірити "на слово". Якщо людина каже, що вона греко-католик, а насправді ним не є, ми всерівно цього не перевіримо. :pardon:

Тоді його дописи його викриють і модератор напише в його профілі, що він не той, за кого себе видає. Про це ж раніше вже говорили.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Зоряна
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 09 листопада 2011, 16:19

Re: Ідіотське зобов'зання

Повідомлення Зоряна » 09 січня 2012, 15:48

Не зрозуміло за що виникають між вами чвари.

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Офіційні правила форуму. Караул устал.

Повідомлення eknagli » 15 червня 2014, 01:22

Офіційна Заява.
Я, власник логіну eknagli,
зареєстрований на Офіційному Форумі Української Греко-Католицької Церкви 01 жовтня 2007 року,

Звертаюсь до Адміністрації цього форуму в особі:
Ковалишина Віталія Богдановича
та о.Олега Жаровського

Шановний Пане, Вельмиповажний Отче.
Прошу Розяснити мені деякі питання щодо "Офіційних правил форуму" (надалі ОПФ), які були видані вперше 10 лютого 2010 року Ковалишиним Віталієм Богдановичем (надалі - samael), а на даний момент діють у ВОСЬМІЙ редакції від 26 березня 2010 року.

Ця моя заява подається Адміністрації Форуму, згідно наступних пунктів ОПФ:
samael писав:5. Допомагати вдосконалювати форум, залишаючи свої зауваги у відповідній гілці.
7. Звертатися до адміністраторів форуму, у разі виникнення конфліктів чи суперечок.


Мої питання наступні:

1) Хто має право ТРАКТУВАННЯ правил форуму у випадку неоднозначностей деяких пунктів?
тобто хто є умовно-кажучи "Конституційним Судом", останньою Інстанцією на цьому Форумі?

2) що означає наступний пункт:
samael » ОПФ писав:15. Заклики до порушення чинного законодавства.

А заклики до ЗМІН чинного законодавства без ПРЯМОГО ОЗНАЧЕННЯ МЕТОДІВ ДОСЯГНЕННЯ ЦИХ ЗМІН, підпадають під заборони, які накладаються цим Пунктом?
Наприклад моя пропозиція на Форумі, у темі:
юристи-книжники
http://maxi-ta.livejournal.com/7021.html
viewtopic.php?f=3&t=3148
про запровадження ПРЕЦЕДЕНТНОГО ПРАВА в Україні є Порушенням ОПФ? чи Не є?

Адже в ОПФ прямо написано:
samael » ОПФ писав:Правова система форуму не є прецедентною. Кожен конкретний випадок розглядається в індивідуальному порядку, враховуючи існуючі фактори.


2) який термін розгляду Скарги? чи зобовязана Адміністрація взагалі відповідати на Скарги простих користувачів цього Форуму?

3) чи буде Відповідь на Скаргу ПУБЛІЧНИМ електронним документом, який буде розміщений на Цьому Форумі?

4) прошу мені Офіційно Пояснити Трактування ось цього пункту Правил:
samael » ОПФ писав:13. Використання підписів:
13.2 з рекламою (Ваш сайт, ТМ, і т.п.).

чи маю я право у свому Підписі подати посилання на МІЙ особистий сайт у Живому журналі: http://maxi-ta.livejournal.com/
питання зовсім не риторичне. я там РЕКЛАМУЮ певну Ідеологію. чи є це підставою для Заборони підпису, який би подавав посилання на Мій сайт?

5) у дискусії, яка є в цій вітці є наступний допис від Адміністратора Форуму - о.Олега:

о.Олег » 08 жовтня 2010, 05:53 писав:
Yur писав:Виникло пару запитань що до ПРАВИЛ.

Це не дія в останній інстанції - рішення модераторів може бути оскарженим і виправленим: модератор людина, може помилятись.


Прошу Адміністрацію Офіційно пояснити мені - чи є цей допис Адміністратора о.Олега ЧАСТИНОЮ ПРАВИЛ форуму? чи це - суто-приватна думка о.Жаровського, яка не має жодних Правових наслідків?
У якому вигляді має бути визнано, що Модератор вчинив неправдиво? якби таке раптом сталося?

Чи передбачені для Модератора якісь покарання, у випадку вчинення ним Помилкових дій?
Як буде покараний Модератор, якщо зясується, що його Мотиви Модерування були чисто-Ідеологічні і зовсім не повязані з Дотриманням Порядку на Форумі?

6) чи має право Користувач отримувати КОНКРЕТНЕ пояснененя за що йому видали "попередження"?
і чи може бути відповідь на це питання Публічною, тобто розміщеною на Форумі УГКЦ?

7) якими є права Супер-модератора, і чим відрізняються його права від прав просто-модератора з одного боку і від прав Адміністратора - з іншого?

Наперед дякую за відповіді.

а тепер - Пропозиція:
samael » ОПФ писав:5. Правова система форуму не є прецедентною. <b>Кожен конкретний випадок розглядається в індивідуальному порядку,</b> враховуючи існуючі фактори.

а навіщо тоді якісь Правила, якщо все вирішується в індивідуальному порядку?

Давайте СКАСУЄМО правила (адже вони запроваджені всього-то 4 роки тому)
Давайте напишемо, що на форумі є Монарх і він вправі казніть і міловать за власною милістю.
І це буде по-крайній мірі ЧЕСНО.

З повагою, Тарас.
м.Львів. СБ.

копія залишена ось тут:
http://maxi-ta.livejournal.com/8153.html


Повернутись до “Форум для новиків”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей