Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Гомосексуалізм

Повідомлення felonu » 20 листопада 2006, 13:17

Lenta.ru
16 ноября 2006 06:03

На съезде католических епископов в Балтиморе одобрена новая концепция взаимоотношений церкви с представителями сексуальных меньшинств. Как сообщает AP, прелаты подтвердили неприятие церковью однополых браков, но в то же время осудили дискриминацию по отношению к сексуальным меньшинствам и подчеркнули, что влечение к лицам своего пола не является грехом, грешны лишь сексуальные контакты, вызванные этим влечением.

Епископы постановили, что те, кто упорствуют в греховных деяниях, таких как однополый секс или искусственное предотвращение беременности, должны воздержаться от принятия причастия.


Кроме этого, съезд разрешил крестить приемных детей однополых пар при условии, что дети будут воспитаны в католической традиции. "Тон этих документов позитивный и доброжелательный. Но надо понимать, что быть католиком нелегко, это предполагает добровольный выбор определенных правил", — прокомментировал ситуацию епископ Артур Серрателли из Нью-Джерси.

Однако организации, объединяющие католиков-гомосексуалистов, уверены, что новая доктрина ничего не изменила в их взаимоотношениях с церковью. "Данный документ предполагает, что представители сексуальных меньшинств будут оцениваться не по их поступкам и всей их жизни, а лишь по их сексуальным предпочтениям. Ни одно другое сообщество не оценивается церковью подобным образом", — заявил журналистам глава организации New Ways Ministry
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 20 листопада 2006, 14:04

Почалось!!!
З повагою, Дмитро.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 20 листопада 2006, 14:19

На жаль не почалось ,а продовжується і ПОТОП НІЧОГО НЕ НАВЧИВ ЛЮДСТВО.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 20 листопада 2006, 14:35

Потопу більше не буде (Отець обіцяв...)
проте є багато варіантів... :shock:
З повагою, Дмитро.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 20 листопада 2006, 14:41

Веселка тому підтвердження.Дякую.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
wolf
початківець
початківець
Повідомлень: 34
З нами з: 03 лютого 2006, 08:57

Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення wolf » 04 грудня 2006, 10:48

Недавно у Всесвітніх Тенетах надибав таке:

Президент США, Джорж Буш, как известно, черпает свое вдохновение из Библии. "Иисус - мой самый любимый философ", заявил Буш однажды. К примеру, американский президент выступает против брака между гомосексуалистами, так как сама Библия не приемлит такого брака.

Недавно, одна известная радиоведущая высказалась в поддержку Буша, отмечая, что гомосексуализм является извращением: "Так сказано в Библии, в третьей книге Моисеева, Левит, глава 18".

Несколько дней спустя эта радиоредакция получила открытое письмо одного из радиослушателей: "Благодарю вас за вашу заботу об обучении людей Закону Божьему. Я многому научился, слушая вашу программу, и я всегда делюсь полученными знаниями с окружающими меня людьми. Но у меня все еще остались некоторые вопросы по поводу нескольких библейских законов и мне нужна ваша помощь, чтобы правильно их истолковать.

Например, я хотел бы продать мою дочь в рабство, как это указано в
Исходе, глава 21, стих 7. По вашему мнению, какую цену я могу за нее запросить?

В той же книге Левит, глава 25, стих 44, сказано, что если я хочу иметь рабов, то должен купить их у соседних народов. Мой друг утверждает, что это относится только к мексиканцам, но никак не к канадцам. Не могли бы вы разъяснить мне этот стих? Почему я не могу иметь канадских рабов?

Я знаю также, что не должен прикасаться ни к какой женщине, если у нее идет менструация, как сказано в книге Левит, глава 18, стих 19. Как мне узнать, идет ли у нее менструация? Я пробовал несколько раз спросить об этом напрямую у моих знакомых, но они почему-то все обижались.

У меня есть сосед, который продолжает работать по субботам. Исход, глава 35, стих 2, ясно говорит, что такой человек должен быть предан смерти. Обязан ли я убить его собственноручно? Не могли бы вы избавить меня от этой щекотливой обязанности?

Да, также: Левит, глава 21, стих 18, говорит, что нельзя приближаться к святилищу тому, у кого проблемы со зрением. Я же пользуюсь очками при чтении. Мое зрение должно быть обязательно стопроцентным? Можно ли занизить несколько это требование?

Последний вопрос. Мой дядя совсем не уважает то, что сказано в Левите, главе 19, стих 19, высаживая на своем дворе два разных вида семян. Так же и его жена, которая одевается в одежды из разнородных нитей, а именно, из хлопка и нейлона. А еще случается дяде моему злословить. Так скажите, должны ли мы выполнить всю эту достаточно трудоемкую процедуру целиком, а именно собрать всех жителей нашего городка и закидать камнями дядю с тетей, как это сказано в Левите, главе 24, стих 14? Может, мы
просто могли бы сжечь их живьем в тихом семейном кругу (Левит, главе 20, стих 14)?

Жду с нетерпением вашего ответа. Еще раз спасибо, что напомнили нам, что слово Божие вечно и неизменно. Только так и не иначе".


До речі, цікавий діалог, щодо цього тексти та Святого Письма загалом, розгорнувся на не християнському форумі.... Цікаво почитати...
http://allgsm.com.ua/forum/showthread.php?p=31257
Open Your mind - Use Open Source!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 04 грудня 2006, 10:52

:? Мене випередили!
Я теж хотів це розмістити, адже, приймав участь у розмові...
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
wolf
початківець
початківець
Повідомлень: 34
З нами з: 03 лютого 2006, 08:57

Повідомлення wolf » 04 грудня 2006, 10:55

Буває :D

Хочеться почути думки форумчан....
Open Your mind - Use Open Source!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 05 грудня 2006, 16:16

Воно нічого дивного, що Біблія проти гомосексуальних зв"язків, проте Буш в свому "гіпердемократичному" репертуарі. назвати Христа філософом - це цікаво...
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 грудня 2006, 19:31

Я би сказав, що використання Старого Заповіту в таких цілях є завжди справою невдячною. Старий Заповіт повинен читатися тільки крізь призму Нового і ніяк інакше, сам по собі він є недосконалим, неповним. Там занадто багато від культури, від тих часів, коли він був написаний (що, в принципі, зрозуміло).
unicuique suum

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 06 грудня 2006, 09:39

недосконалим - трохи погане слово.... Я би сказав - неповним! Адже, Старий Завіт відкривається в повноті лише з Новим!
Здається - так?

Щодо Буша, та його вислову "філософ" - думаю, цим усе сказано! :wink:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 07 грудня 2006, 14:03

samael писав:Щодо Буша, та його вислову "філософ" - думаю, цим усе сказано! :wink:


Цим сказано ЗНАЧНО більше. :shock:
З повагою, Дмитро.

Stefanus
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 13 грудня 2006, 11:02

Повідомлення Stefanus » 13 грудня 2006, 15:43

Щодо Старого Завіту і виконання його окремих приписів, зумовлених тодішнім часом, культурою, то не доречно їх брати буквально, як і розуміння будови всесвіту і т.д. Головним питанням у подібних випадках, мені видається, є не "Що", але "Чому". Так, наприклад, свинина вважалась нечестивою їжею, не тому, що Бог створив щось нечестиве, але тому, що холодильників не було, а вона розкладалась швидко і нею можна було важко отравитись.

Щодо гомосексуалізму, то гомосексуалізм поширений у давній культурі немає нічого спільного з сучасним розумінням. Ті форми гомосексуалізму, які, за звичай, пропагують у сучасному світі засуджувались(!!!) як збочення та приниження людської гідності навіть грецькою цивілізацією. Чому "навіть грецькою цивілізацією"? Бо там було поширене (і нормально сприймалось) специфічне явище гомосексуалізму: коли старші вуйки насолоджувались юнцями (але не дітьми(!), до віку, як у них почне рости волосся на лиці (вуса, борода). Таким чином вони вірили зможуть від них отримати енергію їхньої молодості, здоров'я, віддатися у владу бога Ероса і т.д. Проте! - заборонялось будь-які зносини з юнаком (1), а юнаку заборонялось відповідати на причіпляння старшого (2). І це далеко повний перелік спеціального кодексу, що був створений в цій культурі, щоб захистити це явище мало "цивілізовану" форму. Може для когось буде шоком, але, для прикладу, у Платона коли мова йде про любов, то він мав наувазі власне гомосексуальну любов, проте не у сучасному розумінні. Тому, гомосексуалізм у його сучасній формі засуджувався не тільки Біблією, але і цілим цивілізованим світом.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 13 грудня 2006, 15:55

Цікаве міркування....
А можна у студію лінк на якесь джерело, що підтверджує думки автора?

Як мені відомо, то в древній Греції, як і в Японії, заохочувалася гомосексуальна "любов" між чоловіками. Вважалося, що закохані будуть сильніші й "моральніші" на полі битви! І тут не йдеться про лише спостерігання....
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality#In_the_ancient_world
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Stefanus
новик
новик
Повідомлень: 22
З нами з: 13 грудня 2006, 11:02

Повідомлення Stefanus » 13 грудня 2006, 16:50

Я колись читав це у дослідженні про гомосексуалізм в староданій Греції та Римській Імперії. Тому, спробую знайти назву книг, щоправда вона вийшла друком лише англійською мовою.

Щодо Японії, я не обізнаний з цією темою, але більш, ніж переконаний,що і тут не йшлось про сучасний гомосексуалізм. І в Греції, і в Японії мова йшла про "любов", яка мала межу - статеві відносини. Напевно, що були люди, які виходили за рамки цього "морального" гомосексуалізму, але вони засуджувались суспільством. Тому, важко говорити про прийнятність сучасного гомосексуалізму у давньому світі. Вні вважався збоченням. У давні часи взагалі вважалось, що найганебніше покарання для чоловіка - зробити його "жінкою". Крім того, попри прийняття суспільством "обмеженого" гомосексуалізму, люди, які його практикували не могли посідати офіційні важливі пости в державі. Навіть тут існувало певне відношення до цих людей.

У давній Греції, дозволялись дотики педерасту до юнака - так офіційно звали тих старших вуйків. Проте, юнаку заборонялось на них реагувати, або виявляти якусь реакцію. Він мав бути як статуя.
І з часом греки починають говорити про ідеалістичну любов -без дотику, але споглядання краси.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Гомосексуалізм та Церква

Повідомлення robie » 20 жовтня 2007, 15:42

Хотілося б дізнатися, якої думки на сьогоднішній день притримується Церква та її вірні щодо цього феномену і чому саме такої.

У Катехизмі Католицької Церкви у розділі пояснення Шостої заповіді можна прочитати таке:

(ККЦ 2357) "Гомосексуализм означает отношение между мужчинами или женщинами, испытывающими сексуальное влечение, исключительное или преобладающее, к лицам одного с ними пола. Он принимает самые разнообразные формы в разные эпохи и в разных культурах. Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым. Опираясь на Священное Писание, представляющее гомосексуальные действия как тяжкую форму разврата (ср. Быт.19, 1-29; Рим.1, 24-27; 1Кор.6,10; 1Тим.1,10), Предание неизменно объявляет «гомосексуальные акты безусловно беззаконными». Они противоречат естественному закону. Они лишают половой акт его функции дарования жизни. Они не вытекают из подлинной эмоциональной и сексуальной взаимодополняемости. Ни в коем случае они не могут быть одобрены.

(ККЦ 2358) Немалое число мужчин и женщин представляют глубоко укорененную тенденцию к гомосексуализму. Эта наклонность, объективно нарушающая порядок, для большинства из них является трудным испытанием. К ним нужно относиться с уважением, состраданием и тактичностью. Надо избегать по отношению к ним всякого проявления несправедливой дискриминации. Эти люди призваны исполнить волю Божию в своей жизни и, если они христиане, соединить с Крестной Жертвой Спасителя те трудности, с которыми они сталкиваются вследствие своего состояния.

(ККЦ 2359) Люди, склонные к гомосексуализму, призваны к целомудрию. Благодаря добродетелям самообладания, воспитывающим внутреннюю свободу, иногда с помощью бескорыстной дружбы, молитвы и благодати таинств, эти люди могут и должны постепенно и решительно приближаться к христианскому совершенству".


Ola, дякую за люб'язно наданий текст. :)
Востаннє редагувалось 23 жовтня 2007, 09:10 користувачем robie, всього редагувалось 2 разів.
unicuique suum

gal_hn
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 23 травня 2006, 09:55
Звідки: West Ukraine

Повідомлення gal_hn » 20 жовтня 2007, 16:06

Та вже й у Старому Завіті є яскрава згадка про два міста Содому й Гомору і яке було їхнє "майбутнє" в очах Божих!

Більш як впевнений, що Церква реагує на такі феномени подібно!!!

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 20 жовтня 2007, 16:11

:) Ви впевнені? А підтвердити чим можете? Просто, або Ви висловлюєте свою особисту думку і, бажано, надаєте хоч якусь аргументацію, або якщо говорите за Церкву приводіть відповідні документи, чи щось подібне.

Бо інакше не вийде в нас конструктивної дискуссії, якщо кожен буде кидатися такими лапідарними фразами. :)
unicuique suum

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 22 жовтня 2007, 00:18

robie, Ви знаєте, що мій Катехизм (ККЦ) російською мовою :oops:
Можу вислати російський текст, якщо Вас влаштує :wink: До речі, подані Вами пункти цілком по темі :roll:
І ще. Щодо гомосексуалізму Вас цікавить позиція Церкви у широкому розумінні, якщо я правильно Вас зрозуміла? :roll: Бо у такому випадку, дивлячись так широко, виникає небезпека змішувати і зміщувати акценти католиків-православних-протестантів.
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення brat Martyn » 22 жовтня 2007, 07:57

Зі святого Письма знаємо, що Господь благословляє тільки подружжя, як нерозривний союз між чоловіком і жінкою, а, отже, і в сексуальній сфері благословення поширюється тільки на відносини між чоловіком і жінкою в подружжі. Що ж до іншого написано: "блудники і перелюбники Царства Божого не успадкують".
Дуже доречно тут згадали Содом і Гомору, дуже доречно.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 22 жовтня 2007, 09:20

ola писав:robie, Ви знаєте, що мій Катехизм (ККЦ) російською мовою :oops:
Можу вислати російський текст, якщо Вас влаштує :wink: До речі, подані Вами пункти цілком по темі :roll:
І ще. Щодо гомосексуалізму Вас цікавить позиція Церкви у широкому розумінні, якщо я правильно Вас зрозуміла? :roll: Бо у такому випадку, дивлячись так широко, виникає небезпека змішувати і зміщувати акценти католиків-православних-протестантів.


Висилайте російською, якщо ні в кого немає українською.. Це не проблема. :) Дякую.

Я хочу чути обгрунтовані думки, не - тому що так каже Біблія. Біблія каже, що світові 6000 років, а про Америку взагалі нічого не каже (може її не існує?). Якщо би всі хоча би почитали Катахизм, то вже я думаю думки були б більш врівноваженими...

Якщо зможемо затронути науку, то це взагалі буде щастя :)
unicuique suum

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 22 жовтня 2007, 16:31

психофізіологічно людина створена в двох статях: "...чоловіком і жінкою сотворив їх..." (Бут, 2.)

Це видно й з фізіології (того ж кати подружнього акту), що гомосексуальні зв"язки використовують частини тіла людини "не за призначенням". Саме тому Церква й засуджує не лише гомо... але інші види збочень, так званих "не традиційних" статевих єднань. Про єдність подружжя й говорити годі.

Не хочу видатись жорстким, але СНІД людство пізнало саме в минулому столітті - саме серед "меншин".

Коли говоримо про науку.
Гомосексуальні зв"язки (як і поклоніння культу тіла) відомі ще у римляно-греків. Чим вони завершили усі знаємо... це трохи "свіжіший" приклад за Содом та Гомору. У них воно мало дещо філософський сенс. Вчитель (філософ) мав зносини із своїми учнями, в такий спосіб передавав їм знання. Це стосується і деяких всіма нами відомих та шанованих філософів...
Якщо говорити про природу - то у певних видів приматів - то в них існують такі прояви, як можливість придобритися перед ватажком, трохи "на їжу підзаробити".


Особисто моя думка - жах, дивитися не можу.
На жіночий - ще пів біди, а чоловіки - просто ЖАХ.

До слова "справжніх" гомосексуалів із числа "тих, що зізналися собі і світові" десь 5%, решта - жертви збочень (якогось дядьки, фільмів, бомонду, суспільства чи ще чогось).
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 22 жовтня 2007, 18:36

demetris писав:Не хочу видатись жорстким, але СНІД людство пізнало саме в минулому столітті - саме серед "меншин".


Не зовсім так. СНІД зявився у Африці не серед меншин, як ти кажеш. Просто виявилося, що "меншини" його дуже швидко розповсюджують. Але це не аргумент, самі розумієте...

Якщо говорити про природу - то у певних видів приматів - то в них існують такі прояви, як можливість придобритися перед ватажком, трохи "на їжу підзаробити".


Та ні, гомосексуалізм присутній у 1500 видів. В тому числі: комахи, птахи (наприклад дикі гуси, чи пінгвіни), ссавці (примати, наприклад бонобо, чи орангутани, корови, бізони, собаки та багато інших).

Інша справа, що у тварин досить чітко просліджується сенс такої поведінки - в більшості випадків він приводить або до більш еффективного розмноження (як це, наприклад, у диких гусей), або до гормонального обміну - у корів, або до встановлення ієрархії - у шимпанзе та бонобо.

У людей сенс цієї поведінки не ясний, тому що ми вже давно виросли з дикості, але ж тягнемо за собою слід, великий, розміром з наш генотип, що зумовлює певну поведінку. І викорінити це на данному етапі неможливо. Прикладом може бути "внутривидовая агрессия" (як це українською? :)), каннібалізм чи гомосексуалізм.

Особисто моя думка - жах, дивитися не можу.


Ну це зрозуміло, я би висловився навіть більш різко. :)

На жіночий - ще пів біди, а чоловіки - просто ЖАХ.


Також, до речі, цікавий факт...

До слова "справжніх" гомосексуалів із числа "тих, що зізналися собі і світові" десь 5%, решта - жертви збочень (якогось дядьки, фільмів, бомонду, суспільства чи ще чогось).


Тут питання також не ясне. У зв'язку з соціальним несприйняттям гомосексуалізму, багато хто просто скриває його і посьогодні. В Європі та на Заході гомосексуалістів десь 5-7%. Здається, що такий відсоток є нормальним для любого суспільства, тільки в одних воно визнається в інших (як в USSR) заперечується навіть його існування.

Але питання тут зовсім в іншому. Ці люди хіба винні, що вони гомосексуалісти? Особливо, вважаючи, що скоріш за все він є вродженним, або як мінімум спричиняється серйозними гормональними порушеннями в дитинстві і не піддається "лікуванню"? (до речі, гомосексуалізм психітрами не вважається патологією вже з 70-их років)

Так от, в мене виникають такі питання, чи маємо ми право засуджувати конкретних людей, і забороняти їм практикувати свою сексуальність тільки тому, що ми інакші?
unicuique suum

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 22 жовтня 2007, 23:12

У Катехизмі Католицької Церкви у розділі пояснення Шостої заповіді можна прочитати таке:
(ККЦ 2357) "Гомосексуализм означает отношение между мужчинами или женщинами, испытывающими сексуальное влечение, исключительное или преобладающее, к лицам одного с ними пола. Он принимает самые разнообразные формы в разные эпохи и в разных культурах. Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым. Опираясь на Священное Писание, представляющее гомосексуальные действия как тяжкую форму разврата (ср. Быт.19, 1-29; Рим.1, 24-27; 1Кор.6,10; 1Тим.1,10), Предание неизменно объявляет «гомосексуальные акты безусловно беззаконными». Они противоречат естественному закону. Они лишают половой акт его функции дарования жизни. Они не вытекают из подлинной эмоциональной и сексуальной взаимодополняемости. Ни в коем случае они не могут быть одобрены.
(ККЦ 2358) Немалое число мужчин и женщин представляют глубоко укорененную тенденцию к гомосексуализму. Эта наклонность, объективно нарушающая порядок, для большинства из них является трудным испытанием. К ним нужно относиться с уважением, состраданием и тактичностью. Надо избегать по отношению к ним всякого проявления несправедливой дискриминации. Эти люди призваны исполнить волю Божию в своей жизни и, если они христиане, соединить с Крестной Жертвой Спасителя те трудности, с которыми они сталкиваются вследствие своего состояния.
(ККЦ 2359) Люди, склонные к гомосексуализму, призваны к целомудрию. Благодаря добродетелям самообладания, воспитывающим внутреннюю свободу, иногда с помощью бескорыстной дружбы, молитвы и благодати таинств, эти люди могут и должны постепенно и решительно приближаться к христианскому совершенству".
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 22 жовтня 2007, 23:22

І ще.
Можна глянути ці посилання http://prosfora.org/2007/06/06/sex9/
http://prosfora.org/2007/06/07/sex10/#more-267

Там є деякі цікаві думки, наприклад,
"Як свідчать медики та психологи, до факторів котрі сприяють розвитку гомосексуалізму належать:

- відносно пізній вік матері при народжені сина,
- неправильне статеве виховання,
- надмірна увага та опіка батьками своєї дитини, особливо у випадках коли не дозволяють спілкуватися з дітьми протилежної статі,
- аномальний статевий досвід у дитячому віці,
- соціальна ізоляція з дітьми своєї статі.
Як видно, всі ці речі є цілком набутими".
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 23 жовтня 2007, 09:05

ola писав:І ще.
Можна глянути ці посилання http://prosfora.org/2007/06/06/sex9/
http://prosfora.org/2007/06/07/sex10/#more-267

Там є деякі цікаві думки, наприклад,
"Як свідчать медики та психологи, до факторів котрі сприяють розвитку гомосексуалізму належать:

- відносно пізній вік матері при народжені сина,
- неправильне статеве виховання,
- надмірна увага та опіка батьками своєї дитини, особливо у випадках коли не дозволяють спілкуватися з дітьми протилежної статі,
- аномальний статевий досвід у дитячому віці,
- соціальна ізоляція з дітьми своєї статі.
Як видно, всі ці речі є цілком набутими".


:) Не будьте такими наївними. Ці заяви не опираються на дослідження. Там же немає цитуваннь дослідженнь? Авторитетом в статті є: "Православна антропологія навчає". Дуже малий відсоток гомосексуалів має ці проблеми. Тим більше, що психологи та медики є різними і можуть говорити все, що завгодно. Особливо якщо вони релігійно заангажовані.

Ще мені сподобалося, що науковці ще не знають, в чому саме причина гомосексуалізму, а Церква вже давно все знає: "оскільки джерело хвороби - пристрасть".

Вибачте, але це гординя і фанатизм, на мій погляд.
unicuique suum

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 23 жовтня 2007, 09:32

Засуджувати, в принципі, нікого не варто... всім нам один Суддя.
Проте насправді не всі так звані меншини є такими "вроджено". Крім того, вони відповідальні за вибір: йти за своєю неприродною природою (здійснювати потяг) чи утриматись від нього, як молодята перед шлюбом. Питання тут більше про чистоту душі і тіла та про залежність від похотей.
Повторю ще раз із усіх меншин, справжніх - менше 5 %. Це не з усіх людей, а з 5-7% про які згадували вище.
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 23 жовтня 2007, 10:03

demetris писав:Повторю ще раз із усіх меншин, справжніх - менше 5 %. Це не з усіх людей, а з 5-7% про які згадували вище.


На базі чого ти подаєш такі цифри? Просто так, чи є якісь обгрунтовані данні? :)
unicuique suum

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 23 жовтня 2007, 10:09

demetris писав: Крім того, вони відповідальні за вибір: йти за своєю неприродною природою (здійснювати потяг) чи утриматись від нього, як молодята перед шлюбом.


До речі, чим це вона не природна??? Дуже природна, присутня у 1500 видів тварин :) Дивні аргументи...
unicuique suum

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 23 жовтня 2007, 10:44

robie писав:
demetris писав:Повторю ще раз із усіх меншин, справжніх - менше 5 %. Це не з усіх людей, а з 5-7% про які згадували вище.


На базі чого ти подаєш такі цифри? Просто так, чи є якісь обгрунтовані данні? :)


так мене вчили років пять тому професор психіатрії та доктор психології. 8)
Літеатури чи джерела зараз не подам. я був трохи легковажним студентом.
З повагою, Дмитро.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей