+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення ShMariam » 03 серпня 2010, 20:48

Якщо я голосую "проти всіх", я не збільшую ймовірності виграшу "кращого" кандидата (якщо такий є) і не зменшую ймовірності для "гіршого" (якщо такий є).
Інша річ, якщо я вважаю, що всі вони одинакові. Чим далі, тим більше схиляюся до цієї думки...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 03 серпня 2010, 21:46

ShMariam писав:Якщо я голосую "проти всіх", я не збільшую ймовірності виграшу "кращого" кандидата (якщо такий є) і не зменшую ймовірності для "гіршого" (якщо такий є).
Інша річ, якщо я вважаю, що всі вони одинакові. Чим далі, тим більше схиляюся до цієї думки...

останнє - так. А от збільшення-зменшення відповідно до можливостей, передбачених Законом України я грішний вже розписував у темі Вибори 2010. Хоча - це при діючому Законодавстві. У нас воно не діє
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 03 серпня 2010, 23:34

Знаєте, це таке наболіле питання. Дивно, коли дехто так бурхливо реагує, коли чує, що його опонент проголосував проти всіх. Я теж голосувала. І ображає, коли кажуть, що це позиція як голову в пісок. Насправді ні. Бо якщо я маю вибір згрішити так або згрішити інакше, то краще сісти і нічим не займатися, щоб ніяк не згрішити, та ж ситуація з виборами. Навіщо вибирати між аморальною та злочинною особами? І якби всі свідомі католики прийшли до урн і своїм свідомим "проти всіх" заявили незгоду, то нас було б не 4,5% (хоча й це багато), а цілиз 25, а то й більше. І це стало б причиною задуматися. А так пішли, проголосували "за кандидата", хоча бачили, що на руку не чистий, то й самі гріх підтримали, самі цим і наргішили. А ще й інших підмовили.

А щодо того, що після голосу "проти всіх" має бути ще якась інша дія, то я вам таку думку висловлю. Моя основна дія - це добре вчити підростаюче покоління, добре представляти свою державу за кордоном, якщо я туди збираюся і поводити себе гідно, щоби з гордістю сказати "Я - українка". І я це й намагаюся робити. Приємно чути, коли іноземці кажуть, що чули про українців погані речі, але тепер бачать, що це не так. Дія - це стоячи в черзі до банкомату не пхатися комусь під руки і застерігати від цього інших, поважаючи сферу приватності. Це привітатися в магазині до продавця, яка заклопотано обслуговує покупців. Це зупинити дитину, яка обмальовує стіни будинків чи кидає каміння. Або зробити лагідне зауваження, коли бачиш, що хтось поводить себе негідно. Це намагатися розмовляти рафінованою українською мовою, вживати слова "будь ласка, перепрошую, вибачте" замість більш звичного "гей, чуєте, та жіночка". Це прибрати своє подвір"я, пофарбувати свій паркан, посміхнутися перехожому. І повірте, якщо принаймні намагатися дотримуватися цих простих правил, то результат перевершить ваші сподівання. А ходити на мітинги - це справа другорядна. Не думайте, що коли ви проголосували за особу, а не "проти всіх", то виконали обов"язок перед Батьківщиною. Бо обов"язок в малому для малих і в великому для великих. А як я мала, то роблю те, що від мене залежить. Хіба ж ви не пригадуєте "Ти був вірний в малому, над великим тебе поставлю"? А багато людей бралися б вершити великі діла, та не хочуть навести лад на подвір"ї чи у власній родині.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 04 серпня 2010, 13:59

Дивлюсь я на все ЦЕ і не можу знову не подивуватись величі й генію Т.Шевченка, його прозорливості, навіть яснобаченню. МАбуть, він добре розумів душу українського народу, а ще історія розвивається по спіралі. Ось та спіраль і зробила черговий виток... "Це той первий, що розпинав нашу Україну, а вторая доконала вдову сиротину" і не без славнозвісної участі МП, який і нині намагаєтьмя широким кроком пройти марш-парад Україною. Проте, маємо, що маємо. Значить, кращого ще не заслужили. На жаль, славні гетьмани перевелися... Теперішні самі на блюдечку із золотою крайкою все несуть-здають...
Як там у Булгакова, бардак в головах... Так і є. Нема з кого і кого... Все перевернулось із ніг на голову... Але ми дійсно маємо починати із себе, а це важко... Важко викинути сміття в смітник, легше - сусідові в город чи під браму, а ще... ( я нещодавно із Закарпаття)... чого тільки та Тиса не несе... Бруд, сміття, люди цілі тюки викидають в ріку. І тут нам вже ніхто не винен, що ми - свині. В Європі - ліс - приватна зона, а в нас -нічий - можна гадити, скільки душі мило... Хамство, грубість, рагульство( як стан душі) стали нормою і все це гарненько заливається градусами будь-якої погані, на яку є і гроші, і час, і здоров"я...
З одного боку, ой як болить :cry: , а з іншого... - не можна випробовувати Боже терпіння... І починати треба із себе. Хоч тішить одне - багато знайомих, які свято вірили у свій вибір нині починають нарешті прозрівати, полуда падає з очей, правда, "поїзд вже поїхав", але шанс є завжди, принаймні, для нас - ще нині живих. Гостре перо і віра в Бога! Ми зможемо і Це пережити, якщо будемо єднатись і щиро молитись, а ще НЕ БОЯТИСЬ! НЕ БОЯТИСЬ бути українцем і розмовляти рідною мовою, визнавати свою віру і, не сотворюючи кумирів, мати чітку позицію
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 04 серпня 2010, 21:29

http://www.unian.net/ukr/news/news-389827.html
Ректор ЛНУ: мовна постанова Кабміну нагадує Емський указ

Рішення Кабінету міністрів про заміну державного іспиту з української мови для фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та бакалавра на звичайний іспит вельми нагадують накази «Воспретить в Империи печатание», «Воспретить публичные чтения», «запретить газету» тощо, вважає ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Зокрема, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №243 від 26 березня 2010 року були внесені зміни до Умов прийому, що понизили статус тесту з української мови та літератури, а також зробили можливим для абітурієнтів не складати вступних випробувань з інших дисциплін українською мовою. Іншим міністерським наказом №259 від 29.03.2010 року державний іспит з української мови для фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста та бакалавра було замінено на звичайний іспит із метою нібито «оптимізувати фінансові витрати вищих навчальних закладів». Постановою Кабінету Міністрів України №507 від 23 червня 2010 р., яка змінює порядок присвоєння вчених звань, зруйновано мотивацію написання україномовних підручників для вищої школи.
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 05 серпня 2010, 06:59

Андрій85 писав:
прочанка писав:"Проти всіх" - лозунг діє безвідмовно.

Вибір між "малим" злом і "великим" злом - це все - одно вибір на користь зла, а саме перед таким вибором, на мою думку, стояли люди наперододні другого туру виборів. Я голосував "проти всіх" і не вважаю свій вибір якимось ганебним. Чому хтось має голосувати за кандидата, дії якого не підтримує?


Це щось подібне до того, дозвольте висловити свою думку, як розстрілювати закоренілих вбивць і тих, хто вкрав всього лиш 5 колосків. Адже все рівно потрібно наказати зло. А яка різниця чи воно більше чи менше, всерівно - зло. Ось такими роздумами і привели до того, що зараз радісно підвищили ціни на газ і т.д. Але і попередні були не ліпші. Бо дехто зробив все для того,щоби це сталося і "народ" на це повівся. Отож, ніякого внятного майбутнього для нього(народу) немає. Імхо.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення ShMariam » 05 серпня 2010, 19:23

о.Олег писав: А от збільшення-зменшення відповідно до можливостей, передбачених Законом України я грішний вже розписував у темі Вибори 2010. Хоча - це при діючому Законодавстві. У нас воно не діє

Отче, Ви жартуєте? Там 33 сторінки. Хоч натякніть в якому місяці Ви це розписували.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 05 серпня 2010, 20:34

ShMariam писав:
о.Олег писав: А от збільшення-зменшення відповідно до можливостей, передбачених Законом України я грішний вже розписував у темі Вибори 2010. Хоча - це при діючому Законодавстві. У нас воно не діє

Отче, Ви жартуєте? Там 33 сторінки. Хоч натякніть в якому місяці Ви це розписували.

там десь з 13-тої опоную Малому viewtopic.php?f=3&t=1565&hilit=%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8+%D0%B2%D1%81%D1%96%D1%85&start=195
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення ShMariam » 06 серпня 2010, 18:26

о.Олег написав:
закон про вибори президента України передбачає такий випадок: якщо "проти всіх" проголосують більше, аніж за кандидата, що набрав найбільшу кількість голосів, то оголошуються повторні вибори (за 90 днів, з "нуля": створення комісій, висуненя кандидатів, агітування...). Тому агітую принаймі прийти на виборчі дільниці і голосувати відповідно до власного сумління.


частина 4 статті 84: "Встановлення результатів виборів президента України"

Так, якщо кандидатів в І турі лише 2.
Ст 84 п. 4. Якщо до виборчого бюлетеня для голосування у день виборів було включено не більше двох кандидатів на пост Президента України і за результатами голосування у день виборів Президента України жоден кандидат не був обраний відповідно до вимог частини третьої цієї статті, Центральна виборча комісія на підставі пункту 1 частини четвертої статті 15 цього Закону приймає рішення про звернення до Верховної Ради України з поданням про призначення повторних виборів Президента України, про що зазначається у протоколі про підсумки голосування в день виборів Президента України.
Про другий тур йдеться тільки в 85 ст. "Повторне голосування":
17. Якщо до бюлетеня для повторного голосування було внесено дві кандидатури, обраним Президентом України за підсумками повторного голосування вважається кандидат, який за підсумками повторного голосування одержав більшу, ніж інший кандидат, кількість голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.
19. Якщо в результаті повторного голосування обидва кандидати, що балотувалися, набрали однакову кількість голосів або якщо голосування проводилося по одній кандидатурі і вона не отримала більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні, вибори Президента України вважаються такими, що не відбулися.

В І ж турі
ст 84 п. 3. Обраним у день виборів Президентом України вважається кандидат, який одержав на виборах більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

Остання редакція ЗУ "Про вибори Президента України" 05. 02. 2010
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... reg=474-14

Інакше кажучи, голосувати "Проти всіх" має сенс, коли є тільки 2 кандидати.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення kristik » 09 серпня 2010, 20:44

o.Mykil писав:У школах Росії дітей вчать, що, мовляв, Росія має чітке відношення до Русі, до нашої теперішньої Неньки-України. Є, як відомо, навіть патріарх московський і всієї Русі http://narodna.pravda.com.ua/politics/4a706c27b491f


Значить в Росії не компетентні вчителі історії :pardon: . Я не виблискую знанням історії ( хоча в школі дуже любила цей предмет ). Але наскільки я пам'ятаю Москву заснував Юрій Долгорукій, який був сином князя Київського Володимира Мономаха. А це сталося набагато пізніше ніж був заснований Київ і Київська Русь.
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 09 серпня 2010, 21:05

Зате Україна "впевнено" йде до Європи...
http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/9/5285222/
Україна має намір до кінця 2010 підвищити пенсійний стаж і почати підвищення пенсійного віку для жінок.

Про це йдеться у меморандумі української влади Міжнародному валютному фонду, направленому в рамках відновлення кредитного співробітництва в середині липня цього року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з документом, планується до кінця вересня 2010 внести законопроект з метою введення його в дію до кінця року, в якому передбачити поступове збільшення пенсійного віку для жінок до рівня чоловіків - з 55 до 60 років, додаючи 6 місяців щорічно з 2010 року.

Крім того, законопроект буде передбачати збільшення мінімального терміну страхування з 5 до 15 років, збільшення на 10 років кваліфікаційного періоду для отримання повної пенсії, що має стимулювати працюючих довше зберігати працездатність.

Це має поліпшити збалансованість Пенсійного фонду на 2 мільярди гривень в 2011 році.

http://www.radiosvoboda.org/archive/new ... id=2122532
Уряд планує пiдвищити цiни на газ ще на 50% з квітня – меморандум МВФ

Україна зобов’язалася перед Міжнародним валютним фондом підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення й підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% із 1 квітня 2011 року. Про це йдеться в меморандумі між Кабінетом Міністрів і МВФ.

За документом, надалі ціни будуть змінюватися кожні півроку, поки вартість газу для всіх категорій не зрівняється із ціною імпорту.

«Пiсля цього всi цiни на газ коригуватимуться в мiру необхiдностi, вiдображаючи ринковi ціни», – йдеться в меморандумi.

Питання в іншому... хто підніме заробітну плату до європейської і чи багато народу доживатиме до пенсії... :x
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення o.Mykil » 29 серпня 2010, 20:43

І від поляків, на жаль, бачимо явне знущання нині з України, перекручування історичних фактів на свою користь, висміювання нашої держави, презирство тощо, як наприклад, на цьому відеоканалі від одного поляка-шовініста http://www.youtube.com/user/rafal24pl#p ... AuQgW5elOU
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 14 вересня 2010, 07:35

http://www.newsru.ua/ukraine/13sep2010/ilchenko.html

Хібато може бути правдою?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 14 вересня 2010, 09:35

romanm писав:http://www.newsru.ua/ukraine/13sep2010/ilchenko.html

Хібато може бути правдою?

та чому ж ні?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення vitalko » 14 вересня 2010, 17:54

http://portal.lviv.ua/news/2010/09/14/181434.html

Чисто по хамськи нищиться національна пам"ять.... Але хіба козлів хтось буде питати?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Олюнька » 18 вересня 2010, 17:16

Інтерв'ю Блаженнішого про ситуацію в державі, УГКЦ в Одесі тощо. Вартує почитати. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 25 жовтня 2010, 05:58

Перед выборами и в Украине, и в России все глубокомысленные аналитики вертели головами: ой, нет, лучше голосовать за Януковича, потому что Тимошенко, она такой популист, она будущий диктатор, она такой сильный политик…

Господа, никто не бывает хуже диктаторами, чем блатные ничтожества. Диктатор – это и есть бандит на троне. Диктатор отличается от шпаны только масштабами, ничем другим: не представлением о жизни, не привычкой нагибать лохов, не подходом к жизни. Я сильный – значит, я вас поимею. Диктатор от шпаны не отличается.

Янукович, как рассказывают, срывал с прохожих шапки, причем не просто срывал, а в тот момент, когда они сидели на толчке в публичном туалете. Вот теперь то же самое происходит с Евросоюзом и Митталом. И вот эти лохи, у которых штаны спущенные, потому что они приличные люди – Евросоюз же не может выскочить из туалетной кабинки и побежать за Януковичем, – вот они и проигрывают. Насилие хулиганов эффективно

http://echo.msk.ru/programs/code/720367-echo/

Ось одне з багатьох бачень на українські реалії, можна і не бути згодним з таким баченням.Не дуже в таке і віриться. Може вони і "пацани", але до влади їх довели " правильні" помаранчеві.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення luksander » 25 жовтня 2010, 21:14

Пане Роман, ви – за межами неньки-України? Це – не бачення. Це – реалії!
Країною керують люди, які у відносинах між людьми керуються ( :pardon: за тавтологію) принципом: «чєловєк чєловєку або нічтожество, або діктатор». Природньо – відчувши під гузицею трон автоматично стаєш диктатором. От біда тільки в тому що наш Президент не може відчувати себе диктатором по відношенню до людей більш грошовитих, наділених більшою владою … та, врешті, просто більш нахабних (ну не розумом же він себе приміряє до інших). От тоді ми маємо президента-нічтожество … Не знаю вже що і краще?

Аватар користувача
vuspetro
старець
старець
Повідомлень: 538
З нами з: 18 березня 2009, 21:05
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення vuspetro » 27 жовтня 2010, 17:57


Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 24 листопада 2010, 23:39

Мер Львова висловив протест меру Харкова http://www.unian.net/ukr/news/news-408043.html.Або тут http://www.zaxid.net/newsua/2010/11/24/105842/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення vitalko » 25 листопада 2010, 12:06

"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Злий Іван » 25 листопада 2010, 14:47



Цікаві люди: все що ми кажемо -- так і є (істина), все, що нам заперечують -- брехня.
Абсолютний шовінізм! :(
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення viter » 25 листопада 2010, 15:41


Прочитав статтю. Аж нудить. %)
Зараз ці нелюди отримали широку дорогу. Тепер будуть робити що хочуть.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення luksander » 25 листопада 2010, 20:19


Погляд, звичайно, шовіністський = імперський = державнцький (російськодержавний). Можна було б відповісти приказкою: собака гавкає, а караван іде. Та хотілося б звернути увагу на таке:
• Термін «українці» і «Україна» - як похідний - дійсно є дискусійним на даний момент. Нмд … погодившись вивести його з слова «окраїна» і не комплексуючи на назву «Молоросія» (особливо враховуючи первісне значення як назву метрополії) ми можемо знівелювати один з головних аргументів проти існування нації. Ідентифікувати українську націю треба не за назвою, а за історичними, мовними, світоглядними ознаками. Тут досить переконливих аргументів (не для шовіністів, звичайно, а для тих, за чиї душі воює Русский мир), не знаю чи є вони десь викладені системно і вповні.
• Мала б дивувати (та чомусь не дивує :pardon: ) ситуація з використанням РПЦ у створенні Русского мира: невже вони насправді вважають «русскоправославность» єдино можливим шляхом спасіння людини? %) Добре ще що РПЦ готова прийняти в русскоправославие любо кого, лиш би вони забули хто вони є.
Прикро. :(

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення viter » 25 листопада 2010, 20:26

luksander писав:не комплексуючи на назву «Молоросія» (особливо враховуючи первісне значення як назву метрополії)

Але ж була Русь, а не Рось і тим більше не Росія.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Злий Іван » 26 листопада 2010, 13:05

luksander писав:...
• Термін «українці» і «Україна» - як похідний - дійсно є дискусійним на даний момент
...


Термін Україна згадується ну дуже давно...
Зверніть увагу на Книгу Велеса!

А термін Росія і "русские"??? :)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення luksander » 26 листопада 2010, 17:07

Злий Іван писав:Термін Україна згадується ну дуже давно...
Зверніть увагу на Книгу Велеса!

А термін Росія і "русские"??? :)


Та я ж не про давність …
Поки я буду братися за чуби з своїм сусідом, виясняючи який термін (русский або українець) правильніший/давніший, наша космополітична «еліта» залишить нас без штанів (або – портков).
Та це ніщо в порівнянні з тим, що на страшному суді мене запитають не про наукові результати нашого диспуту, а чому я не жив зі своїм сусідом мирно :cry:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 26 листопада 2010, 18:38

Злий Іван писав:...Зверніть увагу на Книгу Велеса!..

це підробка. Довести це... не бачу можливим навіть починати у зв'язку з тим, що ще не з'явившись, "оригінальні таблички" щезли, але тут не думаю, що варта звертати увагу. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 27 листопада 2010, 22:11

Найдавніша згадка назви"Україна" в літописі - 1187р. Літопис оповідає про смерть переяславського князя Володимира Глібовича, згаданого в "Слові о полку Ігоревім".
Зрадник Андрій Боголбський( напівполовчанин) кинув Київ на поталу монголо-татарам.

http://ukr.dozor.kharkov.ua/facts/1056866.html
Вглядіться в цей "руський" профіль... Татари не полишили руські землі, вони асимілювали. Ось вам і "русский", бо татарин відпало в ході історії. Національність - прикметник...
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 27 листопада 2010, 22:21

прочанка писав:Зрадник Андрій Боголюбський( напівполовчанин) кинув Київ на поталу монголо-татарам.

Наскільки знаю, то він сам зруйнував Київ.І татарам мало що залишилось.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 16 гостей