Знаки кінця часів

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення o.Mykil » 13 червня 2010, 23:35

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Yur » 14 червня 2010, 02:13

Вова писав:Yur є місце у Писанні, не можу знайти, написано приблизно так" будуть шукати Слова Божого і не знайдуть". Стає мені це місце все більше і більше зрозуміло.
В тому ж об’явлені записано страждання тільки за Писання, а не за передання або щось інше.

І будуть ходити від моря до моря, і з півночі до сходу блукатимуть, щоб знайти слово Господа, та не знайдуть його!
Того дня будуть мліти від спраги вродливі дівчата та хлопці
(Амоса 8:12,13)

тоді кликати будуть мене, але не відповім, будуть шукати мене, та не знайдуть мене (Приповісті 1:28)


Вова писав:Слово Боже тільки одне Писання, а все інше не має Йому суперечити.

Авжеж, не має суперечити ДУХові написаного.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення viter » 14 червня 2010, 07:58

Yur писав:Без ДУХовної просякнутости, розраховуючи лиш на розумове осмислення, людина й думає лише про людське, трактуючи Божі ДУХовні істини на свій земний манір.

Золоті слова.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Олюнька » 14 червня 2010, 10:13

Теми об'єднано
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Вова » 15 червня 2010, 22:31

Yur писав:[i]І будуть ходити від моря до моря, і з півночі до сходу блукатимуть, щоб знайти слово Господа, та не знайдуть його!
Того дня будуть мліти від спраги вродливі дівчата та хлопці
(Амоса 8:12,13)

Yur, дякую, а я чомусь думав воно в об’явлені записано
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення romanm » 16 липня 2010, 15:39

А ще великий обман сьогоднішнього релятивізму, який проникає і в думки католиків, це є те, що спастися можуть усі і навіть в інших релігіях. Хоча це протирічить напряму вченню К.Ц.
Нпр. Конгрегація доктрини віри , екзаменуючи книгу P. Jacques Dupuis S.I." До християнської теології релігійного плюралізму" говорить, що(переклад мій на скору руку) :

Згідно католицької доктрини, мається мати наувазі що " коли св. Дух діє в серцях людей і в історії народів, в культурах та релігіях, має роль приготування до Евангелії (Люмен Дженціюм 16) . Є правильно підтримувати, що св. Дух спасає і не християн також, через елементи тієї правди і добра які є присутні в різних релігіях, але не має ніякого фундаменту, в католицькій теології, сприймати ці релігії як самі по собі дороги спасіння, тому, що в них є присутні недостатки, помилки і т.д. які стосують фундаментальної правди щодо віри в Бога, людини і світу. Крім цього, якщо елементи правди і є присутні в цих релігіях і являються можливістю для Євангелізації, то це не значить що писання інших релігій мажуть сприйматися як доповнення до С.З.

Рим 24 січня 2001р.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Прообрази, предтечі й помічники антихриста в історії віків!

Повідомлення євдоким » 23 серпня 2010, 15:14

Але ж на час написання книги ,а тимм більше на момент діяльності Блаватської ,місто належало до Росії.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прообрази, предтечі й помічники антихриста в історії віків!

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2010, 18:04

євдоким писав:Але ж на час написання книги ,а тимм більше на момент діяльності Блаватської ,місто належало до Росії.

:) належало воно Росії з тої причини, що ця територія України була Росією окупована...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Michail » 19 вересня 2010, 16:38

Цікаво, а це "послання" лише для українців? а якщо перекласти на іншу мову і прочитати ззаду-наперед?

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Michail » 19 вересня 2010, 16:40

"А ще великий обман сьогоднішнього релятивізму, який проникає і в думки католиків, це є те, що спастися можуть усі і навіть в інших релігіях. Хоча це протирічить напряму вченню К.Ц."

Всі?

Я знаю що лише деякі з інших релігій і ті, хто не мав можливості почути Слово Боже, але живуть тримаючись природного закону (про цих навіть СЕ кажуть, що спасуться)...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення romanm » 20 вересня 2010, 10:47

romanm писав:"А ще великий обман сьогоднішнього релятивізму, який проникає і в думки католиків, це є те, що спастися можуть усі і навіть в інших релігіях. Хоча це протирічить напряму вченню К.Ц."


Michail писав:Всі?

Я знаю що лише деякі з інших релігій і ті, хто не мав можливості почути Слово Боже, але живуть тримаючись природного закону (про цих навіть СЕ кажуть, що спасуться)..

СЕ - це свідки? А чи не могли би Ви вказати звідки це взято? Можете дати цитату зі вчення СЄ, про те , що спасуться? Був би дуже вдячний.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Michail » 20 вересня 2010, 12:36

CT - так, свідки, чи краще сказати лжесвідки :)


А книгу наведу. Називається "Чему на самом деле учит Библия" Книга жовтого кольору.
На думку СЕ там написано, що воскреснуть праведники і неправедники. Неправедники - це ті, що ніколи не чули Слова Божого... Інші не оскреснуть...

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Yur » 22 вересня 2010, 17:36

Michail писав:"А ще великий обман сьогоднішнього релятивізму, який проникає і в думки католиків, це є те, що спастися можуть усі і навіть в інших релігіях. Хоча це протирічить напряму вченню К.Ц."

Не в релігіях спасаються, а во Христі.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Michail » 23 вересня 2010, 12:30

"А ще великий обман сьогоднішнього релятивізму, який проникає і в думки католиків, це є те, що спастися можуть усі і навіть в інших релігіях. Хоча це протирічить напряму вченню К.Ц."

Ну це я процитував другого автора...
Христос спасає. І всі через Нього спасуться, а яким чином, Йому відомо.

Аватар користувача
Данило
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 07 листопада 2010, 20:19
Звідки: Івано-Франківськ

Печать антихриста або мікрочіп і його наслідки

Повідомлення Данило » 05 грудня 2010, 20:19

:) :cry:
Знаю!!!Я на правельній дорозі.Головне не забувати про це,ні на мить!

Аватар користувача
Данило
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 07 листопада 2010, 20:19
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Печать антихриста або мікрочіп і його наслідки

Повідомлення Данило » 05 грудня 2010, 21:03

Слава ІСУСУ ХРИСТУ,мене цікавить ця тема після прочитання книги Михайла Маріїна:"На порозі апокаліпсісу або Християнство-абсолютна релігія розділення добра і зла".тобто суть цього видання заключається в попереджені людей,а особливо практикуючих Християн в поступовому зомбуванні сверх технологіями наш розум і волю.Наприклад мікрочіпи, мета яких ніби то без обідна:паспортні дані розрахункові операції без яких людина яка відмовиться від мікрочіпів(печаті звіра)не зможе навіть купити хліб в кращому випадку, в гіршому переслідування і знищення світовою владою(масонами)на чолі з антихристом...
Знаю!!!Я на правельній дорозі.Головне не забувати про це,ні на мить!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Печать антихриста або мікрочіп і його наслідки

Повідомлення ShMariam » 05 грудня 2010, 21:38

Про це вже трохи говорили тут: Знаки кінця часів
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Печать антихриста або мікрочіп і його наслідки

Повідомлення o.Mykil » 06 грудня 2010, 01:28

Подібна тема viewtopic.php?f=8&t=1116
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 10 грудня 2010, 23:09

Найближчим часом в Україні хочуть впровадити біометричні паспорти.http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2010/11/101124_passports_visas_ak.shtml Можливо це черговий крок до світової наддержави та тотального контролю над людьми??? :shock:

Уривок зі статті
Так, поки що не визначено, які саме біометричні дані міститиме закордонний паспорт. Кабмін лише минулого тижня доручив розробити їхній перелік. Раніше в МВС заявляли, що в паспорті щонайменше будуть відбитки пальців. Загалом, за словами пана Дранікова, існує шістнадцять різновидів біометричних даних, які можуть вносити до подібних документів:

"Це і геометрія кисті руки, і відбиток пальця, і овал обличчя, який не змінюється упродовж всього життя людини, але з досвіду міжнародного - найчастіше використовують все ж відбиток пальця".
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 10 грудня 2010, 23:58

Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 11 грудня 2010, 00:05

Три прямых признака Антихриста в личности Барака Обамы http://www.f7x.ru/blog/np1237/494
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 11 грудня 2010, 11:05

andrivovk писав:Дехто каже, що Обама - це антихрист Барак Обама - антихрист? або тут http://kuraev.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=63&topic=222289.msg3473534 і тут http://www.f7x.ru/blog/mid/350

andrivovk писав:Три прямых признака Антихриста в личности Барака Обамы http://www.f7x.ru/blog/np1237/494

Нмд, дурниці це все (принаймні, більшість ... "доказів"). %) Антихрист буде видавати себе за Месію.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення o.Mykil » 11 грудня 2010, 11:11

ShMariam писав:Нмд, дурниці це все (принаймні, більшість ... "доказів"). %) Антихрист буде видавати себе за Месію.


Предвісників Антихриста було багато за всю історію. До речі, ряд сектантів (з адвентизму та інших штучних культів) навіть Папу в Римі тепер таким нерозумно та антибіблійно вважають, що ніби він діє через Католицьку Церкву (на згубу їх сектантству хіба що). Аж зашкалює від домислів і дурниць на цю тему. Антихрист є завжди проти Христа. За Біблією він видаватиме себе за Спасителя людського роду, відповідно до пророцтв буде нешлюбним сином єврейки та згодом чинитиме велику силу чудес і т.д. Обама що чинить чудеса, тотожні чудесам Ісуса? Хоча його поведінка є чи не цілком антихристиянською. Можна сказати, що він належить до тих "багатьох антихристів" у загальному значенні http://www.christusimperat.org/uk/node/15066

"І як ви чули, що антихрист іде, то й тепер постало багато антихристів" (І Йо. 2, 18). Подібно говорить св. Ап. Павло: "Тайна беззаконності вже діє (II Сол. 26)
viewtopic.php?f=8&t=1116

На цю тему ще viewtopic.php?t=1863
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 11 грудня 2010, 16:24

o.Mykil писав:Аж зашкалює від домислів і дурниць на цю тему. Антихрист є завжди проти Христа. За Біблією він видаватиме себе за Спасителя людського роду, відповідно до пророцтв буде нешлюбним сином єврейки та згодом чинитиме велику силу чудес і т.д. Обама що чинить чудеса, тотожні чудесам Ісуса?

1.Там же ж написано, що його мати ніби єврейка.
2.Щодо чудес.Десь писало в пророцтвах про антихриста (Чи то в "антихристі" Шпіраго, чи в книзі "Кінець світу.Чи, коли, як буде?" чи іншій книзі), що він не зразу проявить себе як "спаситель світу", а пізніше, коли настане його час.А спочатку ніщо його не видаватиме.І напевно тоді почне "чудодіяти".

Але зрештою, це все не 100% факти.Хоча дещо є цікавим для роздумів. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 11 грудня 2010, 16:41

В багатьох батьки євреї і число імені складає цифру 666, багато з них є навіть ворогами християнства, але Обамі пощастило "попати в об'єктив". :D
Здається мені, що гріх звинувачувати людину в такому, коли нема серйозних доказів.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення o.Mykil » 11 грудня 2010, 19:34

Тут, між іншим, дехто доводить, що Обама і Осама та сама особа http://www.youtube.com/watch?v=Pp7TENQNQb4
Як відомо, Обама (Барак) - це його фіктивне ймення. Реальне Barry Soetoro і він був у дитинстві мусульманином, який нібито ще відвідував католицьку школу http://www.youtube.com/watch?v=PQPXVJuT2vY
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Володимир Стрий
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 24 липня 2010, 09:13

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Володимир Стрий » 14 грудня 2010, 13:35

По всі признакам, ми живемо в останні часи перед приходом антихриста. І всі християни пови-нні шукати шляхи спасіння, щоб не піддатись духу антихриста.
Антихрист спочатку прийде як добродій, щоб зацікавити людей, а потім він стане тираном який буде вводити чіпи під шкіру в людину.
А ось, яке нам свідчення дає Люба, яка була мертвою та воскресла і вона бачила пекло і Царство Боже, так як написано що в останні часи мертві воскреснуть.
«Мені Матрона ще сказала: "антихрист" прийде, у нього великі очі й вуха. Він уже в дорозі, і ви повинні бути дуже обережними. Він буде представляти себе як Господь Христос».
А, ось свідчення Мері Катрін Бакстер.
Я побачила роги вогненного змія, як вони встромилися в тіла людей на землі. Багато хто був по-вністю одержимий змієм. Потім величезний звір піднявся й перетворився на людину. Жителі землі побігли від нього: одні в пустелю, інші в печери, у метро, бомбосховища. Вони шукали будь-яке укриття, щоб сховатися від очей звіра. Ніхто не вихваляв Бога, ніхто не говорив про Ісуса Христа.
Голос запитав мене: "Де Мій народ?"
Я придивилася й побачила, що люди йдуть, немов мертві. У повітрі був розпачливий сум, і ніхто не повертався ні праворуч, ні ліворуч. Я бачила, що людей провадила якась невидима сила. Час від часу голос розмовляв з ними звідкись із повітря, і вони корилися йому. Вони не розмовляли один з одним. Я також бачила, що число "666" було написано на чолі й на руці в кожного.
Я також бачила солдатів на конях, які пасли людей, немов худобу.
Не було ні радості, ні сміху, ні щастя. Усюди я бачила смерть і зло.
У звичайній клініці людей перевіряли, чи немає в кого заразних хвороб або фізичних недоліків. Де-кількох людей перемістили убік, визнавши непридатними до воєнної служби.
Незабаром тих, хто не пройшов огляд, повели в іншу кімнату. У тій кімнаті вражаюча кіль-кість перемикачів, кнопок і вимірювальних приладів наповнювали цілу стіну. Двері відчинилися, і ввій-шло кілька техніків. Один з них почав називати прізвища людей у кімнаті. Без спротиву вони підніма-лися, коли чули свої імена, і проходили у великий бокс. Коли всі ввійшли, інший технік зачинив двері, повернув ручку перемикача на панелі в стіні.
Кілька хвилин зачекавши, він відкрив двері, взяв віник і совок і вимів усе, що залишилося від них на підлозі. Нічого крім купки попелу не залишилося від тих, хто був щойно на цьому місці!
Я почула гучний голос, що наповнив нічне повітря.
Я побачила величезного звіра, він сидів на великому троні. Всі люди корилися звірові. Я бачилала духовні роги, що ростуть з його голови. Вони пронизували кожне місце на землі. Звір наділив себе вла-дою, зайняв багато посад і став могутнім.
Звір проникав у багато місць й обманював багатьох людей. Багаті і знамениті були обдурені так само, як бідні й позбавлені цивільних прав.
Малі та великі завідчували свою повагу звірові.
Велику машину внесли в офіс. Звір поставив свій знак на ній, і з неї пролунав його голос. Тут та-кож була машина "великий брат", що могла заглядати в доми й діла. Машина такого типу була єди-ною й належала звірові. Частина машини, що перебувала в домах людей, була невидима озброєному оку, але могла повідомляти й повідомляла про кожен рух, зроблений людьми. Я бачила, як звір повер-нув свій трон і опинився лицем до мене. На чолі в нього було число "666".
Спостерігаючи, я побачила, як в іншому офісі якась людина сильно розсердилася на звіра. Вона наполягав на розмові з ним. Людина пронизливо кричала. З'явився звір і здавався дуже ввічливим та привітним, коли говорив: "Ходім, я можу допомогти тобі вирішити всі твої проблеми!"
Звір привів розгнівану людину до великої кімнати й запропонував лягти на стіл. Кімната й стіл нагадували мені лікарняну палату, де надають екстрену допомогу. Людині ввели анестезію і відвезли до величезної машини. Звір приєднав дроти до голови людини і включив машину. На верху машини були слова: "Ця машина, що стирає пам'ять, належить звірові, 666".
Коли людину зняли зі столу, в неї був пустий погляд, її рухи нагадували одного із зомбі в кіно. Я бачила велику порожню пляму на маківці, і я знала, що його розумові здатності хірургічно переробле-ні, тому звір може контролювати його.
Звір сказав: "А зараз, сер, чи не почуваєте ви себе краще? Чи не говорив я, що можу потурбува-тись про всі ваші проблеми? Я дав тобі новий розум. Тепер у тебе не буде ні тривог, ні турбот".
Людина не відповідала.
"Ти будеш підкорятися кожному моєму наказу", – сказав звір і, взявши маленький предмет, тор-кнувся ним сорочки людини. Він знову заговорив з людиною, і той відповів йому, не поворухнувши гу-бами. Він рухався, як жива мертва людина.
"Ти будеш працювати й не будеш ані гніватися, ані засмучуватися, ані плакати, ані журитися. Ти будеш працювати на мене, поки не вмреш. У мене багато таких як ти, яких я контролюю. Одні брешуть, інші вбивають, треті затівають війни, є й такі, що дітей народжуть, управляють маши-нами й виконують іншу роботу. Так, я контролюю все". Він злісно засміявся.
Людині дали папери на підпис. Вона з радістю віддала звірові все, що їй належало.
У моєму видінні я бачила, як ця людина залишила офіс звіра, сіла в машину й поїхала додому. Ко-ли він підійшов до своєї дружини, вона намагалася його поцілувати, але він ніяк не реагував на це. У нього не було почуттів ні до своєї дружини, ні до кого-небудь іншого. Звір зробив його нездатним від-чувати емоції.
Дружина дуже розсердилася й кричала на чоловіка, але все було даремно. Нарешті вона сказала: "Добре, я покличу звіра. Він знає, що треба робити". Після телефонного дзвінка вона вийшла з дому й поїхала туди ж, де щойно побував її чоловік.
Звір запросив її ввійти й запитав: "Розповідайте мені, що вас турбує. Я впевнений, що зможу допомогти вам".
Дуже гарний чоловік взяв її за руку й повів до того ж столу, де раніше був її чоловік. Після тієї ж операції вона також стала позбавленим індивідуальності рабом звіра. Я чула, як звір запитував її: "Як ви себе почуваєте?" Вона не відповідала, поки він не торкнувся маленьким предметом її блузки. Тоді вона усвідомила, що він – хазяїн і господь, і почала поклонятися йому.
"Ти будеш виробником, – сказав він. – У тебе будуть ідеальні діти, і вони будуть поклоняться й служити мені".
Жінка відповіла голосом робота: "Так, пане, я буду коритися".
Я знову побачила цю жінку. Цього разу вона була в іншому будинку. Там було багато вагітних жінок. Вони мляво лежали на своїх ліжках і монотонно вихваляли звіра... В усіх них на чолі був знак 666.
Коли народжувалися діти, їх забирали в інший будинок, де няньки зі зміненим розумом виховува-ли їх. Няньки також мали на чолі знак 666.
Звір зростав у силі доти, поки його імперія не поширилася по всій землі. Діти росли, і в певний час вони також були під машиною, що руйнує розум. Вони поклонялись звірові і його образу. Але ма-шина не мала влади над Божими дітьми.
Я чула голос Господа, що говорив: "Ті, хто поклоняється звірові й образу його, загинуть. Багато хто буде обманутим й занепаде, не Я врятую Моїх дітей від звіра. Це буде відбуватися наприкінці часів. Не приймай знак звіра. Покайся зараз, перш ніж буде занадто пізно".
Звір назве себе миротворцем. І він принесе мир багатьом народам у дуже хаотичний час. Він зможе забезпечити злагоду багатьма недорогими товарами й гарантувати достатню зарплату ко-жному. Він укладе союз із багатьма державами, і видатні люди світу підуть за ним у фальшиве по-чуття безпеки.
Перш ніж наступлять ці часи, Я підніму армію віруючих, котра буде стояти за істину й праве-дність. Могутня армія, про яку говорив Йоіл, буде чути Мій голос від сходу до заходу сонця.
Уночі вони також будуть чути Мій голос і відповідять Мені. Вони будуть працювати для Мене, і вони будуть як могутні воїни. Вони зроблять величезну роботу для Мене, тому що Я буду з ними".
Все це було об’явлено мені Господом Ісусом Христом у відкритому видінні. Це слова Його вуст, і вони стосуються останнього часу.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення Злий Іван » 15 грудня 2010, 10:46

Володимир Стрий писав:По всі признакам, ми живемо в останні часи перед приходом антихриста.


На основі чого ви вважаєте що останні часи саме зараз?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення andrivovk » 15 грудня 2010, 18:59

Володимир Стрий писав:По всі признакам, ми живемо в останні часи перед приходом антихриста.

А може він вже помер? :D
Подібна тема тут : http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=8&t=1711&hilit=%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D0%B8
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Найбільший релігійний обман антихриста

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2010, 23:33

andrivovk писав:
Володимир Стрий писав:По всі признакам, ми живемо в останні часи перед приходом антихриста.

А може він вже помер? :D

:)
насправді християнин і ніколи не жив в якісь інші часи, окрім часів перед приходом антихриста
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей